Yüzdeki Çukurlar için Doğal Çözümler

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Yüzdeki Çukurlar için Doğal Çözümler

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Haz 08, 2009 5:08 pm

benm çukur yok ama sivilce çıkıo stresli zmnımda bide özel günlermde ama dedgn gibi çenelermde fln benmde kaldı iz birz bnde yok etmk istiym onlarıda sorarm hatta mrk etme sen cnm ben ona msj atarm cvp ne zmn yazarsa sana dönerm 1 haftalgna giremickti o sanrm döndgnde dönücm öpüyrm seni
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seclusion » Pzr Haz 14, 2009 8:58 pm

clementine32 arkadaşım senin yazdıklarını okuyarak yosun yağı aldım 2 hafta kadar kullandım. gerçekten çok memnun kaldım.hafiften soyup pürüzsüz bir hale getirdi 15gün boyunca sabah akşam temizlediğim yüzüme masaj şeklinde uyguladım. ama geçen hafta denize gittim ve baya bronzlaştım. denize gittiğimden beri kullanmıyorum soyduğu için leke oluşçak gibi geldi. sen baya uzun süre kullandığın için sanırım bana yardımcı olursun yazın kullansammı yoksa ertelesemmi??? ne dersin??
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Cmt Haz 20, 2009 1:13 pm

yosun yağını ben de 15 gündür falan kullanıyorum hafif soyulma oldu killi sabunla da yıkıyorum yüzümü 2 saat bekledikten sonra..eskisine oranla biraz daha iyi gibi ama tabi çukur bu iki haftada sonuç almayı beklemiyordum şöyle 2 ay falan geçsin bir bakacağım..şu lekelere de doğal çözümler bulsam iyi olacak :pisik:
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 0123 » Pzt Haz 22, 2009 11:00 am

Resim
Resim
Resim
kızlar exoderm diye bi yöntem var .izel de bu yöntemle yüzünü soydurmuş ve çok memnun.resimlerden anlaşıldığına göre de çok ii bişeye benziyo sizlerle paylaşmak istedim
Kullanıcı avatarı
0123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aykiz » Pzt Haz 22, 2009 1:45 pm

bu exoderm nerede yapılıyor kim yapıyor ve her isteyene uygulanıyor mu?bir de inşallah çok pahalı değildir :confused: çok ümitlendim şimdi düzelir cildim diye :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
aykiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdem93 » Cum Tem 10, 2009 3:38 pm

bende aldım bugün inş geçer zaten yüzümde toplam 7-8 çukur var ama çok kötü duruyo bence ya pff :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
cigdem93
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen prenses0144 » Prş Tem 23, 2009 8:18 pm

nerden alınıyor bu ürün acaba ....
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen prenses0144 » Cmt Eyl 05, 2009 8:35 pm

yardımmmm bu ürün nereden alınıyor acabaaaaa :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mehtapgamze » Pzt Eyl 07, 2009 5:45 pm

canım benim bildiğim bu bir ürün değil soydurma işlemi gibi bişey yanlış bilmiyorsam eğer :blushing:
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen prenses0144 » Pzt Eyl 07, 2009 8:04 pm

ama mehtapgamze yukarıda çiğdem demiş ya bende aldım diye neyi aldı o zaman acabaaaa bende ondan bahsettiğini sandımmmm :blushing: :blushing: :blushing:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mehtapgamze » Pzt Eyl 07, 2009 11:03 pm

canım kusura bakma ozaman ben yanlış biliyorumdur ben izlein röportajını okumuştum ordan diyodu soyma tedavısı gibi diye tekrardan pardon canım :(
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ahseNPunk » Prş Eyl 17, 2009 1:29 am

babam yüzümün haline dayanamayıp killi sabun almış 2 gündür yıkıyorum matlaştırıyor cildimi bakalım ne sonuç verecek :) :dontknow:
:)
Kullanıcı avatarı
ahseNPunk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Prş Eyl 17, 2009 2:16 am

canim o alincak bi ürün degil. cildin ilk tabakasi soyuluyor. bunu genelde kisin yapiyorlar, cünkü bu islemden sonra günese cikmamak gerek.
kizlar bide bu cukurlara kesin bir cözüm yok, sadece cukurlari hafifden kücültebilirsiniz, bunun icinde icinde meyve asiti olan ürünler kullanmak gerek.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prenses0144 » Prş Eyl 17, 2009 7:00 pm

anladım arkadaşlarrrr yani bende de o kadar fazla değil ama var yinede işte güvenemiyorum ama cilt doktorları diyor ama bilemiyorummmm :confused: :confused: :confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neenone » Cum Eyl 18, 2009 4:50 am

kızlar sivilce ve açk gözenekler için kesinlikle yosun yağını tavsiye ediyorum.ben sabah akşam önce yüzümü siyah üzüm çekirdeği sabunu ile yıkayıp sonra da yosun yağı ile masaj yapıyorum.daha 1 hafta olmasına rağmen müthiş etkisini gördüm.cildimin rengini açtı, zaten yosun yağıyla masaj yaparken elinize cildinizin ölü derileri geliyo harika bi olay bu :) çukurları geçirmesi için de en az 2 ay kullanmam lazım ve kulanıcam da, düzenli kullanım şart.yalnız yosun yağını sürüp güneşe çıkmayın lekeler olabilir.bu mevsim ideal kullanmak için
neenone
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ahseNPunk » Cmt Eyl 19, 2009 7:32 pm

canım aktarlarda bulunabilir mi bu yağ :blushing: ? bi de yüzümün rengi bembeyaz olur da diğer yerlerim eskisi gibi olursa sırıtırım :confused:
Kullanıcı avatarı
ahseNPunk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mehtapgamze » Cmt Eyl 19, 2009 8:58 pm

yosun yağını sürücez ama sonuçta yağ sivilce çıkartmasın :dontknow: kullanan arkadaşlarda bir problem oldumu(sivilceli ve yağlı ciltli olanlarda)
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen melezim » Cmt Eyl 19, 2009 11:23 pm

bende alıcam merak ettim evet kullanan arkadaşlar önerilerinizi bekliyoruz :blushing:
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen neenone » Pzr Eyl 20, 2009 4:36 am

yosun yağını aktarlarda bulabilirsiniz.yosun yağı tam olarak yağlı değil hafif su gibi.yani masaj yaptığınız zaman 5-10 dk sonra cildinizin tamamen emdiğini görüceksiniz yağ sürmüş hissine kapılmıyosunuz.benim cildim aşırı yağlıydı bu sabun ve yosun yağını kullanmaya başladıktan sonra öyle bir sorunum kalmadı.kantaron yağını kullandığımda sivilce olmuştu yüzümde ama yosun yağında böyle bir problemle karşılaşmadım.tavsiye ediyorum...
neenone
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mehtapgamze » Pzr Eyl 20, 2009 9:58 pm

teşekkürler neenone melezim bizde kullanabılırz ozaman :dontknow: ben bu hafta bakıcam aktara
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen melezim » Pzt Eyl 21, 2009 4:29 pm

evet bende haftaya bakıcam :confused:
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prenses0144 » Cmt Eyl 26, 2009 6:07 pm

neenone yazdı:yosun yağını aktarlarda bulabilirsiniz.yosun yağı tam olarak yağlı değil hafif su gibi.yani masaj yaptığınız zaman 5-10 dk sonra cildinizin tamamen emdiğini görüceksiniz yağ sürmüş hissine kapılmıyosunuz.benim cildim aşırı yağlıydı bu sabun ve yosun yağını kullanmaya başladıktan sonra öyle bir sorunum kalmadı.kantaron yağını kullandığımda sivilce olmuştu yüzümde ama yosun yağında böyle bir problemle karşılaşmadım.tavsiye ediyorum...

canım benim de göçukurlar var yani esmerimde bole çok açmasın yüzümü birde lekeler ya çok olursa yani ben adanalıyım ve kışı bile güneşli gibi yani o zaman sadece akşam mı yapavcam bunu yani korktumm anlayacağın bu leke meselesine .... :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neenone » Sal Eki 06, 2009 4:11 pm

bu tür yağları sürdüğünüz zaman mümkün olduğunca güneş görmesin yüzünüz, gece sürmeniz en iyisi ama söylemeden geçmiyim, herkeste işe yarayacak diye bir durum yok.geçen bir arkadaşım kullandı, onun yüzünde sadece izler vardı, yosun yağını kullanmaya başladıktan sonra yüzünde kocaman ve derinden iltihaplı, sıksan çıkmıcak ama içinin dolu olduğunu gördüğün sivilceler ve deri dibinde onlarca küçük yağ bezeleri oluştu.yağı her sürüşünün sabahında o bezeleri sıkmak zorunda kalıyordu.dikkat edin hanımlar....
neenone
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oyammm » Pzt Kas 09, 2009 2:36 pm

Arkadaşlar bende iki aydır iğneli epilasyona başladım..ama kabuklar düştükten sonra böle hafif kırmıızı ve düşen kabuğun yeri belli olur ya öylee bir görüntü varr 10 gün oldu epilasyon yaptıralı korktum sonradan iz kalmasın diye ne yapmam lazım bana yardım edermisinz???
yada yüzüne iğneli yaptırmış olupta çok memnun kalan varsa yer önerebilimisinizzz...teşekkür ediyorum kızlarr şimdiden... :dontknow:
oyammm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tryasmin » Pzt Kas 09, 2009 3:31 pm

kızlar aranızda hiç tea tree oil kullanan var mı? lekeler için iyi deniyor ama kullanmadım,kullanan varsa sonucuu yazabilir mi?bir de yosun yagını kullananlar çukurlarınız ne durumda yazarmısınız?bir gelişme oldu mu ????
Kullanıcı avatarı
tryasmin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen oyammm » Pzr Ara 27, 2009 8:24 pm

sevinc06 yazdı:Kmysal peelingle geçiyor diyorlar ama yinede bana pek sağlıklı gelmiyor. Ayrıca benimde yüzümde iğneli epilasyondan kalan iğne çukurcukları var. Bu cuma doktora gideceğim bakalım ne diyecek. Olmazsa sivilce çukurcuklarının geçip geçmeyeceğinide sorarım senin için.

merhaaba cnm,bende iğneli epilasyon yaptırıyorum ama neden oldu acaba çukurlar..kabuklar erken düştüğü için mi acabaa benimde var çünkü de...sen nerde yaptırmıştın peki?
oyammm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen prenses0144 » Sal Ara 29, 2009 12:32 am

bu çukurluklar nasıklll geçerrrr :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ggirly » Cmt Mar 27, 2010 7:35 pm

slm arkadaslar,

topigin tum sayfalarini okudum, yosun yagi cok ovulmus bir donem, kullanan da cok kisi olmus bu yuzdeki cukurlar icin.

ama sonra ses cikmamis hic.
ee o kullananlar gelismeleri yazabilir mi?
neredeyse bir yil olmus bu mevzu gectiginden beri.
acaba cukurlarim iste boyle gecti diyen var mi aranizda?
yosun yagi, kantaron yagi, bugday yagi nasil etkiler yapti?

bir de dogal cozum degil ama bu cukurlar icin benim dermotologum ancak iki yol var dedi, ya lazer ya da dermabrasyon yontemleriyle soydurmak.

icinizde bu yontemlerden uygulatan ve sonuc alan var mi?
ggirly
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulmavi » Prş Nis 08, 2010 8:48 pm

selam bende aranıza yeni katıldım sorunum benimde çukurlar bütün cevapları okudum ama hala karamsarım. 10 senedir aktarlık yapıyoum çözüm bulamadım:((
gulmavi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daisyslcn » Sal Ara 28, 2010 6:21 pm

başlığı sonuna kadar okudum,pekçok önerilerde bulunulmuş.kızlar bunlara düzenli uyup faydasını gören var mı aranızda?mesela yosun yağı kullanıp çukurcuklarında azalma olan var mı?
daisyslcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen candid » Sal Ara 28, 2010 6:47 pm

benimde yüzümün sağ tarafında irinli sivilcelerden kalan çukurluklar oluşmustu doktorum retın a galiba öyle bir krem vermişdi ama Türkiyede satılmıyordu dubaiden getirtmişdim cildi soyuyordu gece onu sürüyodum sabah 50 faktör güneş kremi kullanıyordum ve kremin kullanımı biraz değişikdi örneğin ilkgün 10 dakika sürüp 3 gün ara veriodun falan...bana o krem iyi gelmişdi çukurluklarım tamamen yok olmuşdu ama çok da derin değillerdi şimdi yüzümün sol tarafında aynı sorun var kremi bulamıyorum ama soyucu birkremdi oyüzden a vitamini türevi diyorlar galiba acnegyl de aynı etkiyi gösterir diye düşünüyorum tekrar kullanmaya başlayacağım
Kullanıcı avatarı
candid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen subrosa » Çrş Ara 29, 2010 10:14 pm

candid bahsettiğin ilaç tretin türevi bir ilaç sanırım.Tretinoin Retinoid.. bunlar benzer maddeler sanırım. bence çukur ve lekeleri tedavi etmenin tek çaresi bu tarz soyucular.. gerçekçi olmak lazım doğal dedikleri yöntemler genelde kandırmaca.
subrosa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen candid » Prş Ara 30, 2010 12:19 am

kesinlikle katılıyorum doğal yöntemlerde işe yarıyordur ama yosunyagı nerden ne şartla elde ediliyor ne kadar doğal onu bilmiyoruzki.Ve galiba tretin gibiydi kullandığın ilaç ama cildi ilaçların hepsinin işe yarayacağına bende inanıyorum
Kullanıcı avatarı
candid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen subrosa » Prş Ara 30, 2010 1:31 am

evet o doğal yağların içinde sadece o bitkinin doğal esansı ve doğal ucuz bir yağ var :) benim çok yakın bir arkadaşın bu işin içinde. maliyet hesabı yapılırsa tüm o doğalcı sahtekarların maskesi düşer:) düşünsene yağlı tohumların yağlı bitkilerin yağlarının kilogramı bile hesap edersek nerdeyse bu çok özel doğal yağların kg mından bile pahalıya geliyor :)) bir de yosunun neresinden çıkıyor o yağ ben anlamıyorum..
benim yüzümde çukur yok ama yek tük sivilce izleri var ben haftada 1-2 kez fazla abartmadan tretin kullanıyorum.1 ay anca oldu lekelerde bir değişim yok ama sanki yanağımdaki gözenekler gitti.lekeleri geçtim tretin benim sık sık olmasa da ara ara ama düzenli kullanmayı düşündüğüm bir ilaç ama bir bilene bunu tabiki sorucam.
subrosa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ipekbocegi » Prş Ara 30, 2010 3:50 am

tretini bilemiyorum ama acnelyse ı doktor bana ayda bir kez, bir gece kullanabileceğimi söylemişti. Zaten, o bir gecenin ardından bile bir hafta soyuluyorum pul pul, sonra düzene giriyorum ben ;)
Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer,
Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun, etme...
Kullanıcı avatarı
ipekbocegi
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen candid » Prş Ara 30, 2010 5:45 pm

evet kesinlikle çok haklısın yani eger gerçekden yosundan yag çıkarıyorlarsa 5 10 liraya satmazlar herhalde bu konuda en iyisi doktora gitmek ve soyma işlemi yaptırmak çok derin değilse tabi izler ama eger derin izleriniz varsa lazerle düzeltiyorlarmış diye duydum araştırmak lazım
Kullanıcı avatarı
candid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cann73 » Pzt Nis 18, 2011 2:12 pm

ARKADAŞLAR SİVİLCELER İÇİN VE YÜZDEKİ ÇUKURLUKLAR İÇİN TEK BİR ÇARE VAR ÖYLE HER ÜRÜNÜ KULLANMAYIN FAYDASINI GÖRCEM DİYE TAMAKSİ ZARARLI OLUR , ERGENLİKTEN KALMA İZLER VE SİVİLCELERDEN KURTULMAK İÇİN SAKIZ MASKESİ YAPTIRMANIZ LAZIM HEM DOĞAL HEMDE 100%100 GARANTİLİ . .
cann73
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen candid » Pzt Nis 25, 2011 9:59 pm

sakız maskesi nedir?
Kullanıcı avatarı
candid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bisey » Pzr May 15, 2011 6:21 pm

hepsini yapa ede uğraşa uğraşa rezil ettim cildimi yaşım çok genç olmasına rağmen resmen yoruldu onu bunu kullana kullana..
Kullanıcı avatarı
bisey
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tiramisu35 » Pzr May 15, 2011 6:26 pm

yağlarla olmaz bu iş bence
:dontknow:
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eLa90 » Cmt May 21, 2011 10:57 am

Yğla felan olacak işler değil bunlar arkadaslar mesajıma bakarsanız bi süre önce bende aynı dertten bu baslıga yazmıstım görüş almak için denemediğim yol kalmadı ama çok şükür şuan cildimde pürüz kalmadı.Deriyi soymak şart bende bunu yaptım ama bu tedavide 1. etkenim oldu ve yanındada kendi yöntemlerimle bi çok şey yaptım ve kurtuldum
eLa90
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilek16bursa » Çrş May 02, 2012 8:43 am

ya merhaba ben yeni katıldım cerencık san a bir sey sorucam mesajı görünce cevap yazar mısın lütfen ben bursa da oturyom yosun yagını bulamadım istanbulada gelemem sen alıp bana gönderir misi nolur ya parasın neyse gönderirim yeter ki gönder lütfen cevabını bekliyorum eger evet dersen adresi veririm kargoyla gönderirsin lütsen kargo ücretini de gönderirim yeter ki gönder benim icin cok önemli lütfen
dilek16bursa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilek16bursa » Çrş May 02, 2012 8:53 am

ya nasıl yüzünü soydurdun mu ne kadar sürdü ve kendin neler yaptın cevaplarasan sevinirim
dilek16bursa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilek16bursa » Çrş May 02, 2012 10:42 am

slm arkdaslr yeni bir yöntem buldum 22 yasında bir bayn kullanmıs cok ise yaradıgını söyledi salyangoz özlü maske almıs 2 liraya markası da dermoface markanın tek kullanımlıkları hafta da 2 3 4 gün arayla iyiyce temizlenmis hatta yüzünüze buhar uygulayıp gözenekleri acmanızı ve daha sonra maskeyi yüzünüze tamamen göz cevrelri haric sürün ve sonra kayısı cekirdek yagı biberiye yagı bugday yagı limon yagı bunları bir sisenin icinde koyup iyice karıstırın yagların markası teorisyen mis bunu her gün bütün yüzünüze sürün kirpik uclarına sürmemeye özen gösterin göz cevrelerine de süre bilirsiniz yatmadan önce uygulayın sonra yatın ve her gün elma suyu icin veya yiyin bide salyangoz maskesini uygulamadıgınız günlerde kil maskesi kullayın gercekten ise yaradıgını söylüyor hatta bana hayır duası edeceksiniz diyor bence denemekte yarar var cünkü kendisi kullanmıs farka o bile inanmamıs ben yapacagım sizde yapın 1 ay yapın 2 3 gün icinde işe yaradıgını görecek siniz diyor ben bunu internette arastırıken gördüm ve sizinle paylasıyorum
dilek16bursa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir