Yüz Sarkması

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen ladia » Cmt Mar 24, 2007 9:36 am

bu arada evet bi aralar çok konuşulmuştu forumda bu arı sütü olayı ama sanırım bi markaya ihtiyacımız var sütmü polenmi hangisinin işe yarıycanı bilmiyorum bu konuda kesin bi önerisi olan varsa denemek isterim :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen egeli » Cmt Mar 24, 2007 10:49 am

ladiacım bak benim de elastikiyet kaybım var senin gibi.ben 3 yıl önce roc protient lift kullandım düzenli kullanımdan 2,5 ay sonra etksini gördüm ve inanamadım o zaman.resmen mucize gibiydi.cildimi belirigin bir şekilde gerginleştirdi.istersene dene hem fiyatı da ucuz.ama ben 6 ay kullandım polikistikover yüzünden cildim problemliydi o sıralar.çok sivilceliydi ve kremi azaltmak zorunda kaldığımdan mıdır yoksa nedendir etksi daha sonradan azalmıştı.yani canım bu tür ürünleri çok düzenli kullandığın sürece etksini görüyorsun.
ama roc protient lift yağsız bi krem sivilce yapmaz.bence bi dene canım bak işe yarayacak.
egeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Cmt Mar 24, 2007 12:09 pm

arkadaşlar ben de henüz sarkma yok ama bana da lancaster 365 cellular elixir önerdiler 20 den sonra her yaşa öneriyoruz uzun vadede sarkmaları geciktiriyor falan dediler ama kararsız kaldım
kendi web sitesinde de her yaş kullanabilir yazıyor ama nasıldır cildimi yorar mıyım bilemedim bu arada 28 yaşındayım fikri olan var mıdır
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Cmt Mar 24, 2007 2:29 pm

egeli yazdı:ladiacım bak benim de elastikiyet kaybım var senin gibi.ben 3 yıl önce roc protient lift kullandım düzenli kullanımdan 2,5 ay sonra etksini gördüm ve inanamadım o zaman.resmen mucize gibiydi.cildimi belirigin bir şekilde gerginleştirdi.istersene dene hem fiyatı da ucuz.ama ben 6 ay kullandım polikistikover yüzünden cildim problemliydi o sıralar.çok sivilceliydi ve kremi azaltmak zorunda kaldığımdan mıdır yoksa nedendir etksi daha sonradan azalmıştı.yani canım bu tür ürünleri çok düzenli kullandığın sürece etksini görüyorsun.
ama roc protient lift yağsız bi krem sivilce yapmaz.bence bi dene canım bak işe yarayacak.
canım benim yaşıma uygun değildir sanırım böyle ürünler ama bilmiorum tabi :roll:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen ladia » Cmt Mar 24, 2007 2:34 pm

x yazdı:ya arkadaslar cildi toparlayan aletler baslıgımı okusanız?
niye ameliyat oluyorsunuz mi?
bence tek cozum bu
hatta bir satici gittigidiyorda 160 ytl ye satiyor
gerci pahalıya geliyor ama
o kadar vahimse durum bir sekilde alinabilir diye dusunuyorum
şarlotcum bu aletlerin de garantisi yok ama dimi :roll: oylum arkadaşımız 700 milyona almıştı bi ürünü ama işe yaramadığı için geri vermek istemişti ben de aynı akıbete uğramak istemem açıkçası hıı çoğunluğun kullanıp memnun kaldıı bi ürün olur o ayrı ama bu aletler bana pek işe yaramıyo gibi geliyo senin önerebiliceen bi alet varmı ben sadece sarkmalar için arıyorum şuan kırışık filan tedavi etmese de olur...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen ladia » Cmt Mar 24, 2007 3:00 pm

x yazdı:canım oylumun aldıgı baska bır alettı,yanı sadece ısıma yoluyla etkı ettıgı ıddıa edılıyordu bızım o baslıkta resmını koydugumuz urunler, yuz kaslarına etkı eden ve elektırık akımıyla kasları stımule eden cıhazlar
dolayısıyla calısma prensıplerı cok farklı,ve etkı etmemesı ımkansız,hatta bı arkadasımızın lınk verdıgı bır cıhaz hem stımulasyon hem de ısın yoluyla etkı edıyordu
bence cok sıkılıyorsan bunlardan edınmen daha dogru,sanırım almanyadasın neden babyliss in urununu almıyorsun? turkıyede yok cunku,ve oralarda cok ucuzmus
almanyadamı o da nerden çıktı
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Sal Nis 03, 2007 9:09 pm

ladia yazdı:bu arada evet bi aralar çok konuşulmuştu forumda bu arı sütü olayı ama sanırım bi markaya ihtiyacımız var sütmü polenmi hangisinin işe yarıycanı bilmiyorum bu konuda kesin bi önerisi olan varsa denemek isterim :)

Bence çok güzel bir kızsın, kendine haksızlık etme ve kendini sev, beğen! 23 yaşında bir insanın güzelliği hiçbirşeye benzemez.kendinle barış. ben de zayıfım ve suratım çökük, arada 1-2 kilo da veriyorum bazen stresten gör bak hali o zaman, üstelik yaşım 28...Bir de beyaz tenliyim, uykusuz falan kalmışsam iyice çöküyor ve herkes hasta sanıyor beni...Bu o kadar da önemli değil. Allah'a çok şükür gözümüz görüyor, sakat değiliz...E az çok güzelliğimiz de var. varsın yüzün zayıf olsun...ne gam!
Ben polen ve arısütü yiyorum maske yapıldığını bilmiyordum, deneyelim bakalım. Bir de yzü tparlamak için eşit miktardaki yaş maya ile sütü karıştırıp maske yapacakmışız, 15 dak. bekletip yıkayacakmışız. Bir de ayva jeli var; 2 ayvanın çekirdeklerini çıkar bir çaybardağı suyun içinde 5-6 gün beklet, bir jel elde edeceksin, yüzüme sür...ayva jeli çok hoş gerçekten.Sen kendine bak tamam ama kendini sev önce...Güzel kızsındır eminim ben...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen flora7 » Prş Nis 05, 2007 12:32 am

Propolis olabilir mi acaba kızlar? Gözenekleri de küçülttüğünü duymuştum.
flora7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Prş Nis 05, 2007 9:45 am

bu sarkmalar bence ciltten çok kaslarla ilgili bişi olduu için bana krem maske vs bişeyler düzelmez gibi geliyo artık ben umudumu kaybettim yani
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen flora7 » Prş Nis 05, 2007 10:47 am

Yüz mezoterapisi' nin de topladığını okumuştum.Internetten bir araştır istersen, canım!
flora7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Prş Haz 28, 2007 5:40 pm

google da yüz yogasını ararken buldum, fazla uzun bişi diil ama hala ilgilenen varsa die ekliyorum

http://video.milliyet.com.tr/default.as ... 01.05.2007
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

.

Mesajgönderen butterfly0 » Prş Haz 28, 2007 6:01 pm

bu yuz sarkmasi neden oluyo acaba,yuze agda falan yapmaktan mi.
ya bi de iple yuzu askiya aliyolar ondan yapilabilir germe islemi.Ebru Gundestede var diyolardi ama kendisi kabul etmedi bunu iple yuzunu gerdirip kaslari yukari cekme olayi.parasi olan denesin bence boyle sorun varsa herhangibi zararida yokmus
Kullanıcı avatarı
butterfly0
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cutecandy » Prş Haz 28, 2007 6:10 pm

yuz yogası hayat boyu devam edıldıgınde bence faydası var.cunkı nasıl vucut kaslarını gelıstırmek ıcın sporla cesıtlı hareketler yapıyorsak,yuzumuzdede kaslar var önemlı olan bu kasları dogru calıstırma sekıllerını bulmak.ben yuz yogası duzenlı yapıyorum.benımde cıldım yaglı yazın daha beterr yaglanıyor malum.kaslarım ıcın lourdes ın uyguladıgı hareketetı her sabah ve aksam duzenlı yapıyorum.ama teknıgı dogru kullanmak gereklı.kadın 4. cocugunu dogurdukran sonra gıdısı cok cıkmıs ve bu sekılde kendınce hareketler gelıstırmıs.kadın 57 yasında 40 bıle gostermıyo bence :roll:
Kullanıcı avatarı
cutecandy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

.

Mesajgönderen butterfly0 » Prş Haz 28, 2007 6:13 pm

ama bu asyalilar zaten genc gosteriyo.sinifta 39 yasinda bi koreli vardi ben yasini 25 falan zannediyodum ,teste yazinca farkettim ve aaaaaa dedim yani asyalilar gercekten genc gosteriyo
Kullanıcı avatarı
butterfly0
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: .

Mesajgönderen cutecandy » Prş Haz 28, 2007 6:22 pm

butterfly0 yazdı:ama bu asyalilar zaten genc gosteriyo.sinifta 39 yasinda bi koreli vardi ben yasini 25 falan zannediyodum ,teste yazinca farkettim ve aaaaaa dedim yani asyalilar gercekten genc gosteriyo

ıyı beslenıyolar..yoga yapıyolar ıste kendıne ıyı bakıyorlar ınsanlar.dogada her seyın caresı olduguna gercekten ınanan bır mıllet ve arayıp bulan ve uygulayan mıllet bunlar..bende benzıyorum onlara :) ıns bende genc olurum hep :lol:
Kullanıcı avatarı
cutecandy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

.

Mesajgönderen butterfly0 » Cum Haz 29, 2007 4:44 am

he ben de benziyom benim de gozler cekik :lol: :lol: ama o benden daha genc gosteriyodu gozu benden daha cekikti belki ondandir :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
butterfly0
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aassyyaa » Prş Tem 05, 2007 10:46 am

:flower: arkadaşlar, yüz sarkmasını önlemek için geceleri sırtüstü yatmak ve yastığın mümkün olduğunca alçak olması da çok önemli... :mosthappy
Kullanıcı avatarı
aassyyaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen pudahepa » Prş Tem 05, 2007 4:15 pm

Vede sabah kakınca yüzünüzde bir kalıp buzu eriyene kadar gezdirin kızlar.Ben hep yapıyorum bayağı faydası oluyo :wink:
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eleanor » Prş Tem 05, 2007 4:24 pm

evet pudahepa tatlım sana katılıyorum inanılmaz faydası var.
sarkma gibi bir problemim yok ama bu işlemi bende yapiyorum
buz kalıplarının içine bi miktar gül yağı ilave ediyo ve öyle uyguluyorum hatta
malum gül yağı kaybolan elastikliğin geri kazanımına yardımcı oluyor cildi topluyor sıkılaştırıyor :wink:
Kullanıcı avatarı
eleanor
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen pudahepa » Prş Tem 05, 2007 4:27 pm

Aaa bak ben bu gül yağını bilmiyodum canım.sadece buz gezdiriyorum.akıl akıldan üstündür derler,ama benim cildim yağlı,iyi gelmez heralde,ben yine bildiğim gibi yapayım :wink:
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş Tem 05, 2007 5:47 pm

pudahepa bazı yağlar yağlı cilde de iyi gelebiliyo canım, hele suyla seyreltildiği için bi zararı olucanı sanmıyorum ama belki güneşe çıkmamak gerekebilir
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pudahepa » Prş Tem 05, 2007 5:50 pm

Ladia canım,ben gül yağı kuru ciltler için diye biliyorum ama cildi gerginleştiriyomuş duydum,bi denemek lazım yarın alıcam aktardan sivilce yapmaz inşallah. :wink:
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş Tem 05, 2007 6:04 pm

ne oranda koyucan da önemli canım, fazla koymazsan bi sorun çıkmaz bence, çok rahatsız olursan durularsın bi de yüzünü, bana çin işkencesi gibi gelmese ben de denerdim ama şakaklarım zonklamaya başlıyo hemen :x
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pudahepa » Prş Tem 05, 2007 7:37 pm

Ladia bak ne buldum; suna dumankayanın tariflerinden, oda buz masajını öneriyo sarkmalar için bence biraz dayansan faydasını görcen :D

Sevgili Suna Hanım, yüzümüzde zamanla sarkmalar meydana geliyor. Bunun önüne geçmek için bizlere önereceğiniz reçeteleriniz var mı?

Bir sütü buz kabına boşaltın, donsun. Her gün makyaj öncesinde cildinizde dolaştırın. Kuru cilt ve yağlı ciltler için, bir maden suyunu yarım limon suyu ile karıştırın ve buz kabına koyun, donsun. Bu kalıpları her gün cildinizde dolaştırın, cildinizi sıkıştırır. Ayrıca bir çorba kaşığı pastane mayası ve bir tatlı kaşığı toz şekeri çok az süt ile karıştırın. Hazırladığınız karışımı cildinize sürün ve 20 dakika bekletin.
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş Tem 05, 2007 7:50 pm

çok teşekkür ederim canım, süt hiç sevmem ben, şimdi erirken ağzıma girer filan, ben en iyisi suyu dondurup onu deniim çok saol :P
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: Yüz Sarkması

Mesajgönderen ayutrance » Cum Oca 04, 2008 1:21 pm

ayni dertten ben de musdaribim. cildimde akne gibi sorunlar yok bu yuzden cilt bakim urunleriyle ilgili bilgim de yok. yuzde elastigin kaybolmasini duzeltecek bir urun/marka bilen var mi? tskler.
ayutrance
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen egeli » Pzr Oca 27, 2008 11:09 pm

kelin ilacı olsa önce... olayına döndü bu.. :lol:
egeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabrina18 » Sal Şub 05, 2008 9:25 pm

YA KIZLAR BU CİLDİ SIKILAŞTIRAN ARI SÜTÜ MÜ YOKSA BAŞKA BİR BAL FLN MI ANLAMADIM :? :? :o
Kullanıcı avatarı
sabrina18
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Sal Şub 12, 2008 12:58 pm

Yulaf maskesi iyi geliyor, bird e Clarins in Multi Active Night Lotion Prevention Plus bu cidden cok iyi bir losyon. Elestikiyet kaybına karşı denemenizi şiddetle tafsiye ederim. Kremide var hatta serisinide tafsiye ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ozlemakis » Sal Şub 12, 2008 1:05 pm

Sigara, hava kirliliği, yeteri kadar temizlenmeyen cilt, güneşlenme, stress, genetik faktörler, ilac kullanımı vs. bunlarin hepsi etken. Kilo alıp verme. İyi cilt temizliği ve yararlı ürün kullanarak bu sorunu cözmek mümkün. Ama bu sorun devamlı bakım gerektiriyor ve şu da var her marka her cilde iyi gelmiyor. Diyelim ki iki kişi karma cilt. 2 side aynı ürünü kullanıyor birisinde kuruma diğerinde yağlanma yapıyor. Yada birine Clarins iyi geliyor, öbürüne başka marka mümkün. Deneyi yanıla öğreniliyor butür şeyler. Eee bide bu forumların cidden faydası var :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sachlar » Sal Şub 12, 2008 4:34 pm

ben de ıhlamur suyunu kalıplara dökülüp yüzde dolaştırıldığını okumuştum.
bu buz kalıplarını yüzde dolaştırmak süper fikir ama benim sinüzitim var... :cry: ben o yüzden deneyemiyorum bile :crybaby:
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Prş Şub 14, 2008 9:58 am

Buz kalıpları evet işe yarıyor ama bence 1-2 saatlik işe yarıyor, gercek cözüm değil. Hem de sinüzite iyi değil. Ben kalıcı cözümlerden yanayım. Mesela acil bir buluşman var o zaman tamam minik çağrelerin kurtarıcılığı kesin :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sachlar » Prş Şub 14, 2008 5:27 pm

çok doğru diyosun... saol :)
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Cum Şub 15, 2008 9:22 am

Rica ederim canım :)
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslimm » Cum Şub 15, 2008 1:05 pm

ya kızlar güleceksiniz ama benim yüzümün sol tarafı sarktı sağ tarafı normal cok sinir oldum neden olduğunu da anlamış değilim benim durumum da bir ilk galiba :crybaby: böyle dudağımın kenarında derin bir sarkma çizgisi oldu hergün cilt bakım egzersizleri yapmaya başladım şimdilik bir gelişme yok valla :cry:
aslimm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Cum Şub 15, 2008 1:36 pm

Canım hemen düzelmez, sabirla devam et, kremlerde kullan zamanla düzelir. Üzülme bu zaman işi. :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslimm » Cum Şub 15, 2008 1:39 pm

saol canım benim yaşım 26 daha en cok üzüldüğüm konu bu yani bu yaşta böyleyse ilerde ne olurum tahmin bile etmek istemem :crybaby:
aslimm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Cum Şub 15, 2008 1:44 pm

Aslıcım bu gün o kadar güzel kremler varki, sonra kesmeden iple germe yöntemide var hic bunlara üzülme cağre cok ;)
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen busrama » Cmt Şub 16, 2008 11:23 pm

ladia yazdı:Arkadaşlar benim cildim yağlı ve çok ince henüz 23 yaşında olmama rağmen yüzümde sarkmalar var yani yüz konturum bozuldu eskiden de yüzüm sarkıktı biraz ama zayıflayınca iyice çökmeye başladı. Napıcamı bilmiyorum yaaa aynaya bakmak istemiorum artık saçlarımı toplayınca iyice belli oluyo bi kaç aydır kendi kendime yüz masajı yapıyorum ,yüz kaslarını güçlendirmeye çalışıyorum ama pek bi faydasını göremedim. galiba tek çare ameliyat olmak. olduumdan daha yaşlı görünüorum bana önerebiliceniz bişeyler varmı :(((((

arkadaşım ben cilt bakım uzmanı adayıyım bu konuda baya bir araştırma yaptım lifting deniliyo buna çok iyi dermo kozmetikler var bu konuda ben sana benev tavsiye ederim benev dermal repair bu dermokozmetik bir ürün yanak göz çevresiboyun sarkmalarına karşı çok iyi bir ürün gerçi yaşın çok genç ama dedin gibi kilo kaybı ve yaglı cilttin en büyük riski sarkmadır unutma o sebebten kolajenlerini saglamlaştırman lazım
Kullanıcı avatarı
busrama
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Çrş Şub 20, 2008 12:54 pm

büsracım, teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, bu benev benim yaşıma uygun mu acaba, şu an 24 yaşımdayım :blushing:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ozlemakis » Çrş Şub 20, 2008 1:27 pm

Benev'i daha öncede duymuştum iyi geliyor diye aslında ufak boylarından bulup denemek lazım. :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen busem » Cum Şub 22, 2008 9:47 am

merhaba,,
Ben gittigidiyorda sarkmalara karşı bir cihaz görmüştüm.
Lifting diye ararsan bulabilirsin.
bir dakika

http://urun.*/LIFTING-SA ... dZZ8387843

Ben kullanmaya başladım , çok memnunum
bir dene istersenn
busem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Cum Şub 22, 2008 10:02 am

bende var bu aletten, gözle görülür bi faydasını göremedim, ama senin beğenmene çok sevindim, bana sadece yağları eritmek için dizayn edilmiş gibi geldi, kolajen üretimini artırdığını ya da kasları çalıştırdığını sanmıyorum, gıdıyı eritmek için kullanılabilir belki ama yüz için faydalı olduğunu gözlemlemedim.. peki sen yüzünün nerelerinde kullanıyorsun canım?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ozlemakis » Cum Şub 22, 2008 10:04 am

Elektrik akımı ile güzel iyi ama ben yıllar önce vucüt için güzellik salolunda yaptırmıştım, nadiren hayatımda eziyet cekmişimdir, işte o eziyetlerin başında gelir bu :)
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen egeli » Sal Şub 26, 2008 2:44 pm

busem yazdı:merhaba,,
Ben gittigidiyorda sarkmalara karşı bir cihaz görmüştüm.
Lifting diye ararsan bulabilirsin.
bir dakika

http://urun.*/LIFTING-SA ... dZZ8387843

Ben kullanmaya başladım , çok memnunum
bir dene istersenn

ben bu cihazdan kullandım busemcim ve sonuç rezalet.neden mi,cildi toparladığı filan lifting yaptığı yok bi kere :? 2 ay kullandım.lifting asla yapmadı sadece yüzümdeki yağları eritti ve yüzümdeki yağlar eriyince cildim sanki daha da sarktı.hem de öyle çirkinleştim ki.sanki abartısız 5 10 yaş yaşlı gösterdim.cihazı bırakalı 1 ay oldu hatta 5 hafta ve yüzüm daha eski haline dönmedi.o güzelim elmacık yanaklarım gitti.yüz şeklim bile değişti :cry: korkunç bi cihaz o ya.kullanan tecrübesi olan biri olarak böyle diyorum.yüzü zayıflatmaktan ve yüz şeklini deforme etmekten başka hiç işe yaramaz.eğer yüzünün zayıflamasını istemiyorsan .bırak derim bu cihazla vakit öldürme :?
egeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen busrama » Sal Şub 26, 2008 7:02 pm

arkadaşım cildine liftin yaptır bu yaşta ameliyat olmaz benev öneririm
Kullanıcı avatarı
busrama
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Pzr Nis 06, 2008 8:05 pm

Yaa arkadaşlar ben bu lifting cihazına epey bi kafayı taktım..Şehnaz memnun kaldığı için bende almak istiyordum fakat egeli öyle bi konuştuki artık kendime düşünmüyorum, çünkü daha yüzümde hiç bişey yok maşallah..İyice berbat etmeyim, ama annemin yüzü çok sarktı çok üzülüyor.Bütün kremleri denedi, faydasını göremedi..Onun için alsam bu lifting cihazını ona faydası olurmu acaba? annem şişman yüzü küçük sayılır.İyice kaybolmazsın yüzü...Bide Şehnazla mutlaka konuşmam lazım.Şehnaz Sen yüzünün güzelliğini bu cihaza mı borçlusun yoksa ek olarak yaptığın başka şeylere mi? Seni okudumda yüzüne herşeyi denemişsin..Belkide seni güzelleştiren bu cihaz değil başka şeyler? olamaz mı?
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Re:

Mesajgönderen italianjob » Pzt Nis 07, 2008 2:49 pm

pudahepa yazdı:Vede sabah kakınca yüzünüzde bir kalıp buzu eriyene kadar gezdirin kızlar.Ben hep yapıyorum bayağı faydası oluyo :wink:

sevgili pu, ofisten bir arkadaşım buzun kılcal damarları zamanla cilt yüzeyine çıkardığını söyledi. sende öyle bir etkisi oldu mu?
Kullanıcı avatarı
italianjob
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Sal Nis 08, 2008 3:45 pm

Kızlar lütfen lifting aleti kullananlar memnun kaldılar mı? Bi bilgi verirmisiniz? Artık kesin bi karar vermek istiyorum.Tereddütteyim.Kendim için değil (çünkü yüzüm zayıf...)ama annem için bu aleti alayım mı? Sarkmayı düzeltir mi? Yoksa yüzü daha da mı berbat olur? 2kişinin fikrini aldım.Saolsunlar bilgi verdiler..Sizlerinde fikrinizi almak istiyorum..
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen posh123 » Prş May 01, 2008 12:47 am

selam kızlar benim de yüzümün sanki tek tarafı diğerine göre daha sarkık oldu eşit olmaması çok sinir bozucu...ben murad 'ın city night detox treatment isimli c vitaminli özel ürününü 2 ay boyunca gece sürdüm , bu ürün senede 1 kez kullanılabilen bir ürün..fiyatı 360 ytl civarında olması lazım biraz pahalı ama kesinlikle cildi toparlıyor..ama sonrasında 2 ay sonra yine eski haline dönüyor..geçici bir çözüm ama en azından olabilecek maximum gerginliği birkaç aylığına sağlıyor..
Kullanıcı avatarı
posh123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir