Göz Çevresi Kremi III

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Göz Çevresi Kremi III

Mesajgönderen tryasmin » Pzt Kas 30, 2009 4:16 pm

kızlar ben de niveanın aqua göz çevresi kremini aldım 1 aydır kullanıyorum..sonuç: alerji yapmadı,şişlik vs de yapmadı ama ince çizgilerime faln da bişi yapmadı..yani hafiften nemlendiriyor,bi zararı yok ama faydası da yok..bence çizgisi vs olmayıp kırışıklıklarla ugraşmayan ama sadece nemlendirsin diyenler için güzel bir ürün fiyatı da uygun..
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tryasmin » Pzt Kas 30, 2009 4:21 pm

aranızda ROC Hydra+ Destressant Göz Kremi kullanan var mı? 26 yaşındayım hafif kaz ayaklarım çıkmaya başladı..sizce nasıl bu ürün..aynı kategoride spf li bir krem (yogun olmayan) bilen var mı?
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drBeauty » Pzt Kas 30, 2009 11:38 pm

canım hafif bi nemlendirici neutrogenadan farkı yok,, birazda aydınlatıyo :bye:
En son zoix tarafından Prş Ara 03, 2009 1:00 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz alıntı yapmayın!!! CEVAP YAZ özelliğini kullanın!!!!
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tryasmin » Sal Ara 01, 2009 2:44 am

drBeauty,
teşekkür ederim yani pek etkili bir krem degil anladıgım kadarıyla.
bugün nette araştırırken Clarins Sun Wrinkle Control Eye Contour Cream Very High Protection SPF30 diye bir krem buldum ve yabancı bir sitede çok güzel yorumları vardı...kullanan oldu mu?? benim için spf çok önemli ... yada başka spf li göz kremi bilen var mı??
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tryasmin » Sal Ara 01, 2009 5:50 pm

en sonunda aldım bugün clarinsi...umarım işe yarar...
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vivident » Sal Ara 01, 2009 6:32 pm

Kızlar ben şu an yoğun araştırmalarımdan sonra Estee Lauder'in göz çewresi kremini aldım ve memnunum :yeah: :kissmuch:
Resim
Kullanıcı avatarı
vivident
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen theoria » Sal Ara 01, 2009 6:55 pm

vivident ben de çok seviyorum bu compleksi. bir de yüz serumu var, ikisini yazın güneşin zararlı etkilerine karşı kullanıyorum.
theoria
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vivident » Sal Ara 01, 2009 7:02 pm

ewet cnm serumuda çok güzel :love10:
Kullanıcı avatarı
vivident
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcuBS » Çrş Ara 02, 2009 1:27 am

Ben göz çevresine Dermalogica ve Clinique kullanmıştım daha önce,ikisini de hiç beğenmedim.Geçen sene %100 Precent Pure kafeinli göz kremiyle tanıştım,normalin 2 katı gramajı(30 ml) ve yağ bezesi oluşturmadan,pürüzsüz bir göz çevreniz oluyor,hele kapatıcıdan önce uyguladığımda kapatıcım inanılmaz doğal duruyor :love10: Fiyatı yurtdışında çok uygun,2. sipariş ettim gelmek üzeredir :)
burcuBS
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vivident » Çrş Ara 02, 2009 8:25 pm

burcuBS, bahsettiğin marka türkiyede varmı? ben bulamadımda :dontknow: markanın internet sitesini buldum ama yok türkiyede sanırım :confused:

http://www.100percentpure.com/
En son zoix tarafından Prş Ara 03, 2009 1:00 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
vivident
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcuBS » Çrş Ara 02, 2009 10:16 pm

Ben yurtdışından aldım,araştırırken online satış yapan bir-iki yerde görmüştüm ama fiyatı yaklaşık 3 katıydı :tongue:
burcuBS
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kozmekolik » Prş Ara 03, 2009 12:12 pm

tbs de wise woman serisi var onun göz altı krem.i iyiymiş. ben gittim alcam diye yaşına uygun değil bu dediler c vitaminlisini al dediler ben de almadım. c vitaminliyi araştırdım iyi değilmiş. wise woman iyiymiş ama bana satmamaya çalışıyolar hey allaım
kozmekolik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Aegrine » Prş Ara 03, 2009 12:23 pm

25 yaş altı hafif göz kremleri kullanmalı :) belki o nedenle vermek istememişlerdir 25 yaş altındaysan .. ben de 25im ama hafif kullanmaya kararlıyım 30uma kadar :)
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Prş Ara 03, 2009 12:25 pm

Ben yeniden evigen kapsülleri kullanmaya başladım, aradığımı bulana kadar da bununla devam edicem herhalde, göz çevresi kremi işi çok yoruyor beni :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tryasmin » Prş Ara 03, 2009 1:22 pm

kızlar bişi sormak istiyorum ben de hayatımda ilk defa göz kremi kullanıyorum nivea aqua 26 yaşındayım..ama bu kremi sürdükten sonra bazen sabah uyandıgımda kocaman oluyor gözkapaklarım,gündüz de böyle şişkinkil gibi rahatsız edici bir his oluyor..bu edendir sizceagır mı geliyor krem?bu zaten 20-30 yaş araı için olan bir kremmiş ama anlamadım sürmedigim zamanlar daha rahat oluyorum...
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sumuzdas » Prş Ara 03, 2009 2:17 pm

tryasmin o krem ağır değil ama hassasiyet yaratmış heralde sende. bende 22-23 yaşlarımdayken bir kez alıp kullanmıştım pek beğenmedim. neutragena falan kullan bence daha iyi.
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zoix » Prş Ara 03, 2009 2:22 pm

estee lauder re-nutriv youth göz kremi aldım. yukarıda vivident'in fotosunu koyduğu krem sadece gece bakımı için. ben gündüz makyajın altında da göz altımı nemlendiricek bir şey istiyordum. gençliği korumayı ve uzatmayı vaat eden bir krem. gerçekten göz altımı nemli tutabilirse neden olmasın..
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen tryasmin » Prş Ara 03, 2009 3:24 pm

evet hassasiyet yapmış olabilir şu an roaccutane kullanıyorum zaten o sebeple aldım göz çevrem kurumaya başlamıştı..
yanlş bilmiyorsam neutregenanın türkiyede sadece tek göz kremi var o da aslında kendi sitesinde 30+ yaş için kullanılır diyor..yani şimdiden agır bir krem almak istemiyorum.aslında neuregenanın o kadar güzel hafif 20-30 yaş için olan kremleri var neden anlamadım yok türkiyede..
buradan neutreganın türkiye distiribütörüne sesleniyorum artık daha çok çeşit getirin pls...neyse..
bir de dudak çevremde iki ayda deriiinnn bir kırışıklık oluştu..ikisi için de kullanabilecegim cildimi besleyip kırışıklıkarı giderecek bir krem var mı?? umarım imkansız bişi istemiyorumdur...
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sumuzdas » Prş Ara 03, 2009 4:44 pm

bence dudak kenarındakiler mimik ve kuruluktandır. kırışık demeyelim. iyice nemlendirsen yeterli olur. hem göz hem dudak kenarı için krem bilmiyorum. yüzüne sürdüğün krem dudak kenarına olur zaten. onu aksatmadan sür. kullandığın göz kremine de devam etme bence.
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tryasmin » Prş Ara 03, 2009 4:52 pm

tamam kırışıklık demeyelim benim için de daha iyi olur,yoksa 26 yaşında kırışıklklarımın oluştugunu düşünmek bile istemem :) ben de senin gibi düşünüp bol bol nemlendirmeye başladım neutrogena hassas ciltler için oil free nemlendiriciyle ama pek fark olmadı :dontknow: o yüzden acaba başka birşey mi gerekir demiştim..ama umarım cildim tekrar yag üretmeye başlayınca geçer bu derin çizgi...
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muge01 » Cum Ara 04, 2009 2:53 pm

kızlar ben 24 yaşındayım ve 1 yıldır düzenli olarak bioderma'nın göz çevresi kremini kullanıyorum çok memnunum :yeah:
Kullanıcı avatarı
muge01
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen louboutin » Cum Ara 04, 2009 3:34 pm

muge pekı ne gıbı bı sorun var göz cevrende yada şöle diyim; morluk? ince çizgiler, şişme? bunlardan hangısıne iyi geliyor?? bende dermalogica alıcam ya da bioderma ama emın değiilim, o yuzden soruyorum? bi de tam ismi nedir? çok sordum :blushing:
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen burcuBS » Cum Ara 04, 2009 11:17 pm

Loubotin Dermalogica'nın hangi göz kremini düşünüyorsun?
burcuBS
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen louboutin » Cum Ara 04, 2009 11:34 pm

total eye care düşünüorum ;)
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen burcuBS » Cum Ara 04, 2009 11:58 pm

Bende onu kullanmıştım,zaten cilt bakımında Dermalogica kullanıyorum uzun yıllardır ama bir tek onu beğenmedim.Spf li olması ve hafif bir renk vermesi güzel ama nemlendirmesi yetersiz geldi bana :confused:
burcuBS
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vivident » Cmt Ara 05, 2009 1:42 pm

zoix yazdı:estee lauder re-nutriv youth göz kremi aldım. yukarıda vivident'in fotosunu koyduğu krem sadece gece bakımı için. ben gündüz makyajın altında da göz altımı nemlendiricek bir şey istiyordum. gençliği korumayı ve uzatmayı vaat eden bir krem. gerçekten göz altımı nemli tutabilirse neden olmasın..

Ama ben gündüzde kullanıorum.ardından concealer sürünce daha doğal duruyor.Ama yinede sen bilirsin tabiii ;) :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
vivident
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muge01 » Pzt Ara 07, 2009 12:25 pm

louboutin yazdı:muge pekı ne gıbı bı sorun var göz cevrende yada şöle diyim; morluk? ince çizgiler, şişme? bunlardan hangısıne iyi geliyor?? bende dermalogica alıcam ya da bioderma ama emın değiilim, o yuzden soruyorum? bi de tam ismi nedir? çok sordum :blushing:

canım sadece hafif morluk oluyordu ama bu sebebin dışında bir şikayetim yok sadece ileriye dönük önlem olsun diye kullanıyorum.doktorum tavsiyesi aynı zamanda çok memnunum.adı 'bioderma sensibio' :bye:
Kullanıcı avatarı
muge01
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen louboutin » Pzt Ara 07, 2009 6:07 pm

teşekkürler müge :bye:
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen xono » Sal Ara 08, 2009 9:42 pm

zoix yazdı:estee lauder re-nutriv youth göz kremi aldım. yukarıda vivident'in fotosunu koyduğu krem sadece gece bakımı için. ben gündüz makyajın altında da göz altımı nemlendiricek bir şey istiyordum. gençliği korumayı ve uzatmayı vaat eden bir krem. gerçekten göz altımı nemli tutabilirse neden olmasın..

zoix aldığın göz kremi nasıl çıktı bende almayı düşünüyorum ama karar veremedim. nemlendirici özelliği nasıl. ben hem gece hemde sabah makyajın altını nemlendirsin diye kullanmak istiyorum :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen xono » Sal Ara 08, 2009 10:35 pm

kızlar 26 yaşında biri için nemlendirme özelliği olan göz altı kremi aranıyor acilllllllllllllllllll:) benim gözümün altında kırışıklık fln yok ama hafif morluk var, kırışmaya müsaitmiş öyle dedi cildiyeci

yahu birde, gece gözünüzün altına sürdüğünüz göz altı kremi ile, makyaj yaparken sabahları gözünüzün altına sürdüğünüz göz altı kremi ayrı mı :confused:
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen theoria » Çrş Ara 09, 2009 4:34 pm

ben 25 bile değilim ve göz çevreme anti-aging kullanıyorum. başlayalı da baya oldu. hatta şu an kullandığım mimik kırışıklıkları için etkili olduğunu iddia eden bir krem. gece gündüz onu kullanıyorum.
xoxo eğer kırışmaya müsaitse sadece nemlendirme özelliği olan bir krem yeterli olmaz hele bir de morluk varsa. biothermin zeytinyağlı göz çevresi kremi var, ona bir bak istersen ya da estee'nin yukarda konuşulan kremi de olabilir.
theoria
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zoix » Prş Ara 10, 2009 11:05 am

vivident ne bileyim üzerinde gece kremi yazınca :) olabilir tabii bir zararı olmaz sonuçta gündüzde sürülebilir..

xono krem fena değil. yapısı şimdiye kadar kullandıklarımdan daha hafif. o yüzden bol bol sürüyorum. sabah kalkınca yastık izi falan bu aralar iyice moralimi bozmaya başladı :confused: sırt üstü de yatılmıyorki sürekli. moralini bozma bütün göz altları kırışmaya müsait bence :) güneş koruyucusu olan bir ürün kullanabilirsin. murad, md formulations falan. gece için göz altı kremlerinin işlevi farklı diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen alize01 » Prş Ara 10, 2009 1:25 pm

kızlar ben bunu daha öncede yazmıştım.Doktorumun tavsiyesiyle bioderma göz kremini aldım ama göz çevremde nokta nokta kabarcıklar oluştu.Doktora söledim braz bekle sonra tekrar kullanmayı dene dedi.Aradan 1 sene geçti yine denedim sonuç yine aynı göz altım kabarcık doldu :crybaby: çok hassas bi cildim war herşey olmuyo malesef bna.Yaşımda 22 ama göz altımda artık mimik çizgisimi bilmiorum hafif çizgiler oluştu.Neutrigina kullanıodum bu 1 yıl içindede ama sanki bu çizgiler için yeterli diil gbi geldi ondan biodermayı tekrar denedim işte.yves rocher in sensitive serisinide denedim.off kızlar napmalı bilmiorum artık walla :dontknow: cildimde genel anlamda kuru bu çizgiler kuruluktan mı oluo acaba :roll:
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen xono » Prş Ara 10, 2009 10:37 pm

Estee Lauder'in göz çewresi kremini aldım zoix. gözlemlerine güvenerek:)

26 yaşıma yeni girdim ve sevildeki bayan dokusu hafiftir diye özellikle bunu verdi. hatta sürdü. cidden göz çevremi yumuşacık yaptı. umarım iyi gelir:) 1 ay sonra gözlemlerimi diğer arkadaşlarımla paylaşırım :yeah:
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen xono » Prş Ara 10, 2009 10:42 pm

alize01 yazdı:kızlar yok mu önerileriniz bnm için :crybaby:

canım krem alma jel özellikli bir gözaltı al. kremler yaşça büyükler için. dokusu hafif bişey kullan. ben 26 yaşındayım. yukarıda estee nin gözaltını aldım bakalım deneyip görcem:)

birde bi eczaneye gidip bilgi al. :bye:
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Ara 10, 2009 10:50 pm

Hep söyledim yine söylüyorum L'occitane shea butter göz kremi nemlendirici olarak süper :)güzel nemlendirdiği için hafif kırışıklıklara da iyi geliyor..
Hem hafif hem etkili,yaşımıza uygun yani...
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen quasimodo78 » Prş Ara 10, 2009 10:56 pm

şu an cle de peau kullanıyorum sanırım 3 göz kremi parası verdim ona ama 3 haftadır herşey aynı yazık parama yine üfffff
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen alize01 » Prş Ara 10, 2009 11:04 pm

EnchanteD yazdı:Hep söyledim yine söylüyorum L'occitane shea butter göz kremi nemlendirici olarak süper :)güzel nemlendirdiği için hafif kırışıklıklara da iyi geliyor..
Hem hafif hem etkili,yaşımıza uygun yani...

tatlım nerde bulabilirim bunu?ilk kez duydum senden kozmetik dimi dermoozmetik diil yani :dontknow:
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen drBeauty » Prş Ara 10, 2009 11:05 pm

tryasmin;
canım ben daha önce 2 tüp kullanmıştım clarins we sonsuza kadar kullanıcamı düşünüyordum ama sonra nebilim nemlendirmesi yeterli gelmedi bıraktım,,
hatta yabancı bi sitede nemlendirici üzerine sürün dienler wardı, bende sitesine mail attım nemlendirme özelliği yokmu 2 kremmi kullanmalıyız diye,, cewabı biraz kıwırıp orta yollu werdiler, sabah nemlendiricinizin üzerine sürebilirsiniz şeklinde bi cwp, hani nemlendirir yada nemlendirmez demiyo, illa 2 kremde demiyo ama cwp direk bir cümle,,
sence nasıl nemlendirmesi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen alize01 » Prş Ara 10, 2009 11:07 pm

xonocum saol tatlım bnde bi eczaneye danışmayı düşünüorum ztn :kissmuch: sende kullandıkça yaz buraya memnun kalırsan düşünebilirim cnm. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen xono » Prş Ara 10, 2009 11:08 pm

alize01;

http://www.kozmekolik.com/pinfo.asp?pid=939 canım bu linkteki

kozmetik bir ürün ama kendini aşmış bir marka diyebilirim:) :bye:
En son zoix tarafından Cum Ara 11, 2009 8:19 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tryasmin » Prş Ara 10, 2009 11:30 pm

drbeauty,
ben strawberryden almıştım dün ulaştı elime ama henüz kullanmadım çünkü şu an roaccutane kullanıyorum sürmeye korktum açıkçası..ben de yabancı bir sitede okudum yorumlarını bazı kişiler nemlendirmesini yeterli bulmuş,bazıları güneş koruyucu olarak kullanmış,denedikten sonra görücem ama umarım alerji yapmaz...ancak o sitede en çok begenilen spf li krem buydu benim de güneşe maruz kalmaktan ( geçen yıl 1 sene yaz yaşadım kuzey yarım küre güney yarım küre derken ) göz çevremde kırışıklık gibi bişiler oluştu..umarım güneşten koruyunca bir de hafiften nemlendirince geçer..
sen peki diger göz kremleriyle karşılaştırdıgında nasıl yorumlarsın bu kremi?
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Ara 10, 2009 11:39 pm

tam kozmetik de değil aslında,body shop'un 2 üst versiyonu diyelim..Doğal içerikli ama tam doğal değil.
http://www.loccitane.com/29/1/2270/3400 ... -Story.htm
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen drBeauty » Cum Ara 11, 2009 3:28 am

tryasmin;bence nemlendirmesi dışında çok güzel bi krem, sürümü rahat, güneş koruması tamamen fiziksel olduğundan dayanıklı, gramajı çok, spfsi yüksek...
tek eksiği nemlendirme, bi ara altına la roche hydraphase sürüyordum ama yoruldum iki kremle :(
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen alize01 » Pzr Ara 13, 2009 10:50 pm

kızlar yaa bna noluo anlamıyorum 2 gündür canım çok sıkkın :crybaby: ya gözümün altındaki kırışıklık mı mimik çizgisi mi her neyse sanki artıyo derinleşio gbi hissediorum :crybaby: aynı zamanda bioderma sensibio eyes yine bün gözümün altını kabarttı.Ya kızlar daa yaşım 22 çok erken diil mi bunlar için yoksa herkeste warda ben mi çok büyütüyorm offffffff :( ne kullanmam lazım böle bnm depresyona girdim resmen yaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pentagram » Pzr Ara 20, 2009 3:19 pm

kızlar kafam çok karışık

o kadar çok marka değiştirdimki hiç birinden memnun kalmadım.

göz kremim bitmek üzere, sizce ne alayım.esaslı bir krem istiyorum.

aklımda dior(capture) ve biothermin yeşil şişeli olanı var. ama ne yapsam?
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen theoria » Pzr Ara 20, 2009 5:10 pm

pentagram beklentinin ne olduğunu söylersen öneri de bulunabiliriz. ben dior capture 60/80 first wrinkles eye cream kullandım ve önerebilirim. biotherm'in de güzel bir kremi var, yeşil ambalajlı. adını hatırlamıyorum ama aynı kremden bahsediyoruz galiba.
theoria
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aysecakir » Pzr Ara 20, 2009 5:45 pm

acaba hangi biotherm daha iyi bende üst resimdeki tüp şeklinde olandan var bayağı nemlendiriyor ama bu bitince daha güçlü anti aging özelliği olan bi kreme geçiş yapmayı düşünüyorum.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
aysecakir
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen shayna » Pzr Ara 20, 2009 5:53 pm

kızlar benimde güzel bir göz kremine ihtiyacım var.şu anda nivea aqua kullanıyorum.nemlendirmesi güzel ama göz altlarımda ince ince çizgiler oluşmaya başladı.buna iyi gelmiyor..23 yaşındayım bu arada..birde çok pahalı olmasa çok sevinirim
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 20, 2009 6:39 pm

Pentagram, Dior'u da Biotherm Age Fitness'ı da kullandım, Dior pek nemlendirici değildi, verdiği matlık hoşuma gitse de içinde silikon olduğunu öğrendikten sonra üründen soğudum, zaten hiç bir etkisini de göremedim, gereksiz pahalı.. Biotherm ona göre daha nemlendirici, çizgilere az da olsa bir etkisi oldu, Dior gibi kavanozda olmadığı için de daha hijyenik, ancak pompalı olduğu için dibinde kalanları kullanamıyor insan, bir miktar krem kalıyor şişenin dibinde ve pompaya gelmiyor :) plastik olmadığı kesip kullanamıyosun :) ben de göz kremi arayışı içindeyim, henüz bakmadım ama GNC'de satılan Reviva sıkılaştırıcı göz serumunu merak ediyorum, diğerlerinden farklı olarak 30 ml, neyse inşallah güzel bir krem bulursun :) alınca yazarsan sevinirim :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir