Göz Altları ve Sivilce İzleri İçin Bepanthene Plus

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen eleanor » Pzt Mar 12, 2007 8:18 am

kızlar yaa
bepanthen krem aldım
plus mlus deildi
göz altlarıma da sürdüm tüm yüzümle birlikte
ama maafetti göz altlarımı :(
ay napicim şimdi ben :cry:
Kullanıcı avatarı
eleanor
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eda27 » Prş Mar 15, 2007 8:22 pm

kızlar sizinle son bir haftadır denediğim cilt bakımımı paylaşayım, süper iyi geldi yüzüme aynayla barıştım tekrardan :lol: yağlıya yatın karma hassas bi cildim var.
sabah zinco sabunla yıkayıp, decubal krem ve üstüne vichy spf60 kremi sürüyorum akşam da yine zinco ile yıkayıp bepanthene yeşil tüpten sürüyorum yüzüme ve aradan bir hafta geçmesine rağmen gerçekten iyi görünüyor yüzüm elinizde varsa bu malzemeler bi deneyin isterseniz. yalnız zinco göz çevresini kurutuyo bu nedenle göz çevresi için elinizde mevcut olan nemlendiricileri de kullanmayı ihmal etmeyin. sonra sonucu paylaşın bakalım size de iyi gelecek mi? :wink:
Kullanıcı avatarı
eda27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eda27 » Prş Mar 15, 2007 8:24 pm

bu arada belirtmeyi unutmuşum haftada iki kez de akşam banyoda yüzüme m.asam peeling kremiyle peeling yapıp daha sonra bepanthene ile nemlendiriyorum. :wink:
Kullanıcı avatarı
eda27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pudahepa » Prş Mar 15, 2007 11:06 pm

yok kızlar yaa bu sivilce izlerine hiç bişey iyi gelmiyo ben umudumu kestim :cry:
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Nihande » Prş Mar 15, 2007 11:42 pm

Bende önceleri Bepanthene kullanıyordum hatta sabah akşam temiz cilde ve banyodan çıktıktan sonra ama pekte emin değildim yararı olup olmadığundan aynı zamnada araştırıyordum ve bu formda bir yerlerde bir açıklama banada çok mantıklı geldi azalttım.

Şimdi hem nemlendirmek hemde yaşlanma etkilerini azaltmak için \"Skincode\" setini aldım gece+gündüz kremi+serum ve maskesi eczacı ilk defa kullanacaksan bununla başla dedi aranızda kullanan varmı?
Çok fazla araştırmaya zamanım olmadığından senktomlarını merak ediyorum.

Aynı zamanda clean&clear 'ın peeling, tonik ve nemlendiricisinide her sabah ve akşam kullanıyorum ama cildimde kuruluk oldu.

Bu iki ürünüde kullanmış olan arkadaşlarlar bilgi verirseniz sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Nihande
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kristal » Cmt Mar 17, 2007 4:07 pm

kizlarrrr :P herkes biyerlerine bepantene kulaniyor iyi geliyomus benimde sacimda boyadan yanmis bi tutam sac vardi bende deniyim dedim surdum cok iyi geldi :P bu bepantene mucuzevi biseyyyymis
kristal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pitikare » Cmt Mar 17, 2007 4:56 pm

walla ben banyodan sonra mavi olanı ayaklarıma sürüyorum süper yapıyo pamuk gibi.
pitikare
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Eece » Cmt Mar 17, 2007 7:22 pm

kristal yazdı:kizlarrrr :P herkes biyerlerine bepantene kulaniyor iyi geliyomus benimde sacimda boyadan yanmis bi tutam sac vardi bende deniyim dedim surdum cok iyi geldi :P bu bepantene mucuzevi biseyyyymis

cnm bnm enştem eczacı bigün işte saçlarıma krem sürüodm biyandnda söleniodm saçlarıma oda dur dur krem sürme al bunu sür die bepanthene werdi yumuşacık oldu saçlarım artık hiiç ayrmıorm ztn dudaklarımada sürüorm çok çatlıolar bazen ellerime ayaklarımada sürüorm çk ii gelio walla :)
Kullanıcı avatarı
Eece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kristal » Cmt Mar 17, 2007 7:42 pm

Eece yazdı:cnm bnm enştem eczacı bigün işte saçlarıma krem sürüodm biyandnda söleniodm saçlarıma oda dur dur krem sürme al bunu sür die bepanthene werdi yumuşacık oldu saçlarım artık hiiç ayrmıorm ztn dudaklarımada sürüorm çok çatlıolar bazen ellerime ayaklarımada sürüorm çk ii gelio walla :)

sahimiiiiiiii saclarin islakkenmi surdun cnm :P
kristal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen denizz » Cmt Mar 17, 2007 9:18 pm

Eece yazdı:cnm bnm enştem eczacı bigün işte saçlarıma krem sürüodm biyandnda söleniodm saçlarıma oda dur dur krem sürme al bunu sür die bepanthene werdi yumuşacık oldu saçlarım artık hiiç ayrmıorm ztn dudaklarımada sürüorm çok çatlıolar bazen ellerime ayaklarımada sürüorm çk ii gelio walla :)
tam olarak nasıl kullanılıyo ıslak kuru benim saçlarım hem boyadan hem kıvırcık olduğundan çok kuru acaba işe yararmı :roll:
Kullanıcı avatarı
denizz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Eece » Cmt Mar 17, 2007 9:55 pm

kristal yazdı:cnm bnm enştem eczacı bigün işte saçlarıma krem sürüodm biyandnda söleniodm saçlarıma oda dur dur krem sürme al bunu sür die bepanthene werdi yumuşacık oldu saçlarım artık hiiç ayrmıorm ztn dudaklarımada sürüorm çok çatlıolar bazen ellerime ayaklarımada sürüorm çk ii gelio walla :)

sahimiiiiiiii saclarin islakkenmi surdun cnm :P[/quote]

cnm kuryken sürdm 7/24gbi ama ıslakken sürülürmü bilmiorm sürülür herlde
Kullanıcı avatarı
Eece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Eece » Cmt Mar 17, 2007 9:57 pm

denizz yazdı:tam olarak nasıl kullanılıyo ıslak kuru benim saçlarım hem boyadan hem kıvırcık olduğundan çok kuru acaba işe yararmı :roll:

cnm bnm saçlarım düz bnde güsel oldu ama kıwırcıksa saçların nası olur bilmiorm dene bi istersen
Kullanıcı avatarı
Eece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kristal » Cmt Mar 17, 2007 10:16 pm

Eece yazdı:cnm bnm saçlarım düz bnde güsel oldu ama kıwırcıksa saçların nası olur bilmiorm dene bi istersen

dalgali canimcim bendede guzel olur heralde :P
kristal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eda27 » Pzr Mar 18, 2007 9:50 am

kızlar doktorlar haftada çok özel durumlar olmadığu takdirde en fazla iki kez banyo yapmanın sağlıklı olduğunu söylüyorlar, bu bepantheni saçlarınıza sürdüğünüzde ta banyo yapana kadar birkaç gün saçlarda kalıyo mu yoksa hemen aynı gün akşam banyo ile temizlenmek zorunda mı? aynı soruyu jöle, briyantin ve saç kremleri için de soruyorum? ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim? hangileri aynı gün temizlenmeli saçlardan hangileri bidahaki banyoyu bekleyebilir bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler
Kullanıcı avatarı
eda27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eda27 » Pzr Mar 18, 2007 9:51 am

afedersiniz kızlar saç köpüğü ve spreyini eklemeyi unutmuşum?? saç sağlığı açısından bunlar sürüldükten sonra kaç gün içinde temizlenmeli saçtan?
Kullanıcı avatarı
eda27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen maryy » Pzr Mar 18, 2007 10:40 am

Canım benim kuaförüm ne olursa olsun iki günden önce yıkama der hergün yıkanan saç çabuk yıpranırmış ben iki günden önce yıkamam zaten saçıma jöle de uygulasam 2 gün kullanırım sende öyle yap ve çok sıcak suyla yıkama ılık suyla ve bol durula
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen melis25 » Sal Mar 20, 2007 1:58 am

işinize karışmak gibi olmasın ama kızlar hangi nemlendiriciyi sürseniz saçınıza güzel oluyo. ben öyle yapıyorum briyantinim bittiğinde. :?
melis25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen clarins » Cmt Nis 28, 2007 12:24 pm

kızlar bepanthen i ben yaklasık 5 yıldır düzenli olarak yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum(kremini) cildim karma ve cok faydalı olduğunu düşünüyorum t bölgemede sürmeme rağmen asla sivilce problemim olmadı.tüylerimde ise bi farklılık yok hala azlar.saclarınıza ampul kullanmanızı tavsiye ederim.kremden daha etkili olur. :P
Kullanıcı avatarı
clarins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen halabitmedi » Pzr Nis 29, 2007 9:07 pm

kızlar şimdi bu bepanthen(sivilceleri izlerini değil ama)geçiriyo mu gçrmiyo mu?
Kullanıcı avatarı
halabitmedi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen peling » Prş May 03, 2007 5:43 pm

merhaba arkadaşlar, göz altımda morluklar var doktorum bebanthen in merhemini tavsiye etti, çok iyi nemlendirdiği için o bölgenin kurumasını engelliyormuş. bir de kremini aldım, yazılanlardan cilde çok iyi geldiği söyleniyor. fakat başka bir sitede bir doktor bu kremi ya da merjhemin sorun yoksa kullanılmaması taraftarı. kafam karıştı...
peling
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir