FX15 Zayıflama Hapı

Moderatörler: luthien, muhendis

Re: FX15 ZAYIFLAMA HAPI

Mesajgönderen dizikolik » Prş Kas 27, 2008 10:18 pm

shamata yazdı:arkadaşalr dün 2 ye düştüm hapı ve bugünde 1tane içememe rağmen acayip kalp çarpıntısı yaptı
valla çok korktum ama hapı bırakamk istemiyorum gerçektende çok faydalı ve işe yarıyor tamamda zayıflıyorken bu çarpıntılar ne ya çok moralim bozuk ama nette dolaşırken şuna rastladım
**(Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz.)**
demekki 2gün ara vericem ve dozu düşürcem ay inş geçer yaa :crybaby: ben fx15 imle mutluydum kaç gündür :pray: ha birde çarpıntı şikayeti falan olan varsa lütfen bizimle paylaşsın ya bu sadece bana mı oluyo anlamadım kimse bahsetmemiş

Canım ben ilk aldığımda yani geçen hafta direk 2+2 başladım inan hiçbişeyim yok ilk gün biraz tuhaflaştım ama o da korkarak başladım ya ondan oldu diye düşünüyorum fakat şuan inan çok iyiyim ne çarpıntı ne baş dönmesi bu dediklerinin hiçbirini yaşamadım,ben şahsen memnunum bu hap tan az kaldı şimdi bitmek üzere bu süre içerisinde 3 kilo verdim 2.kutuyu almayı düşünüyorum sende bi kaç gün ara ver 1+1 den tekrar başla istersen
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Cum Kas 28, 2008 12:34 am

dizikolık hapı kullanırken nasıl bı dıyet uyguladın,spor yaptın mı.ne kadar sürede verdın bu 3 kıloyu,
merakımı mazur görün,alıp almama konusunda tereddütlüyümde.
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 9:09 am

Canım aslında özellikle uyguladığım bi diyet yok sadece ekmeği kestim sadece sabahları kahvaltıda bi tane poğça yiyorum onun haricinde hiç ekmek veya hamur tarzı bişey yemiyorum öğlenleri sadece bi kaç kaşık zorla yemek için yiyorum ama akşam sadece meyve yada sebze mesela dün akşam sadece ayva ve havuç yedim işim dolayısıyla fazla spor yapamıyorum ama hergün muhakkak 60-70 mekik çekiyorum zaten bu hap a da sırf şu göbeğim yüzünden başladım yoksa boyum zaten uzun diğer taraflarım çok rahatsız etmiyo göbeğimden kurtulayım yeter
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wera » Cum Kas 28, 2008 9:27 am

Arkadaşlar ben de 2 kutu kullandım.önceleri yüzümde ve ellerimde kasılmalar oldu.1*1 kullanınca azaldı.5-6kilo verdim vücudum sıkılaştı. : :bye:
wera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wera » Cum Kas 28, 2008 9:34 am

dizikolik yazdı:
shamata yazdı:arkadaşalr dün 2 ye düştüm hapı ve bugünde 1tane içememe rağmen [color=#FF00FF][/color]acayip kalp çarpıntısı yaptı
valla çok korktum ama hapı bırakamk istemiyorum gerçektende çok faydalı ve işe yarıyor tamamda zayıflıyorken bu çarpıntılar ne ya çok moralim bozuk ama nette dolaşırken şuna rastladım
**(Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz.)**
demekki 2gün ara vericem ve dozu düşürcem ay inş geçer yaa :crybaby: ben fx15 imle mutluydum kaç gündür :pray: ha birde çarpıntı şikayeti falan olan varsa lütfen bizimle paylaşsın ya bu sadece bana mı oluyo anlamadım kimse bahsetmemiş

Canım ben ilk aldığımda yani geçen hafta direk 2+2 başladım inan hiçbişeyim yok ilk gün biraz tuhaflaştım ama o da korkarak başladım ya ondan oldu diye düşünüyorum fakat şuan inan çok iyiyim ne çarpıntı ne baş dönmesi bu dediklerinin hiçbirini yaşamadım,ben şahsen memnunum bu hap tan az kaldı şimdi bitmek üzere bu süre içerisinde 3 kilo verdim 2.kutuyu almayı düşünüyorum sende bi kaç gün ara ver 1+1 den tekrar başla istersen

çarpıntının yanında uyuşma ve kasılmalar da oluyor.Bence1*1 düzeninde kullanmak en iyisi :banana:
wera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azimli » Cum Kas 28, 2008 9:44 am

azimli cim sen gercek anlamda azimliymissin valla seni tebrik ediyorum,ben daha yeni başladım o yüzden çok yüklenmiyorum ama spor yapmam gerek farkındayım :( o beşi bir yerde çayını birara bende içtim devam edebilirim sen etkisini gördüysen hatırlattın valla saol :) bende senin yolundan ilerliyorum hadi bakallım inşallah daha kaç kg vermeyi düşünüyosun? benim boyum 1.67 kilom 63,5 ben bi 55 olmak istiyorum :([/quote][/quote][/quote]

canım daha 60 kiloyum ve boyum 1,58 yani daha 10 kilooo söylemesi bile ne kadar zor düşün ben bunu birde üzerimde taşıyorum :blushing: :blushing:
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 9:49 am

kızlar merhaba

fx15 im geldi ve ben sabah 1 akşam 1 olmak üzere kullandım
hiç bir şikayetim yok şimdilik çok şükür 1 hafta bu dozda kullanıp bünyeyi alıştırmayı düşünüyorum
daha sonrada sabah 2 akşam 1 kullanırım şu uykusuzluk olayı beni gerdi çünkü
sabah tartıldım 73,4 kilo ancak bugün yarın regl olacağım için vücudmdaki ödemide hesaba katarak
ilaç sonucunu takip edeceğim
bilgileri paylaşmaya devam :bye:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 10:18 am

jones cim gözün aydın canım geçengün yine bi arkadaş yazmıştı kahve falan içmemek gerekiyormuş bu hapla çarpıntı yapıyormuş onada dikkat et gerçi ben şuan içiyorum kahve ama beni etkilemiyoo :laugh: alıştım heralde sen dikkat et yinede :yeah:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azimli » Cum Kas 28, 2008 10:22 am

JONESCİM GÖZÜN AYDIN CANIM HADİ BAKALIM VERELİM FAZLALIKLARI KİM TUTAR BİZİ!!!!.. :wav:
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 10:38 am

gunaydın arkadaslar nasıl gıdıooo :) ben fx15 ı sabah ogle aksam 1er kapsul alıyorum ama acaba sabah 2 aksam 2 mı alsam napsam nasıl daha etkılı olur ılk gunlerde bendede acaıp uyusma karıncalanma yapmıstı ama sımdı gectı kahve kola kesınlıkle ıcmıorum cayıda sabaları sadece bıbardak cok acıkıcıyorum uyusmalar gectı bugun 5.gnum ama pke kılo veremedım sanırım bıras gobusum gıttı gıbı o kdr daa etkılıolması ıcın 2+2 mı yapsam fıkr verın kılom 73 boy:165 :blushing:
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 10:48 am

ilacı kullananan arkadaşlar bu ilacın etkisini ne kadar zaman içerisinde görürüz yani 3-5 günde 1 kilo gidermi ?

sonra kahve falan yasaksa ben sigara kullanıyorum acaba herhangi bir zararı olurmu ?

ve son sorum regl döneminde kullanmakta herhangi bir mahsur varmı

bu üçünü istiyorum :toofunny: :kiss:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 10:54 am

canım kpslle bırlıkte kafeınlı maddeler almak yan etkı yapabılıo o bakımdan dıkkat et regl donemınde kapsulu kullanmak bı sorun yaratmıyor.bıde ben 5 gundur kullanıyorum ama tartılmadım cunku vermıs gıbı hıssetmyıorum suan sonra tartılcam eger veremessem fx15 almam bırdaha ben bıde dıyet ve egzersızde yapıorum sabah 3-4 kraker oglen bazen bı bardak corba bazen oda yok aksamda sebze yemegı yorum 5 gundur ekmek surmuorum agzıma ve yatmadan once 30-40 dk spor yapıorum termal sauno sortumu gıyerek bu haldede veremessem yuh dıcem kendıme :dontknow:
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 10:58 am

şimdi sigara içilmiyor demekmi oluyo ?bu ilaçla birlikte ya :dontknow:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azimli » Cum Kas 28, 2008 11:02 am

[quote="joNes"]ilacı kullananan arkadaşlar bu ilacın etkisini ne kadar zaman içerisinde görürüz yani 3-5 günde 1 kilo gidermi ?

sonra kahve falan yasaksa ben sigara kullanıyorum acaba herhangi bir zararı olurmu ?

ve son sorum regl döneminde kullanmakta herhangi bir mahsur varmı

bu üçünü istiyorum :toofunny: :kiss:[/qu

ilaç etkisini bende hemen gösterdi zaten ilk 3 gün günde sadece 1 tane yeşil elmayla durdum onuda zorla yedim merak etme sende göreceksin 1 hafta sonra gelelim 2, soruna hiç bir bilgim yok 3, soruda hiç bir etkisi yok yani bende öyle oldu..
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:10 am

valla canım baktım netten ama goremedım ole bısı yane fx15 kullanıp sıgara ıcen bıton ınsan vardır muhakkak cok ıcıyorsan belkı bıras azaltman gerekebılır yane senın bunyenı etkılemedıgı surece (yan etkılerı olusturmadıgı surece) bı sorun olmas sanırım
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 11:19 am

Ya ben ilk 4 günde 1 kilo verdim artı ben sigara da içiyorum kahvede ama nerden baksan rahat 8-9 gündür içiyorum 3 kilo verdim sigaramı da içtim kahvemi de birinde kahve çarpıntı yapmış ama bende bi sorun yok :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 11:20 am

ya kızlar hiç bir şey yemeden kilo vermek çok sağlıklı bir şey dedğilki
sonuçta ben günde 6 öğün yiyerek 8 kilo verdim 2.5 ayda
benim tek sıkıntım kilo vermem yavaşladı onu tekrar hareketlendirmek istiyorum
sonuçta bedenimizin her vitamine proteine kalsiyuma vs ihtiyacı var
siz benim diyet listemi görseniz herhalde dersinizki bu listeyle nasıl kilo verdin ?

en basitinden sabah öğlene kadar ki olan diyetimi yazayım buraya o bile size yeter sanıırm

1 bardak ılık su 2 kuru kayısı
1 kibrit kutusu beyaz peynir
sınırsız çiğ sebze
2 dilim ekmek (kepek buğday çavdar )

1 tane activa sade yoğurt 2 kayısı

bunların toplamda klori değeri sanırım 500-600 civarında
benim toplamda uyguladığım diyette zaten 1100-1300 arasında
gerçi herkesin günlük aktivitesine kilosuna yaşına göre değişir ama
ben gün içinde sürekli bi şeyler yiyerek verdim o kadar kiloyu
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:21 am

dizikolik yazdı:Ya ben ilk 4 günde 1 kilo verdim artı ben sigara da içiyorum kahvede ama nerden baksan rahat 8-9 gündür içiyorum 3 kilo verdim sigaramı da içtim kahvemi de birinde kahve çarpıntı yapmış ama bende bi sorun yok :dontknow:

ıste canım herkesın bunyesı bır deıl kımınde etkılıo kımınde etkılemıo 9 gunde 3 kılomu verdın canım
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 11:23 am

Ewet canım bende şaşırdım ama öle oldu valla benim boyumda 1,77 başladığımda kilom 76 ydı şuan 73 kiloyum...Ayrıca regl döneminde de kullanmakta bi zarar yokmuş benimde bi kaç gün içinde regl olma ihtimalim var ama kullanıcam araştırdığıma göre kimsede o dönemde bi azalma yada ne biliyim ters bi durum olmamış
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 11:33 am

ben sabahtan beri 2 sigara içtim bi yan etkisi olmadı kızlar

güzel düşünelim güzel olsun
akşamda mışıl mışıl uyurum inşallah :)
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:35 am

dizikolik yazdı:Ewet canım bende şaşırdım ama öle oldu valla benim boyumda 1,77 başladığımda kilom 76 ydı şuan 73 kiloyum...Ayrıca regl döneminde de kullanmakta bi zarar yokmuş benimde bi kaç gün içinde regl olma ihtimalim var ama kullanıcam araştırdığıma göre kimsede o dönemde bi azalma yada ne biliyim ters bi durum olmamış

evet ole yazıo bı sakıncası yokmus benım reglımde sorunlu gec oluyorum doktora gıdıcem o yuzdnde kıloalıyorum sanırım normaldede cok yıyen bırı deılım cunku
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Cum Kas 28, 2008 11:44 am

canım sana tok karnına içebileceğin 2 şey öneriyorum
papatya çayı ve kiraz sapı
doktora gittikten sonra tedavinle birlikte bunları regl dönemine 3 gün kala falan iç
günde 2 fincan kadar harika etkisi var
hem ödemin artıyo hemde rahat regl oluyosun böylece vücudunda ödemi atıyor
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cum Kas 28, 2008 11:47 am

joNes yazdı:canım sana tok karnına içebileceğin 2 şey öneriyorum
papatya çayı ve kiraz sapı
doktora gittikten sonra tedavinle birlikte bunları regl dönemine 3 gün kala falan iç
günde 2 fincan kadar harika etkisi var
hem ödemin artıyo hemde rahat regl oluyosun böylece vücudunda ödemi atıyor

aslında ben doktora gıttım canım ultrasona fln gırdım bısı cıkmadı hap tedavısı verdı hapıkullanınca duzenlı oluyordum 5-6 ay kullandım 6 ay kullan demıstı zaten dr.bıraktıktan sonra bozuldu hala olmadım calıstıgım gıdemıyorum dr.ama onumuzdekı hafta ızınalıp gıdıcem yoksa olmucak bole :( kan testıde yapmıstı ama hormonlarda bı sorun yok fln demıstı anlamadım gıttı
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Cum Kas 28, 2008 2:51 pm

dizikolik yazdı:Canım aslında özellikle uyguladığım bi diyet yok sadece ekmeği kestim sadece sabahları kahvaltıda bi tane poğça yiyorum onun haricinde hiç ekmek veya hamur tarzı bişey yemiyorum öğlenleri sadece bi kaç kaşık zorla yemek için yiyorum ama akşam sadece meyve yada sebze mesela dün akşam sadece ayva ve havuç yedim işim dolayısıyla fazla spor yapamıyorum ama hergün muhakkak 60-70 mekik çekiyorum zaten bu hap a da sırf şu göbeğim yüzünden başladım yoksa boyum zaten uzun diğer taraflarım çok rahatsız etmiyo göbeğimden kurtulayım yeter

dizikolık cok tesekkurler.ben öglen ve aksam salata yıyorum,yanlarında 1 dılım kepek ekmegı,bazen kahvaltıda tost yıyorum,bazende sadece bıtkı cayı ıcıyorum.bu sekılde yedıgımde hem doyuyorum,hem de canım bısey yemek ıstemıyo,cok tatlı cekerse meyvelı yogurt yıyorum.
demekkı ben bu hapı kullansam hıc bısey yemem,haftaya turkıyeye gıdıyorum,hemen alıcam.
herkese cok tesekkurler benı bılgılendırdınız arkadaslar :)
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 3:16 pm

rica ederim canım :bye:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shamata » Cum Kas 28, 2008 6:17 pm

ya arkadaşlar 2gün ara veriyim dedim hatırlarsanız bugün hiç içmedim ama öğlen gene çarpıntım oldu ya bende anlamadım.. sigarada içiyorum ama günde en fazla 4 tane falan acaba çayın bi zararı olabilir mi çünkü dikkatimi çeken kahvaltıdan sonra ikindiye doğru yane çay içerken oluyor ikidir.. acaba çayın zararı varmı ki? ay delircem lütfen bana bir şeyler söyleyin..ne güzel kilo veriyodum ya hemde ilk günden 1 kilo vermiştim :crybaby: herşey çok güzeldi saadetime gölge düştü yaaa :( birşey daha söliim bendede ilk günlerde bişey yoktu 4.günü başladı bu çarpıntı???
Kullanıcı avatarı
shamata
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 8:10 pm

Shamata,canım şaşırdım valla ne diyeceğimi bilemiyorum şu dediklerinin hepsini bende yapıyorum ama bende çarpıntı falan olmadı acaba çok kafaya taktığın içinmi oluyor aklına getirmemeye çalışsan belki geçer ee bi yerde insan psikolojik bi varlıktır yani sen kafanda yok dediğin sürece olmaz diye düşünüyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 8:19 pm

Yaaa annemle ewde kovalamaca oynuyoruz ya tuturdu mantı ye diye :toofunny:
Aç değilim diyorum anlamıyo kaç gündür hiçbişey yemedin diyo ki bu normal çünkü bu hapı kullandığımdan haberi yok :laugh:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Cum Kas 28, 2008 9:32 pm

hahahha :laugh:
annene bayıldım canım :)
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen butterfly80 » Cum Kas 28, 2008 9:51 pm

shamata yazdı:ya arkadaşlar 2gün ara veriyim dedim hatırlarsanız bugün hiç içmedim ama öğlen gene çarpıntım oldu ya bende anlamadım.. sigarada içiyorum ama günde en fazla 4 tane falan acaba çayın bi zararı olabilir mi çünkü dikkatimi çeken kahvaltıdan sonra ikindiye doğru yane çay içerken oluyor ikidir.. acaba çayın zararı varmı ki? ay delircem lütfen bana bir şeyler söyleyin..ne güzel kilo veriyodum ya hemde ilk günden 1 kilo vermiştim :crybaby: herşey çok güzeldi saadetime gölge düştü yaaa :( birşey daha söliim bendede ilk günlerde bişey yoktu 4.günü başladı bu çarpıntı???

merhaba arkadaşlar.

shamata senin bahsettiğin durum bendede oldu. Hatta ben baya endişelendim ve doktora gittim. İlaçtan bahsetmedim :blushing: Ama çarpıntım olduğundan ve bunu beni epey rahatsız ettiğinden. ekg-kalp ultrasonu ve holter ( 24 saat boyunca kalp atımlarını takip etmek için) denilen bi alet taktılar. Sonuç olumsuz hiç bir şey yok. Bana kafeini ve sigarayı azaltmamı önerdi. Ayrıca stres te bunu etkiliyormuş. Ben bunun birazda psikolojik olduğunu düşünüyorum. Kahveyi tamamen bıraktım . ama sigara ve çayı bırakamıyorum.Ama kendimi sağlıklı olduğuma inandırmaya başladığımdan beri çarpıntı denen şeyi hiseetmiyorum :laugh:

biraz uzun yazdım sanırım . ben ikinci kutuya başladım şuan kilo vermem benimde yavaşladı ama durmadı.69 dan başladığım yarışa şuan 64 olarak devam ediyorum.( 3hf -2x2 ) ama tabiki durmak yok moral bozmak yok kızlar.

iyi akşamlar kendinize iyi bakın
butterfly80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Cum Kas 28, 2008 11:29 pm

ayse08 yazdı:hahahha :laugh:
annene bayıldım canım :)

Sen gel bide onu bana sor zorla 1 dilim kek yedirdi şimdide yaa :pray: gel de böyle bi annen varken zayıfla :toofunny:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shamata » Cum Kas 28, 2008 11:47 pm

kızlar haklısınız galiba ve sorunuma cvp verdiğiniz içinde çok teşekkürler butterfly86 bende senin gibi dr a gitmeyi düşünüyodum walla acayip korktum ya bişi sorcam sen dr a gitmeden önce 2 gün ara verip hapı azaltmışmıydın yane ona rağmenmi dvm etti yoksa onu yapmadanmı gittin vede kalbinde bişi olmadını anlayınca mı geçti yoksa kendiliğinden mi ay çok sordum ama napim 6ay sonra düğünüm var ve ben mutlaka zayıflamalıyım şişko bi gelin olmak istemiyorum yaaa :crybaby: bakalım yarında içmicem sonra gene başlıcam ve kafama takmamaya çalışıcam inş geçer..bu arada kilo veren arkadaşların başarılarının devamını diliyorum..
Kullanıcı avatarı
shamata
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ipotrates » Cmt Kas 29, 2008 2:26 am

kızlar bişi dicem mayıs 2009 son kullanma tarihi yazıo ya kutularda..btün yerlerdede ( eczane,sitelerde..) fiyatlar düşmüş acaba kullanma tarihi bitio diye mi ellerinde kalmasn diyemi fiyatları indiriolar ?? :confused:
Kullanıcı avatarı
ipotrates
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayse08 » Cmt Kas 29, 2008 2:40 am

dizikolık cım,benım de kayınvalıdem aynı seyı yapıo bana,elınde borek zorla yedırıyo :)
kek,fındık fıstık,evde ne varsa bana yedırmeye calısıyo,
bıde kıloda alma dıyo
hahahhahahah :laugh:
ben dıyetteyım dıyorum,bundan bozulmaz dıyo :)

annemde cok kılo almıssın yeme dıyo.cok sıskosun dıyo,kendısı 56 kılodur.
kayınvalıdem sanırım 80 falandır.
sanırım bızımkıler kendı kılolarına gore bana yemek yedırmeye calısıyolar :)
Kullanıcı avatarı
ayse08
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dizikolik » Cmt Kas 29, 2008 9:19 am

Ayşe cim senin işin benden daha zor biri o tarafa biri bu tarafa çeker şimdi seni :laugh:
Dün çok başım ağırdı haptan mı klimadan mı anlamadım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Cmt Kas 29, 2008 9:27 am

gunaydın kızlarrrr nası gidio :) yaaa bişi sorcam size siz kaç kaç alıodunuz kapsülü offf ben sabah ogle aksam 1er tane alıorum ama etkılı olmuomu acaba??cunku gosle gorulur cok fazla bısı yok gobegım bıras gıttı o kdr olculerımı almıstım olcuorum hala aynı gıbıyım yaaaaaa :crybaby: :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen buju » Cmt Kas 29, 2008 12:58 pm

ben fx 15 i gittigidiyordan almıştım zamanında ilk kullanmaya başladığımda tokluk hissi yarattı 1 kilo falan verdim 15 günde yalnız daha sonra kilo verme durdu bende ikinci kutuyu almadım,yalnız ilk aldığım zamanlar beni tok tutması sebebiyle 30-35 kilo fazlası olan birine tavsiye ettim,sanırım 5 aydır kullanıyor ve 18 kilo falan verdi,bünyeye göre değişiyor sanırım,tavsiye ettiğim kişi hormon bozukluğu olan ve türlü yöntemleri deneyip zayıflayamamış birisi,kararı siz verin :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
buju
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen butterfly80 » Cmt Kas 29, 2008 1:14 pm

shamata yazdı:kızlar haklısınız galiba ve sorunuma cvp verdiğiniz içinde çok teşekkürler butterfly86 bende senin gibi dr a gitmeyi düşünüyodum walla acayip korktum ya bişi sorcam sen dr a gitmeden önce 2 gün ara verip hapı azaltmışmıydın yane ona rağmenmi dvm etti yoksa onu yapmadanmı gittin vede kalbinde bişi olmadını anlayınca mı geçti yoksa kendiliğinden mi ay çok sordum ama napim 6ay sonra düğünüm var ve ben mutlaka zayıflamalıyım şişko bi gelin olmak istemiyorum yaaa :crybaby: bakalım yarında içmicem sonra gene başlıcam ve kafama takmamaya çalışıcam inş geçer..bu arada kilo veren arkadaşların başarılarının devamını diliyorum..

herkese günaydın.

doktora giderkende.Üzerime o alet takılıykende günde 2x2 kullanmaya devam ettim.Hatta bana kalp atımlarımı saat saat gösteren çizelgeyide verdiler.Bu alet takılıyken çarpıntılarım devam etti( ben öyle düşündüm) doktor bana hangi saatlerde olduğunu sorduğunda verdiğim cevaba göre tabloya baktı ama önemli bir şey görünmüyor dedi. Uzun yazıp kafanı karıştırmak istemiyorum. özetle şöyle söyleyeyim bize çarpıntı gibi gelen sanırım alışık olmadığımızdan biraz fazla olması.5 gün ilaca ara verdim daha sonra gene aynıydı durum.ama için rahat etmiyorsa sende git derim ben.
Belki evlilik hazırlıkları seni strese sokuyordur.O durumdan bende geçtim . ne kadar yorucu ve stresli olduğunu biliyorum.kendini fazla hırpalama canım.umarım en kısa zamanda sağlıklı mutlu ve zayıffffffffffffff bir gelin olacaksın sana güvenimiz tam.

kendinize iyi bakın
butterfly80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen crstflln » Pzr Kas 30, 2008 11:11 am

selam kizlar
bu hafta ici ben de kullanmaya baslamayi dusunuyorum. fakat kafein carpinti yapiyor diyorsunuz. ben isim geregi her sabah 6da uyandigim ve aksamlari 8e dogru eve dondugum icin oglen 4 5 gibi kahve icmek zorunda kaliyorum. herhangi bir yan etkisini gorur muyum kahvenin? yoksa bunyeye gore degisir mi?
Kullanıcı avatarı
crstflln
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Pzr Kas 30, 2008 11:52 am

crstflln canım evet çarpıntı yapmış bi kaç kişide fakat bende olmadı bende hemen hemen günde 2 kahve içiyorum ama bende bi çarpıntı falan olmadı bünyeye göre değişir tabii
cicix canım ben ilk hafta 2+2 başladım sonra sabah öğle akşam 1 kapsül aldım ama sanırım bana iyi gelmedi bugün tekrar 2+2 başlıyorum
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deniserci » Pzr Kas 30, 2008 1:34 pm

kızlar ya ben ekimin 28 inde baslamıstım kasımın ortasına doğru 3 kılo vermıstım ama hasta oldum nezle oldugumdan 2 hafta kadar ara verdim suan tartıldım ilk basladığımla aynı kilpdayım nasıl bişi bu ya cok moralım bozuldu ama tekrar basladım bugün ara vermeden kullancam demek ara verince işin ucu kaçıomus çook hırslandım valla
Kullanıcı avatarı
deniserci
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicix » Pzr Kas 30, 2008 4:25 pm

dizikolik yazdı:crstflln canım evet çarpıntı yapmış bi kaç kişide fakat bende olmadı bende hemen hemen günde 2 kahve içiyorum ama bende bi çarpıntı falan olmadı bünyeye göre değişir tabii
cicix canım ben ilk hafta 2+2 başladım sonra sabah öğle akşam 1 kapsül aldım ama sanırım bana iyi gelmedi bugün tekrar 2+2 başlıyorum

anladım canım bende bır haftadır sabah ogle aksam 1er tane alıorum 2-2 denemedım hıc ayın 24 unde basladım fx15e dıyet ve sporda yaptım kılo veremedım sanıordum ama az once tartıldım baslamadan once 73.4 ıle basladım az once tartıldıgımda 71.8 cıktım demekkı vermısım :banana: :banana: az ama olsun mutlu oldum yınede haftada 1 kılo bıle versem ayda 4 kılo yapar bu bıle ıyı dıye dusundum.bu gazlaa gıdersem ıns kurtulucam yaza bambaska bırı olmak ıstıyorumda: :) ama bıde soyle dusunuorum acaba gercekten fx15 sayesındemı verdım bu kıloyu yoksa dogru duzgun yemeyıp aksamları yarım saatlık egzersız yaptıgım ıcınmı verdım nasıl anlıcam :confused:
Kullanıcı avatarı
cicix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shamata » Pzr Kas 30, 2008 6:19 pm

butterfly80 yazdı:
shamata yazdı:herkese günaydın.

doktora giderkende.Üzerime o alet takılıykende günde 2x2 kullanmaya devam ettim.Hatta bana kalp atımlarımı saat saat gösteren çizelgeyide verdiler.Bu alet takılıyken çarpıntılarım devam etti( ben öyle düşündüm) doktor bana hangi saatlerde olduğunu sorduğunda verdiğim cevaba göre tabloya baktı ama önemli bir şey görünmüyor dedi. Uzun yazıp kafanı karıştırmak istemiyorum. özetle şöyle söyleyeyim bize çarpıntı gibi gelen sanırım alışık olmadığımızdan biraz fazla olması.5 gün ilaca ara verdim daha sonra gene aynıydı durum.ama için rahat etmiyorsa sende git derim ben.
Belki evlilik hazırlıkları seni strese sokuyordur.O durumdan bende geçtim . ne kadar yorucu ve stresli olduğunu biliyorum.kendini fazla hırpalama canım.umarım en kısa zamanda sağlıklı mutlu ve zayıffffffffffffff bir gelin olacaksın sana güvenimiz tam.

kendinize iyi bakın

saol cnm senin sayende bu sorunu atlattım galiba 2gün aradan sonra bugün sabah 1 akş 1 içtim hemde gündz kahve sigara falanda içtim ama hiçbişi olmadı herşey psikolojikmiş demekki biraz daha böylr içicem etkisini görmessem tekrar 3e çıkarıcam hapı inş daha da zayıflarız arkadaşlar..
Kullanıcı avatarı
shamata
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deniserci » Pzr Kas 30, 2008 7:03 pm

NE OLURSA OLSUN LİDA DENEN HAP KADAR HIZLI VE FAZLA KİLO VERDİRMİYOR BU FX 15 :(
Kullanıcı avatarı
deniserci
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nazenen » Pzr Kas 30, 2008 8:09 pm

arkadaslar yaklasik 10 gundur kullaniyorum.sabah 2 aksam 2 seklinde.bazen ustumde bir agirlik oluyor ama genelde psikolojik takinti yapmazsaniz iyi.bir de tok tuttugu icin fazla yemediginizden halsizlik basliyor.sabahlari erken uyaniyorsun ,acsin o yuzden ogleden sonra performans dusuklugu oluyor.ben tokta olsam birseyler yiyorum 3-4 saatte bir.2 kilo verdim .fena degil .biraz harekette yapiyorum bu arada.
nazenen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen joNes » Pzt Ara 01, 2008 9:52 am

kızlar 4 gündür kullanıyorum ...gelişmeleri anlatayım ...
ilk 2 gün gerçekten gece uykusunda problem yaşadım ama çok şükür atlattım mışıl mışıl uyuyorum ...

evet gerçekten inanılmaz tokluk veriyor gerçi benim çok fazla iştah problemim yoktu...

dinç uyanıyorum...kendimi iyi hissediyorum hatta güzel rüyalar görüyorum (hepsi psikolojik olabilir )

yaklaşık 900 gram gitmiş bile ...diyet +spor aynen devam

5 i bi yerde çaya 1 hafta ara verdim 2,5 aydır hergün 2 fincan içtim çünkü

ayrıca fx15 ide sabah 1 akşam 1 olarak bir hafta boyunca alıştırma olsun diye kullanmak istiyorum
sonrada sabahları 2 akşam 1 oalrak devam edeceğim
sabahları metobolizma daha hızlı çalıştığı için ...

şimdilik bu kadar :bye:
Kullanıcı avatarı
joNes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smmm » Pzt Ara 01, 2008 11:12 am

ben yaklaşık 15 gün önce başladım,sadece günde 1 tane içiyorum,2 kilo verdim,ve pazarları içmiyorum.yalnızca 2 gün 2 tane içtim ve gece uyku denen bişey kalmadı.bende 2 tane içmeyi bıraktım,sadece 1 tane içiyorum.bayramda içmeye devam etcem,çünkü asıl risk benim için bayram.et tatlı sarmalara dayanamam ama hap sayesinde iştah denen bişey kalmadı.
smmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wayhtmco » Pzt Ara 01, 2008 3:03 pm

cicix yazdı:
ayse08 yazdı:kargo ücreti ne kadar alıyolar bılen var mı acaba?
bı de gunde kac saat uyuyosunuz,kacta yatıp kacta kalkıyosunuz,cok merak ettım,

canım benım aldıgım yerde kapsulun bedelı 45 ytl kargo bedelıde almıyorlar uykuya gelınce ben gece 12-1 gıb felan yatıyorum yatıs saatım yıne aynı ama gecelerı normalde hıc uyanmazken ılacı aldıgımdan berı uyanıyrum ama sonra tkrr uyuyorum sabahlarıda 8 de kalkıorum pekte zorlanmıorum :)

yaaa ben kazık yiyorum sanırım.
ümraniyeden alıyorum ben hastanelerin yanındaki eczaneden 60 ytl ye..
göz göre göre adam soyuyorlar heee. :dontknow:
wayhtmco
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dizikolik » Pzt Ara 01, 2008 3:11 pm

üff :pisik: canım cidden çokmuş bee neden bu kadar pahalı sorsaydı keşkee :(
Kullanıcı avatarı
dizikolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azimli » Pzt Ara 01, 2008 4:27 pm

CANIM bende pendikte oturuyorum pendikteki bir eczaneden aldım 50 ytl ye...sen 10 ytl pahalıya almışsın
Kullanıcı avatarı
azimli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Zayıflama

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir