Hangi Leke Nasıl Çıkar?

Re: duşakabindeki su lekeleri

Mesajgönderen gwebb » Çrş Ara 12, 2007 1:37 am

cif beyaz kirec icin olan sprey kullaniyorum ama buranin suyu oyle kirecli ki izmirinkinin 2 kati denebilir, su sungerin yesil tarafiyla ovuyorum anca 1-2 uygulamadan sonra cikiyor, bazende eski tenekedeki vimden bulup vimledigim oluyor, nostajik nostaljik hosuma gidiyor
Kullanıcı avatarı
gwebb
SüsLü
SüsLü

Re: HANGİ LEKE NASIL ÇIKAR

Mesajgönderen tooprak » Prş Şub 28, 2008 3:16 pm

geçen akşam karım işten gelınce hazırladığım yemeğe oturduk ve eşarbına yağ damladı.denildiği gibi sıvı bulaşık detrejanı ve tuzla mudahele edınce geçti hemen:)ve de yıkadım ustune de bışey kalmadı
tooprak
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dolcegabbana » Sal Mar 04, 2008 8:18 pm

kızlar yardım edin :? halıya damlayan oje lekesi nasıl çıkar bileniniz varmı veya oje lekesi halıdan çıkarmı :roll: :cry:
Kullanıcı avatarı
dolcegabbana
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Pzt Mar 24, 2008 2:14 pm

dolcegabbana yazdı:kızlar yardım edin :? halıya damlayan oje lekesi nasıl çıkar bileniniz varmı veya oje lekesi halıdan çıkarmı :roll: :cry:

aynı dertle bır kere ben de uğrastım.Halıya kırmızı oje damlatmıştım ve damlar damlamaz aseton doktum ama maalesef orada hafıf bır pempelık kaldı ama arastıracam cnm bı sey bulursam mutlaka yazarım :bye:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Pzt Mar 24, 2008 4:01 pm

bende dökmüştüm halıya azcık asetonla denedim ama yok blushın dediği gibi bi pembelik kaldı ama önceden bilseydim belki bu kosla oxiyi denerdim sanırım inanmazdım ama gercekden harika bi leke cıkarıcı gerçi ojede etkili olurmuydu bilemezdim ama
yazdan kalma leke vardı bi taytımda böle simli lame renkli cokda seviyordum o sırada başka bir marka leke cıkarıcı aldım ama yok cıkarmadı kosla oxi okadar zaman gecmesine rağmen cıkardı...
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen muhendis » Pzt Mar 24, 2008 4:20 pm

koslayı deneyin kızlar ben nerde leke görsem üzerine döküp siliveririm geçer ama hiç oje dökmedim işe yarayabilir kosla vanish max kullanıyorum ben
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen tooprak » Sal Mar 25, 2008 8:11 am

kosla etkili gerçekten ama bazen etkılı olmuyor tam leke bırakıyor.
tooprak
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Cum Mar 28, 2008 8:57 pm

blush yazdı:
dolcegabbana yazdı:kızlar yardım edin :? halıya damlayan oje lekesi nasıl çıkar bileniniz varmı veya oje lekesi halıdan çıkarmı :roll: :cry:

aynı dertle bır kere ben de uğrastım.Halıya kırmızı oje damlatmıştım ve damlar damlamaz aseton doktum ama maalesef orada hafıf bır pempelık kaldı ama arastıracam cnm bı sey bulursam mutlaka yazarım :bye:

cnm lekenın ustune sırke uygulamıya bı dene ıstersen yenı duydum bunu ben de sırkeyı dırek lekeye uygulayıp bırz bekletıp ıyıce çtelemek gerekıyormuş umarım işe yarar cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tooprak » Cmt Mar 29, 2008 11:02 am

EVET.SİRKEDE ETKİLİDİR.EŞİMİN ETEĞİNDE BOYA OLMUŞTU.ETKİLİ OLDU.YİNE HALILLARDA ETKİLİ.AMA İYİCE DURULANMALI.YOKSA KOKUYOR MALUM :)
tooprak
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Sigara Yanığı Lekesi

Mesajgönderen mistimor » Cum Tem 25, 2008 11:05 am

Merhaba!

yeni aldığımız koltuk takımın sigara düştü,üstünde koltuk örtüsü vardı ama örtüyü delip koltoğa geçmiş,koltuk krem rfengi ve ok belli oluyor,ne yapabilirim,oksijenli suyla silip ütü bastık biraz küçüldü ama böyle kalamaz,eğer bi çare bulamazsak yeni kaplatacağız.Bilen birisi var mı?
mistimor
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Hangi Leke Nasıl Çıkar?

Mesajgönderen elenisahra1 » Prş Eyl 04, 2008 11:42 am

soyacini kesinlikle haklisin ben de bi kac kere kullandim antikali o da cok iyi.ama cilit bangde ozellikle kireclerde mukemmel ya.ayrica ben oxi kullaniyorum.kosla degil ama ya ucuz bi marka ama butun kirlerimi cikartiyor valla.hem beyaz da hemde renklilerde kullaniyorum ve memnunum.
Kullanıcı avatarı
elenisahra1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cassiopeia » Prş Eyl 04, 2008 12:36 pm

koltuğumun kenarları deri ve maalesef üzerine japon yapıştırıcısı damladı nasıl çıkacağını bilen var mı kızlarrr? :crybaby:
Kullanıcı avatarı
cassiopeia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen adagio » Çrş Eyl 24, 2008 10:53 pm

kizlar haliya mum damladi nasil cikar bu bileniniz varmi.?acil yardim lutfennn :dontknow:
Kullanıcı avatarı
adagio
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen allure » Prş Eki 16, 2008 9:13 am

adagio yazdı:kizlar haliya mum damladi nasil cikar bu bileniniz varmi.?acil yardim lutfennn :dontknow:

Canım üstünde peçete koyup ütüle. Hemen çıkıyor.. ;)
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen nurkelebek » Prş Eki 16, 2008 5:53 pm

arkadaşlar kola lekesi nasıl çıkar bilgisi olan varmı..kosla ile sildim ama çıkmıyor :pisik:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen KELEBEK08 » Sal Eki 21, 2008 2:47 pm

valla amway sa8 solutions diye bişi var. Leke çıkarıcı mesela en zor çıkan bi leke sıçradı üstünüze. isterse üzerinden 10 gün geçsin o spreyden sıkınca geçiyoor. Harikaa herkese tavsiye ederim. Ama allure'nin dediği şu bulaşık deterjanı meselesi de çoook doğru. İkiside harikaa. TAvsiye edermm... :yeah:
KELEBEK08
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen medo » Cum Eki 31, 2008 10:31 pm

gökçe cim duşakabinini en iyi duck kireç çözücü çıkarır istersen domestosla karıştır ama çok etkili olur ben her defasında zehirlenme tehlikesi geçiriyorum ama yine de vazgeçemiyorum :bye: :bye: :bye:
Kullanıcı avatarı
medo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen karmacode » Sal Kas 04, 2008 8:27 pm

ya benim dayım belçikadan dasty adında bi cam sil getirmişti herşeyi çıkarıyodu kına lekesi çikolata lekesi aklınıza gelicek herşey ama malesef burda yok :crybaby:
Kullanıcı avatarı
karmacode
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen casina » Cmt Kas 29, 2008 5:41 pm

HARIKASINIZ KIZLARRR :banana:
Kullanıcı avatarı
casina
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ilerya » Pzr Kas 30, 2008 3:29 am

cam ve duşakabin temizliğinde sirkeden daha iyisini bulamadık.çeşme gibi bir yerde bile camları parlattığına göre sirke bayağı etkili olsa gerek.
Kullanıcı avatarı
ilerya
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tazz » Pzt Ara 01, 2008 4:04 pm

ayşeayşem park bravodan aldıgmız ortak bi bodymiz vardı sanırım .. dün akşam annem makineye attı onu ilk kez, cıktıgında bu haldeydi cnm :crybaby: cıtcıt dan dolayı pas lekesi olmuş sanırım :confused: son resimdekide arkası, oraya da bulaşmış :( cok üzüldüm ya cok begenerek almıştım :crybaby: hemen resimleri ekliyim dedim de ayşeye gösteriym, yıkamadyda mutlka elinde yıkasın, makineye atmasın die..

bu arada pas lekesi cıkar mı kızlar? cıkarsa nasıl? yada park bravoya götürsem deişim yaparlar mı? :crybaby:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Pzt Ara 01, 2008 5:45 pm

canım etiketinde elinizde yıkayın gibi bişi yazıyormuydu eğer yazmıyorsa bence götür canım hani bi koslayı dene dicem ama benimde bu şekilde düğmeden olan pas lekesini cıkartamamıstım bi bluzdan,kumaşlar farklı gerçi dene istersen olmadı götür bence
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Pzt Ara 01, 2008 6:43 pm

meldacım etiketine baktım, 30 derecede yıkanabilir diodu ama resil oldu hakkaten :(
burda magazasıda yok park bravo nun, adana ya gidicem en yakın :(
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Pzt Ara 01, 2008 9:35 pm

kötü olmuş cidden ,hayır birde bazen yok fişi lazım falan derler ee fişinide saklamamışsındır gidip uğraşmayada değermi bilmiyorum ama bi koslayı dene canım yaa benimki biraz pamuklu bi kumaş gibiydi belki seninkini geçirir, yada netten baktınmı böle pratik bişi vardır belki pas lekesini cıkarıcak
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ayseayse » Pzt Ara 01, 2008 11:01 pm

uff ya rezil olmuş tshirt :( domestos dök canım artık napıcan,nasıl olsa beyaz :dontknow: ay benimkinde de olur şimdi ya :(
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Pzt Ara 01, 2008 11:07 pm

ay aysecim görmüşsün,tazz sen gör istiyodu...
bunu geri götürmek lazım bence :angryfire fişi duruyosa sen bana kargola ben iade ederim canım,ilk yıkamada böle şey mi olur!
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Sal Ara 02, 2008 12:36 am

meldacım limon suyu gecirio filan diyenler var ama denemedm henüz :dontknow:

ayy ayşecm bende bi an önce gör die az önce özelden msj attım sana :blushing: cnm sakın makineye atma, görüosun halini :(

jilocum annemde bugün hemen kargolıyalım dedi ama fişini atmışım malesef :( saol şekerim düşünmen yeter :kissmuch:

ya pahalı bişi diildi zaten ama cok begenerek almıştım o yüzden üzüldüm :( nyse bakalım bakıcas bi çaresine :confused:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Çrş Ara 03, 2008 12:35 am

park bravoya mail attım :) fişini kaybettigimden dolayı beni kırmamak adına ve bir defaya mahsus, ürünümü ekstre/slip belgesi ile incelemeye alabileceklerini sölediler. neyseki kredi kartı ekstrem duruo :banana: anladım ki, ucuz pahalı demeden aldıgın üründe sorun cıkıosa hakkını arıcaksın :laugh:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Çrş Ara 03, 2008 2:15 pm

sevindim canım cok iyi yapmışsın azda olsa fiyatı sonucta park bravodan almışsın kalitesine güvenip buarada park bravonun bu yaklaşımıda cok hoş hermağaza yapmaz sanırım aslında yapmaları lazımda maalesef işte....
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Çrş Ara 03, 2008 9:38 pm

saol meldacm annemde bgn götürdü magazaya, merkeze göndermişler.. sonuç nolur bilmiorum ama :confused:

yalnız annem cok üzüldügüm için body nin aynısından yeniden almış :banana: cnm annişim :kiss:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Çrş Ara 03, 2008 9:42 pm

güle güle giy şekerimmmmmm çok sevindim yeniden bodyciğine kavuşmana :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Çrş Ara 03, 2008 9:44 pm

ahh bide sen bana sor şekerim, görsen mis gbi tertemizzz :laugh:
yukardaki resimdekiler irenç :tongue: teşekkrlerrr cnm :kiss:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ChunLi » Çrş Ara 03, 2008 10:20 pm

benimde ankastre ocagimin demirlerinde kizartmalardan dolayi ufak ufak yag lekesi olu$tu ne kadar ovalasam bekletsem bulasik makinesinede atsam bi faydasi olmadi cok sinir oluyorum.. Simdi amwayin mutfak temizlecisinden siparis ettim in$allah o ise yarar cok sinir oldum :confused: ba$ka onerisi olan varmi acaba :blushing:
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen eliff19 » Cmt Ara 13, 2008 3:33 pm

peki arkadaşlar atletlerden beyaz tişörtlerden rolon izleri nasıl çıkar sarı sarı :angryfire koslanın tüm çeşitlerini denedim tık demedi napıcagımı bilmiyorum :crybaby:
eliff19
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkny702 » Cmt Ara 13, 2008 6:53 pm

bişy sölicem bende annemdn öğrendm komik geliyo ama lekeyi çıkaryıo belki duyanınız vardr:D neyse şimdi bi tişörtmü tükenmez kalem çzmşti ve annem onu biraz çişle çıkardı valla noluyos dedm ama çktıı lekeden eser yok:D
dkny702
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nurkelebek » Cmt Ara 13, 2008 10:17 pm

chunli amway yagçözden çok memnunum ben ...eldiven giyip bulaşık süngerine döküp ovaladıgında bişiy kalmaz canım...bu arada sulandırarak kullanıyorum ben...umarım sen de menun kalırsın
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen peony » Pzr Ara 14, 2008 12:49 pm

chunli daha önce de yazmıştım, amway iyi ama bizim de ankastre ocağın düğmelerini filan mahvetti, gri renk gitti resmen plastik beyazı gibi bir renk oldu ocak. o yüzden biraz dikkatli kullanmakta fayda var, bir de sen zaten okursun dikkat edersin de solumamaya filan özen gösterirsin, uygularken camı filan açarsın ya da arada açık havaya çıkarsın çünkü ciğerleri çok etkiliyor canım. ayrıca eldiveni de unutmamak lazım ;)
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ceeeeee » Cum Mar 06, 2009 4:31 pm

kızlar en sevdiğim kumaşpantolonum,çamaşır suyu oldu,şu 1 ytl olan kumaş boyalarından aldım,normalde kurutemizlemecim boyuyordu ama ,adam kriz dolayısıyla kapattı,başka da yakınlarda kurutemizleme yok .o boyaların arkasında ,40 -45 dakika kaynatın yazıyor,ben tencerelerime kıyıp o pis boyayı koyamam ,kaynatmadan nasıl boyayabilirim acaba?
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sedabirgin » Cum Mar 06, 2009 4:33 pm

ece o boyalar çok akıyo sonra aklında olsun makinede yıkarken felan yanlışlıkla yanına bişi atma ;)
Kullanıcı avatarı
sedabirgin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gulos » Pzt Mar 09, 2009 10:37 am

kızlarya hangi akla hizmet yaptıysam bende üç hafta önce kaloriferin üzerine mutfakta yumuşasın diye kağıdıyla margarini koymuştum hemen alayım diyordum unutmuşum,oda halıya erimiiş ayy mahvoldum hemen sıcak su döküp prille silmeyle çalıştım acemiyim işte,ama hala halının dibinde yağ kalıntıları var,leke kalır diye korkumdan öylece bekletiyorum halıyı,e tabi zamanla o bölge karar ma yapabilir,neyle silmemi önerirsiniz hangi ürün alayım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen peony » Prş Mar 12, 2009 2:11 am

gülşencim geçmiş olsun, kosla halı şampuanını dene istersen, köpürtüp o bölgeye sürüp bırakıyorsun sonra köpüğü çekince süpürgeyle üstünden geçiyorsun bilmiyorum denedim mi ama bizim krem rengi halılarda mucize yarattı
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Prş Mar 12, 2009 8:07 am

sağol peony tamam alayım bu ürünü zaten benim halımda kremli turunculu lekeli yeri,ama olayın üstünden 1 ay geçti acaba etki edermi hala :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen peony » Cum Mar 13, 2009 2:26 am

canım kosla çok kuvvetli ben kıyafet için olanını düşündüğümde kurumuş mürekkep lekesini daha kıyafete değdiği gibi çıkaran bir ürün daha görmedim.
bir dene istersen, halından kıymetli mi? hem biz lekeler için değil genel halı temizliği için kullanıyoruz zaten, olmazsa öyle yaparsın sonuçta yıkama şirketlerine veriyoruz ama hep de öyle olmaz, ev bombuş kalıyor ;)
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen goeksel » Pzt Haz 08, 2009 7:30 am

slm kızlar yardımınıza ihtiyacım var eşim arabanın ciziklerini sprey boya ile boyarken üstünede sıçratmış ve siyah parlak kumaş pantolonunda cok igrenç duruyo gri boya lekeleri bu çıkarta bilmem için ne yapmam gerekiyo acil yardım ltf
goeksel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Pzt Haz 08, 2009 7:17 pm

tineri dene bakalım göksel..
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen goeksel » Pzt Haz 08, 2009 8:20 pm

pantalon siyah oldugu için rengini alırsa diye korkuyom
goeksel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Pzt Haz 08, 2009 8:58 pm

acaba alır mı rengini dersin??o zaman da kumaş boyasıyla boyarsın :laugh: arkadaşımın yeni aldıgı pantolonun paçasına çamaşır suyu sıçradı okulda,boyadı kumaş boyası alıp,demokrasilerde çare tükenmez :laugh:
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mobesa » Pzt Haz 08, 2009 9:05 pm

ben de solan siyahları kumaş boyasıyla boyuyorum cillop gibi oluyor :laugh:
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mylove95 » Cum Haz 12, 2009 3:51 pm

sakız yapışmışsa; bölgeyi naylona sarılmış buzla soğutun ve sakızı üzerinden kazıyın, bir çay kaşığı bulaşık deterjanını bir bardak ılık suyla karıştırın, ve uygulayın, sonucu süpeR! aynı şeyi mum için de yapabilirsiniz kzlar! :yeah:
Mutlu son, diye birşey yoktur. Çünkü birşeyde 'son' varsa orada mutluluk yoktur.
Kullanıcı avatarı
mylove95
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen menekseci » Pzt Haz 15, 2009 12:50 am

mylove senin söyledigini ben yapmıştım daha önceden sonuç süperrr olmustu :yeah: dolapta eşimin pantolonu 1 hafta kalmiştı unutmuşum :)
Kullanıcı avatarı
menekseci
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Temizlik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir