Kaş / Alın Kırışıklıkları & Dudak Kenarındaki Çizgiler

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Kaş / Alın Kırışıklıkları & Dudak Kenarındaki Çizgiler

Mesajgönderen hacero » Cum Tem 18, 2008 8:06 am

:)
En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:43 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marjolaine » Cum Tem 18, 2008 12:10 pm

hacero;
sağol tatlım incelicem uygun bir zamanımda, araştırayım bakayım nasıl bir şeymiş.. ama 30 ml'ye 105 ytl vermek de sinirden kaşlarımı çatmama neden olabilir :toofunny:
En son zoix tarafından Pzt Şub 09, 2009 10:37 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz alıntı !! "CEVAP YAZ" butonunu kullanın !!
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen TonicWater » Cum Tem 18, 2008 6:21 pm

hacero;
güzelim kullanmadigim sey kalmadi :( bilmiyorum beni cok rahatsiz ediyor, sanki insanin yüzüne bi ne desem asik suratlilik veriyor :(
En son zoix tarafından Pzt Şub 09, 2009 10:37 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
TonicWater
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sorry » Cum Ara 19, 2008 2:59 am

25 yasındayım su mimik cizgilerinden efret ettim ya :(
mimik kırısıklıkları icin krem kullanan önerebilcek kimse yokmu acaba?
Estee Lauder Idealist Skin Refinisher
Estee Lauder Perfectionist Serum 20 li 30 lu yaslar icin diolar.sevile ne zmn gitsem calısanlar bunu önerip duryolar ama tabi calısanlara güvenemediğimden dolayı daha alamadım...
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen akayaci » Pzt Ara 22, 2008 2:27 pm

Gerçekten eğitimini almış kişilerden öneri almakta fayda var diye düşünüyorum. Güzellik Enstitüleri gibi profesyonelce çalışan merkezlerdeki uzman estetisyenler senin için en doğru ürünü önereceklerdir. Bir ürün tavsiye edebilirim elbetteki, kullanıp sonuçlarını görmüş biri olarak. Babor Mimical Control Cream aslında tam sana ve bahsettiğin sorunlarına göre. Cildine hem yoğun nem verirken hem de oluşan mimik çizgilerinin büyük ölçüde azalmasını sağlar. :yeah:
akayaci
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Pzr Şub 08, 2009 1:56 pm

artık sanırım şu dudak kenarında oluşan mimik çizgiler için bişi kullanmam gerekiyor,ama ne alıcam hangi markada böle bişiler var bilmiyorum. loreal ve niveada var bildiğim kadarıyla ama önerilere açığım,araştırıcam biraz ama kullanıp memnun kaldıgı krem olanların yorumlarını bekliyorum ;)
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacero » Pzr Şub 08, 2009 2:18 pm

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:12 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Pzr Şub 08, 2009 2:26 pm

canım çok teşekkür ederim baktım ama 170 gibi bi rakam şuan için bunu veremem :( hani 90 falan olsa olabiir ama 170...gerçi işe yaraması önemli sende olumlu yorumda bulundun :confused:
bende biraz araştırdım paylaşaım...
*daha önce Gizemin bana önerdiği
M-ASAM AĞIZ KENARI KIRIŞIKLIK ÖNLEYİCİ KREM(VINOLIFT LIPLINES CREAM-30ML--38 tl
aslında denemek istiyorum ama hiç yorumda bulamadım

*Loreal DECONTRANT RIDES Kırışık Kremi 50ml.---34 tl
L'ORéAL PARIS DERMO - EXPERTISE *Gün Boyunca yaptığınız her yüz mimiğinden sonra göz kenarında kaz ayağı çizgileri, agız kenarı çizgileri ve iki kaş arasındaki dikey çizgiler derinleşir, daha fazla görünür hale gelir. *{30 Yaşından itibaren} *DECONTRACT' RIDES {Boswelox} Kırışıklıkları gererek açan gündüz veya Gece bakım kremi 50 Ml.* ***Kırışıklıklara yoğun etki. Mimik çizgilerin görünümünü düzeltir. Göz çevresindeki kaz ayağı çizgilerini pürüzsüzleştirir. 3 haftada alın çizgilerini ve iki kaş arasındaki dikey çizgileri açar. Klinik testlerde 3 haftada alın çizgilerinde %28, mimik çizgilerde %76** azalma görülmüştür. *NEMLENDİRİR, ANINDA DOLGUNLUK ve GERGİNLİK SAĞLAR.
hımm bununla ilgili bikaçda olsa güsel yorum okudum

birde frownies marka yapıştırılan pedler buldum ama pek içime sinmedi
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacero » Pzt Şub 09, 2009 10:29 am

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:11 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Pzt Şub 09, 2009 4:23 pm

canım ben surdan baktım fiyatı 170 olarak geçiyor
http://www.bakimstore.com/cilt-bakimi/a ... nol-05.htm
strawberyden alışveriş yapmadım şimdiye kadar ama şimdi baktımda neden böylesine bi fiyat farkı var 67se kesinlikle alırım sende cok memnun kaldıgını söyledin,peki normalde nerde satılıyor acaba eczane ürünümü canım bi bilgin varmı? netten ulaşamadım bi bilgiye,bukadar fark olmaması lazım birde dışarıda sorayım,çilekden alışveriş yapmam zor olucak gerçi kartımı açtırmam yada sanal kart oluştururumda
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen FuLiaPeLiN » Pzt Şub 09, 2009 7:10 pm

Konusu burası bilemedim ama tam dudak çizgisinde benim birsürü siyah nokta var.. Onlar için bilgiğiniz bir yöntem var mı acaba? Banyodan sonra sıkıyorum ama ozaman da üzeri kabuk oluyor sanki ucuk cıkmıs gibi görünüyor ne olcak bunlar ya =S :(
Kullanıcı avatarı
FuLiaPeLiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aayshe » Sal Şub 10, 2009 1:38 am

Merhaba
sözünü ettiğin retinol bir çeşit peeling mi ?
aayshe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hacero » Prş Şub 12, 2009 8:22 pm

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:07 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Prş Şub 12, 2009 9:11 pm

çok teşekkür ederim canım yardımın için ben birde eczaneye sorayım cok fiyat farkı varsa eğer nette buldugum gibi, ozaman çilekden alırım kısazamanda :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ayseayse » Prş Şub 12, 2009 10:22 pm

ben bu markayı eczaneye sormuştum hacero,yaş olarak orta yaşlılara hitrap ediyomuş,uygun değil size dedi :confused: sordunuz mu hiç eczaneye?
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacero » Prş Şub 12, 2009 11:11 pm

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:07 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen vanilla76 » Pzt Şub 16, 2009 2:51 pm

hyaluronic acid dolgusu yaptırmanızı öneririm ben irkaç gün içinde yaptırmayı düşünüyorum krem vs bir yere kadar bir de besin destekleri cidden çok önemli
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sochic » Pzr Mar 08, 2009 7:40 pm

hanımlarrr daha 21 yaşındayım ama alnımda kaşlarımı cok kaldırmaktan ötürü çizgi oluştu ne yapmam gerekir krem vb.seylere başlamak için erken mi;gerçi bu yaşta böle bi çizgi oluyosa :tongue:
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen yayen » Sal Mar 17, 2009 12:00 pm

benimde cildim kuru ve güneşde fazla kalmaktan dolayı alnımda kırışıklıklar hafiften belirmeye başladı acaba bunlara önlem hangi kremler iyi geliyo bir çok krem zararlı kimyasal maddelerden dolayı cildi dahada çabuk yaşlandırıyo hangi ürünü alıcağımı şaşırdım doğrusu çok pahalı ürünlerin cosmeticsdatabase.com da zaralılık oranları üst seviyede hemde çok pahalılar vede zaralı maddeler içermekte ben işin içinde çıkamamadım cildimin acil toplanmaya ihtiyacı var yüzüm solgun ve yorgun duruyo kuruluktan ötürü mat bir cilde sahibim yaşım 27 şuana kadar cildim için hiç bir krem vede özel temizliyiciler uygulamadım acaba bana uygun hangi kremleri önerirsiniz arkdaşlar
Kullanıcı avatarı
yayen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulcin83 » Sal Mar 17, 2009 1:57 pm

Bence cılt guzellıgı ıcın bol bol su tuketın gunde en az 8 su bardagı ıcmemız gerekıyormus.bunun yanında sebze ve bol bol meyva tuketmelıyız kısacası beslenmenınde cılt guzellıgı uzerınde etkısı var :bye:
Kullanıcı avatarı
gulcin83
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yayen » Prş Mar 19, 2009 3:27 pm

arkadaşlar ben ilk cil bakımına başlayıcam bu yaşıma kadar hiç bir nemlendirci ve bakım ürünleri kullanmadım artık cildim benden yardım istiyor
ilk olarak NUXE ürünlerini almaya karar verdim ilk kırışıklık kremini ve nem maskesini almayı düşünüyorum umarım doğru bir karar vermişimdir gerçi yüzüm için güneş kremi konusunda kararsızım hem nemlendirici sürücem hemde güneş kremini ikisini bir kullanınca bir zararı olurmu acaba bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz cildim nemsiz ve kuru hassasta nuxe bana yararmı bilemicem içerigi zarar verici maddlerden yoksun olduğu için bu üründe karar kıldım kullanıpta memnun kalanlar varmı dırrr arkadaşlar :confused:
Kullanıcı avatarı
yayen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mehtapgamze » Cmt Nis 24, 2010 1:27 pm

Ya ben daha 19 yaşındayım ama alnımda çizgiler var derin değil ama moralimi çok bozuyo :crybaby: mimiklerden oldu heralde ben ne yapmalıyım masaj hareketlerini araştırdım onları yapıyorum şimdi başka bı fikri olan varmi :(
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt Nis 24, 2010 2:01 pm

düzenli nemlendirici kullan canım
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shrinagar » Cmt Nis 24, 2010 5:15 pm

Mehtapgamze, düzenli nemlendirici kullanmaya başlayabilirsin, İlknur5'in fikrine kesinlikle katılıyorum. 19 yaş nemlendiriciye başlamak için erken değil. Annem 18'inde liseyi bitirdiğinden beri nemlendirici kullanıyor. Şimdi 57 yaşında ve cildi çok düzgün. Benim naçizane önerim, nemlendiricini sürerken aşağıdan yukarıya dairesel hareketlerle uygulaman (tabii sertçe değil, nazikçe). Ben hep öyle sürerim.
shrinagar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mehtapgamze » Cmt Nis 24, 2010 5:47 pm

İlknur5 shrinagar çok teşekkür ederim :kiss: aslında cildime bende çok ozeniyorum sivilce tedavisindeyim roaccutane ondan dolayı kurudu cildim pul pul dokuluyo sadece sabahları nemlendiriyodum aksam yatmadan oncede sürsem iyi olucak çok sagolun :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ilknur5 » Pzt Nis 26, 2010 8:57 pm

mutlaka güneş kremi kullan açık tenliysen hatta yazın 2 kere çünkü güneşte çok kırışıklık yapıyor
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mehtapgamze » Sal Nis 27, 2010 12:03 am

Peki İlknur teşekkür ederim :kiss: ilgin için bu arada arkadaslar uzman TV'de bı doktoru dinledim bu mimik kirisikliklarinin yas ile alakası yokmuş yani daha anaokuluna giden bir cocuk bile sürekli kullanırsa o mimigi onda bile olabilir dedi ben daha dikkat etmeye calisicam bakalım fayda edicekmi
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dkmkci » Sal Nis 27, 2010 12:06 am

benim de alnımda kırısıklıklar basladı cok bellı degıl ama sınırım bozuluyor, nemlendırıcı gunes kremı falan kullanırım aslında neden oluyor bılmıyorum :crybaby: gozlerim etrafındakıler de sınırımı bozuyor,genetik mi kızlar bu olay? :crybaby:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Sal Nis 27, 2010 12:09 am

mimikleri kontrol etmek çok zor..
kırışmayı herkes gibi bende istemem kremlerimi sürerüm sırtüstü yatmaya çalışırım saten yastık kullanırım tamam ama mimiklerimden asla vazgeçmem

hem takma o kadar o mimikler bizim yaşamımız aslında gülmekk sinirlenmek nasıl??
mimiksiz düşünemiyorum ben sol kaşımı kaldırırım mesela :laugh:
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen barones » Cmt May 01, 2010 12:33 pm

ben kaşımı kaldırmam pek ama geçen bende farkettim fondoten sürdüğümde alnımda kaşımı kaldırıdığımda oluşan ince 2 tane kırışık var :( keza fond sürünce yine belli olan dudak kenarında olan çizgiler var yaaa ben 23 yaşındayım daha ve erken diilmi??? :( :( :( yoksa yavaş yavaş bunlar sinyalini veriyomu???
aslında nemlendiriyorumda hep ama uffff..artık gece krem sürdükten sonra elimle boyundan gözlere doğru masaj yapıyorum sarkmalara karşı bu kadar...sigarada hiç içmedim...
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Cmt May 01, 2010 12:42 pm

ben de 22 yasındayım ama malesef bende de var off cok sinir oluyorum :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mehtapgamze » Cmt May 01, 2010 1:09 pm

Ben de 19 :crybaby: bu kadar erken olmasın yaaa
Kullanıcı avatarı
mehtapgamze
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cicole » Cum Oca 21, 2011 6:22 pm

bende alın çizgilerinden şikayetçiyim 21 yaşındayım ve kaşlarımı sürekli çatarım iki kaşımın arasında yok ama alnımda var bi kaşımıda sık sık kaldırdığım için o kaşın üstündede bi çizgi var ama en kötüsü çok gülmekten midir nedir dudakların kenarındaki çizgiler yani yanağıma doğru olan çizgiler burun hizasından çeneye doğru içgen şeklinde gelen bu çizgilerden nefret ediyorum ve sadece ben görebiliyorum ne yapmalıyım yani bi fikri olan var mı ? yani şu iyi gelir en azından azaltır dediğiniz ürün var mı ? millete dediğimde yok öyle bi çizgin diyorlar ama var ben görüyorum !
http://twitter.com/#!/cicolsun

http://www.crocusinsun.com/
Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen neslihanbykc » Cum Oca 21, 2011 7:02 pm

benim o dudak kenarlarında olan mimik çizgilerim ve kirpiklerimin tam dibinde iki tane çizgim neredeyse kendi bildim bileli var çok gülüyorum napiim :laugh: :laugh:

ya bence bu tarz şeyleri çok takmamak lazım düzenli nemlendirici, güneşten korunma sigara dan stresten uzak durup uyku ve beslenmeye dikkat edersek zaten güzel güzel yaşlanırız :yeah:
darkchocolatebrown bir akıllı delinin kozmetik güncesi:)
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EuphoRiA » Çrş Oca 26, 2011 11:11 pm

benim de yüzümde bir tek alnımda varlar mübarekler alnımı boydan boya yarıyorlar :drink: yaş oldu 27 ayy yaa ne ara geçti bunca yıl?? :drink: :drink: :drink: :drink:
Sophie: Büyüyünce ne olacaksın?
Julien: Ben diktatör olacağım, ya sen?
Sophie: Ben turta olacağım. Bir pastanenin vitrininde, kayısılı.

http://guzellikneferi.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
EuphoRiA
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marmaris » Prş Oca 27, 2011 1:52 am

birsey yazicam, biraz komik ama ise yariyor :nanik:
hani bildigimiz seffaf bantlar varya, hediye paketi yapariz. kirisiginizi geceden yada evdeyseniz gerip üzerine boydan boya bu bantdan yapistirin. sonra ne zaman isterseniz artik bantinizi cekin yavasca. evet gözle görülüyor daha sonrasi :)

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen p11nar » Prş Oca 27, 2011 2:03 am

neslihanbykc yazdı:benim o dudak kenarlarında olan mimik çizgilerim ve kirpiklerimin tam dibinde iki tane çizgim neredeyse kendi bildim bileli var çok gülüyorum napiim :laugh: :laugh:

ya bence bu tarz şeyleri çok takmamak lazım düzenli nemlendirici, güneşten korunma sigara dan stresten uzak durup uyku ve beslenmeye dikkat edersek zaten güzel güzel yaşlanırız :yeah:

neslihancım ne güzel yazmışsın aynen katılıyorum :huggs: benim de dudağımın 2 yanında mimik çizgilerim var daha doğrusu durup dururken yok da güldükten sonra anında düzelmiyor o çizgiler biraz kalıyor ki ben de çok gülerim. umrumda değil gülmek gibisi mi var, olsun çizgicik :banana: yaşlandıkça doğal olarak kırışcaz önemli olan cildi temiz tutmak, sigaradan yağlı yiyeceklerden vs uzak durmak, güneşte çok kalmamak ve bu günlerin tadını çıkartmak :huggs: :banana:
=)
Kullanıcı avatarı
p11nar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen neslihanbykc » Prş Oca 27, 2011 10:29 am

pınar kesinlikle gülmek gibisi yok. doya doya attığın kahkaha mutluluk hormonu salgılamak demek. onun da ruha ve bedene verdiği etki yadsınamaz :laugh:
darkchocolatebrown bir akıllı delinin kozmetik güncesi:)
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen barones » Prş Oca 27, 2011 10:40 am

aynen bende çok gülerim
ve hatta bu sabah yan yatmışım ve yastıkla yanağım sıkışmış.ve bi baktım dudağımın kenarında yanağıma doğru aşağıya doğru yay gibi kocaman bi çizgi....sadece sol tarafta var sağ da yok...amann allahım ne biçim şeydi öle...sinir oldum...yarım saat geçmesini bekledim geçti biaz... :(
ben kırışıklık için yumurta maskesi yapıyorum ama her gün düzenli nemlendirmiyorum yaa unutuyorum ne biliiim ufff :(
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aslan78 » Prş Oca 27, 2011 5:42 pm

Marmaris yazdı:birsey yazicam, biraz komik ama ise yariyor :nanik:
hani bildigimiz seffaf bantlar varya, hediye paketi yapariz. kirisiginizi geceden yada evdeyseniz gerip üzerine boydan boya bu bantdan yapistirin. sonra ne zaman isterseniz artik bantinizi cekin yavasca. evet gözle görülüyor daha sonrasi :)

marmariscim ben bunu göz altlarıma da yapabilirmiyim acaba?ne dersin
aslan78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marmaris » Prş Oca 27, 2011 6:46 pm

yaparsin canim, ama dikkat et kirpiklerine bant gelmesin, koparlar yoksa allah korusun :pray:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shayna » Prş Oca 27, 2011 6:49 pm

benim 2 kaşımın ortasında çizgi oluştu ve zaman geçtikçe belirgin hale geliyor.
sanırım yaşlanma sürecine giriyorum artık,yaş 24 ü geçiyo :crybaby:

bunun için nsıl bişey yapmam faydalı olur dersiniz?
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EuphoRiA » Prş Oca 27, 2011 6:55 pm

annemler bizim burada konuştuklarımızı duysalar sanırım bizi yolarlar :laugh: shaynacımm senin yaşın daha 24 canım benimm dikkat edersen herşey çok güzel görünmeye devam eder ki :) ama hiç daha 24 yaşında da yaşlanma sürecine giriyorum yazma bence daha çoooooookk zaman var buna :yeah:
Sophie: Büyüyünce ne olacaksın?
Julien: Ben diktatör olacağım, ya sen?
Sophie: Ben turta olacağım. Bir pastanenin vitrininde, kayısılı.

http://guzellikneferi.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
EuphoRiA
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen susekse » Prş Oca 27, 2011 6:56 pm

aslan78 yazdı:
Marmaris yazdı:birsey yazicam, biraz komik ama ise yariyor :nanik:

marmariscim ben bunu göz altlarıma da yapabilirmiyim acaba?ne dersin

bence kesinlikle deneme. gözaltındaki deri en hassas ve ince deri. gerçi yüzün herhangi bir yerine de asla düşünemiyorum. belki anlık bir göz yanılsaması sağlayabilir ama asla o kırışıklığı düzeltmez. bandın yapışkanındaki kimyasallar falan of düşünemiyorum bile :tongue:
susekse
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shayna » Prş Oca 27, 2011 7:12 pm

euphoria valla annelerimiz bu konuştuğumuzu duysa bize gülerler :laugh:
aslında yaşlanma sürecine giriyorum derken( :) ) şunu demek istedim:hani cilt bakım uzmanları 25 yaştan sonra cildimize iyi bakmamızı söyler ya,işte sanırım bende o döneme geldim.
yavv dün 18dim,çok iyi hatırlıyorum :laugh: hey gidi günler,ne çabuk geçti :drink:

cidden 2kaş arasındaki çizgim baya belli olmaya başladı.
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Prş Oca 27, 2011 7:22 pm

tabiki kalici olmaz. bunu hic bir krem bile basaramazki bant basarsin.
ama gecici olarak, özel bir yere gidilecekse neden olmasin. bu benim fikrim.
hem kimyasal olarak, cildimize sürdügümüz kremlerin coguda kimyasal. misal parafin var iceriklerinde.
ve parafinin cilde ne kadar zararli oldugunu bilen bilir. cünkü cilt hava alamaz. ama sürüyormuyuz ? evet sürüyoruz. o yüzden ben o sekilde bakmiyorum :) ama dedigim gibi bu benim fikrim.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aslan78 » Cum Oca 28, 2011 1:23 pm

Marmaris yazdı:yaparsin canim, ama dikkat et kirpiklerine bant gelmesin, koparlar yoksa allah korusun :pray:

akşam yapmaya çalıştım bant yapışmadı gerçi yüzümü temizlemeden öylesine denemiştim.eşim daha gelmemişti.oğlum gördü dehşete kapılmış gözlerle anne napyosun yüzüne ?dedi durdu :laugh: bende fazla uğraşmadım zaten.ama göz altında yapmasam bile anlımda mutlaka yaparım hemde koli bandıyla :)
aslan78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslan78 » Cum Oca 28, 2011 1:27 pm

susekse evet göz altı bana da riskli geldi.yukarıda yazdım biraz denedim allahtan yapışmadı bant. :)
aslan78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen merlinda » Cum Şub 04, 2011 1:13 pm

kızlar bende dudak kenarındaki çizgilerden çok şikayetciyim.ağız yapım kocaman malum bayadır var çizgiler :toofunny: 25 oldum ve sanki gitgide derinleşiyo. geçen sephora'da good skin labs'ın bir ürününü gördüm tri-aktiline diye özellikle dudak kenarı çizgileri ve kaş arası mimik çizgilerini anında doldurma etkisi varmış. bir kaç ay içinde de gözle görülür bir azalma sağlıyormuş.testerını denedim yapısı çok hoştu alıp almama konusunda karasızım :dontknow:
sizin kullanıpta kesin sonuç aldığınız ürünler var mı acaba :(
fullZZZZZZPRW080216200930PIC.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen BaByss » Cum Eki 21, 2011 6:55 pm

CANIM ne kadarmış bu ürün? benim yaşım da 24 ve benim kaşımda da çatık çizgi oluştu 40 yasında gösteriyorum, yanaklarım da sarktı sanki biraz ama en cok en en en en cok kasımın ortasındakınden rahatsızım botox ya da gerdırme amelıyatı falan dusundum hatta ama ütopya tabi hepsi benim için :( yaaa nasıl kurtulucam bi fikri olan var mı ki
Kullanıcı avatarı
BaByss
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir