Güneş Koruyuculu Ürünler II

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Güneş Koruyuculu Ürünler II

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr May 31, 2009 6:59 pm

sumuzdas cnm bende var o, güya yağsız 40 spfik cleanance serisinden, ama 50 spflik olanıyla tamamiyle aynı.vıcık vıcık parlıyo ya anlatamam yani.evde duruyo 1 hafta fln dayanabildim hem de kışın.yazın daha çekilmez oluyo bana göre.ama koruması süper bence.deniz kenarnda kullanıcam onu, denizde cildim çok kuruyo o zmn parlaklık sorun olmaz ;)
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sumuzdas » Pzr May 31, 2009 7:15 pm

peki sen ne kullanıyorsun şimdi?
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen crysanthemen » Pzt Haz 01, 2009 10:54 am

Aslında ben de o kadar yağlı cildim olmasına rağmen şuana kadar hiç yağsız güneş kremi kullanmadım;çünkü bir tek güneşte ve deniz suyunda cildim biraz kuruyor;genelde 30 spf'lik nivea fısfıslı spreyi kullanıyorum,yüzüm için de geçen sene avon'dan bi ürün almıştım,çok menunum ondan,kavun gibi kokuyor.Gerçi Shiseido'nun 50 spf'lik ürünü gibi daha mı yüksek koruma faktörlü kullanmam gerek bilemiyorum :dontknow: çünkü kolumda sırtımda hep ben midir güneş lekesi mi diyorlar,küçük kahverengi benekler oluşuyor her yaz :(
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen baharcikcik » Pzt Haz 01, 2009 5:07 pm

la roche anxhelios fluid im biticek yerine yaz için şöyle yüzüme renk vericek sağlıklı bi ifade katıcak yağsız ,parlama yapmayan ve çabuk emilen bir güneş koruyucu bakıyorum elimde MD nin renkli koruyucusu var hiç beğenmiyorum homojen olarak dağılmıyor yüzde kirli gibi duruyor güzel emilmiyor ve parlama yapıyor ;)
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Haz 01, 2009 6:23 pm

sumuzdaş cnm ben şuanda bioderma akn mat spf 40 kullanıyorum, yğsız mı dersen, şu ana kadar denediğim en yağsız güneş kremi, yağlı ciltler için.yani çok aşırı yağsız deil ama dediğim gibi avene , la roche bi sürü şey kullandım en iyi bu geldi bana.bitmek üzere bnmki de, palomacıımın bioderma renklisine bakıcam ben de bu aralar :love10:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen emel23 » Pzt Haz 01, 2009 6:33 pm

impulse yazdı:FaLLenAnGeL bence bir antioksidan serumla birlikte güneş kremi kullanırsan lekelenme ve cilt hasarını minimuma indirebilirsin.Örneğin bu prensip skin ceuticalsda war,yada stabilize c vitamini kombinasyonunu istediğin güneş kremine ilave ederekte kullanabilirsin mesela dr.sebagh c vitamin powder qibi

canim sen guzellik uzmani misin? ne kadar bilgilisin :) baska basliklarda da goruyorum hep...
Kullanıcı avatarı
emel23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kavala70 » Pzt Haz 01, 2009 7:48 pm

palomacım biodermanın hangısını kullanıorsun canım ben de dusunuyorum da benım cıldım hassas kılcal damarlar guneş lekeleri falan var bir de kuru acaba tavsıye eder misin
my blog, guzellikkazani:)
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen paloma86 » Pzt Haz 01, 2009 8:50 pm

kavala; 29. sayfada resmini koymuştum canım ;)
biodermadan memnunum renkli ve kapatıcı makyaj yapmayacağım zaman bunu sürüp çıkıyorum :yeah:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kavala70 » Pzt Haz 01, 2009 9:10 pm

saol balım bı bakayım eczaneye, :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kozmapolitan » Sal Haz 02, 2009 12:55 pm

arkadaşlar bende dün ddf 30 güneş kremi aldım dün ve bugün kullandım cok memnun kaldım cildimimde hiç yaglanma ve parlama olmadı ve cok güzel nemlendirdi :banana: eczacıya sordum göz cevresine sürülmesinde sakınca varmı diye sürebilecegimi bir zararının omucanı söyledi :dontknow: bakalım sürüyoruz eczacıya güvenerek ben tavsiye ediyorum arkadaşlar ddf zaten dediklerine göre içerigide zararsızmış hassas ciltleride cok iyi geliyormuş
Kullanıcı avatarı
kozmapolitan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sumuzdas » Sal Haz 02, 2009 1:25 pm

bubblebabe yazdı:sumuzdaş cnm ben şuanda bioderma akn mat spf 40 kullanıyorum, yğsız mı dersen, şu ana kadar denediğim en yağsız güneş kremi, yağlı ciltler için.yani çok aşırı yağsız deil ama dediğim gibi avene , la roche bi sürü şey kullandım en iyi bu geldi bana.bitmek üzere bnmki de, palomacıımın bioderma renklisine bakıcam ben de bu aralar :love10:

çok teşekkürler avene ve la roche almıyım o zaman. biodermanın bir de 50 fatörlü lekelere iyi gelen bir güneş kremi varmış, ama tedavi lekeleri diyor, sivilce lekelerine de iyi gelirse onu da alabilirim, renkli de iyi olur. bioderma satılan bir eczane bulayım hemen :bye:
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Sal Haz 02, 2009 2:42 pm

tatlım almıyım diosun da, herkesin cildi farklı yine de çok kesin konuşmuşum yani etkilemek istemem.şunu sölim ikisi de kesinlikle sivilce fln yapmadı o yönden için rahat olsun, la roche bana yağlı gelse de paloma fln da kullanıo cnm ona yağlı gelmio mesela, bi çok kişi la roche anthelios AC spf 30 kullanıo akneli ciltler için.çok memnun ama ben deilim işte :blushing: onu bi dene istersen yine de..ama avene in çok yağlı olduğunu rahatlıkla söliyebilrim kuru ciltlere uygun bence ;)
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gzzdde » Sal Haz 02, 2009 6:15 pm

bugün dermatoloğa gidip her seyi sordm ve öğrendiğim herşeyi hemen yazıyım dedm. beyaz tenliyim ve doktor ilerde çil veya kırışıklık olmasın die güneş kremi verdi.eau thermale avene creme 50+ hassas ciltler için yüksek koruyucu krem. bunu güneşe çıkmadan yarm saat önce gündelik hayatında üzüne sür istersen vücuduna da kullanabilirsin dedi.
Kullanıcı avatarı
gzzdde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen masumx » Çrş Haz 03, 2009 10:03 am

doktorlar avene markasını ne kadar çok öneriyorlar :dontknow: hiç de kullanmadım.

bu arada kızlar bu cuma BİM e bir sürü güneş ürünleri geliyor.nivea ve ambre solaire...ve çok uygun fiyata.bi bakın isterseniz.benim niveanın havuç özlü bronzlaştırıcısı dikkatimi çekti.alsam mı kii :dontknow: kalırsa tabi :)
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen xono » Çrş Haz 03, 2009 10:12 am

kızlar benim yüzüm karma ve sivilce izli :pisik: bana önerebileceğiniz yağsız ve güneş koruyuculu bir nemlendirici var mı :drink:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen drBeauty » Cum Haz 05, 2009 2:24 pm

kozmapolitan yazdı:arkadaşlar bende dün ddf 30 güneş kremi aldım dün ve bugün kullandım cok memnun kaldım cildimimde hiç yaglanma ve parlama olmadı ve cok güzel nemlendirdi :banana: eczacıya sordum göz cevresine sürülmesinde sakınca varmı diye sürebilecegimi bir zararının omucanı söyledi :dontknow: bakalım sürüyoruz eczacıya güvenerek ben tavsiye ediyorum arkadaşlar ddf zaten dediklerine göre içerigide zararsızmış hassas ciltleride cok iyi geliyormuş

canım hangisi, tam adı ne?
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sssibel » Cum Haz 05, 2009 4:42 pm

shiseido güneş korumalı renkli nemlendirici varmıydı kızlar yaa :blushing:
Kullanıcı avatarı
sssibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cum Haz 05, 2009 4:59 pm

vichy nin 30 koruma faktörlü kremini aldım 32 tl indirimde içinde de 2 tane minik 50 faktörlü olanından koymuşlar
kremi çok beğendim eczanelerde var tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Cum Haz 05, 2009 8:17 pm

cnm bu seti bende grdüm ama fiyatı 46 lira diyo internette, çok ucuza almışsın ne güzel :laugh:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kavala70 » Cmt Haz 06, 2009 5:03 pm

kızlar en sonunda lancesterın 30 faktor sutu,6 faktor bronzlastırıcı ve gunes sonrasını aldım.resımleri en son satın aldıklarınız baslıgında var.Bir de yuzum için dermokozmetık alırsam bıttı benım alışverış :banana:
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir