Güneş Koruyuculu Ürünler II

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Güneş Koruyuculu Ürünler II

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr May 31, 2009 6:59 pm

sumuzdas cnm bende var o, güya yağsız 40 spfik cleanance serisinden, ama 50 spflik olanıyla tamamiyle aynı.vıcık vıcık parlıyo ya anlatamam yani.evde duruyo 1 hafta fln dayanabildim hem de kışın.yazın daha çekilmez oluyo bana göre.ama koruması süper bence.deniz kenarnda kullanıcam onu, denizde cildim çok kuruyo o zmn parlaklık sorun olmaz ;)
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sumuzdas » Pzr May 31, 2009 7:15 pm

peki sen ne kullanıyorsun şimdi?
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen crysanthemen » Pzt Haz 01, 2009 10:54 am

Aslında ben de o kadar yağlı cildim olmasına rağmen şuana kadar hiç yağsız güneş kremi kullanmadım;çünkü bir tek güneşte ve deniz suyunda cildim biraz kuruyor;genelde 30 spf'lik nivea fısfıslı spreyi kullanıyorum,yüzüm için de geçen sene avon'dan bi ürün almıştım,çok menunum ondan,kavun gibi kokuyor.Gerçi Shiseido'nun 50 spf'lik ürünü gibi daha mı yüksek koruma faktörlü kullanmam gerek bilemiyorum :dontknow: çünkü kolumda sırtımda hep ben midir güneş lekesi mi diyorlar,küçük kahverengi benekler oluşuyor her yaz :(
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen baharcikcik » Pzt Haz 01, 2009 5:07 pm

la roche anxhelios fluid im biticek yerine yaz için şöyle yüzüme renk vericek sağlıklı bi ifade katıcak yağsız ,parlama yapmayan ve çabuk emilen bir güneş koruyucu bakıyorum elimde MD nin renkli koruyucusu var hiç beğenmiyorum homojen olarak dağılmıyor yüzde kirli gibi duruyor güzel emilmiyor ve parlama yapıyor ;)
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Haz 01, 2009 6:23 pm

sumuzdaş cnm ben şuanda bioderma akn mat spf 40 kullanıyorum, yğsız mı dersen, şu ana kadar denediğim en yağsız güneş kremi, yağlı ciltler için.yani çok aşırı yağsız deil ama dediğim gibi avene , la roche bi sürü şey kullandım en iyi bu geldi bana.bitmek üzere bnmki de, palomacıımın bioderma renklisine bakıcam ben de bu aralar :love10:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen emel23 » Pzt Haz 01, 2009 6:33 pm

impulse yazdı:FaLLenAnGeL bence bir antioksidan serumla birlikte güneş kremi kullanırsan lekelenme ve cilt hasarını minimuma indirebilirsin.Örneğin bu prensip skin ceuticalsda war,yada stabilize c vitamini kombinasyonunu istediğin güneş kremine ilave ederekte kullanabilirsin mesela dr.sebagh c vitamin powder qibi

canim sen guzellik uzmani misin? ne kadar bilgilisin :) baska basliklarda da goruyorum hep...
Kullanıcı avatarı
emel23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kavala70 » Pzt Haz 01, 2009 7:48 pm

palomacım biodermanın hangısını kullanıorsun canım ben de dusunuyorum da benım cıldım hassas kılcal damarlar guneş lekeleri falan var bir de kuru acaba tavsıye eder misin
my blog, guzellikkazani:)
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen paloma86 » Pzt Haz 01, 2009 8:50 pm

kavala; 29. sayfada resmini koymuştum canım ;)
biodermadan memnunum renkli ve kapatıcı makyaj yapmayacağım zaman bunu sürüp çıkıyorum :yeah:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kavala70 » Pzt Haz 01, 2009 9:10 pm

saol balım bı bakayım eczaneye, :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kozmapolitan » Sal Haz 02, 2009 12:55 pm

arkadaşlar bende dün ddf 30 güneş kremi aldım dün ve bugün kullandım cok memnun kaldım cildimimde hiç yaglanma ve parlama olmadı ve cok güzel nemlendirdi :banana: eczacıya sordum göz cevresine sürülmesinde sakınca varmı diye sürebilecegimi bir zararının omucanı söyledi :dontknow: bakalım sürüyoruz eczacıya güvenerek ben tavsiye ediyorum arkadaşlar ddf zaten dediklerine göre içerigide zararsızmış hassas ciltleride cok iyi geliyormuş
Kullanıcı avatarı
kozmapolitan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sumuzdas » Sal Haz 02, 2009 1:25 pm

bubblebabe yazdı:sumuzdaş cnm ben şuanda bioderma akn mat spf 40 kullanıyorum, yğsız mı dersen, şu ana kadar denediğim en yağsız güneş kremi, yağlı ciltler için.yani çok aşırı yağsız deil ama dediğim gibi avene , la roche bi sürü şey kullandım en iyi bu geldi bana.bitmek üzere bnmki de, palomacıımın bioderma renklisine bakıcam ben de bu aralar :love10:

çok teşekkürler avene ve la roche almıyım o zaman. biodermanın bir de 50 fatörlü lekelere iyi gelen bir güneş kremi varmış, ama tedavi lekeleri diyor, sivilce lekelerine de iyi gelirse onu da alabilirim, renkli de iyi olur. bioderma satılan bir eczane bulayım hemen :bye:
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Sal Haz 02, 2009 2:42 pm

tatlım almıyım diosun da, herkesin cildi farklı yine de çok kesin konuşmuşum yani etkilemek istemem.şunu sölim ikisi de kesinlikle sivilce fln yapmadı o yönden için rahat olsun, la roche bana yağlı gelse de paloma fln da kullanıo cnm ona yağlı gelmio mesela, bi çok kişi la roche anthelios AC spf 30 kullanıo akneli ciltler için.çok memnun ama ben deilim işte :blushing: onu bi dene istersen yine de..ama avene in çok yağlı olduğunu rahatlıkla söliyebilrim kuru ciltlere uygun bence ;)
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gzzdde » Sal Haz 02, 2009 6:15 pm

bugün dermatoloğa gidip her seyi sordm ve öğrendiğim herşeyi hemen yazıyım dedm. beyaz tenliyim ve doktor ilerde çil veya kırışıklık olmasın die güneş kremi verdi.eau thermale avene creme 50+ hassas ciltler için yüksek koruyucu krem. bunu güneşe çıkmadan yarm saat önce gündelik hayatında üzüne sür istersen vücuduna da kullanabilirsin dedi.
Kullanıcı avatarı
gzzdde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen masumx » Çrş Haz 03, 2009 10:03 am

doktorlar avene markasını ne kadar çok öneriyorlar :dontknow: hiç de kullanmadım.

bu arada kızlar bu cuma BİM e bir sürü güneş ürünleri geliyor.nivea ve ambre solaire...ve çok uygun fiyata.bi bakın isterseniz.benim niveanın havuç özlü bronzlaştırıcısı dikkatimi çekti.alsam mı kii :dontknow: kalırsa tabi :)
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen xono » Çrş Haz 03, 2009 10:12 am

kızlar benim yüzüm karma ve sivilce izli :pisik: bana önerebileceğiniz yağsız ve güneş koruyuculu bir nemlendirici var mı :drink:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen drBeauty » Cum Haz 05, 2009 2:24 pm

kozmapolitan yazdı:arkadaşlar bende dün ddf 30 güneş kremi aldım dün ve bugün kullandım cok memnun kaldım cildimimde hiç yaglanma ve parlama olmadı ve cok güzel nemlendirdi :banana: eczacıya sordum göz cevresine sürülmesinde sakınca varmı diye sürebilecegimi bir zararının omucanı söyledi :dontknow: bakalım sürüyoruz eczacıya güvenerek ben tavsiye ediyorum arkadaşlar ddf zaten dediklerine göre içerigide zararsızmış hassas ciltleride cok iyi geliyormuş

canım hangisi, tam adı ne?
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sssibel » Cum Haz 05, 2009 4:42 pm

shiseido güneş korumalı renkli nemlendirici varmıydı kızlar yaa :blushing:
Kullanıcı avatarı
sssibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cum Haz 05, 2009 4:59 pm

vichy nin 30 koruma faktörlü kremini aldım 32 tl indirimde içinde de 2 tane minik 50 faktörlü olanından koymuşlar
kremi çok beğendim eczanelerde var tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Cum Haz 05, 2009 8:17 pm

cnm bu seti bende grdüm ama fiyatı 46 lira diyo internette, çok ucuza almışsın ne güzel :laugh:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kavala70 » Cmt Haz 06, 2009 5:03 pm

kızlar en sonunda lancesterın 30 faktor sutu,6 faktor bronzlastırıcı ve gunes sonrasını aldım.resımleri en son satın aldıklarınız baslıgında var.Bir de yuzum için dermokozmetık alırsam bıttı benım alışverış :banana:
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nopsis » Cmt Haz 06, 2009 7:56 pm

la roche un güneş kremini aldığım zaman eczacı md total spf 30 un testerini vermişti..hatta md la roche dan daha iyi bunu alın demişti,ama ben ısrarla la roche u tercih ettim..iyiki dinlememişim :pisik: ..md yi hiç beğenmedim..cilde eşit şekilde dağılmıyor ve yapısı yağlı gibi..şu an kulladığım la roche 30 dan çok memnunum..öneren palomaya teşekkürler :kissmuch: la roche um bitince biodermayı da denemek istiyorum,dermokozmetik ve genelde beğeniliyor..
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jilar » Cmt Haz 06, 2009 7:59 pm

ben bioderma hydrobia spf15 kullanıyorum, çok çok memnunummmm !!!
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen paloma86 » Cmt Haz 06, 2009 8:11 pm

nopsiscim beğenmene sevindimm :kissmuch: la roche kadar yapısı hafif krem görmedim henüz :love10: md'yi bende testerdan denemiştim aynı şekilde dağıtamıyodum yüzümde :confused:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen miyasem » Pzr Haz 07, 2009 2:30 pm

kızlar benım cıldım yaglı ve cok beyazım.3seneden bu yana su bazlı olan vıchy fluıd 50faktor kullanıyorum yaz kıs hıc fark etmıyor.sıvlce sorunuda yasamıyorum.hem parlama hemde yaglanma yapmıyor cunku
Kullanıcı avatarı
miyasem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aysecakir » Pzr Haz 07, 2009 9:00 pm

Resim

Fotodaki ürünü strawberyyden aldım 5 günboyunca kullandım .Yorumumu kullanmadan yazmak istemedim .Son kullanma tarihi mart/ 2013 .
Beyaz tenliyim yazın yüzümdeki çiller belirgenlişiyor ve fazlalaşıyor o nedenle kullanmak istedim. Sabah saat 7 gibi işe giderken sürdüm akşam 9'a kadar parlama yapmadı :love10: Üstüne başka nemlendirici kullanmadım.Kadife gibi oldu cildim.Sivilce de yapmadı.Ayrıca makyajıda çok iyi tutuyor sürdüğüm allık genelde dağılırdı ama kremi sürüp üstüne allık sürdüğümde normalden daha fazla dayandı.Kokusuda çok güzel :)

Yalnız bu yorumlar ofis ortamı için geçerli,tatilde 40 derece güneşin altında ne derece etkili onuda ilerleyen zamanlarda görcez.
Kullanıcı avatarı
aysecakir
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ecemm » Pzr Haz 07, 2009 10:32 pm

ben de yarın Shiseido ya bakacağım. okuduğum yorumlara göre herkes bu üründen memnun. umarım tekin acar vs ile strawberry arasında fazla fark yoktur :pray: . çünkü strawberry'i bekleyemem acil lazım. sebamed krem hayalet gibi yapıyor beni :angryfire
http://pinterest.com/hkayac/
http://hkayac.tumblr.com/
https://twitter.com/hkayac
Kullanıcı avatarı
ecemm
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen acacallis » Pzt Haz 08, 2009 9:12 am

oooooooooo yine shiseido gordum :yeah:
evimizin markası kendisi ya :toofunny:
Kullanıcı avatarı
acacallis
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kavala70 » Çrş Haz 10, 2009 5:30 pm

Resim

bioderma 40 kullanan var mı acaba ? Bronzlastırmayı kolaylastıran bır urunmus aynı zamanda,yorum bekliyorumm
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen domino1 » Çrş Haz 10, 2009 5:37 pm

kızlar ben çok esmer olduğum için hiç dikkat etmiyorum kremdi koruyucuydu falan. zaten daha da yanmamak için 4 de 1 kere denize girip güneşlenmeden kafelere atıyorum kendimi :D
siz ne önerirsiniz korunmak için
Kullanıcı avatarı
domino1
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rosejam » Pzr Haz 14, 2009 11:55 am

kızlar yüz için güneş kremi alıcam ama la roche mi sebamed mi alsam karar veremedim..siz danışayım dedim...okuduğum kadarıyla sebamed yağlıymış ve yüzü beyazlaştırıomuş :dontknow: hangisinden alsam :dontknow: bide 50 faktör almayı düşünüodum ama çok yüksek faktörlü korumalarda çok kimyasal olması düşündürdü..cildim çok hassas beyaz tenliyim ve geçen yaz roaccutane tedavisi gördüm..30 mu alsam 50 faktörmü :dontknow:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen domino1 » Pzr Haz 14, 2009 12:18 pm

canım biz de cuma günü arkadaşımla deli gibi yüz için krem aradık nivea dan ama sadece belli yaşın üstündekiler için varmış ama benim arkadaşım sebamed kullanmış önceden berbat bir daha asla diyordu.
Kullanıcı avatarı
domino1
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rosejam » Pzr Haz 14, 2009 4:25 pm

sebamed için bende olumsuz şeyler duydum o zman la roche almak lsm onla ilgili olumsuz yorum yapacak olan yokmu :dontknow: :)
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ventetesien » Pzr Haz 14, 2009 9:57 pm

arkadaşlar en baştan itibaren tüm yorumları okudum ve hala aklımda kesin bi ürün oluşmadı :dontknow: ben aşırı beyazım bildiğimiz kağıt gibi bu yüzden kesinlikle kızarmak bile istemiorum gerçekten çok acı çekiorum .cilt rengimi en koruyacak dna sını bozmayan bi ürün arıyorum.okuduklarım arasından en etkili gördüklerim lrp ve bioderma öne çıkmış .ikisi arasında kaldım.tabii daha iyisi varsa oda olur ama çok beyazım sanki kuzey avrupa ülkelerinden gelmişim. :laugh: gerçi göçmenim zaten.yardımcı olursanız çok sevinirim.
ventetesien
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eifell » Pzt Haz 15, 2009 11:46 am

kızlar acil güneş koruyuculu bir krem almam gerekiyor.... önceki sayfalarda okuduğuma göre shseido ultimate spf 50 çok beğenilmiş.. bu kreme niyetlendim ama bir de aynı markanın extra smooth sun p. lotion spf34++ sı var... onu mu alsam diye kafam karıştı... kullanan varsa yardımcı olsun lütfen... bir de biodermayı çok beğenen olmuş naaapsam?? hangisini alsam :dontknow:
Kullanıcı avatarı
eifell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ecemm » Pzt Haz 15, 2009 12:36 pm

Shiseido Ultimate spf 50+ hiçbiryerde yok... Sephora, Sevil'e sordum yok dediler. Sadece strawberrynet'de var. Ben de Sephora'dan Very High Sun Protection Lotion spf 50+ aldım. Suya dayanıklı... Bir de yanında yağ bazlı temizleyicisini aldım. gerçekten çok farkediyor temizleme konusunda.
http://pinterest.com/hkayac/
http://hkayac.tumblr.com/
https://twitter.com/hkayac
Kullanıcı avatarı
ecemm
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bossnes » Pzt Haz 15, 2009 1:05 pm

benev in titanium dioxide ini kullanan var mı aranızda?? kullanımı zor diyorlar ama bütün güneş koruyuculu ürünlerden daha etkiliymiş :dontknow:
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen ayseayse » Pzt Haz 15, 2009 1:41 pm

güneş kremi aldım dün nivea'nın.transparan bişi,20 koruma faktörlü.migrostada %30 indirim vardı,aldım,dün havuzda kullandım,begendim.ama yüze kullanılmıyo tabi,nemlendirici yeter mi sizce (spf15)?
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen black5423 » Pzt Haz 15, 2009 2:35 pm

ben aknetrent kullanıyorum raoc ile aynı ilaç güneş koruyucu avene 50 fakötülüğü kullanıyorum gayet de memlunum
black5423
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mikoss » Pzt Haz 15, 2009 6:58 pm

bossnes yazdı:benev in titanium dioxide ini kullanan var mı aranızda?? kullanımı zor diyorlar ama bütün güneş koruyuculu ürünlerden daha etkiliymiş :dontknow:

ben kuulanıyorum hiç zor değil günlük kullandığın miktar nemlendiricine 1 veya 2 damla koy .kaşığa koyupta nemlendiricinle karıştırabilirsin
mikoss
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paloma86 » Pzt Haz 15, 2009 7:01 pm

rosejamcim ben la roche'u tavsiye ederim 30 faktörlüğü yeterli olur bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Haz 15, 2009 7:10 pm

ayseayse, spf 15 i yüzün için mi soruyosun cnm, eğer öyleyse bence yaz için yetmez.kışın bile doktorlar 25 spf öneriyo , yazın en az 30 :confused: yine de sen bilirsin cnm :blushing:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen rosejam » Pzt Haz 15, 2009 7:16 pm

paloma86 yazdı:rosejamcim ben la roche'u tavsiye ederim 30 faktörlüğü yeterli olur bence :yeah:

elifcim güveniyorum yorumuna çk saol cvp için cnm :kiss: la roche almalıyım :yeah: ;)
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen melezim » Pzt Haz 15, 2009 8:16 pm

bende de roche u 30 faktör kullanıyorum beyaz tenli olduğum halde :kissmuch:
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ayseayse » Pzt Haz 15, 2009 8:20 pm

bubblecım,ben de seviniyodum işe yarıyodur nemlendiricim diye :confused: shiseido bakayım bari çilek indirimi gelirse :)
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angeluss » Pzt Haz 15, 2009 10:33 pm

ben bioderma akn mat spf 40 kullanıyorum muhtesem bir koruyucu, matlık veriyor cildimi puruzlestiriyor cok iyi koruyor asla zarar vermiyor tavsiye ederim o bir A++++
Kullanıcı avatarı
angeluss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr Haz 21, 2009 10:25 pm

ben de şu anda bioderma akn mat kullanıyorum .memnun muyum değil miyim bilemiyorm. :laugh: bitmek üzere ve bitince ne alıyım onu da bilemiyorum.belki yine bundan alırım ya da başka bi marka denerim.artık denicek marka da kalmadı :confused:
zaten bi kullandığım ürünü çok memnun kalıp 2. sini alsam şaşardım :tongue:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kavala70 » Pzt Haz 22, 2009 8:50 am

bubble ciğim sana katılıyorum ,aynen denemdıgım urun kalmadı ve 2.kez bır urunu aldıgmı hatırlamıyorum,yallaaaan valla hepsi,genlerde ne varsa o :(
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen hacer76 » Çrş Haz 24, 2009 10:20 am

Coppertone forte 50 spf yeni aldım 1 haftadır kullanıyorum çok güzel bir ürün içindekiler şöyle

anti-aaging
antioxıdant
e-vitamini
cilt bakımıda yapıyor

çok güzel bir krem nemlendirici bile sürmüyorum çok güzel yaptı la-roche, dermalogica, murad hepsini kullandım şimdiye kadar kullandığım en güzel krem artık tek krem kullanıcam yaz kış gündüz kremim olacak gecede bepantene plus ın içine e-vitamini ve c- vitamini kırıp sürücem o kadar para veriyoruz arkadaşlar yazık günah ben çok üzülüyorum :crybaby:
hacer76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen guneess » Çrş Haz 24, 2009 10:33 am

bende vücut için la roche almaya gitmiştim eczaneye, sırtım akneye meyilli, özellikle dekolte bölgeme parfüm falan bile sıkamıyorum, yağlı kremler sivilcelenme yapıyordu, ama ne yazık ki la rochenin vücut için akneye karşı güneş koruyucu ürünü yokmuş, sadece yüz için varmış, eczanedeki kız vazgeçirdi beni, ısrarla Coppertone almamı önerdi. tamamen yağsızmış falan filan.
neyse ilk kullanımda beğendim, 45 faktör, güzel koruyor, dekolte bölgemde de bi falso görmedim, şimdilik önerebilrim. :yeah:
Kullanıcı avatarı
guneess
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blackbat » Çrş Haz 24, 2009 6:32 pm

vücudum için chicco güneş kremi arıyorum bulamıyorum :(
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki