Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1080167 cnm ben de almayı düşünüyorum o fırçayı genel olarak kullananlar memnundu yine de araştır derim tabii ki :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: QueenBlair - KoKoŞ
#1085385 Hazal bende renkli nemlendiriciyi ıslak süngerle sürdüm ve sonuç harikaydı ama çok çekiyo ya .s

sephora yumurta sünger iyimi kızlar fiyatı nasıl? Ya da başka sünger önerileriniz varmı uçuk fiyatlı olmasın istiyorum alt trafı sünger diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#1085397 gratiste elips miydi öyle bir marka var beauty blendera benziyor aynı şekilde watsons'ta da var. sephora'da da birkaç gün sonra indirim olacak büyük iht girer indirime o da aklında bulunsun :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#1085525 ben watsonsinkini kullandim. epey yutuyor acikcasi fircayla 1 pump yeterken sungerde 1.5-2 pump gerekiyor. ama durusunu fircadan daha cok seviyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
maestro yazdı:yıl 2013 ben halaaa elle sürüyorum fondteni :laugh:

:toofunny: :toofunny:
aynı ben.Fırçalara alışamadım.Beautyblender tarzı süngerlerle yapıyorum ara sıra.
İyi makyajın da iyi fırçayla olduğunu söylüyorlar :laugh: Ben beceremiyorum demek bu işi :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1086000 Ben de süngerle sürerdim hep, Sigma'dan F80 aldığımdan beri hep onu kullanıyorum, kesinlikle çok başarılı ve iz bırakmıyor uygularken :yeah:
Gönderen: persofone - KoKoŞ
maestro yazdı:yıl 2013 ben halaaa elle sürüyorum fondteni :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: kuzu bende 6 aydır Beautyblender ile sürüyorum ondan önce bende hep elle sürerdim şimdide acelem olduğunda yine elle sürüyorum valla benim için elle sürmenin yeri başka :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
obusum yazdı:Ben de süngerle sürerdim hep, Sigma'dan F80 aldığımdan beri hep onu kullanıyorum, kesinlikle çok başarılı ve iz bırakmıyor uygularken :yeah:

kargo bedavaya denk gelirsem bende f80 almak istiyorum ya.sigmanın kabuki tarzda serisinin çok iyi olduğunu öylüyorlar.diğer fırçaları hakkında çok olumsuz yorum okudum ama kabuki tarzdakiler güzelmiş :yeah: güle güle kullan cnm :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1086097 Teşekkür ederim :kiss: Ben de bir daha ücretsiz kargo vs denk getirirsem bu olan kabukilerin yüz fırçalarını set olarak almak niyetindeyim :yeah: