Cilt Temizliği

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Cilt Temizliği

Mesajgönderen blush » Cmt Şub 28, 2009 7:17 pm

sonne,
tesekkur edrım cnm :kiss:

bossnes,
Vıchy benımde hıc sevmedığım bır marka annemle pek cok urununu kullandık ama memnun kalmadık.
Nuxe un ılk mımık kırışıklıkları uzerıne bır kremı var fıyatıda uygun aslında ama bır ıse yarar mı bılmıyorum
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sonne » Pzt Mar 02, 2009 1:09 am

rica ederim cnm.alırsan yorumlarını bekliyorum :bye:
En son Pixie79 tarafından Pzt Mar 02, 2009 7:36 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı yapmayınız.
sonne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drBeauty » Pzt Mar 02, 2009 11:54 am

kızlar burayada yaziim;
pudra kullanınca normal yıkama jelimiz dışında önce bir makyaj temizleyici kullanmaya gerek warmı?
yada bu yıkama jeline göremi değişiyo? mesela la roche toleriane gelde açıklamasında makyaj temizliği yazıyo ama ddf sensitive skin cleansing gel yada dermalogica special cleansing gel de makyajdan bahsetmiyo :dontknow: ben
tüm jeller temizler düşüncesiyle ek bişe kullanmıyorum? siz napıyosunuz??
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen noone » Pzt Mar 02, 2009 12:49 pm

ben dermalogica special cleansing gel kullanıyorum, makyajımı temizliyor,ben gayet memnunum. üstünde yazmıyor ama bence yeterli oluyor. ekstra temizleme mendili fln kullandıgımda cildim geriliyor kuruyor, o yüzden sadece special gel kullanıyorum
noone
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen breath » Pzt Mar 02, 2009 7:33 pm

drbeauty ben de dermalogica special gel kullanıyorum.makyaj yaptığım da gelle 2 defa yıkıyorum yüzümü.gayet temiz oluyo :)
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen hacero » Sal Mar 03, 2009 10:56 am

special gel en yoğun yaptığım makyajımı bile temizliyor.. :love10: arkasından tonikli pamukla sildiğimde pamuk hiç kirlenmiyor.. :pray:
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Sweet84 » Sal Mar 03, 2009 1:39 pm

breath yazdı:drbeauty ben de dermalogica special gel kullanıyorum.makyaj yaptığım da gelle 2 defa yıkıyorum yüzümü.gayet temiz oluyo :)

bende aynı fikirdeyim...hatta special cleansing gel benim için bir makyaj temizleyici...yani yüz yıkama jelim normalde clearing wash...bende çok memnunum...hiç kurutmadan zarar vermeden temizliyo makyajı...cnm sen ne kadar zamanda bitiriyosun bu ürünü?..yani 2 kere kullanınca ne kadar gidiyo....?
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 2:51 pm

Merhabalar.
Ben fondoten ve pudra kullanmıyorum sadece göz makyajı yapanlardanım:)Bu yaşıma kadar cildimle ilgili hiç sorun yaşamadım.Doğru dürüst ergenlik sivilcem bile olmadı :) Ama bu sene gene cildimde birşey yok ama mesela 1 tane sivilce çıkıyo ve uzun süre geçmiyo ve büyük bi sivilce tabi.Gözede hiç hoş gelmiyo.
Dr a gittim ciddi bişiy değil akne dedi.2 krem bide moos diye bi yüz yıkama jeli verdi.yüz yıkama jelini hala kullanıyorum ama kremleri bırakmıştım.şimdi bitane daha çıkınca kreme başladım tekrar.
Dünde kozmetik ürünler satan bi yere gittim.cilt temizliği için neler tavsiye edersiniz dedim.kadın cildime baktı ve INNOVA HYDRA-foam 200 köpük temizleyici ve toniğini verdi.hiç bizararı yk çok da iyi bi üründür dedi.Şimdiye kadar pek ihtiyacım olmadığı için bi bilgim yok.sizin yorumlarınız nedir?
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Çrş Mar 04, 2009 3:02 pm

Canım cilt tipin ne bilmiyorum ama anladığım kadarıyla normal bir cilt ya da kuruya dönük.Bence Innova yerine Roc al,çok daha iyi :yeah: Roc yıkama jeli ve mavi renkli Hydra nemlendiricisini öneririm. Aslında ben dermokozmetik tercih edenlerdenim. La Roche Posay ya da Nuxe alabilirsin.La Roche ile Roc aynı fiyatlarda.Ayrıca donemsel cıkan tek tük sivilceler için sadece sivilcenin üzerine sürülen La roche Posay'ın Effaclar A.I ürününü ya da Amway'in Artistry Blemish Control Gel ini öneririm :bye:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 3:32 pm

İlgin için teşekkürler.
dün aldım valla innovayı.Umarım daha beter etmez:):)Çünkü ii bir markamıdır hiç bilmiyorum:)onları bi kullanıcam iyi gelmezsede senin dediklerini denicem.Senin dediğin kremi alırım akşam.
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 3:44 pm

hlllegend,
ınnovanın beyaz sisedekı kopuk temızleyıcısını mı aldın
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 3:45 pm

evet cnm.
Bide toniğini verdi
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 3:50 pm

hlllegend,
gule gule kullan cnm. temızleme köpüğünü bır kac sene once bende kullanmıştım. Cılde zarar vermıyor alerjı falanda yapmadı benım de tek tuk sıvılcem cıkar ama maalesef onlarada fayda etmedı. Lokal olarak sıvıce uzerıne uygulanan jellerı tavsıye edrım...
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hlllegend » Çrş Mar 04, 2009 3:54 pm

anladım içim rahatladı valla saol.yani şimdiye kadar cildimle ilgili hiç sorun yaşmadığım için alışkın değilim yüzümde sivilceye falan sinir bozuyo:)
tek tük sivilce içinde artık bi eczaneye gideyim bakalım verir bişiyler heralde:)saolun yardım için.
hlllegend
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 4:00 pm

hlllegend,
rica edrım cnm :kiss:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mashi » Çrş Mar 04, 2009 5:55 pm

kızlar cilt temizliğinde ve bakımında H20+ ürünlerinden kullanan var mı?
ben değişim yapmak istiyorum ama karar veremedim, clinique, lancome, h20+, biotherm ve murad arasında gidip geliyorum hangi markanın hangi ürününü tavsiye edersinis ark.?

ddml, murad nar özlü temizleyici, bifacil, redness solution cream almayı düşünüyorum.
ama göz altı gündüz geceye krr veremedim. yaşım 25 karma cilt tipindeyim. önerilerinize açığım ;)
müdür yan masada o yüzden kısa ve öz msj yazdımm :toofunny:
Kullanıcı avatarı
mashi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Sweet84 » Çrş Mar 04, 2009 6:05 pm

mashi yazdı:kızlar cilt temizliğinde ve bakımında H20+ ürünlerinden kullanan var mı?
ben değişim yapmak istiyorum ama karar veremedim, clinique, lancome, h20+, biotherm ve murad arasında gidip geliyorum hangi markanın hangi ürününü tavsiye edersinis ark.?

ddml, murad nar özlü temizleyici, bifacil, redness solution cream almayı düşünüyorum.
ama göz altı gündüz geceye krr veremedim. yaşım 25 karma cilt tipindeyim. önerilerinize açığım ;)
müdür yan masada o yüzden kısa ve öz msj yazdımm :toofunny:

ben herşeyden önce denemeni öneririm cnm......benim memnun kaldığım markalar murad dermalogica ddf mesela...ama vichy nin nemlendiricisinden de memnun kaldım......yani yapılan yorumlara göre bazen yanılabiliyosun.......deneyince anlaşılıyo çoğu ürün...... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen breath » Çrş Mar 04, 2009 6:29 pm

sweet ben special geli kasımda aldım.daha baya var içinde.
sadece makyaj yaptığım günlerde 2 defa kullanıyorum.onun dışında bi kere temizlemek yetiyo
bir de special'ı ilk defa aldığım için ne kadar gider bilmiyorum canım

vichy'i ben de hiç sevmezdim.eczacı aqualia termal testerı verdi.spf'li bi krem.beğenmiştim yapısını
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Sweet84 » Çrş Mar 04, 2009 7:22 pm

breath yazdı:sweet ben special geli kasımda aldım.daha baya var içinde.
sadece makyaj yaptığım günlerde 2 defa kullanıyorum.onun dışında bi kere temizlemek yetiyo
bir de special'ı ilk defa aldığım için ne kadar gider bilmiyorum canım

vichy'i ben de hiç sevmezdim.eczacı aqualia termal testerı verdi.spf'li bi krem.beğenmiştim yapısını

cnm sorma ben de vichy e hiiiiiçç sıcak bakmazdım ama dergiden normaderm in tester ı çıktı ve öylesine denedim.....inanılmaz iyi geldi cildime.........çok şaşkınım ama işte denemek çok önemli galiba... :yeah: ....bu arada bende special ı alalı nerdeyse bir sene olucak ve hala yarısında sayılırım.....çok mu az kullanıyorum acaba diye sormak istedim...saol cnm.... :yeah:
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen breath » Çrş Mar 04, 2009 7:54 pm

canım ben az kullanmıyorum,azalmıyo sanki.brereketli bi ürün epey gider gibi :)
bence de denemeden ürünlerin nasıl olduğunu bilemeyiz.bu yüzden tester kullanmak çok önemli.tabi çoğu yer tester vermiyo :dontknow:
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir