Botox ve Dolgu

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Botox ve Dolgu

Mesajgönderen vanessa » Sal Nis 01, 2008 8:01 pm

Burun kenarlarıma dün 2.dolgu uygulamasını yaptırdım. 20 gün önceydi sanırım bir dozluk (bir dozun küçük ve ince tam dolu bir enjektör olduğunu düşünün)dolgu maddesi her iki burun kenarımdaki derin çizgilere yapılmıştı. Doktor bey yetersiz gelirse bir doz daha uygularız demişti. Bana sanki biraz yetersiz gibi geldi ve 2. doz dün yapıldı. Sonuç çok daha iyi oldu. :P
TEOSYAL bana uygulanan dolgunun markası. Fransız bir firmanın sanırım ve en iyi markalardan biri.
Dolgu yaptırmadan önce cok korkmuştum yüzümün ifadesi değişir mi, hemen anlaşılır mı diye. Hiç korktuğum gibi değilmiş 4-5 yıl gençleşti yüzüm. Dinlenmiş, sağlıklı bir ifade geldi yüzüme. Kısaca çok memnun kaldım kızlar. Yüzünüzün ihtiyacınız varsa ve tabi imkanınız varsa mutlaka yaptırın derim.
:music:
Kullanıcı avatarı
vanessa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Botox ve Dolgu,Fibrogell

Mesajgönderen vanilla76 » Prş Nis 03, 2008 3:02 am

herkese selam
ben de yüzüme dolgu yaptırmak istiyorum ancak ben fibrogell yöntemini denemek istiyorum
bu ayki elle dergisinde vucuttaki yağ dokusunun kök hücre açısından zengin olduğunu ve yağ dokusundaki
kök hücrenin çoğaltılabildiğini okudum.Laboratuvarda çoğaltılan yağ dokusu kökenli kök hücre yüze enjekte ediliyor,ve tabi ki cilt yenileniyor ve dolgunlaşıyor.
Tam anlayamadım,bu yöntemin adı mı fibrogell,ama böyle bir uygulama da var haberiniz olsun
birkaç doktor uyguluyormuş,adlarını yazmak reklama girer mi bilmiyorum
uygun değilse silin lütfen, Osman Oymak, Tunç Tiryaki, ve Gaziantep'te Dr Mehmet Mutaf(kendisi eskiden ses sanatçılığı da yapmıştı belki hatırlarsınız)
ben bu yöntemin dana güzel olabileceğine inandım
yüzüne fibrogell veya yağ koyduran var mı?
dudakta yağ uygulaması iyi olmuyormuş,çünkü çeneye ve bıyık olan bölgeye doğru yayılma yaptığını duydum,dudakta resytalen iyi oluyormuş.
Fibrogell uygulamasını fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?Ve sonuçlar nedir,etkisi ne kadar sürüyor?
Teşekkürler
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Prş Nis 03, 2008 3:11 am

selmaa yazdı:Canım az miktarda yanaklara ve dudaklara uygulanan yağ enjeksiyonunun cildi daha güzel yüzü daha çekici gösterdiğini düşünüyorum, mesela aysun kayacının yanakları ve dudakları yağ enjeksiyonuymuş bebek gibi gözüküyor
bence kendi vücudumuzdan alınıp yüze uygulanan yağlar iyi sonuç veriyor

merhaba,dudaklarında kesin birşey var ama yanaklarında da dolgu olduğuna emin misiniz?
cidden şu aralar bayağı iyi görünüyor çünkü
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Cum Nis 04, 2008 12:05 am

merhaba botokstan sonra dolgu da yaptırdım ve gerçekten çok memnun kaldım, elmacık kemiklerimin üzerine , burundan ağıza inen çizgilere ve biraz da ağzın iki yanına çeneye doğru,
gerçi ondan pek memnun kalmadım ama yüzüm ve cildim enaz 5 yıl şuan gençleşti ve kimse birşey anlamıyor, aslında yanaklarım dolgundu ama şimdi daha iyi oldu,sertleştiler yüzümdeki yumuşama gitti,herkese tavsiye ederim,ihtiyacı olanlara tabii, biraz da üst dudağa yaptırdım ama o hiç belli olmadı...
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Cum Nis 04, 2008 4:56 am

merhaba,
dolgu olarak ne kullanıldı acaba?resytalene in de çeşitleri olduğunu okudum,dudağa lipp, yüzü genç göstermek için vital, kırışıklıklara başka bir çeşit resytalene uygulanıyormuş 5 çeşidi varmış ve resytalene bu dolgunun markasıymış,yani marka marka dolgu varmış.
benim okuduğum dergide resytalene 1 ml'lik kutularda satılıyor,size kaç ml uygulandı?
ben 13 kg verdim ve yüzüm çok yumuşadı, çene altım çok kötü görünüyor
acaba benim gibi çok kg verenlerin yüzü de bu dolgularla sertleşebilir mi?

bugün bir doktoru aradım,geri döneceklerini söylediler ancak aramadılar
Yağ enjksiyonu yapan bir doktor,adı Levent Taşçı fiyat soracaktım,aramadılar.
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Cum Nis 04, 2008 5:01 am

asimetriklik derken yaşla birlikte dudağın bazı yerlerinde doku azalması oluyor ,bundan mı bahsediyorsunuz?Mesela üst dudağımda konuşurken içe kıvrılan 2 tepecik var ya oralarda azalma hissediyorum böyle birşey mi,umarım anlatabilmişimdir.
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Cum Nis 04, 2008 12:27 pm

vanilla bana dolgu maddesi olarak hyuloronik asit kullanıldı, cildin doğal maddesi ve ciltte eksiliyor zamanla ve böylece cilte de iyileşme oldu,ama aslında kendi yağının enjeksiyonu belki daha iyi olabilir ama ben görüntümden çok memnunum, dudağa da aynı dolgu kullanıldı ve bu dolgu 2 yıl gidecek dendi,
kaç ml uygulandı bilmiyorum o kadar sormadım,ama yağ enjeksiyonunu araştırın bence de,doku kokteyli olarak hazırlanıp veriliyormuş,
fakat dolguyu kesinlikle öneriririm çene altını toparlar ve yumuşaklık da gidiyor, evet yüzün dolguyla sertelşebiliyor benimki bayağı bir sertleşti,
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Cum Nis 04, 2008 12:59 pm

bendeki asimetriklik yaşla oluşan birşey değil, küçük yaşlarad düşmüştüm dudağım patlamıştı korkudan diki yaptırmadığım için alta doğru hafif bir rakma gibi birşey oldu asimetriklik ordandı, ama dr bunu farketti ve onu kapatacak şekilde iğne yaptı ama şu da var , şimid burun kenarlarından inen çizgileri dudaklara kadar doldurunca dudakta bir yayılma ve düzleşme oldu üst dudakta bunu gidermek için sanırım üst dudağa dolgu yaptıracağım az birşey....ama senin anlattığın şey de çok güzel dolar dolguyla..
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nemesis32 » Cum Nis 04, 2008 5:07 pm

Merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım...
Yazdıklarınızı görünce dayanamadım üye oldum.33 yaşıma girdim ve uzun süredir dolgu ve botoks konusunda incelemediğim makale,yazı vs.. kalmadı..Sonunda forumdaki bazı arkadaşlar gibi vücudumdan alınan yağ ile kaşlarımın arasına enjeksiyon yaptırdım :angryfire ,evet söylendiği gibi 4 aydan fazla çok ta iyi sonuç vermesede kalıcılığı oldu fakat birazda tuzlu tabii.. :crybaby: İkinci bir uygulama için alternatifler araken türkiye ye daha o günlerde girmiş bir ürünle tanıştım...Daha doğrusu önclikle almanyada ki sitelerinde ürünü incelerken türkiyedeki distribütörüne ulaştım.O hafta tanıtım amaçlı ücretsiz uygulamaları olduğunu söylediklerinde :pray: seansa ilk ben gitmişim (sabah 08:00). :lol: Neyse burda arkaşalardan bri bu ürünün muhteviatından aslında bhsetmiş olay Hyaluron asit,arkadaşında dediği gibi vücuda özgü bir madde.Hyaluron asit kollagen ve elastin üretimi sağlar ve cildin su bağlayıcı özelliğinden sorumludur.

Hyaluron asit miktarı cildin esnekliğini belirler ve yeni doğanların bağlayıcı dokularında en yüksek orandadır. Yaklaşık olarak 40. yaşta bu miktar yarı yarıya azalmış olur. 60 yaş sonrası başlangıç miktarının %10'u oranında hyaluron asit geriye kalır.
Hyaluron-İnterhücresel-Jel, moleküler zinciri fotosenteze benzer biyolojik bir yöntemle kısaltılmış ve böylece cildin germ hücrelerine masaj yoluyla verilebilen, hassas moleküler, inceltilmemiş Hyaluron-İnterhücresel-Jel'dir. Vitalaser-Lifting-Jel iç hücre sıvısının içbasıncını arttırarak bağlayıcı dokunun da çoğalma kapasitesini arttırır. Daha ilk tedaviden sonra 4 haftaya kadar süreyle kalıcılığını koruyan bariz bir gerginlik görülür.
Yukarıdakiler ban verilen tantım boşründen alınıdır.
Bahsedilen bu doğal jeli göz ve dudak çevreme masajla uyguladıktan sonra 10 dk kısa bir süre soğuk laser dedikleri cihazla jelin cildin alttabakasına ulaşmasını sağladılar.tüm seans 10 dk..2 gün normalden biraz fazla su içmem gerektiğini söylediler bunun sebebide,uygulanan bölgedeki hücreler vücuttaki su ile genleştiğinden bu bölgeler genleşiyor ve doğal olarakta cilt doğal bir şekilde geriliyor.Benim çizgilerim çok derin olmadığından hemen sonuç aldım.Çok derin çizgilerde 3-5 seans gerekiyormuş..Valla uygulama fiyatı hakkında bilgim yok ama yurtdışında vitalaser shoplar açılmış.Ve akşam özel bir davete gitmeden 10 dk seans (49 euro) yaptırıp 10 yaş genç görünüm ile davete katılıyorlarmış... :o ,Uygulama yapan Estetisyen dediğim gibi henüz türkiyede hiçbir noktada olmadıklarını söyledi ama bekleyin derim bugün yarın her salonda olacaktır.Hatta o kadar kolay bir uygulama ki estetisyen bir bölümün uygulamasını yapmam için laserin probunu bana verdi.Ne ağrı ne sızı ne yanma sadece bir ışık...
nemesis32
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Cum Nis 04, 2008 11:14 pm

ilginç bir uygulama ve kolay ama 4 hafta dayanması kötü yani sürekli yenilemek lazım ve bu da zahmetli gibi görünüyor ne dersiniz
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Cmt Nis 05, 2008 12:38 am

http://www.elkasystems.de/tr/behandlung.php
ilgili bilgi ve önce sonra fotoğrafları var sonuçlar etkileyici ama kalıcılık süresi kısa
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nemesis32 » Cmt Nis 05, 2008 9:51 am

Merhaba Sehnaz;

İlgili siteden ulaşmıştım bende türkiyedeki distributore..
Fakat bir konuda sana katılmıyorum.
Bana sadece 10 dk lık bir uygulama yapıldı.Ve bu 10 dk lık seans la 4 hafta bir kalıcılık söz konusu 48 saat ara ile uygulama yapılabilmekte.Gerçi sizin yönlendirdiğiniz adreste çok detaylı bilgi var.Uygulamayı 3 veya 4 seansa çıkardığınızda 6 hafta kalıcıcılık devam ediyor ve daha sonra tek bir uygulama ile bu bir altı hafta daha gidiyor.Zaten bence tartışılması gereken bugüne kadar kırışıklık ve cilt germe ile ilgili böyle doğal bir yöntem olmaması.ve bahsedilen tüm uygulama fiyatlarından çok çok daha ucuz ağrısız ve pratik vs...
kısa bir araştırmada ben yaptım ürünün tanıtımını yapan bir türk sitesi daha var: http://www.estetikmerkezi.com...
nemesis32
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nemesis32 » Cmt Nis 05, 2008 10:08 am

bu harika işte herşeyi buradan direkt olarak bulabilirsiniz:

http://www.estetikmerkezi.com/lazer buradaki sunumda herşey anlatılıyor arkadaşlar

mutlaka inceleyin derim... :bye:
nemesis32
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilekcilek » Pzr Nis 06, 2008 10:30 pm

botox yaptıranlar, ne kadar süre etkisi sürdü sizde?..alın ve kaz ayagı bölgesinde...
benim bir arkadaşım yaptırdı 1 ay sonra hafif hafif çizgileri geri gelmeye başladı...
ya doktoru çok az enjekte etti vy botox çok sulandırılmıştı

sizlerin ortalama ne kadar dayanıyor bunu sormak isterim...
dilekcilek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Pzt Nis 07, 2008 12:11 am

vanessa yazdı:Burun kenarlarıma dün 2.dolgu uygulamasını yaptırdım. Hiç korktuğum gibi değilmiş 4-5 yıl gençleşti yüzüm. Dinlenmiş, sağlıklı bir ifade geldi yüzüme. Kısaca çok memnun kaldım kızlar. Yüzünüzün ihtiyacınız varsa ve tabi imkanınız varsa mutlaka yaptırın derim.
:music:

geçmiş olsun siz kaç yaşındasınız acaba?bir de burundan dudağa inen çizgide kırışıklığınız varmıydı deformite nedeniyle mi uygulattınız?
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sachlar » Pzt Nis 07, 2008 4:51 pm

kızlar isim önerilerinde de bulunun lütfen... istanbulda kime gidelim? tecrübeli olanlar tecrübesizleri yönlendirirlerse çok iyi olur ;)
örneğin ben botox düşünüyorum ama kime gideceğimi bilemiyoeum. kadıköyde yaptıran varsa isiiiimmmm lütfeennnn :pray:
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selmaa » Çrş Nis 09, 2008 12:28 am

vanilla76; evet canım aysunun eski görüntüleri var youtube da bazı videolarda dudakları ve yanakları evrim geçirmiş:))
selmaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selmaa » Çrş Nis 09, 2008 12:37 am

canım bak aysunun yanaklarındaki değişim burdaki linklerde çok bariz
http://img88.imageshack.us/img88/9591/b ... m32ad2.jpg
http://www.kenthaber.com/Resimler/2007/ ... 266795.jpg
selmaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Çrş Nis 09, 2008 2:45 am

Selma teşekkürler,ciddi manada çok ilginç ve başarılı bir operasyon olmuş.Acaba kilo mu almış diye düşündüm,ama değil.Yüzüne dolgu olarak acaba ne koydurmuş,yağ mı hyaluronic mi yoksa başka bir madde mi?Ve sadece bir kez mi yaptırmış,acaba doktoru kim?Bunları nasıl öğrenebiliriz,Selma sana güveniyorum bu konuda :blushing:
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selmaa » Çrş Nis 09, 2008 6:29 pm

Canım aysun bence yağ enjeksiyonu yaptırıyor, ve bir seferliğine değil, her geçen gün yüzü daha da yuvarlaklaşıyor çünkü, birde çoğu onepi onur erolu tercih ediyor doktor olarak, ama bilemem doktorunu:)
selmaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Çrş Nis 09, 2008 6:35 pm

Yaşın kaç Vanessacım? Yani merak ettiğim kaç yaşına geldiğimizde dolgu yaptırma ihtiyacı duycaz?
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Çrş Nis 09, 2008 9:51 pm

Selma teşekkürler.Sürekli yaptırıyorsa pahalı bir hal alır bu uygulama, bir de kilo alırsa es kaza yüzü ne hale gelir onu da düşünmek lazım,çok iyi birşey olmasa gerek
siz ne düşünüyorsunuz,surat gittikçe daha mı yuvarlak olmalı?
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilekcilek » Cum Nis 11, 2008 10:03 pm

arkadaslar botox yaptıranlar ve yaptırmayı planlayanlar için acaba, dr ismi yazabilirler mi? ve fiyat...lütfen
herkesin sitede bakabilecegi bir liste olması herkes için yararlı olur diye düşünüyoruz...ne dersiniz?

ps: yaptıracaklara tavisyem lütfen dr. olanlara yaptırın..dermatolog gibi...
güzellik merkezlerin de ehil olmayan kişilere yaptırmayın, mazallah yalnış bir yere saplar igneyi göz kapagınız aşagı sarkar...aman dikkat!...
dilekcilek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sachlar » Cmt Nis 12, 2008 11:11 am

kesinlikle öneriler çok işe yarayacaktır... :yeah:
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Cmt Nis 12, 2008 4:30 pm

Mrb ben de çökme pek yok.Yani biraz vardı düzeldi ama 2sene önce hatta 1.5 sene öncesine kadar yanaklarım çok güzeldi, ergenlik çağındaki çocukların yanakları olur ya öyleydi.Süper görünüyordum.Dolgun ve diri bir görüntü... Şimdi ise yanaklarım falan gitti.Suratım biraz daha söbü artık..Çökme yok.(her nekadar göz altımda hafif bir çökme olsada yinede belirgin değil o kadar..) Ben suratımın tekrar öyle dolgun olmasını istiyorum.Yaşımda 25. Sizce bu yaşta yağ enjeksiyonu yaptırırsam memnun olurmuyum? yoksa bu yaşta yaptırmak sakıncalı mı?
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilekcilek » Pzr Nis 13, 2008 8:45 pm

25 çok genç bir yaş...ama cilt yaşın daha yaşlı olabilir gene de 30 a kadar beklemeni öneririm
şimdi yaptırmak istiyorsan Hyaluronic Acid denen bişi var...
insan vucudunda dogal olarak bulunan ve eriyip kaybolan bir madde, yani sıvı...yan etkisi vs. yok...begenmezsen bile 2-3 ay içinde kayboluyor
dr.una bu Hyaluronic Acid i danış bakalım ne diyecek
dilekcilek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Pzr Nis 13, 2008 9:01 pm

* C Vitamini: Kolajen yapı için gereklidir, cilt esnekliği sağlar. Narenciyelerde, kivide, orman meyvelerinde ve maydanozda bulunur.

* Çinko: Kolajen yapı için çok önemlidir. Saçın beyazlamasını engeller. Kabak çekirdeği ve zencefil kökünde bulunur.

böyle bir bilgi buldum,çinko tableti de mi alsak? :roll: Doktor olan yok mu aramızda?Reçetesiz kullanılır mı çinko?
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Pzr Nis 13, 2008 10:28 pm

Saol Dilekçilekcim bi araştrym dediğini.doktora desem çok gereksiz yaptırma der..Zaten burada o dediğini hayatta yaptıramam. O da ne diye suradıma bakarlar :lol: Büyük şehirlerde yapılıyordur o tahminime göre..ben en iyisi vitamin ve mineral haplarına başlayım.Maalesef şişmanlycaz galiba. Çünkü C vitamini, koenzim, ALA 3ünüde kullanmayı düşünyom.Kötü mü ederim acaba? Sırf bunun için bide spora başlamam gerekiyo :crybaby:
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Pzr Nis 13, 2008 10:31 pm

Vitaminlerde etki etmezse o dedğini veya yağ enjeksiyonunu düşünüyorum ama yağ enjeksiyonu daha kalıcı değilmi? 6 ay falan kalıyomuş..
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Pzr Nis 13, 2008 11:40 pm

arkadaşlar, collagen remodeler diye bi krem var lorealin, çökmelerin altını doldurarak yüz kontürünü toparladığını iddia ediyor. bunu kullanan, memnun olan var mı? yüzüm çöktü benim de, ama estetik yaptıramam 21 yaşındayım :o
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Pzt Nis 14, 2008 10:47 pm

denedim canım başta bir kaç gün güzel gibi ama sonradan bir işe yaramıyor
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen posh123 » Pzt Nis 14, 2008 10:56 pm

botox u merak edenler için yazıyorum, yaptıralı 2 ay oldu hala tek bir çizgi yok şimdi gelelim artı ve eksilerine..

artıları : çizgilerin olduğu yerler 2 ayda hareket etmediği için çok güzel nemlendi göz çevrem artık yumuşacık eskisi gibi krem sürmeme bile gerek kalmadı

eksileri : malesef yüzünüz ayrı gözleriniz ayrı gülüyor hele ilk yaptırdığım 1-2 gün şoktaydım, gülüyorum ama gözlerim gülmüyor sanki..daha yeni alıştım..sürekli yaptırmayacağım ben bunu o yüzden 2 senede bir filan ideal kırışmaktan nefret eden ben, botox a alışamadım desek doğru olur..bu arada çok iyi bir yerde yaptırdım o açıdan endişem yok..
Kullanıcı avatarı
posh123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Pzt Nis 14, 2008 10:57 pm

Arkadaşım sen 31 yaşında değilmiydin ne gerek var botoksa? daha gençsin..
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen posh123 » Sal Nis 15, 2008 9:07 am

perii yazdı:Arkadaşım sen 31 yaşında değilmiydin ne gerek var botoksa? daha gençsin..

sağol canım işte takıntı naparsın :) illa ki 20 yaşında gibi görünücem.. belki de ondan iyi durmadı zaten bir daha yaptırmayı dusunmuyorum..denemek istedim sadece :)
Kullanıcı avatarı
posh123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Sal Nis 15, 2008 11:18 am

Yaa inan bende senin gibiyim..22 yaşında görünmek istiyorum. En güzel yaş 22..ah ahhhh :cry: yA yüzüme olgunlukmu geldi ne anlamadım :crybaby: yaa 22yaşında görünmek için C vitamini hapı kullanıyorum her gün. Başka napsam :pisik:
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sehnaz » Sal Nis 15, 2008 11:44 pm

botoksu yaptıralı bir ay oldu sadece göz bölgeme yaptırdım ve ilk kez yaptırıyorum, ben çok memnun kaldım akadaşlar, göz altlarımdaki şişlik ve gözkapağımdaki şişlik gitti, ve kazayaklarım da kalmadı diyebilirimi fazla yoktu zaten ama şimdi daha düzgün bir hal aldı en çok da gözlerim kısılmıştı şişlik nedeniyle bu da benim göz yapımdan kaynaklı , ama botoksla gözlerim eski iriliğine kavuştu,3 ay sonra tekrar rötuş yapılacakmış...
hareket kısıtlamam fazla yok sadece eskisi gibi çok fazla kaşlarımı çatma veya gözlerimi kısma hareketlerinde biraz kıstlama oldu ama hiç belli olmuyor, mimiklerimde değişme olmadı,
Kullanıcı avatarı
sehnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen posh123 » Çrş Nis 16, 2008 8:29 am

perii yazdı:Yaa inan bende senin gibiyim..22 yaşında görünmek istiyorum. En güzel yaş 22..ah ahhhh :cry: yA yüzüme olgunlukmu geldi ne anlamadım :crybaby: yaa 22yaşında görünmek için C vitamini hapı kullanıyorum her gün. Başka napsam :pisik:

canım sen kaç yaşındasın ? c vitamini ben de kullanıyorum ester c diye bir hap...bu arada yüz ovalinde toparlanma cizgilerin azalması icin harika bir urun var ama bir arkadasımın dedigine gore senede 1 kez kullanılıyormuş araştırıcam eger dedigi dogru değilse yine kullanıcam

full c vitaminli bir urun murad city skin dm detox treatment diye bir ürün 350 ytl civarinda o nedenle almadan once bir tester isteyin ki paralar bosa gitmesin :) ben cok memnun kaldım o urunden...
Kullanıcı avatarı
posh123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen noirechate » Prş Nis 17, 2008 3:05 pm

Shiwa yazdı:Selamlar
Bende üst dudağıma 2 ay önce kalıcı dolgu yaptırdım Yapılırken uyuşturulduğu için çok rahat geçti.İki gün biraz şişlik vardı iki gün sonra yeni dudaklarımla çok mutluydum salına salına geziyordum.On gün sonra gece yüzümde bir ağırlıkla uyandım koşarak aynaya gittimki korku filimi karakteri gibiydim dudağım burnuma yapışmış nefes bile alamıyorum.eşim yaptırmama karşıydı zor ikna etmişdim gelde uyandır :lol: Sabaha kadar dualar ettim enfeksiyondan dudak kaybına kadar vakalar varmış daha önce bunu okumuştum.Sabahı zor ettim eşim apar topar doktora götürdü doktor şok geçirdi oldu ama bukadarınıda görmedim dedi.Çıkartalım istersen deyince eşim çok komikdi hevesini alsaydı bari dedi :lol: sonuç olarak ben çıkartılmasını istemedim günde iki antibiyotik iğne iki kutu ilaç bitirdim ve 15 gün boyunca akşamları kocaman gündüzleri normal dudakla gezdim sonra herşey düzeldi şimdi neyseki çok mutluyum Geçen sürecin üzüntülei acıları dışında çok güzel dudaklarım oldu :lol: güzellik uğruna sanırım kadınların gözleri kararıyor

cnm daha öncede yazdım ama cevap gelmedi ,kalıcı demişsin bu hangi dolgu maddesi ,yazarsan memnun olurum :roll:
noirechate
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen noirechate » Prş Nis 17, 2008 3:09 pm

Ben de dudaklarıma kalıcı dolgu yaptırmıştım ,arkadaşlar bir problem çıkmadı bilgi almak isteyenler olursa yazarım :bye:
noirechate
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vanilla76 » Prş Nis 17, 2008 6:10 pm

posh123 yazdı:bu arada yüz ovalinde toparlanma cizgilerin azalması icin harika bir urun var ama bir arkadasımın dedigine gore senede 1 kez kullanılıyormuş araştırıcam eger dedigi dogru değilse yine kullanıcam

full c vitaminli bir urun murad city skin dm detox treatment diye bir ürün 350 ytl civarinda o nedenle almadan once bir tester isteyin ki paralar bosa gitmesin :) ben cok memnun kaldım o urunden...

merhaba bu yüz ovalini düzelten ürünün tam adı ne ve fiyatı kaça? Yoksa tablet gibi birşey mi? Murad'ın ürünü serum mu 350 ytl çok pahalıymış gramajı ne kadar acaba değecekse alırız

siz bu üründen ne gibi faydalar gördünüz?
vanilla76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Prş Nis 17, 2008 7:08 pm

posh123 yazdı:
perii yazdı:Yaa inan bende senin gibiyim..22 yaşında görünmek istiyorum. En güzel yaş 22..ah ahhhh :cry: yA yüzüme olgunlukmu geldi ne anlamadım :crybaby: yaa 22yaşında görünmek için C vitamini hapı kullanıyorum her gün. Başka napsam :pisik:

canım sen kaç yaşındasın ? c vitamini ben de kullanıyorum ester c diye bir hap...bu arada yüz ovalinde toparlanma cizgilerin azalması icin harika bir urun var ama bir arkadasımın dedigine gore senede 1 kez kullanılıyormuş araştırıcam eger dedigi dogru değilse yine kullanıcam

Ben 25 yaşındayım cnm. Sence ne yapmalıyım bundan sonra? bana tavsiye verirsen çok sevinirim. Alfa lipoik asit ve koenzimedse mi başlayım? yoksa erken mi? ne yapmalıyım? :innocent:
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Cmt Nis 19, 2008 1:18 am

sehnaz yazdı:denedim canım başta bir kaç gün güzel gibi ama sonradan bir işe yaramıyor

teşekkür ediyorum canım
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen posh123 » Cmt Nis 19, 2008 11:29 pm

perii yazdı:
posh123 yazdı:

Ben 25 yaşındayım cnm. Sence ne yapmalıyım bundan sonra? bana tavsiye verirsen çok sevinirim. Alfa lipoik asit ve koenzimedse mi başlayım? yoksa erken mi? ne yapmalıyım? :innocent:

canım bence daha erken haplar için sadece fazla şeker cilde zarar veriyor ondan uzak dur şimdilik cellex in 30 spf li gunes koruyucusunu her sabah mutlaka nemlendiriciden sonra sur ve sakın fazla guneslenme...cildini koru ..bunlar hep ilerisi icin cilde yatırımdır..
Kullanıcı avatarı
posh123
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perii » Pzr Nis 20, 2008 7:38 am

Saol cnm benim bide karamsarlıktan kurtulmam gerekiyo galiba.Olumlu düşündüğüm zaman herşey hem yolunda gidiyor hemde güzel görünüyorum ama karamsar olduğumdan mı artık bilmiyorum gözlerimin önü çöktğ ve mor oldu :crybaby:
Kullanıcı avatarı
perii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sachlar » Prş May 22, 2008 4:13 pm

kızlar çok moralim bozuk... :( bir arkadaşımın annesi botox için doktora gitmiş ve doktorun "söylediği bir kere yaptırırsan hep yaptırmak zorundasın, eğer bırakırsan yaptırmamış halinden daha kötü olur yüzün" kadın da caymış tabii!
nasıl ya?????
bilgisi olan cevaplayabilir mi acaba? bu doğru mu?

:crybaby:
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pebblesss » Prş May 22, 2008 10:52 pm

sachlar yazdı:kızlar çok moralim bozuk... :( bir arkadaşımın annesi botox için doktora gitmiş ve doktorun "söylediği bir kere yaptırırsan hep yaptırmak zorundasın, eğer bırakırsan yaptırmamış halinden daha kötü olur yüzün" kadın da caymış tabii!
nasıl ya?????
bilgisi olan cevaplayabilir mi acaba? bu doğru mu?

:crybaby:

ya cok bılgım yok ama mantıken oyle heralde bende oyle duymustum ... sonucta gerıyor bırakkıyor...

cıldımızı bır lastık gıbı dusun ılk aldımızda nasıldır lastıkller , sora cekıp gerdıkce gevsemeye baslar sonucta hucreler :tongue:

ayy ne bıcım konustum ama dogruluk payı vardır :bye:
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sachlar » Cum May 23, 2008 2:52 pm

:tongue: :tongue: eğer durum buysa 40 lardan önce yapmamak lazım sanırım... tüh yaaa :(
Kullanıcı avatarı
sachlar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pebblesss » Cum May 23, 2008 5:23 pm

sachlar yazdı::tongue: :tongue: eğer durum buysa 40 lardan önce yapmamak lazım sanırım... tüh yaaa :(

hadı cok cok ıstedın 35 :):)

yanı dırek yas soylemek dogru degıl sanırım hepımızın yapısı farklı , maalesef kımımız yıllara meydan okuyamıyor :( bazılarıda maşşşallah taşş gıbı :)

aman stres yapmayalım herseyın bı caresı var kızlar şanslıyız :pisik:
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen beyza » Pzt May 26, 2008 8:56 pm

ARKADAŞLAR BEN BOTOKSLA BURUN KALDIRMAYI MERAK EDİYORUM? BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VEYA YAPTIRAN VAR MI? AYRICA İSTANBULDA HANGİ GÜZELLİK MERKEZLERİ BU UYGULAMAYI YAPIYOR FİYATLAR NEDİR? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ BANA??
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

YÜZE MEZOTERAPİ (Hyolünorik Asit İle )

Mesajgönderen vanessa » Prş May 29, 2008 10:50 pm

:) Kızlar yüzüme mezoterapi yaptırıyorum. Toplam 4 seans yapılacak. Haftada 1 seans oluyor. Bugün 2.uygulama yapıldı. Daha ilk uygulamada sonuçlarını yüzünde net bir şekilde görebiliyorsun. Cildim daha bir parlak oldu ve sarkmalar oldukça azaldı. Yüzümün her yerine çene altı,boyun dahil tabanca ile minik atışlar yaparak hyolünorik asit enjekte ettiler. Markası Restylane. Uygulama sırasında biraz canınız yanıyor, ufak kanamalar oluyor ama hemen durduruluyor tabi. Yalnız bu akşam yüzüme su değdirmeyeceğim, yarın yıkayabilirim. Yarın yüzümde ufak tefek izler olabilir ama ertesi gün geçiyor.(Geçen haftadan biliyorum)
Hyolünorik asidin su tutucu özelliği ile yüzüme canlılık geldi. Yanaklardaki gevşemeye karşı çok etkili bence. Botox yanakta pek etkili olamıyor çünkü orada kas yok. Gelişmeleri sizlere yazarım.
:huggs:
Kullanıcı avatarı
vanessa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 9 misafir