Primolut - Regl Geciktirici Hap

Moderatörler: luthien, muhendis

Re: Primolut - Regl Geciktirici Hap

Mesajgönderen imgaby » Prş Haz 04, 2009 1:02 pm

peki o zaman artık tek çarem tatilden önce ve ya sonra olmak için dua etmek...sizde bana şans dileyin teşşekkü ederim hepinize
Kullanıcı avatarı
imgaby
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Prş Haz 04, 2009 2:11 pm

iyi şanslar canımcım, inşallah harika bir tatil geçirirsin. adet olsan bile "amaaan tek derdim bu olsun" de :laugh: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen KaaneLif » Prş Haz 04, 2009 7:10 pm

Merhaba.. ben dha henüz 17 yaşındayım.annemle ikimiz ilk kez birlikte tatil yapacagz genelde hep babamla yaparım fakat annemin rezervasyon yaptırdıgı gune reglim denk geliyor 1 haflaık tatilimizi mahvetmek istemiyorum..Eczaneden primolut-n aldım adet geciktirici ama genede buyugumsunuz bilen varsa lütfen cevap verebilir misinizzz ?? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
KaaneLif
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Prş Haz 04, 2009 8:06 pm

kaanelif daha yeni cevap verildi bu konuya canım. önceki sayfada (7. sayfa) sorunun cevabını bulabilirsin ;)

kullanma canım. daha çok küçüksün, vücudun gelişme çağında. varsın üç dört günü de havuza girmeyiver. sağlığından önemli mi? :bye:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen KaaneLif » Cum Haz 05, 2009 9:41 am

mihrace yazdı:kaanelif daha yeni cevap verildi bu konuya canım. önceki sayfada (7. sayfa) sorunun cevabını bulabilirsin ;)

kullanma canım. daha çok küçüksün, vücudun gelişme çağında. varsın üç dört günü de havuza girmeyiver. sağlığından önemli mi? :bye:

Çok Teşekkür ederim :) Evet hakLısınız 3-4 gunde girmicez artık :(
Kullanıcı avatarı
KaaneLif
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen morkedi » Sal Haz 16, 2009 7:53 am

Bazi arkadaslar erkene almak icin kullanmislar bu ilaci sanirim. Benimde erkene almaya ihtiyacim var,yoksa 10 gun gibi bi sure geciktirmem gerekecek:( Baska erkene almak icin kullananlariniz var mi kizlar???
Kullanıcı avatarı
morkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Sal Haz 16, 2009 1:29 pm

morkedi, bu ilaç geciktirmek için. erkene almak için olan başka bir ilaç. bu başlık altında konuşulmuş olabilir ama. kullananların yorumlarlar :)
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen morkedi » Sal Haz 23, 2009 2:48 pm

morkedi yazdı:Bazi arkadaslar erkene almak icin kullanmislar bu ilaci sanirim. Benimde erkene almaya ihtiyacim var,yoksa 10 gun gibi bi sure geciktirmem gerekecek:( Baska erkene almak icin kullananlariniz var mi kizlar???

Kizlar bu ilaci erkene almak icin kullananiz var mi???
Kullanıcı avatarı
morkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen esoes0 » Çrş Haz 24, 2009 11:43 pm

ben geçen ay bu ilacı kullandım ama reglimin 2. günü kullanmaya başladım bittikten 2 gün sonra yine geldi 2 - 3 gün daha. bu durumda benim en azından bi hafta kadar önce tekrar regl olmam gerekiyordu.ama olmadım.bi bilginiz var mı regl i geciktirmesi konusunda.ilk cinsel deneyimimi de bu ilaç bittikten bi hafta sonra yaşadım bi etkisi olmuş olabilir mi
esoes0
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Prş Haz 25, 2009 1:22 pm

bu ilaç regl başlamadan birkaç gün önce alınmaya başlanıyor ve ilacı bırakana kadar adet kanamasını geciktiriyor. ilacı kestikten sonra bir iki gün içinde adet oluyorsun.

sen ilacı doğru şekilde kullanmamışsın, tamamen sağlığınla oynamışsın, acilen doktora gitmeni öneririm. umarım kalıcı ve büyük sorunlarla karşılaşmazsın :( . ilacı yanlış şekilde kullanıp hormon dengeni ve bünyeni mahvetmenle ilgili. cinsellikle ilgisi olduğunu zannetmiyorum. geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melila » Pzt Haz 29, 2009 12:39 am

KIZLARRRR YETİŞİN ACİLLLLLLLLL
AYIN 28 YANI ADET OLMAM GEREKİRKEN OLMADI BUGUN.AYIN 5 I YIRTDIŞINA ÇIKICAM.ADETIM GECIKTI
PRİLAMUT NE ZMANA KULLANMAM GEREKİYOR.BİR KAÇ GUN DAHA BEKLESEM MI YOKSA HEMEN MI BAŞLASAM.EN AZ 10UNA KADAR OLMAMAM GEREKEIYORRRRRRRRRRRRRRRRR
ACILL CEVAPLAYINN LUTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :drink:
melila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melila » Pzt Haz 29, 2009 7:46 am

ve bu ilaç vajinal kuruluk yapıyor mu acaba??bende doğum kotrol hapı kuruluk yapıyor cunki
melila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melila » Pzt Haz 29, 2009 11:40 am

kızlar pekı adet suresını kısa tutabılmek ıcın bışleyler yapılarbılıyor muu???ne sıkıntı cekıyoruz yaa şu adet yuzundennnn offfffofff
melila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Pzt Haz 29, 2009 11:21 pm

rahat ol. herşeyi kendi akışına bırak. sen strese girdikçe düzenini bozuyosun. zamanında başlayıp biteceğini ve tatilini güzel geçireceğini düşün. bitkisel çaylar iç, papatya kekik falan iyi gelir.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen brcinn » Sal Haz 30, 2009 8:50 am

öncelikle tabiki bu ilacı doktor tavsiyesiyle almanızı öneriyorum. burdaki yorumların bazıları abartılı gibi geldi bana ,, ilk bu ilacı 15-16 yaşlarımda kullanmıştım o zaman reglim çok düzensizdi 1 ay geliyosa 3 ay gelmiyordu falan doktorum bana primolut vermişti 1 kutuyu bitir sonra düzene girecek demişti 12 saat arayla içmiştim ve o günden sonrada düzensiz olmadı regl dönemlerim..
yani 16-17 yaşlarında birinin kullanmasında sakınca görmüyorum. o yaşlarda bana doktor vermişti çünkü
ilacı yakın bi tarihte yine kullandım tatilime denk gelmesin diye reglime 1-2 gün kala başladım ve sorun yaşamadan kullanıp bıraktım 1 gün sonra regl oldum ve sürmesi gerektiği kadar sürdü ve bitti ekstra bir ağrım sızım şişkinliğim olmadı
eğer gerçekten ihtiyacınız varsa bence kurtarıcı bir ilaç :)
Kullanıcı avatarı
brcinn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Sal Haz 30, 2009 5:02 pm

iyi de 15-16 yaşındayken doktorun tedavi için vermiş. tedavi için düzenli bir süre kullanmışsın. tatile denk gelmesin diye keyfi ilaç almamışsın. ikisi aynı şey değil.

bu tıbbi gerekçelerle, adet düzensizliklerini gidermek için geliştirilmiş, hormonal bir ilaç. böylesi bir ilacı, özellikle de gelişim çağındaki insanların keyfi(yani adeti geçiktirmek için) alması kesinlikle sakıncalı. doktor onayı ve tavsiyesiyle alınması gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melila » Sal Haz 30, 2009 8:30 pm

kızlar adetım geldı.aldığım hapla kaldım.ama adetın süresini kısaltan bir yontem varmı acaba.birilirei bişey biliyorsa paylaşsın lütfennnnn
melila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen brcinn » Prş Tem 02, 2009 1:16 pm

yazımdada belirttim ilk olarak doktora danışın öyle alın diye! burda kulaktan dolma bilgilerle kimseyi yanıltmak gibi bir niyetimiz yok herkes tecrübelerini yazıyor. eğer bu ilacın bir zararı olsaydı doktor o yaştaki birine bunu vermezdi. anlatmak istediğim bu.
herkese sakın kullanma içmeyin demek bence çok saçma! ;)

melila, tatlım sanırım öyle bir yöntem yok yada en azından ben bilmiyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
brcinn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Prş Tem 02, 2009 4:05 pm

brcinn, tabiiki doktor verdiğinde bir zararı yok, doktor tedavi için veriyor. ama buradaki insanlar tedavi için değil, adetlerini geçiktirmek için kullanmak istiyorlar. hatta eczaneden gidip alacaklar ve direkt kullanacaklar. bu senin söylediğinle aynı şey değil. özellikle gelişme çağında, bu tip ilaçları gelişigüzel kullanmak çok zararlı.

gerçekten doktora gidip de doktorun onayıyla reçetesiyle kullandıktan sonra her yaştan herkes güvenle kullansın tabii.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen GoZz » Prş Tem 02, 2009 10:31 pm

1 haftalığına tatile gidiyoruz ve ben o hafta tatilimizin 1. gününden 7. gününe kadar regl olacağım.(Öyle hesapladım yani.) (Yılda bir kez tatile şehir dışına çıkıyoruz. :( )
Bazen birkaç gün erken ya da birkaç gün geç olabiliyorum. Yaşım 19.
Kuzenim kullanmıştı bu haptan, hiçbir zararını görmemiş. Reglden 3 gün önce alınması gerekiyormuş sanırım.
Ben hapı, hesapladığım regl günümden 4 gün önce aldım. Hapı aldığımın 2. gününde(yani bugün) kahverengi leke geldi. Eğer bugün-yarın regl olacaksam, tam regl günümde almış oluyorum hapı. Hesapladığım tarihte regl olacaksam 4gün önce almış oluyorum ve bugün de dediğim gibi kahverengi leke geldi.
İlacı kullanmaya devam edeyim mi? Yoksa reglmi geciktirmez,boşuna kullanmış olurum diye bırakayım mı?

Tavsiyelerinize ihtiyacım var!
Kullanıcı avatarı
GoZz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 004161781288 » Cum Tem 03, 2009 5:59 pm

ARKADAŞLAR BEN 7 TEMMUZDA TATİLE GİDECEĞİM VE 9 TEMMUZDA REGL OLUCAKTIM.PRİMOLUT ALDIM.GECİKTİRMEKTENSE ÖNE ALMAK DAHA İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM.VE 20 HAZİRANDA BAŞLAYIP 30 HAZİRANDA BIRAKTIM HAPI BUGÜN 3 TEMMUZ VE BEN REGL OLDUM.HERŞEY SEYRİNDE VE DÜZENLİ SADECE BİRAZ DAHA FAZLA AĞRI ÇEKİYORUM AMA SÜPER BİR TATİL GEÇİRMEK İÇİN AĞRILARA RAZIYIM.KULLANMAYI DÜŞÜNEN OLURSA ÖNE ALMAK DAHA İYİ
004161781288
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 004161781288 » Cum Tem 03, 2009 6:04 pm

GOZZ ADLI ARKADAŞIM EVET BENDE KULLANIRKEN LEKELENME OLMUŞTU BİR SAKINCASI YOK ÇÜNKÜ DOKTOR TAVSİYESİYLE ALDIĞIM İÇİN HAPI SÖYLEMİŞTİ LEKELENME OLUR DİYE
004161781288
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen GoZz » Cum Tem 03, 2009 6:24 pm

004161781288 yazdı:GOZZ ADLI ARKADAŞIM EVET BENDE KULLANIRKEN LEKELENME OLMUŞTU BİR SAKINCASI YOK ÇÜNKÜ DOKTOR TAVSİYESİYLE ALDIĞIM İÇİN HAPI SÖYLEMİŞTİ LEKELENME OLUR DİYE

Çok teşekkür ederim! :friendshi
Bu,ilacı kullanırken regl oldum ya da birkaç gün içinde olacağım anlamına gelmiyor yani... Çok sevindim.
Tekrar teşekkür ederim.

004161781288 yazdı:ARKADAŞLAR BEN 7 TEMMUZDA TATİLE GİDECEĞİM VE 9 TEMMUZDA REGL OLUCAKTIM.PRİMOLUT ALDIM.GECİKTİRMEKTENSE ÖNE ALMAK DAHA İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM.VE 20 HAZİRANDA BAŞLAYIP 30 HAZİRANDA BIRAKTIM HAPI BUGÜN 3 TEMMUZ VE BEN REGL OLDUM.HERŞEY SEYRİNDE VE DÜZENLİ SADECE BİRAZ DAHA FAZLA AĞRI ÇEKİYORUM AMA SÜPER BİR TATİL GEÇİRMEK İÇİN AĞRILARA RAZIYIM.KULLANMAYI DÜŞÜNEN OLURSA ÖNE ALMAK DAHA İYİ

Hmm. Yani Primolut kullanınca regl tarihlerimiz değişiyor ve değişmiş şekliyle devam ediyor.
Aslında erkene çekmek daha mantıklı. Bir an önce ol ve 25-30 gün boyunca rahat et.
Kullanıcı avatarı
GoZz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melila » Cum Tem 03, 2009 6:31 pm

peki ya erkenden bitirmek için bir çare yok mu??yanı son lekelenmeler uzun sürmesi diyeeeeeeeeeee
melila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azra005 » Çrş Tem 08, 2009 6:19 pm

ben havuza gıtmeden önce regl geciktirici hap kullandım . havuzdan sonra adet oldum fakat 15 gundur adetım bunun sebebı ne olabılır
azra005
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Çrş Tem 08, 2009 8:47 pm

bu kadar uzun kanamalar regl değil hastalık belirtisi olarak değerlendirilir. bir an önce doktora gitmelisin :shh:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen azra005 » Prş Tem 09, 2009 3:47 pm

ben geçen ayınki ile bu ayınkının arka arkaya olduğunu düşünüyorum
azra005
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Prş Tem 09, 2009 4:53 pm

gene de 15 gün sürmez. sen bir doktora görün. hap dokunmuş olabilir, yada enfeksiyon kapmış olabilirsin.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gabrialle » Prş Tem 09, 2009 8:40 pm

benim regl dönemlerim genelde hep şaşıyo ya bir gün önce ya bir gün sonra filan oluyorum bende tatile gidicem ben nasıl yapsam ki... tatile gidene kadar olmazsam hiç ilaç kullanmayı düşünmüyorum ama ya oraya gidince olursam o zaman napsam regl olduktan sonra ilacın bir faydası oluyo mu öyle
Kullanıcı avatarı
gabrialle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Prş Tem 09, 2009 9:28 pm

önceki sayfalardaki mesajlardan da okuyabileceğin gibi, kanama başladıktan sonra bir faydası olmuyor maalesef.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gabrialle » Cum Tem 10, 2009 2:25 pm

anladım canım.teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
gabrialle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lelyadamla » Pzt Tem 13, 2009 12:40 pm

merhaba arkadaşlar,
ben de gecen sene bu ilaci kullanmistim yaklasik 15 gun kullandim biraktigimda da cok agri cektigimi hatirliyorum ama cok uzun sure kullanmamdan dolayi oldugunu dusunuyorum, bu sene de kullanmam gerek tatile gidecegim ve son gunu ya da son gunden bir onceki gun regl olucam hesaplarima gore ama yine de riske girmek istemyiorum, benim sormak istedigim sey su, gecen sene regl tarihinden 3 gun once gunde 3 defa diger gunler gunde 2 ser defa aldigimi hatirliyorum. bu dogru mu? simdiden tesekkurler :)
lelyadamla
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Cum Tem 17, 2009 3:35 pm

kızlar benim şöyle bir sorunum ortaya çıktı:
Normal regl tarihim ayın 24-25'i gibi.
Ve ben de tesadüfe bakın ki 24'ünde tatile çıkıyorum. Ertelemeyi düşündüm. (tatili değil regli) ama bu sefer de 10 günden uzun kullanılmıyor ilaç oysa benim tatilim 2 hafta. Öne alayım dedim. Onda da istenen regl tarihinden 8-9 gün önce başlamak lazımmış ben geç kaldım sanırım.

Sormak istediğim, öne almak için napmam lazım? Sadece 2-3 gün kullanıp bıraksam regl olur muyum? İlla 8-10 gün mü kullanmak lazım?
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merve2992 » Sal Tem 21, 2009 5:09 pm

arkadaşlar bn 17 yaşındayım.. tam tatil zamanı hasta oluyorum ve öss ye girecegim için bu tatil benim için moral kaynagı durumundaydı. bende doktora gittm bana primolut verdi sabah akşam iç dedi hemde 15 gün boyunca yani hastalanmam dan tam 8 gün önce başla tatilin bitince bırak dedi. bn herhangi bi yan etkisi olur mu die çok korkuyorum ayrıca bn reglimi çok sancılı geçiririm bu hap ağrısını daha da artırır mı?? lütfen yardımcı olun :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
merve2992
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Sal Tem 21, 2009 5:30 pm

primolut 10 günden fazla kullanılmayan bir üeün, regl geciktirmede de günde 3 defa alınıyordu. regl başlamadan üç gün önce başlıyorsun kullanımına. doktor sana daha değişik tarif etmiş bilemedim :confused:
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen merve2992 » Sal Tem 21, 2009 5:46 pm

belki de bir günde alım sayısını azaltıp alınan süreyi uzatmak istemiştir olabilir mi?? :dontknow: sonuçta her ikisinde eşit sayda hap alınmış oluyo :confused:
Kullanıcı avatarı
merve2992
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Sal Tem 21, 2009 5:47 pm

elbette bir bildiği vardır sen doktorun söylediğini dinle canım ;)
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen merve2992 » Sal Tem 21, 2009 6:26 pm

tmm. bana cvp yazdıgın için teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
merve2992
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vogue » Pzr Tem 26, 2009 1:22 pm

arkadaşlar ben bir kaç sene önce bu ilacı regl geciktirici olarak kullanmıştım .sonuçta ne bir ağrı ne de kanama süresinde uzama gibi olumsuzluklarla karşılaşmamıştım .sadece biraz sinir yapmıştı.şimdi ise regl öne almak için kullandım .tanıdık eczacıya danıştım üç gün günde üç tablet kullan ertesi gün olursun dedi.kullandım ama 2 gün geçti hala adet olmadım :crybaby: ilacı aldığım günler karnımda şişme , hafif adet ağrısına benzer ağrılar ,hatta normal adet öncesi dönem gibi sinirbozukluğu fln yaşadım ama gelin görün ki hala adet olmadım daha önce regliyi öne almak için bu ilacı kullanan var mı aranızda . tatile gidicem haftaya napsam bilemedim :(
Kullanıcı avatarı
vogue
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smmyy » Pzr Ağu 02, 2009 10:48 pm

5 Hafta tatil yaptım.İlk haftamı 7 gün boyunca denize giremeyerek geçirince dayanamadım. ikinci kez olucaktım tatilimin son haftasında yine rezil olucaktı 7 günüm. gittim primolut aldım tam 10 gün kullandım. dün gece bıraktım.
heralde 2-3 gün içinde olucam değil mi? - 3 yıl evvel filanda ya bu ya da başka benzeri bi ilaç almıştım bi kaç günlüğüne onda da 2-3 gün sonra olmuştu sanırım. Şimdide stres oldum da acaba kötü mü yaptım ilaç kullanarak diye :blushing:

Buarada önceki sayfalarda konusu geçmiş. Bende de şişkinlik yaptı , reglim gecikmiş gibiydi bütün belirtiler fizyolojik ve psikolojik olarak. Sinir, stres , duygusallık şiddetim tıpkı geciktiği zamanlarda olduğu gibiydi.
Kullanıcı avatarı
smmyy
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bruno » Pzr Ağu 02, 2009 11:37 pm

evet ilacı bırakınca 3. günü oluyor genelde, ben de hep aynı stresi yaşardım :)

bir de kesinlikle menapoza girmiş gibi oluyor insan, özellikle de 4 günü aşan kullanımlarda. o yüzden mümkün olduğunca kısa kullanmalı.
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Aegrine » Pzt Ağu 03, 2009 12:54 am

ben de tatil zamanıma denk gelirse kullanıyorum normalde başlamadan 2-3 gü önce diyorlar ama ben nbaşladığının akşamında kullanıyorum etki ediyor tatilden dönmeme 1 -2 gün kala da bırakıyorum zatan 2-3 gün sonra regl olmaya başlanıyor böylece kendi hesabıma göre az kullanmış oluyorum ilacı :) herkesin bünyesine göre değişir tabi :)
yalnız feci su topluyor insan :laugh:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Burcunil » Cum Ağu 07, 2009 2:17 am

Arkadaşlar yardımınıza ihiyacım var çok acil.Ben 15 yaşındayım ve 3 gün sonra tatile gidicez denize girmek istiyorum ama büyük ihtimalle orda olucam.Geciktirici hap kullanmak istiyorum ama 15 yaşında olduğum için kullanabilir miyim ???
Lütfen en kısa zamanda yazın çok önemli
Burcunil
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen brcinn » Cum Ağu 07, 2009 9:05 am

tatlım bende ilk senin yaşındayken kullanmıştım ilacı ama bana doktor önermişti,muayene ettikten sonra eğer kullanmak istiyosan gidip doktora görünmelisin diye düşünüyorum.
:yeah:

2 hafta önce kullandım ilacı bende 7 gün kullandım ama günde 2 kez ilacı içtim 12 saat arayla.bıraktıktan 3 gün sonrada regl oldum bu sefer ilk gün biraz ağrı çektim sonra geçti ama. bideee çok fena şiştim yaa balon gibi :laugh:
Kullanıcı avatarı
brcinn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Cum Ağu 07, 2009 1:48 pm

burcunil. doktor doktor doktor. henüz gelişim çağındasın sen. doktor onayı olmadan böyle ilaçlar kullanamazsın. :shh:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen snowwhitexx » Cum Ağu 07, 2009 4:11 pm

Merhaba,
Bir önceki reglimde bu haptan kullandım, normal gelmesi gereken zamandan 5 gün sonra geldi. Şimdi normalde olmam gereken günden 1 gün geciktim. Reglimden 3-4 gün önce korunarak ilişkiye girmiştim. Bundan önce hep düzenliydi, hap gecikme yapar mı? Daha doğrusu gecikerek başladığı günden 25 gün sonra mı gelir mesela ben 25 günde bir olurum da? Panik oldum çok aslında çok düşük bir ihtimal ama gene de..acaba diye düşünmeden edemiyorum.. Cevaplarınızı bekliyorum.
snowwhitexx
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Cum Ağu 07, 2009 5:11 pm

gecikerek geldiği günden itibaren 25 gün sonra gelir canım :bye:
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen snowwhitexx » Cum Ağu 07, 2009 5:41 pm

Sağol canım yaa :)
snowwhitexx
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smmyy » Cum Ağu 07, 2009 5:42 pm

evet canım kesinlikle öyle ;) telaşlanma :bye:
Kullanıcı avatarı
smmyy
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen snowwhitexx » Cum Ağu 07, 2009 7:35 pm

Çok sağolun kızlar ya, kendimi yedim 2 gündür :)
snowwhitexx
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Sağlık

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir