Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#1085397 gratiste elips miydi öyle bir marka var beauty blendera benziyor aynı şekilde watsons'ta da var. sephora'da da birkaç gün sonra indirim olacak büyük iht girer indirime o da aklında bulunsun :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#1085525 ben watsonsinkini kullandim. epey yutuyor acikcasi fircayla 1 pump yeterken sungerde 1.5-2 pump gerekiyor. ama durusunu fircadan daha cok seviyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
maestro yazdı:yıl 2013 ben halaaa elle sürüyorum fondteni :laugh:

:toofunny: :toofunny:
aynı ben.Fırçalara alışamadım.Beautyblender tarzı süngerlerle yapıyorum ara sıra.
İyi makyajın da iyi fırçayla olduğunu söylüyorlar :laugh: Ben beceremiyorum demek bu işi :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1086000 Ben de süngerle sürerdim hep, Sigma'dan F80 aldığımdan beri hep onu kullanıyorum, kesinlikle çok başarılı ve iz bırakmıyor uygularken :yeah:
Gönderen: persofone - KoKoŞ
maestro yazdı:yıl 2013 ben halaaa elle sürüyorum fondteni :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: kuzu bende 6 aydır Beautyblender ile sürüyorum ondan önce bende hep elle sürerdim şimdide acelem olduğunda yine elle sürüyorum valla benim için elle sürmenin yeri başka :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
obusum yazdı:Ben de süngerle sürerdim hep, Sigma'dan F80 aldığımdan beri hep onu kullanıyorum, kesinlikle çok başarılı ve iz bırakmıyor uygularken :yeah:

kargo bedavaya denk gelirsem bende f80 almak istiyorum ya.sigmanın kabuki tarzda serisinin çok iyi olduğunu öylüyorlar.diğer fırçaları hakkında çok olumsuz yorum okudum ama kabuki tarzdakiler güzelmiş :yeah: güle güle kullan cnm :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1086097 Teşekkür ederim :kiss: Ben de bir daha ücretsiz kargo vs denk getirirsem bu olan kabukilerin yüz fırçalarını set olarak almak niyetindeyim :yeah: