Cilt Temizliği

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen aliyeceren » Prş Nis 26, 2007 2:17 pm

yok değil canım ben Stick Extreme SPF 60 olanını aldım renkli değil,ama göz kullanımı için cok uygun gercekten :D ben hemen bunu aldım ama renkli olanı yokmuş galiba bu stiğin.eczacı bana öyle demişti belki cıkar onuda alırım cünkü ürünleri cok kaliteli.
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kanjii » Cum Nis 27, 2007 11:01 am

ay kıslar bana çok fena bişi oldu. ben son 2 yıldır loreal'in temizlik ürünlerini ve hydrafresh (ay nası yazıldığını unuttum) nemlendiricisini kullanıyodum ve çok da memnundum. nemlendiricim bitmişti ben de 2,3 gün sonra aldım ve yeniden kullanmaya başladım. sabah bi uyandım cildim parlıyo..bu arada cildim karma (ürünleri de loreal'in güzellik uzmanı cildime uygun olduğu için vermişti, ööle kullanmaya başlamıştım) neyse önce çenemde başsız büyük bi sivilce çıktı, daha doğrusu ben ööle sanıyodum. sonra bunlar arttı, çenem gargamel'inkine benzedi, soora alnımda, soora boynumda, yanaklarımda..derken bu şeyler beni koca suratlı iğrenç bişiye çevirdi..önceki gün cilt doktoruna gittim. bi dolu testten sonra bu ürünlere cildimin alerji yaptığını söledi. ben itiraz ettim 2 yıldır kullanıyorum nie şimdi yapsın die ama olabilirmiş..cildin dengesi zamana, strese, yenilen içilen şeylere göre değişebilirmiş..ve tabii aynu ürünü uzun süre kullanınca etki göstermeyebilirmiş..ya da cild bu tarz tepkiler verebilirmiş..
bana bisürü ilaçtan oluşan bi karışım verdi şimdi eczanenin bu karışımı hazırlamasını bekliyorum :( :(
umarım iyi gelir iyileşir yüzüm..sanki yüzümün üstünde tonlarca kiloluk bi yük var..çirkin görüntü de cabası.. :crybaby:
Kullanıcı avatarı
kanjii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen baluka » Cum Nis 27, 2007 11:09 am

ben her sabah ve her akşam cildim yağlı olduğu için,mutlaka sebamedin likitiyle,ve soğuk suyla temizlerim cildimi,hem sabahları gözlerimdeki şişliğide alıyor soğuk su :wink:
Kullanıcı avatarı
baluka
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kanjii » Pzt Nis 30, 2007 11:30 am

ay benim bu halim ne olcak yaa, gerçi doktorun verdiği ilaçları kullanmaya başladım az biraz gargi çenem gitti gibi..bugün de kontrole gittim, temizleme sütlerini çok iyi seçilmesi gerektiğini; çünkü piyasadaki çoğu ürünün temzilemek yerine, yağlandırıp kirleri geriye ittiğini söyledi doktor...
bebek gibi cildim vardı, ne bu şeyler ya ufff :crybaby:
Kullanıcı avatarı
kanjii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen staphyle » Cum May 04, 2007 3:40 pm

bence cılt temızlıgınde bellı bır donem ara verıp cıldı dınlendırmek gerekıyo
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mamelek » Cum May 04, 2007 8:16 pm

kanjii yazdı:ay benim bu halim ne olcak yaa, gerçi doktorun verdiği ilaçları kullanmaya başladım az biraz gargi çenem gitti gibi..bugün de kontrole gittim, temizleme sütlerini çok iyi seçilmesi gerektiğini; çünkü piyasadaki çoğu ürünün temzilemek yerine, yağlandırıp kirleri geriye ittiğini söyledi doktor...

temizleme sütleri pek sağlıklı gelmiyor bana da, en iyisi hafif köpüksü temizleyiciler. ben sık makyaj yapmamaya çalışıyorum. yapınca da mecburen temizleme sütü kullanmak gerek ben arnaud'unkinden memnunum. ama dediğim gibi hafta bir kez kullanıyorum. arkasından la roche'nin effeclar krem temizleme jeli ile yıkıyorum ve nemlendirici uyguluyorum.

kanjii ayrıca benzer bir durum birkaç sene önce benim de başıma gelmişti. cildim resmen sivilce kustu. ama geçti, stres yapma çünkü daha beter oluyor :( ama bu geçiş dönemi birkaç haftada cilt kendini yeniler. sen daha doğru medikal - kozmetik ürünler kullanmaya çalış canım. geçmiş olsun...
Kullanıcı avatarı
mamelek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lodos09 » Pzr Haz 03, 2007 10:36 am

bence soğuk su daha iyi.teyzelerim ve annem sürekli soğuk suyla yıkarlar yüzlerini annemin cildi benimkinden daha güsel.43 yaşında ama cilde baksanız öyle demezsiniz.önceden çok problemli bi cildi varmış.kendiliğnden geçti diyor.bana da her zaman rahat bırak şu cildini denem etahtası gibi mahvettin diyo.ben de uğraştıkça başka bişi çıkıyo.haa bı zamanlar şimdi yapmıyorum.yüzümde buz gezdirirdim.diri tutuyo diye biliyom.
lodos09
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen aslibesyo » Pzr Haz 03, 2007 11:07 am

staphyle yazdı:bence cılt temızlıgınde bellı bır donem ara verıp cıldı dınlendırmek gerekıyo
cilt temizligine ara vermek mi :dontknow: bence makyaja ara vermek gerekir :roll:
Kullanıcı avatarı
aslibesyo
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen tibia » Pzr Haz 03, 2007 11:18 am

lodos09 yazdı:bence soğuk su daha iyi.teyzelerim ve annem sürekli soğuk suyla yıkarlar yüzlerini annemin cildi benimkinden daha güsel.43 yaşında ama cilde baksanız öyle demezsiniz.önceden çok problemli bi cildi varmış.kendiliğnden geçti diyor.bana da her zaman rahat bırak şu cildini denem etahtası gibi mahvettin diyo.ben de uğraştıkça başka bişi çıkıyo.haa bı zamanlar şimdi yapmıyorum.yüzümde buz gezdirirdim.diri tutuyo diye biliyom.

bu deneme tahtası meselesine ben de katılıyorum.o yüzden cildim için uygun bişey bulunca kolay kolay değiştirmek istemiyorum :?
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen staphyle » Pzr Haz 03, 2007 12:38 pm

aslibesyo yazdı:
staphyle yazdı:bence cılt temızlıgınde bellı bır donem ara verıp cıldı dınlendırmek gerekıyo
cilt temizligine ara vermek mi :dontknow: bence makyaja ara vermek gerekir :roll:

makyajda olabılır :)belkıde ben fondoten ve pudra tarzı seyler kullanmadıgım ıcın etkılı oluyor dınlendırmek cıldımı
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen clarins » Sal Haz 26, 2007 3:53 pm

staphyle yazdı:
aslibesyo yazdı:

makyajda olabılır :)belkıde ben fondoten ve pudra tarzı seyler kullanmadıgım ıcın etkılı oluyor dınlendırmek cıldımı

bende herzaman yaz kıs ılık su ile temizlenmeli diye biliyorum,kendimi ayda bir yada iki gün detoks için ayırıyorum.o gün bol bol meyva,ceviz kayısı v.b. tüm yararlı seyleri tüketiyorum tabi abartmıyorumda bu tüketimi. makyaj kesinlikle yapmıyorum.yesil cay içip sigaradan uzak durmaya calısıyorum.en azından hergün yapamasamda ayda bir iki kez iyi geliyo cildi dinlendirmek.
Kullanıcı avatarı
clarins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 06gokce06 » Sal Haz 26, 2007 3:58 pm

çok sıcak su banyo da ve yüz yıkama da hücrelerin ölmesine sebep olur diye duymuştum...soğuk su cildi gerip diri kalmasını sağlar ve sıkılaştırır diye biliyorum..ve bu nedenle hep soğuk su :wink:
Kullanıcı avatarı
06gokce06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulos » Çrş Haz 27, 2007 11:05 pm

ben yaz kış önce ılık suyla yıkarım hem makyajı daha iyi çıkarırmış cilt daha iyi temizlenirmiş sabahlarıda ılık suyla yıkarım ama ardından mutlaka bir ikidefa soğuk su yaparım yüzüme :wink:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen ladia » Prş Haz 28, 2007 8:21 am

mamelek yazdı:
kanjii yazdı:ay benim bu halim ne olcak yaa, gerçi doktorun verdiği ilaçları kullanmaya başladım az biraz gargi çenem gitti gibi..bugün de kontrole gittim, temizleme sütlerini çok iyi seçilmesi gerektiğini; çünkü piyasadaki çoğu ürünün temzilemek yerine, yağlandırıp kirleri geriye ittiğini söyledi doktor...

temizleme sütleri pek sağlıklı gelmiyor bana da, en iyisi hafif köpüksü temizleyiciler. ben sık makyaj yapmamaya çalışıyorum. yapınca da mecburen temizleme sütü kullanmak gerek ben arnaud'unkinden memnunum. ama dediğim gibi hafta bir kez kullanıyorum. arkasından la roche'nin effeclar krem temizleme jeli ile yıkıyorum ve nemlendirici uyguluyorum.

kanjii ayrıca benzer bir durum birkaç sene önce benim de başıma gelmişti. cildim resmen sivilce kustu. ama geçti, stres yapma çünkü daha beter oluyor :( ama bu geçiş dönemi birkaç haftada cilt kendini yeniler. sen daha doğru medikal - kozmetik ürünler kullanmaya çalış canım. geçmiş olsun...

bunu ilk defa duyuyorum :fear: ,şu an neutrogenanın temizleme sütü kullanıyorum, şu an bi sorun yok, ama ben pamukla silip bırakmıyorum tabi suyla duruluyorum sanırım bi sorun çıkmaz, mecbur kaldım bunu kullanmaya çünkü jeller çok kurutuyodu cildimi
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen gulos » Cmt Haz 30, 2007 4:44 pm

ladia yazdı:
mamelek yazdı:

bunu ilk defa duyuyorum :fear: ,şu an neutrogenanın temizleme sütü kullanıyorum, şu an bi sorun yok, ama ben pamukla silip bırakmıyorum tabi suyla duruluyorum sanırım bi sorun çıkmaz, mecbur kaldım bunu kullanmaya çünkü jeller çok kurutuyodu cildimi

ladia canım sütün ardından suyla durulaman çok doğru bence hatta eczacı bana önce sütle silip ardından jelle yıkarsan makyaj daha iyi çıkar diyordu böle olduğuna göre demekki suyla durulamanın bir sakıncası yoktur güzelim :lol:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tibia » Cmt Haz 30, 2007 4:47 pm

onu bi keresinde ben de parfümerideki bir cilt uzmanına sormuştum sütten sonra rahatlıkla yüzünüzü yıkayabilirsiniz demişti.ama arkasında sadece pamukla silin yazar nedense :)
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dismoi » Cmt Haz 30, 2007 5:11 pm

süt bazlı urunler kuru cıltler ıcındır bunu kalkıpda karma veya yaglı cılde sureresenız tabıkıde cıltte kusma yapar.. ıcıne edersınız cıldınızın oyle kafanıza gore gıdıp kremler almayınnnnnnnnnn :wink:
ha bu arada jel bazlı urunlerde yaglı cıltler ıcın... ne o oyle once sutu sur ardından jel e gec ee olmadı ustunede su bazlı temızleyıcı gecseydın o zaman makyajın daha da ıyı cıkar demekkı hehe.. yanlıs bılgıler bunlar
dismoi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Cmt Haz 30, 2007 5:20 pm

gmac seçtiğin kelimelere dikkat et
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dismoi » Cmt Haz 30, 2007 5:27 pm

peki.
dismoi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen flues » Pzr Tem 01, 2007 4:24 pm

arkadaşlar acedemie Whitening System Whitening Lotionla ilgili herhangibir bilgisi olan varmı?
Kullanıcı avatarı
flues
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen flues » Pzr Tem 01, 2007 4:59 pm

bide shiesido creme de jour protectrice white lucencyyle işlevi aynımı bir bilginiz varmı?
Kullanıcı avatarı
flues
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: cilt temizligi......

Mesajgönderen elly » Prş Ara 06, 2007 11:13 am

arkadaşlar benimde bilgim şu şekilde

cilt sabah soğuk suyla
akşam ılık suyla yıkanmalı
elly
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Prş Ara 06, 2007 11:35 am

sabahları cilt temizliği için temizleme jellerinden kulanmaya gerek yok sadece suyla yıkayın diyen doktorlar duydum size de mantıklı geliyor mu
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esrahim » Prş Ara 06, 2007 1:21 pm

SAPHİRA yazdı:sabahları cilt temizliği için temizleme jellerinden kulanmaya gerek yok sadece suyla yıkayın diyen doktorlar duydum size de mantıklı geliyor mu

ben sabahları jel kullanmıyorum sebamed sabunla yıkıyorum sadece.ama benimki tamamen üşengeçlikten :?
Kullanıcı avatarı
esrahim
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zoix » Prş Ara 06, 2007 3:09 pm

yazın sıcaktan kışınsa ısınmak için yorgan altında kalmaktan ciltte ve vücutta oluşan teri sadece suyla temizlemek mantıklı gelmiyor bana. gün içerisinde ciltte normalden fazla parlamaya yol açabilir..
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen masumx » Prş Ara 06, 2007 3:20 pm

SAPHİRA yazdı:sabahları cilt temizliği için temizleme jellerinden kulanmaya gerek yok sadece suyla yıkayın diyen doktorlar duydum size de mantıklı geliyor mu

benim gibi cildi kuru olanlar için gayet mantıklı bence.ben de aynen öyle yapıyorum zaten.sabahları yüzüm fazla yağlı uyanmıyorum.bol bol suyla yıkamak yeterli geliyor.ama akşamları mutlaka sebamedle yıkıyorum.toz, egzoz dumanı v.s gibi kirlerden arındırmak için.bir de hassas ciltli olduğum için sabah akşam temizleyici kullanmanın cildimi de yorduğunu düşünüyorum.
bunu söyleyen doktorlar da büyük ihtimal kuru ciltli olanları kastetmişlerdir.
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen muhendis » Prş Ara 06, 2007 3:23 pm

bende bilhassa sabah temizliği çnemli diye biliyorum gece cildimiz akne ve gözeneklerde tıkanmaya yol açabilecek cins yağlar salgılıyormuş o yüzden sabah-akşam aksatmadan mutlaka iyi ve cilt tipime uygun bir temizleyiciyle temizlerim şu sıra favorim shiseido pureness
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen nilaynisa » Prş Ara 06, 2007 3:29 pm

bende sabahları yüzümü nive visage nin water off ürünü ile yıkıyorumm sonra yüzüme organik bitkiselden üretilmiş 20 koruma faktörlü kremimi sürüyorumm akşamlarıda yatarken ılık suyla yine nivea visage nin arındırıcı jeliyle köpürtür yıkarım:) :yeah:
Kullanıcı avatarı
nilaynisa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Prş Ara 06, 2007 3:48 pm

ben sabahta akşamda aynı rutini tekrarlıyorum,jelle yıka,tonikle,göz kremi,cilt nemlendiricisi,gündüzleri en üste güneş koruyucusu ;)
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Prş Ara 06, 2007 6:53 pm

en son shiseido pureness temizleme köpüğü almıştım ama cildime hiç iyi gelmedi ve kuruttu, çaresiz neutrogena yüz temizleme sütüme geri döndüm ama memnunum...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen brilliant » Prş Ara 06, 2007 8:27 pm

yaz kış soğuk suyla yıkarım..manken sinem güven de tavsiye etmişti bi ara röportajlarından birinde..

iyi geliyo bence:)
brilliant
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen adagio » Prş Ara 06, 2007 11:38 pm

bende sabah aksam jel tonik nemlendirici kullananlardanim.kesinlikle soguk su ile ama.ayrica hafta bir iki kez bir parca buzu alip yuzumde gezdiririm masaj gibi.etkisini gormedim dill,yuzumde henuz bir cizgi bile yok...(yas 30)
Kullanıcı avatarı
adagio
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paloma86 » Cum Ara 07, 2007 9:05 am

benim cildim problemli bodyshopun tea tree jeilyle yıkıorum cok güzel bi jel hiç kurutmuo
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen SAPHİRA » Cum Ara 07, 2007 11:57 am

ben de sabah akşam temizleyici tonik nemlendirici uyguluyordum da sonra bunları duyunca acaba diyip bir süredir sadece suyla yıkıyordum ben de eski rutinime döneyim masa başında olan doktordan sa uygulayana güvenmeyi tercih ediyorum böyle konularda :)
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcu8 » Pzr Ara 09, 2007 8:26 am

Tatlım, soğuk su cildi dirileştirir ve sıkılaştırır. Bu yüzden en azından en son yüzüne bir iki kere soğuk su çarpmanı öneririm.. Çok da rahatlatıyor
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Re: Cilt Temizliği

Mesajgönderen tbrsn » Pzr Ara 23, 2007 10:56 am

Niveanın oxygen power serisini kullanan var mı?oksijenin canlandırıcı etkisini bu kadar ucuza hissedebilirmiyiz acaba?
Resim
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 23, 2007 11:07 am

vanessa bir ürününü kullanıyordu bu serinin, memnun kalmadığını yazmış..
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tbrsn » Pzr Ara 23, 2007 1:19 pm

yüz temizleme jeline 13.60 ytl Bakım kremine 16.90 diyor fiyatlar çok iyi... bi denemek istiyorum.
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Gmac » Pzr Ara 23, 2007 2:03 pm

uygulanmıs test edilmis bir oneride bulunayım sız kadınlara

avuc ıclerınız bır araya gelecek sekılde ellerınızı bırlestırın
bas parmaklar cene altına gelsın bogazınıza deysın
isaret parmaklarıda yukarda kaslarınızın basladıgı yerde olsun
ve yavas yavas derınızı gererek kulagınıza dogru ıkı elınızı acarak ılerleyın
bunu dustan sonra 20- 25 defa yapın 3 dk nızı almaz

Bu yontenle 60 yasına dayamıs cıldınde herhangı bır krem kullanmayan
ıkı kadın tanıyorum pruzsuz guzel bır cıltlerı var.. bu hareketle kırısıklıkları kulaklarının yan taraflarına toplamıslar butun kırısıklıklar orda ve oralarıda sacları ıle kapatıyorlar
Gmac
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tbrsn » Pzr Ara 23, 2007 2:20 pm

Hemen denedim.Kırışıklar için uzun vadede işe yarayabilir.Teşekkürler...Bi de şu lekeler ve sivilceler olmasa... :crybaby:
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gizemel » Pzr Ara 23, 2007 6:53 pm

ben de sabah aksam jel,tonık,nemlendırıcı uyguluyorum ama haftada bır gun cıldımı hıç yıkamıyorum sadece peelıng ve maske yapıorum ardından nemlendırıorumm
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 23, 2007 7:03 pm

ben sadece yıkıyorum ve nemlendiriyorum, toniğin cildi yorduğunu düşünüyorum, peeling olarak da kese yapıyorum, eğer aklıma eserse da arada aspirin maskesi yapıyorum ve evigen sürüyorum..
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gizemel » Pzr Ara 23, 2007 7:12 pm

ladia yazdı:ben sadece yıkıyorum ve nemlendiriyorum, toniğin cildi yorduğunu düşünüyorum, peeling olarak da kese yapıyorum, eğer aklıma eserse da arada aspirin maskesi yapıyorum ve evigen sürüyorum..

evıgen e vıt ampullerı mı cnm surdugun?
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 23, 2007 7:17 pm

gizemel yazdı:
ladia yazdı:ben sadece yıkıyorum ve nemlendiriyorum, toniğin cildi yorduğunu düşünüyorum, peeling olarak da kese yapıyorum, eğer aklıma eserse da arada aspirin maskesi yapıyorum ve evigen sürüyorum..

evıgen e vıt ampullerı mı cnm surdugun?

evet tatlım evigen ampulleri eczanelerde 4 ytlye satılıyor, eskiden kendime göre formüllerim vardı üzüm çekirdeğini suyla kaynatıp yüzüme sürerdim bekletirdim, ondan sonra da bu evigen maskesi..:D ama işe yaradığını söyleyebilirim, çok iyi nemlendiriyor cildi, nem maskesi yerine peelingten sonra kullanılabilir :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Auryn » Cmt Ara 29, 2007 10:19 pm

Cildimi temizlemek için eczanelerde satılan Excipial Hydro isimli bir su içinde yağ emülsiyonu kullanıyorum. Fiyatı 5 milyon kadar ve sağlık ocaklarında doktora da yazdırabilirsiniz. Harika, temizleme sütü olarak asla başka bir ürün kullanmayı düşünmem.

Tonik olarak şu aralar, Jeanne Piaubert'in Tonique Aromatique'sini kullanıyorum 56 ytl sanırım ve ondandan hoşnutum. Her gün kullanıyorum ve 10 aydır bitmedi. O kadar bereketli yani. Spreyli, önce püskürtüyor sonra yüzüne yayıyorsun.

Göz temizleyicisi olarak yine Jeanne Piaubert'in Gelel Cristalline Demaquillante Yeux isimli jelini kullanıyorum. Bu da asla değiştirmeyi düşünmediğim ikinci ürün fiyatı tonikle aşağı yukarı aynıdır sanırım. Yin ebunu da alalı neredeyse bir sene oldu ve her gün iki kez kullanıyorum yine de bitmedi. Sanırım o yüzden verdiğim paraya acımıyorum.

Bunlar beğendiklerim bir ara ilgili konu başlığına kullanıp beğenmediklerimi de yazmayı planlıyorum.
Kullanıcı avatarı
Auryn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen isilayben » Pzr Ara 30, 2007 12:04 am

neutragena yüz yıkama jeli kullaıorm cidim yağlı ii gelio brz kurutuo o yüzden üstüne arkonun vanilyal fındıklı bi kremi cıkmış onu sürüorm yumuşacık yapıo ve mis gibi kokou wanilya kokusunu sewenlere duyrulur ben bayılırımda :lol: hiç öyle arkonun bi ürünü kullancagımı sanmıdm kremleri normalde cok wıcık wıcık emilmio ama bu süper cıktıı :yeah:
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen breath » Çrş Oca 02, 2008 5:53 pm

cildim kuru olduğu için guerlain krem temizleyici kullanıyorum.bitince köpük olanına geçicem
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen peilinlee » Cum Oca 11, 2008 12:41 am

su arkolari siz anlattikca bende merak ettim ama daha gecenlerde dermatolog anneme arko urunlerini elleri icin bile kullanmamasini soyledi. excipial hydro'yu onerdi (eller icin) ama bana da bundan iyi bir makyaj temizleme sutu olurmus gibi geldi =] hani kivami fln, ama denemedim henuz.
Kullanıcı avatarı
peilinlee
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gulos » Cum Oca 11, 2008 9:04 pm

ben cilti temizliği olaral laroshun ardından md formulations facial cleanser aldım bunu kullanınca tonik görevide görüyormuş ayrıca almaya gerek yokmuş cildim yağlıdan karmaya dönük ve hassas mdnin bu ürününü kullanan varmı acaba :roll:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen arundati » Cum Şub 08, 2008 1:38 am

sabah temizleme jeli ardından nemlendirici uyguluyorum tonik kullanmıyorum,gözeneklerim açık değil sivilce sorunumda yok .akşamda yüz temizleme jelimi kullanıyorum .yatmadan önce saf gülsuyu sürüyorum cildime..cildime çok soğuk su uygulayamıyorum,ılık suyla yıkıyorum..soğuk suyla yıkamanın cildi diri tuttuğunu ebru akel in bir röportajında okumuştum.
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir