Göz Çevresi Kremi

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen gizemel » Çrş Nis 25, 2007 6:35 pm

bgn olayın göz kremini aldım,göz makyajı çıkarıcım da olaydı ürünler karışmasın dedim alınca mutlu oldum=)
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aliyeceren » Çrş Nis 25, 2007 9:05 pm

kızlar göz kreminizi nasıl uyguluyorsunuz ve krem miktarını nasıl belirliyosunuz beni bu konuda aydınlatabilir misiniz acaba?ben bu konuda acemiyim de biraz :oops: ben yeni yeni göz kremi kullanıyorum ve de kremi tam göz altıma değil de elmacık kemiklerimin göze yakın olan yerine uyguluyorum.ama şimdi bakıyorum da oralarda hafif pütürler olmuş :cry: bir de kremi elmacık kemiklerinin üstüne uygularsam nem tam olarak göz altıma ulaşırmı off ammada soru sordum ama yardımınıza ihtiyacım var canlarımm
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tibia » Çrş Nis 25, 2007 9:39 pm

ben de bu forumda başka internet araştırmalarım sonucu şöyle yapıyorum :lol: yüzük parmağıma mercimek tanesi kadar krem alıyorum o kremin yarısını diğer elimin yüzük parmağına da geçiriyorum ve göz altıma içten dışa sürüyorum sonra kalanını da göz kapağıma içten dışa sürüyorum ama elmacık kemiğine değil göz çukuruna sürüyorum kirpiklerimin tam dibine değil bir iki milim dışına gelecek şekilde.değişik fikri/bilgisi olan varsa alalım.geçen yıl arnoud diye bişey almıştım sonra bitti annem aldı aynı kremden ama kullanmayı bıraktı şimdi onu da ben kullanıyorum.bir işe yarıyor mu? hayır.maksat aldık bitirelim işte.sabah krem akşam yatmadan önce buğday yağı sürüyorum.
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen cagatay » Çrş Nis 25, 2007 9:56 pm

aliyeceren yazdı:kızlar göz kreminizi nasıl uyguluyorsunuz ve krem miktarını nasıl belirliyosunuz beni bu konuda aydınlatabilir misiniz acaba?ben bu konuda acemiyim de biraz :oops: ben yeni yeni göz kremi kullanıyorum ve de kremi tam göz altıma değil de elmacık kemiklerimin göze yakın olan yerine uyguluyorum.ama şimdi bakıyorum da oralarda hafif pütürler olmuş :cry: bir de kremi elmacık kemiklerinin üstüne uygularsam nem tam olarak göz altıma ulaşırmı off ammada soru sordum ama yardımınıza ihtiyacım var canlarımm
tam olarak goz altına uygulasan iyi olur.ve goz ustune yani kasların altına gozune kacırma yakabilir.ama genelde goz kremleri hipoalerjeniktir.elmacık kemiklerine surme.puturlerin olusması normal.cunku yanlıs yere uygulamıssın.bilinenin aksine goz altı kremleri deri tarafından emilmez sadece ust yuzeyde kalır .bir baska deyisle kaplama gibi.yani gerginlestigini farkedersiniz zaten kullandıkca ve sabah aksam mutlaka bir pirinc tanesi yeter her iki goze(ortalama 15 gr lik bir tup iki ay yetmesi lazım.)yani goz altı derisi cok yumusak olan yer burayı elle rahatlıkla nerde baslayıp bittigini elinizle anlayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
cagatay
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen cagatay » Çrş Nis 25, 2007 10:00 pm

tibia yazdı:ben de bu forumda başka internet araştırmalarım sonucu şöyle yapıyorum :lol: yüzük parmağıma mercimek tanesi kadar krem alıyorum o kremin yarısını diğer elimin yüzük parmağına da geçiriyorum ve göz altıma içten dışa sürüyorum sonra kalanını da göz kapağıma içten dışa sürüyorum ama elmacık kemiğine değil göz çukuruna sürüyorum kirpiklerimin tam dibine değil bir iki milim dışına gelecek şekilde.değişik fikri/bilgisi olan varsa alalım.geçen yıl arnoud diye bişey almıştım sonra bitti annem aldı aynı kremden ama kullanmayı bıraktı şimdi onu da ben kullanıyorum.bir işe yarıyor mu? hayır.maksat aldık bitirelim işte.sabah krem akşam yatmadan önce buğday yağı sürüyorum.
neutrogena kullanabilirsin.neutrogena ıntesified eye moisture.yani nemlendirici 12 saat sureyle fiyatı 32 ytl civarında ve cok guzel bir urun.he tabi mesala roc var jel ve krem seklinde o da guzel
Kullanıcı avatarı
cagatay
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aliyeceren » Çrş Nis 25, 2007 10:48 pm

çağatay,tibia öneri ve yardımlarınız için cok tesekkür ederim :D forumda böyle bilgili insanların olması cok güzel gercekten.meğer ben kremi yalnış uyguluyomuşum, işte acemilik :oops: yaşım 26 olunca baktım hafif kuruma ve ince çizgiler başladı kinerase alıp kulanayım dedim tam gözaltıma sürmedim ama oda yalnış bir secim oldu galiba biraz ağır geldi göz altım için..
şimdi çağatay'ın önerisiyle neutrogena göz kremini deneyeceğim bu marka gercekten cok kaliteliymiş eğer cildime uyarsa hep kullanırım :wink: hepinize yardımlarınız için tesekkür ederim artık göz kremimi nasıl uygulayacağımı öğrendim sayenizde :encore:
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen aliyeceren » Çrş Nis 25, 2007 10:52 pm

tibia yazdı:ben de bu forumda başka internet araştırmalarım sonucu şöyle yapıyorum :lol: yüzük parmağıma mercimek tanesi kadar krem alıyorum o kremin yarısını diğer elimin yüzük parmağına da geçiriyorum ve göz altıma içten dışa sürüyorum sonra kalanını da göz kapağıma içten dışa sürüyorum ama elmacık kemiğine değil göz çukuruna sürüyorum kirpiklerimin tam dibine değil bir iki milim dışına gelecek şekilde.değişik fikri/bilgisi olan varsa alalım.geçen yıl arnoud diye bişey almıştım sonra bitti annem aldı aynı kremden ama kullanmayı bıraktı şimdi onu da ben kullanıyorum.bir işe yarıyor mu? hayır.maksat aldık bitirelim işte.sabah krem akşam yatmadan önce buğday yağı sürüyorum.

buğday yağı nasıl geldi canım memnunmusun :?: buğday yağının nemlendirici ve kırışıklık karsıtı özelliği varmış doğrusu ben de merak ediyorum kuşburnu yağı da içerdiği a vitamini nedeniyle hücre yenileyiciymiş bu yağları da düşünüyorum ama hiç denemedim.sende nasıl bir etki yaptı buğday yağı canım :?:
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tibia » Çrş Nis 25, 2007 11:00 pm

cnm ne olumlu ne olumsuz bir etkisini görmedim desem.bende morluk yok mimik çizgileri var ama kırışıklık da yok.kırışık giderici özelliği varsa bile bunu öyle bir iki haftalık kullanımla anlayamam heralde.ama hafif bir yağ öyle zeytin yağı gibi koyu kıvamlı değil pamukla incecik sürüyorum sabah göz çevrem yumuşacık olarak uyanıyorum.hem burda hem başka sitelerde buğday yağının göz çevresine iyi geldiği okuduğum için devam edeceğim valla öyle.
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kamelya79 » Prş Nis 26, 2007 1:23 am

bende su sıralar gözaltı kremi alcam.yaş 27 28 e gircemm az kaldı:) mayısta..ne alsam diye kara kara düsünüyorum.nemlendiren ve morlukları hafifleten ağır olmayan bir krem arıyorum.murad ile lgli yorumlara baktım cok olumlu.birde dermologica nın gözaltı kremi icin yorumlar cok iyi.siz ne tavsiye dersiniz güzeller.. :roll:
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ernestine » Prş Nis 26, 2007 9:58 am

cagatay;senin bu bahsettigin krem icin krısık gorumunu hafifletir filan diyo :roll:
ben ya neutrogena yada sebamed alicam artik karar verdim clinique den vazgectim ama istiyorumki sadece nemlendirsin.kırısık bakımı cizgi bakımı filan istemiyorum.
onerebileceginiz bu markalarda urun varmı kızlar ve beyler :lol:
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Prş Nis 26, 2007 10:17 am

beni öyle mercimek tanesi kadarı kesmiyo biraz bol sürüyorum hele jel olunca varlııyla yokluu belli olmuyo biliyorum çok sürmemek lazım ama napiim içime sinmiyo jeli göz çevreme yedirdikten sonra biraz da maske gibi uyguluyorum sürüp emmesini bekliyorum derinin
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen handush » Prş Nis 26, 2007 3:38 pm

ernestine yazdı:cagatay;senin bu bahsettigin krem icin krısık gorumunu hafifletir filan diyo :roll:
ben ya neutrogena yada sebamed alicam artik karar verdim clinique den vazgectim ama istiyorumki sadece nemlendirsin.kırısık bakımı cizgi bakımı filan istemiyorum.

canım ben de sebamed'in göz altı kremi war (eğer tek bi taneyse) o da sözde anti-ageing kremi, üstünde kırısık görünümünü iileştirir fln yazıo... bi dalgınlııma geldi aldım, oole duruo şimcik... hani göz altına sadece göz kremi sürebilioruz ya şirin komedoncuklarımız olmasın die, buğday yagı (bi yerde de kayısı yagını onermişlerdi) bunlar oole fena seyler yapmazlar dimi, yağ sonucta ya :roll:
handush
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sumuzdas » Prş Nis 26, 2007 4:02 pm

valla kızlar şu sitede tam çözemediğimiz iki sorunumuz var. biri göz kremi biri de siyah noktalar :lol: bunları da çözersek tam süper olacak :idea:
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen aliyeceren » Prş Nis 26, 2007 4:05 pm

sumuzdas yazdı:valla kızlar şu sitede tam çözemediğimiz iki sorunumuz var. biri göz kremi biri de siyah noktalar :lol: bunları da çözersek tam süper olacak :idea:

:beer:
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen idil444 » Prş Nis 26, 2007 6:37 pm

sumuzdas yazdı:valla kızlar şu sitede tam çözemediğimiz iki sorunumuz var. biri göz kremi biri de siyah noktalar :lol: bunları da çözersek tam süper olacak :idea:

heheh doğru cidden :)
Kullanıcı avatarı
idil444
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen cagatay » Prş Nis 26, 2007 8:08 pm

ernestine yazdı:cagatay;senin bu bahsettigin krem icin krısık gorumunu hafifletir filan diyo :roll:
evet bahsettigim o bence fazla para harcama derim.neutrogena kullanabilirsin cok iyi geliyor.sabah ve aksam uygularsan eger problem yok olur.bir tup te(15gr)ortalama 2aya yakın gider
Kullanıcı avatarı
cagatay
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen cagatay » Prş Nis 26, 2007 8:11 pm

handush yazdı:

canım ben de sebamed'in göz altı kremi war (eğer tek bi taneyse) o da sözde anti-ageing kremi, üstünde kırısık görünümünü iileştirir fln yazıo... bi dalgınlııma geldi aldım, oole duruo şimcik... hani göz altına sadece göz kremi sürebilioruz ya şirin komedoncuklarımız olmasın die, buğday yagı (bi yerde de kayısı yagını onermişlerdi) bunlar oole fena seyler yapmazlar dimi, yağ sonucta ya :roll:
kayısı yagını goz altına surmeyin cok yakar haberiniz olsun.cunku hassas goz altı derisi onu tolere edemiyor.normal cilde surerken bile hafif yakma yapabilir.
Kullanıcı avatarı
cagatay
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Prş Nis 26, 2007 10:28 pm

arkadaşlar ben de şöyle sadece çok iyi nemlendirecek bir göz çevresi kremi arıyorum,kırışıklık için değil sadece nemlendirsin istiyorum çünkü göz çevrem oldukça kuru :( bana önerebileceğiniz güzel br krem var mı?mesela roc mu, neutrogena mı ,olay mı?
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Prş Nis 26, 2007 10:29 pm

bir de ben neutrogena nın göz çevrei kremini hiç bir yerde bulamıyorum arkadaşlar, Türkiye'de satılmıoyor mu artık yoksa :?:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen daphne » Prş Nis 26, 2007 10:50 pm

lilith yazdı:bir de ben neutrogena nın göz çevrei kremini hiç bir yerde bulamıyorum arkadaşlar, Türkiye'de satılmıoyor mu artık yoksa :?:

Ben de hiç bir yerde göremiyorum artık :roll:
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tibia » Prş Nis 26, 2007 10:55 pm

neutrogena'nın göz kremi bizim burda migrosta var.yaklaşık bir yıldır duruyor orda :lol: online satışı olabilir google'dan bi bakın isterseniz.buğday yağı nemlendirme açısından iyi bu arada.
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ernestine » Cum Nis 27, 2007 10:08 am

:?: :?: :?:
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen daphne » Cum Nis 27, 2007 10:16 am

ernestine yazdı:

:?: :?: :?:

Canım Neutrogena nın iyi nemlendirdiği söyleniyor.Makeupalley deki yorumları okumuştum bir ara kullananların büyük çoğunluğu memnundu.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ernestine » Cum Nis 27, 2007 10:22 am

daphne yazdı:Canım Neutrogena nın iyi nemlendirdiği söyleniyor.Makeupalley deki yorumları okumuştum bir ara kullananların büyük çoğunluğu memnundu.

guzelim iste ama aciklamasinda kırısık bakımı yazıyor o kremin..ben daha 28 im.istemiyorum krısık bakımı filan.daha hafif bi kremi daha vardir heralde ya dimi?
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen daphne » Cum Nis 27, 2007 10:26 am

Ben onun ağır krem olduğunu sanmıyorum canım.Göz çevresi kremlerinin hemen hemen hepsi çizgi bakımı yaptığını iddia ediyor zaten.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ernestine » Cum Nis 27, 2007 10:28 am

yaa oylemi diyosun.
tamam arastirayim bi haftasonu.sagol guzelim cevap icin
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen daphne » Cum Nis 27, 2007 10:33 am

Rica ederim canım.Ben tekrar baktım da bu ürüne ve 12 saat nemlendirme özelliği var diyor yani asıl amaç nemlendirmeye yönelik.Ben de bulursam alacağım bundan.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen lilith » Cum Nis 27, 2007 11:37 am

daphne yazdı:Rica ederim canım.Ben tekrar baktım da bu ürüne ve 12 saat nemlendirme özelliği var diyor yani asıl amaç nemlendirmeye yönelik.Ben de bulursam alacağım bundan.
evet canım neutrogena sadece nemlendirmeye yönelik bir göz kremi,ama bir de bulsam bir yerlerde çok iyi olacak ben 21 yaşındayım sanırım ihtiyacım olan krem bu çünkü kırışık bakımından falan bahsetmiyor hiç tamamen nemlendirme amaçlı olduğunu söylüyor.
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Cum Nis 27, 2007 11:38 am

ayrıca online satışı * da var arkadaşlar 33 ytl gibi bi şey fiyatı ama ben şöyle eczanede ya da mağazada falan bulmak istiyorum incelemem lazım somut olarak :lol:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ernestine » Cum Nis 27, 2007 12:32 pm

lilith yazdı:
daphne yazdı:Rica ederim canım.Ben tekrar baktım da bu ürüne ve 12 saat nemlendirme özelliği var diyor yani asıl amaç nemlendirmeye yönelik.Ben de bulursam alacağım bundan.
evet canım neutrogena sadece nemlendirmeye yönelik bir göz kremi,ama bir de bulsam bir yerlerde çok iyi olacak ben 21 yaşındayım sanırım ihtiyacım olan krem bu çünkü kırışık bakımından falan bahsetmiyor hiç tamamen nemlendirme amaçlı olduğunu söylüyor.

canım sen nereye baktin bilmiyorum.linkini verebilirmisin?
benim baktigim linkte (daha onceki sayfalarda var o link)uzun sureli nemlendirme ve kırısık bakımı yazıyordu.
acaba sen baska bi kremdenmi bahsediyorsun?off kafam karisti.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen 06gokce06 » Cum Nis 27, 2007 12:40 pm

Bir de kullandığınız göz çevresi kremlerinde dikkat edin 20-27 arasında krem bazlı değil gel bazlı kullanılmalı..yoksa ileride krem kullandığınız zaman etki etmez...ve şuan ağır gelebilir...gel olarak kullanın her markanın hemen hemen hem kremi hem de gel i var...tercihiniz gel den yana olsun...
Kullanıcı avatarı
06gokce06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen lilith » Cum Nis 27, 2007 1:17 pm

ernestine yazdı:
lilith yazdı:

canım sen nereye baktin bilmiyorum.linkini verebilirmisin?
benim baktigim linkte (daha onceki sayfalarda var o link)uzun sureli nemlendirme ve kırısık bakımı yazıyordu.
acaba sen baska bi kremdenmi bahsediyorsun?off kafam karisti.
yok canım aynı kremden bahsediyoruz :lol: benim baktığım yer kozmetikcim diye bir site orda satışı da yapılıyor :wink:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aliyeceren » Cum Nis 27, 2007 1:22 pm

kızlar creme de la mer göz kreminden almak istiyorum bu kremin online satışı varmı acaba nasıl temin edicem ben bu kremi yaa :cry: okadar da para biriktirdim şimdi de satılan yere ulaşamıyorum bilginiz varmı bu konuda? strawberry de varmış ama orda gümrüğe takılma ihtimali var :cry:
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen SeeNeeM » Cum Nis 27, 2007 1:46 pm

06gokce06 yazdı:Bir de kullandığınız göz çevresi kremlerinde dikkat edin 20-27 arasında krem bazlı değil gel bazlı kullanılmalı..yoksa ileride krem kullandığınız zaman etki etmez...ve şuan ağır gelebilir...gel olarak kullanın her markanın hemen hemen hem kremi hem de gel i var...tercihiniz gel den yana olsun...

off çok karışık gerçekten :(
peki tam sınırda napıcaz yani 27im ben... jel mi daha iyi gene?
şu göz kremi işi ne zamandır kafamı kurcalıyor...
valla gülceksiniz ama ernestinecım neye karar verirsen ben de gidip onu alıcam valla galiba :) sıkıldım bu krem işinden...
ben de kırışık bakımı filan istemiyorum çünkü...
hiç sürmesek olmaz mı ya, kuru da değil benim göz çevrem... nemli ve yağlanmaya müsait bi yapıları var...
hiç kullanmasam olmaz mı ya... :oops: :oops:
Kullanıcı avatarı
SeeNeeM
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ernestine » Cum Nis 27, 2007 2:04 pm

evet gercekten bitirelim artik bu isi kurtulalim bu dertten :lol:
haftasonu bakicam ben.haber salarim naptim diye.
kadikoydeki kozmetikcilerde sebamde neutro. filan bulunuyor.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen muhendis » Cum Nis 27, 2007 2:21 pm

göz çevrem çepeçevre fuşya-mor ve dokununcada sert sert yani ayak topuğum daha pamuk gibi :x annem çok geç saatlere kadar bilgisayarda çalışmaktan ve az uyumaktan olduğunu söylüyor kapatıcımın yarısını sürmeden çıkamıyorum ya napıcam beeeen :( doktora gideceğim ilk fırsatta :|
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen ernestine » Cum Nis 27, 2007 2:29 pm

muhendis yazdı:göz çevrem çepeçevre fuşya-mor ve dokununcada sert sert yani ayak topuğum daha pamuk gibi :x annem çok geç saatlere kadar bilgisayarda çalışmaktan ve az uyumaktan olduğunu söylüyor kapatıcımın yarısını sürmeden çıkamıyorum ya napıcam beeeen :( doktora gideceğim ilk fırsatta :|

hiiii canim niye yoruyorsun kendini o kadar :fear: :cry:
git doktora erteleme
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen BANU81 » Cum Nis 27, 2007 2:40 pm

kizlar, gözaltımda yağ butoncukları oluştu...bununla ilgili bir başlık bulamadım ben, yardımcı olur musunuz :( ne yapacağımı nasıl çözeceğimi bilemiyorum bu sorunumu :(
Kullanıcı avatarı
BANU81
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Cum Nis 27, 2007 2:48 pm

BANU81 yazdı:kizlar, gözaltımda yağ butoncukları oluştu...bununla ilgili bir başlık bulamadım ben, yardımcı olur musunuz :( ne yapacağımı nasıl çözeceğimi bilemiyorum bu sorunumu :(

canım belki kullandığın üründen olmuştur ben de yves rocherin kremini kullanırken olmuştu kaç aydır geçmedi hala göz çevresi için ürün seçerken sadece yaşa göre diil cilt tipimize göre de seçmek gerekiyo bence örneğin benim göz çevrem yağlıya dönük henüz kuruma yok bu yüzden sadece hafif jelleri kullanabiliyorum kremi cildim kabul etmiyo direk kırmızı kabarcıklar oluşuyo sen hangi ürünü kullanıyosun banucum? hı bi de ürünü göz çevrene sür bence o çukur yere dışarıya taşırma göz çevresiyle yanaklarmızın ordaki cilt farklı olduu için birine sürdüümüz kremi diğeri kabul etmiyo :|
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen BANU81 » Cum Nis 27, 2007 2:51 pm

ladiacım, ben henüz göz kremi olarak ne alacağıma karar veremediği için göz çevrem için henüz birşey kullanmıyorum. cild tipim karma, t bölgem yağlıya dönük...ürün olarak clinique 3 step ve ddmg kullaniorum...
Kullanıcı avatarı
BANU81
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen SeeNeeM » Cum Nis 27, 2007 2:59 pm

BANU81 yazdı:kizlar, gözaltımda yağ butoncukları oluştu...bununla ilgili bir başlık bulamadım ben, yardımcı olur musunuz :( ne yapacağımı nasıl çözeceğimi bilemiyorum bu sorunumu :(

canımcım onlara komedon deniyor yanılmıyorsam ve normal nemlendiricini goz altına da surersen oluşabiliyormuş bunlar, burda veya başka bi yerde okumuştum tam hatırlamıyorum... asla asla sıkılmaması gerekiyormuş...
bende de var biraz... ama düşünüyorum da hep vardı sanki, artış da yok aynı miktarda aynı şekilde duruolar...
Kullanıcı avatarı
SeeNeeM
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Cum Nis 27, 2007 3:00 pm

hımm anladım canım hafif bi jelle başlangıç yapabilirsin sanırım 81lisin ben body shopun mürverçiçeği göz jelini kullanıyorum kırışıklık morluk torbalanma üzerinde bi etkisi yok sadece nemlendiriyo buton filan da yapmıyo yağlandırmıyo çok sürsem bile, onu tavsiye edebilirim bi de yine aynı markanın papatyalı hafif göz çevresi kremi var aynı özelliklere sahip yani sadece nemlendirsin dersen bunları tavsiye edebilirim ama o yağ butoncuklarını geçirmenin bi çaresi yok die biliorum :roll:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen 06gokce06 » Cum Nis 27, 2007 3:13 pm

SeeNeeM yazdı:
06gokce06 yazdı:Bir de kullandığınız göz çevresi kremlerinde dikkat edin 20-27 arasında krem bazlı değil gel bazlı kullanılmalı..yoksa ileride krem kullandığınız zaman etki etmez...ve şuan ağır gelebilir...gel olarak kullanın her markanın hemen hemen hem kremi hem de gel i var...tercihiniz gel den yana olsun...

off çok karışık gerçekten :(
peki tam sınırda napıcaz yani 27im ben... jel mi daha iyi gene?
şu göz kremi işi ne zamandır kafamı kurcalıyor...
valla gülceksiniz ama ernestinecım neye karar verirsen ben de gidip onu alıcam valla galiba :) sıkıldım bu krem işinden...
ben de kırışık bakımı filan istemiyorum çünkü...
hiç sürmesek olmaz mı ya, kuru da değil benim göz çevrem... nemli ve yağlanmaya müsait bi yapıları var...
hiç kullanmasam olmaz mı ya... :oops: :oops:

Göz çeverende sorun yoksa bence krem falan kullanma..alıştırma ileriki yaşlarda mecburen kırışıklık kremi kullanılacak zaten...şimdilik ihtiyaç yok ise bırak doğal kalsın ... arada bir çay kompresi yap..yeterli olabilir...
Kullanıcı avatarı
06gokce06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kartanem » Cum Nis 27, 2007 3:19 pm

muhendis yazdı:göz çevrem çepeçevre fuşya-mor ve dokununcada sert sert yani ayak topuğum daha pamuk gibi :x annem çok geç saatlere kadar bilgisayarda çalışmaktan ve az uyumaktan olduğunu söylüyor kapatıcımın yarısını sürmeden çıkamıyorum ya napıcam beeeen :( doktora gideceğim ilk fırsatta :|

canım benim yaaa, biliyorum ki çok yoğun çaşlışıyorsun ve kendi işin olduğu için boşveremiyorsunda :( ama dikkat et kendine.yüzün en hassas olan yeri göz çevresi hemen stresten,yorgunluktan ve uykusuzluktan etkilenebiliyor.bence yapacağın en iyi şey biraz dinlenmeye vakit ayırman...
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen favoruite » Cum Nis 27, 2007 4:18 pm

kızlar ben 19 yaşındayım..göz altı kremleri falan hiç kullanmadım..ama şimdi artık başlasammı yoksa 20'den sonra mı başlasamm şu an göz çevremde hiç bi problem yhok ama başlasammı bilmiorum işte..bi de hangi ürünü kullanmalıyım..
All the crazy shit I did tonight 'Those will be the Best Memories.. I just wanna let it go for the night 'That would be the Best..! *Therapy for me * (H)
Kullanıcı avatarı
favoruite
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen aliyeceren » Cum Nis 27, 2007 5:38 pm

canım cok gecmiş olsun,bilgisayar gözaltlarını mahvediyor ve yoruyor canım ekrana sürekli bakınca morluklar artıyor o yuzden cok ekrana bakmamaya calış :( eğer mecbursan arada başka yerlere bakarak gözlerini dinlendir canım.ayrıca gözlerini sürekli nemli tutmaya calışırsan belki sıkıntın hafifler tekrar gecmiş olsun mühendiscim
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lilith » Cum Nis 27, 2007 7:25 pm

arkadaşlar karar verdim neutrogena göz kremi alıcam ama ankara'da nerede var bilen var mı??
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sumuzdas » Cum Nis 27, 2007 8:44 pm

marketlerde var sanırım canım. carrefour da görmüştüm. migrosta da olabilir.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen lilith » Cum Nis 27, 2007 8:48 pm

sumuzdas yazdı:marketlerde var sanırım canım. carrefour da görmüştüm. migrosta da olabilir.
ay canım gerçekten var mı carrefourda :D çok sevindim şimdi ya nereye baksam yok bu krem üretimden falan mı kalktı diye düşünüyodum artık, çok teşekkürler canım
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Pzr Nis 29, 2007 12:05 am

kızlar pzt günü göz çevresi kremi alıcam bana ne önerirsiniz?göz çevrem nemsiz yani kuru sayılır,neutrogena ya da roc düşünüyorum ama önerilerinize açığım :lol: (gerçi neutrogenayı bulursam alıcam pek umutlu değilim)bu arada 21 yaşındayım şekerler
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir