Göz Altı Morlukları ve Torbaları

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Göz Altı Morlukları ve Torbaları

Mesajgönderen p11nar » Cmt Şub 06, 2010 6:53 pm

benimki rosense di bilmiyorum gerçek midir değil midir :dontknow:
Kullanıcı avatarı
p11nar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Şub 06, 2010 7:27 pm

bir de cam şişede saklanması gerek, plastik şişede depolananlara pek itibar etmeyin arkadaşlar :)
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nihil » Pzr Şub 07, 2010 12:01 am

bu sefer tüm yazılanları okuyamadım gözümde batma hissi var bugün :crybaby: daha önce Korres başlığında sordum ama yanıt alamadığım için buraya da yazıyorum çünkü gerçekten ihtiyacım var :(

gözaltı şişlikleri ve morluklar için üç farklı ürünü varmış Korres'in. farklarını bilmiyorum. etkililer mi onu da bilmiyorum ama serum için çok iddialı şeyler yazmışlar çeşitli sitelerde. ürün isimleri:

yellow hibiscus eye serum
sugar cyristal antioxidant eye treatment
evening primrose

yorum yapan olursa çok sevinicem :huggs:
Kullanıcı avatarı
nihil
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen odesssa » Pzr Şub 07, 2010 3:28 am

italyan marka dediğime bakmayın kızlar markanın adını unuttum sadece italyadan geldiği aklımda kalmış öğrendikten sonra mesaj atıcam. yalnız şunu hatırlıyorum bu tür kremler sadece günü kurtarır demişti kadın... benim sana önereğim krem se tedaviye yönelik dedi.... bakalım neolucak sizinle paylaşıcammmmm...
Kullanıcı avatarı
odesssa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen busosum » Pzt Şub 08, 2010 2:44 pm

Kremin ismini ben de merak ettim şimdi... Umut dünyası işte Birde tecrübelerimden edindiğim bir kaç kanaatim var bu konuyla ilgili

1-Şu ana kadar kullandığım hiçbir kremin net bir faydasını göremedim.
2-Bol su içmeyi alışkanlık haline getirdiğinizde varolan morluklarınızda artma olmadığını su içmeyi bıraktığımda koyu halkanın daha da belirgin hale geldiğini
3- Başağrısı çektiğim zamanlarda morlukların arttığını

bol su içmemenin, düzensiz uyumanın, bilgisayar va tv başında fazla durmanın morlukların artmasına neden olduğunu söyleyebilirim
busosum
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen odesssa » Pzt Şub 08, 2010 4:13 pm

kızlar bugün güzellik uzmanına gittim... cilt temizliği yaptı... bi tane de göz kremi verdi... markası şu priori smoothing eye serum... kullanan var mı nasıl bir krem yararı dokunur mu aacaba.......
Kullanıcı avatarı
odesssa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharrr » Pzt Şub 08, 2010 4:42 pm

kızlar bu garnier göz altı roll on u annem kullanıyor 10gündür morluklar gitmesede şişliği engelliyor
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen barones » Pzt Şub 08, 2010 7:20 pm

ladia yazdı:Ankara'da Mecit Efendi at kestanesi kremi nerelerde satılıyor kızlar, Ankamall'deki aktara sordum başka bir markanınkini gösterdi, fiyatı da 39 tl miş :pisik: Kızılay'da satılıyor mu acaba Mecit Efendi, yoksa her markanınki aynı mıdır

ladia ankarada bu krem hani sakarya caddesinde çiçekçiler var hemen bitişinde üst geçidin başladığı sokakta ..çiçekçilerin karşısında 2 tane yanyana aktar var..biri oyun dünyasının yanında biri de daha küçük içerisi daha aydınlık olan yer..işte orda satılıyo o krem..
ayrıca rosense in gülsuyu bende inanılmaz tahriş yaptı benim cildim karma ve hassas çok yıprattı çok.o yüzden rosense in hiçbir şeyinin yanına yaklaşmıyorum :(
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bktbkt » Pzt Şub 08, 2010 7:47 pm

barones bende tam gülsuyu almaya karar vermiştim..nie öle yaptıki acaba ???
Kullanıcı avatarı
bktbkt
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Pzt Şub 08, 2010 8:00 pm

Barones süper bir haber bu teşekkürler, fiyatı da makuldür umarım
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen louboutin » Pzt Şub 08, 2010 8:03 pm

kızlar bu krem tam olarak neye iyi geliyor? morluk? şişlik? çizgi? kullananlar ne gibi etkilerini gördü?? bende bı krem arıorum ama çok karasızım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen susekse » Pzt Şub 08, 2010 9:15 pm

kızlar ben mecitefendinin kremini aldım 17.5 liraydı. aslında kutusunun üstünde 25 yazıo ama yeni açılan bi baharatçıı tanıtım amaçlı her şeye indirim yapmış. sürdüm az önce ama çok bi değişiklik yok. düzenli kullanımda mı fayda eder morluklara acaba :dontknow:
susekse
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen susekse » Pzt Şub 08, 2010 9:18 pm

louboutin yazdı:kızlar bu krem tam olarak neye iyi geliyor? morluk? şişlik? çizgi? kullananlar ne gibi etkilerini gördü?? bende bı krem arıorum ama çok karasızım :dontknow:

canım bu mecitefendinin at kestanesi özlü kreminden bahsediyorsun galiba bu kremin damarı büzme özelliği var yani kan akışını hızlandırıyor. bu nedenle morluklara fayda ediyor. uzun vadede ise kırışık önleyici. ayrıca gözenek sıkılaştırıcı özelliğide olur.
susekse
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Şub 13, 2010 8:59 pm

off :( torba değil de şu morluk için bir çare bulunsun yaa kahvedir fln uğraşamam .. sıkıntı geliyor :laugh:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tuucemm » Pzr Şub 14, 2010 9:34 pm

aegrinecm sen gul suyunu nerden aliyosun tatlim ya cam sisede satilani alin falan demissin ya ben hep plastik sisede satilanlar goruyorum bi de dedigin gibi esans arti su oluyo ucuz oluyo onlar.
senin gercekligine guvendigin bi markanin varsa ya da ozel satan biryer ordan aliyim ben de tonik olarak kullaniyorum cunku arada ya da kil maskesi yaparken icine katiyorum falan
whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop!
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Şub 20, 2010 8:25 pm

canım yeni gördüm kusura bakma malum mail gelmiyor bana :(
ben ekosesin beyoğlunda yeri var oradan alıyorum orda gerçek lavanta suyu da var onu da almayı düşünüyoru gülsyum bitince :)
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tuucemm » Cmt Şub 20, 2010 8:31 pm

onemli diil aegrinecm bana da mail gelmio zaten gec gorduum cok oluo =)
tesekkur ettim :kiss: ben de ordan aliim o zmn artkk..
whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop!
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Şub 20, 2010 8:39 pm

ne demek :) güle güle kullan :) :bye:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blueangel84 » Çrş Mar 03, 2010 2:32 pm

atkestanesi kremi kullanan arkadaşlar sonuçlar nasıl.bi iyileşme gözlüyormusunuz.ben de almak istiyorum da.
Kullanıcı avatarı
blueangel84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blueangel84 » Çrş Mar 03, 2010 2:40 pm

pınarcım clinique nası peki .morluklara ve mimik kırışıklarına karşı.
Kullanıcı avatarı
blueangel84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blueangel84 » Cmt Mar 06, 2010 9:09 pm

ya kızlar morluklara karşı diğerlerine karşı diyebileceğiniz bi krem yok mu.şöyle düzenli kullanımda sonuç veren.
Kullanıcı avatarı
blueangel84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen isilay » Cmt Mar 06, 2010 11:02 pm

haftada 1 papatya cayina pamugu bandirip gözlerimin üstünde 15 dakika bekletiyorum morluklar icin iyi geliyor kesinlikle tavsiye ederim siyah cayda kullanabilirsiniz ayrica rendelenmis bir miktar patatesi bir bez parcasina sarip yine 15 dakika gözünüzde beklettiginiz takdirde sisliklere iyi geliyor bunlar evde yapabileceginiz basit uygulamalar :bye:
Kullanıcı avatarı
isilay
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zeynep38 » Cmt Mar 13, 2010 10:04 am

kızlar suan neutregina radiance boost

aldım ılk kez kullanıcam daha once bi ürün kullanmadım..işime yararsa söylerım..onaylandı vs bır haftada kesın değişim falan dıyor ama..tedırgınım boyle doktor tavsıyesız kullanıcam ılk kez ama bakalım..iyi marka diye aldandım umarım sorun cıkmaz..ilk sürünce cok yakıyo..sonra yumusacık oluyo sankı beyazlıyo..normal mi bu
Boy:170
Kilo:53
Ten rengi:Buğday(esmere yakın)
Saç rengi:Koyu kahve
Göz rengi:Koyu kahve
Cilt tipi:normal

S_Ö_T sonsuza kadar seninim:)
Kullanıcı avatarı
zeynep38
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen barones » Cmt Mar 13, 2010 11:19 am

canım bende neutrogena kullanıyorum 1 haftadır ve hiç yanma vs olmadı ama çok mucize bekleme fakat güzel nemlendiriyo...ayrıca hafif bi aydınlanma var benim mosmor gözlatlarım yok ondan belki ama aydınlık kattığı doğruu
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zeynep38 » Cmt Mar 13, 2010 11:59 am

baronescim bendede morluk yok hafif şiş diye tedbır olsun dıe kullanıcam ama ılk sürünce yakıyor sonra 1 dak içinde rahatlıyor bakalım..zati tamamen mucize yapan yok heralde :dontknow:

Kullanıcı avatarı
zeynep38
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen itsbea » Cmt Mar 13, 2010 12:37 pm

göz altlarımda aşırı bi morluk yok benim yaşımda 20 sadece nemlendirsin diye neutrogena kullanıyorum şu an.Göz altında aşırı sorun yaşayanlara tavsiyem avon anew serisindeki göz kremi,kırmızı kutuda olan.Yengemin göz çevresi felaket mordur öle böle deil yani ama bu krem iyi geliyo ona :bye:
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Mar 13, 2010 2:01 pm

zeynep38 yazdı:kızlar suan neutregina radiance boost

aldım ılk kez kullanıcam daha once bi ürün kullanmadım..işime yararsa söylerım..onaylandı vs bır haftada kesın değişim falan dıyor ama..tedırgınım boyle doktor tavsıyesız kullanıcam ılk kez ama bakalım..iyi marka diye aldandım umarım sorun cıkmaz..ilk sürünce cok yakıyo..sonra yumusacık oluyo sankı beyazlıyo..normal mi bu

ben 1 tüp bitirdim.. hiç bir işe yaramadığı gibi butoncuk da yaptı... bir daha asla kullanmam...
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zeynep38 » Cmt Mar 13, 2010 3:06 pm

eyvahhh bende bırakam o zaman:(

Kullanıcı avatarı
zeynep38
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen louboutin » Pzr Mar 14, 2010 11:55 am

butoncuk mu yaaptı cnm cok sasırdım ılk defa duydum bende kullanıorum cok az nemlendırıyor bıraz sııltı verıyor sonra bıraktım, iyiki bırakmısım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Pzr Mar 14, 2010 12:02 pm

madem aldınız sadece kaz ayağı kısmına uygulayın o zxaman kızlar :(
ama şu aydınlatma işi hikaye gerçekten... sadece nemlendirme özelliği var..:(
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen louboutin » Pzr Mar 14, 2010 12:18 pm

yok cnm aydınlatmıyor snrm ıcınde ısıltı veren sedefımsı parıltılar var ondan , ama butancuk olayna çok şaşırdım cnm :(
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zeynep38 » Pzt Mar 15, 2010 9:57 am

butoncuk yaptı demişsiniz kaç gunde oldu bu ya da ne kadar kullanma sonu ben suan bır hafta kullanıp bırakıcam bugun 4nci günüm ama sankı resmen aydınlandı bılmıyorum yanı şişlikler de ındı..sadece işte kansızlıgımdan dolayı olan kuruluk var suan..ya kızlar cidden rahatca kullanacagımız bırsey yok mu..fazla morluk olmasa da önlem almıs oluruz..

Kullanıcı avatarı
zeynep38
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sibel27 » Sal Mar 16, 2010 10:48 am

merhaba arkadaşlar
ben yeni üye oldum.Konular harika çok yardımcı oluyo.
Dr.murad ın renewing eye cream ini kullanan var mı içeriğini okudum da göz altı morluk ve kırışıklıklar için harikaymış ama yaş yazmıyo. Kullanan varsa söyleyebilirmi ?
sibel27
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CiaoBella » Cum Nis 23, 2010 12:13 am

bugun bikac yeri aradım bendede genetik morluk var ama kapatıyla kapatabiliyorum. biyer gözaltı morlukları için tek seansta bittiğini 2000 lira fiyatı oldugunu söledi baska biyerde seans bası ücret aldıklarını tek seansı 400 lira oldugunu kac kere gelmeniz gerektiğini doktorla görüşüp onun karar verebilcegini söyledi. gözaltındaki çökmeler içinde sizden alınan yaglarla dolgu yapıyorlarmıs bununda fiyatı yaklasık 1500 civarındaymıs konustugum kız öyle cok bilgili bir kız değildi ama kalıcı fln dedi bence ama zamanla o yag dokuları kaybolur kalıcı dolguda nasıl olcagı belli olmaz gözaltı içinde büyük bir risk sonucta. o morluk için yapılan peelingte 4-5 gün süreyle pullanma fln oluyormus hiç yaptıran varmı acaba cok merak ediyorum yaygın birşey degil cünkü. kapatıcısız yasamak istiyorum artık :)
CiaoBella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marlene » Cum Nis 23, 2010 11:10 am

Ya çok basit bir yöntem gibi gelebilir ama Nebahat Çehre'den duyup uygulamıştım ben bunu. Sabahları 3dk gözünüzün altında gezdireceğiniz buz kan dolaşımınız hızlandığından göz altı morlukları ve torbalarında bayağı etkiliymiş.
Kullanıcı avatarı
Marlene
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Pzt Nis 26, 2010 4:57 pm

ben şu papatya çayını deniycem bide kivi yapıyorum oda iyi geliyo zaten ebru şallı onu yapıyomuşş çok süper diyo...hakkaten etkisi var...çünkü C vitamini çok olduğundan renk açıcı özelliği varmış..ama akşam yatmadan önce yapınn
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:egzama

Mesajgönderen kelimeler » Cum May 14, 2010 10:03 am

ARKADAŞLAR EGZAMAYA TEK ÇOZÜM ARDIÇ KATRANI SABUNU.BENİM ELİMDE ÇIKTI VE FAZLALAŞTI..BUNU KULLANIYORUM VE GEÇİYOR.BİLGİNİZ OLSUN.
kelimeler
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen demetderya » Cum May 14, 2010 8:25 pm

arkadaşlar , benim bir tanıdıgım göz altı torbalarını aldırttı.Ama yaşı herhalde 50 vardır.Başarılı olmuş, gördüm begendim...Bende düşünmeye basladım.Bu konuda amelyat olmuş başka arkadaşlar varsa önerilerini bizimle paylaşırlarmı ?
Ayrıca mezoterapi yaptıran varmı göz altlarına?Söylendiği gibi bir kaç seansta düzeliyorsa neden amelyat olalım ki?Ltf bilenler yazıversin , derdimize bi care....
demetderya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen demetderya » Cmt May 15, 2010 10:32 pm

kimse bişi yazmamış..o zaman ben yazayım... :)
Bugun Kadıköy'de Dr.Hüseyin Atalay'a gittim.Kendisi Dermotolog...Mezoterapi için danıştım.Aldığım bilgiler şöyle...Tedavi 5 seans sürüyor...Yani 3 ay...Mezoterapi toplam ücreti 2.000 Tl. İlk uygulamada bile sonucu görebiliyormusuz.Ayrıca ilave olarak bazı bölgelere dolguda gerekecekmiş.Onu da seanslarda yapacak anladıgım kadarıyla, o da 1.000 TL yani toplam 3.000 TL (benim yuzumde zayıf oldugundan dolgu gerekiyor) Aklıma yattı.Biraz daha arastırıp herhalde yaptıracagıM...amelyatsız olarak hem göz altı torbalarımdan hem morluklarından kurtulacagım hemde daha canlı daha pembe ısıl ısıl bir cilde sahip olacagım.Doktor yaslı olmasında ragmen cildi ısıl ısıldı.Sanki parlatıcı surmus gibiydi.Hastalaran kalanlarla yapıyorum dedi kendime gulerek,dusun artık dedi sana ne olacagını...Benim tecrübem bu..E hadi ama birileri bişi yazsın yahu... :type:
demetderya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt May 15, 2010 11:05 pm

kaç yaşındasın hayatım sen? cidden rahatsız olduğun kadar varmı ? başka doktora da gitsen yaptırmadan önce devlet hastanesine falan başka bir doktorun da fikrini alsan iyi olmazmı
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen demetderya » Pzr May 16, 2010 12:09 pm

ilknur5 yazdı:kaç yaşındasın hayatım sen? cidden rahatsız olduğun kadar varmı ? başka doktora da gitsen yaptırmadan önce devlet hastanesine falan başka bir doktorun da fikrini alsan iyi olmazmı

30 yaşındayım.Hatta 31 oldumda 30 da kalsam daha iyi olacak gibi:)
Evet göz altlarım gercekten rhatsız olacak kadar var.Burda göz altlarından sikayetci olanlarınkinden bin kata daha kötü durumda.Cunku yıllarca evimde krem hazinesi olmasına ragmen elimi sürmedim.Cok hor kullandım cildimi.Makyajla uyumalar, bayat makyajın ustune bi daha makyaj yapmalar falan.Sonucta cildimde herhangi bir akne sivilce leke problemi hiç olmadı ama kaliteli bir cilde de sahip olmadım.Yani şöyle canlı bir cild.Sadece pürüssüz ve renksiz bir cildim var.Göz altlarımda cokuk , mor ve torbalı.
Bu yöntem hakikaten ilgimi çekti, cunku uyguladıgımı kremler derinin sadece %10 altına inebiliorken igneler ile en altına kadar iniliyor.c vitamini ve diger seyleri yiyen deride kendini toparlıyor.Yanlız dun gece arastırdım aldıgım fiyat biraz pahalı olabilir.Bugun pazar her yer kapalı.Fiyat arastırıp devam edicem arayısıma.
O sebeple fikri olan bilgisi olanlar lutfen yazssınlar.
demetderya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen anybodyy » Pzt May 17, 2010 7:09 pm

clinique all about eyes kullanıorum bi aydır nemlendirme dışında hiç bi halta yaramadı o kadar da para vrdim üstelik :angryfire göz çevremdeki koyu halkalardan nasıl kurtulcam ben yaaaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
anybodyy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen brissels » Sal May 18, 2010 1:08 pm

clinique all about eyes ve onun rich versiyonu fiyasko bence..uzun bi süre kullandım, erken pes etmemiş olmak için ama hiç verdiğim paraya değmedi bence. Onu bitirince seba med'in anti wrinkle kremini kullanmaya başladım, en azından ucuz diyerek.. iyi nemlendiriyor ama morluk, şişlik, artan çizgiler aynen devam :(
Şimdi clarins eye contour jel'i okudum, yorumlar çok iyi. Kullanan var mı? bi de obnu deniycem galiba...
Kullanıcı avatarı
brissels
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sumuzdas » Sal May 18, 2010 4:18 pm

ben uzun zamandır clarins kullanıyorum. sebamede ve clarinse göre nem vermesi yetersiz. morluklara etkisi yok. tek güzel yanı sabah şiş gözleri anında indirmesi. bir zamanlar memnundum ama bana yetmiyor artık
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Sal May 18, 2010 4:19 pm

sebamed ve clinique e göre diyecektim pardon
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen timanitis » Sal May 18, 2010 8:46 pm

kızlar ben trt de çalışırken görmüştüm arnica krem diye bi krem var 20 liralık bişey ama sanatçılar tv ye çıkmadan önce göz altlarına onu sürüyordu morluk ve ödemlerde işe yarıyormuş. geçici süreyle morluğu falan alıyordu bi bakın isterseniz. İşte aşağıdaki ürün :bye:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
timanitis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muhendis » Çrş May 19, 2010 11:16 am

bu krem eczaneden flnmı bulunur yoksa kozmetikçilerdemi biliyormusun timanitis?
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen timanitis » Çrş May 19, 2010 11:19 am

eczanelerde satılıyor canım morluk ve ödem için kullanılan bi ilaç aslında ama hemoroit kremi değil yani geleceğe olumsuz bir etkisinin olacağını sanmıyorum
Kullanıcı avatarı
timanitis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esragulce » Prş May 20, 2010 12:32 pm

merhaba kızlar benimde gözaltlarımda morluklar var ama daha önemlisi göz kapaklarımda sarkmalar var. :( bunun için tavsiye edebileceğiniz krem varmı? cellex_c markasının göz çevresi jeli var sarkmalar için kullanan varmı? göz kapaklarına sürülmüyormuş.yanlışlıkla kaşlara sürerseniz rengini açıyormuş.
esragulce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NaDaS » Prş May 20, 2010 10:47 pm

esragulce gerek göz kapağı gerek yanak her türlü sarkma sorunu için yüz yogasını tavsiye ederim. Yüz kaslarını harekete geçiren çeşitli hareketler yapıyorsun, nette araştırırsan videolarını bulabilirsin. Kremlere göre daha hızlı ve etkili sonuç alacağını düşünüyorum.
birvarmisimbiryokmus.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
NaDaS
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir