Kullanıcı avatarı
Gönderen: perilin - SüsLü
bunny yazdı:Arkadaşlar, bugün geliyorlar. Ne olur bana dua edin. Bu arada etek- ceket giymeye karar verdim ama öyle çok resmi şeyler değil. Kahverengi kimi yeri kadife kimi yeri desenli kumaş bir etek, üstüne kahverengi kadife bir ceket ve içine de desenli tüle benzeyen çok şık krem rengi bir bluz giyeceğim. Elim ayağım titriyor. Ailem hala karşı çıkıyor. Lütfen bana şans dileyin.

bunny nasıl geçti merak ettım ailen neden istemıordu kı verdiler mı seni kız...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Rossetto - BaKımLı
allure yazdı:Teşekkür ederim kızlar.
Elbisemi göstereyim sizeeee:
Resim

Gerçi yan durduğum için çok güzel olmadı, bacaklarım fln da yamuk çıkmış. Ama başka boydan doğru düzgün duran resmim yoktu, görün istedim. Elbiseyi Roman'dan aldım. Ayakkabılar da Nine West'ten. Roman'da çok güzel elbiseler var aklınızda olsun1...

allure'cim elbisen inanılmaz yakışmış. allah tamamına erdirsin. darısı benim başıma canım ya, sizleri gördükçe ben heyecanlanıyorum. roman aklımda bulunucak elbise için canım :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: allure - Moderatör
#235058 Sağol canım. Bu arada teşekkür edemediğim tümm kılara da teşekkür ediyorum, kaçırmışım arada yazılanlarııı :bye:

Roman'da güzel şeyler vardı yaw, hala vardır diye düşünüyorum. Ben bu elbiseyi işe falan da giyerim diye aldım, yani günlük şık birşey gerektiğinde de kullanılabilir..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mimarr - BaKımLı
#235066 canım elbiseni çok begendim sana da cok yakışmış ayrıca bacakların falan egri de diil nerden cıkarıyon maşallah cok güzel fiziğin var.dediğin gibi elbise bi kere giyip dolaba kaldırmalık diil özel toplantılarda falan da giyilebilir.inşallah güzel günlerin başlangıcı olur canım çok öptüm senii :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: milky - KoKoŞ
#235126 ayh ben bu başlıgı kaçırmışım yaa :o Baharcım cok şık cok zarif olmuşsun... güzelliğin yeter ne giysen yakışır sana ;) Allah tamamına erdirsin mutluluklar dilerim canım :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bunny - BaKımLı
#235276 Kızlar çok iyi geçti diyemem başta iyi gibiydi ama isteme kısmına gelince babamlar biz zaten önceden de istemiyoruz demiştik dediler. Sonra babam birazcık yumuşar gibi oldu ama annem çok net konuşmuş. Kesinlikle olmaz diye. Babam bir kere daha düşüneyim dedi. Bir hafta bekleyeceğiz sonra ne yapacağız biz de karar veremedik. Bu gidişle ayrılmamız gerekecek sanırım. :crybaby: Sırf ailemin gereksiz inadı yüzünden.
Desteğiniz için teşekkürler kızlar. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: paloma86 - KoKoŞ
bunny yazdı:Kızlar çok iyi geçti diyemem başta iyi gibiydi ama isteme kısmına gelince babamlar biz zaten önceden de istemiyoruz demiştik dediler. Sonra babam birazcık yumuşar gibi oldu ama annem çok net konuşmuş. Kesinlikle olmaz diye. Babam bir kere daha düşüneyim dedi. Bir hafta bekleyeceğiz sonra ne yapacağız biz de karar veremedik. Bu gidişle ayrılmamız gerekecek sanırım. :crybaby: Sırf ailemin gereksiz inadı yüzünden.
Desteğiniz için teşekkürler kızlar. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

cnm umarım ailen yumuşar üzülme hakkında hayırlısı olsun
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maryy - SüsLü
#235295 Canım bende buna benzer bir olay yaşadım fakat ailemi dinledim eğer vazgeçilebilcek gibiyse vazgeç derim ailen daha önemli bunu evlenince anlıyorsun üzülme senin için iyi olan neyse onu düşünmüşlerdir sakın üzülme.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bunny - BaKımLı
#235361 Kızlar istememelerinin sebebi erkek arkadaşımın bu şehirden olmaması. Yok kime soracaklarmış, yok ilerde benim için yolculuk mu yapacaklarmış. Bir de ailem illa görücü usulü istiyor :angryfire Defalarca söyledim o şekilde kimseyle evlenmem diye. Şimdi ben bunları deyince ailemin çok eğitimsiz olduğunu düşünmüşsünüzdür ama babam üniversite, annem lise mezunu. Bazı şeyler eğitimle değişmiyor ne yazık ki.
Bir de aklıma ne geldi geçen yıl bahsetmiştim annemlere evlenmeyi düşündüğümüzü bizimkiler 'sen safsın, o seni kandırmış' demişlerdi. Sonra aynı lafı Avrupa Yakası'nda Hacer'e söyledi ailesi. Çok şaşırmış ve gülmüştüm.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: milky - KoKoŞ
#235370 canım cok üzüldüm yaa :(senin icin en hayırlısı neyse o olsun. ama sonucta ailen onlar, senin icin herzaman en iyisini düşünürler bide onların yerine koy kendini ... aynı sorun bendede var erkek arkadasımı istemiyor ailem nedenide ayrı şehirlerde olmamız evlenince istanbulda yaşamayı şart koşuyolar sevgilim bunu da kabul etti ama bizimkilerin içinde şüphe varmış hala.. ya evlendikten sonra seni alıp götürürse kendi memleketine diye :cry: yaa zaten bende bırakıp gidemem ailemi ... babamı 3 gün görmesem deliririm biliyorum :crybaby: daha istemeye gelmediler bu yaza sanırım gelicekler ama ailem ne dicek bilmiyorum :?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#235599 kızLar hakkınızda hayırlısı neyse öyLe oLur in$allah.. Ayriliklar gercekten cok zor oLuyor.. İyi düşünüp iyii karar verin derim ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: MissFish - BaKımLı
#235605 bunny.cim ailen istemiyormuş onu anladım da sen vazgeçebilecek misin peki??
Vazgeçilecek bir aşksa geç derim yok çok seviyorum o da çok seviyor beni diyorsan iyi düşün ileride mutsuz olma yani. ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: SULEMM - Güzelliğine Düşkün
#235917 bunny aşklar asla bilimsel hipotezler gibi genellenemeyeceği için, her şeyi ancak yaşayan anlayabilir, bu nedenle herkese fikrini soracak kadar hoşgörümüz ama aynı zamanda da kendi kararlarımızın sorumluluğunu alacak kadar olgunluğumuz olmalı bence, hatayı kendin yaparsan en azından senin hatan olur, başkaları yaparsa onlara 'sizin yüzünüzden' demenin fayda getirmeyeceğini düşünüyorum, kısacası ailenin gördüğü sorunların sen de farkına var dığında ve bunların üstesinden gelebilirim dediğinde umarım daha mutlu olursun, hayırlısı inşallah :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: partlycloudy - SüsLü
allure yazdı:Teşekkür ederim kızlar.
Elbisemi göstereyim sizeeee:
Resim

Gerçi yan durduğum için çok güzel olmadı, bacaklarım fln da yamuk çıkmış. Ama başka boydan doğru düzgün duran resmim yoktu, görün istedim. Elbiseyi Roman'dan aldım. Ayakkabılar da Nine West'ten. Roman'da çok güzel elbiseler var aklınızda olsun1...

Bahaarr 1 ay olmuş sen resmi koyalı ama hiç bakmamıştım bu başlığa canımm hayırlı olsun valla çok sevindim. Allah tamamına erdirsin :handkuss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bossnes -
#239997 kızlar 17 subatta beni istemeye geliyolar :oops: ailelerde ilk o gün tanışacak ve aynı gün söz kesicez...
ama ben ne giyeceğime hala karar veremedim:((( hem isteme hem söz bi arada olacagı için hani çok süslü bişiyler giymiyim diyorum,kızlar dünden razıymış gitmeye gibi gözükmesin karşı tarafa :P :P
siyah etek beyaz gömlek giysem o da çok resmi kaçar gibi... aklımda da roman dan baska bir magaza da yok yardımmm edinnnn:((((
Kullanıcı avatarı
#240012 Aaa çok sevindiim ne güzel ikisi bir arada :) Bence de Roman iyi bir seçim olabilir veya evde uygun bir kıyfet varsa şık ve sade o da olabilir.Ama bişey sorucam aileler ilk o gün tanışacaklarsa izin vericekler mi sözlenmenize :P Mutluluklar..
Kullanıcı avatarı
MissFish yazdı:Aaa çok sevindiim ne güzel ikisi bir arada :) Bence de Roman iyi bir seçim olabilir veya evde uygun bir kıyfet varsa şık ve sade o da olabilir.Ama bişey sorucam aileler ilk o gün tanışacaklarsa izin vericekler mi sözlenmenize :P Mutluluklar..

saol canım:) evet biz ailelerimizle konuştuk önce isteme sonra söz 2 3 kere git gel olmasın dedik zaten sabırsızız hemen olsun bitsin dedik:))) benım sınavlarımın bitmesini zor bekliyoruz söze kadar bi de isteme ondan sonraki hafta söz fln olsaydı delirirdik beklemekten herhalde:) :oops: :lol: :lol:

bu arada cnm ben seni msn ye ekledim ama online göremiyorum yanlış mı oldu aaba bana msn ini bi daha atsana.
Kullanıcı avatarı
partlycloudy yazdı:Bahaarr 1 ay olmuş sen resmi koyalı ama hiç bakmamıştım bu başlığa canımm hayırlı olsun valla çok sevindim. Allah tamamına erdirsin :handkuss:

Sağol canım!.. :love10: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#241738 Panik yapma canım ben de cuma iş çıkışı almıştım cumrtesi gelmişlerdi :nanik:

Bakırköy'ü hiç bilmiyorum ama İpekyol'da %70 indirim de vardı, yakınlarda varsa bir baksaydın....
Kullanıcı avatarı
bossnes yazdı:kızlar hala elbise alamadım söz için ve önümüzdeki pazar geliyolarrrrr:( bakırköyde bakabileceğim bildiğiniz magazalar war mı söz kıyafetı alabileceğim?

Bakırköy Meydan'dan aşağı doğru düm düz yürürsen zaten sonu sahile çıkar, bir sürü mağaza var canım oralarda bulabilirsin abiye üzerine dükkanlar var ;)
Kullanıcı avatarı
#242025 bugun buldum kızlar
bakırköyde avsar sinemasının oralardaki pasajlardaki butiklerden birinden buldum elbisemi söz günü fotolarımı koyarım artık :)

ohh çok rahatladım ya amma paniklemiştimmm.. :music:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#242269 neslihan hayırlısı olsun. hayatının en özel en güzel günlerinden birini yaşarsın umarım. 17 şubat benim de evlilik yıldönümüm. ikimiz içinde kutlama günü olucak yani :wav:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#242308 zoiii Allah ayırmasin sizziii nice mutlu senelere in$allah canımmmmmmmmmmm
bu aradaaaaaaa özleminde sanırım 14 $ubattı evlilik yıldonumu :blushing: Allah ayırmasinnnnnnnnnnnnn, mutluluk huzur ve bol sevgii sizlerle olsunnn :together:
Kullanıcı avatarı
#242383 kızlar hepinize çok teşekkür ederimm:)

ay bi türlü gelmiyo şu söz günüü amma ağır geçmeye başladı zaman bu aralar :oops: :oops: :oops:

zoix siz de daha nice senelere birlikte girersiniz insallah :) zoix bu arada yeri gelmişken sana bi de özel teşekkür ediyorum,2 gün önce forumda yazdıgın irmik tatlısı tarifine göre hayatımda ilk defa tek başıma bi tatlı yaptım, sözlüme (artık öyle diyorum :) ) de yedirdim bayıldıııı..beni hep beceriksiz görürdü bişey yapamam mutfakta sanırdı walla cok yardımcı oldun:))))
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#242429 busecim teşekkür ederim :) amin allah hepimizi sevdiklerimizle ömür boyu mutlu etsin inşallaaahh :pray:
bossnes tatlıyı deneyip yapmana çok sevindim yaa. eminim harika olmuştur. bizde kaşık kaşık yedik :P
3 gün kaldı sözüne. haftasonu seri bir araştırmayla güzel bir kıyafet bulursun. M&S, zara, mango, polo, mudo gibi zorda kaldığında imdada yetişen yerler var ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Buri - BaKımLı
#242486 aaaaa zoiciimm sen evleneli 1 sene oldu demek. zaman ne kadar çabuk geçiyor, sıra bana geliyor diye heyecandan hoplayıp zıplayıp duruyordum geçen sene bu vakitler :blushing: sağlıklı mutlu huzurlu nice yıldönümleriniz olsun inşallah canım, hep birbirinizin yamacında olun :love3:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: partlycloudy - SüsLü
ChunLi yazdı:bu aradaaaaaaa özleminde sanırım 14 $ubattı evlilik yıldonumu :blushing: Allah ayırmasinnnnnnnnnnnnn, mutluluk huzur ve bol sevgii sizlerle olsunnn :together:

14 subatta evlenmek ne güzel bişe yaa çok özendim şimdi :love:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maryy - SüsLü
#244079 Zoıx ilk yıldönümünüzü bende kutlarım canım yıllar o kadar çabuk geçiyorki daha dün gibi ben evleneli 6 yıl olucak şimdi evliliğin en güzel zamanları iyi değerlendirin mutluluklar canım nice beraber mutlu seneler torunlarınızı görürsünüz inşallah.

Bossnes merak ettim nasıl geçti ne giydin :mosthappy ay çok heyecanlanmışsındır
Kullanıcı avatarı
#245992 KIZLAR, söz günü heyecandan ben buraya foto koyucagımı bile unutmuşum baktım da hiç boydan fotom yok yani ayağıma kadar hiç çekmemişler :) ancak bu kadar war...Bende en azından saçımı falan görün diye bunu koyuyorum :) ama resim koymayı yapamadım bu sefer şööle linke bakarsanız :)

http://img134.imageshack.us/my.php?image=bzzzzzf6.jpg
Kullanıcı avatarı
Gönderen: peilinlee - BaKımLı
#246138 bossness cımmmm ne kadar güüüüzel bir foto :lol: ikinizin de içinizin güzelliğii, mutlulugu, sevgisi gülüşünüzden gözlerinizden okunuyor.. hep mutlu olun, hep boyle gülün :P çok yakışmış çunki size :yeah: