Akupunktur

Moderatörler: luthien, muhendis

Re: Akupunktur

Mesajgönderen neskar » Pzt Mar 09, 2009 2:57 pm

tabikide paylaşırım canım yarın gidiorum bakalım ne verecek :)
nurkelebek cim sana özel msj atmıştım ben gelmemişmii :pisik: :dontknow:
Kullanıcı avatarı
neskar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EnchanteD » Çrş Mar 18, 2009 5:49 pm

murat topoğlu'nun seans fiyatı ne kadar?
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen neskar » Sal Mar 31, 2009 6:38 pm

EnchanteD yazdı:murat topoğlu'nun seans fiyatı ne kadar?

ilk seans 100 sonra her hafta 80 canım kusura bakma geç oldu özelden yazdım ama gedimi bilmiorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
neskar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neskar » Çrş Nis 08, 2009 1:16 am

kimse buralara pek bakmıor ama ben yinede yazim :pisik:
5 haftada 6.400 verdim kızlarhaftada sadce 3 gün yürüdüm oda çok düzenli değildi. :bye:
Kullanıcı avatarı
neskar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen freyad » Prş May 07, 2009 3:59 pm

selam ben de akapunktura gidiyorum 3 haftada 8 kilo 200 gram oldu tam çok mutluyum Faruk öncele gidiyorum bilgileri paylaşalım arkadaşlar :love10:
freyad
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neskar » Prş May 07, 2009 7:51 pm

freyad yazdı:selam ben de akapunktura gidiyorum 3 haftada 8 kilo 200 gram oldu tam çok mutluyum Faruk öncele gidiyorum bilgileri paylaşalım arkadaşlar :love10:

slm canım bende murat topğoluna gidiorum ama buralara uğrayan yok malesef gelmene çok sevindim hoşgeldinn :)) faruk öncel ne verio diet olarak bide onun seasnı ne kadar canımm??
Kullanıcı avatarı
neskar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen freyad » Prş May 07, 2009 9:10 pm

Neskarcım Faruk Öncel biraz kazık açıkçası 8 seans 800 tl haftada 2 gün gidiyorum.Diyeti de zor biraz hayvansal gıda yasak yağ tuz şeker asla yok meyve ve sebze veriyo sadece ama bayağı da verdiriyo,hiç baş ağrısı açlık çektirmeden yalan yok :)
freyad
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neskar » Prş May 07, 2009 10:24 pm

canım yani seansı 100 ytl murat topoğlunun da öle seansı 100 ama haftada 1 gidiorum her hafta liste değişio canım ne isterse yiyorum valla yani herşey var listede bende çok memnunum :))
Kullanıcı avatarı
neskar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen freyad » Cmt May 09, 2009 10:59 pm

Haydi bakalım :)
Kilo verme zamanıdır o zaman :banana: :kissmuch:
freyad
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neskar » Pzr May 10, 2009 2:09 am

bu aralar iştahım çok açık ama ara tedaviye gitmem lazımm :)
Kullanıcı avatarı
neskar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Pzr May 10, 2009 8:03 am

neskar meraba canım..imzanda görüyorum da 8 kilo vermişsin sanırım şu anda :banana:
ne güsel yaa...ben hala yerimde sayıyorum :pisik:
8 kilo nasıl değişiklikler yaptı canım sen de ..kaç beden küçüldün ve hedefin kaç?
biraz anlatta motive olalım..tebrik ediyorum bu arada iradenden dolayı canım seni?
bir de spor yapıyormusun ?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen neskar » Pzr May 10, 2009 11:50 pm

nurkelebek yazdı:neskar meraba canım..imzanda görüyorum da 8 kilo vermişsin sanırım şu anda :banana:
ne güsel yaa...ben hala yerimde sayıyorum :pisik:
8 kilo nasıl değişiklikler yaptı canım sen de ..kaç beden küçüldün ve hedefin kaç?
biraz anlatta motive olalım..tebrik ediyorum bu arada iradenden dolayı canım seni?
bir de spor yapıyormusun ?

çook teşekkür ederim canımm.ama en başta şunu sölicem canımm.ben 2003te üniv başladım ilk sene 10 sonraki sene 10.. şeklinde devam ederek toplamda 4 yılda 30 kilo aldım :pisik: 55tim 85 oldum :blushing: :crybaby: 2007de mezun oldum.rejim yapıcam dedim ama asla ve asla hiç bi zaman başlamadım hani şu pztesi başlanıpta salı günü biten hiç bir dietim olmadı sadece başlıcam diodum o kadar hep kendimi hazır hisstememi bekledim sonuç 2007 eylülden bu zamana kadar anca hazır hissetim :toofunny: sadece bi ara hap kullandım çok zararlı korktum bıraktım o kadar doğru bi şekilde yapmaya karar verdim aklın yolu bir dietsiyen kontrolü spor vb.. ama ben hiç spor yapmadım 3 martta başladım 89 kilo ile.şuan 80 - 81 arasındayım ama dediğim gibi hiçspor yapmadım ve sabah 4-5 te yatarım öğlen 2-3te kalkarım.düzenli bi hayatım olsa birde haftada 4 gün yürüsem (doktorum sadece 4 gün yürü yeter dedi 45 dk 1saat arası) bu 8 kilo rahat 15 falan olurdu.
yani önemli olan kendini hazır hissetmen bütçene göre doktor bulman lazım gerisi çok kolay gelioo..

değişime gelince tabi çok farkedilio kıyafetlerimde falan ilk başladığımda darlığından yürüyemediğim pantolonum şimdi düşüoo buda çok motive edio doktorum zaten dünya tatlısı bi adam en büyük motive moral kaynağımm :) :love10:

sormak öğrenmek istediğin bişi olursa sen yaz canım ok byee :bye:
Kullanıcı avatarı
neskar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EnchanteD » Pzt May 11, 2009 12:46 am

ben de başladım Nüzhet Ziyal'e,kendisi bu konuda Türkiye'de ki duayen.( çok araştırdım da gitmeden önce)
www.nuzhetziyal.com'dan bakabilirsiniz. Birazcık çok tuzlu( muayene 250,her seans 100-150 arası),ama sadece zayıflama değil vücudumu tamamen tedavi edeceğinden fiyatı çok da fazla takmıyorum.( hormon bozukluğum ve depresyonum var :) )Zaten ilk gittiğimde ben seni zayıflatmayacağım,vücudunda şişmanlığa sebep olan şeyleri tedavi edeceğim sen zaten zayıflayacaksın dedi.Ve gerçekten elindeki o magnetik aletle kontrol ettiğinde tiroidimin yetersiz olduğunu ve şekerimin de yüksek olduğunu söyledi (kilo almada 1.sebep :s ) Adam resmen o aletle bütün hayatımı anlattı bana,kaç yaşında hangi kolumu kırdığımı,bana hangi hastalığın kimden geldiğine kadar (ve gerçekten doğruydu hepsi) Ertesi gün tahlillerimi yaptığında gerçekten şekerim yüksek çıktı,tiroidim de yetersiz..Zaten hormon tedavisi görüyordum vücudumda aniden çıkan sivilcelenme ve tüylenme için,şimdi hep hepsinden kurtulacağım hem de zayıflayacağım :banana:
Kulağıma iğne takmadı,onun yerine vücudumun her yerine ense ve yüz dahil iğneler batırdı ve karnıma magnetik birşey bağlayıp 25 dk öyle bekletti.
Daha ilk haftam dolayısıyla birşey yok daha ama çok güveniyorum kendisine tedavi ettiği onca insandan sonra,inaşallah hem kilolarımdan hem depresyonumdan hem de tüylenmeden kurtulacağım :banana:
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ggirly » Pzr May 23, 2010 1:30 am

eee arkadaslar, noldu, yazmayi birakmissiniz artik buraya, akupunktura gidenler gecen bu sure icinde neler oldu, istediginiz kiloya dustunuz mu? koruyor musunuz halao kiloyu? Yazar misiniz bize de lutfen ???

Ben de bu aralar baslamak istiyorum akupunktura ama kime, nereye gidecegimi bulamadim, lutfen yazin da biz de fikir edinelim :/
ggirly
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bs10 » Pzr Oca 09, 2011 11:33 pm

freyad yazdı:Neskarcım Faruk Öncel biraz kazık açıkçası 8 seans 800 tl haftada 2 gün gidiyorum.Diyeti de zor biraz hayvansal gıda yasak yağ tuz şeker asla yok meyve ve sebze veriyo sadece ama bayağı da verdiriyo,hiç baş ağrısı açlık çektirmeden yalan yok :)

freyad merhaba.. ben de faruk öncele gitmek istiyorum.. toplam da kaç kilo verdin? şmdi ki seansını biliyo musun? caddeye taşınmış sanırım. ulaşabileceğim bir numarası var mı sende?

yada faruk öncelin seans ücretini ve ulaşabileceğim bir numarasını bilen arkadaşlar var mıdır? :)
bs10
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ckarakus » Cmt Oca 28, 2012 5:55 pm

arkadaşlar yakın zamanlarda faruk öncele gidip diyetini uygulayan var mı?
ckarakus
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Önceki

Dön Zayıflama

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir