Estetik Diş Hekimliği

Moderatörler: luthien, muhendis

Estetik Diş Hekimliği

Mesajgönderen beyonce » Sal Nis 25, 2006 6:35 pm

kızlar, ben deniz sekinin dişlerini çok beğeniyorum. ancak bildiğim kadarıyla dişleri estetikli. daha önceden aralıkmış dişleri dolgu yaptırmış galiba.
benim de dişlerim aralık. :cry: acaba deniz sekinin diş hekimini tanıyan var mı içinizde :?
Kullanıcı avatarı
beyonce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Prş Nis 27, 2006 9:57 am

Onu bilmiyorum ama bu hafta Benimle Dans Eder Misin yarışmasında dişleri ayrık olan bir kızın dişlerini 1 haftada mükemmel, kusursuz şekilde yapan hekimin adı Çağdaş Kışlaoğlu imiş. Anadolu yakasında merkezi varmış. Ünlü estetik cerrah Erol Kışlaoğlu'nun oğluymuş... Harikaydı yeni dişler ama yaaa...
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen beyonce » Prş Nis 27, 2006 3:27 pm

yalnız benim gördüğüm yapılan çoğu diş kötü oluyor ya :( yani dişleri yapan kişinin resim, orantı herşeyi anlaması lazım. bak mesela benim ağzım küçük. tutup bana kocman diş yapıp ya ağzımı kapatamazsam. ben ondan korkuyorum. orantısız olur diye. :cry: ayrıca esra ceyhanın dişleri de aralıkmış. aralara dolgu yaptırmış. nasıl yapıyolar acaba bu işlemi. doğal diş yapısının bozmadan mı :roll: yine de sağol ilgilendiğin için canım.
ya yok mu allahın bi kulu beni diş estetiği hakkında bilgilendirsin :?: :roll: :? :cry:
Kullanıcı avatarı
beyonce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Prş Nis 27, 2006 4:39 pm

evet billie incinin di$Leri gercekten iyi olmustu o kdr kısa sürede adam iyi iş cıkarmı$ :wink: bu arada beyonce diş hastanesi var dentistanbul googLeden ara sayfasini buLursun bir bak istersen.. istedigin sekiLde di$Lere sahip oLursun inşaLLah :)
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen zarzu » Cum Nis 28, 2006 2:41 am

ben çağdaş kışlaogluna kendi dişçimden vazgeçsem mi fln diye düşündügüm zamanda 2 kere gittim çok başarılı bi diş hekimi ayrıca da çok genç 77li fln mı ne. demek o programdaki kızın dişlerini de o yapmış vay be!
ozaman sen bi git ona beyonce zaten estetik diş hekimi o, bi randevu al bari cnm
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zoix » Prş May 25, 2006 12:52 pm

bende yeni yaptırdım. çok az ayrıktı ve uçları kırıktı. şimdi harika dişlerim var. valla ne diyim tam 5 senem gitti o dişçi koltuğunda ama değer doğrusu. ayrıca üst dudağımda kabardı haliyle. doğal silikon oldu :)
2 saatlik 6 seansta bitti işim. deniz seki'nin değilde tülin şahin!in diş doktorunu tebrik etmek isterdim.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen billiejean » Prş May 25, 2006 2:29 pm

zarzucum yeri nerde Çağdaş Bey'in, tarif edebilir misin? Ben bir internet sitesini bulamadım da :roll:

Ben diş hekimimi değiştirebilirim sanırım, çok beğendim İnci'nin yeni dişlerini, en kısa zamanda yaptırmak istiyorum ben de, dişlerim İnci kadar olmasa da hafif aralık benim de :D

Peki fiyat olarak nasıldır kızlar, bilginiz varmı? Herhangi bir diş hekiminden pahallı olacağını tahmin ediyorum ama siz ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen zoix » Prş May 25, 2006 2:45 pm

benim doktorum diş başına 650 demişti. ben kısaltıp incelttirip kaplama yaptırdım. eğer diş arasına dolguyu sorarsan fazla tutmayacağına eminim. ama adı duyulmuş başarılı bir doktorun fiyatıda uçuktur kesin.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen zarzu » Prş May 25, 2006 3:41 pm

billie, çağdaş beyin yeri şimdi deişti, önceden suadiyedeydi ben orda gitmiştim. şuanda sanırım dogru hatırlıyorum; yine bagdat caddesi üzerinde, benetton un oldugu apartmana taşındılar. (karşı tarafında yargıcı fln var hani).. 2. kat fln. babasıyla ikisinin ismi yazıo tabelada zaten görürsün.. buarada walla ben ona dolgu yaptırmıştım bi de dişime taş taktırtmıştım, baya makul bi dolgu fiyatı vermişti, hatta benim dişçimden daha ucuzdu.
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zarzu » Prş May 25, 2006 3:47 pm

ama estetik bi opersyonda fiyat nedir hiç bilgim yok. istersen telefonunu vereyim sana da bi ara sor??
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zarzu » Prş May 25, 2006 3:55 pm

ay kusura bakmayın çok taksit taksit yazdım ama..

http://www.estetikdishekimi.com/tr/index.asp

bunu vermeden olmaz tabi :P
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Cum May 26, 2006 1:51 pm

Çok teşekkürler canım, çok yardımcı oldunuz gerçekten, valla telefonu varsa bana özelden atabilir misin zarzu, bir arar sorarım en azından. yeri de kolaymış caddede.

Ben klasik kaplama yöntemi diil de yeni bir yöntem varmış laminate veneer diye, onu yaptırmak istiyorum, kendi dişinde hiçbir inceltme, kırma yapmadan, yalnızca önden görünüşünü düzeltiyorlarmış, böylece kaplama sonrası olan sızı filan olmuyormuş, çünkü kendi dişini hiç ellemiyorlar, özel bir yapıştıcı ile önden yeni dişleri tek tek yapıştırıyorlarmış, ama bu yapıştırıcı dolgu maddesine benziyor sanırım, çünkü ancak dişten kazınarak dolgu gibi çıkartılabiliyormuş. Tabi hekimle de konuşmak lazım, ne önerirse ona göre yaptırırım.
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

slm. ben diş hekimiyim .

Mesajgönderen hope » Sal Haz 20, 2006 4:27 pm

dişlerinizin resmini gönderirseniz bilgi verebilirim
Kullanıcı avatarı
hope
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen billiejean » Çrş Haz 21, 2006 8:42 am

aslında benim dişlerim gayet sağlıklı, bozmak, kazıtmak,acı duymak filan da istemiyorum, çünkü 1 kere yaptırınca birkaç yıl sonra yenilenecek, hep dikkat gerektirecek,benim tek sorunum sadece hafif aralık olmasını sevmiyorum, belki de bana en uygun tedavi diş telidir, ama ona da ben dayanamam, çok dikkat çekici, rahatsız edici oluyor teller. Bilmiyorum ne yapacağım. :think:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen zoix » Çrş Haz 21, 2006 3:49 pm

aman billie dişlerin sağlıklıysa sadece keyfi yapılacak bir iş değil cidden. dediğim gibi ben porselen yaptırdım. tamam çok hoş çok güzel ama benden aldıkları çok fazla. ıssırarak bişey yiyemiyorum. her şeyi çatal bıçakla keserek, bölerek yiyorum. dürüm yiyemiyorum, çekirdek yoook, şeftaliyi bile ıssırarak yiyemiyorum çekirdeğine çarpıp zedelenmesin diye. gece dişlerini gıcırdatarak yatanlar için durum daha da vahim. ben fazla çenemi sıkmasamda geceleri sızlama yapıyor.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Re: Estetik Diş Hekimliği

Mesajgönderen pembeoje » Çrş May 21, 2008 2:43 pm

ya arkadaşlar ön dört dişime laminate yaptırıcam diğer 5 dişimde kron kaplama olmasını istiyorum fiyat ne olurki acaba fiyatları bilen varmı
pembeoje
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jadee » Çrş May 21, 2008 4:07 pm

bende laminate istiyorum ya ne kadar bir tanesi acaba
Kullanıcı avatarı
jadee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pembeoje » Cum May 23, 2008 9:21 am

tanesi değişiyo bazısı 500 istiyomuş bazısı 400 yani yerine göre değişiyomuş şeker ben tanıdık bir doktor buldum tanesini 300 e indirmeye çalışıcam ben bir doktora sordum 9 diş yaptırıcam 3milyar yeterli olurmu dedim rahatlıkla olur dedi ama kazıkçı bir doktor uçuk fiyatlar verebilir yada yeri itibariyle ...gerçi benim gideceğim doktorda çok süper doktor umarım güzel olurum ben bide senet yapıcam o şekilde ödücem başka türlü biranda ödeyemem çünkü mesela 2 milyarını önden öderim gerisini senet yaparım
pembeoje
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jadee » Cmt May 24, 2008 12:05 am

teşekküürler cnm
Kullanıcı avatarı
jadee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen krokan » Cmt May 24, 2008 12:38 pm

laminate tanesi 300 biras fazla ucuz..... hangi şehirdesin ki?
Kullanıcı avatarı
krokan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Sağlık

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir