Kılcal Damar Çatlamaları

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Kılcal Damar Çatlamaları

Mesajgönderen rockRs » Cmt Mar 14, 2009 11:44 am

Bilmem ki yani bende yapılıcak işlemi bilmeden gittim. Şu an 2 yada 3 sene oldu gelen giden yok olmazda umarım :)
Kullanıcı avatarı
rockRs
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen smart » Cmt Mar 21, 2009 3:24 pm

Bence lazer tedavisi yaptırmayın.Bu işin doğal yollarını arayın örneğin; at kestanesi vb... Onun dışında tedavisi olabileceğini sanmıyorum.Böyle yaşamaya alışın :toofunny:
smart
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen budi » Cum Nis 17, 2009 12:40 pm

slm kızlar bende de kılcal damar çatlaması var henüz başlangıcı ama,yeni bir ürün buldum rose cure die medikal bir ürün ve süper,yıkama jeli ve nemlendiricisini kullanıyorum çok memnun kaldım tavsiye ederim herkese sadece ezcanelerde bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
budi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smart » Cum Nis 17, 2009 7:14 pm

rose cure :confused:
smart
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xono » Pzt May 04, 2009 2:14 pm

kızlar biraz önce burnumun yan tarafında olan kırmızı nokta ile oynadım ve kanattım. meğerse kılcal damar çatlamasına neden olmuşum. resmen oluk oluk kan geldi. ya doktor yakıcaz orayı ilerleyen süreçte kanamaması için dedi ama benm nmişanım var ve yaktıktan sonra siyahlık kalıomuş. bunun başka çaresi yokmu. dr. yakmazsak sürekli kanar dedi. yatarken özellikle :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen yess » Pzt May 04, 2009 2:43 pm

geçmiş olsun cnm :bye: sürekli kanamasından yaktırman daha ii olmaz mı :confused:
Kullanıcı avatarı
yess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen smart » Pzr May 10, 2009 12:06 am

xono yazdı:kızlar biraz önce burnumun yan tarafında olan kırmızı nokta ile oynadım ve kanattım. meğerse kılcal damar çatlamasına neden olmuşum. resmen oluk oluk kan geldi. ya doktor yakıcaz orayı ilerleyen süreçte kanamaması için dedi ama benm nmişanım var ve yaktıktan sonra siyahlık kalıomuş. bunun başka çaresi yokmu. dr. yakmazsak sürekli kanar dedi. yatarken özellikle :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

aramıza hoşgeldin :yeah:
smart
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smart » Pzr May 10, 2009 12:06 am

xono yazdı:kızlar biraz önce burnumun yan tarafında olan kırmızı nokta ile oynadım ve kanattım. meğerse kılcal damar çatlamasına neden olmuşum. resmen oluk oluk kan geldi. ya doktor yakıcaz orayı ilerleyen süreçte kanamaması için dedi ama benm nmişanım var ve yaktıktan sonra siyahlık kalıomuş. bunun başka çaresi yokmu. dr. yakmazsak sürekli kanar dedi. yatarken özellikle :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

aramıza hoşgeldin :yeah:
smart
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen green29 » Pzt Haz 01, 2009 10:18 am

benim bacaklarımda var kılcal damar çatlaması nefrett ediyorum bu durumdan bide tenim beyazdır benim üff çaresi acaba nedir krem mi lazer tedavisi mi?tavsiyeleri bekliyorum :(
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen smart » Prş Haz 04, 2009 10:23 pm

green29 yazdı:benim bacaklarımda var kılcal damar çatlaması nefrett ediyorum bu durumdan bide tenim beyazdır benim üff çaresi acaba nedir krem mi lazer tedavisi mi?tavsiyeleri bekliyorum :(

Lazer ile tedaviyi aklından bile geçirme.Bu çatlamaları ancak krem vb. ürünlerle belirli bir oranda azaltabilirsin bunun tedavisi yok gibi birşey alışmak lazım :crybaby: :crybaby: :crybaby:
smart
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkny702 » Prş Haz 04, 2009 10:25 pm

bu çatlama dediğimiz şey benim ellerimin üstündeki küçük kırmızı noktacıklarmı ya yoksa :) bende diyorum ne bunlar
dkny702
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Dilosh87 » Cum Haz 19, 2009 8:14 pm

offf kızlarr bugün aynada kendime bakıyordum ve bir anda öyle bir bağırmışım kii annem hemen koşarak yanıma geldi ne oldu diye???
her iki elmacık yanak mı deniyorsa işte herneyse oralarda kılcal damar çatlaması varr ve ben bugün farkettimm acaba yeni mii, yoksa daha önceden vardı ben mi göremiyordumm moralim çoook bozukkk :crybaby: ne yapmam lazımm krem falan mı kullanmam lazımm ne olur acill yardımlarınız lazımm :crybaby:
melody-desire.blogspot.com // Tüm itsbeauty güzellerini beklerim..:)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mandy » Prş Haz 25, 2009 10:56 am

benimde yaklasık 4 aydır falan burun kenarlarım acayip kızarık.bi de cenemin sol tarafında kılcal damrlarım belli oluyo.ama leke gibi görünüyolar.tabi ben ne oldugunu bu sitede gezindigimde anladım :crybaby: haftada bir maske yapıom.ama dogal ürünlerden.sonra evigen ampul sürüyorum.düzenli yapınca işe yararmı bilmiyorum.ama maske ve evigen ampul sonrasındaki 2 gün kızarıklıklar hafiflemiş oluyo.
mandy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mandy » Prş Haz 25, 2009 11:00 am

benim daha önce böle bi sorunum yoktu.hersey yanlış ürün kullanmaktan oldu die düşünüyorum.ayrıca arkadasın biri pc basında cok oturmaktan olabilir die düşünüyorum demiş bence de haklı olabilir.güneş koruyucu kullanmak gecirir mi?eczacı bayan öle dedi.benimki sanrım sadece su an kızarıklık.catlama deil.ya da ben anlamıyorum :crybaby: :crybaby: :crybaby:
mandy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen skulkangel » Cmt Tem 18, 2009 8:30 pm

lazeri bende tavsiye etmiyorum. bir arkadaşım yaptırdı. hem canı çok yanmış hem de yaklaşık 1 hafta 10 gün yüzü yara gibi duruyordu. lazerin etkileri geçti ama kızarıklıklar geçmedi. ciltteki kızarıklıkları önlemek için özellikle yanaklardaki (bende de var. allık sürme ihtiyacı hissetmiyorum hiç :) ) herhangi bir krem vs. önerebileceğiniz birşey varmı?
skulkangel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seymaaa » Pzt Tem 20, 2009 3:42 pm

kızlar benim de burnumun her iki yanında ve yanağımda çok çok az bu çatlamalardan olduğunu sölemişti doktor ama sizce bunun lazer ya da kremler dışında doğal bir yöntemi var mıdır ne bileyim aktarlardan alınan bi takımü yağlarla masaj yapmak gibi ? :dontknow:
koca karı yöntemi arıyorum kısacası :)
Kullanıcı avatarı
seymaaa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen snow30 » Cum Tem 24, 2009 2:25 pm

Selam Arkadaşlar,

Burnumun iki yanında kılcal damarlar çıkmış belli oluyor, lazer tedavisi düşünüyorum ,daha önce yaptıran varmı? tavsiyelerinizi bekliyorum :(
snow30
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hilfb » Cmt Ağu 15, 2009 4:13 pm

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum. ben de aynı dertten mustaribim :crybaby: hacettepe üniversitesinde görev yapmakta olan bir prof. gittim. ''verdiğim ilaçları kullan geçer'' dedi. ''iz kalacak', dedi ama bu ialçlar kılcal damar genişlemesini kesin durduracak dedi. sadece sağ yanağımda olan damarlar yanağımın sol tarafında da belirginleşmeye başladı. bundan 6 ay önce hiç bir sıkıntım yoktu. bir de bu damarlar yüzümde ağrı yapıyor. çok ağrım var; kızarıklık da cabası:( ne yapıcam bilemiyorum:( lazer tedavisini yaptıranların bir bölümü kesin çözüm diyor. bir bölümü ise tekrarladı daha fazla kızarıklık oluştu diyor:S ne yapalım şimdi biz :blushing: :dontknow:

verdiği ilaçlar: hipokort isimli bir krem bir de kestine isimli tablet.... bir halta yaramadı.
hilfb
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Vbreeze » Pzt Eyl 07, 2009 10:17 am

seymaaa yazdı:kızlar benim de burnumun her iki yanında ve yanağımda çok çok az bu çatlamalardan olduğunu sölemişti doktor ama sizce bunun lazer ya da kremler dışında doğal bir yöntemi var mıdır ne bileyim aktarlardan alınan bi takımü yağlarla masaj yapmak gibi ? :dontknow:
koca karı yöntemi arıyorum kısacası :)

canım şöle bi gezindim bunu buldum;

Ünlü Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankya’dan kılcal damarları çok belirgin olanlar için ve önlemek için hazırladığı kremin tarifi ve nasıl kullanılacağı.

Malzemeler

-5-6 tane at kestanesi

-Susam yağı

-Elma sirkesi

Hazırlanışı ve uygulanışı: 5-6 adet at kestanesini rendeleyip üzerine çıkacak kadar susam yağı koyuyoruz 15 gün güneş gören yerde bekletiyoruz.15 günün sonunda içersine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyip iyice çalkaladıktan sonra kılcal damar çatlağı olan yerlere sürüyoruz.
Kullanıcı avatarı
Vbreeze
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen seymaaa » Pzt Eyl 07, 2009 11:42 am

ayy cnm beniim yeni gördüm ben bu msjı çook teşekkür ederimmm :huggs: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
seymaaa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen JhanSu » Pzr Eki 04, 2009 12:54 pm

benm de cildim aşırı hassas pembeli bi rengm war ztn normalde de :laugh: mesela azck koşsam ya da kışın soguk ortamdan sıcak ortama gecsem yüzüm kıpppkırmızı oluyo birden yazın günes görmeyegörüyim yani inanılmaz derecede kzıarıyorum :crybaby: yanagmdaki siwilce lekekleri yetmezmis gbi bi de kılcal damar catlaması war bitane lazer düsünüyorum ama kanser riski fln wardır diye korkuyorum :confused: ücreti pahalı diye duydum ama sadce yanagımdaki küccük bse icn cok tuzlu olmaz sanırım :tongue: yaptıran war mı?
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Eki 04, 2009 7:56 pm

cansu canım güneşten koru cildini belli ki cildin çok hassas. kılcal damardan başka lekelenmeler de olabilir. yaz kış güneş kremi kullan tatlım
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen JhanSu » Pzr Eki 04, 2009 8:09 pm

lovestruck yazdı:cansu canım güneşten koru cildini belli ki cildin çok hassas. kılcal damardan başka lekelenmeler de olabilir. yaz kış güneş kremi kullan tatlım

sagol canm.. ewt gercekten cok cok hassas kışın bile 15-20 spfli nemlendiriciler kullanıorm mecburen yazın da 50 mustelanın bebek kremini :laugh: ama kılcal damarım icn napıcam blmiorm :confused:
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Eki 04, 2009 8:21 pm

canım güneşten korumak en azından var olanları engeller benim bildiğim. kılcal damarlara iyi geliyor mu ama kızarıklık ve hassasiyet için bir şeyler kullanıyorum ben ondan memnunum.
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen JhanSu » Pzr Eki 04, 2009 8:24 pm

lovestruck yazdı:canım güneşten korumak en azından var olanları engeller benim bildiğim. kılcal damarlara iyi geliyor mu ama kızarıklık ve hassasiyet için bir şeyler kullanıyorum ben ondan memnunum.

nedr canım?
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Eki 04, 2009 8:26 pm

canım utandım walla her yere murad yazıp duruyorum recovery treatment gel kullanıyorum pütürlere, hassasiyetten oluşan kızarıklıklara.
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen JhanSu » Pzr Eki 04, 2009 8:35 pm

eheh :laugh: nie ki cnm yaa murad'ın ürünlerini begenerek kullanıosan nie utanasn ki :laugh: pütürlere we kızarıklıga cidden ii geliosa alıyım mı o zaman :confused:
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Eki 04, 2009 9:24 pm

canım pahalı yaa.. sana yakın bir eczanede cilt bakımı yaptır önce. faydasını görürsen al. direkt olarak al diyemiyorum hani ucuz bir şey olsa tavsiye ederim hemen. her ürün herkese yaramıyor malesef ama bana iyi geldi. mucize değil ama en azından elimi oraya değdirince pütürler gelmiyor artık çok şükür. ben onun çaresi hiç olmayacak sanıyordum, hassasiyetten oluyormuş. rahaaat rahat yanağımı okşayabilir artık insanlar ne var burda demeden. ay insan neleri takıyor walla yaa.. :laugh:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen JhanSu » Pzr Eki 04, 2009 9:49 pm

aslndaa benm alnımdaki pütürcükler rejim yapnca geciyoo 2 hafta ot çöple besleniyim hcbişecigim kalmıyo yüzümde baharatı fln kesince kızarıklıklarım bile !gerçekten! gidiyo. ama pisbogazlık iste :laugh:
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Eki 04, 2009 10:33 pm

canım bunlar öyle pütürcük değil :laugh: ben o kadar sağlıklı beslenirim ki inanamazsın. hassasiyetten oluyor. minicik kırmızı "fısırtılar" cilt uzmanının tabiriyle. hassasım. saçım ince telli, tenim beyaz, gözlerim kızarır. tipik bayan işte :laugh:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen JhanSu » Pzr Eki 04, 2009 10:45 pm

annadmmm senin pütürcüklerle benm pütürcükler farklı cinsten yani :laugh: nse yarın bi rejime baslicam bakim nası olsa bozarm ertesi gün :toofunny:
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sedas153 » Pzt Eki 12, 2009 1:21 pm

ya kızlarrrr benim de sol yanağımda damarlar gözüküyoo koyu kırmızı maviye yakın renkte ve baya var bunlardan, bütün yanağımı sarcak diye korkuyorum :( bu böyle gün geçtikçe çoğalmaya devam mı ediyo yoksa boşuna mı korkuyorum :( doktora mı gitmeyelim? yok mu bi çaresi bilen var mı? kremle ilaçla filan geçebilecek şeyler mi bunlar? offf çok cnm sıkıldı
sedas153
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sedas153 » Pzt Eki 12, 2009 2:35 pm

yok mu cevap yazan :( ay oturup ağlicam şimdi ya :(((
sedas153
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Pzt Eki 12, 2009 2:52 pm

canım eğer sigara içiyosan acilen bırakmalısın.çünkü sigara baş etmen.benimde yanağımda var biraz ama belli olmuyo.genelde ayağımda iç topuk tarafında var yani aşil tendonu kısmında.çok ayakta durmak yada yüz için çok güneşte kalmak yapıyomuş.bence egzersiz yapmalısın.çünkü egzersiz ve temiz hava damarlara giden oksijeni artırıyo buda damar büzülmelerine ve çatlamalarını engelliyo.birde ben televizyonda bi sağlık programında yeni bi cihaz geldiğini duydum türkiye ye.yapılışınıda gösterdiler bu kılcal damar çatlamaları için.bi alet var.onu gezdiriyo bölgeye ve anında yok oluyo çatlama.gözümle gördüm valla.inanmam aslında o tarz aletlere ama bu mucize gibi bişey.hatta anneme yaptıralım dedim.sora unuttuk gitti.ama nerede yapılır aletin adı neydi inan hatırlamıyorum.ama öle bişe var.biraz araştırırsan bulursun.1 veya çok ağırlarda 2 seansta yok oluyomuş.inşallah geçer.öptm
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mariamegi » Prş Şub 18, 2010 11:45 am

kızlar aynı sorundan kuzenim muzdarip kılcal damar çatlaması varislerden çok ayakta durmak buna etken bildiğim kadarıyla bide birden kilo almak diyordu cildiye doktoru eğer çok ince saç teli kalınlığında ise cildiyede makineyle çekip çıkartıyorlar ağrısız acısız bir işlem olduğunu biliyorum ama eğer gözle bariz görülür bişi ise yapılacak birşeyin olmadığını söylemişti doktor
mariamegi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selviberk » Çrş Mar 17, 2010 12:53 pm

Benimde bacaklarımda kılcal damar çatlaması var,etek giyememek çok zor oluyor,bu yıl tedavi olmak istiyorum ama nasıl bir tedavi olmam gerektiğini bilemiyorum.bi kaç dr a gittim yok bunun tedavisi tekrarlar falan dediler,iyce canımı sıktılar.Ozon tedavisi hakkında bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirsin beni lütfeeeen.
selviberk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ircik » Cum Tem 02, 2010 6:19 pm

kızlar yardımmmmmmm

benim bacaklarımda varisler var..doktora gittim bana ilaç verdi ama ilacın da zayıflatıcı etkisi varmış ve benim verebilceğim bir kilo bile yok zaten bu halimle bile kendimi hep halsiz yorgun hissediyorum. zor kilo alıyorum onu da veremem..
ben de at kestanesini denemeye karar verdim. aktardan gidip aldım. ama nasıl kullacılcağını bilmiyorum adam bişeyler anlattı ama ne söylediği anlaşılıyodu ne de ben varis gibi bir konuda adamın tekiyle rahat rahat konuşabildim. :blushing: o yüzden bilenininz varsa kullananınız varsa tecrübelerini paylaşabilir mi plzzzz...

şimdiden teşekkürler...
ircik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rebele » Cmt Tem 03, 2010 6:36 am

ircik yazdı:kızlar yardımmmmmmm

benim bacaklarımda varisler var..doktora gittim bana ilaç verdi ama ilacın da zayıflatıcı etkisi varmış ve benim verebilceğim bir kilo bile yok zaten bu halimle bile kendimi hep halsiz yorgun hissediyorum. zor kilo alıyorum onu da veremem..
ben de at kestanesini denemeye karar verdim. aktardan gidip aldım. ama nasıl kullacılcağını bilmiyorum adam bişeyler anlattı ama ne söylediği anlaşılıyodu ne de ben varis gibi bir konuda adamın tekiyle rahat rahat konuşabildim. :blushing: o yüzden bilenininz varsa kullananınız varsa tecrübelerini paylaşabilir mi plzzzz...

şimdiden teşekkürler...

4-5 tane at kestanesini susam yağında güneş gören bir yerde 15 gün bekletip süzeceksin. O yağı kullanırken çay kaşığı kadar elma sirkesi ile birlikte süreceksin. Ben kullanmadım ama hatırladığım tarif böyle.
Kullanıcı avatarı
rebele
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen h0ly » Pzt Eki 04, 2010 10:43 am

benim de burnumun kenarında ve yüzümün kimi yerlerinde var. sorsan kimse görmüyordur ciddi bişi değildir ama insan takıyo işte :) en etkili çözüm lazermiş ancak onda da kılcal damardan beter izler kalabiliyormuş. öncesinde bitkisel bir şeyler deneyeyim diyorum. bulabilirsem at kestanesini denicem. umarım sonuç alırım=)
Kullanıcı avatarı
h0ly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen schumi06 » Sal Eki 05, 2010 9:44 pm

kızlar ben yüzümdeki kılcallarıma (burnumda ve yanaklarımda) hafif bi katman şeklinde

güneş koruyucu sürerim..bunu uzun süre yapınca burun kemiğimdeki geçti yani derine indi ve

yanaklarımdakiler biraz hafifledi..bide yüzümü güneşten hep saklarım..bunu son 1senedir yapıorum,

sivilce tedavisinden beri..tedavide lazer ve peeling uygulandı belki onlarında katkısı olmuştur..

kesin sonuç mu, tabiki hayır ama işe yarıyo denemesi bedava ama düzenli yapmak ve özelliklede

güneşten kaçmak suretiyle ;) bide ben janssen in güneş koruyucusunu kullanıorum, evde beyazımsı

garip bi suratla dolanıorum ama olsun :bye:
Kullanıcı avatarı
schumi06
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nemesiis » Prş Eki 14, 2010 3:49 pm

Emi06 yazdı:kılzarr benimde burnumun tam üstünde örümcek ağı şeklinde kılcal damar vardı.. lazer yaptırdım ve tek seansta kayboldu.. 2-3 seans gerekebilir demişti doktor ama tek seansta kayboldu.. umarım tekrar olmaz ;)

slm kılcal damar icin arastirma yaparken yazini okudum bende ankarada yasiorum nerede yaptirdin nasil oldu eğer yardimci olursan cok sevinirim gerci baya zamanda gecmisi umarim msjim sana ulasir :crybaby:
nemesiis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen annick74 » Çrş Ara 29, 2010 9:34 pm

lovestruck yazdı:canım utandım walla her yere murad yazıp duruyorum recovery treatment gel kullanıyorum pütürlere, hassasiyetten oluşan kızarıklıklara.

Lovestruck bahsettiğin jel bu mu ? http://tr.strawberrynet.com/skincare/mu ... 58/#DETAIL.
Kullanıcı avatarı
annick74
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen unforgiven » Cum Oca 07, 2011 2:22 pm

Kızlar Ankara'da kılcal damarları için lazer yaptırıp memnun kalan var mıdır ? Ya da yakınlarından duyan falan...Ben artık sıkıldım bu damarlardan ve işe başladığım için yaptırmayı düşünüyorum ama nerelere gidilir hiçbir fikrim yok :(
http://guzelliktutkusu.blogspot.com/

https://twitter.com/guzelliktutkusu

http://instagram.com/guzelliktutkusu
Kullanıcı avatarı
unforgiven
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen catmania » Cum Oca 07, 2011 9:54 pm

ödüm kopuo hamile kalırsam bacaklarım fln şişicek warisler cıkıcak die :( hamilelikle alakası warmı warisin kızlar biliomusunus
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nemesiis » Pzt Şub 28, 2011 1:25 am

arkdaslar özellikle msj yazdgim ama cvp alamadigim arkdasim ve tüm madur
millet ben artik dayanamadim tonla arastirmalara dayanarak lazer yaptirmaya bu hafta
gidiorum. yardimci olana olmadaan izleyen bildiklerini paylasan paylasmayan tum millet dua
etmenizi istiorum kazasiz belasiz halledeyim tekrar iberti alem icin buraya hatta
buldugum her yere deneyimim yazcagim ki kimse benim kadar sıkınti cekmesin :crybaby:
lazerin neticesini ve asamalari yazicam tekrar kilcallarim son yazdgim ekim ayindan bu yana
hala artis göstermese gitmez tamah ederdim baska care kalmadi dualarinizi bekliorum :huggs:
nemesiis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen papatya68 » Prş Nis 07, 2011 3:35 pm

merhaba arkadaşlar kılcal damar çatlaması bendede var burun kenarında ve bacaklarımın bazı bölümlerinde lazerle ve kremlerle kurtulabileceğime pek inanmıyorum, kapatıcıları deniyorum ama genede belli oluyor bacağımın yan tarafında 6 cm lik bir bölümünde çok belirgin, dövme yaptırmayı düşündüm ama tedirginim iyi bir kapatıcı bilen varmı
papatya68
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen climates » Pzr Nis 10, 2011 4:28 pm

Yanaklarımda hafif bir pembelik var, kılcal damardan kaynaklanan. Biothermin bir ürününü kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Yeşil bazlı bir kremi. Olduğu gibi kapatmıyor fondöten gibi. Aksine nötralize ediyor, çok doğal bir görünümle o pembe yeri dağıtıyor. Tavsiye olunur. :love10:
Kullanıcı avatarı
climates
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Junkhead » Pzr Nis 10, 2011 7:36 pm

Benim de yanaklarımda,burun kenarlarımda kılcal damarlar var ,sinir oluyorum . Bazen çok göze batıyor morlu kırmızılı çizgi çizgi görünüyor resmen :tongue: :tongue: :(

climates canım o kullandığın ürünün tam adı nedir acaba ? Bu yeşil bazlıların kılcal damarları kapattığını biliyordum duymuştum,kryolanın öyle bir ürünü vardı yeşil küçük stick şeklindeydi sanırım . Mesela o da kılcal damarları kapatıcı bir üründü .
junkheadinpurpleland.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
Junkhead
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lastel » Pzr Nis 10, 2011 8:05 pm

ay cnm cidden adı nedir bnm gözlerimin altındaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
lastel
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen parcan » Pzr Nis 10, 2011 9:40 pm

benimde gözümün altında elmacık kemiğimin üzerinde. göze çok yakın olduğu için lazer de olmaz sanırım :dontknow: :crybaby: :crybaby:
parcan
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir