Erkeğin Yaşının Küçük Olması

Moderatör: luthien

Erkeğin Yaşının Küçük Olması

Mesajgönderen cerens » Çrş Mar 01, 2006 12:20 pm

en son zerrin özer kendinden 20 yas küçük biriyle evlendi.bence cok yanlış.bunun ask olduguna inanmıyorum.kesinlikle maddiyata veya cıkara dayalı oldugunu düşünüyorum.keza seda sayan ve nihat dogan.cok cirkin bir görüntü...arada bir iki yas fark olması neyse ama cocugu yasındaki biriyle bir bayan nasıl beraber olur anlayabilmiş degilim hiç biri inandırıcı degil ask oldugunu düşünmüyorum ve bunlar güzel örnekler degil...
cerens
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sere » Çrş Mar 01, 2006 12:23 pm

bana erkegin kucuk olması garip geliyor ama ask varsa durum degisir. garip gelmesinin nedeni de erkek koruyucu olmalidir ezik gibi olmamalidir bence. hadi 1-2 yas neyse de erkegin kucuk olmasi, kadinda pek onemli degil 10 yas 15 yas.
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tibia » Çrş Mar 01, 2006 12:46 pm

Ya ben bu konuda yorum yapmayı bile gereksiz buluyorum :roll: .İnsanlar birbirlerini seviyorlarsa yaş farkı önemsizdir bence.Ayrıca bir ilişki sadece o iki kişinin özelidir,gerçek aşk olup olmadığına biz nasıl karar verebiliriz ki :D Ben de sevgilimi ısmarlama seçebilecek olsam benden en az üç dört yaş büyük birini istiyorum derdim,çünkü erkekleri geç olgunlaştığını düşünüyorum :wink: Ama farzedelim kendimden küçük birine aşık olsaydım da kimsenin düşüncesini,dedikodu yapmasını önemsemez,istediğimi yaşardım,sonuçta benim özel hayatım,kimseyi ilgilendirmez :wink:
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Deryam » Çrş Mar 01, 2006 1:20 pm

Bende kendi adima konusayim sahsen sevdigim insanin bende kücük olmasini istemem kendimden kücük birisinede asik olmam esim benden 6 yas büyük ve cok güzel anlasiyoruz.Bence erkegin yasinin her zaman büyük olmasi daha iyi diye düsünüyorum.....
Kullanıcı avatarı
Deryam
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Çrş Mar 01, 2006 2:19 pm

Erkek bayandan birkaç yaş büyük olduğunda daha çok ortak paylaşım olacağına inanıyorum.
Ama tabi ki aşka kimse engel olamaz, eğer yaşanan gerçek aşksa yaş farkının önemi olmamalı, bilemiyorum yani, benim şimdiki yaşıma göre düşünüyorum da, 2-3 yaşında, şu an bir bebek olan bir erkekle bundan 20 yıl sonra evlenmeyi düşünür müydüm?Sanırım asla :!: Ama büyük de konuşmamak lazım, başımıza neler geleceğini bilemiyoruz :|
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ZEYNEP61 » Çrş Mar 01, 2006 4:23 pm

ben bu konuya cok katı bakıyorum ve asla da tasvip edilecek bi durum degil bence herzaman erkek daha büyükolmalı.aralarındaki ilişkiye asla ask gözüyle de bakmıyorum.erkek 1kaç yas küçük olabilir saygı duyarım.ama arada10 15 20 yas da oha derim yani...seda sayan ve nihat dogan ilişkisine inanmıyorum.zaten ikisini de sevmiyorum acaba o kadının sanı söhreti olmasa onun yüzüne kim bakardı herneyse ya kızlar bence yanlış
ZEYNEP61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilaracan » Prş Mar 02, 2006 9:59 am

bence de hoş degil.kadın 29 olur erkek 26 yada 27 olabilir.ama seda sayan gibi 48 yasındaki bir bayanla 30yasında bi erkek ay cok iğrenç geliyo
Kullanıcı avatarı
dilaracan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

slm

Mesajgönderen charlize78 » Cum Mar 03, 2006 9:44 am

kızlar hazır konu açılmışken fikrinizi sorayım fikriniz benim için önemli ben biriyle tanıştım henüz bir hafta oldu ve benden hoşlandığını söyledi hem de ciddi bir niyeti olduğunu da ama benden 2 yaş küçük ve bu kafama çok takılıyor sorun olur mu sizce ama bu kiş yaşından çok olgun ne dersiniz? :cry:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Re: slm

Mesajgönderen irenkaplan » Cum Mar 03, 2006 10:20 am

charlize78 yazdı:kızlar hazır konu açılmışken fikrinizi sorayım fikriniz benim için önemli ben biriyle tanıştım henüz bir hafta oldu ve benden hoşlandığını söyledi hem de ciddi bir niyeti olduğunu da ama benden 2 yaş küçük ve bu kafama çok takılıyor sorun olur mu sizce ama bu kiş yaşından çok olgun ne dersiniz? :cry:

charlize cim bu tamamen sana kalmış bir şey. Sen bunu yaşadıklarını ölçüp tartarak, tanıştığın kişinin yerinde uygun dawranıp dawranmadığına bakarak, we en öenmlisi neleri paylaşabildiğinize dikkat ederek bulmalısın. Burda söylenecek hiçbir şey tam olarak gerçeği yansıtmaz yani. Eğer ki sana gerçekten çok değer weriosa, el üstünde tutuyorsa, sorunalırn olduğunda ciddiye alıp çözümler üretymeye çabalıosa, ben değerlendir derim.
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Cum Mar 03, 2006 11:03 am

charlize78 yazdı:kızlar hazır konu açılmışken fikrinizi sorayım fikriniz benim için önemli ben biriyle tanıştım henüz bir hafta oldu ve benden hoşlandığını söyledi hem de ciddi bir niyeti olduğunu da ama benden 2 yaş küçük ve bu kafama çok takılıyor sorun olur mu sizce ama bu kiş yaşından çok olgun ne dersiniz? :cry:

Cnm yukarıya da yazdım ben yaşın önemli bir etken olduğunu düşünmüyorum.Hele iki yaş hiçbişey :wink: hem olgun ve ciddi niyetli diyorsun,böyleleri her köşebaşında insanın karşısına çıkmıyor :lol: Hayırlısı diyelim :roll: :wink:
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ZEYNEP61 » Cum Mar 03, 2006 11:35 am

canım 2 yas önemli degil 2,3 hatta 4 yas küçük olabilir o kadar da degil ama benim karsı cıktıgım arada 15,20 yas farkı olunca bence hoş degil
ZEYNEP61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Cum Mar 03, 2006 1:20 pm

Önce forumun asıl sorusuna cevap vereyim: Doğru da değildir yanlış da değildir :P

Charlize!! Senin adına çok sevindim. Anladığım kadarıyla senden çocuktan hoşlanıyorsun ki çıkmayı düşünüyorsun. :love10: O zaman sakın durma diyorum. Zaten 2 yaş küçük dediğin adam 25 yaşında değil mi? Artık karakteri marakteri oturmuştur sen olgunluğuyna da bakma onun :wink: Bundan önceki sevgilini hatırla ne kadar üzülmüştün onun için. O yüzden önüne gelen fırsatı tepme derim canım. Mutlu olmak zaten zor... :blush:
:love3:
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen charlize78 » Cum Mar 03, 2006 2:04 pm

allure yazdı:

Önce forumun asıl sorusuna cevap vereyim: Doğru da değildir yanlış da değildir :P

Charlize!! Senin adına çok sevindim. Anladığım kadarıyla senden çocuktan hoşlanıyorsun ki çıkmayı düşünüyorsun. :love10: O zaman sakın durma diyorum. Zaten 2 yaş küçük dediğin adam 25 yaşında değil mi? Artık karakteri marakteri oturmuştur sen olgunluğuyna da bakma onun :wink: Bundan önceki sevgilini hatırla ne kadar üzülmüştün onun için. O yüzden önüne gelen fırsatı tepme derim canım. Mutlu olmak zaten zor... :blush:

evet allure en yakından siz biliyorsunuz önceden çok üzülmüştüm gerçekten bu çoook ama çok iyi bir çocuk ve bana da değer verdiğini hissediyorum bu yönleri çok hoşuma gidiyor sanırım yakında size güzel haberler vericem canlarım çok ama çok teşekkür ederim dediğim gibi enteresan ama fikirleriniz benim için çok önemli sağolun kızlar :lol: :kisslove:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sere » Cum Mar 03, 2006 2:17 pm

bi de bakıyosun çocuk nickini biliyomuş bu siteye bakıyomş of ne senaryo yazıyorum :D
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen allure » Cum Mar 03, 2006 7:53 pm

charlize78 yazdı:
allure yazdı:

evet allure en yakından siz biliyorsunuz önceden çok üzülmüştüm gerçekten bu çoook ama çok iyi bir çocuk ve bana da değer verdiğini hissediyorum bu yönleri çok hoşuma gidiyor sanırım yakında size güzel haberler vericem canlarım çok ama çok teşekkür ederim dediğim gibi enteresan ama fikirleriniz benim için çok önemli sağolun kızlar :lol: :kisslove:

:winyourlo
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen charlize78 » Pzt Mar 06, 2006 9:20 am

sere yazdı:bi de bakıyosun çocuk nickini biliyomuş bu siteye bakıyomş of ne senaryo yazıyorum :D

:o :o :o neeeeeeeeeeeeeeeeee aman sere ağzını hayra aç walla ülkeyi terk ederim :lol: amannnn Allah korusun bu sefer rezil olmayayım Allah'ım lütfen :cry:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sere » Pzt Mar 06, 2006 11:08 am

şaka yaptım yaf ehehe, sana mutluluklar canım inşallah
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen charlize78 » Sal Mar 07, 2006 10:50 am

sere yazdı:şaka yaptım yaf ehehe, sana mutluluklar canım inşallah

:lol: :beer: içelim o zaman bunun şerefine :lol:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kvrck » Pzt Mar 13, 2006 10:51 pm

bence bir iki yas cok onemli degil.ama cok küçük olması bence uygun degil..ayrıca cok buyuk olmasını da istemem sahsen.hadi o da maximum 10 a cıksın.ben genelde kendimden 2 yas buyuklerden hoslanıyorum. karpuz seçer gibi oldum :tongue:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muhendis » Sal Mar 14, 2006 3:01 pm

Bencede 3-5 yaş önemli değil birkaç yıl için insan mutlu olma fırsatını tepecek değil ya ama 15-20 yaş fark biraz itici oluyo sanki...
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen nrecel » Pzr Mar 19, 2006 4:34 am

bence erkeğin küçük olmaması ve hatta mümkünse bikaç yaşta büyük olması gerekiyor.benim başıma geldi ne kadar olgun gözükürse gözüksün sonunda öğretici olan siz oluyorsunuz.ayrıca erkeğin koruyucu rolü varken yaş önemli bir faktör oluyor.2 yaşta olsa seneler sonra ondan yaş olarakta olsa küçük olmak istemem.genede istisnalar olabilir :roll: ama o istisnalara ben dahil değilim artık :wink:
Kullanıcı avatarı
nrecel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ya olmazsııınnn

Mesajgönderen narciste » Pzr Mar 19, 2006 11:40 pm

bence erkek en az 3-4 yaş büyük olmalı.büyük konusmak istemem ama bana benden 1-2 yaş büyük olsada küçük geliyor.aslında birazda önyargılı davranıyorum küçük olduğunu bilince direk olamaz dıye düşünüyorum.gerçi karşıma pek küçükler cıkmıyor.en son sevgilim benden 6 yaş büyüktü mesela
erkek biraz büyük olmalıki bazı şeyleri yaşamış görmüş doymuş olmalı,bazı şeylere aç olmamalı ki ilişki adam gibi yürüsün.çünkü çok gördüm etrafımda ; adam 20 li yaşlarda ciddi ilişkiye giriyor,en güzel yaşlarını birine bağlı geçiriyor sonrada sapıtıyor ama sonuç geri dönüş ve " etrafta kız kalmamış ,senin gibisi yok,şimdiki aklım olsa...vs
Kullanıcı avatarı
narciste
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: ya olmazsııınnn

Mesajgönderen cecilya » Pzt Mar 20, 2006 5:33 pm

narciste yazdı:bence erkek en az 3-4 yaş büyük olmalı.büyük konusmak istemem ama bana benden 1-2 yaş büyük olsada küçük geliyor.aslında birazda önyargılı davranıyorum küçük olduğunu bilince direk olamaz dıye düşünüyorum.gerçi karşıma pek küçükler cıkmıyor.en son sevgilim benden 6 yaş büyüktü mesela
erkek biraz büyük olmalıki bazı şeyleri yaşamış görmüş doymuş olmalı,bazı şeylere aç olmamalı ki ilişki adam gibi yürüsün.çünkü çok gördüm etrafımda ; adam 20 li yaşlarda ciddi ilişkiye giriyor,en güzel yaşlarını birine bağlı geçiriyor sonrada sapıtıyor ama sonuç geri dönüş ve " etrafta kız kalmamış ,senin gibisi yok,şimdiki aklım olsa...vs

cok önyargılı olmamak lazım . ben de hayatta olmaz mutlaka benden 2-3 yas buyuk olmalı derdim.kendi yasıtım birine asık oldum 4 yıl çıktım ve evlendim.2,5 yıllık evliyim bir sorunla karsılasmadım bu yuzden.esim iri yarı biri oldugu için de benden büyük duruyor.allah nazardan saklasın cok da iyi anlasıyoruz kafamız denk işliyor.bana da artık cok büyükle evlenenler sanki babalarıyla evliler gibi geliyor.o da bana tuhaf geliyor şimdi.
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen muhendis » Pzt Mar 20, 2006 5:38 pm

Allah bozmasın mutluluğunuzu cecilyacığım benimde erkek arkadaşımla yaşım aynı 4 yıldır birlikteyiz ve 3 ay sonra nişan yapacağız benziyoruz yani :kisslove:
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen cecilya » Pzt Mar 20, 2006 5:49 pm

muhendis yazdı:Allah bozmasın mutluluğunuzu cecilyacığım benimde erkek arkadaşımla yaşım aynı 4 yıldır birlikteyiz ve 3 ay sonra nişan yapacağız benziyoruz yani :kisslove:

allah tamamamına erdirsin canım,ve herkesin mutlulugunu korusun insallah.En önemlisi kem gözlerden ve kıskanclardan korusun amiinnnnn. :wink:
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen narciste » Sal Mar 21, 2006 12:57 am

tabikide istisnalar kaideyi bozmaz
ama fikirlerde değişiyor işteee
hepinize mutluluklar dilerim
Kullanıcı avatarı
narciste
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen cecilya » Sal Mar 21, 2006 5:20 pm

narciste yazdı:tabikide istisnalar kaideyi bozmaz

tesekkürleeerr..
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen muhendis » Çrş Mar 22, 2006 12:12 pm

narciste yazdı:tabikide istisnalar kaideyi bozmaz

SAĞOL CANIM
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen sere » Pzt Tem 03, 2006 4:23 pm

valla başıma geleceğini hiç tahmin etmezdim
benden 1 yaş küçük birine aşık oldum
ama problem değil birbirimizi seviyoruz önemli olan da bu :)
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen tibia » Pzt Tem 03, 2006 9:34 pm

sere yazdı:valla başıma geleceğini hiç tahmin etmezdim
benden 1 yaş küçük birine aşık oldum
ama problem değil birbirimizi seviyoruz önemli olan da bu :)

serecim önemli olan tek şey kesinlikle mutlu olmak :D sevindim senin adına mutluysan eğer boşver yaşı maşı 8)
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Pixie79 » Sal Tem 04, 2006 8:14 am

Erkeğin 2-3 yaş küçük olması bence de çok problem değil ama +10, -10 gibi farklar bana biraz fazla geliyo...Tabi olmaz diye bişey yok ama benim keyfime kalsa bu işler böyle bi yaş farkı istemem :) ....Yine de büyük lokma yiyip, büyük konuşmamak lazım...ne zaman ki bişeye kusur bulsam başıma geliyo, korkuyorum :roll:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ezgicanan » Sal Tem 04, 2006 9:19 am

ben her iki cins içinde 5-6 yaşın sorun olarak görmüyorum şahsen ben hiç kendimden küçüğe gönül kaptırmadım ama etrafımdaki insanlara saygı duyarım. ne erkek ne de kadın sevgilisininden 10 yaşdan fazla büyük olmamalı çok absürt duruyo bence.yaşlı adamlar gencecik kızlarla yada bunun tam tersi yaşı bir kadın genç bir adamla düşünemiyorum.zaten o kadar yaş fakı varsa arada sevgiden daha fazla beklentiler olduğunu düşünüyorum.ya bide düşünsenize genç yakışıklı bir adam tavlamak için biz o kadar uğraşalım adam gitsin annem yaşında bir kadınla bereaber olsun :x
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen etsote87 » Cum Eyl 22, 2006 8:53 pm

vende çok doğru bulmuyorum erkeğin yaşının bu kadar küçük olmasını. yani bikere en başte erkekler daha geç olgunlaşır ki buda demek oluyoki 2 yaş bile onlar için çok şeyi değiştirir .ayrıca kadınlar daha çabuk çöker dedi annem doğrudur oda.ve ben en başta kuşak nçatışması olucağını düşünüyorum belki cicim aylarında bu pek göze batmaz ama elbet biş yerden fire verir.2 yaş küçük bi erkek belki tamam amam onun dışında diil 10 yaş 5 yaş bile çok bence.son örnek pınr altuğ.sizler farkettinizmi denk geldinizmi bilmiyorum ama resmen ablası gibi davranıyo aaa sus bakiim falan gibi çocuğu konuşturmuyo falan böyle yazarak anlatamıyorum ama yağmur pek bi eğreti duruyo yanında :wink:
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 22, 2006 9:14 pm

bence ilişkilerde 2-3 yaş o kadar da önemli değil.5 yaşa kadar da tolore edilebileceğini düşünüyorum.ama öyle 10-20 yaş ne kadın için ne de erkek için uygun değil bence.çünkü çevremde var bu tür örnekler,hem de öyle çok ki!adam mesela karısından boşanıyor ya da daha kötüsü boşanmadan bir "çıtır :evil: " buluyor.hatta bir arkımın babası kızdan küçük sevgili yapmış :lol: kendine :!: kız buna abla falan diyormuş yalnızken kızdırmak için.uff iğrenç :pisik:
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sedanet » Pzt Oca 15, 2007 6:19 pm

Bana önemli gelmiyor.Kadının erkekten 5 yaştan fazla büyük olması hoş değil.Erkeğinse hiç farketmiyor bence..Şu anda 39 yaşında birlikte olduğum kişi.Arada 13-14 yaş var.Hiç problem değil bence.Erkekler zaten geç olgunlaşıyo.
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Slaymer » Pzt Oca 15, 2007 7:24 pm

Yaşın bir önemi yok bence.Mühim olan doğru insandır.60 yaşında yada 20 yaşında olması birşey değiştirmez.Insan olması,kaliteli olması,Benimle aynı kaldırım taşlarını çignemiş olması ilgilendirir beni.Kısaca şöyle diyim,Aynı yolda yüreyebilecek kapasitede bir insanla karşılaştıgınızda yaş pek de önemli olmaz.
Ama şunu yapmam ,kendim 40 yaşındayken 20 yaşında bir çocukla asla birlikte olmam.Sadece şu yaşım için bahsediyorum.Şu anda benden 1-2 yaş küçük olması yada büyük olması hususlarına hiç takılmam..
Kullanıcı avatarı
Slaymer
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen neslihan27 » Cmt Şub 03, 2007 2:35 pm

bir iki yaş o kadar önemli değil ama 10du 20ydi olmaz tabi.
Kullanıcı avatarı
neslihan27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cappcif » Pzr Nis 01, 2007 1:34 am

insanın hayatta karşısına neyin ne zman çıkacağı belli olmuyor malesef. Ben erkek arkadaşımın kendimden küçük olmasını istemem tabi fikir olarak ama olur ya cidden bi davranışıyla beni etkileyebilir vs..ama yok yapmam yani :lol: neyse, peki kızlar sizce erkeğin yaşı maksimum ne kadar büyük olsa hoş karşılanır? ben hemen kendi fikrimi söyleyeyim: tabiki arada aşk olduğu sürece yaşın hiç bir önemi olmadığı taraftarıyım fakat bu durum gerek arkadaş çevresinde gerek aile ortamında pek hoş karşılanmıyor. Yani kimse arada aşk olduğuna inanmıyor ya da inanmak istemiyor. Benim başımda böyle bi şey yok yanlış anlamayın sadece sık duyduğum bir şey, fikirlerinizi almak istedim... :?:
Kullanıcı avatarı
cappcif
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen elan » Pzr Nis 01, 2007 8:00 pm

bence arada gerçekten sevgi varsa hiç önemli diil erkeğin yaşı 15 yaş bile olabilir
Kullanıcı avatarı
elan
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslihayal » Pzt Nis 02, 2007 1:28 pm

bence de bir önemi yok insan sevdikten ve inandıktan sonra istediği yaşta olabilir,ama ben yapamazdım çünkü eminim kafayı yaşa takardım,huzursuzluk çıkarırdım,ama aynı yaşta olmayanlarada saygı duyarım ve de normal gelir.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen portakal220 » Cmt Nis 21, 2007 4:55 pm

kızlar bu kısının yasından zıyade karekterıyle ılgılı dıye dusunuyorum ben kısı olgun ıse yası kucuk de olsa bır cok seyı kontrol edebılır... cok yas farkının olması ılerıde cınsel yasamda sıkıntılare neden olbılır..ama hıc kımse bu konuda coook buyuk konusmasın..2-3 yas fark sayılmas :))
Kullanıcı avatarı
portakal220
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yasim30oldu » Cmt Nis 21, 2007 7:22 pm

Ben de büyük konu$mak istemiyorum, çünkü ba$ima gelmesini tercih etmem. Tanidigim bi erkek var. 20 yasindayken kendinden 5 ya$ büyük birine asik olmus ve kisa sürede evlenmisler. Sonuç 1 çocuk ve boşanma. Aslinda her evliligin basina gelebilir bu bosanma hadisesi, yani sadece aradaki yas farkina baglamiyorum. Ama ben bi erkegin 20 yasinda evlenmesini, hele ki kendinden büyük, kafasi bazi seylere daha çok basan bir kadinla evlenmesini ho$ bulmuyorum. Erkek daha tam olgunlasmamisken duygularina kapilip evlilik gibi bir yükümlülügün altina girmis, ama daha erken olgunlasan 25 yasindaki bi kadinin düsünmesi gerekir bence bu çocugun önünü mü tikiyorum, ilerde patlak verir mi diye. Kadinda suç buluyorum gibi yazdim sanki, yanli$ anla$ilmasin. Bi de erkegin küçük olmasina karsi da degilim. ama evlilik varsa isin içinde, ve erkek daha çocuk sayilacak ya$taysa, kadinin düsünmesi gerek bence. 20 yasinda bi erkek kardesim var, ve ben onu hâlâ çocuk olarak görüyorum :oops:
yasim30oldu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sisa » Cmt Nis 21, 2007 7:51 pm

bence en fazla 2 yaş küçük olsa erkek sorun olmaz ama 8 yada 10 yaş küçük olması komik duruyor bence
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen edakimi » Sal May 01, 2007 6:45 pm

Bence aşk sınır tanımaz. Karşılıklı saygı, sevgi ve aşk olduktan sonra kim kimden küçük önemli değil... :love3:
Kullanıcı avatarı
edakimi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baluka » Sal May 01, 2007 7:43 pm

bence erkeğin yaşının bayandan küçük olması,pek hoş değil,bu 1 yaş dahi olsa,tabi sonuçta aslolan aşk ve anlaşmak ama,yinede,erkeğin bayandan en az 2 yada 3 yaş büyük olması lazım bence,sağlıklı bir ilişki ve mutlu olmak için :)
Kullanıcı avatarı
baluka
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen acelya » Sal May 01, 2007 8:03 pm

ask anlamiyor bence yas mas.. ama gene de erkekler daha gec olgunlastigi icin bence erkek buyuk olmalii...ama bak pınar la yagmura pek bi bicir bicirlar mutlular :D
acelya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen partlycloudy » Sal May 01, 2007 8:13 pm

yağmur üniversitede bizim okuldaydı sınav doneminde goruyordum hep, çok doğal mütevazıydı ama pınarla olduktan sonra uctu biraz havalara :) ucsun valla yakındanda çok tatlı bir çocuk :hotover: ama boyu benden kısa biliyordum şimdi uzun gibi bende anlamadım :roll:
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen cagatay » Sal May 01, 2007 8:14 pm

acelya yazdı:ask anlamiyor bence yas mas.. ama gene de erkekler daha gec olgunlastigi icin bence erkek buyuk olmalii...ama bak pınar la yagmura pek bi bicir bicirlar mutlular :D
acelya kızma ama:)kotu ornek ornek degildir:)onlar sanat camiası adı altında her turlu absurd iliskiyi makul karsılayabilirler.gercek toplumda ben karsı degilim bu tur seylere mesela ben kendimden en fazla 3 yas buyuk biriyle evlenirim hicte gocunmam.yakınlarımda var iki tane aralarında 2 yas buyuk bayanla erkekler evlidir.tabi bu 20 yas gibi yada 15 yas gibi verilere dayanırsa yinede absurd olur.ask olabilir ama bir hayat birlestirilemez.zaten ask dedigimiz gelip gecici degilmidir?e oyuzden mantıklı yas farkı olsun bari
Kullanıcı avatarı
cagatay
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen etsote87 » Sal May 01, 2007 8:21 pm

cagatay yazdı:
acelya yazdı:ask anlamiyor bence yas mas.. ama gene de erkekler daha gec olgunlastigi icin bence erkek buyuk olmalii...ama bak pınar la yagmura pek bi bicir bicirlar mutlular :D
acelya kızma ama:)kotu ornek ornek degildir:)onlar sanat camiası adı altında her turlu absurd iliskiyi makul karsılayabilirler.gercek toplumda ben karsı degilim bu tur seylere mesela ben kendimden en fazla 3 yas buyuk biriyle evlenirim hicte gocunmam.yakınlarımda var iki tane aralarında 2 yas buyuk bayanla erkekler evlidir.tabi bu 20 yas gibi yada 15 yas gibi verilere dayanırsa yinede absurd olur.ask olabilir ama bir hayat birlestirilemez.zaten ask dedigimiz gelip gecici degilmidir?e oyuzden mantıklı yas farkı olsun bari
:friendshi aynen katılıyorum,ayrıca pınarla yağmur bana hiçte saf bi aşk gibi gelmiyor,yani yağmur resmen kardeşi gibi duruyor
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blisssnow » Cum May 04, 2007 11:29 am

cevremde kendinden yasca oldukca kucuk baylarla evlilik yapan iki bayan var.ikiside zavallai erkekleri nasil eziyorlar..eziyorlar derken yanlis anlasilmasin...yani evin erkegi onlarmis gibi .artik bir ev isi yaptirmadiklari kaldi zavallilara...
ben oldu bitti zaten olgun beylere ilgi duymusumdur..beni zaten kesinlikle etkilemez benden yasca kucuk gencler falan.cunku ilgi duymuyorum...benden kucuk biriyle ben asla yapamam...erkek kardesime askere gitmeden once bayanin biri resmen dadandi..kendisi iste yeni 20 yasindaydi bayanda sanirim 30 falandi..evlenip ayrilmisti...okadar sinir oldumki bu olaya..neyseki kardesim kendini fazla kaptirmadi...
Kullanıcı avatarı
blisssnow
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Evlilik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir