Ebru Gündeş'in Makyajı

Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Ebru Gündeş'in Makyajı

Mesajgönderen ZEYNEP61 » Pzt Oca 30, 2006 3:54 pm

COK MERAK EDİYORUM,EBRU GÜNDEŞE MAKYAJ KİM YAPIYOR VE HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANIYOR,MAKYAJSIZ HALİYLE ÜNLÜLERARASINDA EN ÇİRKİN BAYAN EBRU GÜNDEŞ MAKYAJLI HALİYLE TAŞ BEBEĞE DÖNÜYO ONUN KADAR DEGİŞENİ YOK BENCE GÖZLERİ MAKYAJSIZ PATLAK GİBİ DURUYO MAKYAJLA BADEM GİBİ OLUYO ADETA BASTAN YARATIYOLAR ONU MAKYAJINI KENDİ Mİ YAPIYOR YOKSA MAKYÖZÜ WARMI SİZ NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ BU İŞİN SIRRI NE???
ZEYNEP61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pentagram » Pzt Oca 30, 2006 5:34 pm

petek dinçözde aynı şekilde. kendisi hiç yapamazmış makyaj. kim yapıyorsa çok değiştiriyor onu :D
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

slm

Mesajgönderen charlize78 » Çrş Şub 01, 2006 2:43 pm

kızlar ebru gündeş'in makyözü harbiyede bir kuaförde güzellik uzmanı ve makyöz olarak çalışıyor ama çok pahalı bir arkadaşım gelin makyajını ona yaptırmıştı 450 milyon aldı 2005 ekim ayında
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pentagram » Çrş Şub 01, 2006 4:13 pm

aslında bu kaşın gözün güzel olmasıylada alakalı değil galiba. yüz hatlarına bağlı. bazıları çirkin olsada hatları düzgün.makyaja çok müsaitler yani
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: slm

Mesajgönderen glamrockgal » Çrş Şub 01, 2006 4:57 pm

charlize78 yazdı:kızlar ebru gündeş'in makyözü harbiyede bir kuaförde güzellik uzmanı ve makyöz olarak çalışıyor ama çok pahalı bir arkadaşım gelin makyajını ona yaptırmıştı 450 milyon aldı 2005 ekim ayında

ya insanlar köşe olmanın yolunu bulmuş istanbulda!hayatta etmez bi makyöze bir gece için okadar para.abartmış bence!!!
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen princess » Çrş Şub 01, 2006 10:37 pm

Off 450 milyon çokmuş..ama bende profesyonel makyaj yaptırıcam bir kere ..merak ediyorum nasıl görünürüm diye...
Az çok birşeyler bilip yapıyorum ama onlar gibi olamaz asla..
Bir de bazı insanlar ağır makyajı kaldırabiliyorlar..Ebru Gündeş de öyle.. :D
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ZEYNEP61 » Prş Şub 02, 2006 11:37 am

makyajla acayip degişiyo ama bazende hiç güzel olmuyo dün aksam mesela starda bi programı var ya orda hiç güzeldegildi sanırım ışıklar falan da önemli cekim falan
ZEYNEP61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sere » Cum Şub 17, 2006 12:07 pm

bi keresinde reha muhtarın ana haber bültenine çıkmıştı suratı sivilce dolu yüzünde hiçbi şekilde makyaj yoktu gözler patlak patlak falan çok çirkindi
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

ya sormayııın

Mesajgönderen narciste » Pzt Şub 27, 2006 1:36 am

ben bır ara arastrdım buldum ismini fln makyözünün ama unuttum şimdi
bencede süper yapıyor e ebru gündeşin yüzüde makyajı kaldırıyor zaten yapsın yaniii :lol:
ama dedıgınız gıbı artık onla calısmıyo galıba
Kullanıcı avatarı
narciste
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen iclal » Sal Mar 21, 2006 2:20 pm

Ebru gündeşin son zamanlardaki makyajsız hali güzel değil evet, ama önceki yıllarda beyin ameliyatı geçirdikten sonra hastaneden çıkarkenki görüntülerinde ben makyajsız halini de çok beğenmiştim, gözleri yine böyle çekik çekik bebek gibiydi yüzü,bence altyapı var yani yüz hatları güzel aslında ama tabii cildi zamanla bozulmuş olabilir.
iclal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kitimini » Sal Mar 21, 2006 3:05 pm

ben bi kaç kere profesyonel makyaj yaptırdım.bana en iyisini etilerde kırıktarak halitin salonundaki makyöz yapmıştı.bebek gibi olmuştum o kadar pahalı da değildi piyasaya göre.
Kullanıcı avatarı
kitimini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muhendis » Sal Mar 21, 2006 5:13 pm

Profesyonel makyaj yapanın çok usta olması lazım ya ben yaptırmıştım cadı gibi olmuştum :fear: :fear: :popeyes:
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen nrecel » Sal Mar 21, 2006 11:40 pm

ben arada sırada yaptırıyorum profesyonel makyaj.makyöz yüzünü ve seni tanıdıkça daha iyi makyaj yapıyor tarzını makyaja yansıtabiliyor.değişik makyaj istersem mac e gidiyorum.bunun dışında dibadaki seda iyi makyaj yapıyor malzemeleri kaliteli ve çok fazlaseçeneği var ve hepsini inceleme şansına sahipsin hepsi masada duruyor :D fiyatı 50 milyon mac de yaptıracaksan önceden randevu alıyorsun ve bir makyör yada makyöz seçyorsun oda 100 milyon
Kullanıcı avatarı
nrecel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kitimini » Çrş Mar 22, 2006 8:08 am

hayatım hatırlamıyorum ne kadar olduğunu saç kesmenin 3/1 gibi bişeydi,epey oldu ve bi çok şey yaptırmıştım.takma kirpik takıcam diye tutunmuştum,kadın sahneyemi çıkçan demişti,halitte ısrar edince vaz geçirdiler ama bi rimel sürmüştüki ceylan gözlü olmuştum.
Kullanıcı avatarı
kitimini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Sal Mar 28, 2006 2:43 pm

Kızlar, bir magazin programında Ebru Gündeş'in ve Muazzez Ersoy'un kendi makyajlarını kendilerinin yaptığını söylemişlerdi. :o
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ChunLi » Sal Mar 28, 2006 6:09 pm

bende öyle duymustum ebru gundese sormuslardi makyözünü oda kendim yapıyorum demişti elim alı$tıgı icin kolaylıkla yapabiliyorum diyordu..
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ZEYNEP61 » Prş Mar 30, 2006 6:44 pm

bence kendi yapması için cok yetenekli olması gerekiyo...ayrıca bi arkadas demişki makyajsız bebek gibi...bence makyajsız yüzüne bile bakılmıyo gözleri patlak patlak
ZEYNEP61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Cum Mar 31, 2006 1:20 pm

Belki konsere fln çıkmadığı zamanlardaki makyajını kendisi yapıyordur :roll:
O kedi gözü makyajını makyöz yapıyordur sadece :dontknow:
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen aysegul1 » Cmt Nis 01, 2006 9:34 am

eğer makyaja kabiliyeti varsa-yıllardır makyözünden göre göre işi çözmüş olabilir kızlar.sonuçta o makyajı yapan makyöz de 1 insan.ebru gündeş te de böyle 1 yetenek olabilir.makyaj kursları 1 aylık.oysa o yıllardır profesyonel makyaj yaptırıyo.neden olmasın??
Kullanıcı avatarı
aysegul1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Hurricane » Pzr Nis 30, 2006 10:37 am

arkadaşlar annem modacı olduğundan ünlülerle sürekli içiçeyiz. cengiz abazoğlu 2-3 sene önce olay bi defile yapmıştı hatırlarsanız bolca siyah farlı bi makyajı vardı. ünlü ablalarımızdan biri de aynısını yılbaşında programında kullanıcaktı annemin atölyesine makyörü çağırıp bi deneme yaptırttı ve memnun kaldı. daha sora petek dinçözün bi ekstrasında bu sefer bi makyöz yapıyodu makyajını gerçekten güzel makyajlar fakat benim şöle bi sorunum var yüzümün ellenmesinden çok sinirleniyorum karşımdaki insan çok rahat olmalı benim ani reflekslerime hazırlıklı olmalı. böyle de bi tikim var işte. haziran ayında mezuniyet balom var kara kara düşünüyorum ne yapsam diye. acaba mac le görüşsem mi gidip.. o çok mantıklı gözüküyo. siz ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Makyaj Teknikleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir