Saffron Gold Jel İnceltici

Moderatörler: luthien, muhendis

Saffron Gold Jel İnceltici

Mesajgönderen zoix » Pzr Şub 28, 2010 1:23 am

Ürün ile ilgili paylaşımları burdan yapabilirsiniz ;)

www.saffrongoldjel.com
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Re: Saffron Gold Jel İnceltici

Mesajgönderen emiracles » Sal Mar 02, 2010 3:51 pm

başlık için tekrar teşekkürler.. :) arkadaşlar bu ürünü bayadır araştırıyorum internette forumlarda falan..yani çok güzel olumlu sonuçlar alanlar var gibi görünüo..geçenlerde bir arkadaşımdan daha duydum teyzesi kullanmış göbeginde ilk kullanımda 5 cm inceldi baya bölge sıkılaşıyo falan dedi ama ben hala inanamıyorum..deneyenler burda paylaşırsa gerçekten çok sevinirim :kissmuch: yaz gelio biran önce incelmeye ihtiyacım var çünküü :(
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen emiracles » Prş Mar 04, 2010 3:48 pm

akadaşlar bu ürünü kullanan yada kullanmak isteyen kimse yokkk muuuu forumda :dontknow: yardım pleaseeee :crybaby:
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nazzende » Sal Mar 09, 2010 2:13 am

emiracles yazdı:akadaşlar bu ürünü kullanan yada kullanmak isteyen kimse yokkk muuuu forumda :dontknow: yardım pleaseeee :crybaby:

canımm bende şimdi okudum başlığını aynı başlığı bende selülit kremlerine açmıştım,

aldığım site bilgelokmanhekim sitesi ürününe çok güveniyor hatta yanında dermokil maske ve yuda şampuan bile hediye etti,

en kısa zamanda deneyip yazacağım sana alalı henüz 2 gün oldu :yeah:
Kullanıcı avatarı
nazzende
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen emiracles » Çrş Mar 10, 2010 2:05 pm

canım gerçekten çok iyi olur heycanla beklilyorum sonuçları:) yoksa dayanamayıp bende alıp deniycem ;) biran önce incelmem laazımmm :pray:
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen simgesimab » Prş Nis 08, 2010 3:16 pm

kullanan arkadaşlar lütfen sonuçları paylaşır mısnız?yoksa bu başlıkta sonuç alınamayıp yarım bırakılanlar arasına mı dahil olacak???
lütfen olumlu olumsuz sonuçlarını paylaşın..
simgesimab
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen emiracles » Pzt Nis 19, 2010 10:54 pm

arkadaşlar kendimi denek olarak feda ettim ve siparişini verdim az önce goldjel.com dan. kaç aydr almak istiyordum ve nihayet kararımı verdim .çook heycanlıyım valla nasıl olcak bakalım sonuçlar kullanır kullanmaaz mutlaka yazıcam sonnuçlarııı..umarım hayal kırıklığı yaşamam :(
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen emiracles » Prş Nis 22, 2010 12:59 pm

ürünüm dün elime ulaştı tabi akşam hemen heycanla uyguladım.ilk günde tmucize beklemiyordum.yılların kilosu ve yağları sonuçta :) kullanımı biraz zahmetli olsada sonuç harika arkadaşlar.uygulamdan önce ölçülerimi aldım tabi göbek 78 basen 105,bu sabah tekrar ölçtüm göbek 74 basen 102 . ilk önce yanlış ölçtm zannettim defalarca ölçtüm ama doğru ölçmüşüm:D insanın inanası gelmiyo :love10: selülitlerimde azalır umarım. akşam olsunda uygulayım biran önce diye sabırsızlıkla bekliyorum ama hergün böle sonuç vermiyormuş kimi zaman azalıp kimi zaman arttıyormuş bu sonuçlar.acelem yok 1 ay düzenli kullanıcam bi sürü para verdik mecbur kullancaz:) :yeah: yine yazarım sonuçlarımı.byyy
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leblebici » Prş Nis 22, 2010 2:09 pm

nasıl ya gerçekten çok abartı değil mi ilk sürüş için? şok şok şok flaş flaş flaş durumu o saman :love10: :) peki o saman kıyafetinde de ciddi bi biçimde hissetmen lasım canım hissedebilio musun? şaka gibi hakikaten :)
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen emiracles » Prş Nis 22, 2010 5:04 pm

aynen öyle cnm bnm şoook şokk şokk durumu gerçekten:D
biri bana sölese gözlerimle görmesem mümkün değil ihtimal dahi vermem :) kardeşime ölçtürdüm dedim ben yanlış ölçüyorum heralde diye ama aynı bi yanlışlık yok valla. kıyafetlerde özellikle göbek bölgesinde ciddi ciddi incelmeler farkediliyor.basende henüz çok net farkedemedim ;) ama hergün bu kadar yüksek incelmeler olmuyormuş.kimi zaman durabiliyor kimi zaman azalabiliyor kimi zaman da artıyor yani değişiyo dediler.bakalım bu akşam kardeşimin göbeginde de kullancaz onda nasıl bir etki göstericek :dontknow:
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leblebici » Prş Nis 22, 2010 8:25 pm

Emiracle canım çok merak ettim ya. lütfen düzenli kullan ve de beni de bilgilendir olur muuu lütfeeenn :) hatta 3-4 günde bir yazarsan çok sevinirimm :pray:
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen emiracles » Cum Nis 23, 2010 6:05 pm

tamam tatlım 3-4 günde bi yazarım sonuçlarımı ama net sonuç almak için şöle 2 yada 3 hafta düzenli kullnmak gerekir. :) düzenli kullanmaya çalışcam biraz zahmetli kullanımı ama ;)
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leblebici » Pzt Nis 26, 2010 8:20 pm

emiracle naptın canım? bi gelişme var mı? son konuştuğumuzun üstünden 3-4 gün geçti heralde?bilgilendirirsen sevinirim meraktayım :)
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Pzt Nis 26, 2010 8:27 pm

valla bende çok meraktayım eğer cidden böyleyse mucize
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen emiracles » Sal Nis 27, 2010 1:07 pm

merhaba kızlar. 5 günün sonundaki ölçülerimi yazıorum göbek 72 basen 101 :banana: basenlerde biraz daha yavaş inceliyormuş.kendi sitesinden almıştım ordaki temsilciler basen ve bacakların daha yavaş inceldiiğini söylediler.zamanla bu kiloyada yansıycakmış. ama bu bile şimdilik çok iyi hıı bu arada selüliterimi de inanılmaz azaltı. :love10: bugün ara vericem 5 gün kullanılıp 1 gün ara veriliyor. neyse kzılar şimdilik sonuçlar böyle. :bye:
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leblebici » Sal Nis 27, 2010 1:54 pm

yani göbek 78den 72ye inerek 6 cm inceldi öyle miii :love10: yan yağlar ve göbektir o heralde. ya kıyafetlerde farketmio musun peki?? göbek 6 cm fark çok fazla kesin farkedilmeli. hatta başkaları da farketmeli??
benim yan simit ve göbek problemim var zaten basene bacağa hiç sürmeyebilrim bile. eğer dediğin gibiyse alıcam çünkü. benim için çok önemli gözlemlerin emiracless :pray:
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen emiracles » Pzr May 02, 2010 12:17 pm

tatlım kusura bakma çok fazla foruma girmeye fırsatım olmuo :( yani göbekte ciddi anlamda gözle görülür incelme toprlanma var mesela dar gömleklerimin alt düğmelri biraz zor kapanıodu şimdi rahatlıkla oluyor. arkadaşlarımnda farkında bu farklılık hatta benden sonra bi kaç arkadaşım da aldı bendeki farkı görünce :) yani bendeki değişim bu şekilde canım :yeah: ben yine yazarım canım sonuçları :type: :bye:
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leblebici » Pzr May 02, 2010 2:20 pm

emiracle sanırım 10 gün oldu kullanmaya başlayalı. hala cm cm incelme söz konusu mu peki? bi de kiloya yansıyo mu? ya off ben sanırım senin ürünü tamamen kullanıp bitirmeni beklicem çünkü bu şekilde kanıp aldığım o kadar çok ürün patladı ki elimde. sana güveniyorum direk senin sonuçlarını merakla bekliyorum :) kıyafette görülmesi de süper. kollojen yapıyı mı sarkmaları falan mı topralıyo acaba nasıl bir etkisi varsa :dontknow:
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen candid » Pzt May 03, 2010 5:51 pm

çok merak ettim kızlar bu ürünü ya ben diyetisyene gitmeye başladım ona sordum etkisi varmı incelticilerin die kesinlikle var dedi ay çok alasım var bu ürünü yaaaaaaa
Kullanıcı avatarı
candid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leblebici » Sal May 04, 2010 10:40 pm

candid yazdı:çok merak ettim kızlar bu ürünü ya ben diyetisyene gitmeye başladım ona sordum etkisi varmı incelticilerin die kesinlikle var dedi ay çok alasım var bu ürünü yaaaaaaa

candid canım ben de hala ısrarla araştırıyorum. kimisi çok işe yaradı diyo kimisi de hiç bi değişiklik yapmadı parama yazık oldu diyo. genellikle düzenli hergün uygulayamıyolar sanırım biraz ondan da kaynaklı. ben 2 gün önce gidip alıyodum tam kafama koydum, 2 eczaneye sordum onlar duymamıştı bile, sonra bilkentteki eczaneye sordum burda kesin vardır diye eczacı ben o tür ürünlere hiç bir şekilde inanmadığım için getirip satmıyorum eczanemde ama istiyorsanız istetirim yarına elimde olur dedi. insanların sömürülecek yanlarını kullanıyolar sadece tek yaptıkları bu mümkün mü 1 günde 6 cm kadar inceltmesi dedi. aklım karıştı yine :confused: poff bilmiyorum. emiracle canım sen naaptın senin oldu baya. yeni ölçümlerini yazsana lütfeeenn... bi de düzenli kullanıyosundur umarım :confused:
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal May 04, 2010 10:46 pm

ya birşey diycem ...benim fikrim bu tabi...
şimdi düşünelim insanlar incelmek için neler yapıyor... yani eğer böyle birşey hakikaten gerçek olsaydı piayasada zaten olmazdı arkadaşlar ilaç endüstrisi buna izin verirmi sandınız? yani bunlar tamamen geçici şeyler...insanlar tonla para verip vücut gerdirmeye estetiğe giderken böyle birşey mümkünmü...
madem 6cm inceldi o deri anında nereye gidecek? havası sönmüş balon gibi göbekte basende biryerde kalacakmı...
kilo almak nekadar basittir,insanın etinin genişlemesi büzüşmesine oranla daha bin kat daha kolaydır ama ayda 6cm genişlerse ne olur o cilt? yarılır değilmi (kaldıki 6cmde büyümez insan ayda)

önce bende düşündüm
hatta extra gel falanda ama sonradan düşündüm ,bunlarda aynı piyasayı hareketlendirip,pazarlamada denen tabirle ''pazarın kaymağını alıp'' çekilecekler piyasadan düşünün hangi ürünlerin bu şekilde birden pazar girip kaymağı çekip sonra geri çıktığını ona göre kararınızı verin
https://twitter.com/#!/cgdmbr
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Sal May 04, 2010 10:49 pm

leblebici bu gün aynı şeyi benim gittiğim eczacıda bana aynı şeyi söyledi
valla benimde inanasım gelmiyor hergün yediklerime dikkat ediyorum 1 saat yürüyorum 1 kilo verebildim tamam inceldim de ama o kadar uğraşıyorum uğraşıyoruz eğer bu kadar kolaysa sürelim kremi yatalım mucize yani
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal May 04, 2010 10:51 pm

canım bu ilacı kullanan insan sürerken kendine saatlerce masaj yapıcak artı yediğine dikkat edicek spor yapıcak bir insan olur... zaten bunları yaptıktan sonra inan gerek kalmaz...
ozaman ben bu kremi alayım süreyim hergün saatlerce her yerime 1ay sonra mucize diye guinnese çıkayım olmazmı ?
hiç mantıklı değil
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen leblebici » Çrş May 05, 2010 10:26 pm

kızlar kesinlikle çok haklısınız :yeah: işte zayıf noktamızı bulmuşlar vurdukça vuruolar şe.efsizler :( benim gibi kültür seviyesi en azından belli bir seviyeye gelmiş ve mantıklı bir insan bile buna inanıp bi an için tereddütse kalıosa vay halimize diyorum :tongue: ayrıca ben bi de şunu düşündüm: harbiden o kadar mucizevi süper bişi olsa 120 lira mı olur allasen. ben ööle bişi bulcam 2000TLden aşağı vermem valla. hatta alıcak ünlüleri ve çok zenginleri düşünürsek 10000 bile yapabilirim :laugh:
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Çrş May 05, 2010 10:48 pm

tabi böyle bir ürünün pazarlama şekli aktarlar olmazdı heralde...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen simgesimab » Prş May 06, 2010 2:43 pm

emıracless ilk başlarda etkisinin olduğunu okuyunca heyecanlandım ama sanırım 5. günden sonraki yorumların yok.benim asıl merak ettiğim kalıcı oldu mu incelme?dediğin ibi bazen durduğu ve özellikle arttığı dönemler oldu mu sende?lütfen bir an önce bu sorularımızı cevaplarsan sevinirim.
simgesimab
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen candid » Prş May 06, 2010 10:38 pm

tabiki haklısınız birtek krem sürerek okadar zayıflanmaz ama nedense ben bu ürüne inanıorum tabiki bir sürüşte 6cm inceliosanız o yağ değildir vucut ödemi ve suyu atıyodur ama benim için şu an o bile çok önemli çünkü benim insilün direncim varmış yani sürekli şişip şişip kilo veremiorum :crybaby: 9 gündür çok ciddi bir diyet yapıorum normalde doktorum 2 kilo vermm gerektiğini sölüodu ama ben sadace 200 gr verdim o yüzden o da söyledi kremlerin zayıflatıcı değil ama inceltici etkisi var diye bide tabi secret olayı eğer o kremi sürerken gerçekden inanırsan seni incelticeğine incelirsin bence denemeye değer diyorummm:)
Kullanıcı avatarı
candid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Prş May 06, 2010 10:41 pm

seni motive ettiyse zararınıda görmediysen devam et canım kullanmaya
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen candid » Prş May 06, 2010 10:44 pm

ben daha almadım cnm ama alıcam ve söz her hafta yazıcam ölçülerimi:))ii gecelerrrrrrrrrr :sleepy:
Kullanıcı avatarı
candid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Prş May 06, 2010 10:53 pm

yaz canım inandırıcı gelmesede takipteyim bende büyük konuşmuyorum belli olmaz ilerde fikrim değişir :laugh: iyi geceler :bye:
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen emiracles » Cum May 07, 2010 11:34 pm

merhaba kızlar yazdıklarınız da kesinlikle çok haklısınız bende zamanında böyle düşünüyordum. 2 ay öncesinde diyetisyen gözetiminde diyet yaptım çokta düzenli olmamakla birlikte ama ne yaptysam bir türlü göbegimi eritemedim evet kilo vermedim değil diyetle birazda olsa kilo verdim ama göbekte hiçbir değişiklik olmadı :( ve banada bu ürünü diyetisyenim tavsiye etti.çünkü benim problemim tamamen bölgesel basenlerimden de biraz rahatsızım ama göbegim kadar değil. ama yinede baya bi zaman araştrdım.masaj yapmakla spor yapmakla diyet yapmakla kilo verirsiniz ama istediğiniz bölgeden tamamen bölgesel olarak incelemezsiniz. sanırım 15 günden fazla süredr kullanıyorum bu jeli biraz zahmetli kullanımı ama etkisi inceltmenin yanı sıra selülite etkisi ilk haftadan farkedilir şekilde.bi kaç gün aksattığım günlerde oldu olmadı değil tabi ki ama elimden geldiğince düzenli kullanmaya özen gösterdim zaten bu tarz şeylerden etki almak için mutlaka düzenli kullanılmalı.ilk günler bende bu yağların nasıl yakıldığını inceldiğimi pek anlayamadım her ne kadar yağların idrar ve ter yoluyla vücuttan atıldığını söyleselerde.ama streç filmle beklerken baya kullanığınız bölge terliyo. idrarda da bi koyulaşma başladı gibi sanırım yağlarım yakılıyor.birde ben bu jeli kullanırken 1 buçuk litreden fazla su içmeye çalışıyorum yaptığım tek şey bu hı bide arasıra streçle beklerken mekik çekmemi önermişlerdi 10-15 tane ara sıra mekik çekmeye çalışıorum.birde şunuda unutmamk lazım her ürün herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir çünkü herkesin vücut yapısı farklı metabolizması farklı ama ben kullanıyorum ve gerçekten son derece memnunum hem incelmek adına hem seülitlerimin azalması adına :) kızlar biraz uzattım sanırım kusura bakmayın ama çok fazla yazmaya vaktim olmuyo şimdi girmişken herşeyi yazıyım dedim.son olarak ölçülerimide söyliyeyim ilk gün yani kullanmaya başlamadan önce göbek 78 di az önce ölçtüm şimdi 70-71 arası deiğişio :) basen ilk gün 105 di şimdi 100 (basenler biraz daha yavaş eriyormuş)..sonuçlar böyle kızlar tekrar görüşmek üzere iyi gecelerrr :bye:
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Cum May 07, 2010 11:41 pm

canım valla işine yaramış olmasına çok sevindim sen ihmal etme burayı sık sık yaz ölçülere bakılırsa bence çok iyi..
diyet ve spor yapıyorsun anladığım kadarıyla kilon ne durumda onda farkeden bişey oldumu?
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen emiracles » Cum May 07, 2010 11:53 pm

yazmaya çalışırım cnm.diyet yapmıyorum bol su içiyorum bide işte dediğim gibi streçle beklerken mekik çekmeye çalışıyorum ara sıra :kissmuch: kilo olarak aç karnına 3 kilo, tok karnına 2 kilo vermiş görünüyorum :)
emiracles
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leblebici » Cmt May 08, 2010 6:37 pm

yaa acayip uyarılıyorum bak beeennnn :love10: göbekten 8 cm 20 gün için acayip bişi ki spor yok diyet yok yaa. bi de ben onları yapıyorum hadi 10 cm gitsin ay bana yeter de artar bileeee :pray: allahhımmm ilknur napças yaaa??? acayip alasım var benimmmm :blushing:
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt May 08, 2010 11:29 pm

hala kafam aklım mantığım almıyor...bukadar kısa sürede küçülen deri nereye gidiyor???
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt May 08, 2010 11:56 pm

şeytan diyor nelere vermedin bu kadar para 3 ruj parası al da gör noluyor?
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr May 09, 2010 10:12 am

aslında bencede...çok uçuk fiyatlar değil bunu bilmiyorum ama extra gel 75liraydı sanırım orhan parfümeride
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Pzr May 09, 2010 12:21 pm

leblebici benimde aklım kaldı denemek istiyorum şu santimleri duyunca ama şu streçleme olayını hiç sevmiyorumm
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt May 15, 2010 9:29 pm

ben uydum şeytana dün aldım tabi hemen uyguladım sabah ölçtüm 2 cm göbekten 2 cm basenden gitti geri gelmezle inşallah :pray:
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen leblebici » Cmt May 15, 2010 9:57 pm

ilknur5 yazdı:ben uydum şeytana dün aldım tabi hemen uyguladım sabah ölçtüm 2 cm göbekten 2 cm basenden gitti geri gelmezle inşallah :pray:

yaaa inanmıyorum ilknurr aldın mı??? :love10: ay çok heycanlandım şimdi beeennnn :banana: canım seni direk tanıyorum ya (yani en azından burdan) o yüsden daha bi güvenirim senin yazdıklarına (emiracles lütfen üstüne alınma cnm). nolur gelişmeleri yaz bana canım. sanırım senin bu yazın üstüne ben de haftaya alırım :) nerden aldın cnm sen?
aslında benim uygulamam daha bi kolay olabilir çünkü şuanda zaten bi krem kullanıyorum selülit için. yani alıştım bişiler sürmeye her akşam bunu da yaparım heralde. ekstradan ütü,havlu, stretch falan muhabbeti var ama olsun eğer dediğin gibi olcaksa sonuçlar katlanırım yaws :love10:
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt May 15, 2010 10:05 pm

valla leblebici doğumdan beri basenlerimi yok etmek için uğraştım durdum üst bedenim ince basenlerim ise ölçümü buraya yazamayacağım :blushing: kadar geniş ıvıra zıvıra para veriyorum bide bunu deneyim dedim
ben yıllardır alışveriş yaptığım aktardan aldım faturası falan var sahte değil bir sorun olursa paramı verir eminim yani...
neyse dediğim gibi dün aldım sürdüm streçledim :tongue: sonrada koşu bandımın masaj kemeriyle ve ayrıca el masaj aletim var onunla masaj yaptım bugünde hem masaj hem spor yaptım merdiven indim çıktım, yürüdüm, koştum bacak hareketleri yaptım tam 1 saat
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen leblebici » Cmt May 15, 2010 10:14 pm

süppersin İlknur :yeah: işe yaradığını görürsen hem baktın ki inceliyosun daha da gaza gelip diyetti spordu onları da çok muntazam yaparsın bence ben eminim :yeah: sen ankarada mı oturuyodun peki?
tanıdığın aktarcı neresiyse ben de ordan alsam diye dedimdi :) bi de sen kaç para verdin buna acaba?
Kullanıcı avatarı
leblebici
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt May 15, 2010 10:53 pm

sana özelden yazayım canım
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt May 15, 2010 10:56 pm

aaa lütfen geri gelmesin onlar....2cm az değil valla... :banana: :banana: :banana:
yanlız hala tereddütlerim var bukonuda benim aşmam lazım sanırım :)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt May 15, 2010 10:58 pm

canım zaten yağları eritmez bu sadece belli böllgelerde biriken yağları diğer bölgelere yayar
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt May 15, 2010 11:05 pm

2cmden belli olmazda biraz daha incelince pantolonlar falan farkedecekmi acaba
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt May 15, 2010 11:07 pm

inşallah hayatım bir kurtulsam yandaki yumrulardan çok mutlu olucam ben yayılmasınada razıyım
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen delihukukcu » Pzt May 31, 2010 3:55 pm

Kızlar bu jelle ne alemdesiniz? Ben korktum acıkcası, ama cok merak ediyorum, demin sitesine not bıraktım, bana ulaştılar, %100 doğal olduğunu, 8 yıldır bu ürünle ilgili çalışıldığını, her bünyede farklı cm incelmeleri olduğunu söylediler. Ben bacaklarımı inceltmek istiyorum. Kullananlar kilo aldınız mı geri ya da bi gariplik var mı :confused: Teşekkürrleeeer ! :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Pzt May 31, 2010 7:26 pm

ben kullanmaya devam ediyorum spor ve diyette yapıyorum 7 cm göbekten 6 cm basenden incelme oldu...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Haz 01, 2010 9:50 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :love10: :love10: :love10:
hemen alıcam bende ozaman başlıyorum ilknurcum yaaaa
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ