Kullanıcı avatarı
Gönderen: beyonce - Güzelliğine Düşkün
#31224 kızlar, ben deniz sekinin dişlerini çok beğeniyorum. ancak bildiğim kadarıyla dişleri estetikli. daha önceden aralıkmış dişleri dolgu yaptırmış galiba.
benim de dişlerim aralık. :cry: acaba deniz sekinin diş hekimini tanıyan var mı içinizde :?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#31578 Onu bilmiyorum ama bu hafta Benimle Dans Eder Misin yarışmasında dişleri ayrık olan bir kızın dişlerini 1 haftada mükemmel, kusursuz şekilde yapan hekimin adı Çağdaş Kışlaoğlu imiş. Anadolu yakasında merkezi varmış. Ünlü estetik cerrah Erol Kışlaoğlu'nun oğluymuş... Harikaydı yeni dişler ama yaaa...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: beyonce - Güzelliğine Düşkün
#31634 yalnız benim gördüğüm yapılan çoğu diş kötü oluyor ya :( yani dişleri yapan kişinin resim, orantı herşeyi anlaması lazım. bak mesela benim ağzım küçük. tutup bana kocman diş yapıp ya ağzımı kapatamazsam. ben ondan korkuyorum. orantısız olur diye. :cry: ayrıca esra ceyhanın dişleri de aralıkmış. aralara dolgu yaptırmış. nasıl yapıyolar acaba bu işlemi. doğal diş yapısının bozmadan mı :roll: yine de sağol ilgilendiğin için canım.
ya yok mu allahın bi kulu beni diş estetiği hakkında bilgilendirsin :?: :roll: :? :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#31671 evet billie incinin di$Leri gercekten iyi olmustu o kdr kısa sürede adam iyi iş cıkarmı$ :wink: bu arada beyonce diş hastanesi var dentistanbul googLeden ara sayfasini buLursun bir bak istersen.. istedigin sekiLde di$Lere sahip oLursun inşaLLah :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zarzu - Güzelliğine Düşkün
#31777 ben çağdaş kışlaogluna kendi dişçimden vazgeçsem mi fln diye düşündügüm zamanda 2 kere gittim çok başarılı bi diş hekimi ayrıca da çok genç 77li fln mı ne. demek o programdaki kızın dişlerini de o yapmış vay be!
ozaman sen bi git ona beyonce zaten estetik diş hekimi o, bi randevu al bari cnm
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#35806 bende yeni yaptırdım. çok az ayrıktı ve uçları kırıktı. şimdi harika dişlerim var. valla ne diyim tam 5 senem gitti o dişçi koltuğunda ama değer doğrusu. ayrıca üst dudağımda kabardı haliyle. doğal silikon oldu :)
2 saatlik 6 seansta bitti işim. deniz seki'nin değilde tülin şahin!in diş doktorunu tebrik etmek isterdim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#35819 zarzucum yeri nerde Çağdaş Bey'in, tarif edebilir misin? Ben bir internet sitesini bulamadım da :roll:

Ben diş hekimimi değiştirebilirim sanırım, çok beğendim İnci'nin yeni dişlerini, en kısa zamanda yaptırmak istiyorum ben de, dişlerim İnci kadar olmasa da hafif aralık benim de :D

Peki fiyat olarak nasıldır kızlar, bilginiz varmı? Herhangi bir diş hekiminden pahallı olacağını tahmin ediyorum ama siz ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#35820 benim doktorum diş başına 650 demişti. ben kısaltıp incelttirip kaplama yaptırdım. eğer diş arasına dolguyu sorarsan fazla tutmayacağına eminim. ama adı duyulmuş başarılı bir doktorun fiyatıda uçuktur kesin.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zarzu - Güzelliğine Düşkün
#35833 billie, çağdaş beyin yeri şimdi deişti, önceden suadiyedeydi ben orda gitmiştim. şuanda sanırım dogru hatırlıyorum; yine bagdat caddesi üzerinde, benetton un oldugu apartmana taşındılar. (karşı tarafında yargıcı fln var hani).. 2. kat fln. babasıyla ikisinin ismi yazıo tabelada zaten görürsün.. buarada walla ben ona dolgu yaptırmıştım bi de dişime taş taktırtmıştım, baya makul bi dolgu fiyatı vermişti, hatta benim dişçimden daha ucuzdu.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zarzu - Güzelliğine Düşkün
#35837 ama estetik bi opersyonda fiyat nedir hiç bilgim yok. istersen telefonunu vereyim sana da bi ara sor??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#35982 Çok teşekkürler canım, çok yardımcı oldunuz gerçekten, valla telefonu varsa bana özelden atabilir misin zarzu, bir arar sorarım en azından. yeri de kolaymış caddede.

Ben klasik kaplama yöntemi diil de yeni bir yöntem varmış laminate veneer diye, onu yaptırmak istiyorum, kendi dişinde hiçbir inceltme, kırma yapmadan, yalnızca önden görünüşünü düzeltiyorlarmış, böylece kaplama sonrası olan sızı filan olmuyormuş, çünkü kendi dişini hiç ellemiyorlar, özel bir yapıştıcı ile önden yeni dişleri tek tek yapıştırıyorlarmış, ama bu yapıştırıcı dolgu maddesine benziyor sanırım, çünkü ancak dişten kazınarak dolgu gibi çıkartılabiliyormuş. Tabi hekimle de konuşmak lazım, ne önerirse ona göre yaptırırım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#39566 aslında benim dişlerim gayet sağlıklı, bozmak, kazıtmak,acı duymak filan da istemiyorum, çünkü 1 kere yaptırınca birkaç yıl sonra yenilenecek, hep dikkat gerektirecek,benim tek sorunum sadece hafif aralık olmasını sevmiyorum, belki de bana en uygun tedavi diş telidir, ama ona da ben dayanamam, çok dikkat çekici, rahatsız edici oluyor teller. Bilmiyorum ne yapacağım. :think:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#39690 aman billie dişlerin sağlıklıysa sadece keyfi yapılacak bir iş değil cidden. dediğim gibi ben porselen yaptırdım. tamam çok hoş çok güzel ama benden aldıkları çok fazla. ıssırarak bişey yiyemiyorum. her şeyi çatal bıçakla keserek, bölerek yiyorum. dürüm yiyemiyorum, çekirdek yoook, şeftaliyi bile ıssırarak yiyemiyorum çekirdeğine çarpıp zedelenmesin diye. gece dişlerini gıcırdatarak yatanlar için durum daha da vahim. ben fazla çenemi sıkmasamda geceleri sızlama yapıyor.
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#289914 ya arkadaşlar ön dört dişime laminate yaptırıcam diğer 5 dişimde kron kaplama olmasını istiyorum fiyat ne olurki acaba fiyatları bilen varmı
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#290666 tanesi değişiyo bazısı 500 istiyomuş bazısı 400 yani yerine göre değişiyomuş şeker ben tanıdık bir doktor buldum tanesini 300 e indirmeye çalışıcam ben bir doktora sordum 9 diş yaptırıcam 3milyar yeterli olurmu dedim rahatlıkla olur dedi ama kazıkçı bir doktor uçuk fiyatlar verebilir yada yeri itibariyle ...gerçi benim gideceğim doktorda çok süper doktor umarım güzel olurum ben bide senet yapıcam o şekilde ödücem başka türlü biranda ödeyemem çünkü mesela 2 milyarını önden öderim gerisini senet yaparım
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#291888 ankaradayım ama bir arkadaşımada sordum oda dişçide çalışıyo mesele tek diş 400 ama 4-5 yada daha fazla diş olunca indirim yapıyolarmış 300 e felan mesela bide doktor tanıdık buda şansıma bide indirim yapmıyomuş :pisik: :toofunny:
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#291892 şimdi arkadaşlar ben iyice araştırdım size bulduklarımı yazıyorum

laminate veerner porselen :tek diş 400-500 milyon arası değişiyo

kron kaplama metal desteksiz full porselen tek diş 150-200 arası değişiyo ama mesela bir dişiniz eksik implant yaptıramıyosunuz çünkü imlant tek dişe 600-700 arası değişiyo buyüzden full porselen kron köprü olabilir oda 2 diş kesildiği için 3 dişden 150 den hesaplarsak 450 eder ...

porselen dolgular nekadar bilemiyorum ama tahminen onlarda 150 civarlarındadır bu cumartesi dişçiye gidicem yeniden yazarım net fiyatları size ama araştırıp bulduklarım bunlar bakalım bizim doktor ne dicek inşallah fiyatı ineeerrrr :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#292003 canım benim suan ön dişlerim 5li olarak köprü şeklinde porselen ama malum pek rahat deil değiştirmeyi düşünüyüyorum implant en rahatı ve hoş duranı o ama tek dişe yapılıyor die biliyorum ben canım birde fiyatı ben daha yeni dentistanbula sordum 1.900 gibi bi fiyat aldım 600e sen nerde okudun canım
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#292014 valla şeker bizim annemin arkadaşının damakları eriyo mecburen bütün dişlerine implant yaptırıyo başka birşey olmuyor ki damak erimesinin çaresini bulana kadar onları kullanıcak tek dişden 600 istemişler ama o bütün dişlerini yaptırıyo belikide oyüzden doğrudur yani tek dişe daha pahalıdır ama biden fazla olunca indirim hepsinde yapıyolar şeker ama bu laminetelerde porselen olanlarında eminim çünkü 3 yere sordum hepsi aynı fiyatı verdi peki sen porselen köprüyü nekadara yaptırdın şeker
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#292016 bide ben eksik arkada bir dişim var ona yaptırıcam köprü porseleni ama full porselen metal desteksiz ön dişlerime porselen laminate yaptırıcam
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#292020 kızlar ben ön dört dişimi laminate yaptırdım. önceki sayfada yazmıştım. dr tanesi 650 dedi ama nakit indirimiyle fln fln 400e yaptı. implant için annem fiyat almıştı tanesi $1000.- den 1000 ytl ye kadar var. 300-500 gibi ucuz bir fiyata olacağını sanmıyorum. implantın bir başka çeşidinin fiyatıdır o ;)
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#292024 porselen laminateleri bana 400 fiyat verdiler bi dişçi ve dişçide çalışan bir arkadaşıma sordum ikiside 400 dedi ama implant pahalıymış gerçekten implantı ben 600 sanıyodum ama yanılmışım peki siz memnunmusunuz laminatelerden yani doğal duruyomu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#292026 gayet doğal duruyor pembeoje. gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. bunların ömrü en fazla 5-10 yıl. o da kullanıma göre işte. ileri ki yaşlarda ben de implant düşünüyorum, şimdilik erken :)
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#292038 peki acıyomu yapım aşamasında bide nekadar sürdü yapımı bende ön dört -beş dişimi yaptırıcam laminate nekadar sürer şimdiden teşekkür ederim :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#292044 alıntı yapmana gerek yok canım ;)

2şer saat süren 6 seansta bitti dişlerim. kalıp alındı ilk başta, sonra ön dişlerim laminate için kısaltılıp düzenlendi, kalıba göre laboratuardan gelicek dişleri 1 hafta kadar bekledik. bu arada ben geçici dişlerle dolaştım. ay çok feciydi yapay tavşan gibi :) sonra gelen dişler yerlerine takıldı. seansların hepsinde uyuşturucu iğne yapıldı. dayanılacak bir şey değil. hatta dişler takılırken bile yedim iğneyi. sürekli çalışıldığı için orada bi hassasiyet oluyor sonuçta.

sonuç gayet güzel ama çileli bir yol :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#292047 canım ben 2 defa değiştirdim son değiştirmemde 5yıl kadar oluyor ozamanlar 5diş artı bide kücük ameliyat falan tamda kesin emin deilimde 1300kadar bişi vermiştik ama benim implant deil suan 5li olarak köprü en son diş cekimi için gittiğimde memnun olmadıgımı falan söledim en güseli rahatı implant dedi oda tanesi 1900 dedi bence 600falan cok ucuz ama dediğin gibi belki cok oldugu için indirim yapmıs olabilir buarada bu laminate dişler cekilmeden üstten düzeltme işlemi gibi bişi sanırım demi aslında alt dişlerimde hafif eğrilik deilde biri kısa biri uzun gibi bişi var msela onu düseltmek içni falanmı uygulanan bi yöntem biraz araştırdım netten ama
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#292055 hmm çok teşekkürler güzellik için iğnelere katlanıcaz millet burnunu kırdırıp yaptırıyo bizde bikaç iğneye katlanalım:)çok sağolun zaten istediğim doğal beyaz durması sanırım doğal dişe en yakında laminateler inşallah güzel olurum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#292080 Lamineleri tavsiye ederim, çok memnunum, uzunca bir dönem araştırma soruşturma sonunda laminelere karar verip yaptırmıştım, şimdi iyi ki de yaptırmışım, keşke daha önce yaptırsaydım diyorum, insana bambaşka bir gülümseme, yepyeni bir surat kazandırıyor. Ağız içi anestezi acı verici değil, zaten o birkaç iğneden sonra da birşey hissedilmiyor, tabi birkaç kere diş hekimine git gel oluyor, ağız saatlerce açık kalıyor filan yorucu bir iş ama sonuçlarına değer bence.
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#292538
billiejean yazdı:aa buraya yazdığını görmemişim pembeoje chatbox'da da sordun orada cevap verdim canım oki :kissmuch:evet canım sağol :kissmuch:
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#295444 kızlar sordum dişçiye empress yaparım sadece dedi onuda tek dişe 400 den 10 dişi 4milyara yaparım dedi tabi kabul etmedim şimdi bir dişçi buldum 300 e indi empress i galiba ona gidicem umarım güzel olurum :pisik: :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xastex - Güzelliğine Düşkün
#295882
pembeoje yazdı:kızlar sordum dişçiye empress yaparım sadece dedi onuda tek dişe 400 den 10 dişi 4milyara yaparım dedi tabi kabul etmedim şimdi bir dişçi buldum 300 e indi empress i galiba ona gidicem umarım güzel olurum :pisik: :pray:


cnm insalah istedigin gibi olur, memnun kalirsan mutlaka yaz buraya bende hesaplı bi disci ariyorum da :)
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#299672 kızlar laminate veerner tek dişe 600-650 milyon
empress porselen diş tek dişe 500 milyon tabi kaliteli olanlar bunların kalitesizleride varmış fakat ucuz olanlar dişler kanama dişetlerinde şişme yapıyomuş ve dişten düşüyomuş çabuk kırılıyomuş

bende bir dişçiyle anlaştım Allah izin verirse yaptırcam sonunda ama pazarlıkla 4.500 milyara indi yoksa normalde 11 diş 6.500 felan tutuyomuş inşallah güzel olurum :pray:
Gönderen: pembeoje - Güzelliğine Düşkün
#299992
krokan yazdı:11 üye çok değil mi alt üst ön bölge mi yaptırıyosun?


valla canım alta 2 tane empress yapıcak üst 5-6 diş laminate olucak ve üst arka üç diş yine empress olucak
inşallah güzel olur ya valla billa
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jadee - Güzelliğine Düşkün
#310492
pembeoje yazdı:tamamam canım 7 temmuzda burda ol hemen yazıcam nasıl olduğumu :bye: ;) inşallah güzel olurum :pray:pembe oje nasıl oldu dişlerinnn bi önce sonra resimlerini koysana :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: reris - Güzelliğine Düşkün
#328440 kızlar ankarada tavsiye edebileceğiniz bir diş hekimi var mı? yardımcı olursanız cok sevinicem cünkü burda hiç bir doktor bilmiyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gburan - Güzelliğine Düşkün
#338515 benim dişlerimin şekli falan güzel sorun yoktacok beyazolmasını istiyorum şu beyazlatma yöntemleri nasıldır acaba zararlımıdır
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ephthalia - SüsLü
#350185 ben almanyada yaptrdim estetik dis hekimine. Uzun sürdü ama sonuc mükemmel
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Wiseacre - BaKımLı
#428265
gburan yazdı:benim dişlerimin şekli falan güzel sorun yoktacok beyazolmasını istiyorum şu beyazlatma yöntemleri nasıldır acaba zararlımıdır

Canım mesajı yazalı bayağı olmuş ama,
diş hekimlerinin yaptığı beyazlatma işlemlerinin herhangi bir zararı yok.
hatta beyazlatıcı özelliği olan diş macunlarını kullanmaktansa,bir diş hekimine gitmek çok daha mantıklı.