Kaş Şekillendirme

Makyaj uygulamaları hakkındaki tavsiyeleriniz ve püf noktalar.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Kaş Şekillendirme

Mesajgönderen gokche19 » Sal Mar 10, 2009 1:45 pm

sedabirgin bende aynı senn gibiyim bende hç başkasına aldırmadım ve çok güsel aldığım sölenir eve gelen arkadaşlarım koltuğa yatıp alıver benm bi kaşlarımı diolar :)
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pembeprenses » Sal Mar 10, 2009 6:52 pm

bende kendim alıyorum kaşlarımı hep övgü almışımdır bu konuda :yeah: zaten kuaöre bir gittinmi mahfediyorlar :tongue:
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen photographer » Pzr Mar 15, 2009 1:23 am

benim önceleri kaşlarım kavisliydi baya üçgen şekilde herkes çok severdi ama son 3 aydır düz kaş yaptım kaşlarımı daha çok yakıştı suratıma biraz uçlardan alıyorum ve kalınlaştırdım kaşlarımı çok hoşuma gidio artık böle yapcam erkek arkadaşım bile kavisli kaş sevmio bu kaşlara bayıldı :) eyşan özhim modeli işte

Resim
Resim
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Pzr Mar 15, 2009 2:55 am

bende kaslarimi kendim alirim, baskasina aldiramam, korkarim güvenemem.(makyajimida hic kimseye yaptiramam) bazen kaslarimda hata oluyor, ama olsun ben kamuflaj ediyorum kalemle birsey olursa :nanik:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Pzr Mar 15, 2009 6:27 pm

photographer ben de aynı şekilde alıyorum..düz olması için uçlarından alınca kısa kalıyor tek sorunum bu ama düz kaş çok hoşuma gidiyor :love10: daha masum bir ifade katıyor yüze..ben de yaklaşık 6-7 aydır kaşlarımı sadece düzeltiyorum almıyorum çok fazla kalınlaştı baya :banana:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Pzr Mar 15, 2009 7:39 pm

evet düz kaş çok uzun olmaz missceren mecbur uçtan kesiom :) kısalıo o zaman hem gerçekten öle daha duru daha masum ifade oluo üçgen kaş insanın ifadesini sert yapıo hiç sevmiyorum düz kaşta kalınlaşıyor daha hoş oluor fazla uğraşacağın bişe olmuo cımbızla alma derdi falan pek yok artık sadece 1 2 tüy alınıo o kadar :D :)
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Pzr Mar 15, 2009 7:43 pm

evet bencede kizlar, düz kas daha bi bebeksi, daha bi masum ifade veriyor. kavisli kas daha sert gösteriyor insani.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Pzr Mar 15, 2009 7:55 pm

benim en sinir olduğum şey kuaförlerin insanların kaşlarını saç diplerine değdirmeye yemin etmişler gibi almaları :tongue: özellikle kaşlarını yeni aldıranlarda görüyorum güzelim düz kaşlarında yüksek bir kavis yapıyorlar..hiç sevmiyorum :tongue: kavis de hoş ama aşırı olunca kötü duruyor..eski resimlerime bakıyorum da benim kaşlarım da aşırı kavisliymiş :tongue:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pembeprenses » Pzt Mar 16, 2009 8:32 am

düz kaşı bende çok severim doğal bir havası oluyor fakat herkese yakışmıyor mesela bana ;)
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen roserose » Pzt Mar 16, 2009 4:14 pm

bende düz kaşı çok beğeniyorum ama benim kaşlarım öle olması için ilk önce uzatmam lazım bide yakışırmı yakışmaz mı onuda bilmiyorum bide kızlar ben eğer kaşın ucundan alırsanız bide çıkmaz diye duydum kaş küsermiş valla öle duydum ben söyleyenlerin yalancısıyım :blushing:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen casina » Pzt Mar 16, 2009 4:34 pm

bende kaslarımı nerdeyse 10 aydır fln ustlerden almıyorum alt tada cıkanları topluyorum sadece ıyıce alınlastı ınce kası sevmıyorum ztnnn banada yakısmadıgını dusunuyorum o yuzdden belkıde :bye:
Kullanıcı avatarı
casina
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pembeprenses » Pzt Mar 16, 2009 6:02 pm

feryacım senin dediğini bende duydum.hatta benim kaşımdada aldığım bazı yerler çıkmıyor vede böyle çıkmayan çok tanıdığım var.çok oynamakta iyi değil diye düşünüyorum.
birde ben çok sarışınlarda ve açık röflelilerde kalın kaşı pek yakıştıramıyorum. doğal sarışınlar hariç.bu benim zevkim tabii ki.bence senin kaşların gayet güzel feryacım :yeah:
birde bu biraz kaşın şekliyde alakalı bence.
benim kaşlarım alınmadan öncede kendinden kavisli gibiydi zaten.
hatta çoğu kişi aldığımla iddalaşırdı .bana asla kalın kaş yakışmıyor buna eminim üstelikte ne yaparsam yapayım yapısından dolayı düzleşeceğini sanmıyorum.ve de çok fazla kaşlarımla ilgili övgü adığım için ben böyle çok memnunum :yeah: insallh sizde begenmişsinizdir ;)
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ceeeeee » Sal Mar 17, 2009 1:39 pm

kaşların güzel görünüyor pembeprenses ama ,gerçekten ip gibi ince kaşların,çok ince kaş insanın yaşını büyük gösteriyor bence,seninde eminim çok gençsin ama avatardaki resimde 32-33 yaşında çıkmışsın.ama çok güzelsin ,onuda geçemeyeceğim.umarım alınmamışsındır. :bye:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pembeprenses » Sal Mar 17, 2009 3:23 pm

evet canım ince bulanlarda oluyor. ben 23 yaşındayım.burda biraz sert bakmışım ondanda olabilir ;) genelde 25 falan zannederler.hiç kızmadım canım.iyi yada kötü görenler mutlaka olacaktır ki ben ona göre değişiklikler yapabileyim :yeah: :kissmuch:
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ceeeeee » Sal Mar 17, 2009 3:34 pm

kızmadığına sevindim,çok güzelsin ,ama dediğim gibi o kadar inceki kaşın ,bayağı büyük duruyorsun...sevgiler :kiss:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen roserose » Çrş Mar 18, 2009 1:02 pm

pembe prenses sana katlıyorum tamam belki saç rengim koyu olsa kaşlarımı kalın yapabilirim ama saçlarım röfleli olduğu için kalın kaş bence yakışmıyor sarı saça o yüzden bende inceltmek zorunda kalıyorum aslında benim kaşlarım çok kalındı inanmazsınız kızlar ama ortalarımda bile kaşlar vardı ala ala kaşlarım küstü çıkmıyor belli yerlerinden ama yine sıktır yani seyrek değil bide maşallah çok çabuk uzuyor 10 günde bir kuafördeyim kaş için kendim alamıyorum biçimsiz oluyor bide çok iyi temzileyemiyorum onlar hem kesip hemde iple üstünden geçince tertemiz oluyor valla :)
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pembeprenses » Prş Mar 19, 2009 7:50 am

feryacım gerçektende evde almak kuaförde aldırmakla aynı olmuyor iple geçince daha hoş görünüyor.
ama seçimi yapmak çok önemli yoksa ahfedebiliyorlar.sen iyi yer bulmuşsun anlaşılan ;)
feryacım aklında olsun küsen kaşlarının olduğu yere her akşam yatmadan önce kulak çubuğuyla badem yağı sürersen bir kaç günde çıkıyorlar bende yeni keşvettim ve sonuç harika :yeah:
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ceeeeee » Prş Mar 19, 2009 9:54 am

hımm badem yağını bende deniyeceğim,peki sürüp temizlemedenmi yatıcaz prenses :dontknow:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pembeprenses » Prş Mar 19, 2009 10:55 am

evet canım ben sürüp öyle yatıyorum.zaten sadece çıkmayan küçücük yerlere sürüldüğü için sorun olmuyor
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ceeeeee » Prş Mar 19, 2009 11:00 am

teşekkürler prenses denemeye değer :bye:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen roserose » Prş Mar 19, 2009 12:15 pm

badem yağının birçok seye yararı olduğunu duymuştum canım kaşlarıma çok önceden denemiştim evet işe yarıyor bide bana gittiğim kuaför menekşe yağı önermişti oda kaşları çabuk çıkartıyor demişti oda işe yaradı yada belki benim kaşlarım çabuk uzuyor diye bana öle gelmiş olabilir :dontknow:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ceeeeee » Prş Mar 19, 2009 1:09 pm

muhakka deneceğim canım çok sağolun :bye:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen november07 » Pzr Nis 12, 2009 8:16 pm

Benim kaş şekillendirmeyle ilgili şöyle bir notum olacak,
-eğer yüz şekliniz Beyonce gibi oval ise her türlü (köşeli,kavisli,ince,kalın,düz..) şekli kaldırırmış
-eğer yüzünüz Demi Moore gibi köşeli-sert hatlı ise ise yuvarlak-kavisli şekilde kaşlar,
-eğer yüzünüz Renee Zellweger gibi yuvarlak ise köşeli kaşlar,
-eğer yüzünüz Sarah J.Parker gibi uzun ise mutlaka düz ve hafif doğal-kalın tutulmuş kaş,
tercih edilmeliymiş..

-Gözleriniz birbirine uzak ise kaşlarınızın burun kemiğine yakın olan kısmı alınmamalıymış
-gözler birbirine yakın ise kaşların ucu göz pınarının hemen hizasından başlamalıymış..

**Ama eğer burnunuz kısa ve hafif şiş gözüküyorsa kaşlarınınzın ortasını asla fazla açmamalı hatta hiç almamalıymışız..bu burnun daha uzun ve daha ince görünmesini sağlarmış..

*Eğer burnunuz fazla uzun-kemikli-ince ise de tam tersi biraz burun kökünden kaşları almak burnu kısaltıp daha kısa ve geniş bir efekt verirmiş..
Kullanıcı avatarı
november07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen glnzanl » Sal Nis 14, 2009 1:51 pm

merabalar kızlar ben kaşlarımı hep kendim aldım hiç dokundurmadım kuaföre falan ama buara hiç beğenmiyorum kavisini düz kaşa takmış durumdyım bide sanki kavisnden soraki kısım çok uzun gelmeye başladı gözüme :( kendim yapabilrmiyim bilmiyorum kaşlarımın fotosunu çekip bi gösteriyim size sizce yakışırmı? ankarada güvenebilcem doğal inceltmeden alabilcek kuaför tavsiye ederseniz çook sevinirim :blushing:

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Sal Nis 14, 2009 2:01 pm

sarışın oldugum için kaşlarım çok koyu diildir ve kavis yapamıyorum..bazen az da olsa kavis kazanıyor ama ben kaşlarımın daha kavisli olmasını istiyorum kızlar...sizce badem yağı gürleştiri mi kaşlarımı?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Sal Nis 14, 2009 2:24 pm

Glnzanl, kaşlarının kuyruk kısmını altlardan inceltirsen daha güzel olur gibi geldi bana, daha kalkık, daha düz ve güzel görünür bence.. hatta biraz açabilirsin bile rengini :dontknow:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Sal Nis 14, 2009 3:20 pm

glnzanl photoshopta kaşını düz yaptım iki kaş arasındaki farkı görebilirsin bölelikle ;) :)
burdaki arkadaşlarda fikir verir sana hem koyuyorum şimdi fotonu
Resim
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Sal Nis 14, 2009 3:21 pm

alelacele yaptım özenmeden özensem daha süper olurdu :yeah:
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glnzanl » Sal Nis 14, 2009 3:51 pm

ayyy tam istediğim gibi çook güzell omuş canım çok teşşekkür edrimm bunu alıp kuaföre gidicem hemen :D tabi yapabilirlerse :confused:
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Sal Nis 14, 2009 4:12 pm

kaşın müsait o şekle girmeye hakkatten çok güzel durdu bende söyleyecektim sert ifadeden daha masum bi ifadeye büründü bakışlar :) bu kaşların bi avantajıda daha genç gösterio benimkilerde düz kaş kavisliydi önceden o şekil yaptım şimdi düz hehe :)
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen annick74 » Sal Nis 14, 2009 10:47 pm

Haddim olmayarak birşey yazmak istiyorum.Glnzal kaşını o şekilde resimdeki gibi aldırdığın takdirde büyük olasılık eski haline dönemeyeceğinin farkındasın değil mi ? O kısımlarda kaş tekrar zor çıkar.Deride iyice incedir orda.Hem canın çok yanacak hem kıl tekrar o bölgede zor tutunacak.Ayrıca sert de olsa yüzünün karakteristik özelliği gidecek.Naçizane fikrim.Bence kaşların çok güzel.
Kullanıcı avatarı
annick74
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Sal Nis 14, 2009 10:50 pm

annick 74 evet bu cesaret işi bence.. bende düz şekilde alıyorum ama soradan kaş küsebilio ;) o yüzden iyi düşünmek gerek ;)
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen annick74 » Sal Nis 14, 2009 10:55 pm

Photographer bu arada yaptığın resim gerçekten güzel.Ama risk bencede çok fazla :) Ben kaş konusunda çok hassasım.O yüzden yazdim :) Yoksa altı üstü bir kaş sonuçta dünya meselesi değil aslında :)
Kullanıcı avatarı
annick74
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Sal Nis 14, 2009 10:59 pm

ama doğru dion gerçekten cesaret işi kaş acaip bişe benim mesela kaşlarım seyreldi boşluklar oluştu aralarında dahada çıkmıo üzücü bişe kaş kalemi ile o boşlukları hafifçe dolduruom mecbur :)
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glnzanl » Çrş Nis 15, 2009 10:19 am

haklısınız kızlar birazz uçlarından alırım artık bende teşşkür ederim ilginize ;)
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Çrş Nis 15, 2009 10:41 am

canım kaşların ne güzel maşallah banannem bana hep kızar ne güzel eskiden kaşlı gözlü kızdın şimdi kaldı kaşların kuş gibi diye çok güzel benzetmeler yaparda bende sarı saçlı yani röfleli olduğum için kalın kaşda yakışmadığı için baya inceltmiştim kaşımı annic74 sana kesinlikle katlıyorum kaş belli bir zaman sonra küsüyor öle gür kaşlarım vardıki ortaları bile vardı düşün şimdi öle heryerden çıkmıyor bende düz kaşı çok beğeniyorum bu aralar sana düz kaşta çok yakışmış ayrıca photographer arkadaşımızında ellerine sağlık ne güzel koymuş fotoyuda bende nası durur acaba düz kaş merak ettim baya :) canım bence düz kaş çok güzel durmuş ama dediğim gibi bunu her kaş almayı bilen yapamaz eğer istiyorsan iyi bir yere git sonra pişman olma o yüzden dedim :)
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glnzanl » Çrş Nis 15, 2009 1:24 pm

roserose yazdı:canım kaşların ne güzel maşallah banannem bana hep kızar ne güzel eskiden kaşlı gözlü kızdın şimdi kaldı kaşların kuş gibi diye çok güzel benzetmeler yaparda bende sarı saçlı yani röfleli olduğum için kalın kaşda yakışmadığı için baya inceltmiştim kaşımı annic74 sana kesinlikle katlıyorum kaş belli bir zaman sonra küsüyor öle gür kaşlarım vardıki ortaları bile vardı düşün şimdi öle heryerden çıkmıyor bende düz kaşı çok beğeniyorum bu aralar sana düz kaşta çok yakışmış ayrıca photographer arkadaşımızında ellerine sağlık ne güzel koymuş fotoyuda bende nası durur acaba düz kaş merak ettim baya :) canım bence düz kaş çok güzel durmuş ama dediğim gibi bunu her kaş almayı bilen yapamaz eğer istiyorsan iyi bir yere git sonra pişman olma o yüzden dedim :)

teşekkür ederim canım bende beğendim düz halini ama işte onu yapacak kuaförü nerden bulcam :dontknow: şimdilik dursun bakalım güsel olcam die kaşlardan olmayım :laugh:
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Çrş Nis 15, 2009 7:03 pm

canım ben de düz halini daha çok beğendim :blushing: ama kaşlarını düz yapıcaksan şunu da bilmelisin ki muhtemelen uçlarından biraz kısa kalıcak..ben de düz alıyorum (bu arada ne cesaretse ben kendim yaptım :) ) ama ne yazık ki yanlardan bakınca birazcık kısa..ama siyah saçlı siyah gözlüyüm ve yüz hatlarım biraz sert.bu düz kaş yüzüme daha masum bir ifade kattı bence ve çok da seviyorum..bu arada kaşların küstüğü de doğru aynı yerlerden kolay kolay çıkmıyorlar ama ben de uzatmak istemediğimden çıkmamalarına seviniyorum :)
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Prş Nis 16, 2009 12:47 pm

canim benimde kaslarim düz, bende kendim aliyorum (hayatimda kaslarimi kimseye aldirmadim cesaret edemiyorum)
sendede düz halini daha cok begendim ben, sakin yanlis anlasilma olmasin ama kavisli kas bana daha cok olgun bir ifade veriyormus gibi geliyor.
kaslar malesef almakla seyreklesiyor, buna yapacak birsey yok. ama sarimsagin kas, sac, kil cikardigini biliyorum, birde bebeklerin popolarina yag sürülür ya, oda kas cikariyor :) ben bakim amacli sürüyorum. tavsiye ederim.

buda benim kasim :)
Resim

rose´cum annemde cok ugrasir benim kaslarimla, kizim kassiz kaldin artik der :)
bazen kalin kasa özeniyorum ama malesef uzatamiyorum ben, hemen aliyorum. uzamalarina firsat vermiyorum :nanik:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glnzanl » Prş Nis 16, 2009 1:23 pm

canım ya çok güzel almışsın istiyorum bende almayı ama bozcam diye cesaret edemiyorum zor tutuyorum kendimi :) kaşın gayet güzel kalın kaş pek hoş durmaz gibi sanki sende tabi yüzünü görmeden yakışmş geldi bana ;)
Kullanıcı avatarı
glnzanl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Prş Nis 16, 2009 1:31 pm

canim cok tesekkür ederim :kiss: bende bazen bozuyorum, sonra bozdugum yerleri kalemle boyuyorum uzayana kadar :nanik:
bence sen photographer arkadasimizin yaptigi resmi al, kuaföre götür ve kaslarinin öyle olmasini istedigini söyle. en azindan hic begenmezsen bile uzatirsin yine, az öncede dedigim gibi ben düz kasi sana ve göz yapina daha cok yakistirdim. bi kere almakla seyreklesmez. icinde kalmasin.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Prş Nis 16, 2009 2:33 pm

nihancım senin gözlerini çok beğeniyorum zaten ben, kaşlarda gayet güzel :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Prş Nis 16, 2009 2:33 pm

canım kşların çok hoş kalınlaşmasına gerek yok :love10: ben kendime kalın kaşı yakıştırıyorum yaklaşık 1yıldır da kaşlarımı kalınlaştırmaya çalışıyorum..çalışıyorum dediysem bir çok kez incecik bıraktığım oldu yanlış alıp :tongue: ama şimdi istediğime biraz yaklaştı..tek sorunu seyrek çıkmaları oraları da kalemle dolduruyorum badem yağı da sürüyorum..
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Prş Nis 16, 2009 7:11 pm

esencim cok sagol bitanem, bende senin bu tatli sözlerini cok seviyorum :kiss:

burcakcim canim sanada cok sagol. canim ben senin kaslarini cok cok begeniyorum, göz yapina o kadar güzel gidiyorki kaslarin :yeah: o bi tarafini yanlis alipda digerini ona benzetmek icin sonuctada minicik kalan kas sorununu bende biliyorum güzelim :laugh: :nanik:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Prş Nis 16, 2009 10:13 pm

nihancım cnm saol, doğru söylediklerim ama çok güzel gözlerin :love10: :kiss:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen roserose » Cum Nis 17, 2009 12:05 pm

marmariscim seninde kaş yapın çok güzelmiş sanada çok yakışmış gözlerde çok güzel maşallah :love10:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zynpcn » Cmt Nis 25, 2009 12:36 pm

benim kaşlarım çok seyrek kaş kalemi bile çare olmuyo göz kalemiyle yapıyorum düşünün o kadar seyrek bide ortalarını çok düzgün alınınca kenarlarının bozuklukları dikkat çekmiyor
Kullanıcı avatarı
zynpcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen casina » Pzt Nis 27, 2009 11:52 pm

kıslar bende kursun kalemm kullanmaya basladımmm sımdılık memnununmda :) deneyen oldumu hıcc bıde dokermı dıe mrk edıyorum yaa cok sıklıkla yapmıyorum ama :confused:
Kullanıcı avatarı
casina
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Sal Nis 28, 2009 12:31 am

flormarın kursun kalemi renginde bi kaş kalemi var benim gibi gri kaşlı :pisik: olanlara tavsiye edebilirim :bye:
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen missceren » Sal Nis 28, 2009 10:38 pm

benim kaşlarım çok koyu o yüzden kaş kalemleri açık kalıyor :( göz kalemiyle boşlukları dolduruyorum..
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Makyaj Teknikleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 2 misafir