Yüzdeki Çukurlar için Doğal Çözümler

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen angelique1 » Cmt Haz 09, 2007 7:38 pm

canım ben de iki kez kimyasal peeling yaptırdım ama en hafif dereceyle bu nedenle belki de memnun kaldım izlerde cok hafif bir azalma gördüm zamanla hafif olarak yaptırılırsa faydası olabilir, zaten ağır bir uygulama yaptırmaya korkarım canım cok tatlı :)
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melisa84 » Pzr Haz 10, 2007 12:31 am

Kızlar sizden bir iyilik isteyebilir miyim? Gecen gun aktara gitmiştim adam kredi kartımdan yanlışlıkla fazla çektiği için yosun yağı aldım o fazlalıkla. Fakat yosun yağı Talya diye bir marka. Çok supheye dustum alsam almasam mı. Şimdi aldım ama guvenemiyorum. Bugun su dolu bir bardaga yosun yagından damlattım ve yag damlar damlamaz suyun içinde çözündü normalde pek cok yag suda cozunmez ve yukarıda yuzer ya siz de elinizdeki yosun yagında bu denemeyi yapar mısınız? Yani su dolu bir bardaga damlatın bakalım yuzecek mi yoksa suyun içinde cozunecek mi? Bir de bunun hos bir kokusu var tarif edemem ama fresh bir koku sizinkinde de var mı? :roll: Yosun yagı yerine zararlı birsey kullanmak istemiyorum. Lütfen yardım edin kızlar..
melisa84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lady75 » Pzr Haz 10, 2007 1:41 pm

cilde bu kadar ağır işlemler yapmaktansa sabırlı olmak ve daha doğal işlemler cazip geliyor bana özellikle aspirin + limon suyu karışımı çok faydalı :lol:
Kullanıcı avatarı
lady75
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen melisa84 » Pzt Haz 11, 2007 12:05 pm

Tamam canım cok sagol seninki ne marka acaba bir de kokuyor mu?
melisa84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ddllhd » Pzt Haz 11, 2007 7:06 pm

bnmkii bosphorus marka. 20ml fiyatı 6 ytl.

seninkii nsl ??
ddllhd
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Yüzdeki Çukurluklar İçin Doğal Yöntemler

Mesajgönderen 0123 » Pzr Şub 10, 2008 3:15 pm

KIZLAR BENİM CİLDİMDEDE İNANLIMAZ FAZLA VE DERİN ÇUKURLAR VAR.YAZILARI TAKİP EDİYORUM .YOSUN YAĞI KULLANANLARDAN GELİŞMELERİ BEKLİYORUM :cry:
Kullanıcı avatarı
0123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen asdasdfg » Sal Tem 01, 2008 8:02 am

bendede var tek tük.. :crybaby:
asdasdfg
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blackbat » Sal Tem 01, 2008 11:41 am

yosun sabunu vardı bende selülit için kullanıyorum..
yüzümede deniyim bari nolcak..
teşekkürler bilgi için..
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen patika » Pzt Tem 07, 2008 1:55 pm

kızlar yosun yağının sonuçlarını burdan okuyorum sen son 10nuncu günde bir değişiklik göremediğinizi yazmıştınız. şimdilerde nasıl? bi değişiklik var mI? bilgi veririseniz çok sevinicem :(
Kullanıcı avatarı
patika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen surella » Sal Tem 08, 2008 1:29 am

canım ben bi süre kullandım sonra bıraktım bi değişiklik olmadığı için
surella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eLa90 » Pzr Eki 12, 2008 6:00 pm

benimde bundan bi kaç yıl önce yüzüm kum tanesi kibi kabarık kabarık dökerdi ama çok küçüktüler kırmızı fln da deillerdi ama ergenligin verdigi bi psikolojiyi bilirsiniz heralde taktım onları kafaya böyle limon ve aspirinle bastıra bastıra silersem oralardaki kabarıklıklar gider die düşündüm ama salak kafam tabi neye dayanarak yaptım hala şaşıyorum bazı bölgelerede fazla bastırmamdan dolayı aspirin taneleri alnımı tahriş etti kabuklanmalar oldu ve şuan alnımda 1 cm çapında diğer bölglere oranla hafif bi çukurluk oluştu.. :( şimdiki aklım olsa kafaya takmazdım bile o kabartıları ama ergenlik işte... şimdi bi konuda bişi danışmak istiyorum acnelyse isimli ilacı kullanan varmıdır varsa eger yawaş yawaş soyarak cukurluklarını yok ettiği doğrumu acaba lütfen bana iyi bişeyler söyleyin :( uzun vadede 1 yıl kadar fln kullanıldıgında işe yarıyomuş bu ilacı 6 ay veya bir yıl kullanan varmı sürekli.... bide deride incelme yaparmı bu ilaç ?? fikir verirmisiniz ? lütfen artık alnımın dümdüz aynı hizada çukursuz olmasını istiyorum :( :( eskiden yüzüm bebek gibiydi ki alnım haric hala öyle bu da cok zoruma gidiyo siz siz olun küçük şeyleri kafaya takıp ugraşmayın...
eLa90
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ceeeeee » Prş Eki 23, 2008 12:13 pm

canım peeling öneririm birde temizlerken temizleme losyonu ve ardından sıkılaştırıcı tonik kullan faydasını görürsün benim kardeşimin yüzü tarla gibiydi düzenli olarak yaptı bunları şimdi bebek gibi canım ha cildine uygun nemlendiriyide muhakkak kullan canım birde bol bol bitki çayı iç meyve ye içerdende destekle e tabi su olmazsa olmazın olsun umarım yakında çözülür sorunun sevgiler :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen eLa90 » Prş Eki 23, 2008 8:48 pm

tşk ceeeeee canım yanlız ne kadar süre kullandı onuda söylermisin stresten ölücem yoksa bu gidişle içime bi ferahlık geldi yinede cok sağollll:)
eLa90
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Yüzdeki Çukurlar için Doğal Çözümler

Mesajgönderen ceeeeee » Cum Ara 19, 2008 5:07 pm

canım cevap biraz geç oldu ama söyliyeyim hemen 8 ay falan sürdü düzelmesi şu anda görsen kardeşimi inanamazsın :yeah:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bepresent5 » Cmt Ara 20, 2008 5:45 pm

Kızlar benim şimdilik böyle bi sorunum yok fakat kardeşimde vardı ve baya bi uğraştık hatta onunki çok kötüydü ama buna emin olun herşeyden önce çok iyi bi doktor ve sabır kimyasal peeling yapılmadan aylar önce lazerle tedavi daha sonra peeling ve sonuç mükemmel tabiki öncelikle iyi bi doktor diyorum
Kullanıcı avatarı
bepresent5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eLa90 » Cum Ara 26, 2008 2:10 pm

ceeeeee yazdı:canım cevap biraz geç oldu ama söyliyeyim hemen 8 ay falan sürdü düzelmesi şu anda görsen kardeşimi inanamazsın :yeah:

çook teşekkür ederim azda olsa umut vermiştin bana bende bu yöntemleri uyguladım düzenli uygulayamasamda çok faydasını gördüm eskisiyle arada daglar kadar fark var ama tamamen kaybolmadı henüz...belki çok olucam ama eger mümkünse kardeşinin kullandığı ürünlerim markasını yazabilirmisin :blushing: birde peelingi kendisi mi uyguladı yoksa doktor kontrolunde kimyasal veya mekanik peelingmiydi çok soru sordum galiba yine :blushing:
eLa90
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen clementine32 » Prş Nis 16, 2009 10:42 am

arkadaslar yosun yağıyla ilgili ben de birkaç birşey söylemek istiyorum.bu site aracılıgıyla duydum ve kullanmaya başladım su an tam 14 gün oldu ve yüzümdeki değişim inanılmaz benim yüzümde lekeler ve çukurlar vardı su an lekelerim azaldı etrafımdaki herkes yüzümdeki canlılıgı fark ediyor ve bunu beni çok mutlu etti herkese teşekkürler ayrıca ben 4 günde bir de yogurt maskesi yapıyorum o da lekelerimin hafiflemesinde yardımcı oldu bana :banana:
clementine32
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tiramisu35 » Prş Nis 16, 2009 11:00 am

yoğurt maskesini başka birşey katmadan sadece yoğurtlamı yapıyorsun clementine32 ve yosun yağını nasıl kullanıyosun
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ceeeeee » Prş Nis 16, 2009 1:14 pm

tatlım hatırlamıyorum tam markalarını ama niveaydı heralde ;)
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen clementine32 » Prş Nis 16, 2009 6:54 pm

tiramusu35 yoğurt maskesinin içine çeyrek limon suyunu sıkıp yüzüme sürüyorum sonra kuruyor yüzümde kuruduktan sonra lifting yaparak yani elimle keseler gibi yapıp yüzümden çıkarıyorum bu aşamadan sonra biraz korkabilirsin çünkü yüzün kıpkırmızı oluyor :) ardından yüzümü bolca nemlendirip yatıyorum.uykudan önce yapman senin açından daha iyi olur çünkü cildimiz sadece uykudayken kendini yeniliyor.yosun yağını da her gece yatmadan önce yüzümü temizledikten sonra pamuk yardımıyla yüzüme sürüp masaj yaparak emilimini saglayıp uykuya dalıyorum :) bu kadarcık :) bu arada zamanım olmadı ama kantaron yagını da alıp yosun yagına ekleyerek kullanmayı düşünüyorum ...
clementine32
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Prş Nis 23, 2009 3:32 pm

yogurt ile maya karışımıda çok pürüssz yapıo cildi ve kese gerçktn pürüssz ve gergn yapğıo her akşm yatmadan yapıyrm bende ölü derinin atlmasını sağlıo buarada ben kantaron yagını merk ettm faydası varmı bilmm ama deniyn varsa ltfn yazsn cvp.şeftali yagını nçok ii oldgnu duymştm baya kişiden ben
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicekkkk » Pzt Nis 27, 2009 12:47 pm

slm...yüzümde çukurluklar var ve beni çok rahatsız ediyor ayrıca sağ kaşımın üzerınde skor izi var estetik ameliyat sonucu..2buçuk ay sorada düğünüm var düğünümde güzel görünebilmem için bu problemlerimden en kısa sürede az da olsa nasıl kurtulabilirim sizce yosun yağından memnun kaldınızmı gerçekten. fikirlerinizi bekliyorum...şimdiden tesekkürler.. :confused:
Kullanıcı avatarı
cicekkkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen solanahtari » Pzt Nis 27, 2009 1:12 pm

Kızlar bende yosun yagını fındık yagıyla karıstrıp kullanıyorum bır haftadar bacaklarıma uyguluyorum selülıt porblemınden dolayı ve dogacak catlaklardan ötürü önüne bı engel koyuroumcatlayalım bıde bıyandan :laugh: masaj yaparak 10dakka yedırıyorum kabak lıfıyle keselıyorum arada yagı emsın dıye ama banyoda daha rahat oluyo kullnımı ve bol bol su ıcmeye baglı bunun ıcınde ne cok su ıcerım ya zorluyorum sabahtan berı daha ıkıncı küçük sısemın yarısını ıctım hıc su ıcemem yahu halbukı 3lıtre ıcmem lazım :confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen solanahtari » Pzt Nis 27, 2009 1:13 pm

solanahtari yazdı:Kızlar bende yosun yagını fındık yagıyla karıstrıp kullanıyorum bır haftadar bacaklarıma uyguluyorum selülıt porblemınden dolayı ve dogacak catlaklardan ötürü önüne bı engel koyuroum catlamayalım bıde bıyandan :laugh: masaj yaparak 10dakka yedırıyorum kabak lıfıyle keselıyorum arada yagı emsın dıye ama banyoda daha rahat oluyo kullnımı ve bol bol su ıcmeye baglı bunun ıcınde ne cok su ıcerım ya zorluyorum sabahtan berı daha ıkıncı küçük sısemın yarısını ıctım hıc su ıcemem yahu halbukı 3lıtre ıcmem lazım :confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Nis 27, 2009 1:19 pm

bende çok az su içiyrm oysaki çok faydalı yaz hariç içesim gelmio malesf zorlamak gerek gerçktn çatlaklrn önlenmesi için bagdem yagıda çok faydalymş buarada..hamileler fln karnı açtlamasn die sürüolr mesela
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen solanahtari » Pzt Nis 27, 2009 1:25 pm

barbie22 yazdı:bende çok az su içiyrm oysaki çok faydalı yaz hariç içesim gelmio malesf zorlamak gerek gerçktn çatlaklrn önlenmesi için bagdem yagıda çok faydalymş buarada..hamileler fln karnı açtlamasn die sürüolr mesela

evet badem yagıda ck faydalı fındık yagıda dogum öcnesı ve sonrası vücutta olusmasını engellcıek catlaklıklara yardıme dıyo e halaıylen bızımde dogum yapmamıza gerek yok cünkü zaten catlaklarvücudun kılo alıp vermsınnde oluyo bende buna dur demek ıcın fındık yagıyla yosunu karsıtrdım bıdakıne bamde katcam ıcıne ınsallah yosununda ayrıca suda cözünmesının sebebı öğrendıgım adarıyla yosun yagını selülıtlerınıze sürün demıstı bı doktr cünkü derı altına ısleyerek yagları yakıyo masajla bırlıkte kabak lıfı keseyle yapın demıstı demekkı gercekten dogruymus suda cözünüyosa e zaten selülıtler de vücutta bırıken su degılmı yosun yagına devam bence... :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Nis 27, 2009 1:36 pm

evt bencede mantıklı tebrkler bulmşsn cnm , yosun yagı yüz için kullndınmı peki?nsl bi etkisi var?ben yüz için şeftali ve kantoran yagını sık duydm am kullnmadm dha hiç son zamanlardada yosun ygını duymaya başladm hngisi daha ii yüz için acaba.benm cildimde pek sorun yok ama gözenekler acık sıkılaştırıcı özellgi olan bi yag kullanmam gerek yni bildgn önereblgnz bi yag varsa öneri msjlrınızı bekliyr olucm;)
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen solanahtari » Pzt Nis 27, 2009 2:00 pm

Yüzüme denemedıgım bır sey kalmadı desem yerıdr hassas bır tenım var karmayım zeytınyaglı sabun kükürtlü sabun kayısı yagı ama öle bı yaktıkı bıraktım dırek çöpe.sonra ılaclar desen cabası...artık kendı halıne bıraKTIM PROTEX DIYE BI SABUN AVR ONUDA KULLANDIM AMA bıde onun sıvı halını kullnıyorum suan vücuduma bıle ıdare eder ıste.maden suyuyla sılıyorum gecelerı yatmadan ıyı gelıyo nıveanın nemlendırıcını sadece göz ıcın kullnıyorum msela cünkü cıldım cok hasssa doknuyo alkollü hersey öle yanı...suan ıcın yenı bır bulusum yok ama cıldı yacak herseyden uzak durmya calısoyurm yogurt ıyı dıyolar lımon ıyı dıyolar ama onalrda cıldımı yakıyo benım bana göre carede varsa msjını beklerım top sende :laugh:
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cicekkkk » Pzt Nis 27, 2009 9:21 pm

sevgili clementine yosun yağı hakkında senden görüşlerini bekliyorum..benim cildim çok karma ve yağlı çukurcuklar için uygun mu sence. :confused: .ve 2bucuk ayda etkisini görebilirmiyim sence... :confused:
memnun kalmıssın yorumlarını mutlaka bekliyorum canım.. :bye:
Kullanıcı avatarı
cicekkkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qinarr » Sal Nis 28, 2009 2:17 pm

mrblar kızlar bütün yazılanları okudum tek ben değilmişim bu sorunlarla uğraşan demekki.. bende roac. kullandım 7. ayımdayım hatta azaltarak devam ediyorum yüzümde kırmızılıklar var çok fazla birde dışarı çıkınca kıpkırmızı oluyorum neyse bu geçicek diyee hep teselli ediyorumda kendimi bu sivilcelerden kalma çukurları napıcam bilmiyorum tedaviden sonra kimyasal peeling yaptırayım dedim ama faydasını gören olmamış heralde korktum şimdi. meyve asitleriyle yapılan peelingler varmış deneyen oldumu .. yada şu yosun yağından bi fayda varmı yazarsanız sevinirim.. :(
qinarr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Kathryn » Pzr May 03, 2009 10:21 pm

geçen yıl, bu kazık kadar halimle suçiçeği geçirdim :)
sivilcelerden kalan el alışkanlığıyla hastalığın son dönemlerine doğru farkında olmadan bikaçını yoldum, bi kaçı da kazara gitti. şimdi yüzümde (çok göze çarpan yerlerde değil ama) bikaç çukur var. tam gerdanımda :) pütürcükler kaldı. onların üzerine Contactubex diye bi ilaç kullanıyorum. bu tip cilt problemleri için, hatta yanık izleri için kullanılan bi ilaçmış. henüz gözle görülür bi etkisi olmadı. sizce o pütürcük olan izler zaman içinde geçer mi?
Kullanıcı avatarı
Kathryn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen clementine32 » Çrş May 13, 2009 8:03 pm

kızlarr kızlarr ancaa zaman bulup girebildim nete :) neredeyse 3 ay olacak 1 şişe yosun yagı bitti,gün aşırı yogurt maskesi yapıldıı vee kapatıcı sürmeden kendimi özgüvensiz hisseden ben artık makyaj yapmıyorum.cildim resmen ışıldadı.çukurlarım azaldı.bi ara izelin ameliyatından yaptırmak istiyordum cildim o derece kötüydü şimdiyse aynadaki bene hayranlıkla bakıyorum.ayrıca 4 kilo da verdim pilatesle öz güvenim yerine geldi yaa ohh bee :))) :drink:
clementine32
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Prş May 14, 2009 8:46 am

sevindm cnm adına ne güzel..tebrik edyrm..yosun yagından memnun kaldnmı bende jojoba kullanıordm cildn sıkılaşması için..ayrıca yogurt maskesini önermiolrdı pek sen memnun kaldnmı sadece yogurtmu kullandn yogurt maskende sürmek için gün aşırı*?
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Pzt Haz 08, 2009 9:40 am

yosun yağı 3. günüm ya yüzüm yanıyor normal mi farklı birşeyler de sürmem gerekiyor mu?yoğurt maskesi falan yazmışsınız ben de istiyorum birşeyler yapınnn yüzümdeki çukurlara çözüm :crybaby:
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Haz 08, 2009 11:13 am

banada jojoba yagı yanma yapmştı cnm ama yüzüme iyide gelmşti o yag ne zsmn sürsm pürüssz yapıo sen peki yosun yagındn memenunmsn?kantoran yagınıda duydm ve araştrdm ben cildi yeniliomş hatta yara ve yanıkılrn ii olması içinde çok kullanıln ii oln bi yagmış
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Pzt Haz 08, 2009 1:22 pm

barbie22 yazdı:banada jojoba yagı yanma yapmştı cnm ama yüzüme iyide gelmşti o yag ne zsmn sürsm pürüssz yapıo sen peki yosun yagındn memenunmsn?kantoran yagınıda duydm ve araştrdm ben cildi yeniliomş hatta yara ve yanıkılrn ii olması içinde çok kullanıln ii oln bi yagmış

daha 3 gün oldu pek bir değişiklik yok ama yazılanları okuduğum kadarıyla 3 ay gibi bir sürede etkili oluyor deniliyor..bugün gül suyuyla temizledim bir de ben killi sabun kullanıyorum..bakalım ne olacak :dontknow: kantaron yağını ben de duydum almayı düşünüyorum ama elli tane yağ da sürülmez ki yüze kafam karışık..
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Haz 08, 2009 4:28 pm

nsl memenunmsn killi sabundan bende şeftali özlü sabun almştm memnunum şmdilik onu kullanıyrm.cnm karıştırarkta kullanılabilinio yaglar arkdsm uzman bana önermşti mesela jojoba kayısı bugday karısımını bi zararı olmz bncede aksine hatta denemk lazm
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Pzt Haz 08, 2009 4:45 pm

killi sabunu bir zamanlar arkadaşım tavsiye etmişti çukurları dolduruyor demişti..sonra yurttan bir arkadaş yurtta kili suratına sürüyordu..dedim bu kil iyi birşey herhalde bir alayım:)kullandığımda yüzüm güzelleşiyor sanki siyah noktalara iyi geliyor..ama kullanmazsan da eski haline geliyor gibi..ben hergün yıkarım iki defa falan :confused: ama şu çukurlardan ve sivilce lekelerinden acilen kurtulmak istiyorum kesin kurtulan varsa nasıl yaptığını anlatabilir mi?
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Haz 08, 2009 4:48 pm

benm arkdsm var uzman cilt üzerinde danışabilirm istersn bi fikir olr en azından
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Pzt Haz 08, 2009 4:53 pm

barbie22 yazdı:benm arkdsm var uzman cilt üzerinde danışabilirm istersn bi fikir olr en azından

evet çok mutlu olurum :) sivilcelerle çok oynadım zamanında ve tırnaklarda mikrop olduğundan lekeler bırakıyormuş yer yer lekeler kaldı ve küçük çukurcuklar :pisik: fondoten kullanmaktan bıktım..
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Haz 08, 2009 5:08 pm

benm çukur yok ama sivilce çıkıo stresli zmnımda bide özel günlermde ama dedgn gibi çenelermde fln benmde kaldı iz birz bnde yok etmk istiym onlarıda sorarm hatta mrk etme sen cnm ben ona msj atarm cvp ne zmn yazarsa sana dönerm 1 haftalgna giremickti o sanrm döndgnde dönücm öpüyrm seni
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seclusion » Pzr Haz 14, 2009 8:58 pm

clementine32 arkadaşım senin yazdıklarını okuyarak yosun yağı aldım 2 hafta kadar kullandım. gerçekten çok memnun kaldım.hafiften soyup pürüzsüz bir hale getirdi 15gün boyunca sabah akşam temizlediğim yüzüme masaj şeklinde uyguladım. ama geçen hafta denize gittim ve baya bronzlaştım. denize gittiğimden beri kullanmıyorum soyduğu için leke oluşçak gibi geldi. sen baya uzun süre kullandığın için sanırım bana yardımcı olursun yazın kullansammı yoksa ertelesemmi??? ne dersin??
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Cmt Haz 20, 2009 1:13 pm

yosun yağını ben de 15 gündür falan kullanıyorum hafif soyulma oldu killi sabunla da yıkıyorum yüzümü 2 saat bekledikten sonra..eskisine oranla biraz daha iyi gibi ama tabi çukur bu iki haftada sonuç almayı beklemiyordum şöyle 2 ay falan geçsin bir bakacağım..şu lekelere de doğal çözümler bulsam iyi olacak :pisik:
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 0123 » Pzt Haz 22, 2009 11:00 am

Resim
Resim
Resim
kızlar exoderm diye bi yöntem var .izel de bu yöntemle yüzünü soydurmuş ve çok memnun.resimlerden anlaşıldığına göre de çok ii bişeye benziyo sizlerle paylaşmak istedim
Kullanıcı avatarı
0123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Pzt Haz 22, 2009 1:45 pm

bu exoderm nerede yapılıyor kim yapıyor ve her isteyene uygulanıyor mu?bir de inşallah çok pahalı değildir :confused: çok ümitlendim şimdi düzelir cildim diye :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdem93 » Cum Tem 10, 2009 3:38 pm

bende aldım bugün inş geçer zaten yüzümde toplam 7-8 çukur var ama çok kötü duruyo bence ya pff :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
cigdem93
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen prenses0144 » Prş Tem 23, 2009 8:18 pm

nerden alınıyor bu ürün acaba ....
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen prenses0144 » Cmt Eyl 05, 2009 8:35 pm

yardımmmm bu ürün nereden alınıyor acabaaaaa :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mehtapgamze » Pzt Eyl 07, 2009 5:45 pm

canım benim bildiğim bu bir ürün değil soydurma işlemi gibi bişey yanlış bilmiyorsam eğer :blushing:
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen prenses0144 » Pzt Eyl 07, 2009 8:04 pm

ama mehtapgamze yukarıda çiğdem demiş ya bende aldım diye neyi aldı o zaman acabaaaa bende ondan bahsettiğini sandımmmm :blushing: :blushing: :blushing:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir