Roaccutane Kullananlar ve Sonrası-6

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen luthien » Pzr Nis 24, 2011 3:02 pm

Burdan devam edebiliriz kızlar.. :bye:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re: Roaccutane Kullananlar ve Sonrası-6

Mesajgönderen sysyphus » Pzr Nis 24, 2011 6:36 pm

5sene önce kullandım,izlerim kaldı,geçmesi için uğraşırken yeni sivilcelerle uğraşmaya başladım,ve onlar da iz bırakıyorlar,ne yapcam bilmiyorum,kullanmadığım dermokozmetik ürünü kalmadı,yüzümden nefret ediyorum,yüzümü aldırmak istiyorum,tek istediğim sağlıklı bi cilde sahip olmak,makyaj bile yapamıyorum bişi olur diye.
sysyphus
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen archi » Pzt Nis 25, 2011 10:16 pm

ssyphus doktorunla iletişime geçtinmi ? bir de önce biraz sakinleş:( ben de nefret ediyorum sivilcelerdeni yani çekmeyen anlamıyor nasıl etkiliyor psikolojiyi, öz güveni nasıl yıkıyor....
Doktorunla konuşmalısın bence.İlaç sonrası tedaviyle ilgili bilgilendirmiş miydi seni?
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen luthien » Sal Nis 26, 2011 8:01 pm

Zoretanin'de 21.günüm.. Kusma dönemi geçirmiyorum henüz, umarım geçirmem de.. Yüzümdeki sivilceler söndü, gözeneklerim sıkılaştı, pürüzsüz ve sakin bir dönemdeyim. Fakat ciddi bir kuruma geçiriyorum, dudaklarımda yarıklar oluştu ki kremi hiç aksatmama rağmen, yüzümü yıkadığım zamanlar soyuluyor bende soyuyorum izlerim hafifler diye işe de yarıyo sanki.. Ellerim filanda kuruyor, saçlarım yağlanmıyor fakat dipleri hep kepek gibi kabuk oldu kuruluktan sanırım. Haftaya doktor kontrolüm var, şu sıralar yediklerime de dikkat ediyorum ki, tahlillere kadar kolestrolümü filan yükseltmeyeyim diye.. Şu sıralar çok memnunum, inşallah da böyle devam eder..

*Yalnız geçen gün bıyıklarımı alırken dudaklarımın üstündeki deriyi bildiğiniz söküp attım yani. Bu kadar tahriş olucağını düşünmemiştim, siz nasıl alıyorsunuz yada böyle oluyor mu sizin de? Bi de tedaviye başladığımda beri ağda yaptırmadım, yaptıranınız var mı, bişi olur mu acaba? :confused:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen archi » Çrş Nis 27, 2011 11:40 am

luthien geçmiş olsun.ağda çok hassas ciltler için bile önerilmediğinden bence bu dönemde yaptırma.ben vücudum için jilet kullanıyorum açıkçası (bacak vs) :blushing:
yüzüm için cımbız.ağdaya cesaretim yok.
yediklerine dikkat etmelisin evet.canın tatlı çektiğinde küçük bir sütlü tatlı iyi oluyor :) tarçınını bol tutarsan nefsini doyuruyor :) veya hafif bir tiramisu.Bneim kardeşim yağsız yapar harika :)
spor yapıyor musun, kesinlikle tavsiye ederim...
Saçlara gelince, benim de ilk zamanlar öyleydi, sonra geçti.Mümkün olduğunca az yıka saçını...
Dudakların için la roche posay in var bi tane kremi, eczane verir hemen.Hoş ben kaybettim bulamıyorum kaç gündür :( ama güzeldi o.
benim bugün roaccutane 63. Öbür hafta kururum diye düşünüyorum, Dozum 30, bir de diane 35 alıyorum.Artık kurumazsam pes zaten :D şu an normalim ama.
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen koru » Prş Nis 28, 2011 12:19 pm

Luthien kesinlikle ağda yapma derim. Ben çok kurumadığım için cesaretlenip kollarıma yapmıştım 1. ay içinde. Yaparken bişey hissetmedim ama temizleyince derimi yüzdüğüm ortaya çıktı :pisik: ağdayla beraber yer yer derim kalkmış meğerse.
Kullanıcı avatarı
koru
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pinkster » Prş Nis 28, 2011 12:34 pm

bende bıyıklarımda aynı problemi yaşadım...ama diğer hiç bi bölgemde derim vs kalkmadı..kişiden kişiye deişio demekkii...benim roaccutane tedavim bitti 2 ay beklemedeyim.
Kullanıcı avatarı
pinkster
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen archi » Cum Nis 29, 2011 3:34 pm

ben roac 30mg kullanıyorum, diane 35 kullanıyorum.niçün kurumuyorum densiz miyim neyim yaw :laugh: sevgili cildim, artık biraz daha ciddiye alır mısın roaccutane ı :confused:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen neslihanbykc » Cum Nis 29, 2011 8:09 pm

archi nazar değdirme kendine :kiss: maşallah :laugh:
darkchocolatebrown bir akıllı delinin kozmetik güncesi:)
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Cum Nis 29, 2011 10:55 pm

neslihan kendimden şüphe etmeye başladım kurumamam çok tuhaf diil mi yahu :DDDD
sivilcelerim baya azaldı, şu an 3 tane var, 2si büyük malesef.izleri kalıyor hep nasıl geçecekler bilmem :confused: bir de beyaz tenl olduumdan çok göze batıyor :( amaaan yaa bitse de gitse keşke :)
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sorceress » Cmt Nis 30, 2011 6:13 pm

bugün sonunda tekrar cilt dokturuna gittim. yıllardır gittiğim diğer cilt doktorlarının aksine bu doktor bana yüzümdeki bu gergin yapının ve kırmızı pullu oluşumların seboreik dermatit değil kalıtsal rozase olduğunu söyledi. :dontknow: ben rozaseyi araştırınca tanıya uyduğumu düşünüyorum ama emin de olamadım bi türlü. :( sırtımda fln da sivilcelenme var :( zoretanin yazacağını söyledi broşürünü verdi bir de bir sürü kan testi sanırım bu ilacı kullanmaya uygun olup olmadığım ile alakalı. :confused: fakat doktora bile güvenemedim bi türlü :( bir de yan etkilerini okuyunca öyle kararsız kaldım ki :dontknow: cildim saçlarım normalde çok yağlı yani neredeyse her gün yıkamam gerekiyor. saçımda yer yer pullu oluşumlar var cildim ise her daim hassas gergin ve kırmızı. yani böyle iğne ucu kadar minik minik bir sürü sivilce var gibi duruyor. :( bu ilacı kullananlar varsa tavsiyelerinize gerçekten ihtiyacım var :huggs:
Kullanıcı avatarı
Sorceress
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen luthien » Sal May 03, 2011 9:05 am

Sorceress, forumda arama yapıp, geçmiş başlıkları da okursan Zoretanin hakkında bir çok bilgi ve tavsiye okuyabilirsin. Örneğin ben şu an kullanıyorum, 1. ayım dolmak üzere. Yüksek faktörlü bir güneş kremi kullanmak zorundayım, biraz iştahım kesildi, yüzüm ve dudaklarım kurudu ve saçlarımda artık yağlanmıyor. Şu an için dışarıdan görünen etkileri bunlar. Doktorunlada iyice konuşup bilgi alabilirsin, o uzun prospektüs gözünü korkutmasın.
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen senaaaa » Sal May 03, 2011 6:42 pm

Herkese meraba! bu ilaçla ilgili yazıları okuyodum, bu sitedeki yorumları gördüm ve tecrübelerimi sizle paylaşmak için üye oldum. ben ilacı bitireli 1.5 ay oldu ve sonucundan oldukça memnunum. ama kullanırken resmen çekmediğim çile kalmadı diyebilirim. herkeste olduğu gibi heryerimde bir kuruluk oluştu, dudaklar paramparça, vücut ağrıları hatsafha, kabızlık, depresyonik etkiler,burun kanamaları, gözlerde kuruluk sonucu lens takamama vs. Öncelikle eğer gerçekten ciddi bi sivilce probleminiz yoksa bunu kullanmayın. bi cildiyeci görür görmez 'tamam roaccutane' dediyse ikinci bi doktora daha gidin. Kullanmaya başladıysanız yaz ayları geliyo, güneş kendini göstermeye başladı ve bu ilacın yazın kullanılması riskli - leke bırakabilir. asla güneş kremi sürmeden çıkmayın ve gün içinde yineleyin hatta mümkünse yazın ara verin derim. vücudunuzu nemlendirin kremlerle. bol bol su için üşenmeyin. zorlu fiziki hareketlerden kaçının. sebze ağırlıklı beslenin. sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmeye bakın.
Bunların yanında ürün olarak tavsiye edebileceklerim ; dudaklarım için lanocure diye bi krem kullandım. normalde hamile kadınların meme ucu çatlakları içinmiş ama inanın yumuşatmayı geçin açık yarınları tedavi ediyo. bephantene hametan falan yalan. sadece çok yapışkan bi krem sürdükten sonra saçınız açık rüzgarlı havaya çıkmayın.) yüzüm için de avene clean-ac diye bi krem vermişti doktor,nemlendirici krem, ondan da memnun kaldım.şimdi tedavim bitti ve hiç sivilce çıkmıyo artık. haa atıyorum 2 yıl sonra ne olur bilmem.ama şu an gayet memnunum.d kötü yanı şu, saçınız kullandığınız sürece kuruyo hiç yağlanmıyo onun verdiği yıkamadan geçebilen 3-4 gününüze belki 1 haftanıza seviniyosunuz.d bıraktığınız zaman hemen eski halini alıyo- cildiniz de yağlanıyo xd Sadece sabredin sonuç güzel oluyo Herkese faydalı olması dileğiyle ;)
senaaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Sorceress » Sal May 03, 2011 8:52 pm

luthien yazdı:Sorceress, forumda arama yapıp, geçmiş başlıkları da okursan Zoretanin hakkında bir çok bilgi ve tavsiye okuyabilirsin. Örneğin ben şu an kullanıyorum, 1. ayım dolmak üzere. Yüksek faktörlü bir güneş kremi kullanmak zorundayım, biraz iştahım kesildi, yüzüm ve dudaklarım kurudu ve saçlarımda artık yağlanmıyor. Şu an için dışarıdan görünen etkileri bunlar. Doktorunlada iyice konuşup bilgi alabilirsin, o uzun prospektüs gözünü korkutmasın.

teşekkür ederim luthien :huggs: o prospektüs de korkulmayacak gibi değil ki :) ama testlerimi yaptırıp doktorumla ayrıntılı olarak görüşeceğim en son kararım bu oldu zaten. saçlarımın kuruması fln benim için nimet zaten :) umarım en hasarsız şekilde atlatırım bu süreci :)
Kullanıcı avatarı
Sorceress
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mavisu » Sal May 03, 2011 8:52 pm

inşallah canım :kissmuch:
Oğluşumla tanışmama çok az kaldı :)))
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Sorceress » Sal May 03, 2011 9:34 pm

teşekkür ederim mavisu :huggs:
Kullanıcı avatarı
Sorceress
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen archi » Çrş May 04, 2011 9:14 am

kolumu kırdım kızlar nazar değdirdiler bana....dün ameliyat oldum...roaccutane dan çekmiorum bişey de solağım ve sol kolum...üstelik bilek...ufff.. :crybaby:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen withmyheart » Çrş May 04, 2011 9:16 am

canım çok geçmiş olsun yaa... üzüldüm :(
tez zamanda iyileşir inşallah kolun. nasıl oldu ki?
Kullanıcı avatarı
withmyheart
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mavisu » Çrş May 04, 2011 9:39 am

archi geçmiş olsun kujum çok üzüldüm :( inşallah çabucak iyileşir.
nazara gelince gözü olanın gözü çıksın :tongue:
Oğluşumla tanışmama çok az kaldı :)))
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen archi » Çrş May 04, 2011 10:25 am

mavisu teşekkür ederim...evde öyle yatıyorum ve normalde bıcır bıcırımdır nerdeyse hipraktif derecesinde...nasıl gçecek 1 ay bilmem :crybaby: :huggs:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen neslihanbykc » Çrş May 04, 2011 11:08 am

archicim geçmiş olsun tatlım :kiss:
darkchocolatebrown bir akıllı delinin kozmetik güncesi:)
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Felis » Çrş May 04, 2011 11:15 am

Archi geçmiş olsun canım.

Kızlar benim 2. ayım cuma günü doluyor. Perşembe günü doktora gidiyorum.
Nazar değmesin çok iyi gidiyor. Hiç sivilce çıkmadı cildim bebek gibi. Kusma filan olmadı. Dudaklarımdaki kuruma bile abartılı değil. Ellerimin üzerinde zaman zaman minik kırmızılıklar ve kurumalar oluyor. Üstelik ben 50 mg kullanıyorum. Depresiflik hiç olmadı, en korktuğum şey oydu.
Bakalım bu ay kolesterol nasıl çıkacak. Eti, tatlıyı, yağlı şeyleri baya azalttım, nerdeyse hiç yemedim.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Çrş May 04, 2011 3:26 pm

withmyheart mavisu felis neslihann çoook teşekkür ederim kızlar :huggs:
ben buz pateni yapıyorum,ben geri geri kayarken bir acemi düşmüş arkamda ben de görmedim tabi.onun bıçağına takılıp düştüm...bnm hatam bile değildi yani...zaten düşmeninde kuralları var kendim düşseydim sakatlnmazdım...ama işte takılınca brden düştüm öyle...sol geri cross çalıştığımdan sol yanıma düştüm..ve solağım.... :crybaby:
felis tatlım snnde ii geçirmene çok sevindm bu dönemi...bnde oldukça rahatım roac konusunda :huggs:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sorceress » Çrş May 04, 2011 7:53 pm

archi yazdı:kolumu kırdım kızlar nazar değdirdiler bana....dün ameliyat oldum...roaccutane dan çekmiorum bişey de solağım ve sol kolum...üstelik bilek...ufff.. :crybaby:

geçmiş olsun archi. :( umarım çok fazla sorun yaşamazsın :(
Kullanıcı avatarı
Sorceress
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen archi » Prş May 05, 2011 11:10 am

soreceress teşekkür ederim :huggs: :huggs: çok ağrım var malesef ağrı kesicilerle durabiliyorum onlar da uyutuyor... :crybaby:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen drmuge » Prş May 05, 2011 12:10 pm

archicim geçmiş olsuuun bi an önce sağlığına kavuşursun umarım :kiss:
-Bir çocuğun elinden yeryüzünü almak gibi birşey
büyümesini istemek!...
( 04/05/2011 itibariyle Project Pan.Biten ürün : 16 )
Kullanıcı avatarı
drmuge
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Felis » Prş May 05, 2011 3:27 pm

Kızlarrr bugün doktora gittim.
Tahlil sonuçlarım iyi çıktı. Kolesterolüm düşmüş geçen aya göre, 197 çıktı. Diğer değerlerim de normal :banana:
50 mg Roaccutane'a devam 3 ay daha.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Prş May 05, 2011 3:39 pm

müge teşekkür ederim :huggs: :huggs:
felis testlerinin ii çıkmasına çok sevindim :huggs: :huggs:
bn şu an napıcaımı üşünüyorum.kolesterolüm çıkmasın diye beslnmeme dikkat etmeliyim çnkü malum spor yapamıcam ve ben haftada en az 10 saat paten kayıyordum :crybaby: güçlenmem içinse yemem lazım.kaslarım zayıflayacak...çok sinirlerim bozuk.... :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen luthien » Prş May 05, 2011 4:16 pm

Archi çok geçmiş olsuun..

Ay bende dün doktora gittim kızlar, Zoretanin'e devam. Doktor cildime baktı, dedim hiç kusma filan yapmadı baya iyiyim diye, demez olaydım, akşamına 5 tane sivilce çıkarttım yaa. Ne şom ağızlıyım of :angryfire
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen maskara » Prş May 05, 2011 5:18 pm

merhabalarr. ben roaccı bitireli 5 ay oldu. bu güne dek hiç sivilcem çıkmamıştı. ancak bugün bir tane pırtladı. ne yapacağımı bilemedim. acaba doktora mı gitmeliyim hemen. yoksa sıklıkla karşılaşılan bir durum mu bu? var mı aranızda bu şekilde bir tane falan sivilce çıkaran? bir tane çıkınca gerisi gelir mi gelmez mi? içim içimi yiyor resmen. boşa mı içtim ben 9 ay ilaç yaa.
maskara
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Cmt May 07, 2011 8:46 pm

archi'cim sağol canım.
Bana da Luthien gibi nazar değdi sanırım ya. Dün yanağımda iki tane sivilce çıktı :(
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Pzr May 08, 2011 1:03 pm

kzlr bzmayın moralinizi.bnm bgn 74. günüm hala sivilcem vr 2 tane.sönüyorlar.bnm esas problemim izler...kolum ii olsa bgn çıkıp bkcaktım ne yapabilirim die ama evdeyim...çok sıkılıyorum bi de.pure beauty nin aydınlatıcı essence ini denemek istiyorum.izlerim çok kötü.
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen AYZIT » Prş May 12, 2011 12:56 pm

Roaccutane 3 yıl önce tam 8 ay süre ile kullandım. son derece memnunum cildim tertemiz oldu. Tedavi süresince ve tedavi bittikten sonra kesinlikle makyaj yapmadım ve hala yapmıyorum. Bence cildi sivilceye yatkın olanlar kesinlikle makyaj yapmamalı en azından fondoten, pudra, allık gibi ürünleri kullanmamalı. Doktorumun beyanı ve kendi tercübem gereği makyajın bu sorunu ağırlaştırdığını gördüm. Temizleme Jeli olarak SEBAMED, tonik olarak ROSENSE gülsuyu kullanıyorum. gülsuyunu sivilce sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim. kesinlikle çok ama çok faydalı.
Kullanıcı avatarı
AYZIT
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen itsbea » Cum May 13, 2011 6:39 pm

ben makyaj yapmadan duramam ki :dontknow:

az evvel içtiğim hapla bende bu rouccatane furyasına katılmış bulunmaktayım :laugh: inşallah banada ii gelir :pray: yalnız bi sorum olacak; bu ilacı içerken cilt bakım ürünlerinizi kullanmaya devam ettiniz mi?ben la roche posay effacler jel ve effacler duo kullanıyorum bu ara ama bitmek üzereler ama.su an bunları tekrar almam mantıksız olur,zaten ilaç kurutacağı için.ne kullancam ben peki?kararsız kaldım :blushing:
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen maskara » Cum May 13, 2011 11:15 pm

itsbea ben sana cevap veriyim başka biri de bana cevap versin nooluur:(
Cilt bakım ürünlerinden o saydıkların senin de tahmin ettiğin gibi cildinin fazlasıyla kurumasına sebep olur. Cilt temizliği için ben kullanmadım ama effeclar h önerenler var. Ben susuz temzilikten yanayım. Su kurutuyor çünkü. O nedenle sensibio H2O öneririm. Ya da herhangi bir makyaj temizleme sütü. Sen bilirsin. Haftada bir iki kez de çok rahatsız olursan suyla köpükle temizlersin.(ben öyle ypıyordum.) Kremdeyse biodermanın hydrabio light ını veya avene nin clean ac sini öneririm. İkisi de güzel ama avene daha güzeldi bence.
Şimdii; yok mu kimse buralarda sivilce tedvisi 5 6 ay önce biten ma arada ufak sivilcesi çıkan? Normal mi bu yoksa roacc başarısız mı oldu... bi karar versem çalıcam doktorun kapısını..
maskara
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen itsbea » Cmt May 14, 2011 6:24 am

maskara çok teşekkür ederim :kissmuch: bu ürünler benim karma cildime şimdilik fazla gelir gibi.sensibio h2o var bende zaten ama susuz temizlik düsünemiyorum ben kendimde :laugh: diğer dediklerinede bakacm :kiss:

senin sorununu bi kaç kez okudum bende, öyle söylüyorlar, arkadaslarımda filanda var.çok abartı sekilde çıkmıyorsa, ilaç kullanmadan önceki halin gibi degilse bekle derim.baktın çıkmaya devam ediyor o zaman tekrar o tedavini uygulayan dr a git bence :bye:
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Cmt May 14, 2011 12:34 pm

itsbea geçmiş olsun tatlım...kurutucu hiç bir şey kullanma.temizle nemlendir bolca.bn tonik de kullanmıyordum ama merakıma yenilip pure beauty aldım kurutmadı cildimi.bugün bnm roccutane la 80. günüm.dudağımın altında böyle bayadır buton gibi şeyler vardı, biri sivilce olmaya karar verdi şu an ağrıyor...umarım bunlar sonunculardır.kesin etki 3-4 ayda çıkıyor diyorlar.2 tane küçük sivilce de yanağımda var, onlar da butondu ne zamandır..bakalım kurtulabilecek miyim....
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zencefilkiz » Pzr May 15, 2011 9:04 am

Bu ilacı kullanan bazı insanlarda sonradan tekrarlayabiliyor sorun ne yazıkki.. :confused:
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Pzr May 15, 2011 9:50 am

iz bırakmasalar, çok da umrumda olmayabilirdi sivilceler çünkü aynı anda çok fazla olmuyor benim, ama çok açık tenli olduğumdan iz kalıyor hep...bu çok sinir bozucu.izlerim olmasa çok seviyorum cilt tonumu.keşke kalmasa hiç...
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zencefilkiz » Pzr May 15, 2011 11:50 am

geçmiş olsun cnm,inşallah tedavin bittiğinde hiç sivilce kalmaz ve izlerde hepsi geçer inşallah :pray:
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Pzr May 15, 2011 2:49 pm

inşallah zencefilkızz gerçekten çok istiyorum bunu :huggs: şu an sağ yanağımdaki buton tamamen beyaz çirkin bi sivilceye dönüştü, dudağımın altındaki de ona yetişmeye çalışıyor ve ağrıyor.bitsinler artık nooolurrrr...
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen larinia » Pzr May 15, 2011 2:54 pm

archi bir pure beauty başlığına bakabilir msn cnm yardımına ihtiyacım var :blushing:
Limonsuz Diet Cola=)
Kullanıcı avatarı
larinia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zencefilkiz » Pzr May 15, 2011 2:55 pm

inşallah cnm..Ama geçer bana kalırsa..Bende bundan bir 3 sene önce filan kulanmıştım 6 ay kadar bu ilacı. Aşırı sivilcem yoktu ama çenemde mesela bir tane çıkardı geçmezdi abartısız belki 2 ay..O yüzden kullanmıştım.Şimdi 70 küsürüncü günlerindesin sanıorum.Tam kusma zamanı..Ama merak etme.Bu çıkanlar ciltteki fazla yağın atıldıgının göstergesi.Bir bir ay sonra kadar filan azalıyor ve sonrada kusması bitiyor.Geçicek cnm inşallah.Bu ilaçsabretmeyi öğretiyor insana heralde..Yaşadıklarını tahmin edebiliorum cnm..Ama sonucunda güzel olucağını dusun,ki olucakta inşallah cnm :pray:
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Pzr May 15, 2011 7:15 pm

zencefilkız inşallah cnm.81. gün bugün roaccutane la. daha var baya tedavinin bitmesine...
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zencefilkiz » Pzr May 15, 2011 8:21 pm

anladım cnm.Biran önce geçer inşallah.Geçmiş olsun cnm :kiss: :bye:
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen archi » Pzr May 15, 2011 8:35 pm

çok teşekkür ederim zencefilkız :huggs:
lariniacım burda yazını görüp direk koşmuştum diğer başlığa :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen meltembrk » Çrş May 18, 2011 8:46 am

7.ayımın içindeyim ve halaa tam anlamıyla geçmedii yüzüm.. sivilceler bitti sayılırr ama hala siyah noktalar ve fazlasıyla iz varr :(( ne yapıcam benn yaz geldii iyice bunalıma girdimmmmm
Kullanıcı avatarı
meltembrk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drmuge » Çrş May 18, 2011 9:19 am

ben 1 kür fakültedeyken kullandım tamamen kurtuldum 3 yıl sonra yavaş yavaş tekrar çıktı sonra bi anda çoğaldılar
dermatologum 2. kür başladı ve tamamen düzeleceğini belirtti
2.kürü de kullandııım
bittikten birkaç ay sonra tekrar geri geldiler:)
inşalah siz kesin fayda görürsünüz arkadaşlar biraz ciltle alakalı sanırım :)
-Bir çocuğun elinden yeryüzünü almak gibi birşey
büyümesini istemek!...
( 04/05/2011 itibariyle Project Pan.Biten ürün : 16 )
Kullanıcı avatarı
drmuge
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen archi » Cmt May 28, 2011 7:41 pm

mügeee demee öyle geri dönmesinleeeerrrr :pray:
bugün roac 94. çok şükür bi sıkıntım yok.alnımda 1 sivilce var o kadar.izlerim kırmızı ama sanki eskisi gibi değil.izler için hametana başlamayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sysyphus » Pzt Haz 06, 2011 7:30 pm

archi yazdı:ssyphus doktorunla iletişime geçtinmi ? bir de önce biraz sakinleş:( ben de nefret ediyorum sivilcelerdeni yani çekmeyen anlamıyor nasıl etkiliyor psikolojiyi, öz güveni nasıl yıkıyor....
Doktorunla konuşmalısın bence.İlaç sonrası tedaviyle ilgili bilgilendirmiş miydi seni?

antibiyotik kremler verip gönderiyorlar,yardımcı olmuyorlar ki hiç, kremler de bi işe yaramıyor bilmiyorum ne yapcam..
sysyphus
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir