Göz Altları ve Sivilce İzleri İçin Bepanthene Plus

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Göz Altları ve Sivilce İzleri İçin Bepanthene Plus

Mesajgönderen egeli98 » Çrş May 31, 2006 9:02 pm

arkadaşlar geçen gün internette okudum.gözaltı kırışıklıklarına ve sivilce izlerine birebirmiş bepanthen plus.
acaba kullanıpta memnun kalan var mı aranızda.
bi de benim cildim çok yağlı sivilce yapar mı bana?
egeli98
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beyza » Prş Haz 01, 2006 12:05 am

Gerçekten mi dünya kadar sivilce izim var ve bunları nasıl gidereceğimi kara kara düşünüyorum acaba işe yararmı? Yalnız gözaltlarım için onu kullanacağımı sanmıyorum hem kırışıklık yok hem de olsa bile güvenemem daha kötü yapar bilmediğiniz emin olmadığınız kremleri kullanmayın..
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen luthien » Prş Haz 01, 2006 3:07 pm

bende bepanthene tüylenme yapar diye biliordum ama eğer işe yarıosa kullanabilirm :roll:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen muhendis » Prş Haz 01, 2006 5:49 pm

bepanthene bende sivilce yapıyor çok fena
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen dishy » Cum Haz 02, 2006 8:25 am

sivilce üzerine eczaneden axcil aldım ve çok memunum kurutuyor hemen tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
dishy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jadebrs » Pzt Eyl 04, 2006 1:44 pm

MERHABALAR.GEÇENLERDE GAZETEDE OKUMUŞTUM FİLİZ AKIN CİLDİNDE BEPANTHEN KREM KULLANIYORMUŞ.PARLAKLIK İÇİNDE BEPANTHEN MERHEM KULLANIYORMUŞ.BU ÜRÜNLERİ KULLANAN BİLGİSİ OLAN VARMI ACABA :?:
Kullanıcı avatarı
jadebrs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nesem61 » Pzt Eyl 04, 2006 3:23 pm

evet.
ben tavsiye ediyorum.
bende de aşırı sivilce vardı.
roaccutane kullandım.bepantene kremle beraber.şimdi de nemlendirici olarak bazen de gece yatmadan kullanıyorum.iltahaplara birebir bence.
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen swordfish » Pzt Eyl 04, 2006 3:36 pm

evet bepanthene cok iyi..benimde arkadasım sivilceleri icin kullanıo süper bisey valla.bepanthenenin hersei güzel zaten.benimde yüzümde acayip iltihap olup sismisti.havuzda cok kalmıstım.bi tek bepanthene gecirdi
Kullanıcı avatarı
swordfish
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen muhendis » Pzt Eyl 04, 2006 3:48 pm

bu bepanthene bi bana sivilce yapıyor heralde bu yazıları okuyunca ne zaman eve gidip bepanthene sürsem sivilce çıkıyor :roll:
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ezgicanan » Pzt Eyl 04, 2006 4:08 pm

bende sadece sivilce ve uçuk izlerine sürüyorum ama tüm yüze uygulamıyorum lokal olarak kullanıyorum. kışında elime kullanıyorum. bepanthene doku yenilenmesini hızlandırıcı özelliği var arkadaşlar. o yüzden sadece sivilce değil iyileşmekte olna tüm yara izlerine kullanabilirsiniz. ama uzun zamandır duran bir yara izinde etkili olurmu bilmem :roll:
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

sızce

Mesajgönderen SOFIALOREN » Çrş Eyl 06, 2006 12:58 pm

bepantene mı yoksa replexıon mu ıkısıde yaklasık aynı ozellıklere sahıp ama baska bır baslık adı altında sıvılce yara yanık ızlerıne replexıon cok ıyı gelıyormus dıye telefonuma not almıstım sımdı bu yazıyı okuyunca aklım karıstı hangısı kızlar bepantenemı replexıonmu?he? :roll:
Kullanıcı avatarı
SOFIALOREN
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angedemusiqu » Prş Eyl 14, 2006 9:49 pm

kızlar peki tüylenme falan yapmaz di mi bepanthene?bir de bu hangi rengi oluyor?lütfen cevap,sivilce izlerime belki iyi gelir :cry: :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nesem61 » Cum Eyl 15, 2006 7:36 am

hayır tüylenme yapmaz.sadece aktif haldekiyara lara iltahaplara kızarıklara iyi geliyor.izlere faydası yok.
pahalık- kremleri kullanan arkadaşlara sormak lazım
Kullanıcı avatarı
nesem61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kitimini » Cum Eyl 15, 2006 8:28 am

ben bephantene ampulü her zaman her yaraya kullanırım bu kadar hızlı geçiren bi de diorun el kremi var yara izlerini morluklarını falan bende kedi köpek var ve bakanlar bilir kedi tırmığı çok uzun süre geçmez ama bepanthene iğne ve e vitamini kapsülleri çok iyi geliyo.üstelik sakarım da hep bi yerlerim morarır ve en iyisi gene bu saydıklarım.
Kullanıcı avatarı
kitimini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen masumx » Cum Eyl 15, 2006 9:18 am

angedemusiqu yazdı:kızlar peki tüylenme falan yapmaz di mi bepanthene?bir de bu hangi rengi oluyor?lütfen cevap,sivilce izlerime belki iyi gelir :cry: :cry: :cry:

canım daha önce narçiçeği başka başlıkta bahsetmişti bepanthene çeşitlerinden ben baktım buraya da kopyaladım...
narçiçeği demiş ki:
Arkadaşlar bugün öğrendiğim kadarıyla bepanthenenin 3 farklı çeşidi varmış.
Yeşil renkli krem; iz, leke üzerinde etkili olabiliyormuş.
Sarı renkli bepanthene plus; bu da ellere ve dudaklara sürülebilirmiş.
Birde mavi renkli bepanthene merhem. Bu merhem şeklinde olduğu için daha yağlıymış kuruyan yerlere dirsek, diz ve dudaklara sürülebilirmiş.
Yıllardır kullanan ve yüzüne başka bir krem sürmeyen teyze söyledi.
Sanırım herhangi bir sorun olmaz sivilcelenme vs. gibi ama ciltten cilde değişiklik gösterir mi bilemem.
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 15, 2006 9:45 am

masumx yazdı:
angedemusiqu yazdı:kızlar peki tüylenme falan yapmaz di mi bepanthene?bir de bu hangi rengi oluyor?lütfen cevap,sivilce izlerime belki iyi gelir :cry: :cry: :cry:

canım daha önce narçiçeği başka başlıkta bahsetmişti bepanthene çeşitlerinden ben baktım buraya da kopyaladım...
narçiçeği demiş ki:
Arkadaşlar bugün öğrendiğim kadarıyla bepanthenenin 3 farklı çeşidi varmış.
Yeşil renkli krem; iz, leke üzerinde etkili olabiliyormuş.
Sarı renkli bepanthene plus; bu da ellere ve dudaklara sürülebilirmiş.
Birde mavi renkli bepanthene merhem. Bu merhem şeklinde olduğu için daha yağlıymış kuruyan yerlere dirsek, diz ve dudaklara sürülebilirmiş.
Yıllardır kullanan ve yüzüne başka bir krem sürmeyen teyze söyledi.
Sanırım herhangi bir sorun olmaz sivilcelenme vs. gibi ama ciltten cilde değişiklik gösterir mi bilemem.

evde hiç açılmamış bepanthene krem varmış,daha yeni alınmış :) zaten bu aralar her gün dışarı çıkmıyorum sabah-akşam kullanırım,gelişmeleri siz de anlatırım ;)
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jade555 » Cum Eyl 15, 2006 11:56 am

arkadaşlar ben daha önce nemlendirici konusunda da yazmıştım.ben 1 yıldır bephanten in yeşilini nemlendirici olarak yüzümde kullanıyorum.ne sivilcesi? tam tersi çok ii geldi. ama tabi ciltten cilde değişir mi bilemem.benim cildim yağlı...
Kullanıcı avatarı
jade555
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 15, 2006 12:09 pm

kızalr sürdüm yüzüme bepanthene kremden.o kadar güzel ki yapısı,kokusu da çok hoşuma gitti.nemlendiricilerimi kaldırdım 1 ay hep bunu kullanıcam sabah-akşam.bakalım cildim nasıl olucak?ama daha ilk sürüşte pamuk gibi oldumm :D
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pinart » Cum Eyl 15, 2006 12:09 pm

öyle bir anlatılmış kı bu yeşil bepanthene krem, ben de almaya karar verdim :D
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 15, 2006 12:42 pm

kızlar ya bepanthenein içindeki dekspantenol maddesi uzun süreli kullanımlarda kıl köklerini besleyip daha gür çıkarıyormuş>maddeyi araştırınca bu çıktı.biraz işkillendim>benim yüzümde tüy yok gibi umarım güçlenmezler yoksa bembeyaz bir en koca tüyler :cry: ama kullanmaya devam edicem,bence bünyeden bünyeye değişir.
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Eyl 15, 2006 12:56 pm

Ben bepanthene yeşil kremi yaralara filan sürüyorum genelde. Mesela ayağıma ayakkabı vurmuşsa, bir yere çarpıp yara olduysa filan yaranın çabuk iyileşmesi için kullanıyorum. Ancak yüzümde hiç kullanmadım, lokal kullanımın daha doğru olacağını düşünüyorum ben de...
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen billiejean » Cum Eyl 15, 2006 4:34 pm

ben bazen ellerime sürüyorum, en son da laser epilasyon sonrası doktor epilasyon yapılan bölgelere 7 gün boyunca günde 2 kere sürmem için verdi. çok iyi bir nemlendirici olduğunu söyledi.
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen pinart » Cmt Eyl 16, 2006 1:27 pm

Bugün Bepanthene yeşil krem aldım :lol:
Akşam sivilce izlerine sürüp yatacağım, ne olacak bakalım!
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Cmt Eyl 16, 2006 6:32 pm

pinart yazdı:Bugün Bepanthene yeşil krem aldım :lol:
Akşam sivilce izlerine sürüp yatacağım, ne olacak bakalım!

hayırlı olsun canım :wink: etki etmeye başladıkça bize de yaz.
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ChunLi » Cmt Eyl 16, 2006 6:55 pm

bende eczaneye gittim yesiLinden almak iicin kadin yuzune sürme dedi :roll: bende aLmadim
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Cmt Eyl 16, 2006 7:03 pm

ChunLi yazdı:bende eczaneye gittim yesiLinden almak iicin kadin yuzune sürme dedi :roll: bende aLmadim

ilginç :roll:
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 29, 2006 8:56 pm

kızalr yüzümde kocaman bir sivilce çıktı geçenlerde.üstüne cliniquein kurutucu jelinden sürdüm ama fazla sürmüşüm sivilcenin etrafı da bayağı kurudu.ben de bu sabah bepanthene sürdüm yüzüme (2-3 gündür sürmüyordum) şimdi yanağıma dokunurken elime bir şey geldi,çekip kaldırdım meğerse elime gelen o kuruyan bölgenin derisiymiş!yani orası yenilendi artık ve büzüşük değil.çok mutlu oldum ya oh içim rahat ettim,ama şaşırmadım da değil yani bir günde :o
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen luthien » Cum Eyl 29, 2006 9:00 pm

angedemusiqu yazdı:kızalr yüzümde kocaman bir sivilce çıktı geçenlerde.üstüne cliniquein kurutucu jelinden sürdüm ama fazla sürmüşüm sivilcenin etrafı da bayağı kurudu.ben de bu sabah bepanthene sürdüm yüzüme (2-3 gündür sürmüyordum) şimdi yanağıma dokunurken elime bir şey geldi,çekip kaldırdım meğerse elime gelen o kuruyan bölgenin derisiymiş!yani orası yenilendi artık ve büzüşük değil.çok mutlu oldum ya oh içim rahat ettim,ama şaşırmadım da değil yani bir günde :o

Yeşilinden mi sürdün canım? Alıcam kaç gündür unutuyorum hep :|
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 29, 2006 9:01 pm

luthien yazdı:Yeşilinden mi sürdün canım? Alıcam kaç gündür unutuyorum hep :|

evet canım yeşil.valla çok şaşırdım :o devam edicem sürmeye bunu :D
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen luthien » Cum Eyl 29, 2006 9:03 pm

angedemusiqu yazdı:evet canım yeşil.valla çok şaşırdım :o devam edicem sürmeye bunu :D

Aa süpermiş ya.. Cumartesi acık eczane olur mu ki sabah ilk işim almak olsun su kremi :lol:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 29, 2006 9:03 pm

herhalde olur tatlım.benim bildiğim pazarları nöbetçi eczane oluyor ;)
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen luthien » Cum Eyl 29, 2006 9:05 pm

Saol canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 29, 2006 9:06 pm

rica ederim şekercim Resim
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen allure » Cum Eyl 29, 2006 9:07 pm

Ya ben de aynen alacağım kaç gündür unutuyorum! Ama yarın gidip alacağım :)
Ange de musique bu bildiğimiz yeşil tüpte satılan Bepanthene değil mi? Yapısı çok yağlı mı? Benim t bölgem yağlıdır...
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Eyl 29, 2006 9:09 pm

evet yeşil tüpte olan.yapısı çok yağlı değil,bence gayet güzel,ama ben t bölgeme kullanmıyorum her zaman.bir denersin ağır gelirse t bölgene sürmezsin ;)
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen allure » Cum Eyl 29, 2006 9:23 pm

Anladım... Bakalım bir alayım dda deneyeyim. Olmadı yanaklarıma sürer, elimde kalanı t bölgeme uygularım...
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen daydream » Prş Eki 19, 2006 1:21 pm

kızlar size bi haberim var annemin arkadaşı cilt kanseri olmuştu ve Allaha şükür iyilerşti doktoru ona bepantene kullanmasını önermiş hücre yenileme özelliği varmış annemim arkadaşıda senelerdir lancome kullanıyordu hemen bırakıp ona başladı ve çok memnun ve bizde artık kullanıyoruz özellikle yeşili :blob:
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen onur » Cum Eki 20, 2006 4:24 pm

Bepanthene'i oğlum bebekken pişiklerine kullandım, iy geldi.
Bepanthen ampulü ses tellerim için kullanıyorum ama yüzüme sürmeye cesaret edemedim. Birçok arkadaş ben de deniyeyim demiş, sonuçlar ne oldu acaba?
Kullanıcı avatarı
onur
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deryaks » Cum Eki 20, 2006 11:05 pm

bu temmuzdan beri bepantene kullanıyorum yeşil olanını cildime çok güzel geldi sivilcelerimi bile kesmişti sanki bi r aralar.tüylenme falanda yapmıyor tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen morkedi » Cum Eki 20, 2006 11:09 pm

deryaks yazdı:bu temmuzdan beri bepantene kullanıyorum yeşil olanını cildime çok güzel geldi sivilcelerimi bile kesmişti sanki bi r aralar.tüylenme falanda yapmıyor tavsiye ederim

canım sivilce izlerine ii geliyor mu ki gerçekten,bide cildim yağlı benim acaba bi zararı olur nu li :roll:
Kullanıcı avatarı
morkedi
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen deryaks » Cum Eki 20, 2006 11:12 pm

morkedi yazdı:
deryaks yazdı:bu temmuzdan beri bepantene kullanıyorum yeşil olanını cildime çok güzel geldi sivilcelerimi bile kesmişti sanki bi r aralar.tüylenme falanda yapmıyor tavsiye ederim

canım sivilce izlerine ii geliyor mu ki gerçekten,bide cildim yağlı benim acaba bi zararı olur nu li :roll:
merhem gibi yağlısı var sarımı mavimi hatırlamıyorum o yağlı fakat yeşil olanın yapısı yağlı diil cildinede iyi geleceğine inanıyorum.sivilce izlerimi tamammen kapadı diyemem ama sivilcelerimde azalma çok fazla oldu canım
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen drBeauty » Cmt Eki 21, 2006 2:55 pm

kızlar bu bepanthene çok yanlış kullanılıyo, o normal bi nemlendirici değil! sadece yüzünüze dokununca yumuşak hissetmeniz doğru ürün olduğunu göstermez :!: :!: :!: :!: :!:
''EN İYİ NEMLENDİRİCİ HANGİSİ SİZCE ACİİİİL'' başlığında konuşmuştuk bepantheni bakmak isterseniz :|
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslihayal » Pzr Eki 22, 2006 2:56 pm

kızlar ben bepantenin yeşilini 1 ay kadar kullandım,iyi nemlendirdiğini düşünüyordum,fakat yüzümde herhangi bir değişiklik olmadı yani sivilce iz ve lekelerine faydası yok bence,ciltte değişim yapan bir ürün değil,ama ciltten cildede değişebilir.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Pzr Eki 22, 2006 2:59 pm

aslihayal yazdı:kızlar ben bepantenin yeşilini 1 ay kadar kullandım,iyi nemlendirdiğini düşünüyordum,fakat yüzümde herhangi bir değişiklik olmadı yani sivilce iz ve lekelerine faydası yok bence,ciltte değişim yapan bir ürün değil,ama ciltten cildede değişebilir.

ciltten cilde değişiyor herhalde canım,bende de acayip iyi geldi sivilce izlerine.
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen luthien » Pzr Eki 22, 2006 8:14 pm

aslihayal yazdı:kızlar ben bepantenin yeşilini 1 ay kadar kullandım,iyi nemlendirdiğini düşünüyordum,fakat yüzümde herhangi bir değişiklik olmadı yani sivilce iz ve lekelerine faydası yok bence,ciltte değişim yapan bir ürün değil,ama ciltten cildede değişebilir.

1 ay kullanmadım ama 2 hafta kadar kullandım pek bi işe yaramadı.. :(
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen angedemusiqu » Pzr Eki 22, 2006 8:17 pm

luthien yazdı:

1 ay kullanmadım ama 2 hafta kadar kullandım pek bi işe yaramadı.. :(

kızlar sizin sivilce izleriniz ne kadar zamandır var peki?belki yeni izlere daha iyi etki ediyordur diye düşündüm :roll: ama benim izlerim de 1-2 senelik :roll:
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen aslihayal » Sal Eki 24, 2006 12:34 pm

benim sivilce izlerim tek tük olarak yeni de var eskide var,ama dediğim gibi herhangi bir etki yapmadı
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen luthien » Sal Eki 24, 2006 12:48 pm

aslihayal yazdı:benim sivilce izlerim tek tük olarak yeni de var eskide var,ama dediğim gibi herhangi bir etki yapmadı

Aynnenn benimde.. :lol:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen masumx » Sal Kas 07, 2006 10:20 am

ben de bi süredir bepanthene yeşil kullanıyorum ama lokal olarak yüzümde yara yada sivilce oluşursa hemen üzerine sürüyorum
deneyimlerim sonucu anladım ki sivilceyi geçirmiyor ama derisini hemen dökmeye başlıyor sivilcenin üstü pul pul oluyor bu da sivilce izinin kısa sürede gitmesine sebep oluyor
yani kısaca derinizin dökülmesini istediğiniz bölgeye sürün ayrıca kesinlikle yağlı bir krem değil ve ciltte çok güzel dağılıyor hemen emiliyor

bence çok sık kullanmak iyi değil deriyi döktüğü için deri inceliyor ve bu da başka yerde okuduğum kadarıyla güneş lekelerinin oluşmasına sebep olabilir..
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tubby » Çrş Kas 08, 2006 11:29 am

nassı yani bepanthene ampul yüzeee sürülürmü ???
Kullanıcı avatarı
tubby
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir