Soda İle Cilt Bakımı

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Soda İle Cilt Bakımı

Mesajgönderen gizemel » Pzt Ağu 25, 2008 6:48 pm

kızlar cilt iin kullanılan maden suyu değil mi?
benim ildiğim maden suyu mineralli yeraltı suları oluyo ama soda karbondioksitli su oluyor :dontknow:
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Ağu 25, 2008 6:54 pm

gizemel yazdı:kızlar cilt iin kullanılan maden suyu değil mi?
benim ildiğim maden suyu mineralli yeraltı suları oluyo ama soda karbondioksitli su oluyor :dontknow:

evet cnm maden suyu, ama gazının kaçmasını bekle...daha iyi oluo.gazı da karbondioksit zaten bildiim kadarıyla...açıkçası içinde karbondioksit olması çok da korkutmuo beni , toniklerdeki kimyaallara göre ok masum bence :nanik: kullandığımız toniklerden kat kat faydalı valla cnm, 3 haftadır kullanorum , memnunum baya...yağlanmayı zaten önlüo ama , nemlendirici sürmesen bile yumuşacık oluo cildin, temzileyicinin verdii gerginlii alıo..
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen paloma86 » Pzt Ağu 25, 2008 6:56 pm

termal suyum bitti yine sodaya dönüş yapıcam sanırım :toofunny:
açıkçası aralarında çok bi fark olduğunu düşünmüyorum ;)
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Ağu 25, 2008 6:57 pm

paloma86 yazdı:termal suyum bitti yine sodaya dönüş yapıcam sanırım :toofunny:

evet cnm hiç ama hç fark yok...:laugh: fyat farkı dışında...
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen paloma86 » Pzt Ağu 25, 2008 6:58 pm

bubblebabe yazdı:
paloma86 yazdı:termal suyum bitti yine sodaya dönüş yapıcam sanırım :toofunny:

evet cnm hiç ama hç fark yok...:laugh: fyat farkı dışında...

aynen canımcım biri 20 ytl biri 50 kuruş :toofunny:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gizemel » Çrş Ağu 27, 2008 8:02 am

ama karbondoksit de kaçınca zaten sodada sadece su kalıyor.asıl mineralli olan maden suyu
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Çrş Ağu 27, 2008 9:27 pm

cnm aslında soda denen şey sodyum karbonat sadece, mineralli olan maden suyu dediin gibi ama hani halk arasında soda denio ya biliosun ondan bi karışıklık oldu sanırım...ama maden suyunuda gazlı yapmak için karbndioksit koyuyolar tabi...ama her halükarda cilde faydalı olduu kesin maden suyunun..sodadan bahsetmiorum :lol:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cybelle » Pzr Eyl 14, 2008 12:38 am

kızlar sodayı temizleme jelinden sonra mı yoksa nemlendiriciden sonra mı kullanıyorsunuz ? yoksa nemlendirici yerine mi ?
Kullanıcı avatarı
cybelle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Çrş Eyl 17, 2008 10:29 pm

cybelle yazdı:kızlar sodayı temizleme jelinden sonra mı yoksa nemlendiriciden sonra mı kullanıyorsunuz ? yoksa nemlendirici yerine mi ?

temizliyiciden sonra tonik niyetine kullanıyorum ben yüzümde kuruyana kadar bekliyorum sonra nemlendiricimi sürüyorum canım
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cybelle » Çrş Eyl 17, 2008 11:17 pm

FaLLeNAnGeL yazdı:
cybelle yazdı:kızlar sodayı temizleme jelinden sonra mı yoksa nemlendiriciden sonra mı kullanıyorsunuz ? yoksa nemlendirici yerine mi ?

temizliyiciden sonra tonik niyetine kullanıyorum ben yüzümde kuruyana kadar bekliyorum sonra nemlendiricimi sürüyorum canım

saol canım :)
Kullanıcı avatarı
cybelle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Çrş Eyl 17, 2008 11:40 pm

rica ederim canımm ;)
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen amanitaverna » Cmt Eyl 20, 2008 7:34 pm

kızlar ben kendimi bildim bileli akneydi siyah noktaydı uraşırım bu konuda denemediğim tedavi gitmediğim doktor kalmadı en son yan etkilernden korktuğum için yıllardr kaçtığım ilaç olan roaccutanne yi kullandım bırakalı yeni oldu koskoca profesör bilee uzmanlığımı fark etmiş olcakki tedavinin bi kısmının sorumluluğunu bana bıraktı :) şuan aktif anlamda kistik sivilcelerim yok ama izlerini geçirmeye uraşıorum ve bu izler öle bildiğiniz sıradan izler diil maalesef :crybaby: kistik aknenn kalıntıları yanii ve ben hem sivilceler için hemde izleri için eczanedeki biton ürün denedim termal sular vs. üstelik dr tavsiyesi hiç biri snç getirmedi maden suyu kadar üstelik bi şişe maden suyunu buz kalıba koyuyorum iki hafta gidio nerdeyse :) bunu gece uyguluorum sabah kalkınca bi parça kuruoo onn içinde sıradan bi nemlendiriciyi yüzüme uyguluorum ama buaralar bepanteni deneyeceim sabahlarıı onu çok beğeniolar snçlarını sizle paylaşacaım :) bekliorum umarım bi işe yrrlar ;)
Kullanıcı avatarı
amanitaverna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barsi » Çrş Eyl 24, 2008 9:03 am

kızlar şu nar suyu işini deneyen var mı ?maden suyu kafama yattı onu deniycem de nar suyunu merak ettim.bi de bu arada maden suyu mideyi genişletip kilo alımını sağlıyormuş önceki sayfalarda bir arkadaş bahsetmiş. :popeyes: ya ben hergün içerim.ağzıma sürmesem mi ne bi daha. :dontknow: kesin kilo almama neden olan maden suyudur. :lol:
Kullanıcı avatarı
barsi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen serena17 » Cmt Eyl 27, 2008 1:26 pm

gazını çkmasını beklemeye gerek yok hatta tam tersi tazeyken yaplmalı bu işlem :laugh: ama maden suyuyla sodanın farkını iyi bilmek lazım maden suyu içindeki mineraller ve kalsiyumla cilde çok iyi gelior o yüzden de hergün içmek de çok faydalı internette bu ikisinin farkını bulaiblrsnz :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
serena17
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sachlar » Cmt Eyl 27, 2008 1:49 pm

bir eczacı(cilt tedavisinde çok ünlüdür) bir gün sodayla birgün gül suyuyla tonik gibi cildimi temizlememi söylemişti.
yaklaşık 4 yıldır her ikisini de kullanıyorum. sodayı plastik pompalı bir kaba boşaltıyorum ve ordan pamuğa dökerek kullanıyorum. çok faydasını gördüm. :yeah: sanırım sodanın içindeki bir takım maddeler cildin yaşlanmasını da yavaşlatıyormuş... tavsiye ederim ;)
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tiramisu35 » Cmt Eyl 27, 2008 10:00 pm

soda+gülsuyu karışımını buz kalıplarında dondurup kullanıyorum düzenli kullandığım da faydasını gördüm önce kıpkırmızı bi surat 2 dk.sonra yumuşacık ve tazelenmiş işe yarıyor kesinlikle :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Cmt Eyl 27, 2008 10:41 pm

Ben bundan yaklaşık 4 yada 5 sene once yüzüme püskürterek kullandım ama maalesef yüzümdeki kızarıklıklara bır faydası olmamıştı. Belkı ıyı bır maden suyu degıldı. Yazılanları okuyunca tekrar mı denesem acaba dedım.

bır de maden suyunun gözeneklerı sıkılaştırmaya etkısı var mıdır acaba?
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sachlar » Pzr Eyl 28, 2008 11:06 am

blush yazdı:Ben bundan yaklaşık 4 yada 5 sene once yüzüme püskürterek kullandım ama maalesef yüzümdeki kızarıklıklara bır faydası olmamıştı. Belkı ıyı bır maden suyu degıldı. Yazılanları okuyunca tekrar mı denesem acaba dedım.

bır de maden suyunun gözeneklerı sıkılaştırmaya etkısı var mıdır acaba?

soda gözenekleri( en azından benimkileri) sıkıştırmıyor ama gül suyu (gerçeği) sıkıştırıyor... :yeah:
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen awecane » Pzt Eki 06, 2008 7:18 pm

tiramisu35 yazdı:soda+gülsuyu karışımını buz kalıplarında dondurup kullanıyorum düzenli kullandığım da faydasını gördüm önce kıpkırmızı bi surat 2 dk.sonra yumuşacık ve tazelenmiş işe yarıyor kesinlikle :kissmuch:

canım bu yöntemi geçen gün derya baykalın programında da söylediler,benim de aklıma çok yatmıştı fakat yapamam,yapmam.Eğer deriniz inceyse,mesela çok gülünce yanaklarınızdan damarlarınız görünüyorsa,ve ya elinizin üzerindeki damarlar belirginse,yada cildiniz soğuğa sıcağa ani tepki veriyosa bu yöntemi uygulamayın..Çünkü eğer cildinize buz v.b aşırı soğuk birşeyi sürekli değdirirseniz kılcal damarlarınız çatlayabilir . Nerden mi biliyorum,annem tüm gençliğinde bu yöntemi uygulamış çevresindeki herkes cildin ne güzel filan diyormuş...Sonra kılcal damarları çatlamış,yıllardır yanakları kırmızı kırmızı ve bir garip görünüyor =/ Üstelik lazer tedavi dışında da bir tedavisi yok..Dikkatli olun derim ben ;)
Kullanıcı avatarı
awecane
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bengisu0606 » Sal Eki 14, 2008 11:45 pm

kıslar burayı okuyunca bende sodayı tonık gıbı kullanmaya karar verdım ;) yarın baslıcam.ama şöyle bi sorum var.sodayı bi kaç saat bekletip yüzüme sürsem olurmu ;) yani şimdi içtim sodayı dibinde birazcık kaldı ama yüzümde krem var o yüzden yarın süreyim diyorum.olurmu sodayı 7-8 saat bekletmek ;) nolur acılen yardım edın kıslar bana fıkır verın şekerler nooooluurrrrr :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
bengisu0606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen amanitaverna » Cum Kas 28, 2008 9:06 pm

sarıkız ın yüze sıkılan termal suyunu ankarada nerede bulabilirimm bilen warmı acabaa kızlarrr :pray:
Kullanıcı avatarı
amanitaverna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ebrulee » Cum Kas 28, 2008 9:16 pm

sgm de var canım ;)
Kullanıcı avatarı
ebrulee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ofelya » Cmt Oca 03, 2009 3:07 pm

ajda pekkanın her sabah yüzünü sodayla yıkadığını duyduğumdan beri uzun zamandır bende yüzümü sodayla yıkıyorum :) .çok ama çok memnunum.ardından nemlendirici sürüyorum.sodanı hiçbir zararını görmedim.yazlarıda buz kalıbına dökerek kompres yapıyorum ;)
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen amanitaverna » Pzr Oca 04, 2009 11:41 pm

ebrulee yazdı:sgm de var canım ;)

tşk ederm cnmmm
Kullanıcı avatarı
amanitaverna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Pzt Oca 05, 2009 8:21 am

bende aksamları yatarken soda ıle yıkıyorum ve ardından kayısı yagı suruyorum sabahlarıda once yuzumu kukurtlu sabunla yıkayıp soda ıle duruluyorum ve yıne kayısı yagı surup evden cıkıyorum
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nopsis » Pzt Oca 05, 2009 5:21 pm

sodayı hergün değilde haftada 2 gün kullanıyorum,hafif asidini kaçırarak tabi..
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Nona » Çrş Oca 21, 2009 3:41 pm

Ben de bir kaç ünlünün sodayla yüzünü yıkadığını öğrendikten beri aklımda ama henüz uygulayamadım :blushing: Çünkü tam olarak neden kullanıldığını bilmiyorum? Yani mineral açısından mı işe yarıyor, yaşlanmayı geciktirici etkisi mi var ve asidik olduğu için zararı yok mu?
Nona
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Louli » Çrş Oca 21, 2009 8:19 pm

Nona yazdı:Ben de bir kaç ünlünün sodayla yüzünü yıkadığını öğrendikten beri aklımda ama henüz uygulayamadım :blushing: Çünkü tam olarak neden kullanıldığını bilmiyorum? Yani mineral açısından mı işe yarıyor, yaşlanmayı geciktirici etkisi mi var ve asidik olduğu için zararı yok mu?

Soda, gözenekleri açıp cildi temizliyor diye biliyorum. Ben, haftada 2-3şişe soda içerim. Her içişimin öncesinde avucuma bir miktar döküp yüzüme sürerim. Her gün uğraşamam.
Kullanıcı avatarı
Louli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen solanahtari » Cum Oca 30, 2009 9:28 pm

Yatmadan evvel her aksam gece temızlıgı gıbı yüzümü pamuk yardımıyla sodayla temızlıyorum tonık nıyetıne kullnaıyorum zaten ve her kalktıgımda cıldım yumusacık farketceksınız gözeneklerınız sıkılasıyor ınanın buna saf bı su cünkü dogal oldugu ıcın öle zaten asıdıde kalmıyo bı kac saate şişe acılınca yüzüde yakmıyor öle böle yani.bence tavsıye ederım bana ıyı geldı bılemıyorum sızler ne düşünürsünüz..:P
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seda111 » Cum Oca 30, 2009 9:35 pm

solanahtari yazdı:Yatmadan evvel her aksam gece temızlıgı gıbı yüzümü pamuk yardımıyla sodayla temızlıyorum tonık nıyetıne kullnaıyorum zaten ve her kalktıgımda cıldım yumusacık farketceksınız gözeneklerınız sıkılasıyor ınanın buna saf bı su cünkü dogal oldugu ıcın öle zaten asıdıde kalmıyo bı kac saate şişe acılınca yüzüde yakmıyor öle böle yani.bence tavsıye ederım bana ıyı geldı bılemıyorum sızler ne düşünürsünüz..:P

şişeyi acıp asitini kacırıyoruz bi kaç saat pamukla yüze uyguluyoruz peki kalanını napıcaz nasıl saklayacağız??
Kullanıcı avatarı
seda111
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen solanahtari » Cum Oca 30, 2009 9:41 pm

seda111 yazdı:
solanahtari yazdı:Yatmadan evvel her aksam gece temızlıgı gıbı yüzümü pamuk yardımıyla sodayla temızlıyorum tonık nıyetıne kullnaıyorum zaten ve her kalktıgımda cıldım yumusacık farketceksınız gözeneklerınız sıkılasıyor ınanın buna saf bı su cünkü dogal oldugu ıcın öle zaten asıdıde kalmıyo bı kac saate şişe acılınca yüzüde yakmıyor öle böle yani.bence tavsıye ederım bana ıyı geldı bılemıyorum sızler ne düşünürsünüz..:P

şişeyi acıp asitini kacırıyoruz bi kaç saat pamukla yüze uyguluyoruz peki kalanını napıcaz nasıl saklayacağız??

canım ben aynen şöle uyguluyorum alıyorum bi şişe sodayı acıyorum dırek pamuga sürüp kulanıyorum agzını bıda kapatıyorum sodanın kapagıyla zaten bıda eskısı gıbı kapanmayacagı ıcın sabah sürmek ıstedıgın zman ya da günün hangı saatı olur hıc farketmez dıledıgın kadr sürebılrıısn boynuna bıle asıt zaten kacıyo.gerı kalanı yıne kullancaksın kı zaten.şölede yapabılrsın evde bıtmıs bı sıse varsa kapaklı yada kullndıgın eskı bı tonık sısesı onada bosaltabılırsın ıstedıgın kadr kulan kıreclı sulardan ıyıdr ben memnumum fıks olarak ömür boyu kulnırım ne alkol var ıcınde ne katkı maddesı bence en ıyısı ok?al sabah bıtane basla sonra gel elımı öp:P
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen orchide » Cum Oca 30, 2009 10:06 pm

ben sodayı açıp direk buzluk poşetlerine dolduruyorum asitini almadan.buzlukta donuyorlar ver her maskeden ve peelingden sonra bir kalıp alıp yüzümde gezdiriyorum çok memnunum :love10:
ama uygulama doğrumu sizce yani asitinin geçmesini bekleyiptemi doldurmalıyım kalıplara :dontknow:
Kullanıcı avatarı
orchide
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen seda111 » Cum Oca 30, 2009 10:14 pm

orchide yazdı:ben sodayı açıp direk buzluk poşetlerine dolduruyorum asitini almadan.buzlukta donuyorlar ver her maskeden ve peelingden sonra bir kalıp alıp yüzümde gezdiriyorum çok memnunum :love10:
ama uygulama doğrumu sizce yani asitinin geçmesini bekleyiptemi doldurmalıyım kalıplara :dontknow:

teşekkürler solanahtari:)) bende orchidenin yaptığı gibi yapıyorum ama biraz bekletiyorum asitinin kaçmasını.. ferahlık hissi veriyor:))
Kullanıcı avatarı
seda111
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen orchide » Cum Oca 30, 2009 10:15 pm

bende biraz bekletiyim bidahaki sefere birde öyle deneyeyim olmazsa ;)
Kullanıcı avatarı
orchide
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen alize01 » Cum Oca 30, 2009 10:17 pm

bnm yüzümüde tahriş etti kabar kabar oldu acaba asidini almadan yaptıım için mi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen solanahtari » Cum Oca 30, 2009 10:58 pm

asıt zaten bı saat ıcınde gıdıyo eve geldıgnızde acın şişeyı aksama kadr öle dursun zaten kapagı yerıne ıyıce oturmaycagı ıcın kendılıgınden cıkıyor ok güzellıkle kalın bysss :)
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nasLi » Pzr Şub 01, 2009 1:02 am

bende denicem :) denemezsem kendimi fransız hissediyorum madamS xD
kızlar sivilcelere falan etki edErmi :) yüzümde yok denecek kadar az küçük ama rahatsız oluyorum onlardan gitmediler :(
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen serena17 » Pzr Şub 01, 2009 2:31 pm

ben kullanıorm maden suynu uzun zmndan beri ama sivilcelerime bi etki ettğni sanmıorm uykumu alınca geçio bnmkiler :laugh: ama verdiği canlılık duruluk temizlik hissini seviorm maden suyunun hem su ihtyacnı da giderio cildin kurumamasnı sağlıo bana göre :yeah:
Kullanıcı avatarı
serena17
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr Şub 01, 2009 3:33 pm

kızlar ben maden suyu kullandığmda cildime nemlendirici sürdmüşüm gibi oluodu ayrıca,t bölgemin yağlanmasını da engellioydu, çok iyi gelio bence cilde..
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ofelya » Pzr Şub 01, 2009 3:39 pm

düzenli uykun cilde çok yararlı gerçekten.şimdilerde çok dikkat etmediğim için uykuma cildim de alarm veriyor :pisik:
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen serena17 » Pzr Şub 01, 2009 5:34 pm

ofelya yazdı:düzenli uykun cilde çok yararlı gerçekten.şimdilerde çok dikkat etmediğim için uykuma cildim de alarm veriyor :pisik:

bn uykumu aldğm sürece yüzüm ve gözlerim parıl parıl oluo ve sivilcelerim hiçbi kremin etki edemiceği kdr geçio ama okul zamanı bu mümkün olmuo malesef o yüzden svilce çkıo :(
Kullanıcı avatarı
serena17
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharrr » Sal Şub 03, 2009 3:23 pm

kızlar bu sodadan hemen bende denemeliyim :) peki birşey sorucam bu sodayı uygularken extra tonik nemlendirici kullanmıyacakmıyız?
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sabish » Sal Şub 03, 2009 4:27 pm

baharrr yazdı:kızlar bu sodadan hemen bende denemeliyim :) peki birşey sorucam bu sodayı uygularken extra tonik nemlendirici kullanmıyacakmıyız?

baharrcım ben şöyle uyguluyorum maden suyunu bir saat açıp bekletiyorum sonra watsonsdan aldığım spreyli şişeme döküyorum hergün cildimi temizledikten sonra tonik niyetine sıkıyorum yüzüme emmesini bekledikten sonra nemlendiricimi sürüyorum cildimi yumuşacık yapıyor açıkcası o yumuşaklığı bir sodada birde gül suyunda hissediyorum bugüne kadar hiçbir tonikten o etkiyi alamadım bu arada benim cildim kuru :bye:
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharrr » Sal Şub 03, 2009 4:44 pm

anladım canım bende deniycem mutlaka ama benim cildim yağlı bişey olurmu acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sabish » Çrş Şub 04, 2009 11:12 am

ben olacığını sanmıyorum canım sen bi dene istersen :bye:
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cassiopeia » Çrş Şub 04, 2009 11:16 am

benim de kuaförüm tonik yerine soda kullandığını söyledi
bi arkadaşım da doğal kil maskesini soda il hazırlayıp uyguladığını anlatmıştı ikisinin cildine de yaradı soda kızlar
ama sanırom piyasada bi soda var ki sanırım bunlar yapay bir de doğal maden suları var biz hangisini kullanmalıyız bilen var mı?
Kullanıcı avatarı
cassiopeia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabish » Çrş Şub 04, 2009 11:19 am

cassiopeia yazdı:ama sanırom piyasada bi soda var ki sanırım bunlar yapay bir de doğal maden suları var biz hangisini kullanmalıyız bilen var mı?

soda kimyasal maden suyu doğal olanı maden suyu kullanmalıyız canım
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cassiopeia » Çrş Şub 04, 2009 11:25 am

teşekkürler canım bu ayırımı iyi yapmak lazım bence soda soda diyince gidip markette görülen ilk soda alınabilir
Kullanıcı avatarı
cassiopeia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sunna » Pzt Şub 09, 2009 4:57 pm

peki bu soda uygulandıktan sonra yüz yıkanack mı? benim duyduğum bi maske var .. biraz soda biraz yaş maya 2kaşıkta yoğrdu karıştırıp yüze uygulanbilrmiş ama kullanmadğım için bişiy dilyemeem;D
Tek Aşk .. "FENERBAHÇE" . . <3
Kullanıcı avatarı
sunna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen baharrr » Pzt Şub 09, 2009 5:30 pm

yüzümü yıkıyorum sodayla siliyorum sonra sodayı kurulamıyorum kendi halinde kurumaya bakıyorum nemlendirici etkiisini hissediyorum
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir