Cilt Temizliği

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Cilt Temizliği

Mesajgönderen blush » Cmt Şub 28, 2009 7:17 pm

sonne,
tesekkur edrım cnm :kiss:

bossnes,
Vıchy benımde hıc sevmedığım bır marka annemle pek cok urununu kullandık ama memnun kalmadık.
Nuxe un ılk mımık kırışıklıkları uzerıne bır kremı var fıyatıda uygun aslında ama bır ıse yarar mı bılmıyorum
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sonne » Pzt Mar 02, 2009 1:09 am

rica ederim cnm.alırsan yorumlarını bekliyorum :bye:
En son Pixie79 tarafından Pzt Mar 02, 2009 7:36 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı yapmayınız.
sonne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drBeauty » Pzt Mar 02, 2009 11:54 am

kızlar burayada yaziim;
pudra kullanınca normal yıkama jelimiz dışında önce bir makyaj temizleyici kullanmaya gerek warmı?
yada bu yıkama jeline göremi değişiyo? mesela la roche toleriane gelde açıklamasında makyaj temizliği yazıyo ama ddf sensitive skin cleansing gel yada dermalogica special cleansing gel de makyajdan bahsetmiyo :dontknow: ben
tüm jeller temizler düşüncesiyle ek bişe kullanmıyorum? siz napıyosunuz??
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen noone » Pzt Mar 02, 2009 12:49 pm

ben dermalogica special cleansing gel kullanıyorum, makyajımı temizliyor,ben gayet memnunum. üstünde yazmıyor ama bence yeterli oluyor. ekstra temizleme mendili fln kullandıgımda cildim geriliyor kuruyor, o yüzden sadece special gel kullanıyorum
noone
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen breath » Pzt Mar 02, 2009 7:33 pm

drbeauty ben de dermalogica special gel kullanıyorum.makyaj yaptığım da gelle 2 defa yıkıyorum yüzümü.gayet temiz oluyo :)
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen hacero » Sal Mar 03, 2009 10:56 am

special gel en yoğun yaptığım makyajımı bile temizliyor.. :love10: arkasından tonikli pamukla sildiğimde pamuk hiç kirlenmiyor.. :pray:
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Sweet84 » Sal Mar 03, 2009 1:39 pm

breath yazdı:drbeauty ben de dermalogica special gel kullanıyorum.makyaj yaptığım da gelle 2 defa yıkıyorum yüzümü.gayet temiz oluyo :)

bende aynı fikirdeyim...hatta special cleansing gel benim için bir makyaj temizleyici...yani yüz yıkama jelim normalde clearing wash...bende çok memnunum...hiç kurutmadan zarar vermeden temizliyo makyajı...cnm sen ne kadar zamanda bitiriyosun bu ürünü?..yani 2 kere kullanınca ne kadar gidiyo....?
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 2:51 pm

Merhabalar.
Ben fondoten ve pudra kullanmıyorum sadece göz makyajı yapanlardanım:)Bu yaşıma kadar cildimle ilgili hiç sorun yaşamadım.Doğru dürüst ergenlik sivilcem bile olmadı :) Ama bu sene gene cildimde birşey yok ama mesela 1 tane sivilce çıkıyo ve uzun süre geçmiyo ve büyük bi sivilce tabi.Gözede hiç hoş gelmiyo.
Dr a gittim ciddi bişiy değil akne dedi.2 krem bide moos diye bi yüz yıkama jeli verdi.yüz yıkama jelini hala kullanıyorum ama kremleri bırakmıştım.şimdi bitane daha çıkınca kreme başladım tekrar.
Dünde kozmetik ürünler satan bi yere gittim.cilt temizliği için neler tavsiye edersiniz dedim.kadın cildime baktı ve INNOVA HYDRA-foam 200 köpük temizleyici ve toniğini verdi.hiç bizararı yk çok da iyi bi üründür dedi.Şimdiye kadar pek ihtiyacım olmadığı için bi bilgim yok.sizin yorumlarınız nedir?
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Çrş Mar 04, 2009 3:02 pm

Canım cilt tipin ne bilmiyorum ama anladığım kadarıyla normal bir cilt ya da kuruya dönük.Bence Innova yerine Roc al,çok daha iyi :yeah: Roc yıkama jeli ve mavi renkli Hydra nemlendiricisini öneririm. Aslında ben dermokozmetik tercih edenlerdenim. La Roche Posay ya da Nuxe alabilirsin.La Roche ile Roc aynı fiyatlarda.Ayrıca donemsel cıkan tek tük sivilceler için sadece sivilcenin üzerine sürülen La roche Posay'ın Effaclar A.I ürününü ya da Amway'in Artistry Blemish Control Gel ini öneririm :bye:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 3:32 pm

İlgin için teşekkürler.
dün aldım valla innovayı.Umarım daha beter etmez:):)Çünkü ii bir markamıdır hiç bilmiyorum:)onları bi kullanıcam iyi gelmezsede senin dediklerini denicem.Senin dediğin kremi alırım akşam.
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 3:44 pm

hlllegend,
ınnovanın beyaz sisedekı kopuk temızleyıcısını mı aldın
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 3:45 pm

evet cnm.
Bide toniğini verdi
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 3:50 pm

hlllegend,
gule gule kullan cnm. temızleme köpüğünü bır kac sene once bende kullanmıştım. Cılde zarar vermıyor alerjı falanda yapmadı benım de tek tuk sıvılcem cıkar ama maalesef onlarada fayda etmedı. Lokal olarak sıvıce uzerıne uygulanan jellerı tavsıye edrım...
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 3:54 pm

anladım içim rahatladı valla saol.yani şimdiye kadar cildimle ilgili hiç sorun yaşmadığım için alışkın değilim yüzümde sivilceye falan sinir bozuyo:)
tek tük sivilce içinde artık bi eczaneye gideyim bakalım verir bişiyler heralde:)saolun yardım için.
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 4:00 pm

hlllegend,
rica edrım cnm :kiss:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mashi » Çrş Mar 04, 2009 5:55 pm

kızlar cilt temizliğinde ve bakımında H20+ ürünlerinden kullanan var mı?
ben değişim yapmak istiyorum ama karar veremedim, clinique, lancome, h20+, biotherm ve murad arasında gidip geliyorum hangi markanın hangi ürününü tavsiye edersinis ark.?

ddml, murad nar özlü temizleyici, bifacil, redness solution cream almayı düşünüyorum.
ama göz altı gündüz geceye krr veremedim. yaşım 25 karma cilt tipindeyim. önerilerinize açığım ;)
müdür yan masada o yüzden kısa ve öz msj yazdımm :toofunny:
Kullanıcı avatarı
mashi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Sweet84 » Çrş Mar 04, 2009 6:05 pm

mashi yazdı:kızlar cilt temizliğinde ve bakımında H20+ ürünlerinden kullanan var mı?
ben değişim yapmak istiyorum ama karar veremedim, clinique, lancome, h20+, biotherm ve murad arasında gidip geliyorum hangi markanın hangi ürününü tavsiye edersinis ark.?

ddml, murad nar özlü temizleyici, bifacil, redness solution cream almayı düşünüyorum.
ama göz altı gündüz geceye krr veremedim. yaşım 25 karma cilt tipindeyim. önerilerinize açığım ;)
müdür yan masada o yüzden kısa ve öz msj yazdımm :toofunny:

ben herşeyden önce denemeni öneririm cnm......benim memnun kaldığım markalar murad dermalogica ddf mesela...ama vichy nin nemlendiricisinden de memnun kaldım......yani yapılan yorumlara göre bazen yanılabiliyosun.......deneyince anlaşılıyo çoğu ürün...... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen breath » Çrş Mar 04, 2009 6:29 pm

sweet ben special geli kasımda aldım.daha baya var içinde.
sadece makyaj yaptığım günlerde 2 defa kullanıyorum.onun dışında bi kere temizlemek yetiyo
bir de special'ı ilk defa aldığım için ne kadar gider bilmiyorum canım

vichy'i ben de hiç sevmezdim.eczacı aqualia termal testerı verdi.spf'li bi krem.beğenmiştim yapısını
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Sweet84 » Çrş Mar 04, 2009 7:22 pm

breath yazdı:sweet ben special geli kasımda aldım.daha baya var içinde.
sadece makyaj yaptığım günlerde 2 defa kullanıyorum.onun dışında bi kere temizlemek yetiyo
bir de special'ı ilk defa aldığım için ne kadar gider bilmiyorum canım

vichy'i ben de hiç sevmezdim.eczacı aqualia termal testerı verdi.spf'li bi krem.beğenmiştim yapısını

cnm sorma ben de vichy e hiiiiiçç sıcak bakmazdım ama dergiden normaderm in tester ı çıktı ve öylesine denedim.....inanılmaz iyi geldi cildime.........çok şaşkınım ama işte denemek çok önemli galiba... :yeah: ....bu arada bende special ı alalı nerdeyse bir sene olucak ve hala yarısında sayılırım.....çok mu az kullanıyorum acaba diye sormak istedim...saol cnm.... :yeah:
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen breath » Çrş Mar 04, 2009 7:54 pm

canım ben az kullanmıyorum,azalmıyo sanki.brereketli bi ürün epey gider gibi :)
bence de denemeden ürünlerin nasıl olduğunu bilemeyiz.bu yüzden tester kullanmak çok önemli.tabi çoğu yer tester vermiyo :dontknow:
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 11:18 pm

Sweet84,
bende aqualia termalın serumunu denedım gercekttende verdığı nem ve yapısı cok ıyıydı. Markaya cok antıpatık olduğum için almadım ama sanırım alacagım ;) eczacı bu serıde kendını cok gelıştırdı falan dedı
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sweet84 » Prş Mar 05, 2009 12:23 pm

cnm bende katılıyorum eczacının yorumuna ..bence eleştrileri dikkate almışlar gibi....yoksa zaten pazarda varolamayacakdı vichy......ama yinede herzaman olduğu gibi denemek çok önemli...... :bye:
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bolkozmetik » Cum Nis 03, 2009 1:32 pm

Kızlar cildim kuru ve nemsiz. Süt ve jelim bitiyo süt olarak lancome comfort serisininkini kullanan oldu mu? Jel olarak da clinique düşünüyorum cleansing foam. Ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
bolkozmetik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sssibel » Cum Nis 03, 2009 1:53 pm

clinique alma derim başkada bişey demem onun yerine dermalogica deneyebilirsin cnm
Kullanıcı avatarı
sssibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bolkozmetik » Cum Nis 03, 2009 3:18 pm

Kuru cilt için olna ürünleri hangisi dermalogica nın
Kullanıcı avatarı
bolkozmetik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sssibel » Cum Nis 03, 2009 4:02 pm

onu bilmiyorum ama türkçe sitesi www.dermalogica.com.tr burdan inceleyebilirsin hepsini cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
sssibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bolkozmetik » Cum Nis 03, 2009 5:13 pm

Sağol tatlım
Kullanıcı avatarı
bolkozmetik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen breath » Cum Nis 03, 2009 5:41 pm

canım benim cildimde kurudur ben dermalogica special gel kullanıyorum.çok memnunum.kuruluk,gerilme olmuyo

essential var,çok kuru ciltler için.ben beğenmedim.
ultracalming de alabilirsin.güzel bi ürün.essential dan daha güzel
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Felis » Cum Nis 03, 2009 10:50 pm

kızlar size bir şey önermek istiyorum.
kendimde işe yaramasa önermezdim kesinlikle. ama bir denemenizi ve sonucu yazmanızı çok isterim.
eşit miktarlarda saf zeytinyağı ve aktardan alıcağınız hint yağını karıştırın. bunu bir şişeye koyun. ilk deneme için birer kapak koyabilirsiniz mesela. sonra cildinizdeki makyajı sildikten sonra avucunuza bu yağ karışımından alıp büyün yüzünüze, göz altlarınıza ve çevrenize sürmeden masaj yaparak yedirin. iyice masaj yapın, cildinizi yoğurun. 10 dakikadan az olmasın. bazı beyaz beyaz sivilce ve siyah noktacıkların elinize pütür pütür geldiğini görüceksiniz. sonra cildinizi bir havlu (ince olsun) bir tülbent ya da bir makyaj temizleme mendilini kaynar suda iyice ıslatarak bir kaç defa bastırarak silin. suyla yüzünüzü durulamayın. cildinizdeki yağı alana kadar iyice sıcak suyla ıslatıp suyunu sıktığınız mendille silin. cildinizdeki parlaklık ve temizliğe inanamıycaksınız. ben iki gece ü,stüste yaptım ve cildimde stresten kocaman 2-3 tane sivilce pörtlemişti. onlar bile geçti. yani yağ karışımının sivilceyi geçireceği aklıma gelmezdi açıkçası.

lütfen üşenmeyin deneyin. sizdeki sonuçlarını da çok merak ediyorum. bir tek bana iyi geliyor olamaz bu karışım :)
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sedakaann » Pzr Nis 05, 2009 1:51 pm

felis harikasın, hemen deniycem üşenmeyip:)

özledim! girmedim siteye ne zamandır..nasılsın?
Kullanıcı avatarı
sedakaann
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Pzr Nis 05, 2009 6:17 pm

sen nerden öğrendin bu tarifi felis? en kısa zamanda deneyeceğim bende, kahrolsun siyah noktalar :yeah:
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen breath » Pzr Nis 05, 2009 6:21 pm

felis çok merak ettim gerçekten.denemekta fayda saol canım :)
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tiramisu35 » Pzr Nis 05, 2009 6:35 pm

sivilceden kalan inatçı lekelere de iyi gelirmi acaba,hintyağını araştırıyorum hemen
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ofelya » Pzr Nis 05, 2009 6:37 pm

ilginç ve bir o kadar da merak uyandıran bir tarif.hint yağı olsaydı hemen denerdim...
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen asli35 » Pzr Nis 05, 2009 6:41 pm

felis cim anlattiğina benzer birşeyi sadece zeytinyağı ile uyguluyordum.doktor bunun cilde faydası deil zararı olacağını 0 asitli zeytinyağıyla bile cildimizi yakabileceğini sölemiş we tekrarlamamı önermişti... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
asli35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr Nis 05, 2009 9:46 pm

ay bnm elimde hint yağı var ama deneyemem korkarım :laugh: yüzümde bi sürü komedon var zaten, öle yağla ovuşturarak elime dökülceklerini hiç sanmam.ama herkesin cildi bir değil işte.iyi gelen olabilr belki.ben de hint yağını saç, kirpik beslediği için kullanıyorum
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen impp » Çrş Nis 08, 2009 6:35 pm

kızlar dun acıl bır temızleyıcıye ıhtıyacım vardı parfumerıden roc marka aldım sızce nasıldır benım cıldım bıras sorunlu hemen kırmızı sıvılceler cıkar ıyı temızlenmesse roc nasıl bır markadır kullananlar yorum yapa :dontknow: bılırmı
Kullanıcı avatarı
impp
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen peony » Prş Nis 09, 2009 9:48 am

kızlar ben temizleyici süt tarzında bir ürün istiyorum yani cildimi hergün suyla köpürte köpürte yıkamak yerine bunu denemek istiyorum okuduğum yerlerde hep suyla yıkamada oluşabilecek hasarları ortadan kaldırır filan diyor tabi bu da önemli birşey..
temizleyicim bitti yeni alacağım ama kararsızım ya dermalogica dermal clay alacağım ya da böyle temizleyici losyon ama hangi markalarda bulabileceğimi bilemedim bunu da :confused:
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Prş Nis 09, 2009 10:16 am

peony,
bende süt ve jeli donusumlu olarak kullanıyorum sureklı süt yada sureklı jel seklınde gıtmıyorum
cilt tipin kuru yada kuruya donukse süt, karma- yağlı ise temızleyıcı su önerırım. süt ağır gelebılır benım cıldım kuruya donuk ama yazın süt ağır gelebılıyor
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen peony » Prş Nis 09, 2009 10:41 am

anladım blushcım ben de cildi temizleyicilerle kremlerle yormak istemiyorum açıkçası, yani temizlik şart ve gün içinde yüzümüze yerleşen kirleri, makyaj kalıntılarını iyice temizlememiz lazım fakat bir yandan da cildin kendi salgılarını ve doğal dengesini bozmamak lazım yoksa cilt ters yönde reaksiyon gösterebilir hatta ileride çok fazla kuruluk ve kırışık problemleriyle karşı karşıya kalınabilir.
cildim karma, aslında yağlı ama burun çevremde pul pul dökülmeler ve kuruluklar olabiliyor dermal clay alıyım diyorum yağlı ciltler için diye geçiyor ama cildimi fazla kurutursa ekstra nemlendirici kullanmak istemiyorum yaza da gireceğiz şimdi. zaten maşallahı var cildim kışın bile nemlendiriciye gerek duymuyor sürekli nemli, elastik ama burun çevreme kış günleri sürekli neutrogena nemlendirici kullanıyorum da yazın krem sürmekten nefret ediyorum beni bundan kurtaracak ama aynı zamanda yağlı cildimi nemlendireyim derken yağlandırmayacak bir temizleyici arıyorum ;)
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Prş Nis 09, 2009 12:30 pm

peony,
hidrolipid tabakaya zarar vermeyen yanı ılerde kırışklık, hassasıyet... sorunu yaratmayan pek cok urun var dermalogıca buyuk bır ıhtımalle ıhtıyaclarına cevap verır yağlı cıltlere gore olduğu için kurutacağını sanmıyorum benev adlı markda aklında olsun :kiss:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen peony » Prş Nis 09, 2009 2:03 pm

canımm çok teşekkür ederim :kiss:
bakıyorum ama bu konuda aydınlatıcı bilgiler edinemiyorum ürünler hakkında, umarım dermalogica iyi gelir ;)
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen peony » Prş Nis 09, 2009 2:15 pm

bu arada biotherm'in gözenek temizleyici sıkılaştırıcı ürün serisi var şimdilik gözeneklerim belli değil ancak birkaç yıl içinde başlarlar diye korkuyorum önlem olarak bu tarz birşeyler kullanmaya başlamalı mıyım acaba :confused:
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pnrtnc » Sal Nis 14, 2009 12:36 pm

arkadaşlar benim de cildim karma,yanaklarım baya kuruyo ve t bölgem gün içinde parlıyo.clinique ın jelini kullanıyorum fakat değiştiricem çünkü yanaklarımı çok kuruttu,yıkadıktan sonra cildimde yanma hissediyorum.acaba bana da dermalogica special gel mi önerirsiniz? bu serinin nemlendiricisi de varmı acaba karma ciltler için? clarins in nemlendiricisini almıştım ama resmen vıcık vıcık yapıo cildi :(
pnrtnc
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen latichya » Sal Nis 14, 2009 12:38 pm

Karma ciltler için en güzel temizlik eğer gün içinde makyaj yapılmadıysa su ile yıkamak. 2 günde bir de temizleyici jel kullanmak. Çünkü hergün jeli kullandığında resmen kurutuyor cildi. Bende böylelikle kurtuldum kuruma derdinden :) :bye:
Kullanıcı avatarı
latichya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zozi » Sal Nis 14, 2009 1:46 pm

kızlar, ben az önce rimel sürme teknikleri başlığımızı da okudum, orada pamukla temizlemek kirpiklere çok zararlı diyor, ben de hep döküldüğünü görüyorum pamukla temizleyince. mutlaka bir bilen vardır içimizde, ben göz makyajı dahil ne var ne yoksa temizleyecek bir temizleyici arıyorum, cildim yağlıya dönük karma, daha önce clinique in testerı vardı, şeffaf bir jel ;köpürtüp duruluyoruz, denemek için onu tüm yüzüme uygulamıştım, iyi de temizlemişti. Ama göz çevresi de şakaya gelmez diye emin olamıyorum. Var mı bana bir öneriniz?
Kullanıcı avatarı
zozi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esraexx » Sal Nis 14, 2009 2:13 pm

canım tam bilgim yok ama dermologica nın öle bir kaç ürünü var hem yüzü hem göz makyajını temizliyor
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zozi » Sal Nis 14, 2009 6:10 pm

teşekkür ederim cnm, dermalogicayı aldım listeme, yarın hemen bakacağım, kullanan biri vardır belki diye yazdım ama bakalım :(
Kullanıcı avatarı
zozi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen annalee » Sal Nis 14, 2009 10:52 pm

kızlar benim bi sorum olcak. cildim kuru sayılır ama garip bi şekilde sadece göz kapagım parlıyo akşama dogru. sigara da içiyorum. krem olarak md formulations kullanıyorum şu an ama spfsi yok. spfsi olan bir krem ve en önemlisi de boyle derinlemesine temizleyecek bir yıkama jeli tavsiyeniz var mı acaba? krem temizleyicileri sevmiyorum yıkamayınca sanki temizlenmemiş gibi geliyor.
annalee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Sweet84 » Sal Nis 14, 2009 11:52 pm

hemen söylüyorum...yıkama jeli için dermalogica special cleansing gel,spf li nemlendirici olarak da md formulations antioxidant moist. spf 20...:))).....kendimde kullanıyorum ve çoookk menunum.... :bye:
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir