Contractubex

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re:

Mesajgönderen missceren » Çrş May 16, 2007 11:54 pm

sevinc06 yazdı:
missceren yazdı:ben de dün gece sürdüm sivilcelerimi ufaltmış çok sevdim ben bunu :D annemin kolundaki kocaman yanık izi şimdi ufacık kaldı mucize gibi bi ilaç bu..

Canım nasıl kullanıyorsun peki?
gece azcık sürdüm sivilceli kısma.sabah soyulmuştu birazcık cildim bi de sivilcelerim ufalmıştı..dynera cnm haklısın aslında ama ben gece kullanıyorum sadece gündüz yüzümü yıkayıp tonik sürüp çıkıyorum yine de güneş ışığı zarar verir mi ki :(
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen missceren » Prş May 17, 2007 10:51 am

dynera yazdı:
missceren yazdı:
sevinc06 yazdı:
missceren yazdı:ben de dün gece sürdüm sivilcelerimi ufaltmış çok sevdim ben bunu :D annemin kolundaki kocaman yanık izi şimdi ufacık kaldı mucize gibi bi ilaç bu..

Canım nasıl kullanıyorsun peki?
gece azcık sürdüm sivilceli kısma.sabah soyulmuştu birazcık cildim bi de sivilcelerim ufalmıştı..dynera cnm haklısın aslında ama ben gece kullanıyorum sadece gündüz yüzümü yıkayıp tonik sürüp çıkıyorum yine de güneş ışığı zarar verir mi ki :(

Bence sürme missceren,kısa vadede geçirse de uzun vadede bu mevsimlerde,akşam bile kullansan,cildi soyduğu için zarar verir.Cilt soyulur ve güneşin dik ışınlarına karşı savunmasız kalır(güneş koruyucu da çare etmez böyle bir durumda) Ne kadar dr.a gittiysem böyle söylediler.
korktum şimdi ya :(
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: Önemli hatırlatma.

Mesajgönderen Pixie79 » Prş May 17, 2007 10:52 am

dynera yazdı:Arkadaşlar,yine siz bilirsiniz tabi ama bu tür soyucu ürünleri, güneşin bu kadar direkt geldiği bir mevsimde kullanmak bence hiç doğru değil,kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz,allerjiyle ve döküntüyle karşılaşanların yaşadığı da bundan kaynaklanıyor olabilir. Bence mayıs ayından itibaren bu tür soyucu kremleri kullanmayın( ki dr.lar da sivilce tedavisine hep sonbaharın sonunda başlarlar). Benden hatırlatması.

Dynera bu konuda sana kesinlikle katılıyorum. Bu krem işe yarasa bile bu mevsimde kullanmak bence de çok riskli.. Sivilce izlerinden kurtulayım derken güneş lekeleri, hassasiyet vs. oluşabilir.. :o
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum May 18, 2007 5:53 pm

pixie ve dynera ben de katılıyorum size canım +1000

ayrıca arkadaşlar gene siz bilirsiniz ama contractubex gerçekten kuvvetli bir ilaç öyle her sivilce izi için uygun olmaz.lütfen doktora danışmadan uygulamayın.çünkü doktorlar bunu cerrahi işlemler sonrasında (ameliyat,vs.) kalan izleri gidermek için verirler.
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen SAPHİRA » Cmt May 19, 2007 11:51 am

katılıyorum ange daha önce de yazmıştım görmeyenler olabilir annem göğsünü aldırdıktan sonra oluşan neşter izi için (derisi büzüştü bi tuhaf oldu scar izi yani kesik deniyor) doktor verdi contractubex i ne kadar büyük bir ameliyat olduğunu siz düşünün tamam göğüs derisi de hassastır mutlaka ama yüz ve sivilce için en azından doktor görüşü alın
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mebk » Sal May 22, 2007 10:40 am

bu ılactan 2 kutu bıtırdım ( bana doktor önermişti ) ve dün ilacı tekrar almak için eczaneye gittim ürünün yapımı durdurulmus kutunun 2 ay gittigini soledım banada son kullanma tarıhı 10. ay olanı verdıler artık bulamıycakmısız....
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Prş May 24, 2007 9:13 am

kızlar benim şu sivilcelerden neler çektiğimi herkes bilir :lol: o kadar çok şey kullandım ki ama size şunu diyim bu mucize bi krem.lekelere etkisini daha çok belirgin olarak göremedim ama en büyük sivilceyi bile hani şu başı olmayanları bile bir gecede kurutuyor..anneme söyledim bikaç tane alıcak bulduğu yerden :P bu arada lekelere de iyi geldi ama dediğim gibi yeni başladım ben çok belirgin değil :P
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cmt May 26, 2007 7:45 pm

arkadaşlar bi kaç gün önce saçımı düzleştirirken nasıl becerdiysem şakağımı yaktım şimdi orası kabuk oldu biraz aklım daha yeni başıma gelio iz kalmasından korktum bu ürünü şimdi kullansam bi faydası olmaz heralde dimi
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen kanjii » Pzr May 27, 2007 12:08 am

ladia yazdı:arkadaşlar bi kaç gün önce saçımı düzleştirirken nasıl becerdiysem şakağımı yaktım şimdi orası kabuk oldu biraz aklım daha yeni başıma gelio iz kalmasından korktum bu ürünü şimdi kullansam bi faydası olmaz heralde dimi

canım aynı sakarlığı ben de yaptım :o hem de alnımda iki yere birden :oops: :oops: anneme doktorum ameliyat izleri için verdiği contractubex' i bu yanık yere kabuk tutunca sürdüm ve 2 gün içinde ikisi de yok oldu. fakat deneme amaçlı bacağımdaki ufak eskiden kalma bir yara izi için kullandım orda işe yaramadı. acaba bu tür izlere iyi gelmez mi ya da bir süre kulanmak mı gerekiyor.. ama yinde burdaki bir çok arkadaş gibi bu ilacın güçlü olduğunu ve doktora danışılmadan kullanulmaması taraftarım.. çelişkili oldu biraz ben deneyip de böyle konuşuyorum ama yüzümüz çok hassas olduğu için bence doktor onayı şart :o
Kullanıcı avatarı
kanjii
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ladia » Pzr May 27, 2007 9:22 am

kanjii yazdı:
ladia yazdı:arkadaşlar bi kaç gün önce saçımı düzleştirirken nasıl becerdiysem şakağımı yaktım şimdi orası kabuk oldu biraz aklım daha yeni başıma gelio iz kalmasından korktum bu ürünü şimdi kullansam bi faydası olmaz heralde dimi

canım aynı sakarlığı ben de yaptım :o hem de alnımda iki yere birden :oops: :oops: anneme doktorum ameliyat izleri için verdiği contractubex' i bu yanık yere kabuk tutunca sürdüm ve 2 gün içinde ikisi de yok oldu. fakat deneme amaçlı bacağımdaki ufak eskiden kalma bir yara izi için kullandım orda işe yaramadı. acaba bu tür izlere iyi gelmez mi ya da bir süre kulanmak mı gerekiyor.. ama yinde burdaki bir çok arkadaş gibi bu ilacın güçlü olduğunu ve doktora danışılmadan kullanulmaması taraftarım.. çelişkili oldu biraz ben deneyip de böyle konuşuyorum ama yüzümüz çok hassas olduğu için bence doktor onayı şart :o

hımm anladım canım zaten evde yok bu ilaçtan almam gerekiyodu eczaneden neyse kendi kendine geçicek artık inşallah unutup da peelingle geçmem üzerinden
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kanjii » Pzr May 27, 2007 8:51 pm

canım benim ayy dikkat et peeling olayına lütfen :idea: bu alnındaki eminim derin bişi değildir. bence elma kabuğu sür aklına geldikçe, gerçekten bu da işe yarıyo :wink:
Kullanıcı avatarı
kanjii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hacero » Sal Haz 12, 2007 2:07 pm

:)
En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 12:04 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ddllhd » Sal Haz 12, 2007 2:22 pm

yaa kızlar sizce bu contractubexx mi yoksa tretin mi yüzdekii çukurcuklar için daha etkilii ??? ltfen kullanan yada bilgisi olan varsa yazsıınn
ddllhd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Sal Haz 12, 2007 7:59 pm

kızlar sivilce lekelerimde gözle görülür bir değişiklik yok diyodum ama bugün bişey farkettim.birkaç ay önce yüzümün her yerine yani yanaklarımın tümüne diyim kapatıcı sürüyodum.ama bugünlerde bikaç noktacık halinde sürüyorum yayıyorum o yetiyor kapatmaya :D
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen hacero » Çrş Haz 13, 2007 1:28 pm

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 12:03 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen mebk » Prş Haz 14, 2007 8:34 am

ddllhd yazdı:yaa kızlar sizce bu contractubexx mi yoksa tretin mi yüzdekii çukurcuklar için daha etkilii ??? ltfen kullanan yada bilgisi olan varsa yazsıınn

arkadaslar ben doktor tavsıyesıyle tam 4 aydır kullanıyorum ve okadar az kaldıkı iz anlatamm..ben önce yanlıs sıvılce ılac kullanımından yuzum kıpkırmızı ve lekeler vardı sımdı ise kucucukler gorulmez haldeler bu ılacı kullandıgım ılk zamnlar cok bellı degıldı ama sabrettım ve gectı bence 4-5 ay sabrederek kullanın zaten her sabah yumusacık kalkıyorum
(benım bu ılacı kullanma sebebımde sıvılceler ıcındi)
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen hacero » Prş Haz 14, 2007 8:54 am

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 12:03 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gokces » Prş Haz 14, 2007 9:36 am

ben yara izi ıcın almanyadan kkrem istedıgımde bıle bana bunu vermıslerdı gercekten ıse yarıyo
Kullanıcı avatarı
gokces
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen poisongirl » Prş Haz 14, 2007 9:37 am

bnmde kızarıklarım bide ufak çukurcuklarım war bu akşam alıp bi denicem bakalım ii gelir inş. bıktım artık kapatıcıdan ya.bide yüzüm iyileşince kendime acaip güvenim gelio 2 yıl önceki beni düşünmüom bile ,,,,,,,,,,inş. geçer bnmde
Kullanıcı avatarı
poisongirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hacero » Prş Haz 14, 2007 10:10 am

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 12:02 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen mebk » Prş Haz 14, 2007 10:19 am

hacero yazdı:
mebk yazdı:
ddllhd yazdı:yaa kızlar sizce bu contractubexx mi yoksa tretin mi yüzdekii çukurcuklar için daha etkilii ??? ltfen kullanan yada bilgisi olan varsa yazsıınn

arkadaslar ben doktor tavsıyesıyle tam 4 aydır kullanıyorum ve okadar az kaldıkı iz anlatamm..ben önce yanlıs sıvılce ılac kullanımından yuzum kıpkırmızı ve lekeler vardı sımdı ise kucucukler gorulmez haldeler bu ılacı kullandıgım ılk zamnlar cok bellı degıldı ama sabrettım ve gectı bence 4-5 ay sabrederek kullanın zaten her sabah yumusacık kalkıyorum
canım adına çok sevindim..senin de sivilcelerden kalan kırmızı mor leker ve çukurcuk problemin varmıydı..yani contractubex bu ikisine de iyi geldimi?

benımde cukurlar vardı ve kırmızı renklıydıler ama bu krem cok işe yarıyo ben ılk basta gecmez sandım ama yavas yavas gecıyo sabır arkadaslar
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Prş Haz 14, 2007 11:49 am

kızlar sizde de oluyor mu bunu sürüp uyandığımda sanki yüzüme pudra sürmüşüm gibi oluyor yumuşacık :P bir de sivilcelerimi kurutuyor yani sadece lekelere değil sivilcelere de iyi geliyor.
benim de kaşıntım kalmadı artık ilk sürdüğüm günlerde oluyordu hatta uyanıodum kaşıntıdan resmen.biraz kullanınca geçiyor galiba bu etkisi :roll:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen hacero » Prş Haz 14, 2007 12:30 pm

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 12:02 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen angelique1 » Prş Haz 14, 2007 6:40 pm

mebk yazdı:

tatlım yani çukurcuklarını geçirdi mi? benimkiler çok çok küçük ama yine de porselen gibi cildim olsun istiyorum bir de neden cildi inceltiyor bu ürün zararlı mı
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen mebk » Cum Haz 15, 2007 2:58 pm

angelique1 yazdı:
mebk yazdı:

tatlım yani çukurcuklarını geçirdi mi? benimkiler çok çok küçük ama yine de porselen gibi cildim olsun istiyorum bir de neden cildi inceltiyor bu ürün zararlı mı

cildi ınceltıgı ıcın bısey dıyemıycegım bılgım yok ama yuzu purussuz bı hale getırdıgıne ınanıyorum sahsen bendekı etkısı bole yakın arkdslarımada hep tavsıye ettım canım bence bı dene ama bıysey daha soluym sımdı benım yanagımda bır de kucukten kalma bı ız var buna hıc bı etkı gostermedı anlamadım yanı ama olsun yarıyo yaa ınsallah sanada yarar canımmmmm allah hepımıze şifa versın berraak yuzlere fıstık gıbı bı vucuda kavusalımm :) :) hakkımız yaaaaaaa
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Cum Haz 15, 2007 3:02 pm

konuya müdahil değilim ama merak ettim :) siyah noktalara iyi geliomu bu krem :?:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen angelique1 » Cum Haz 15, 2007 5:59 pm

mebk yazdı:
angelique1 yazdı:
mebk yazdı:

cildi ınceltıgı ıcın bısey dıyemıycegım bılgım yok ama yuzu purussuz bı hale getırdıgıne ınanıyorum sahsen bendekı etkısı bole yakın arkdslarımada hep tavsıye ettım canım bence bı dene ama bıysey daha soluym sımdı benım yanagımda bır de kucukten kalma bı ız var buna hıc bı etkı gostermedı anlamadım yanı ama olsun yarıyo yaa ınsallah sanada yarar canımmmmm allah hepımıze şifa versın berraak yuzlere fıstık gıbı bı vucuda kavusalımm :) :) hakkımız yaaaaaaa

saol tatlımm bu güzellik olayının sonu yok sanırım hep daha güzel, hep daha güzel :) yarın ilk işim bu kremi denemek olucak canım inşallah işe yarar bende de sabırsızlıkla bekliyorum
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen ddllhd » Cum Haz 15, 2007 6:14 pm

mebk yazdı:

cnmm yardımına ihtiyacım varr bak şimdii benm yüzümde sivilceden kalma çukurluklarr var ben oynadığım içinn bu ilaç o çukurluklarıı doldurdumuu yanii gerçekten eğer öyleysee hemn aliim gidipp cevabını bkliyorumm..
ddllhd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mebk » Cmt Haz 16, 2007 7:59 am

ddllhd yazdı:
mebk yazdı:

cnmm yardımına ihtiyacım varr bak şimdii benm yüzümde sivilceden kalma çukurluklarr var ben oynadığım içinn bu ilaç o çukurluklarıı doldurdumuu yanii gerçekten eğer öyleysee hemn aliim gidipp cevabını bkliyorumm..

canım benımde yuzumde puruzler cukurlar izler vardı ama bu ılactan sonra hepsı kaybolmaya basladı yanı ılac yuzu purussuz hale getırıyo bundan emınım zaten sabah kalktıgınız zamn yumusacık olup cok az ama mınnacık soyulma oluyo bellı bıle deıl yanı bana doktor tavsıye ettı burdakı arkdaslarımızdan bazıları doktor tavsıyesıyle alın demıslerdı bence bı doktora sorun ıstersenız
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ddllhd » Pzr Haz 17, 2007 3:54 pm

mebk yazdı:
ddllhd yazdı:
mebk yazdı:

canım benımde yuzumde puruzler cukurlar izler vardı ama bu ılactan sonra hepsı kaybolmaya basladı yanı ılac yuzu purussuz hale getırıyo bundan emınım zaten sabah kalktıgınız zamn yumusacık olup cok az ama mınnacık soyulma oluyo bellı bıle deıl yanı bana doktor tavsıye ettı burdakı arkdaslarımızdan bazıları doktor tavsıyesıyle alın demıslerdı bence bı doktora sorun ıstersenız

tm cnm çok saol
ddllhd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mebk » Pzr Haz 17, 2007 4:53 pm

kızlar bu ılac yuzumde okadar etkılı oldukı bence bı doktora danısıp hemen alın gercekten cok guzel :D :D
ve eger yuzunuzde sıvılce sıkıntıları varsa yani iz leke çukur ne bılım bu tur bıseler kesın 4 ay içinde etkı gorceksınız emınım..
bı deneyın yaaaa :!: :!: :!:
kendımı ılaç satıcısı gıbı hıssettım :P
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sevinc06 » Pzr Haz 17, 2007 5:06 pm

mebk yazdı:kızlar bu ılac yuzumde okadar etkılı oldukı bence bı doktora danısıp hemen alın gercekten cok guzel :D :D
ve eger yuzunuzde sıvılce sıkıntıları varsa yani iz leke çukur ne bılım bu tur bıseler kesın 4 ay içinde etkı gorceksınız emınım..

Canım bu kremi local mi kullanıyorsun yoksa tüm yüzüne mi sürüyorsun?
Ay bende alıcam ya heyecan yaptım :D
Kullanıcı avatarı
sevinc06
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzr Haz 17, 2007 5:13 pm

önceki sayfaları okuyamadım kusura bakmayın, reçetesiz alınmıyomu bu ilaç :?: bi kaç gün sonra dermatoloğuma kontrole gidicem, verdii ilaçları da kullanmadım hangi yüzle gidiceksem artık :twisted: yazdıriim ben de O'na
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen sevinc06 » Pzr Haz 17, 2007 5:27 pm

ladia yazdı:önceki sayfaları okuyamadım kusura bakmayın, reçetesiz alınmıyomu bu ilaç :?: bi kaç gün sonra dermatoloğuma kontrole gidicem, verdii ilaçları da kullanmadım hangi yüzle gidiceksem artık :twisted: yazdıriim ben de O'na

Alınıyor canım.Bu arada çok hoşmuşsun gerçekten :wink:
Kullanıcı avatarı
sevinc06
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen mebk » Pzr Haz 17, 2007 5:31 pm

sevinc06 yazdı:
mebk yazdı:kızlar bu ılac yuzumde okadar etkılı oldukı bence bı doktora danısıp hemen alın gercekten cok guzel :D :D

Canım bu kremi local mi kullanıyorsun yoksa tüm yüzüne mi sürüyorsun?
Ay bende alıcam ya heyecan yaptım :D

doktorun bana dedıgıne gore aksam yatmadan temız yuze suruyodum ama ınternette bı baktım gunde 2-3 kezde cok etkılıyo oluyomus e bıde sabah sıvılce ılacı var bende oglene kadar onla durup tekrar yıkayıp contractubex i suruyorum aksam tekrar yıkayıp bırdaha suruyodum ve yuzumde nerde iz varsa suruyorum heryerı yumusatıyodu..bende etkısı guzel ya herkese onerıyorum :D çok mutluyum ya
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mebk » Pzr Haz 17, 2007 5:33 pm

ladia yazdı:önceki sayfaları okuyamadım kusura bakmayın, reçetesiz alınmıyomu bu ilaç :?: bi kaç gün sonra dermatoloğuma kontrole gidicem, verdii ilaçları da kullanmadım hangi yüzle gidiceksem artık :twisted: yazdıriim ben de O'na

isim verdıgın an alabılıyosunda forum sayfa 5 te bazı arkadaslarımız doktora basvursak iyi olur demıstı oyuzden soledım ama bence bı zararı yok canım
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzr Haz 17, 2007 5:55 pm

sevinç tşk ederim canım, mebk sana da tşk ederim, ben yine de hazır gidicekken sorarım bi...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen detailson » Pzr Haz 17, 2007 9:21 pm

2.5 sene önce geçirdiğim bir operasyondan sonra kısa süre kullanmıştım. devam etmem gerekirken bıraktım. şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum. yüz için kullanıldığını duyunca da çok sevindim umarım işe yarar...
detailson
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sevinc06 » Pzr Haz 17, 2007 9:40 pm

Ya kararsız kaldım bende mi alıp denesem acaba.Ama benim cildim çok hassas.Dün dermatoloğumun verdiği sivilce kremini bile yüzüme sürdüm tahriş oldu hemen bu da tahriş edici bi kremse turp gibi kızarsın istemiyorum suratım.
Kullanıcı avatarı
sevinc06
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen mebk » Pzt Haz 18, 2007 7:29 am

sevinc06 yazdı:Ya kararsız kaldım bende mi alıp denesem acaba.Ama benim cildim çok hassas.Dün dermatoloğumun verdiği sivilce kremini bile yüzüme sürdüm tahriş oldu hemen bu da tahriş edici bi kremse turp gibi kızarsın istemiyorum suratım.

benım yuzumde alerjı nedenıyle bazen kırmızı benekler cıkar ama bu krem ole bısey yapmadı bana iyi gelıyo..aksam kremı surup yatıyosun hıc kasınma yapmıyo sabah bı kalkıyosun yumusacık yuz keske bı doktoruna sorsaydın :roll:
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ddllhd » Pzt Haz 18, 2007 8:07 pm

bu yorumlardan snraa bnde almaya karar verdimm...
ddllhd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mebk » Sal Haz 19, 2007 8:48 am

ddllhd yazdı:bu yorumlardan snraa bnde almaya karar verdimm...

hadi hayırlı olsun canım inşallah yüzüne çok iyi gelır...
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ddllhd » Sal Haz 19, 2007 8:16 pm

mebk yazdı:
ddllhd yazdı:bu yorumlardan snraa bnde almaya karar verdimm...

hadi hayırlı olsun canım inşallah yüzüne çok iyi gelır...

saol cnm inşallahh..
ddllhd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ddllhd » Prş Haz 21, 2007 6:56 pm

yüzümdeki çukurluklar için bugun başladım bu alacaa bakalım inş. gecerr bu ardaaa bu ilacıı kullanıyoo olan arkadaşlarr gelişmelerii yazarsaa sevinirimmm..
ddllhd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mebk » Cum Haz 22, 2007 3:04 pm

bence bu ılac uzun surelı bı tedavı gerektırıyo sende azmini göster ve düzenlice kullan günde 2-3 kez sür inşallah yararını görürsün canım :D
Kullanıcı avatarı
mebk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen MalahHaMaveT » Cum Haz 22, 2007 9:31 pm

Ben de almaya karar verdim.Gelişmeleri yazarım size.Yüzümden önce bacağımdaki egsoz yanığına deniycem.Etkisini beğenirsem yüzüme sürecem direkt yüze korkuyorum çünkü.
MalahHaMaveT
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melisa84 » Cum Haz 22, 2007 11:38 pm

Ya kızlar bunu ssk veya saglık ocaklarında yazdırabiliyor muyuz? eger oyleyse bosuna para vermeyeyim :P
melisa84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen indge » Cmt Haz 23, 2007 1:37 am

yazdırılıyor canım hatta ben roaccutane kullanıyorum doktorum daha 2,5 ay önce yazdı bana kremi tabi ben kullanmıyorum
Kullanıcı avatarı
indge
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SULUC7 » Cum Haz 29, 2007 9:30 am

Arkadaşlar tesadüfen bu ilaç ismini gördüm ve arkadaşların yorumlarını görüp hemen aldım :D çok umutlu ümitlii vs.iyimm :D
daha fazla okunanlara bakmak istemedim ve hemen üye olup bende yorumumu yapiim dedimm..
Sabah aldım işyerine varır varmaz hemen sürdüm yüzümee :) umarım olur ya bugüne kadarr birsürü para harcadım cildim için ve inanın hep boşa gitti özellikle böyle sivilce izi işte siyah nokta falan olunca tonik nemlendiriciymiş onlar pek işe yaramıyo önce tedavi sonra bakım inşallah düzelicek arkadaşlar ben inanıyorum
SULUC7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen hacero » Cum Haz 29, 2007 10:46 am

Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir