Pudra Uygulama Teknikleri

Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Pudra Uygulama Teknikleri

Mesajgönderen tubby » Prş Nis 19, 2007 8:34 am

arkadaşlar bişi sorcam ben. pudra sürmeden önce krem sürüyorum bekliyorum kurusun belli bir süre sonra bronz pudramı sürmeye çalışıyorum ama böle nasıl desem bölge bölge çok ve az gibi oluyor böle ne desem leke leke oluyor..hiç krem sürmeden sürsem olmaz.. çok önce sürüyorum kremi ama genede böle lekeli gibi oluyor yüzümde bazen pudra..fırça ile sürüyorum yada süngerle..bir önerisi olan varmı acaba
Kullanıcı avatarı
tubby
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pumpkins » Prş Nis 19, 2007 12:00 pm

ben pudra sürmeden en az 10 dk önce nemlendiricimi sürüyorum,ve pudrayı fırça ile uyguluyorum,en doğal görünümü böyle elde ediyorum,önceden bendede özellikle cildimin kuru olduğu bölgelerde pudra kalıntı halinde duruyo,pul pul görünüyodu,sanırım doğru nemlendirici kullanmakta yatıyor çözüm,vede doğru pudra,bunun için sana m.a.c studio finix öneririm,müthiş tek başına föndöten ve pudra görevi görüyor,kapatıcılığıda iyi,
Kullanıcı avatarı
Pumpkins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tomorrow » Prş Nis 19, 2007 5:14 pm

fondöten öncesi nemlendirici sürmek fondeteni homojen olarak dağıtmak vede leke leke durmasını engellemek içindir.fakat pudrada böyle bir sorun yok kocaman bir fırçayı alıp yüzünde gezdir o kadar
Kullanıcı avatarı
tomorrow
BaKımLı
BaKımLı

Re: Pudra Uygulama Teknikleri

Mesajgönderen estella » Çrş Oca 09, 2008 3:00 pm

konu uzun zamandır aktif değil ama kızlar bişi sorucam bu şimdilerde moda olan pudralar var, eskiden sürdüğümüz gibi fırça yada süngerle üzerinden alıp sürülmüyo, toz olduğu için tuzluk gibi bir kapta oluyor, ve biz ordan alıp sürüyoruz, ben üzerinde süngeri varken ters çevirip süngere gelenleri yüzüme sürüyorum ama 20 kerede anca tüm yüzüme sürülüo, siz bilirsiniz bunun daha pratik bi yöntemi vaa mı?
bahsettiğim tuzluk gibi pudra kabı şu:
Resim
Kullanıcı avatarı
estella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Prş Oca 10, 2008 3:18 pm

estella yazdı:konu uzun zamandır aktif değil ama kızlar bişi sorucam bu şimdilerde moda olan pudralar var, eskiden sürdüğümüz gibi fırça yada süngerle üzerinden alıp sürülmüyo, toz olduğu için tuzluk gibi bir kapta oluyor, ve biz ordan alıp sürüyoruz, ben üzerinde süngeri varken ters çevirip süngere gelenleri yüzüme sürüyorum ama 20 kerede anca tüm yüzüme sürülüo, siz bilirsiniz bunun daha pratik bi yöntemi vaa mı?
bahsettiğim tuzluk gibi pudra kabı şu:
Resim

Estella, bu tip kaplara "sifter" deniyor ;) Genelde mineral fondoten ve toz pudra ambalajları bu şekilde oluyor, uygulama sırasında kutuyu hafif yan çevirip kapağına istediğin miktarda döküp o şekilde fırçaya alman gerekiyor canım.
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen estella » Prş Oca 10, 2008 3:30 pm

hmm peki süngerle sürmek istersek? yine kapağından mı alıorz?
Kullanıcı avatarı
estella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Prş Oca 10, 2008 4:40 pm

bence süngerle sürmektense fırcayla sürmen daha iyi olur canım daha güzel bir görüntü elde edersin.. ama illa süngerle yapcam dersen kapagına dök ordan kullan :yeah:
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen estella » Cum Oca 11, 2008 10:43 am

ok kızlar teşekkürler
Kullanıcı avatarı
estella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen maryy » Cum Oca 11, 2008 11:01 am

Pumkins canım mac pudrasını önermişsin kuru ciltlere de uygunmudur senin cildin nasıl ve hangi nemlendiriciyi uyguluyorsun sürmeden önce?
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen billiejean » Cum Oca 11, 2008 5:33 pm

estella yazdı:hmm peki süngerle sürmek istersek? yine kapağından mı alıorz?

Süngerle toz ürün uygulamanı tavsiye etmem, yeterli miktarı süngere alamazsın, uygun şekilde yayamazsın ve beklenen etkiyi göremezsin canım
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen tomorrow » Cmt Oca 12, 2008 11:20 am

toz pudralar yağlı ciltlerde makyajı tutmak içindir.kutudan uygun miktarı kapağa döküp fırçayı kapakta gezdirdikten sonra fırçayı kapağa silkeleyip yüzümüze bastır çek tekniği ile uygularız.
kompact pudralar ise genellikle süngerle uygulanır süngeribastıra bastıra alında kaşortasından alın yukarısın doğru,yanaklarda aşağı doğru,burunda aşağı doğru,çenede yukarı doğru sürerek daha mat grn elde edriz.
Kullanıcı avatarı
tomorrow
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen estella » Cmt Oca 12, 2008 1:37 pm

merci kızlar :music:
Kullanıcı avatarı
estella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tomorrow » Cmt Oca 12, 2008 3:52 pm

estella yazdı:merci kızlar :music:

önl değil cnm
Kullanıcı avatarı
tomorrow
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gokce86 » Çrş Şub 20, 2008 11:52 pm

kızlar ben makyajımı sadece fondöten üzerine uyguluyorum.pudralar hakkında da pek bi bilgim yok.bu konuda bana yardımcı olurmusunuz lütfen.örneğin toz pudra kompakt pudra şeffaf pudra renkli (sanırım pembe deniliyor yoksa bu fondöten miydi?amaaann bilmiyorum işte :tongue: )pudra ne demek tüm bunlar ve ne için nasıl kullanılıyo..yardımm pleasee..
gokce86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen canan80 » Pzr Mar 30, 2008 5:00 pm

arkadaslar ben Pudra terccih ediyorum size önerim Pudra sürdükten sonra 1dakika yüzüne fön gezdirin. Böylece Pudra cilde daha güzel oturuyor ;)
Kullanıcı avatarı
canan80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen maryy » Pzt Mar 31, 2008 7:51 am

Değişik bir teknik kuaförlerde saç yapıldıktan sonra makyaj yapılır genelde fön makyajı akıtmasın diye denediysen olduysa sorun yok demektir.
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen canan80 » Pzt Mar 31, 2008 7:04 pm

Pudrada sorun olmuyor canim ;) ama fondötende akitir tabiki ;)
Kullanıcı avatarı
canan80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kleopatram » Cmt Tem 05, 2008 10:28 pm

fön sıcak değil soğuktur herhalde di mi :)

fırça ile denemedim. hep sünger yardımıyla kullandım. bunu da deneyeceğim merci kızlar :)
kleopatram
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drangela » Pzr Ağu 31, 2008 2:55 pm

süngerle pudrayı ne kadar esit dagıtmak için ugrassamda güzel bir sonuc elde edemiyorum. daha kalın sürülüyor ve bölge bölge cok ve az oldugu yerler oluyor. fırcayla kesinlikle daha iyi sonuc elde ediliyor. yüzde daha dogal bir görünüm oluyor.
Kullanıcı avatarı
drangela
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen estella » Pzr Ağu 31, 2008 9:21 pm

kesinlikle :yeah:
Kullanıcı avatarı
estella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kppRaa » Sal Eyl 02, 2008 7:46 pm

peki kızlar bişey sorucam aranızda mf creme puff kullanan varsa fırçayla mı sürüyosunuz yoksa süngeriyle mi ?
Artık Üniversiteli :)
Başkent .
Kullanıcı avatarı
kppRaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qisem » Cmt Kas 15, 2008 4:28 pm

arkdsLar benm yzmde çok Leke var ve pudra sürmeden dışarı çıkamıyroumm... :blushing:
Ancak pudra sürdüğüm bazı yerLerde soyuLmaLar veya pütür bir sonuç bırakıyor.
Ne yapmam gerekiyo?Yardmcı oLr musunz Ltfen.. :yeah:
Kullanıcı avatarı
qisem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Cmt Kas 15, 2008 5:06 pm

cnm pudrayı tek başına sürersen inanılmaz kötü pul pul oluo hakikaten..bnde pudra kullanıorum çnkü
altına makyajdan 15 dk önce fln nemledirici sür cnm emince makyajını yap, kurutmaz o zmn :bye:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nopsis » Cmt Kas 15, 2008 7:11 pm

kppRaa yazdı:peki kızlar bişey sorucam aranızda mf creme puff kullanan varsa fırçayla mı sürüyosunuz yoksa süngeriyle mi ?

kpRaa süngerle sürersen daha kapatıcı oluyor ,fırçayla sürdüğünde ise daha doğal duruyor..ben her iki yöntemide uyguluyorum ;)
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Vicky » Cum Oca 23, 2009 6:47 pm

Benim cildim yağlı olduğu için parlıyor bu yüzden ben de Innova nın kompakt pudrasını kullanıyorum. Ama her ne kadar sürsemde 40 dk sonra tekrar parıl parıl parlamaya başlıyorum. Yüzümde bir kilo pudra var neredeyse hala parlıyorum :D Acaba ben mi yanlış uyguluyorum yoksa yüzümde mi bir sorun var bilmiyorum kiii
Kullanıcı avatarı
Vicky
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ecemm » Cum Oca 23, 2009 6:57 pm

qisem yazdı:arkdsLar benm yzmde çok Leke var ve pudra sürmeden dışarı çıkamıyroumm... :blushing:
Ancak pudra sürdüğüm bazı yerLerde soyuLmaLar veya pütür bir sonuç bırakıyor.
Ne yapmam gerekiyo?Yardmcı oLr musunz Ltfen.. :yeah:

düzenli aralıklarla peeling yapıyor musun? benim de yüzüm lekelidir ve çoğu zaman fondöten kullanmadan sadece pudra ile makyaj yaparım. bir ara aynı sorunları ben de yaşıyordum. ama düzenli olarak (haftada 1) peeling yapmaya başladıktan sonra bu sorunum kalmadı.
http://pinterest.com/hkayac/
http://hkayac.tumblr.com/
https://twitter.com/hkayac
Kullanıcı avatarı
ecemm
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mrym » Cum Oca 30, 2009 1:23 pm

ecemm bence bi cilt doktoruna görün ve tedavi ol rastgele ürün alma güzellik merkezine gidip peeling yaptır da diyemiorm çünkü hijyenik olmayabilir , doktor tavsiyesine göre hareket et kökten bi çözüm olur :bye:
Kullanıcı avatarı
mrym
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen revindell » Pzr Şub 01, 2009 4:29 pm

merhaba, pudra kullanmak fondöten kullanmaya göre daha zor bende nemlendirici kullandığım zaman pudrayı sürdüğümde koyulu açıklı lekeler oluyor yüzümde,hemde kullandığım nemlendirici su bazlı olmasına rağmen..

stick kapatıcı kullanıyorum şimdi hiçbir problem olmuyor, ne fondöten gibi yağlı neden pudra gibi kuru..
Kullanıcı avatarı
revindell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eischee » Cum Şub 13, 2009 4:42 pm

ben öncelikle yüzümü yikiyorum azda olsa nemleniyor sonra fondöten sürüyorum iyice dagitiyorum sonra üzerine kolay sürülebilcek yumusak pudra sürüyorum lekeler olusmuyor
Kullanıcı avatarı
eischee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dramaqueenn » Cum Şub 20, 2009 11:52 pm

Vicky yazdı:Benim cildim yağlı olduğu için parlıyor bu yüzden ben de Innova nın kompakt pudrasını kullanıyorum. Ama her ne kadar sürsemde 40 dk sonra tekrar parıl parıl parlamaya başlıyorum. Yüzümde bir kilo pudra var neredeyse hala parlıyorum :D Acaba ben mi yanlış uyguluyorum yoksa yüzümde mi bir sorun var bilmiyorum kiii

Canım Chanel Purete Ideale Serum T-Mat Shine Control diye bir ürün var, sürdüğünde cildini anında matlaştırıyor ve parlamasını önlüyor. Çok güzel bir ürün parlama sorunu olan yağlı ve karma ciltli bayanlar için. Başka markalarda da buna benzer ürünler vardır, istersen bir bak canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cometes » Cum May 08, 2009 7:49 pm

arkadaşlar ben Dior un Diorskin NUde toz pudrasını aldım. Tuzluk gibi kapağına döküp fırçayla uyguluyorum ama ürünün yarısı üstüme başıma heryere dağılıyor kalan yarısı da yüzüme.. çok kullanışsız .. aynı soruyu bi arkadaşım daha sormuş fırçayla uygulamak tavsiyesi gelmiş ama imkansız:(
cometes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Cum May 15, 2009 12:27 am

canim pudrayi fircaya aldikdan sonra hafiften üfle fircayi, fazlaligi bu sekilede gider.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen elifcnqL » Çrş May 20, 2009 12:10 pm

bnde sünger kullanıyordum ama fırçayıda bi deneyim bakalım:D
Kullanıcı avatarı
elifcnqL
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen GLBK » Prş Haz 11, 2009 10:12 am

slm güzel itsbeauty kızlarıııı
acil olarak yağlıya dönük karma cildim için pudraya ihtiyacım var. hangi markaları önerirsiniz. bronz da olabilir. yardımcı olursanız çok sewinirim :kiss:
Kullanıcı avatarı
GLBK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xono » Prş Haz 11, 2009 10:17 am

GLBK yazdı:slm güzel itsbeauty kızlarıııı
acil olarak yağlıya dönük karma cildim için pudraya ihtiyacım var. hangi markaları önerirsiniz. bronz da olabilir. yardımcı olursanız çok sewinirim :kiss:

everyday mineral. parlatmıyo ve çok sağlıklı :drink:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen GLBK » Prş Haz 11, 2009 10:26 am

xono yazdı:
GLBK yazdı:slm güzel itsbeauty kızlarıııı

everyday mineral. parlatmıyo ve çok sağlıklı :drink:

çok teşekkür ederm xono. çok makbule geçti valla :)
Kullanıcı avatarı
GLBK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Pzt Ağu 10, 2009 1:27 pm

kızlar ben de benım gbı yaglı cıldı olanlar ıcın ;
'CLINIQUE superfit makeup' su bazlı fondotenını ve 'LOREALtrue match minerals' pudrasını önerırım.fondotenı elınızle gayet rahat surebılıosunuz.cok doal duruyor.pudranın kendıne aıt fırcası var zaten.fondotenın ustune onunla bıraz pudra gezdırınce harıka dogal bı gorunum elde edıceksınız.sankı hıc makyaj yok gıbı.ama yuzunuz ınanılmaz puruzsuz olucak ;)
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen brcn34 » Çrş Ağu 12, 2009 6:24 pm

ben fondöten kullanmamaya başladım artık.çünkü onu kullandıktan sonra cildim aşırı bozuldu gözenekleri falan tıkadı.o yüzden fondöten taraftarı değilim :tongue:
sadece pudra kullanıyorum bende.yüzüme önce nemlendirici sürüyorum ama yinede uçuyor pudram gün içinde ve pul pul görünüyor cildim :(
stick kapatıcı kullansam diyorum sivilce lekeleri var yzümde acaba yine öyle pul pul olmaz ve kapanır mı lekeler?birde hangi marka önerirsiniz
Kullanıcı avatarı
brcn34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Çrş Ağu 19, 2009 4:19 am

stik kapatıcılar yağlı yapıda oldukları için, kuru/normal ciltli değilsen ve henüz sivilce problemin geçmemişse kullanmanı tavsiye etmem. onun yerine daha hafif yapıda ve su bazlı olan likit kapatıcıları denemelisin. likit kapatıcı cilt sağlığı bakımından hergün kullanmak için daha ideal, ve çok doğal duruyor. :bye:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen brcn » Cum Ağu 21, 2009 4:42 pm

teşekkürler miharece :) 23 yaşıma geldim ama hala sivilce problemi devam ediyorr :crybaby: yakında öğrencilerim dalga geçcekler.
önerebileceğin bi marka var mı?hiç kullanmadım ben likit kapatıcı :confused:
brcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Cum Ağu 21, 2009 8:14 pm

benim kullanıp da memnun kaldıklarım bourjois likit kapatıcı (30-35 tl) ve avon anew likit kapatıcı (kampanyada 17-20 tl'ye alabilirsin).

sivilce problemini de kafana takma. doktora gidip hormon ve cilt muayenesinden geçtiysen ve bir sorun çıkmadıysa çaresi kafaya takmamak ve ciltle çok uğraşmamak. benim de çok az da olsa sivilce problemim vardı, bir de hassas ciltliyim, sivilce çıksa geçmiyo, geçse izi kalıyo geçmiyo. ben kafama takmamaya, geçeceklerine inanmaya başladığımda ve cilt bakım ürünü kullanımımı minimuma indirip cildimi doğal dengesini sağlayabilmesi için kendi haline bıraktığımda hepsi geçti. ;)
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jasss » Cmt Ağu 22, 2009 11:05 am

brcn yazdı:teşekkürler miharece :) 23 yaşıma geldim ama hala sivilce problemi devam ediyorr :crybaby: yakında öğrencilerim dalga geçcekler.
önerebileceğin bi marka var mı?hiç kullanmadım ben likit kapatıcı :confused:

canım benım de cıldım yaglı bende su bazlı lıkıt fondoten kullanıorum.clınıgue'nınkıler gayet basarılı bu konuda cok doal duruo .ama fıyatları pahalı bıraz.kokusuz ve sıvılce cıkartmaz
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mehtapgamze » Cum Ağu 28, 2009 11:55 pm

arkadaşlar benim cildim yağlı olduğundan fondötenden önce hafif toz pudra sürüyorum acaba hatamı ben bi sroun farkedemedim ama aklıma takıldı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ggdnz » Prş Eyl 03, 2009 4:34 pm

bende ne yaparsam yapıyım pudra sürdüğüm vakitki pul pul dökülmeden kurtulamıyorum.uygun pudrayıda buldum yani sivilce çıkarmayan aksine tedavi eden (shiseido pureness) ama sürmeyi beceremiyorum bi türlü doğal bi görüntü olmuyor.clinique moisture susuzluk giderici nemlendirci kullanıyorum bide üstelik hala pul pul dökülüyor.en sonunda kuru ciltler için nemlendirci kullanıcam sicilcelenicem oturucam o olcak yani :((( aynı sorunun yaşıyan var mı aranızda kızlarr?yada önerisi olan??
peeling önerilmiş ama givenchynin peelingini kullanıyorum gene banamsın demiyo=(((
bide pudra altına önerebiliceğniz kapatıcı?bi türlü bunada çözüm bulamadım.çok dertliyim çoook :dontknow: =))))
Kullanıcı avatarı
ggdnz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Cmt Eyl 05, 2009 11:07 pm

Ggdnz canım bence banyoda yuzunu bastırmadan,oksar gibi ipek kese ile kesele ama çok hafif burun kenarlarını,çeneni filan.Çıkınca da bir nemlendirici.Bak gör hiç bir peelingin yapamayacağı kadar pürüzsüz olacak cildin.Pudranı da gönül rahatlığıyla kullanabileceksin :bye:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ggdnz » Pzr Eyl 06, 2009 9:43 am

romneye,söylediğini hemen yapıcam sağol.oldu oldu yoksa acımıycam fondoten kullanıcam :dontknow: =)))
Kullanıcı avatarı
ggdnz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulsahh » Prş Eki 01, 2009 4:42 pm

Arkadaşlar ben genelde hiç fondoten kullanmıyorum. Acaba arada da olsa kullansam daha hoş bir görüntü mü olur? ben beyaz tenliyim gözlerim bal rengi açık kumral saçalarım var. Sizce yüzüme uyabilecek nasıl bir ton pudra kullanmalıyım. Markası da önemli tabi :)
Kullanıcı avatarı
gulsahh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Cum Eki 02, 2009 5:22 pm

gulsahhcım, cildin düzgünse, aşırı parlama şikayetin de yoksa neden fondöten/pudra kullanasın ki? bence hiç kullanıp da güzel cildini yorma, gözenekleri tıkayıp sivilce siyah nokta çıkarma. ne kadar az kozmetik, o kadar sağlıklı genç cilt demek :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gulsahh » Pzt Eki 05, 2009 8:07 am

Haklısın sanırım teşekkür ederim janım :yeah:
En son Pixie79 tarafından Sal Eki 06, 2009 8:17 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı yapmayınız
Kullanıcı avatarı
gulsahh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Pzt Eki 05, 2009 9:00 am

romneyacım ben katılıyorum sana ben kucuk peelıng sungerlerınden aldım haftada ıkı kere ole peelıng yaparak ykıyorum cılt bebek gıbı oldu bide alıstım ıyıce pudrada kullanıyorum hergun yada fondoten ole olmasına ragmen cılt hıc bozulmadı sagol cnm :kiss: cılt ıyı temızlendıgı surece kozmetıgın cılde verdıgı zarar 0 ra ınıyormus bunuda muhakkak yapmalıyız arkdaslar
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Sonraki

Dön Makyaj Teknikleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 2 misafir