Yağ Yakıcı Besin Destekleri

Moderatörler: luthien, muhendis

Mesajgönderen sakinsular » Pzr Oca 07, 2007 8:14 pm

Ben GNC kullanıyorum her üründe. Çok memnunum fakat bu CLA'm bitince LifeTime 'in CLA-MAX ını alacağım çünkü içinde CLA yanında Crominum ve Green Tea de var. 3ü bir arada. Böylece ayrı ayrı 3 hap yutmaktan kurtulacağım ki CLA'ları 2-2 yutarım zaten.. :D
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nesem61 » Pzr Oca 07, 2007 9:12 pm

pelinerginciğğm.ne amaçla cla yı kullanıyorsun.faydasını ne şekilde gördün.ben de gnc nin ve solgarın ürünleri ile ilgileniyorum.gnc den tavsiye edeceklerin var mı
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen firaye » Pzr Oca 07, 2007 10:25 pm

GNC'den ST.JOHN'S WORTH kullanıyorum. Orta şiddette depresyon tedavisi için.
Bana çok iyi geldi. GNC'ye güveniyorum. Kilo kontrol ürünlerini de almayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen firaye » Pzt Oca 08, 2007 8:47 pm

Bugün GNC Tonalin CLA aldım. Denemeye başladım. Gelişmeleri yazarım.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen sakinsular » Sal Oca 09, 2007 9:19 pm

nesem61 yazdı:pelinerginciğğm.ne amaçla cla yı kullanıyorsun.faydasını ne şekilde gördün.ben de gnc nin ve solgarın ürünleri ile ilgileniyorum.gnc den tavsiye edeceklerin var mı

tonalin 'in; vücut yağlarının azaltılmasında ve yağsız kasların arttırılmasında çok önemli bir rolu vardır. tonalin, ayçiçeğindeki doymamış yağ asitlerinden elde edilmiştir ve yüksek oranda konjuge linoleik asit (cla) içermektedir .
tonalin kullanımı vücutta depolanmış yağ miktarını azaltır ve depolanmış yağları serbest bırakarak kan akışına dönmesini sağlar. kan akışına geri dönen yağlar kaslarda enerji kaynağı olarak kullanılır.
tonalin, yağ moleküllerini parçalayan lipoprotein-lipaz enziminin çalışmasına engel olur ve bu da vücutta depolanmış olan yağın azalmasına sebep olur. sonuç ince ve sağlıklı bir vücuttur.

kisacasi CLA ile yeni yaglar depolamami ve depolanmis yaglarimi enerji olarak kullaniyorum. Soyle soyliyim sekerim yemekten yarim saat once CLA ve green earthfood ve garcinia cambogia aliyorum. Hem tok kaliyorum yemege saldirmiyorum (benim gibi bogazini baska turlu tutamayan iradesizler icin ii bi cozum) hem de mideme sebzemsi seyler girmis oluyor, metobolizmam da hizlaniyor. Yemekten sonra da green tea extract alıyorum 1 tablet. Bununla birlikte canimin tatli cekmesi muhtemel gunlerde de chrominium picolonat aliyorum. Hepsi GNC tavsiye ederim. Ama dedigim gibi CLA'm bitti bu sefer Life time alacagim.
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen firaye » Cmt Oca 13, 2007 7:24 pm

Ben bu CLA yı çok sevmeye başladım. Bir haftaya yaklaşıyor 1 kilo verdim. Dijital tartıdan takip ediyorum.Hergün 100-200 gram azalıyor. Kendimi iyi hissetmeye başladım.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nesem61 » Cmt Oca 13, 2007 11:51 pm

peki cla yı kullanırken ,yanında spor da yapmak gerekiyor mu?sadece hapı yutmak yeterli olur mu?
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen firaye » Pzr Oca 14, 2007 2:46 am

Ben sadece hapı kullanıyorum canım. Üstelik üds sınavına hazırlanıyorum bütün gün masada ders çalışıyorum. çok hareketsizim yani. Bu hafta sadece 2 kez dışarı çıktım.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen firaye » Cum Oca 19, 2007 4:57 pm

iznim bitip işe başladığımdan beri yani daha fazla hareket etmeye( gerçi işte de bilgisayar başında oturup duruyorum. Ama gidip gelirken biraz hareket ediyorum) yine daha hızlı kilo vermeye başladım. 2 hafta dolmadan 2,5 kilo verdim. Bi 2,5 daha verirsem fıstık gibi olucam.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nesem61 » Cum Oca 19, 2007 5:06 pm

firaye ciğim.ben bugün solgarın tonalin cla sını aldım.haplar biraz irice olduğu için yutamıyorum.ısırarak kullanıyorum.sen nasıl yutuyorsun.tanesi 1250 mg lıkmış.senin aldığın nasıl?günde kaç tane içiyorsun?
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen firaye » Cum Oca 19, 2007 5:18 pm

Canım benimki GNC Tonalin CLA 2000 mg. iri şeffaf bal rengi kapsüller, ama çok kolay yutuluyor benimkiler. Sudan hafif olduğu için üste çıkıp doğru boğazıma gidiyor. Ben bir çaba harcamıyorum yutmak için.

Bir de bendekileri ısırarak kullanamazsın herhalde içi biraz sıvı gibi görünüyor dışardan.Yemeklerden 15 dk önce 2 kapsül alıyorum.(Ben kahvaltı etmiyorum).
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Burcuben » Çrş Mar 07, 2007 9:22 pm

Merhaba ben sitede yeniyim benimde doğum sonrasında kalan bi 15 kg fazlalığım var. cla kullananlar acaba memnun kaldılar mı? Bi de L-carnitin var acaba hiç kullandınız mı ben de bunlardan birini kullanmak istiyorum ama emziriyorum internette araştırdım fakat bu ilaçların emzirenlere zararı olup olmadığıyla ilgili bi yazı göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim
Burcuben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

conjugated linoliec acid cla

Mesajgönderen tibelya » Prş Mar 08, 2007 1:48 pm

arkadaşlar bunu hangi siteden spariş etsek güvenli olur
tibelya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen firaye » Cum Mar 09, 2007 6:25 pm

Burcuben yazdı:Merhaba ben sitede yeniyim benimde doğum sonrasında kalan bi 15 kg fazlalığım var. cla kullananlar acaba memnun kaldılar mı? Bi de L-carnitin var acaba hiç kullandınız mı ben de bunlardan birini kullanmak istiyorum ama emziriyorum internette araştırdım fakat bu ilaçların emzirenlere zararı olup olmadığıyla ilgili bi yazı göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

Canım emzirme döneminde kesinlikle böyle metabolizma üzerinde etkili olan şeyler kullanmamak gerek. Biraz daha sabret bence. Hatta zararlı değil diye okusan bile kullanma.Ne olur ne olmaz
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Re: conjugated linoliec acid cla

Mesajgönderen firaye » Cum Mar 09, 2007 6:27 pm

tibelya yazdı:arkadaşlar bunu hangi siteden spariş etsek güvenli olur

GNC'nin kendi sitesinden alabilirsin
http://www.gnc.com.tr
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen firaye » Cum Mar 09, 2007 11:41 pm

elmalisarlot yazdı:
firaye yazdı:Ben bu CLA yı çok sevmeye başladım. Bir haftaya yaklaşıyor 1 kilo verdim. Dijital tartıdan takip ediyorum.Hergün 100-200 gram azalıyor. Kendimi iyi hissetmeye başladım.

firayecim demek duzenli kullanma sonuc veriyor,napsam hergun mu icsem? sen gunde kac tane aliyrsun firayecim? haftada 1 kg supermis ama ya

1,5 ay öğle ve akşam yemeklerinden önce aldım. 4 kilo verdim. Şu an kilomdan memnunum.Artık haftanın 3 günü spor yaparak korumaya çalışıyorum. Umarım bir daha kilo problemi yaşamam. Yalnız şunu söylemek istiyorum.Ben çok az yemek yerim. Arkadaşlarımla yemeğe çıktığımda herkes sen doydun mu o kadar yemekle diyor. Buna rağmen metabolizma hızım çok düşük olduğu için kilo veremiyordum. Doktora da gittim. Yani başka bir yöntemle zayıflayamadım. Belki az yemek yediğim için bu kadar etkili oldu.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen firaye » Cmt Mar 10, 2007 10:44 pm

Benimki GNC Tonalin CLA 2000 mg. Sabah içmiyordum çünkü kahvaltı etmiyorum.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen firaye » Pzr Mar 11, 2007 10:15 am

elmalisarlot yazdı:firayecim seni onlıne gorunce cla kavanozunu aramaya basladım :lol: senı gorunce hatırlıyorum ıste unutmasam belkı duzenlı kullanıcam ve faydası olucak,benım odam da koy harmanı yerı sankı, bısey bulmak ımkansız
:D :D :D
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen maryy » Pzr Mar 11, 2007 1:13 pm

Canım Solgarı tercih et derim ben vitamşinlerini kullandım en azından benim bildiğim bir ürün birde Gotu kola var duydunmu canım forumda konbuşulmuştu onu da bir araştır istersen
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen maryy » Pzr Mar 11, 2007 1:16 pm

firaye yazdı:
Burcuben yazdı:Merhaba ben sitede yeniyim benimde doğum sonrasında kalan bi 15 kg fazlalığım var. cla kullananlar acaba memnun kaldılar mı? Bi de L-carnitin var acaba hiç kullandınız mı ben de bunlardan birini kullanmak istiyorum ama emziriyorum internette araştırdım fakat bu ilaçların emzirenlere zararı olup olmadığıyla ilgili bi yazı göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

Canım emzirme döneminde kesinlikle böyle metabolizma üzerinde etkili olan şeyler kullanmamak gerek. Biraz daha sabret bence. Hatta zararlı değil diye okusan bile kullanma.Ne olur ne olmaz

Ben emzirirken succes 10 10 kullandım bitkisel bir ürün ve zararı yok canım sabırsızlanıyorsan bunu deneyebilirsin ben bununla sadece yarısını kullanarak 5 kilo vermiştim benim fazlam okadardı çünki sen tamamını kullanablirsin
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

conjugatedlinoliec acid cla

Mesajgönderen tibelya » Pzt Mar 12, 2007 9:18 am

sevgili firaye 5 aydır rejim yapmaya çalışıyorum (yani) sporda yapıyorum senin gibi az da yiyorum ama genede kilo olarak 5 kilo verdim bir 5 kilo daha versem iyi olacak işyerinde fazla hareketli değilim masabaşı şimdi ben gnc cla sını kullansam iyi bir diet ve günde 45 dk kondisyon bisikleti sence kilo verbilirmiyim life time cla sı biraz pahalı geldi ondan gnc clasını kullanmak istiyorum senden yardımcı olmanı enazından tavisyelerini bekliyorum
Ayrıca elmalı shortcuğum ben hamile değilim karşıtırdın
tibelya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: conjugatedlinoliec acid cla

Mesajgönderen firaye » Pzt Mar 12, 2007 1:33 pm

tibelya yazdı:sevgili firaye 5 aydır rejim yapmaya çalışıyorum (yani) sporda yapıyorum senin gibi az da yiyorum ama genede kilo olarak 5 kilo verdim bir 5 kilo daha versem iyi olacak işyerinde fazla hareketli değilim masabaşı şimdi ben gnc cla sını kullansam iyi bir diet ve günde 45 dk kondisyon bisikleti sence kilo verbilirmiyim life time cla sı biraz pahalı geldi ondan gnc clasını kullanmak istiyorum senden yardımcı olmanı enazından tavisyelerini bekliyorum
Ayrıca elmalı shortcuğum ben hamile değilim karşıtırdın

Yerinde olsam denerdim. Diyet - spor - yemeklerden önce 2 tane GNC CLA üçlüsünü hiç bozmadan devam ettirirsen kilo vermeni hızlandırır diye düşünüyorum. Çünkü ben hiç bir yöntemle kilo veremiyordum. CLA ile verebildim. Bir de CLA et ve süt ürünlerinde zaten olan bir madde. Mideye de zarar vermiyor. Benim midem çok hassastır. Önce korkmuştum bir şey olur mu diye.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

conjugated linoliec acid cla

Mesajgönderen tibelya » Pzt Mar 19, 2007 9:15 am

Sevgili Firayecim GNC almadım Lifetime 3 bir arada aldım.Cumartesinden kullanıyorum. Pazar günü kullandığımda sabah yemekle beraber aldım 2 saat sonrada 1.5 saat spor yaptım ama inan hiç açıkmadım canım yemek yemek istemedi. Başka zaman olsa spordan sonra hemen yemeğe saldırırdım yaptığımda boşa giderdi. Dün yedim ama açıktığımdan değil gözümün açlığından. inşallah arzuma yenilmem.:evil:

firaye senden birşey rica edeceğim sen gnc kullanırken diyet yaptınmı veya nelere dikkat ettin yemek yerken ne yedin ne yemedin birde bana önereceğin bir diyet varmı
tibelya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sakinsular » Sal Mar 20, 2007 8:26 pm

Spordan da bi yarım saat önce L-carnitine alsanız tam süper olacak bilginize :lol: :lol: :lol:
www.mammamia-pelin.com
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Burcuben » Sal Mar 20, 2007 11:29 pm

Kızlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz doğrultusunda emzirme döneminde bu tür takviyeleri almamaya karar verdim. :D
Burcuben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: conjugated linoliec acid cla

Mesajgönderen firaye » Çrş Mar 21, 2007 6:34 pm

tibelya yazdı:Sevgili Firayecim GNC almadım Lifetime 3 bir arada aldım.Cumartesinden kullanıyorum. Pazar günü kullandığımda sabah yemekle beraber aldım 2 saat sonrada 1.5 saat spor yaptım ama inan hiç açıkmadım canım yemek yemek istemedi. Başka zaman olsa spordan sonra hemen yemeğe saldırırdım yaptığımda boşa giderdi. Dün yedim ama açıktığımdan değil gözümün açlığından. inşallah arzuma yenilmem.:evil:

firaye senden birşey rica edeceğim sen gnc kullanırken diyet yaptınmı veya nelere dikkat ettin yemek yerken ne yedin ne yemedin birde bana önereceğin bir diyet varmı

Canım ben hayatımda hiç bir değişiklik yapmadım. Diyet yapmadım, dikkatli yemek yemeye çalışmadım. Ayrıca bende canımın yemek yemek istememesi vs bir şey de olmadı. Normal günlük hayatıma bir de CLA ekledim o kadar. :wink:
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tehanu » Çrş May 02, 2007 1:44 pm

solgar tonalin cla 1250mg.aldim sabah ve aksam olmak uzere gunde 2 tane aliyorum ancak 5.gunum olmasına ragmen tartida henuz bir oynama olmadi. Sizler ilk tepkiyi ne zaman aldınız? Egzersiz falan yapmiyorum.
tehanu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

CLA...

Mesajgönderen ceylinnn » Çrş May 02, 2007 2:04 pm

[b] ULTIMATE NUTRITION CLA VE CARB BLOCK u aynı anda kullanıyorum sabahları her ıkısındende 2'ser tane alıorum 3. haftam ve hiç bi değişiklik yok uzmanın dedıgıne gore su içirmesi gerekıo ama ben maalesf su içemıyorum yani bende hiç bi işe yaramadı bu hafta pasife basladım tek umudum o..:(
bunları kullanıpta zayıflıyan varsa bırı bana nasıl oldugunu anlatsın lütfennnnn:)
[/b]
ceylinnn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulfery » Pzr May 13, 2007 7:14 pm

Kızlar ben şu an hem iç hastalıkları uzmanı olan bi doktora gidiyorum bana cla max verdi,ama solgar olmasın gnc veya lifetime olsun dedi solgar pek etkili değilmiş
Kullanıcı avatarı
gulfery
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sakinsular » Pzr May 13, 2007 7:20 pm

gulfery yazdı:Kızlar ben şu an hem iç hastalıkları uzmanı olan bi doktora gidiyorum bana cla max verdi,ama solgar olmasın gnc veya lifetime olsun dedi solgar pek etkili değilmiş

gulfery sana niçin verdi canım doktor?
www.mammamia-pelin.com
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mubas » Cmt May 19, 2007 3:03 pm

Ben de solgarın CLA ini eczaneye sormustum.Yag yakıcıymıs ama spor yaparsanEczacı spor yapmazsan bi ise yaramaz dedi.Bilginize hanımlar...
Kullanıcı avatarı
mubas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sakinsular » Cmt May 19, 2007 8:49 pm

mubas yazdı:Ben de solgarın CLA ini eczaneye sormustum.Yag yakıcıymıs ama spor yaparsanEczacı spor yapmazsan bi ise yaramaz dedi.Bilginize hanımlar...

bir yanlışlık olmuştur. CLA için spora gerek yok. Cla yarım saat sonrasındaki yediğin yemeğin yağını yakıyor. CLA içip bi de YAĞSIZ beslenirsen tam süper olur.

Sporla birlikte işe yarayan L Carnitine. Ama onun bile sporsuz da işe yaradığını söyleyebilirim.
www.mammamia-pelin.com
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen CERENEK » Pzr May 20, 2007 6:47 pm

ben de hardlinenın cla sını kullandım ıkı kutu ılk kutuda etkı guzeldı , 2.sınde hıc bır ıse yaramadı :( hatta kılo bıle aldım ,
nası yapmalı dersınız kızlar
CERENEK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mubas » Pzr May 20, 2007 6:51 pm

sakinsular yazdı:
mubas yazdı:Ben de solgarın CLA ini eczaneye sormustum.Yag yakıcıymıs ama spor yaparsanEczacı spor yapmazsan bi ise yaramaz dedi.Bilginize hanımlar...

bir yanlışlık olmuştur. CLA için spora gerek yok. Cla yarım saat sonrasındaki yediğin yemeğin yağını yakıyor. CLA içip bi de YAĞSIZ beslenirsen tam süper olur.

Sporla birlikte işe yarayan L Carnitine. Ama onun bile sporsuz da işe yaradığını söyleyebilirim.

walla ben eczacının yalancısıyım sakinsular cıgım :)
Kullanıcı avatarı
mubas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulfery » Sal May 22, 2007 9:39 pm

Doktor bana zayıflamak için verdi bu ilacı canım
Kullanıcı avatarı
gulfery
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Yağ Yakıcı Besin Destekleri

Mesajgönderen ayseayse » Cmt Tem 19, 2008 4:27 pm

solgarın cla'sını kullanıyo eşim,1 ay filan içti sporla beraber..sporu bırakınca ilacı da bıraktı.ama çok şaşırdık ve sevindik,herkes kilo verdgini söylüyor.spora gerek yokmuş,tek başına da alınabiliyomuş,dün eczacıya sordum,öğrendiğim iyi oldu ,hemen başlasın tekrar kullanmaya :yeah:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sakinsular » Sal Tem 22, 2008 1:27 am

ben de uzun zamandır genel olarak ara vermiştim besin desteklerine. hiç birini kullanmıyordum. şimdi bir başlayabilirim, malum düğüne 2 ay kaldı, hızlandırmam lazım.. :(
www.mammamia-pelin.com
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen masumx » Sal Tem 22, 2008 9:12 am

kızlar solgar cla bu ürünü bulamadım ben hangisi oluyor ?

http://www.eczanenautilus.com buradan baktım ama göremedim :dontknow:
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen fileme » Sal Tem 22, 2008 9:30 am

masumx yazdı:kızlar solgar cla bu ürünü bulamadım ben hangisi oluyor ?

http://www.eczanenautilus.com buradan baktım ama göremedim :dontknow:

http://www.eczanenautilus.com/prod.asp?id=3222
sanırım bu.
fileme
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Sal Tem 22, 2008 9:51 am

evet bu ürün kızlar.
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen masumx » Sal Tem 22, 2008 10:00 am

teşekkürler kızlar :bye:
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lasoledad » Çrş Tem 23, 2008 1:45 pm

kızlar daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama cla yı taylan kümeli regl öncesi bi hafta ve regl süresince kullanılmasını sakıncalı buluyor bu arada ebay dede cla satışı var hemde daha ucuz sizce fark var mıdır?
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daraprensesi » Çrş Tem 23, 2008 2:25 pm

onu bende duymuştum ama ben kullanıyorum cla yı,memnunum,bir sıkıntı da yaşamadım regl donemlerinde :dontknow:
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sakinsular » Çrş Tem 23, 2008 3:36 pm

lasoledad yazdı:kızlar daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama cla yı taylan kümeli regl öncesi bi hafta ve regl süresince kullanılmasını sakıncalı buluyor bu arada ebay dede cla satışı var hemde daha ucuz sizce fark var mıdır?

nedeni neymiş? :dontknow:
www.mammamia-pelin.com
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daraprensesi » Çrş Tem 23, 2008 3:57 pm

valla yalan olmasın benim hatırladıgım yumurtalıklara zarar mı veriyormuş neymiş,ama ben taylan kümeliyi hiç kaale almadıgım için bunu da cok ciddiye almadım ,o once koca poposunu eritsin :tongue:
ki bana cla yı metobolizma uzmanım verdi enine boyuna anlatarak
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sakinsular » Çrş Tem 23, 2008 7:05 pm

daraprensesi yazdı:valla yalan olmasın benim hatırladıgım yumurtalıklara zarar mı veriyormuş neymiş,ama ben taylan kümeliyi hiç kaale almadıgım için bunu da cok ciddiye almadım ,o once koca poposunu eritsin :tongue:

o önce kendi poposunu eritsin ha :toofunny:
www.mammamia-pelin.com
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gokche19 » Çrş Tem 23, 2008 7:14 pm

sakinsular yazdı:
daraprensesi yazdı:valla yalan olmasın benim hatırladıgım yumurtalıklara zarar mı veriyormuş neymiş,ama ben taylan kümeliyi hiç kaale almadıgım için bunu da cok ciddiye almadım ,o once koca poposunu eritsin :tongue:

o önce kendi poposunu eritsin ha :toofunny:

evet kızlar kesinlikle zayflıktan sağlıktan bahseden biri etli butlu çıkınca bi garip oluo insan :laugh: :toofunny:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen daraprensesi » Prş Tem 24, 2008 4:47 pm

yani.... :nanik: gecmiş karşımıza şunu yemeyin bunu yemeyin diyoo,insanın once sen yeme diyesi geliyooo :laugh:
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lasoledad » Cum Tem 25, 2008 1:18 pm

sakinsular yazdı:
lasoledad yazdı:kızlar daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama cla yı taylan kümeli regl öncesi bi hafta ve regl süresince kullanılmasını sakıncalı buluyor bu arada ebay dede cla satışı var hemde daha ucuz sizce fark var mıdır?

nedeni neymiş? :dontknow:

bende onun forumunda gördüm canım bi kız kalp çarpıntısı yaptığını yazmış cla kullandığında o da böyle bi cevap vermiş
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen masumx » Cum Tem 25, 2008 2:07 pm

kızlar şimdi bu tonalin cla da solgar mı gnc mi iyidir hangisini tavsiye ediyorsunuz? diğer sayfalarda bir doktor sanırım gnc etkili demiş ama tekrar sorayım dedim :dontknow:
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Sonraki

Dön Sağlık

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir