Arap Kızı Kremi

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: ARAP KIZI KREMİ

Mesajgönderen BitteRR » Çrş Eyl 01, 2010 11:50 pm

okuduğum kadarıyla çoğunluk memnun kalmış. ve yan etkisini gören olmamış. tam aradığım şey olabilir bu krem ama şu civa işi gerçek mi acaba?? :confused:
birde beyazlatıyor dediğiniz sadece sürünce mi yani yüzümüzü yıkadığımız zaman geçiyor mu beyazlık?? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
BitteRR
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Prş Eyl 02, 2010 11:26 am

kızlar bu arap kızı kremi sakın şu korelilerin meşhuuur bb cream'inin aynısı olmasın???
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen B4RB4R4 » Prş Eyl 02, 2010 11:34 am

feliscim değil cnm yaglı ve pudralı yapısı var ben sıteye ılk uye oldugumda almıştım basta memnun kaldım 2 hafta sure ıcınde ama sonra anladımkı ıcınde pudra oldugundan cılttekı lekelerı gızlıyor yıkadıkmı iş bıtıyor cok sacma geldı bana ve cope attım :confused:
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen AdeLinA » Prş Eyl 02, 2010 12:11 pm

biTTeRR'cim sürdüğünde cildinde bir beyazlama oluyor sonrasında geçiyor ama sürekli kullanımda kalıcı bir beyazlık olurmu bilemiyorum.

Lanetli Her tür lekeyi yok ediyor sanırım.Annem üst dudağının üstündeki lekeler için kullandı baya bir fark etti koltuk altında siyahlıklar vardı baya baya bir beyazladı.Bn pek düzgün kullanmadım ama kullandığım kadaryla yinede biraz fark var. Ayrıca yara izlerine felanda iyi geliyor.

Acaba bu çatlaklara felan iyi gelirmi hiç denemedim denemk lazım.
http://www.adelinasstyle.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Lanetli » Cum Eyl 03, 2010 11:30 pm

aktarda satılandan mı aldınız yoksa orjinalini mi aldınız siz?fark ediyo sanırımdeğilmi
Lanetli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ReGeL » Cmt Eyl 04, 2010 4:10 am

ya bnm çenemde biraz sivilcelenme oldu bide ergenlik sivilcelrimle çok oynadım izler kaldı onları geçirimi ki ?
Kullanıcı avatarı
ReGeL
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ReGeL » Cmt Eyl 04, 2010 4:16 am

arkadaşlar ben aynısefa kremi die bişi buldum aktarda aldım bu arap kzı kremine benziyo aam bn hiç yararını görmedim tam tersine yanyana iki sivilcem çıkmıştı birin sürdüm birine süremdimsüremdiğim tgaraf daha çocbuk geçti valla alırsanız paranıza yazık edrsiniz derim aynısefa kremi hiçç demek daha doğru olur yararını görmedim bide arap kızını denicem
Kullanıcı avatarı
ReGeL
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen narcia » Pzr Eyl 05, 2010 3:00 pm

cok özür dilerim arkadaslar kullanımdan 1 hafta sonra yorumlarımı yazacagımı söylemiştim ama yaklasık bir aydır internete giremedim... :( kremi 8 gün kullandım... sivilce yapmadı.. yogun bi sekilde nemlendirdi. ama kullanımı bırakınca sivilceler cıkmaya basladı... bir anlam veremedim :dontknow: zaten sıkıldım 8 gün tek bir ürünü sabırla kullanmam için cok uzun bi süre :)
glittercolor
Kullanıcı avatarı
narcia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen h0ly » Cmt Eki 02, 2010 8:21 pm

orijinali ile aktarlarda satılan aynı krem mi acaba baya bi fiyat farkı var çünkü :dontknow:
Kullanıcı avatarı
h0ly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Lanetli » Cmt Eki 02, 2010 10:35 pm

kızlar ben kullandım 5-6 gün bi işe yaramadı.iyi bi kapatıcı ama diğer yandan

15 lira civarı bişiydi .
expigment krem aldım bakalım bu nasıl olacak
Lanetli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eracun » Cmt Eki 02, 2010 11:05 pm

Ya ben bir siteden extra jel almıştım. Yanındada bu kremi göndermişler baktım üstünde arapça yazılar hiç açmadan attım çöpe. Ebebeyn banyosundaki çöpe atmıştım orayıda kullanmıyoruz pek yorumları bir okudum koşa koşa çöpten çıkardım :banana: :banana: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
eracun
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen AdeLinA » Pzt Eki 04, 2010 12:01 pm

Ben aktardan almıştım 4lira bişiydi yanlış hatırlamıosm
http://www.adelinasstyle.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merlinda » Çrş Eki 27, 2010 10:16 pm

kızlar bende ladım şimdi walla gelirken kayısı yağı alıcam diye girdim yanında bunuda aldım 2.5 tl çok ucuz soru işareti uyandı kafamda fakat çok memnun kalan var eski bi kremmiş. ben arnavut asıllıyım çok eskilerde Tirandayken AKLIK kremini kendileri yapıyorlarmış ciddi beyazlatma oluyomuş annem anlatıodu teyzemde yakın zamana kadar kullanıodu. cidden 60 yaşında ve bembeyaz kırışıksız bir cildi vardı. tabi biz genetşk olarakta beyaz tenliyiz o da var. fakat civadan dolayı dişlerinin arasında kararma olmuştu annemin dediğine göre . annem hiç kullanmamış ama teyzemden jüçük olmasına rağmen cildi daha kırışık :confused: bu arap kızı kremide öle bişimi acaba civa içeriyo muki?
benm aldığımın kutusu eskimsi böle arapça yazılarla falan dolu. krem gül özleü pembe bide beyazı varmış o kalmamış.sizinkiler nasıl ki :confused:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen DaiSY666 » Pzt Kas 01, 2010 11:04 pm

1-2 sene öncee kullanmıştıım cildim yağliydii bee koskocaman sivilceler iğrençç sivilceler çikmişti yüzümde benm yüzümlemi alakalı ürünle mi bilmiormm ama hiç sewmedm çokta yağlyidi hanqi renk oldugunuda hatilramiorm ama hemen attim.
DaiSY666
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hazaal » Pzt Kas 15, 2010 10:02 pm

Kızlar konuyla alakasız olcak ama arap kızı kremi almaya deger bişey değil bence kırmızı kantoron yagı diye yag var yüzdeki lekeleri gideriyor 2ay kullanmada ve nemlendiriyor tavsiye ederim :yeah:
Kullanıcı avatarı
hazaal
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Kas 21, 2010 8:31 pm

Kızlar ben normalde beyaz tenliyim yüzüm pembe-beyaz vücudum ise yüzümden daha da beyazdır,akçapaktır.Bu yüzden yazları en az 30 koruma faktörlü krem kullanırım;zaten zor yanarım yansam da kırmızı yanar ve çok çabuk eski ten rengime geri dönerim;fakat bu yaz nolduysa anlamadım hep kullandığımın dışında bir güneş koruma faktörlü krem kullandım,Gratis'ten aldığım ama marka olmayan bir şey ve hayatımda ilk defa bronzlaştım yani kırmızı şekilde yanmadım kahverengi oldum.İyi güzel hoş ama en son şeker bayramında güneşlenmiştim ama o günden bu yana vücudumda birçok yerde ten rengim değişti yani ten rengim koyuldu,özellikle göğüsümün üst tarafı yani dekolte tarafım çok kötü görünüyor göğüslerim bembeyaz üst tarafı kırmızı-kahve,hatta güneşlenince omuzlarda mayo izi olur ya,hala o bile duruyor :confused: aradan 2,5 ay geçmesine rağmen.Benim yaşadığım duruma benzer şeyler yaşayan var mı içinizde hiç bilmiyorum?Bu arapkızı kremini kullansam bir faydası olur mu acaba?Ben eski ten rengimi geri istiyorum :crybaby:
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen shayna » Pzt Kas 22, 2010 4:23 pm

crysanthemen kese yapıyor musun?haftada 1 kese yaparsan daha çabuk açılır rengin.
benimde cildim koyulaşınca geç açılıyor
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Pzt Kas 22, 2010 6:41 pm

ilknurun da dedigi kese acabilir ten rengini. bir ara bana da oyle olmustu ama sonra nasil olduysa gecti
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen crysanthemen » Cum Ara 03, 2010 11:03 am

dkmkci yazdı:ilknurun da dedigi kese acabilir ten rengini. bir ara bana da oyle olmustu ama sonra nasil olduysa gecti

Sağolun kızlar geç gördüm mailinizi.Doktor bir arkadaşım var ona sordum 'panik yapma' dedi,olur bazen böyle dedi.Hayır işin garibi yüzüm hariç diğer yerlerde ten rengim aşırı beyazdır çok zor yanar çok kolay açılırım ama bu sene nolduysa nerdeyse 3 ay oldu açılamadım :confused: Neyseki yüzüm ve boynum açıldı;ama kollarım ve dekoltemin bir kısmı bacaklarım hala yanık,buğday rengi.Yarın kısmetse kese yaptırmaya gideceğim,bir de bu doktor arkadaşım uzun süre kese yapılmayan ciltlerde olabilir böyle durumlar falan dedi.Ben en son 16 yaşımda mı ne kese yaptırmıştım.Ayrıca Oriflame'den ten tengi açıcı fairness sabun ve losyonunu aldım dün kullanmaya başladım,bakalım fayda eder inşallah.
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Re: Arap Kızı Kremi

Mesajgönderen ipekbocegi » Cmt Ara 04, 2010 12:18 am

canım ben şimdi okudum mesajını. Aynı sorun bende de var ya :( yüzüm bile bir tuaf renk oldu :( mesela ellerim bembeyaz oldu, kollarım hala koyu, bazı yerler açıldı bazı yerler hiç açılmadı bazıları da tuhaf bir buğday oldu. Sarı sarı :( Ben iki haftada bir kese de yaparım ama düzelmiyor hiç ya :(
Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer,
Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun, etme...
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Ara 05, 2010 11:56 pm

ipekbocegi yazdı:canım ben şimdi okudum mesajını. Aynı sorun bende de var ya :( yüzüm bile bir tuaf renk oldu :( mesela ellerim bembeyaz oldu, kollarım hala koyu, bazı yerler açıldı bazı yerler hiç açılmadı bazıları da tuhaf bir buğday oldu. Sarı sarı :( Ben iki haftada bir kese de yaparım ama düzelmiyor hiç ya :(

Canım valla doktora mı gitsek napsak ben de bilmiyorum :dontknow: ilk defa karşılaşıyorum böyle bir durumla,eski ten rengim fotoğraflarda kaldı :( Ben hamama gidip kese bile yaptırdım.Senin de dediğin gibi cildim tuhaf bir buğday oldu :confused: Ki benim vücudum pamuk gibi beyazdır normalde.Dekoltem berbat göğüsler bembeyaz dekolte tuhaf bir buğday-kırmızı.Oriflame fairness kullanıyorum,kese yapıyorum çok az bir açılma var gibi sanki ama kollarım alacalı gibi oldu sanki.Doktor bir arkadaşım benimle dalga geçti,panik yapma olur böyle şeyler diye;ama normalde çok zor yanıp en fazla 1 haftada cildi açılan ben nerdeyse 3,5 aydır açılmaz mı. :confused: Biraz daha bekleyip cilt doktoruna gideceğim ben.
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen espadrilles » Pzt Ara 06, 2010 2:32 am

crysanthemen ve ipekböceği, bu renk sorunu sizi ciddi olarak rahatsız edecek boyuttaysa öylesine denemek için bu tarz ürünler kullanmadan dediğini gbi doktora gidin bence sonuçta cilt uzmanı herşeyin iisini bilir.

arap kızı kremine gelince sadece bu forumda görüp okudum başlığı ama pek ısınamadım. gerçekten rengi açıyorsa içindeki kimyasallar çok zararlı olmasın? dermokozmetik bile değil. dikkatli olmak lazm
Kullanıcı avatarı
espadrilles
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ipekbocegi » Pzt Ara 06, 2010 11:03 pm

espadrilles, sağol canım haklısın. Zaten bir şey denemdim ki ben, üç dört ayrdır duruyorum böyle, düzelir diye :laugh:

crysanthamen, tatlım evet düzeliyormuş kendiliğinden yani öyle dedi bana doktor, bir daha güneşlenirken ders olur falan dedi :laugh: Yani bir çaresi yok, önümüzdeki sene mayıs haziran gibi tamamen düzelmiş olurmuş :( Ama dikkat et yanarsan yine olur dedi :laugh: Sen de çok rahatsız oluyorsan git tatlım. Herkesin durumu farklı çünkü ;)
Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer,
Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun, etme...
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen espadrilles » Sal Ara 07, 2010 9:16 am

ikinize de geçmiş olsun kızlar :)
benim eski gittiğim lazer epilasyon bacaklarımda leke yapmıştı nokta nokta. dediğiniz gibi bişi yapmadım uzun bi süre sona geçti.

yazın da taksimin ortasında topukluyla koşarak kursa yetişmeye çalışırken yere yapışmıştım 2 dizim de parçalandı. onlar da tam geçmedi pembe biraz ama zamanla düzelir diyolar bakalım..
Kullanıcı avatarı
espadrilles
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen crysanthemen » Sal Ara 07, 2010 9:42 am

ipekbocegi yazdı:espadrilles, sağol canım haklısın. Zaten bir şey denemdim ki ben, üç dört ayrdır duruyorum böyle, düzelir diye :laugh:

crysanthamen, tatlım evet düzeliyormuş kendiliğinden yani öyle dedi bana doktor, bir daha güneşlenirken ders olur falan dedi :laugh: Yani bir çaresi yok, önümüzdeki sene mayıs haziran gibi tamamen düzelmiş olurmuş :( Ama dikkat et yanarsan yine olur dedi :laugh: Sen de çok rahatsız oluyorsan git tatlım. Herkesin durumu farklı çünkü ;)

Kızlar Sağolun canım paylaşımlarınız için.Aslında ben hiç güneşlenmem hiç sevmem güneşte malak gibi yatmayı hatta plaja gittiğimde de arkadaşlarım güneşlenir ben koca şemsiyelerin altına girerek kaçarım güneşten.Zannedersem bu sene yazlıkta bizim her yer açık yüzerken güneşin altında kaldım bir de siz siz olun kızlar bildiğiniz güneş kreminden asla şaşmayın.Senelerdir Nivea'nın ve Avon'un en az 30 faktörlü güneş koruma ürünlerini kullanırdım,bu sene almaz olaydım Gratis'ten kampanya var diye üzerinde simpsonsların resmi olan güneş kreminden aldım,1 alana 1 bedava vardı.Güya o da 30 faktör koruyuculuydu hatta yüz için 50 faktör olanını aldım. Buarada çok hafif de olsa açıldım ama hala kendi rengime dönemedim.Bir tek yüzüm döndü kendi rengine
Espadrilles,geçmiş oldun,bu tür yara lekelerine doğal defne sabunu çok iyi geliyormuş duyduğum kadarıyla bir dene istersen,ben de kullanıyorum defne sabunu güneş lekelerine bile iyi geliyor.
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen crysanthemen » Sal Ara 07, 2010 9:44 am

ipekbocegi yazdı:espadrilles, sağol canım haklısın. Zaten bir şey denemdim ki ben, üç dört ayrdır duruyorum böyle, düzelir diye :laugh:

Ay şimdi gördüm ne Mayıs Haziran gibi mi düzelirmiş :popeyes: Abovvvv!desene daha çok bekleyeceğiz :(
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen catherinee » Çrş Tem 27, 2011 11:21 pm

Ben 2-3 aydır her akşam kullanıyorum bu kremi.lekeleri azalttı bende ama nette yazdığı gibi sivilceleri önleme özelliği yok.
Kullanıcı avatarı
catherinee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 12we » Cum Tem 29, 2011 1:52 pm

arap kızı kreminden hiç memnun kalmadım arkadaşlar ama kokusuna bittim sırf kokusu yüzünden atamadım temiz temiz kokuyor 1 aydır koltuk altıma sürüyorum son 1 aydır da bıorichi altın vücut yağı kullanıyorum LRP forumunda anlattım gittigidiyordan zeytinlik123 adlı kullanıcıdan aldım fiyatıda çok uygun gazetelerde çıkan haberleri üzerine denemek için aldım cildim ve ben aşık olduk bu yağa artık yaz kış kullanabileceğim bir ürün keşfettim sizinde önerilerini almak paylaşmak isterim
Kullanıcı avatarı
12we
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen BanuArslan » Pzr Ağu 14, 2011 6:39 pm

kızlar ben bi sitede, içeriği tamamen bitkisel oldugundan hiç bir yan etkisi yoktur diye bişey okumuştum bu arap kızı kremiyle ilgili. ben de dün aldm bakalım neler olacak
BanuArslan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Önceki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir