Yüz Sarkması

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Yüz Sarkması

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 09, 2006 7:42 pm

Arkadaşlar benim cildim yağlı ve çok ince henüz 23 yaşında olmama rağmen yüzümde sarkmalar var yani yüz konturum bozuldu eskiden de yüzüm sarkıktı biraz ama zayıflayınca iyice çökmeye başladı. Napıcamı bilmiyorum yaaa aynaya bakmak istemiorum artık saçlarımı toplayınca iyice belli oluyo bi kaç aydır kendi kendime yüz masajı yapıyorum ,yüz kaslarını güçlendirmeye çalışıyorum ama pek bi faydasını göremedim. galiba tek çare ameliyat olmak. olduumdan daha yaşlı görünüorum bana önerebiliceniz bişeyler varmı :(((((
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ChunLi » Cmt Ara 09, 2006 7:47 pm

yüz yogası diye bir$ey vardı tv de bir kadın yapıyordu googleden arat buLursun.. o hareketLeri dene istersen.. sarkmanın nedeni kilo vermenden sanırım daha ya$ın genc yüz gerdirme ameLiyatı bu ya$ta yapmasan daha iyi oLur sanki..
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ChunLi » Cmt Ara 09, 2006 7:48 pm

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/06/25/gny/gny101-20060625-200.html
bahsettigim kadının haberini buLdum bir bak istersen canım
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 09, 2006 8:20 pm

cvp yazamıyorum yaa galiba bazı kelimeleri kabul etmiyo nedenki :((
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 09, 2006 8:29 pm

madam luordesle ilgili hemen hemen her yazıyı okudum ama bana cvp vermio. forumda, uyguladığını söyleyen arkadaşlar var ama işe yaramıyo demişler. bazı güzellik sitelerinde yüz sarkmasına karşı bazı egzersizler vermişler ama onlar da benim uyguladıklarımdan pek farklı değil belki etkisini uzun vadade görürüm diyerek 2 aydır sabah akşam yapmaya dvm ediorum ama bi deişiklik yok aynı dertten muzdarip olup da bi çözüm bulan varsa bana da yardım etsin ChunLi tşk yine de böyle ilgili arkadaşları görmek çok güzel :(
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ChunLi » Cmt Ara 09, 2006 8:34 pm

hmm anLAdim canımm ama o kadın kurs veriyormu$ anLAdıgım kadarıyLa.. Cok rahatsız oluyorsan bir ciLt doktoruna gorun o seni en iyi sekıLde yonLendirir.. beLki ameLiyat oLmadan istedigin ciLde kavu$ursun canım.. aynaya nasıL bakarsan oyLe gorursun ;) yuzunden guLucukLeri eksik etme
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Xenia » Çrş Ara 27, 2006 7:29 am

Bende 25 yasindayim o Zamanlar 23 idim ve 73 kilodan 49 a düsmüstüm artik tahmin edersin sen yüzümün nekadar sarktigini
Burda bahsettim ürün cildi okadar sykilastiriyoduki makas bile alamiyodun.

http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopi ... 3108#83108

Benim gercekten bidaha Bakkal amcaya ugramam lazim senin icin Resmini cekip yollayabilriim tabii bulabilirsem o Bali

Sevgiler
Xenia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen oylum » Çrş Ara 27, 2006 7:43 am

ay lütfen xenia o bahsettiğin ürünü nereden aldın canım,yazarsan ve de fotosunu burada yayınlarsan çok sevineceğim.
oylum
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Xenia » Çrş Ara 27, 2006 8:23 am

Bitanem ben avusturyada yasiorum türk Asaby Bakkal amca satmak icin marketine getirmis Bahsettigim ürünler hakkinda cok konusuluodu
Hatta kadinin teki yemin bile ediyodu cocugum olmuyodu sonra sunu yaptim bunu yaptim Ve su Bal ürünlerinden yedim Hormonlarim daha iyi calmismaya basladi vs vs die Zayifladigim icin kilo almak icin almisdim ben bunlari ki herseyi yüzüme sürerim mutlaka ve sürdüm cok sasirdim süper biseydi ama yok bitti adam getirmiyor daha ben baska yerlerden baakrim yada adama tekrar rica ederim umarim getiride bende sizinle paylasabilme mutlulugunu yasayabilirim :cry:
Xenia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen oylum » Çrş Ara 27, 2006 3:54 pm

tamam talım,inşallah bakkal amca getirir de sen de biz de mutlu oluruz canımcım :wink:
oylum
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Çrş Ara 27, 2006 11:55 pm

polen ve arı sütünü birlikte kullanın arkadaşlar,ben yüzüme sürmedim ama en iyi etki hergün düzenli olarak yenmesiyle oluyor, bütün vücut cildiniz ve sağılğınız zindeliğiniz için arı sütü özellikle mucizevi birşey ben de yeni yeni biten macunumun ne olduğunu araştırırken bugün balcıdan alarak denedim yıllardır meğerse bu yüzden cildim bu kadar güzelmiş...
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Xenia » Cum Ara 29, 2006 1:21 am

sehnaz yazdı:polen ve arı sütünü birlikte kullanın arkadaşlar,ben yüzüme sürmedim ama en iyi etki hergün düzenli olarak yenmesiyle oluyor, bütün vücut cildiniz ve sağılğınız zindeliğiniz için arı sütü özellikle mucizevi birşey ben de yeni yeni biten macunumun ne olduğunu araştırırken bugün balcıdan alarak denedim yıllardır meğerse bu yüzden cildim bu kadar güzelmiş...

Kesinlike ari sütünü alip yüzünüze sürüyosunuz arkadaslar!
Hemde yiyin Gercekten kendinizi süper hissedeceksiniz
ari sütü Diyer yerde de arkadasin söledi gibi macunsu bisey evet jelimsi alin sürün arkadaslar faydasini görmesseniz ben Burdaim.
Ki umarim benim kullandim seydir ve olmasi gerekir.
Diyer bulgur gibi olani Polen olan yani onu pek kullanmadim.
Ari sütünü normal alin oldugu gibi sürün yüzünüze, hem burda biraz mantik yürütelim bos sürün sütle biraz incelestirin yada su ile yada yumurta ile hic farketmes aam ben bos sürdüm sizde bos sürün 15dk falan bekletin Veeeeee Bana mutlaka yazin!
sevgiler :)
Xenia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen egeli » Cmt Ara 30, 2006 3:25 pm

canım yaa
ya sen daha önce nerelerdeydin ne güzel bilgiler veriyorsun :wink:
senin cildin ne durumda şu anda.
ne kullanıyorsun canım şimdi?
egeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Xenia » Cmt Ara 30, 2006 11:37 pm

Benim cildim berbat, terzi kendi sökügünü dikemezmis
sivilcelerim var ama onlarda biraz benim gibi ilginc..
sag tarafimdan bi sivilce ciktigi zaman sol tarafda ayni yerde! de sivilcem cikar
ve alnimda bitane cenemde bitane deil, sagda nerde cikio ise solda da orda cikar, biraz karisik bi durum anliycan hormonel sorun benimki ve tamamen psikolojik
sivilceler alindan cikiosa su sebebten dir yanakdan cikiosa su sebebdendir ceneden cikiosa su sorununuzdan dolayidir die de bi kitap okumustum eskiden.. yani bunlar bana özel :)
ama evde cok Kitabim var sizin sorulariniza kendimce yardimci olmayi cok isterim ama benim cildimi sormain :)
Kendimi cok iyi Hissettim Zaman cildimin güzelligini anlatmam mumkun deil okadar iyi oluo, bu aralar cok stress deim
ama unutmayalim her derdin bi dermani vardir tabii isteyene :)
Xenia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Xenia » Cmt Ara 30, 2006 11:42 pm

ayrica ne kullaniosun sorusu icin:
suan Hic bisey kullanmiyorum hayata küstüm [aynalara küstüm] gibi bisey
ama ne kullanmadigim sorusuna gelince herseyi kullanmisimdir
Kotu yada iyi etki hakkinda yorum yapabilirim bunlar arasinda laser aylarca cildi soymak icin hap [su mankenlerin kullandindan] bitkisel kendi yaptigim kremler Ve su ise yaramaz Ünlü markalar Loreal Nieva vs vs gibi
sorarsan bunyazdigim Loeral Nieva gibi markalarin Hic birini tavsie etmiyorum. Evde suan hazirda bekleyen ve fanatigi oldugum Beate Johnen ürünleri var kullanmami bekleyen.
ama Once sivilcelerimden kurtulmam lazim, bunuda simdi istemiyorum dedim yaa aynlara küsüm bu aralar :)
Xenia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen egeli » Pzr Ara 31, 2006 10:42 am

Xenia, canım roaccutane diye bi ilaç var ondan kullansana sivilcelere kesin çözüm.
egeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen anabel » Cum Mar 23, 2007 11:48 am

kızlar benim cildim hassas kullandığınız arısütünü direk yüzüme sürsem allerji filan yapar mı acaba :?: ben kesin almayı düşünüyorum da allerji yapar diye korkuyorum biraz
anabel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sehnaz » Cmt Mar 24, 2007 2:32 am

Xenia yazdı:ayrica ne kullaniosun sorusu icin:
suan Hic bisey kullanmiyorum hayata küstüm [aynalara küstüm] gibi bisey
ama ne kullanmadigim sorusuna gelince herseyi kullanmisimdir
Kotu yada iyi etki hakkinda yorum yapabilirim bunlar arasinda laser aylarca cildi soymak icin hap [su mankenlerin kullandindan] bitkisel kendi yaptigim kremler Ve su ise yaramaz Ünlü markalar Loreal Nieva vs vs gibi
sorarsan bunyazdigim Loeral Nieva gibi markalarin Hic birini tavsie etmiyorum. Evde suan hazirda bekleyen ve fanatigi oldugum Beate Johnen ürünleri var kullanmami bekleyen.
ama Once sivilcelerimden kurtulmam lazim, bunuda simdi istemiyorum dedim yaa aynlara küsüm bu aralar :)

xenia , hadi artık lütfen git şu bakkal amcaya da bu şu balı allahaşkına ,ben kendiminkini bulamadım hala , bari sen bul,arkadaşın dediği gibi buraya resmini de koy....bekliyoruz
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen flora7 » Cmt Mar 24, 2007 4:22 am

Ladia, başlığı yeni gördüğüm için geç bir cevap olacak ama yüz sarkmasını kremle toparlayamazsın artık.Kremlerle ancak sarkması önlenebilir diye düşünüyorum.
Genelde yanlış yapılan diyetler sonucu yüzün yastık dokusu kayboluyor, ve yüzde boşluklar oluşuyor, yüz çökük gözüküyor. Biraz da genetik, yüzün kendi yapısından kaynaklanıyor. Eğer bahsettiğin böyle bir şeyse, yağ enjektesiyle sağlıklı ve 18 yaşında bir surata sahip olabilirsin. Özellikle mankenler de çok yaptırıyorlar çünkü zayıflıktan surat kalmıyor onlarda da.Bir arkadaşım yaptırmıştı. 5 dk süren bir işlem. Ister kendi yağını aldırıyosun, ama yağ aldırma kısmı biraz zor. Fakat düzenli yaptırdığın zaman 1 yılda geri dönüşüm oluyor ve eski haline yakın bir şekle geliyormuş surat. Ya da değişik dolgu maddeleri var.Bir tüp açıp onlarla dolduruyorlar.Ilk birkaç gün suni bir şişlik oluyor sonra normal hale geliyor.
Internetten yağ enjeksiyonu diye gugıllarsan belki daha fazla bilgi edinebilirsin. Fakat konturu bozulmuş yüz için bence tek çözüm bu. Belki de bir estetik doktoruna göstermelisin canım.Aynı şikayetle giden arkadaşıma önerilen buydu.
flora7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Cmt Mar 24, 2007 9:32 am

tamam tatlım tşk ederim yorumların için dolgu gibi bişi düşünücemi sanmıyorum lifting ameliyatı düşünüyorum ben ama 30umdan önce yaptırmam herlade :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Sonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir