Kaş Şekillendirme

Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Kaş Şekillendirme

Mesajgönderen bktbkt » Prş Oca 21, 2010 5:40 pm

kıslarr kaşlarınız seyrekse,tatlı badem yagını ve hint yagını karıştırıp sürün.faydası olucaktır.artı olarak sarımsak sürün.kokusuna dayanamam diosanız,çok fazla bekletmessiniz,önemli olan zaten kaş diplerinin beslenmesi....hıı birde dipnot:hint yagı ,eger kaşlarınız açık renkse biras tonunu koyultabilir kıslarr..ben koyu kaş istemem derseniz hint yağını kullanmayın derim... :bye:
Kullanıcı avatarı
bktbkt
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen yldzm » Cum Oca 22, 2010 10:52 pm

Bende bir kaç aydan beri kaşlarimi uzatiyorum. Kalinlaştilar şimdi, istedigim gibi. Naturel kaş gibi duruyor.. Su alttaki resimdeki gibi, ama maalesef benim kaşlarim bukadar dolgun degil .. Bukadar dolgun olsa keşkeeee.. :(

Resim
yldzm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen berennnn35 » Cmt Oca 23, 2010 1:49 am

Badem yağı ve hint yağı uyguladım bende pek bir etki yaratmadı sonra 1 tane sarımsağı kesip sürdüm 1 ay kadar baya bir gürleştirdi halEn devam ama kokusuna gelince :pisik: evli olanlar benim gibi eşiniz yokken sürün :roll:
Kullanıcı avatarı
berennnn35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tuucemm » Pzr Oca 24, 2010 11:58 pm

sarimsak yagi bende de bi haftaya yakn kullanmsrm hakktn etkili oldu gbi ama coookk kotu kokuyo ya bi de su badem yagi hint yagi karisimini deniym o da bole etkili olrsa bi daa sarimsak yagi kullanmam galiba =)
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tuucemm » Pzr Oca 24, 2010 11:59 pm

kizlar ben kaslarma sekil verdirmek istiyorum da istanbul da ozellkle avrupa yakasnda olursa sevnrm boole memnun oldugunuz onerebileceginiz bir kuafor ya da gusellk merkezi gbi bi yer var mi?
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen liaa » Cum Oca 29, 2010 3:53 pm

bende aynı şeyi ankara için istiyorum???
inglot kaş farı ve wax ını kullanıyorum çok memnunum sürekli elimle kaşlarımı düzelten bir insanım wax sürdüğümde dagınlıkla yaydırıyorum etrafa ama sadece far sürdüğüm vakit okadar oynanama rağmen bozulmuyor tavsiye ederim yani...
Kullanıcı avatarı
liaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mariamegi » Pzt Şub 15, 2010 8:24 pm

burjumm yazdı:ya benım kaslarım seyrek pek bellı olmuyoo onu bellı etmek ıcın napmak gerekıyo acaba :)

burjummmm kaş konturu yaptırabilirsin ben geçen yıl yaptırdım kahverengi güzellik merkezlerinde yaptırabilirsin fiyat olarak 300 400 arasında değişiyor kaşların gür şekilli ve göz alıcı görünüyor. Ve tabi hijyenik kuralları tam olarak uygulayan bir güzellik merkezi seçmelisin. Yada kaş kalemi kullanabilirsin yada kaşları yine şekillendirmek yada renk vermek için kaş farı kullanabilirsin. Ben yine trucco nun brown kaş kit palet farını kullanıyorum :yeah:
mariamegi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tuucemm » Sal Şub 16, 2010 10:10 pm

cnm bse sorcam ka$a kontur yaparken butun kasi aliolar mi yani sadece boyle dovme gbi mi oluo kasin yoksa sadece killarn arasi mi dolduruluo boyayla?

mariamegi yazdı:
burjumm yazdı:ya benım kaslarım seyrek pek bellı olmuyoo onu bellı etmek ıcın napmak gerekıyo acaba :)

burjummmm kaş konturu yaptırabilirsin ben geçen yıl yaptırdım kahverengi güzellik merkezlerinde yaptırabilirsin fiyat olarak 300 400 arasında değişiyor kaşların gür şekilli ve göz alıcı görünüyor. Ve tabi hijyenik kuralları tam olarak uygulayan bir güzellik merkezi seçmelisin. Yada kaş kalemi kullanabilirsin yada kaşları yine şekillendirmek yada renk vermek için kaş farı kullanabilirsin. Ben yine trucco nun brown kaş kit palet farını kullanıyorum :yeah:
whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop!
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mariamegi » Sal Şub 16, 2010 10:26 pm

canım valla benimkinin hepsini almadılar sanırım tercihe göre hepsini aldırmak. benim tüylerin arasını doldurdular istediğin inceliği kalınlığı ayarlıyorlar zaten :yeah:
mariamegi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Sal Şub 16, 2010 11:39 pm

kaşların guzellgıne bakın :love10:
Resim
Resim
Resim
Resim
bu kızında guzel kasları var :yeah:
Resim
Resim
Resim
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Sal Şub 16, 2010 11:46 pm

kalin kas benimde daha cok hosuma gidiyor, ama kalin kas herkese gitmiyor, tabi ince kasda gitmiyor. o yüzden herkes kendine uygun olan kasi bulmali.

pinarcim senin kaslarinin bunlardan hic bi eksigi yokki :yeah:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tuucemm » Çrş Şub 17, 2010 12:20 am

hmm annadm tatlm saol :kiss:

mariamegi yazdı:canım valla benimkinin hepsini almadılar sanırım tercihe göre hepsini aldırmak. benim tüylerin arasını doldurdular istediğin inceliği kalınlığı ayarlıyorlar zaten :yeah:
whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop!
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilksenxx » Çrş Şub 17, 2010 11:37 am

ejjemss yazdı:emin olun benim kadar kaşlarından çeken olmamıştır. orta noktalarında boşluk vardı bomboş değil tabiki ama kusurlu duruyor belirgin yani bende yüzde en önemli bulduğum nokta kaştır. en iyi kaş farlarımı denemedım yada kalemlerimi.. ama olmadı ayrıca badem yağları gliserin ...vs ıyı geldiği söynen şeyleri çok denedim ama iyi gelmedi. yılbaşında kaşıma 2 senelik dövme yaptırdım okadar doğal ki ve kimse anlamıyor ben hariç :) eğer böyle sorunu olan varsa bilgilendirebilirm :kissmuch:

Merhaba,
Bende aynı sorundan yakınıyorum..
Kaş kontürünü nerde yaptırdığına dair bilgileri özel mesaj atabilirmisin acaba?
ilksenxx
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Çrş Şub 17, 2010 1:56 pm

marmarıscım benım kaslarıma bır haller oldu :crybaby: dokuldu koklerı bıle yok haftaya cılt doktoruma gıdıcem zaten kontrole gıtmısken onun nedenınıde sorucam köklerı bıle gozukmıyor :crybaby: cok taktım kafaya 1 haftada dokulduler renklerı acıldı bişiler oldu herkes naptın bozmusun dıyor oysa hiç ellemedım ufff :( :(
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Prş Şub 18, 2010 1:40 am

nazarmi degdirdiler yoksa canim ya :( canim benimde kirpiklerim cok uzundur mesela, ama siyah degillerdir uclara dogru saridirlar, oysaki ben esmerim :laugh: yani olabiliyor öyle, takma kafana doktora gidince bi göster, eminim ciddi birsey degildir :kiss:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Junkhead » Prş Şub 18, 2010 2:21 am

Kızlar benim kaşlar için ne dersiniz???Bu kendi doğal şekli,sadece ortadan çıkanları alıorm az da olsa ;) Kimse inanmaz kaşlarımı herkes alıorm sanır senelerdir :laugh: Zaten en çok kaş we gözlerimi beğenirim kendimde :drink: Çok bayık baktığım bi fotodan kestim bunu kaale almayın bakışlarımı :toofunny:
junkheadinpurpleland.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
Junkhead
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nEsLee » Prş Şub 18, 2010 9:21 am

junk cım göremiodum seni bayaadır özlettin cnm :huggs: kaşlarını ben de alınmış sandım önce ama okuduktan sonra gerçeği öğrendim. süpermiş maşallah cnm ben de kaşlarımı hiç almıyorum :banana: bence hiç elleme kaşlarına kendinden kavisi varmış ne güzel hiç kuaför derdi de yok şanslıyızz :drink:
“Taking joy in living is a woman’s best cosmetic” Rosalind Russell
Kullanıcı avatarı
nEsLee
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Junkhead » Prş Şub 18, 2010 2:24 pm

Eheheehhh saol cnmcım,ewt bi süre uzaktan baktım foruma :laugh: Eksikliğim duyuldu demek :nanik: Ewt ya alınmış gibi der hep annemler bile inananamaz sen almıo musun kaşlarını gerçekten der dururdu teyzem falan bi ara :laugh: :laugh: Allahtan kaşımla uğraşma derdim yok diorm,dier tüy-kıllarla uğraşıorm yetio ztn aman amaann ya :tongue: :tongue: Senin makyaj fotolarını da görmedim sanma yine wala yine sarılıp öpesim geldi :nanik: :kissmuch: Ne şekerlik o öle Neslee cik yaa wala :huggs: Kaşlar iyi senin ewt doal kalsın sen de elletme sakın yawrumm :yeah: Benim bi de kalın da deil ya incelio dışa doru,alınmış gibi duruo o yüzden,bi de çok dökülür benim kaşlarım,sanki böle kendi kendini yenilio,incelip şekillenio gibi :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Junkhead
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nEsLee » Prş Şub 18, 2010 6:57 pm

:blushing: çok sağol özge cim ya biliomusun benm de kaşlarım dökülüo :shh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
nEsLee
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Junkhead » Prş Şub 18, 2010 7:30 pm

Ewt ya dökülünce ztn almaya gerek kalmıo cnm :toofunny: Elimi ne zmn kaşıma atıp şöle bi düzeltsem hafif çeksem falan mutlaka 2-3 tüy gelir kaşımdan (ne komik cümle oldu farkındaım :) )bi de bende bi tik mi denir takıntı mı denir bişi war kirpik we kaşlarımla çok oynarım.böle farkında olmadan bi bakmışım kirpiklerimi çekiştiriorm :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Junkhead
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nEsLee » Prş Şub 18, 2010 7:34 pm

ay okurkan bile bi garip oldum özge cim ben kirpiklerim konusunda çok hassassım ya birini görsem kirpiklerini çekiştirrken bakamıyorum. zaten kıvırıcı da kullanamıyorum ya çok vahim durum :laugh: ama gel gelelim kaşlarımı yoluyorum resmen :laugh:
Kullanıcı avatarı
nEsLee
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen B4RB4R4 » Prş Şub 18, 2010 10:41 pm

cnm gayet guzel kasların ne cok kalın nede ınce sakın elleme bence bende ellemıodum hıc :yeah: marmarıscım benımde kırpıklerım aynen öle yazın hatta gunesten sapsarı oluyorlar :laugh: neden öylekı hep merak ettmısımdır :confused:
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Pzt Mar 22, 2010 8:44 pm

ayh kaşlarımı almalıyım :toofunny:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ezgiezgi » Çrş Mar 24, 2010 6:37 pm

herkes kalın koyu renk gür kaşları olsun ister.. bense kaşlarımdan nefret ediyorum diyebilirim. :pisik:
okadar sert ve koyu renkki.. nasıl özeniyorum böyle açık renk tüy gibi kaşları olan kızlara anlatamam.. öyle olunca göz makyajı çok daha güzel duruyor bence.
kaşlarımın rengini bi kaç kez açtırdım ama 1.. 2 hafta soora berbat oluyorlar kızılımsıı.. yaptranlar bilir. :toofunny:
Kullanıcı avatarı
ezgiezgi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen WaNiLLa » Çrş Mar 24, 2010 9:34 pm

bu kaş ekme olayı nasıl oluo acepp...ekleyerek mi şekil veriolar yoksa normal kaş köklerine mi eklenebilior sadece ?... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
WaNiLLa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen RUKENdewran » Cmt Mar 27, 2010 8:57 am

ARKADAŞLAR sizden yardım istyorum kaşlarımı ben kendim alıyorum kaşlarım uzun simsiyah hiç boşluk yok orta kalınlıkta ama ben bu durumdan çok sıkılıyorum simsiyah kaşa makyaj olmuyo ya güzel durmuyo :angryfire rengini açsam nasıl olur????2.arkadaşlar KAŞIMIN ORTASINI KAÇ PARMAK MESAFE İLE AÇAYIM LÜTFEN YARDIMMMM..... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
RUKENdewran
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shewolf » Cmt Mar 27, 2010 9:29 am

ruken bence o işlemi tek başına yapma bu sefer mahvedebilirsin cnm ..siya kaşın rengini açsan ilk başta turuncu gibi de olabilir.. bence bi güsellik uzmanına aldır sonra kendin almaya devam edersin.. bölelikle ondanda öğrenirsin nasıl açtığını ..
Kullanıcı avatarı
shewolf
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ezgiezgi » Pzr Mar 28, 2010 1:51 pm

rukencim aynı dert bendede var canım yaa :( seni çok iyi anlıyorum..ben bi kaç kere açtırdım rengini inan makyaj daha bi başka duruyo.. gözler ortaya çıkıyo yaani.. ama diyorum ya 1 haftaya kalmadan kızıllaşmaya başlıyo kaşlar yarısı siyah yarısı turuncu gibi oluyoo.. bildiğim herkese bööle oluyomuşş.. :( naapcaz biz yaa:D
baazen hepsini alıp çizmeyi bile düşünüyorum annem ööle bişii yaparsann seninlee kesinlikle konuşmamm dedi :D
Kullanıcı avatarı
ezgiezgi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Pzr Mar 28, 2010 2:23 pm

bende su kas ektırmeyı mrk edıyorum tek kasımın bı tarafı dokuldu bırdahda cıkmadı kac oldu ılac kullanıyorum ama bıraz fayda ettı acaba ne kadar yapılıyorkı bide kıl kökümü ekılıyor pek bılmedıgımden cok soru sordum su ebru sallı gıbı sac koklerınden alcaklarsa yarısını verım sac cok zaten :laugh: yeterkı o yer yerine gelsin :pray:
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Pzr Mar 28, 2010 2:28 pm

benim de kaşlarım siyah.makyaj yaparken pudradan birazcık sürüyorum çok farketmese de nötrlüyor sanki rengini.
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ezgiezgi » Pzr Mar 28, 2010 2:33 pm

aa ewet cerencim aslında dediin dooru banada ööle oluyo.. ama sen esmersinkii tenin bronz yaani :) sende kötü durmaz. benim yüzüm soluk sarıı :D kaşlarda simmmmsiyahh ıyyyyyyyyyyyy :nanik:
Kullanıcı avatarı
ezgiezgi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Pzr Mar 28, 2010 2:38 pm

ezgi senle aynıymışız bence hiç dokunma eger cok kalınsa bıraz ıncelterek dıkkatı kaslarından cekebılırsın :yeah:
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ezgiezgi » Pzr Mar 28, 2010 2:45 pm

çok inceydi kaşlarım .. tam tersi 3 haftadır almıyorum.. bıraktım. yeni şekil vercem :D belki açarım ozaman rengini naapiim :D artık doğala dönüyorum.:D
Kullanıcı avatarı
ezgiezgi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Tikky » Sal Nis 13, 2010 9:41 pm

ben kaşlarımın düz durmasını sevmiyorum(tam da dümdüz değil de işte ) :( kavisli olsun istiyorum ama nedense kuaför kadın kaş tipine göre alıyorum o yüzden kavis veremiorum diyor hadi versem çok incelir diyor :confused: ama başka bi kuaföre gitmiştim o gayet de güzel almıştı :love10: bazı kuaförler sanırım baştan savma yapıyorlar işini iyi yapanlar ztn kendini belli ediyor uğraşıyorlar yani ;)
Kullanıcı avatarı
Tikky
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen p11nar » Sal Nis 13, 2010 10:38 pm

tikky malesef bnm de öyle, düzmüş kaşlarım kavisli yaptırmak istiyorsam çok incelmesi gerekirmiş :(
=)
Kullanıcı avatarı
p11nar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lovestruck » Çrş Nis 14, 2010 11:40 am

o değil de benim doğuştan kavisli kaşlarımı kendi çaplarında "kaldırmaya" çalıştıkları için ne rezillikler çektim yaa. incecik bırakıyorlardı. hiç sevmem kendimde ince kaşı çok hafif bir görüntü veriyor sanki bana. bilmediğim yerde asla kaş aldırmıyorum, kendi kuaförümde aldırdığım da ayda 1 falan. kendim topluyorum bu ara idare ediyor beni bakalım nereye kadar.
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen RUKENdewran » Cmt Nis 17, 2010 8:51 am

shewolf ve ezgi sağolun bilgi ve yardımlarınız içinn :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
RUKENdewran
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shakti » Çrş Haz 09, 2010 7:39 am

ne kaşı olan memnun ne de olmayan.. benim de kaşlarım çok seyrek araları çook açık ve düşük.. kaş farı kullanan var mı? aralarını kalemle doldurduğumda belli oluyor, far daha mı iyi acaba?
Kullanıcı avatarı
shakti
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Haz 09, 2010 7:50 am

canım bak benimde kaşlarım normalde çook ince ip gibi sinir oluyorum o yüzden burda flormarın kaş kalemi + tbs kaş farı var resim başarısız kaçak çektim ama idare et
tbs farı kalınlaştırmak için kullanıyorum sadece o yeter aslında
ama flormar kalemi de araları doldurmak için kullanıyorum :yeah:
https://twitter.com/#!/cgdmbr
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mihrace » Çrş Haz 09, 2010 2:15 pm

shakti, kalemi boşlukları nokta nokta hafif dokunuşlarla doldurarak kullanırsan belli olmuyor. ama çizerek kullanınca aleni belli oluyor kalem çekildiği. pıt pıt değdirerek dene bir de.

kaş farı daha güzel görünüyor ama dağılma olarak ne kadar dayanıklı bilmiyorum. cigdemcim yorumunu bekliyorum bu konuda.

bu arada cigdem çok hoş görünüyor kaşların, çok güzel ve doğal uygulamışsın :yeah: .
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Haz 09, 2010 3:30 pm

saol canım benim...
ya gözlerim çok büyük tabi iri bi yapım var kaşımda ince kötü kadınlar gibi oluyorum yıllardır çizerim :)
body shop far en iyisi...
diğerleri çok ucucu oldu bende yarısı gidiyo yarısı kalıyo bodynin ki bi palette 2renk var karıştırarak kullanıyorum ben blonde olanını kullanıyorum...resimde koyu çıkmış ama kahve rengi kaşlarım
uçmuyo 15saate yakın durduğunu bilirim bozulmadan
nebahat çehre kaşı istiyorum heheheh :toofunny:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mihrace » Çrş Haz 09, 2010 3:38 pm

sana herşey yakışır. adile naşit kaşı tavsiye ediyorum ben :toofunny:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Haz 09, 2010 3:42 pm

ay gülemiyorumda şuan patlamak üzereyim :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny:
aklıma şey geldi bitirimler sınıfında adama kırıtma sahnesi hehehhe :laugh:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mihrace » Çrş Haz 09, 2010 3:49 pm

:toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen maestro » Çrş Haz 09, 2010 8:03 pm

ya ben de gittim bir süre önce baya d auzatıp gittim kaşlarmı bi arkdaşımda görmüştüm.çok güzel alınmıştı kaşları..ama düz,fakat bana düz kaş olmayacağına kanaat getirdik kalın da isteyince şöyle bi topladı kaşlarımı yani hiç alınmış gibi olmadı normlade d ezaten çok düzgündür kaşlarım .ama yani bööle.. :tongue: beenmedim hiç. zamanla istediğim şekil oturcak filan dedi bazı yreleriin çıkması lazım vs ama bunu genelde kaşları alınca derler beimkini bildiğin söyle bi topladı kadın..bir daha ki alışlarda mı şekillendircek anlamadım ki...sinir oldum ama...
Hard candy yeşil şişe parfüm satın almak istiyorum ... Elinde olan varsa ulaşabilir mi ..
Kullanıcı avatarı
maestro
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen shakti » Çrş Haz 09, 2010 9:11 pm

bi kaç sefer denemiştim daha önce.. sonra olmadı diyerek vazgeçmiştim.. pıt pıt sürmeyi deneyeceğim mihrace.. yılmak yok :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
shakti
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Prş Haz 10, 2010 9:19 am

shakti hafif kara kalem çalışması gibi düşün çok yoğun durursada hani üzerinde böyle fırça gibi şey varya kaş kalmelerinin onla seyrelt
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shakti » Cmt Haz 12, 2010 10:31 am

evet canım var ondan.. hani bi tarafı kirpik tarağı olanların ara kısmı deil mi?? bu aralar mümkün değil de müsait olunca tekrar deneyip paylaşırım nasıl olduğunu.. inş becerebilirim:)
Kullanıcı avatarı
shakti
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Haz 13, 2010 9:58 pm

canım çok basit
bisüre sora elin alışır ben hersabah çiziyorum 2dakikamı almıyo:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shakti » Pzt Haz 14, 2010 7:25 pm

ay benim kayınvaldem de yapıyo bi ben alışamadım :)
Kullanıcı avatarı
shakti
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Makyaj Teknikleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir