Yanık / Yara / Dikiş İzleri

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 8:56 am

finduk yazdı:arkadaşlar yanığa ilk müdahale idrar unutmayın

bencede tutmayın yaw. su tutun ne bilim elmasuyu sürün yada başka bişey ama idrar değil ıyyyy! iice mikrop kapacak bide allah korusun
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Pzt May 14, 2007 9:29 am

ne idrarı ya yok öyle bişey yapmayın.yanığa ilk müdahale su.normal bildiğiniz musluk suyu.buz gibi su değil yani.
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzt May 14, 2007 11:54 am

arkadaşlar su tutulmazmış yanığa su toplarmış buz koyulmalıymış ya bi de orda elim kolum yanmış canımın acısından ölüorum bi de indirip şeyimimi sürücem oraya ığğğğ :tongue:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzt May 14, 2007 1:48 pm

ladia yazdı:arkadaşlar su tutulmazmış yanığa su toplarmış buz koyulmalıymış ya bi de orda elim kolum yanmış canımın acısından ölüorum bi de indirip şeyimimi sürücem oraya ığğğğ :tongue:
arkadaşlar hakikaten bu ciddi bilmediğim yada zararlı olan bişeyi neden söyleyeyim aslında bu idrarın biçok faydası var ama insanlar tiksindikleri için yapmıyorlar
:P
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 1:51 pm

finduk yazdı:
ladia yazdı:arkadaşlar su tutulmazmış yanığa su toplarmış buz koyulmalıymış ya bi de orda elim kolum yanmış canımın acısından ölüorum bi de indirip şeyimimi sürücem oraya ığğğğ :tongue:
arkadaşlar hakikaten bu ciddi bilmediğim yada zararlı olan bişeyi neden söyleyeyim aslında bu idrarın biçok faydası var ama insanlar tiksindikleri için yapmıyorlar

canım yaa nekadar faydası olsada mikropta var idrarda. hemde çoook. olmaz valla hemen geçecek deseler yine sürmem
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Pzt May 14, 2007 2:33 pm

http://www.acilveilkyardim.com/ilkyardim/yaniklar.htm

idrar filan yok arkadaşlar.evde iseniz yapacağınız ilk şey suya tutmak.
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen kokoshbarbie » Pzt May 14, 2007 5:49 pm

finduk yazdı:

bnm bi tanıdığımda çiş mucizeleri diye bi kitap vardı :lol: böle faydalarını anlatıodu idrarın :?
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzt May 14, 2007 7:08 pm

bizim bi komşu vardı askerlik anılarını anlatırken şey demişti arkadaşlarından biri dağda hastalanmışmı neymiş ona kendi şeyini içirmişler bilmiyorum böyle faydaları olabilir ama yanık konusunda bana da bi tuhaf geldi neyse bu konuyu kapatalım :P
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: Yanık / Yara İzleri

Mesajgönderen rosemmmm » Cum Kas 14, 2008 12:32 pm

Arkadaşlar lütfen acil cvp verir msiniz nişanlımın yüzü kaynar suyla yandı alnında bi kısın derisi kalktı.Hemen eczaneye gittik iki tane krem verdi ve küçük bi pakette toz gibi bişey verdi suyla karıştırıp kurudukça yüzüne sür dedi karıştırdık sarı renkte bi sıvı oldu.Nazar değdi herhalde cildine çünkü çok güzel cildi bebek cildi gibi :(
İz kalmaması ne yapabiliriz ne önerirsiniz lütfen yardım :crybaby:
rosemmmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daizie » Cum Kas 14, 2008 8:01 pm

rosemmmm yazdı:Arkadaşlar lütfen acil cvp verir msiniz nişanlımın yüzü kaynar suyla yandı alnında bi kısın derisi kalktı.Hemen eczaneye gittik iki tane krem verdi ve küçük bi pakette toz gibi bişey verdi suyla karıştırıp kurudukça yüzüne sür dedi karıştırdık sarı renkte bi sıvı oldu.Nazar değdi herhalde cildine çünkü çok güzel cildi bebek cildi gibi :(

cnm slm su topladı mı yanan yer ve kaçınci gün?
daizie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen casina » Cmt Kas 15, 2008 2:33 pm

aaa hıc duymamıstım cok ılgınccc :confused:
Kullanıcı avatarı
casina
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bengisu0606 » Pzt Kas 17, 2008 9:40 pm

ewt canım ya onu dedım bende
Kullanıcı avatarı
bengisu0606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rosemmmm » Sal Kas 18, 2008 12:15 pm

daizie yazdı:
rosemmmm yazdı:Arkadaşlar lütfen acil cvp verir msiniz nişanlımın yüzü kaynar suyla yandı alnında bi kısın derisi kalktı.Hemen eczaneye gittik iki tane krem verdi ve küçük bi pakette toz gibi bişey verdi suyla karıştırıp kurudukça yüzüne sür dedi karıştırdık sarı renkte bi sıvı oldu.Nazar değdi herhalde cildine çünkü çok güzel cildi bebek cildi gibi :(

cnm slm su topladı mı yanan yer ve kaçınci gün?

Su toplamadı cnm alnının bi kısmında deri yüzüldü sadece bi hafta geçti üzerinden hala ilaçları falan kullanıo iz kalmaz deil mi bi de kantaron yağı aldım ona onu sürüo şimdi :(
rosemmmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Yanık / Yara/Dikiş İzleri

Mesajgönderen deryacik » Prş Mar 19, 2009 1:21 pm

Geçmiş olsun canım :(
Benim de iki kaşımın arasında bi iz var. Çocukluktan kalma. Böyle biraz çukur duruyo ve daha beyaz :) Ben nedendir bilmiyorum ama bu izi çok seviyorum. Deli miyim neyim :laugh:
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Prş Mar 19, 2009 9:18 pm

kızlar benm de tam iki kaşımın ortasında 4 adet dikey dikiş izi var :laugh: çok komikler.ilk tanıştığım herkes onu sorar bana en başta..3 yaşımdan beri orda kendileri.annem sürekli estetik yaptıralım oraya derdi, ama inatla yaptırmadım yaptırmıcam.izimle mutluyum ben :laugh:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen babylin » Prş Haz 18, 2009 10:16 am

kızlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var.hiç derdim yokken kendime dert edinmek için herhalde :angryfire ,burnumun kenarında olmayan bi sivilceyle oynadım,durdum ama şimdi kocaman bi yara oldu.yarın gece de kuruçeşmeye serdar ortaç konserine gidicem erkk ark.ımla ve bizim için çok özel bi gece :crybaby: ben bu yarayı geçirmek,yatıştrmak yada en azından küçültmek için ne yapmayalım :crybaby: :crybaby: yardım lütfen,1 günde etki edecek bişeye ihtiyacım var :(
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen babylin » Prş Haz 18, 2009 10:21 am

avene cicalfate kullanan oldu mu aranızda,işe yararmı sizce :crybaby:
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Re: Yanık / Yara / Dikiş İzleri

Mesajgönderen deryacik » Prş Haz 18, 2009 11:47 am

Canım Bepanthene var hücre yenileyici ama hemen etki eder mi ve işe yarar mı bilmiyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen babylin » Prş Haz 18, 2009 11:55 am

bepanthne sürüorum canım ama pek etki etmio gibi,daha etkili bişi lazım bna.bi daha çıkan sivilceyle oynamak yok,buda bana ders olsun :crybaby:
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deryacik » Prş Haz 18, 2009 12:15 pm

Anladım canım :(
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki