Pudra Uygulama Teknikleri

Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Pudra Uygulama Teknikleri

Mesajgönderen kppRaa » Sal Eyl 02, 2008 7:46 pm

peki kızlar bişey sorucam aranızda mf creme puff kullanan varsa fırçayla mı sürüyosunuz yoksa süngeriyle mi ?
Artık Üniversiteli :)
Başkent .
Kullanıcı avatarı
kppRaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qisem » Cmt Kas 15, 2008 4:28 pm

arkdsLar benm yzmde çok Leke var ve pudra sürmeden dışarı çıkamıyroumm... :blushing:
Ancak pudra sürdüğüm bazı yerLerde soyuLmaLar veya pütür bir sonuç bırakıyor.
Ne yapmam gerekiyo?Yardmcı oLr musunz Ltfen.. :yeah:
Kullanıcı avatarı
qisem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Cmt Kas 15, 2008 5:06 pm

cnm pudrayı tek başına sürersen inanılmaz kötü pul pul oluo hakikaten..bnde pudra kullanıorum çnkü
altına makyajdan 15 dk önce fln nemledirici sür cnm emince makyajını yap, kurutmaz o zmn :bye:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nopsis » Cmt Kas 15, 2008 7:11 pm

kppRaa yazdı:peki kızlar bişey sorucam aranızda mf creme puff kullanan varsa fırçayla mı sürüyosunuz yoksa süngeriyle mi ?

kpRaa süngerle sürersen daha kapatıcı oluyor ,fırçayla sürdüğünde ise daha doğal duruyor..ben her iki yöntemide uyguluyorum ;)
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Vicky » Cum Oca 23, 2009 6:47 pm

Benim cildim yağlı olduğu için parlıyor bu yüzden ben de Innova nın kompakt pudrasını kullanıyorum. Ama her ne kadar sürsemde 40 dk sonra tekrar parıl parıl parlamaya başlıyorum. Yüzümde bir kilo pudra var neredeyse hala parlıyorum :D Acaba ben mi yanlış uyguluyorum yoksa yüzümde mi bir sorun var bilmiyorum kiii
Kullanıcı avatarı
Vicky
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ecemm » Cum Oca 23, 2009 6:57 pm

qisem yazdı:arkdsLar benm yzmde çok Leke var ve pudra sürmeden dışarı çıkamıyroumm... :blushing:
Ancak pudra sürdüğüm bazı yerLerde soyuLmaLar veya pütür bir sonuç bırakıyor.
Ne yapmam gerekiyo?Yardmcı oLr musunz Ltfen.. :yeah:

düzenli aralıklarla peeling yapıyor musun? benim de yüzüm lekelidir ve çoğu zaman fondöten kullanmadan sadece pudra ile makyaj yaparım. bir ara aynı sorunları ben de yaşıyordum. ama düzenli olarak (haftada 1) peeling yapmaya başladıktan sonra bu sorunum kalmadı.
http://pinterest.com/hkayac/
http://hkayac.tumblr.com/
https://twitter.com/hkayac
Kullanıcı avatarı
ecemm
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mrym » Cum Oca 30, 2009 1:23 pm

ecemm bence bi cilt doktoruna görün ve tedavi ol rastgele ürün alma güzellik merkezine gidip peeling yaptır da diyemiorm çünkü hijyenik olmayabilir , doktor tavsiyesine göre hareket et kökten bi çözüm olur :bye:
Kullanıcı avatarı
mrym
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen revindell » Pzr Şub 01, 2009 4:29 pm

merhaba, pudra kullanmak fondöten kullanmaya göre daha zor bende nemlendirici kullandığım zaman pudrayı sürdüğümde koyulu açıklı lekeler oluyor yüzümde,hemde kullandığım nemlendirici su bazlı olmasına rağmen..

stick kapatıcı kullanıyorum şimdi hiçbir problem olmuyor, ne fondöten gibi yağlı neden pudra gibi kuru..
Kullanıcı avatarı
revindell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eischee » Cum Şub 13, 2009 4:42 pm

ben öncelikle yüzümü yikiyorum azda olsa nemleniyor sonra fondöten sürüyorum iyice dagitiyorum sonra üzerine kolay sürülebilcek yumusak pudra sürüyorum lekeler olusmuyor
Kullanıcı avatarı
eischee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dramaqueenn » Cum Şub 20, 2009 11:52 pm

Vicky yazdı:Benim cildim yağlı olduğu için parlıyor bu yüzden ben de Innova nın kompakt pudrasını kullanıyorum. Ama her ne kadar sürsemde 40 dk sonra tekrar parıl parıl parlamaya başlıyorum. Yüzümde bir kilo pudra var neredeyse hala parlıyorum :D Acaba ben mi yanlış uyguluyorum yoksa yüzümde mi bir sorun var bilmiyorum kiii

Canım Chanel Purete Ideale Serum T-Mat Shine Control diye bir ürün var, sürdüğünde cildini anında matlaştırıyor ve parlamasını önlüyor. Çok güzel bir ürün parlama sorunu olan yağlı ve karma ciltli bayanlar için. Başka markalarda da buna benzer ürünler vardır, istersen bir bak canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cometes » Cum May 08, 2009 7:49 pm

arkadaşlar ben Dior un Diorskin NUde toz pudrasını aldım. Tuzluk gibi kapağına döküp fırçayla uyguluyorum ama ürünün yarısı üstüme başıma heryere dağılıyor kalan yarısı da yüzüme.. çok kullanışsız .. aynı soruyu bi arkadaşım daha sormuş fırçayla uygulamak tavsiyesi gelmiş ama imkansız:(
cometes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Cum May 15, 2009 12:27 am

canim pudrayi fircaya aldikdan sonra hafiften üfle fircayi, fazlaligi bu sekilede gider.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen elifcnqL » Çrş May 20, 2009 12:10 pm

bnde sünger kullanıyordum ama fırçayıda bi deneyim bakalım:D
Kullanıcı avatarı
elifcnqL
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen GLBK » Prş Haz 11, 2009 10:12 am

slm güzel itsbeauty kızlarıııı
acil olarak yağlıya dönük karma cildim için pudraya ihtiyacım var. hangi markaları önerirsiniz. bronz da olabilir. yardımcı olursanız çok sewinirim :kiss:
Kullanıcı avatarı
GLBK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xono » Prş Haz 11, 2009 10:17 am

GLBK yazdı:slm güzel itsbeauty kızlarıııı
acil olarak yağlıya dönük karma cildim için pudraya ihtiyacım var. hangi markaları önerirsiniz. bronz da olabilir. yardımcı olursanız çok sewinirim :kiss:

everyday mineral. parlatmıyo ve çok sağlıklı :drink:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen GLBK » Prş Haz 11, 2009 10:26 am

xono yazdı:
GLBK yazdı:slm güzel itsbeauty kızlarıııı

everyday mineral. parlatmıyo ve çok sağlıklı :drink:

çok teşekkür ederm xono. çok makbule geçti valla :)
Kullanıcı avatarı
GLBK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jasss » Pzt Ağu 10, 2009 1:27 pm

kızlar ben de benım gbı yaglı cıldı olanlar ıcın ;
'CLINIQUE superfit makeup' su bazlı fondotenını ve 'LOREALtrue match minerals' pudrasını önerırım.fondotenı elınızle gayet rahat surebılıosunuz.cok doal duruyor.pudranın kendıne aıt fırcası var zaten.fondotenın ustune onunla bıraz pudra gezdırınce harıka dogal bı gorunum elde edıceksınız.sankı hıc makyaj yok gıbı.ama yuzunuz ınanılmaz puruzsuz olucak ;)
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen brcn34 » Çrş Ağu 12, 2009 6:24 pm

ben fondöten kullanmamaya başladım artık.çünkü onu kullandıktan sonra cildim aşırı bozuldu gözenekleri falan tıkadı.o yüzden fondöten taraftarı değilim :tongue:
sadece pudra kullanıyorum bende.yüzüme önce nemlendirici sürüyorum ama yinede uçuyor pudram gün içinde ve pul pul görünüyor cildim :(
stick kapatıcı kullansam diyorum sivilce lekeleri var yzümde acaba yine öyle pul pul olmaz ve kapanır mı lekeler?birde hangi marka önerirsiniz
Kullanıcı avatarı
brcn34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Çrş Ağu 19, 2009 4:19 am

stik kapatıcılar yağlı yapıda oldukları için, kuru/normal ciltli değilsen ve henüz sivilce problemin geçmemişse kullanmanı tavsiye etmem. onun yerine daha hafif yapıda ve su bazlı olan likit kapatıcıları denemelisin. likit kapatıcı cilt sağlığı bakımından hergün kullanmak için daha ideal, ve çok doğal duruyor. :bye:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen brcn » Cum Ağu 21, 2009 4:42 pm

teşekkürler miharece :) 23 yaşıma geldim ama hala sivilce problemi devam ediyorr :crybaby: yakında öğrencilerim dalga geçcekler.
önerebileceğin bi marka var mı?hiç kullanmadım ben likit kapatıcı :confused:
brcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Cum Ağu 21, 2009 8:14 pm

benim kullanıp da memnun kaldıklarım bourjois likit kapatıcı (30-35 tl) ve avon anew likit kapatıcı (kampanyada 17-20 tl'ye alabilirsin).

sivilce problemini de kafana takma. doktora gidip hormon ve cilt muayenesinden geçtiysen ve bir sorun çıkmadıysa çaresi kafaya takmamak ve ciltle çok uğraşmamak. benim de çok az da olsa sivilce problemim vardı, bir de hassas ciltliyim, sivilce çıksa geçmiyo, geçse izi kalıyo geçmiyo. ben kafama takmamaya, geçeceklerine inanmaya başladığımda ve cilt bakım ürünü kullanımımı minimuma indirip cildimi doğal dengesini sağlayabilmesi için kendi haline bıraktığımda hepsi geçti. ;)
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jasss » Cmt Ağu 22, 2009 11:05 am

brcn yazdı:teşekkürler miharece :) 23 yaşıma geldim ama hala sivilce problemi devam ediyorr :crybaby: yakında öğrencilerim dalga geçcekler.
önerebileceğin bi marka var mı?hiç kullanmadım ben likit kapatıcı :confused:

canım benım de cıldım yaglı bende su bazlı lıkıt fondoten kullanıorum.clınıgue'nınkıler gayet basarılı bu konuda cok doal duruo .ama fıyatları pahalı bıraz.kokusuz ve sıvılce cıkartmaz
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mehtapgamze » Cum Ağu 28, 2009 11:55 pm

arkadaşlar benim cildim yağlı olduğundan fondötenden önce hafif toz pudra sürüyorum acaba hatamı ben bi sroun farkedemedim ama aklıma takıldı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ggdnz » Prş Eyl 03, 2009 4:34 pm

bende ne yaparsam yapıyım pudra sürdüğüm vakitki pul pul dökülmeden kurtulamıyorum.uygun pudrayıda buldum yani sivilce çıkarmayan aksine tedavi eden (shiseido pureness) ama sürmeyi beceremiyorum bi türlü doğal bi görüntü olmuyor.clinique moisture susuzluk giderici nemlendirci kullanıyorum bide üstelik hala pul pul dökülüyor.en sonunda kuru ciltler için nemlendirci kullanıcam sicilcelenicem oturucam o olcak yani :((( aynı sorunun yaşıyan var mı aranızda kızlarr?yada önerisi olan??
peeling önerilmiş ama givenchynin peelingini kullanıyorum gene banamsın demiyo=(((
bide pudra altına önerebiliceğniz kapatıcı?bi türlü bunada çözüm bulamadım.çok dertliyim çoook :dontknow: =))))
Kullanıcı avatarı
ggdnz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Cmt Eyl 05, 2009 11:07 pm

Ggdnz canım bence banyoda yuzunu bastırmadan,oksar gibi ipek kese ile kesele ama çok hafif burun kenarlarını,çeneni filan.Çıkınca da bir nemlendirici.Bak gör hiç bir peelingin yapamayacağı kadar pürüzsüz olacak cildin.Pudranı da gönül rahatlığıyla kullanabileceksin :bye:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ggdnz » Pzr Eyl 06, 2009 9:43 am

romneye,söylediğini hemen yapıcam sağol.oldu oldu yoksa acımıycam fondoten kullanıcam :dontknow: =)))
Kullanıcı avatarı
ggdnz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulsahh » Prş Eki 01, 2009 4:42 pm

Arkadaşlar ben genelde hiç fondoten kullanmıyorum. Acaba arada da olsa kullansam daha hoş bir görüntü mü olur? ben beyaz tenliyim gözlerim bal rengi açık kumral saçalarım var. Sizce yüzüme uyabilecek nasıl bir ton pudra kullanmalıyım. Markası da önemli tabi :)
Kullanıcı avatarı
gulsahh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Cum Eki 02, 2009 5:22 pm

gulsahhcım, cildin düzgünse, aşırı parlama şikayetin de yoksa neden fondöten/pudra kullanasın ki? bence hiç kullanıp da güzel cildini yorma, gözenekleri tıkayıp sivilce siyah nokta çıkarma. ne kadar az kozmetik, o kadar sağlıklı genç cilt demek :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gulsahh » Pzt Eki 05, 2009 8:07 am

Haklısın sanırım teşekkür ederim janım :yeah:
En son Pixie79 tarafından Sal Eki 06, 2009 8:17 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı yapmayınız
Kullanıcı avatarı
gulsahh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Pzt Eki 05, 2009 9:00 am

romneyacım ben katılıyorum sana ben kucuk peelıng sungerlerınden aldım haftada ıkı kere ole peelıng yaparak ykıyorum cılt bebek gıbı oldu bide alıstım ıyıce pudrada kullanıyorum hergun yada fondoten ole olmasına ragmen cılt hıc bozulmadı sagol cnm :kiss: cılt ıyı temızlendıgı surece kozmetıgın cılde verdıgı zarar 0 ra ınıyormus bunuda muhakkak yapmalıyız arkdaslar
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Çrş Eki 07, 2009 10:03 am

kızlar bu ipek kese yada yüze kullanılabilcek kese nerde satılır adı sanı nedir? watsons da baktım gecen ama vucut için cok sert olan keselerden vardı
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen B4RB4R4 » Çrş Eki 07, 2009 10:06 am

cnm mıgrosda var boyle kucuk 8lı paketlerde yuvarlak yuvarlak sert gozukuyor ama ıslatınca yumusacık :yeah:
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulsahh » Çrş Eki 07, 2009 11:48 am

Arkadaşlar bence peeling yapmak cildi ne kadar temizlerse temizlesin yine de gözenekler ister istemez tıkanır. O yüzden sırf temizliyo hissine kapılmayıp, ileride üzülmemek için cildin belirli aralıklarla hava almasını sağlamak lazım..
Kullanıcı avatarı
gulsahh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Prş Eki 08, 2009 11:00 am

Barbaracım :kiss:
Canım dediğin süngerleri merak ettim.Onlara da bir bakayım.O kadar peeling denedim.Hiç biri kese kadar pürüzsüz yapamıyor ;)
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Holda » Sal Eki 20, 2009 8:33 pm

Compact with vitamin E adındaki pudrayı kullanan var mı?
Kullanıcı avatarı
Holda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Çrş Eki 21, 2009 12:04 pm

kızlar,pudrayı fırçaylamı yoksa süngerlemi uygulamak daha iyi? kompakt yani sıkıştırılmış pudra için
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mihrace » Çrş Eki 21, 2009 9:31 pm

kesinlikle fırçayla uygulamak daha iyi. kocaman pufuduk bir yüz fırçası al ve kompakt pudranı onla uygula. heryere eşit ve istediğin miktarda yayılmış bir pudra ve doğal, pürüzsüz bir görüntü oluyor. fırçayla uygulamadaki sonucu gördükten sonra o süngerleri mecbur kalmadıktan sonra kullanmıyor insan.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barones » Prş Eki 22, 2009 8:51 am

mihrace yazdı:kesinlikle fırçayla uygulamak daha iyi. kocaman pufuduk bir yüz fırçası al ve kompakt pudranı onla uygula. heryere eşit ve istediğin miktarda yayılmış bir pudra ve doğal, pürüzsüz bir görüntü oluyor. fırçayla uygulamadaki sonucu gördükten sonra o süngerleri mecbur kalmadıktan sonra kullanmıyor insan.

tamam canım pofuduk fırça alayım o zaman.teşekkürlerr :)
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen karrameell » Cmt Eki 24, 2009 3:26 am

bende fırcayla kullanılmasından yanayım kalıp gibi olmuyor yüz.dogal bı renk oluo(eger yüzde kapancak bişeyler yoksa) tek kat fırcayla sürülmeli...
imzam;makyajlarım..
Kullanıcı avatarı
karrameell
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jasss » Sal Eki 27, 2009 3:59 pm

B4RB4R4 yazdı:romneyacım ben katılıyorum sana ben kucuk peelıng sungerlerınden aldım haftada ıkı kere ole peelıng yaparak ykıyorum cılt bebek gıbı oldu bide alıstım ıyıce pudrada kullanıyorum hergun yada fondoten ole olmasına ragmen cılt hıc bozulmadı sagol cnm :kiss: cılt ıyı temızlendıgı surece kozmetıgın cılde verdıgı zarar 0 ra ınıyormus bunuda muhakkak yapmalıyız arkdaslar

nası uyguluosun canım bu sungerı pekıı anlatırmısın bırazz :confused:
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sunam » Çrş Eki 28, 2009 11:20 pm

benim cildim de karma fondoten ve pudra dan sonra pullanmalar oluşuo öncesinde krem sürüorum ama bi sonucunu göremedim belkide doğru kremi bulamadım o kadar denememe rağmen ...
Kullanıcı avatarı
sunam
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sanemkaradag » Sal Ara 08, 2009 8:45 am

Ben yorumları okuyup mac prep rime transparent finishing powder aldım fondotenin uzerine kullanmak icin. Ama kullanmayi beceremiyorum. Ya yuzume cok fazla suruyorum ya da yarısı ucup gidiyor. Zaten 9 gr urun, yarisini ufleyerek ziyan ettim bile:( Hangi fircayi kullanmak gerekir (mac fircasi mi?), nasil surmeliyim? Yardim lutfennnnnnn
sanemkaradag
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Sal Mar 02, 2010 12:05 pm

canım illede fırça ile sürmek zorunda mısın? pudra için çok güzel puf puf ponponlar var
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen itsbea » Pzt Mar 08, 2010 7:01 pm

pudra sürünce en doğal görüntüyü nasıl elde edebiliriz kızlar?clinique almost powder kullanıyorum yani içindeki fırçasıyla sürüyorum ama ponponlardanda alcam hangisi daha iyi sizce?bide altına yada üstüne filan bişey varmı sürülebilcek doğallık için?
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Tikky » Sal Nis 13, 2010 9:50 pm

ben oriflame dan Giordani Gold Fragranced Body Talc aldm onu kullanıyorum kokusunu çok beğendim memnunum :kissmuch: :yeah:
Kullanıcı avatarı
Tikky
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen suCre » Cum Nis 16, 2010 12:31 pm

kızzlar artık pudra kullanamıyorum yuzum pul pul oluyor yapmadıqım denemediiqim nemlendirici kalmadı: (
sizce napsam düzqün bi qorunum olur k,: ((
suCre
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rabia4 » Pzt Nis 19, 2010 9:27 pm

kızlar en ilk önce yüzümü iyice temizliyor ve nemlendiriyorum... sonra on dakika sonra fondöten kullanıyorum... tekrar on dakika bekliyorum. yoksa pudra yüze yapışıp dağılmıyor dedi bir uzman... ardından büyük fırça ile pudra uyguluyorum... her zaman sürmem ama özel günlerde gerekiyor... :yeah: eskiden sünger ile sürünce yüzümde kalıp var zannediyordum... birde kesin nemlendirici uygulayın yoksa yüzünüz kurur ve doğal bir görüntü elde edemezsiniz kızlar :huggs:
Kullanıcı avatarı
rabia4
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Sal Nis 20, 2010 4:37 pm

ben pudrayı tek kullanırım altına kapatıcı veya fondöten tarzı şeyler sürmem...önce yüzümü yıkarım iyi bir sabunla veya temizleyiciyle herneyse işte sonra nemlendirici kremimi sürer bi 5 dk bekledikten sonra pudrayı kendi süngeriyle hafif şekilde sürerim bazende daha naturel olsun diye pudra sürme işim bittikten sonra kurutma makinesini çalıştırır yüzüme birkaç saniye üfletirim :laugh: :)
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen itsbea » Pzr Tem 11, 2010 11:49 am

fondötenin üstüne pudra sürünce bi tuhaf olmuyomu yüzünüzde bi ağırlık hissi?fondöen zaten renkli üstüne bi daha renkli bi pudra geçince ne anlamı var o zaman fondötenin renkli olmasının dimi.renkleri birebir uyamazki pudrayla fondötenin.ben pudra sürünce altına renkli nemlendirici(oda şeffaf görünüyo zaten) yada güneş koruyucu nemlendirici falan sürüyorum tek.foNdötenin üstünede sabitleyici renksiz bi pudra almayı düşünüyorum.normal fondöten ve pudrayı bi arada sürünce dahamı güzel oluyoki yoksam bi fikir verin nie öle yapıyosunuzzz?
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gsemmm » Prş Eyl 09, 2010 9:14 pm

Ben de sadece pudra kullananlardanım ama gözaltınakapatıcı kullanmak istiyorum bu aralar önce kapatıcıyı sürüp daha sonra da pudrayı mı kullanıyım??
Kullanıcı avatarı
gsemmm
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Makyaj Teknikleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir