Beyaz Noktalar

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: yağ bezecikleri

Mesajgönderen gulos » Pzt May 14, 2007 10:39 am

barfi35 yazdı:merhaba arkadaslar göz çevremde onlarca küçük yağ bezeciği oluştu.. üst göz kapağımda ve altında da var göz pınarının altında
bunları geçirecek birsey varmı ya da neden oluştu bunlar ?????????? nereyse bir yıldır var geçeer sanıyordum ama geçeceğine artıyolar :cry:

canım bende yağ bazlı göz kremi kullandığında oluyo diye duymuştum :(
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen barfi35 » Pzt May 14, 2007 6:26 pm

:( cildim çok yağlı da değil ama niye böle oldu bilmiom..iğneyle çıkarmayı deniycem insallah iz kalmaz canınmda çok tatlıdır nasıl yapıcam bilmiyorum :(
barfi35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: yağ bezecikleri

Mesajgönderen seclusion » Sal May 15, 2007 7:59 am

gulos yazdı:
barfi35 yazdı:merhaba arkadaslar göz çevremde onlarca küçük yağ bezeciği oluştu.. üst göz kapağımda ve altında da var göz pınarının altında
bunları geçirecek birsey varmı ya da neden oluştu bunlar ?????????? nereyse bir yıldır var geçeer sanıyordum ama geçeceğine artıyolar :cry:

canım bende yağ bazlı göz kremi kullandığında oluyo diye duymuştum :(

evet oda bi neden olabilir ama benim erkek kardeşim var o ne krem kullanır ne bişey. doktor demişti ergenlik çağında cilt zaten yağ salgılıyor. bide düzensiz beslenip asit düzeyi yağ düzeyi fazla şeyler yiyince oluyor demişti. temizledi onları erkek kardeşimden. yemeklerine dikkat edince düzelmeye başladılar çıkmadılar.
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Sal May 15, 2007 3:06 pm

bernim göz altında da bir tane yağ bezesi vardı 1 yılı aşkın süredir de duruyoru olduğu yerde spora başladım buna bağlı olarak yediklerime de dikkat etmeye başladım bu beze önce büyüdü sonra üstündki ilk katman kurudu kendi kendine döküldü şu anda hafif bir kabarıklık kaldı yerinde ama artık yağ bezesi yok

bu arada bu bezeyi vücudun kolestrol oranına da bağlıyorlar ki yaşıma rağmen bezenin çıktığı dönemde kolestrolüm yüksekti
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen SeeNeeM » Sal May 15, 2007 5:33 pm

barfi35 yazdı::( cildim çok yağlı da değil ama niye böle oldu bilmiom..iğneyle çıkarmayı deniycem insallah iz kalmaz canınmda çok tatlıdır nasıl yapıcam bilmiyorum :(

canım asla asla igneyle dokunma onlara...
goz cevresi ne kadar hassas bi yer biliosun di mi tatlım...
sakın sakın :!:
Kullanıcı avatarı
SeeNeeM
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ChunLi » Sal May 15, 2007 8:05 pm

bencede kendin deşip cıkartamazsan zarar verirsin zaten hassas..
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen gulos » Sal May 15, 2007 10:56 pm

bencede yaa sakın iğneyle dokunma en hassas yer sonuçta :o
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen rose » Çrş May 16, 2007 2:58 pm

baska baslık açmak istemedim buraya yazıyım
gecen sene sırtımda mercımek kadar küçük yağ bezesı cıktı doktora gıttım ve alınması gerektıgını soyledı bende aldırdım 2 dıkış bıle yaptı hatta neyse aldıralı yaklasık 5 6 ay oluyor ama neredeyse hiç aldırmamısım gıbı orası öylece duruyor kesıkyerı dıkış izibelli ama orası hala tepecık seklınde duruyor acaba bu durum normalmıki tekrar cılt doktoruna gıdıcem oooff inşallah gecer ya :cry:
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose » Çrş May 16, 2007 2:59 pm

yanlıs yazmısım 5-6 ay oldu 56 gıbı cıkmıs
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen usaholmes » Çrş May 16, 2007 3:13 pm

BENCE Neşter değdiği için o tepeciğin kalması normal.

beni rahatsız etmeyen bir nasırımı lokal anestesi ve neşterle aldırmıştım. Ayak altımda, nasırdan büyük bir kitle tepesi oluştu. DR.UM normal olduğunu deri üstünde kalınlaşma oluştuğunu söylemişti. Bir problem yaşamadım, yaşamıyorum.

size de geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
usaholmes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Çrş May 16, 2007 3:58 pm

neşterin değdiği yerde oluşan tepecikler için contractubex kullanabilirsiniz annemde neştere bağlı tuhaf bir deri katmanı oluşmuştu dr bunu verdi daha iyi şimdi
contractubex başlığında ayrıntılı bilgi var
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barfi35 » Çrş May 16, 2007 9:15 pm

arkadaslar benim gözümdeki yağ bezecikleri iğneyle çıkacak birseye benzemiyor zaten .böyle top gibi değilde daha yassı kabarcık kabarcık.. hani sivilce çıkmadan önce bir kabartı olur ya ona benziyorlar.. ben de bu deri altındaki yagları kurutacak ya da işte eritebilecek birseyler var mı diye merak ettim
barfi35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Sarem » Cum May 18, 2007 1:22 pm

melc yazdı:bendede arasıra oluyor ama geçyor bisüre sonra cok yaglı yediğinde oluyor falan die duydum ama ben yaglıda fasla bişi yemem bence baska binedeni var ama ne bilmiyorum :roll:

Sebebi kolestrol seviyelerindeki değişimlermiş canım. Doktora sordum bende de var. Doktorun dediğine göre cerrahi müdahale gerektiriyormuş. Tıbbi adı \"Xanthelesma\" imiş. Chunlicim sen nasıl yaptırdın yaa?
http://beauty-n-fashionlove.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Göz altındaki küçük yağ bezeleri

Mesajgönderen masey » Çrş Haz 13, 2007 7:40 pm

Selamlar arkadaşlar

Göz altındaki küçük yağ bezeleri için bir öneriniz var mı acaba ? Yaşım 22 daha. Anneden gelen bir şeymiş. Aslında şu an rahatsız etmiyor ama bu şeyler yaş ilerledikçe artacağı için neyle önleyebileceğimi öğrenmek istedim

kendinize iyi bakınn
Kullanıcı avatarı
masey
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen justin » Prş Haz 14, 2007 3:25 pm

Selam,öncelikle yağ bazlı nemlendiriciler kullanma kullanıyorsan da göz çevrene sürme ,göz kremin de su bazlı olsun,beslenmen de fazla yağ içermezse yağ bezeleri oluşmaz.benim bildiklerim bunlar... :wink:
Kullanıcı avatarı
justin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen masey » Cum Haz 15, 2007 7:29 pm

justin yağlı tüketmem pek fazla. kremimde yağ bazlı değil ben kapatıcıdan şüphelenmiştim. sanırım onun yağ içeriği çok iyi değil.

teşekkürler arkadaşlar :P
Kullanıcı avatarı
masey
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: gözenekler

Mesajgönderen nerium » Cum Ara 07, 2007 8:06 pm

yaaa arkadaşlar benim gözlerimin altında küçük küçük beyaz yağ bezesi gibi şeler varr ne kullanabilirim ben yaa çok iğrenç gözüküo..gözeneklerim de büyüyoo yaşlanıyorummm :crybaby:
Kullanıcı avatarı
nerium
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Cum Ara 07, 2007 8:26 pm

nerium yazdı:yaaa arkadaşlar benim gözlerimin altında küçük küçük beyaz yağ bezesi gibi şeler varr ne kullanabilirim ben yaa çok iğrenç gözüküo..gözeneklerim de büyüyoo yaşlanıyorummm :crybaby:

canim göz altinda yag bezesini kullandigin kremler yapabilir.. Eger göz altina uygun olmayan agir bir krem/nemlendirici kullaniyorsan degistirmeni tavsiye ederim.. ayrica goz alti hassas ve ince bir deriye sahip oldugundan dolayı kendi ba$ına onları yoketmeye calisma..
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen handush » Pzr Ara 09, 2007 12:04 am

benim göz altımda da peydah oldu beyaz beyaz bişiler son zamanlarda :crybaby: sanırım yanlıs sürüorum göz altı kremimi :roll: bu ay markasını deiştircektim zaten, gelecek aya erteledim o işi, bişi sürmeden bi ay geçirirsem yokolurlar belkı :?
handush
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 09, 2007 10:49 am

handüsh hangi markayı kullanıyodun canım?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Gmac » Pzr Ara 09, 2007 10:59 am

handush yazdı:benim göz altımda da peydah oldu beyaz beyaz bişiler son zamanlarda :crybaby: sanırım yanlıs sürüorum göz altı kremimi :roll: bu ay markasını deiştircektim zaten, gelecek aya erteledim o işi, bişi sürmeden bi ay geçirirsem yokolurlar belkı :?

Arkadaslar daha oncede demistim tekrar dıyorum. cildinizde kesinlikle hep aynı markanın urunlerını kullanın nemlendırıcısınden gece kremıne goz altı kremıne kadar hepsı aynı marka olsun.. Olmaması sonucunda bunun en buyuk etkısını goz altlarınızdakı minelenmelerle alırsınız.. Goz altları ve dudak cevremızdekı cilt sızlerınde bıldıgınzı gıbı en hassas ve en ınce cılt tabakasıdır.. gene yogunlugu fazla cılt kremlerını bu bolgelere sureresenız veya yag oranı cıldınıze fazla olan kremlerı gene aynı sorunlar karsılasırsınız.. Pekı bu nasıl gecıcez uzun vadede duzenlı bır cılt bakımı ıle gecer. kısa vadede, bir guzellık merkezıne gıdın fırmatör yardımı ıle 3. seans sonunda kendınızde azaldıgını gorursunuz :music:
Gmac
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcu8 » Pzr Ara 09, 2007 5:43 pm

Kızlar sonuç olarak ne alıyoruz gözeneklerimiz sıkılaştırmak için :) ?
Ben en son yves rocher den gözenek sıkılaştırıcı maske aldım, fakat işe yarıyor mu yaramıyor mu henüz anlayamadım :roll: Tekrar kullandığımda dikkat edeyim..
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nerium » Pzt Ara 10, 2007 12:00 am

ya ne yapmam lazımm
geçmio geçmio o minik beyaz şeler hem içten çıkıo dıştan çıksa hemen patlatcam öle sinir oluorum ki artık krem falan da kullanmıorum :crybaby:
Kullanıcı avatarı
nerium
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Pzt Ara 10, 2007 7:56 am

Nerium o beyaz noktacıkların geçmesi vakit alıyor ama kendiliğinden yok oluyorlar.. Çok kafana takma bence.. Ama illa hemen kurtulmak istiyorsan bir dermatologa gidip aldırabilirsin tabi..
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kardelen22 » Pzt Ara 10, 2007 9:34 am

Nerium, beyaz noktalar geçiyor ama çok fazla takıntı yaptıysanda bir doktora görün canım.
Kullanıcı avatarı
kardelen22
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen loulou » Pzt Ara 10, 2007 10:47 am

Eger lancome veya bu tarz markaların yuz kremini kullanıyorsanız (yogun kremler) asla yuzunuze surerken göz altına sürmemeniz gerekir.Göz altı derisi ince oldugundan yüz kremini kabul etmıyor ve o beyaz noktalar olarak kusuyor.Nemlendırıcınızı o bölgeye degdırmeden yuzunuze surup sadece göz altı kreminizi göz altına sureresenız boyle bı sorun cıkmaz ortaya. Banada olmuştu :)
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Gmac » Pzt Ara 10, 2007 10:58 am

nerium yazdı:ya ne yapmam lazımm
geçmio geçmio o minik beyaz şeler hem içten çıkıo dıştan çıksa hemen patlatcam öle sinir oluorum ki artık krem falan da kullanmıorum :crybaby:

2 mesaj yukarısını okursan cozumunu soyledim :roll:
Gmac
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen loulou » Pzt Ara 10, 2007 12:04 pm

Gmac senın yazdıgını okumamıstım aynı seylerı yazmısız :)
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Gmac » Pzt Ara 10, 2007 1:52 pm

meslekten oturu bılgılendırmek gorevımız :music:
Gmac
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: pütürcüklerim

Mesajgönderen nerium » Sal Ara 11, 2007 11:30 pm

clinique pore minimizer deneyen var mıııı
Kullanıcı avatarı
nerium
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CiaoBella » Sal Ara 18, 2007 1:28 pm

burcu8 yazdı:Kızlar sonuç olarak ne alıyoruz gözeneklerimiz sıkılaştırmak için :) ?
Ben en son yves rocher den gözenek sıkılaştırıcı maske aldım, fakat işe yarıyor mu yaramıyor mu henüz anlayamadım :roll: Tekrar kullandığımda dikkat edeyim..

canım uzman banada o maskeyi tafvsiye etti fakat terüddütte kaldım ve almadım? nasıl iyi bi ürün mü acaba? etkili oldumu sende?
CiaoBella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: pütürcüklerim

Mesajgönderen SAPHİRA » Çrş Ara 19, 2007 9:03 pm

nerium yazdı:clinique pore minimizer deneyen var mıııı

thermal active ve refining serum u kullanıyorum thermal active haftad iki kere refining serum ise sabah akşam nemlendirici üzerine kullanılıyor
thermal active scrub gibi bişi gözeneklerin içini boşaltıyor refining de sıkılaştırıyor kullandığım sürece fark ediyor ama ihmal edersem eski haline geliyor bir de ben siyah noktalarımı sıkmıyorum içi dolu olan gözeneklerin de sıkışma şansı yok belki tam temizlenmiş cilt üzerine uygulanırsa daha iyi sonuç alınır
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Beyaz Noktalar

Mesajgönderen woaddd » Cmt Mar 08, 2008 10:39 pm

merhaba,

ben 21 yaşında bir erkeğim,daha öncede gözlerimin altında ve kapağında ufacık beyaz şeyler görürdüm ama pek takmazdım ancak bugün baktığımda kafama taktığıma göre çoğalmışlar ve sinir bozucu,stres yapıcı düzeye gelmişler demek oluyor.

doktora gitmekten nefret ederim.gözlerimin altındaki bu sinir bozucu beyazlıkların gitmesi için herhangi bir krem,ilaç falanda istemicem.sadece bunların kendiliğinden geçip geçmediğini sormak istiyorum.yazmışsınız geçiyor kendiliğinden diye ama rahat edemedim bide bizzat cevap almak istiyorum.

daha 21 yaşındayım,şehirdışında öğrenciyim,sık sık restoranda yemek yeme alışkanlığım vardır,kıymalı pide,iskender ve bunun gibi.

ben ne yapmalıyım bu beyaz zımbırtıların gitmesi için.yüz konusunda çok hassasım,bitane ben çıkınca sinirden ağlıyorum,bunlar şimdilik çok küçük ve aynaya dikkatlice bakınca görülebiliyorlar ama büyürlerse sinirden kendi suratımı parçalayabilirim,bunların zamanla geçeceğine dair kesin bilgi var mı,garantimi yani, % 1 iyileşmeme ihtimali bulunuyor mu?

şimdiden teşekkürler,iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
woaddd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esraexx » Sal Mar 11, 2008 2:03 pm

gözaltımda beyaz butonlar çıkmaya başladı olay ın göz altı kremini ve maybelline nin göz makyaj temizleme losyonu kullanıyorum bu ikisini kullanma süresi hemen hemen birbirine yakın ama olay ın göz altı kremi beni daha da şüphelendiriyor formun başında differin jel den bahsedilmiş ama sonlara doğru bunun hakkında yorum yok eğer kullanan arkadaşlar varsa acaba benim sorunuma bu çözüm olurmu ben yediklerime dikkat ediyorum yediklerimden değil bence kullandığım ürünlerden ürünleri değiştiricem ama bu beyaz butonları nasıl geçircem bilmiyorum :cry:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen maryy » Sal Mar 11, 2008 2:34 pm

Oluşumunun başlıca sebebi mutlaka beslenme bozukluğu diye düşünüyorum.Bununla ilgili differin jel asla geçici bir özellik değildir ve ayrıca o jel göz altı bölümlerine kesinlikle uygulanmamalıdır bende bol miktarda var bir ara çok kafama takmıştım ama bu ara pek takmıyorum tek çözümü kimyasal peeling olabilir diye düşünüyorum ama tabi araştırılıp uzmanına sorulmalı kafamıza göre tedaviler uygulamamalıyız çünki çok hassas bir bölge ben bununla ilgili birşey bulursam eğer burada mutlaka paylaşıcam bilenlerde yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen esraexx » Sal Mar 11, 2008 2:38 pm

bu jelin zaten gözaltına sürüleyemeyeğini tahmin etmiştim göz altıma sürdüğüm krem miktarını azaltıcam şimdilik başka krem alamam yeni aldım daha bunları :cry: sık sık hamama gidip ter atmak lazım aslında :lol:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen maryy » Sal Mar 11, 2008 2:53 pm

Sakın canım hiç bir ürünü göz altına kullanma yukarıda da arkadaşlar belirtmiş zaten ondan da kaynaklanıyor olabilir tabii.Hamam işe yarıyorsa bende gideyim mayışmaya ihtiyacım var zaten.
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen esraexx » Sal Mar 11, 2008 3:01 pm

ben antalyada yaşarken çok sık gidiyordum sıcak su sauna kese masaj derken yeniden doğmuş gibi oluyosun benim bacaklarım çok ağrırdı topuklu ayakkabılar yorgunluk adet dönemi derken ayaklarım ve bacaklarım çok şişerdi sık sık hamama gidip kese yaptırdım ve masaj derken ağrılarım geçti hem cildimde çok güzeldi o zamanlar sanırım vücuddan toksin atmakla alakalı siyah nokta beyaz butonlar hepsi zamanla yok oluyo :lol:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen maryy » Sal Mar 11, 2008 3:11 pm

Kızlar toplanıp gidelim hepberaber o zaman :nanik: :tongue: pis toksinlerden kurtulalım
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen esraexx » Sal Mar 11, 2008 3:15 pm

:together:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SAPHİRA » Prş Mar 13, 2008 5:52 pm

bu beyaz noktalar ben de kolesterolümün yüksek olduğu dönemde beliriyor düşünce de kendiliğinden geçor zaten en fazla iki tane çıkar bende
eğer göz altınıza sürdüğünüz kremlerden falan eminsniz kan yağlarınıza baktırın beslenmeyle alakası da muhtemelen kolesterol seviyesi ile ilgili bu arada gerçekten gençlerde de beslenmeye bağlı olarak kolesterol yükselebiliyor malesef
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Cum Mar 14, 2008 11:36 am

bu beyaz butpnlar bende göz altınmda değil de yanaklarda çıkıyor yahu? nedenini bilen var mı? :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacero » Pzt Haz 09, 2008 11:29 pm

:)
En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:56 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eyluls » Sal Haz 10, 2008 11:03 am

benımde göz altlarımda baya bı artıs var önceden belli belirsiz vardı avonun göz altıkremınden sonra daha çok arrtı gibi geldi ama bilemıyorum yanaklarımdada bı kaç tane beliriverdi son zamanlarda göz altlarımdaki deri altında yanaktakiler dısardan napsam bende bilmıyorum cildiyeciyemi gitsem nasıl bi islem yapılıyo bi bilginiz varmı kızlar :confused:
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hacero » Sal Haz 10, 2008 12:17 pm

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:56 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eyluls » Sal Haz 10, 2008 8:14 pm

acab iz falan kalırmı keske bı krem olsada onları yok eden alsak kullansak ne güzzel olurdu :(
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen elly » Çrş Haz 11, 2008 10:39 am

arkadaşlar selam,
aynı dertten muzdaribim bir süredir.
benimde gözaltlarımda ince derinn bittiği yerde yani yanaklarımın üst kısımlarında var,ciddi miktarlarda değil ama geçen hafta dermatolog a gittim, bunların yağ kistleri oldugunu söyledi, uzun bir tedavisi varmış, soyucu bir krem verdi, kullanıp 1 ay sonra tekrar durumunu kontrol edecek, yavaş yavaş soyulmasını tercih ediyor doktor, kremi bugün kullanmaya başlıycam, geçen hafta spf30 kullanmama rağmen uzub süre dışarıda kalınca yüzüm bi miktar kızardığı için biraz kuruluğunun geçmesini bekledim, geceleri kullanmak ve güzdüzde güneşten iyi korunmak gerekiyormuş
elly
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Çrş Haz 11, 2008 11:20 am

arkadaşlar bende bunlardan çok çekmiştim sonra forumda differin jel mucizesi başlığında baya konuşuldu bu bende gidip aldım differin dört hafta kadar sadece akşamları sürdüm bir daha hiç çıkmamacasına yok oldular şu an tertemiz cildim :banana: forumda dermatolog arkadaşlardan biri tavsiye etmişti.galiba yenilerinin çıkmasınıda önlüyo"çünkü bende bi daha hiç çıkmadı,o başlığı bir inceleyin aklınıza yatarsa alın memnun olan çok kişi vardı çünkü.eminim o başlıktan sonra eczanelerde patlama olmuştur.ayrıca benim önceden kalma izlerimide geçirdi.
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hacero » Çrş Haz 11, 2008 11:28 am

Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hacero » Çrş Haz 11, 2008 11:30 am

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:55 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir