Strawberrynet.com'dan Yapılan Alışverişler 5

Moderatör: luthien

Re: Strawberrynet.com'dan Yapılan Alışverişler 5

Mesajgönderen moufle » Pzr Haz 12, 2011 8:43 pm

ben umutluyum o yazılanlardan sonra umarım hızla düzelir ve gereksiz yere 2 kat para ödemeyiz :huggs:
Kullanıcı avatarı
moufle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zeynep87 » Pzt Haz 13, 2011 2:41 pm

doğru başlık mı bilmiyorum ama bana bir knouda yardım edebilir misiniz?? ben bu yeni çıkan yasayı unutup asos ve gojane'den sipariş verdim. Asos siparişim geçen hafta geldi ama gojane siparişim ayın 8'inden beri istanbulda gözüküyor. Ben samsunda yaşıyorum acaba İstanbul'da gümrüğe mi takıldı?? Bana yardım ederseniz sevinirim :(
Kullanıcı avatarı
zeynep87
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kamelya79 » Pzt Haz 13, 2011 3:22 pm

biz nasıl edicez.bu durumda ben gümrüğü ararım onlara sorarım.
#R4BIA Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.İbrahim Suresi-42
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen persofone » Pzt Haz 13, 2011 3:41 pm

asos geldiyse diğeri takılmıştır sanırım ara öğren bencede
Önce 4.000 kitap okuyup , iki dil öğreneceksin...
Ömrünü ülkene adayacaksın.
Sonra canını cephede ortaya koyup ,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın, yani ATATÜRK'e laf etmek için küçük yobaz, önce sen biraz adam olacaksın!
persofone
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Haz 13, 2011 8:29 pm

yaz sonunda amerikaya gideceğim ve deli gibi alışveriş edeceğim! Evet alışverişi yurtdışından edeceğim, paramı oraya harcayacağım, kendi ülkemde değil! Çünkü kendi ülkemde benim parfümümü kremimi nereden alacağıma karar verilmeye çalışanlar var! Ben de gerekirse, ekstra bagaj parası vereceğim ama o parayı tekince, sevile, murata kazandırmayacağım!
hala o kadar öfke doluyum ki bu mağazalara ve bu yasağa, kendimi tutamıyorum. Şimdiden oradaki akrabama sipariş vermeye başladım indirimlerden, balık yağından, vitaminlerime kadar hepsini iherb den vereceğim, iki bavul kozmetik/krem/parfümle döneceğim :drink: .
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zeynep87 » Sal Haz 14, 2011 5:19 am

Gümrükten kağıt gelmiyor mu?? Birde hangi gümrüğü aramalıyım İstanbul mu Samsun mu?? İlk defa basıma böyle bir şey geliyor :(
Kullanıcı avatarı
zeynep87
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen espadrilles » Sal Haz 14, 2011 7:46 am

kızlar bişey dicem ispanyada kozmetik ucuz mu? bende yazın ispanyaya gidicem ordan ihtyiaçlarımı alabilir miyim sizce
Kullanıcı avatarı
espadrilles
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sfseda » Sal Haz 14, 2011 2:53 pm

kızlar bişey sorucam strawberry kıbrısa gönderim yapıyomu acaba yaa kuzeykıbrısa ama orda teyzm var bayramda gelcek ona sipariş vercem :(
boy 167 kilo 54 göz rengi kahve saç rengi siyah
sfseda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barrbie » Prş Haz 16, 2011 11:37 am

Free shop la Türkiye hemen hemen aynı fiyat kızlar...
Kullanıcı avatarı
barrbie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen babylin » Cum Haz 17, 2011 6:32 pm

kızlar bugün hürriyet cuma da alışveriş cadısı banu tuna bu yasakla ilgili bi yazmış .. ben çok umutluyum yasağın kalkacağından , tüketici derneğ genelenn iptali istemiyle danıştaya dava açıyormuş :) bi şekilde bulun okuyun kızlar :)
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eczsn » Cum Haz 17, 2011 7:36 pm

sfseda yazdı:kızlar bişey sorucam strawberry kıbrısa gönderim yapıyomu acaba yaa kuzeykıbrısa ama orda teyzm var bayramda gelcek ona sipariş vercem :(

canım ben de kıbrısa gideceğim en az 2 sene orda olacağım. ben kıbrısa gönderim yapıyor musunuz diye yazmıştım. ancak bana klasik herkese göndedikleri cevabı yazmışlar.. o yüzden bişey diyemeyeceğim. ben de merak ediyorum. acaba kıbrısta parfüm vs ucuz mu ordan da alınabilir yani bilemiyorum
anneden bebeğe geçmeyen tek şey:'UYKU' :))
Kullanıcı avatarı
eczsn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barrbie » Cum Haz 17, 2011 7:39 pm

Dediğim gibi freeshop la türkiye aynı fiyat, kıbrıs daha ucuz değil, benim de aklıma gelmişti kıbrısa gönderi istemek ama gönderi yapılacak ülkeler arasında kktc yi göremedim, hem tanıyolar mı ki kıbrısı :confused:
Kullanıcı avatarı
barrbie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eczsn » Cum Haz 17, 2011 7:51 pm

cyprus yazıyor canım ama kktc yazmıyo yada güney kıbrıs yazmıyor. sadece kıbrıs yani cyprus yazıyor.. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
eczsn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barrbie » Cum Haz 17, 2011 7:53 pm

O kesin güney kıbrıstır, kuzeyi tanımıyo ki güney kuzey ayırsın :)
Kullanıcı avatarı
barrbie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eczsn » Cum Haz 17, 2011 7:56 pm

barrbie yazdı:O kesin güney kıbrıstır, kuzeyi tanımıyo ki güney kuzey ayırsın :)

evt canım bence de. zaten alamıyoruz artık. ben acaba kıbrısta ucuz mudur parfüm kozmetik vs..diye düşünmüştüm ama değilmiş. :crybaby: inşallah bu yasa düzelir de siparişlerimizi veririz tekrardan güzelce. herkes güzel istediği cicilere kavuşur..
Kullanıcı avatarı
eczsn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ekinoksenem » Cum Haz 17, 2011 10:17 pm

yasayı düzelteceklerini sanmıyorum :crybaby:
Şulu Şulu
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zewzeq » Cmt Haz 18, 2011 12:14 pm

Düzeltmesinler isterse.. İstedikleri kadar zorlasınlar Türkiye'deki kazıkçılardan bir şey almayacağım. Sadece MAC'ten ve Oriflame'den alışveriş yaparım, onun dışında avuçlarını yalarlar. Dün Sephora'ya uğradım, dudak uçuklatıcı fiyatlar koymuşlar. Özellikle Benefit'e.. Amerika'yı geçtim Avrupa'dan bile pahalıya satıyorlar. Nisan başı Almanya'daydım ve bir üründe en az 20TL fiyat farkı var. O zaman yasaklayacaklarını bilsem oradan alır gelirdim.

Eylül gibi İngiltere'ye gitme durumum var, o iş olursa iyi alışveriş yaparım herhalde. Debenhams web sitesine baktım da, herşey çok ucuz yahu.. (Buraya göre tabi)
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kamelya79 » Cmt Haz 18, 2011 9:35 pm

yolsunlar bakalım bizi.ama bende kararlıyım yolunmamaya..almıcam!
#R4BIA Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.İbrahim Suresi-42
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kkibele » Cmt Haz 18, 2011 10:17 pm

alışveriş yasağı çıktığından beri hiçbir makyaj malzemesi almadım; oje, krem vs. almışımdır. Yasak kalkmadan da almayı düşünmüyorum açıkcası. Flormar bile fiyatlarını uçurmuş :tongue: bu arada bunu flormarı kötülemek amaçlı demiyorum, ürünlerini çok beğeniyorum ama birkaç aya kadar çok daha ucuzdu fiyatları :(
En son kkibele tarafından Pzr Haz 19, 2011 8:51 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kkibele
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen darkblue » Cmt Haz 18, 2011 10:29 pm

bu alışveriş yasagıda neymiş starwberry mi yasaklanmıs anlayamadım ben hiç internetten yapmnadım tam da size denısmaya gelmiştim strawberry nin güvenilir olup olmadgı hakkında ama bi yerde okumustum strawberrye büyük kozmetik firmaları cok tepkiliymiş diye :laugh:
darkblue
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen unicorn » Cmt Haz 18, 2011 10:44 pm

yıl 2061... yer Türkiye ve torunlarımız bize şöyle der:
"babanne hani eskiden o yurt dışından kazıklanmadan aldığınız kozmetikleri bir daha anlatsana ;) " :laugh:
:):
kozmetikten iyice soğudum :/
Bir süre yokum, İnşallah güzel günler beni bekliyordur...
Kullanıcı avatarı
unicorn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kkibele » Cmt Haz 18, 2011 10:50 pm

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
kkibele
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zewzeq » Pzr Haz 19, 2011 12:21 pm

:laugh: O yılları görebilecek miyiz bakalım. 2011'de yurtdışına giden arkadaşımıza şunu getirsene demek yeterince koyuyor. 80'lere döndük. O yıllarda annem iş için yurtdışına çıktığında koca bir sipariş listesiyle gidiyordu. Herkes bir şey ısmarlıyordu. Geldiğinde bavulun açılması törenle oluyordu resmen. :laugh: Tabi o zamanki gibi değil, şimdi burada çoğu şey var ama hep kazık. :crybaby:
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen persofone » Pzr Haz 19, 2011 12:39 pm

unicorn :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: bende avon ve oriflame dan alıyorum bunlar dışında başka markalardan almayı düşünmüyorum :tongue:
Sonra canını cephede ortaya koyup ,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın, yani ATATÜRK'e laf etmek için küçük yobaz, önce sen biraz adam olacaksın!
persofone
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etna » Pzt Haz 20, 2011 10:26 am

cmt hurriyet ekinde facebooktaki grubu anlatan ve avukatın sözlerine yer veren bi köşe yazarı çıktı sonunda :pray:
Hayal..Sadece biraz hayal...Yeterince gerçek var !!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
etna
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nymph89 » Pzt Haz 20, 2011 11:36 am

çok şükür basında yer alabildik.. herhalde seçimlerin bitimini beklediler :tongue:
bakalım hayırlısı inşallah birşeyler düzelir
Kullanıcı avatarı
nymph89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen handego » Prş Haz 23, 2011 10:01 am

Merhaba arkadaşlar. DAVA DANIŞTAY'DA AÇILMIŞTIR. Dava takip numarası; 2011/138492. Önümüzdeki hafta davanın ESAS NUMARASI verilecektir (dava bu esas numarası üzerinden yürüyecektir bu esas numarasını hangi daire görevli ise o daire veriyor inceleme sonrasında).

Şu an http://www.danistay.gov.tr sayfasına girdiğinizde sol tarafta linkler bölümü bulunmaktadır. Bu linklerden e-hizmetler başlığı altında yer alan Dava Dosyası Sorgulama linkine tıklıyorsunuz. Açılan sayfada 'şimdilik' '''Genel Evrak Numarasından Arama''' linkine tıklıyorsunuz. Evrak yılına 2011, evrak numarasına ise 138492 yazıyorsunuz. Açılan sayfada davacı ve davalıyı görebilirsiniz. Önümüzdeki hafta esas numarası belli olduğunda yine aynı bölümden '''Esas Numarasından Arama''' bölümüne tıklayacaksınız ve oradan yazacağım daire numarası ile esas numarasını girerek davanın sürecini takip edebileceksiniz. Dava açma evrakları da (makbuz vb) bugün veya yarın öğleden sonra yayınlanacaktır. Yarın da bağış işlemi yapılacak makbuzu buradan yayınlanacaktır.

Önemli NOT: Açılan sayfada YD (Yürütmenin Durdurulması) talebi yok dese de bu kayıt standart bir kayıt olup memur o bölümleri es geçiyor ilk kayıt olduğu için, bilinmesi gereken öncelikle olarak YD talebimiz bulunmaktadır sayfada verilen bilgiler sizi yanıltmasın.

Önemle bilginize sunulur.

Saygılarımla..

Av. Umut Şeker
Kullanıcı avatarı
handego
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tunasina » Prş Haz 23, 2011 10:22 am

hayırlı olsun inşallah.şu çektiğimiz eziyet bakalım ne zaman bitecek.sadece güzellik için değil sağlık için alışveriş yapanda çok Allah yardımcımız olsun.Yetkililer insafa gelsin Amin. :dontknow:
Facebook Twentyseven yazarak sayfama üye olabilir ve beğenebilirsiniz.Logonun aynı olmasına dikkat edin Lütfen ;)
http://www.facebook.com/pages/Twentyseven/184999721641601
Kullanıcı avatarı
tunasina
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sfseda » Prş Haz 23, 2011 10:38 am

eczn benim teyzem kıbrısda ve sık sık gidip gelıyo ama kktc de ben denemek için ucuz bişey alıp yollucam bakalım ulaşıcakmı ulaşmıcakmı ancak bu şekilde alabilcem şimdilik bende maıl attım ama kesin bi cvap vermiyoalr aptal aptal mesaj atmışlar ben kıbrısa gönderim yapıyomusunuz dedim onlar bana peketınız elimize ulaşmadı demişler :)))) türkiye yasağı kalktığında bilgi vericez demişler şaka gibi yaaa tr den mesaj gelince direk bu maılı atıyoalr herhal okumadann :pisik:
boy 167 kilo 54 göz rengi kahve saç rengi siyah
sfseda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dolcegabbana » Prş Haz 23, 2011 12:57 pm

bu yasak kalktığında strawberrynetin halini düşünemiyorum.... bir günde bütün ürünleri tüketiriz herhalde yasaktan sonra strawberrynet in kıymeti daha bir arttı sanki :)
Kullanıcı avatarı
dolcegabbana
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen edusa » Prş Haz 23, 2011 6:13 pm

dolcegabbana,bence de yasa(umarım o günleri de görürüz)çilek bi günde boşalıcak,deli gibi sipariş yağıcak, yasak başladığından beri tek tük burdan aldığım şeyleri bile o t.a,sevil gibi yerlerden almıyorum acaip bi tepki oluştu :yeah:
http://styleglaze.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
edusa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nymph89 » Prş Haz 23, 2011 8:19 pm

umarım bu yasa bizim yararımıza olacak şekilde yeniden düzenlenir :pray: ve yeni bir düzenleme ile şu uyanık satıcılar önlenebilir inşallah :yeah:
Kullanıcı avatarı
nymph89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen persofone » Prş Haz 23, 2011 8:54 pm

canım bende öyle düşünüyorum eskisi gibi olmaz ama yeni düzenleme olur satıcı olayına önlem alınır ve umarım bizim istediğimiz gibi olur herşey :yeah:
persofone
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen catmania » Prş Haz 23, 2011 8:59 pm

çilek 3.dünya ülkeleri uygulamaları yapan tryi tamamen cıkarmassa görürüs inş o günleri :pray bende alıcam o zmn yasagın kalkmasının şerefineeeee.çilegi geçtim hadi o bazı awr ülkelerindede yasak ama kitap,cd fln ne demek ya aklım asıl onları almıo
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zewzeq » Cum Haz 24, 2011 12:29 pm

Umarım sadece satıcıları engellemeye yönelik bir düzenleme olur. Kurunun yanında yaşı da yakmazlar.

Başka bir forumda yazdığına göre eskiden pek gümrükte kontrol edilmeyen takipsiz posta yöntemiyle de sorunlar yaşanmaya başladı. Bir kişinin takipsiz aldığı Amazon DVD siparişi sorgusuz suasiz Amazon'a geri gönderilmiş, Amazon pakediniz geri geldi deyip para iadesi yapmış. Ben de gümrükte sorun çıkmayacağını düşündüğümden fırça siparişi vermiştim ve 25 gündür kayıplarda, sanırım gelmeyecek. Yani takipsiz posta yolunu da kapatmış durumdalar. Bu yöntemi takip etmekle başa çıkamayacaklarından paketleri/zarfları geldiği gibi içinde ne olduğuna bakmadan geri gönderiyorlar/yada iç ediyorlar sanıyorum. Bunu da yaptılar sonunda. :angryfire
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen catmania » Cum Haz 24, 2011 3:59 pm

gümrükteki bayanlar sizin sayenizde baya bi güzelleşicek bence :laugh: kitap cd fln işlerine yaramas bence onları kesin yollarlarda kozmetik için bilemiorum wala
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zewzeq » Cum Haz 24, 2011 5:11 pm

Ya kozmetik alamıyoruz zaten. Fırça sorun olmaz dedik, o da sorun oldu.. Bu gidişle herşey sorun olacak zaten. :laugh:
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen olee » Cmt Haz 25, 2011 11:13 pm

zewzeq yazdı:Ya kozmetik alamıyoruz zaten. Fırça sorun olmaz dedik, o da sorun oldu.. Bu gidişle herşey sorun olacak zaten. :laugh:

sigma fırça sipariş etmiştim ben 10 günde elime ulaştı.
Kullanıcı avatarı
olee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eczsn » Pzt Haz 27, 2011 8:19 pm

sfseda yazdı:eczn benim teyzem kıbrısda ve sık sık gidip gelıyo ama kktc de ben denemek için ucuz bişey alıp yollucam bakalım ulaşıcakmı ulaşmıcakmı ancak bu şekilde alabilcem şimdilik bende maıl attım ama kesin bi cvap vermiyoalr aptal aptal mesaj atmışlar ben kıbrısa gönderim yapıyomusunuz dedim onlar bana peketınız elimize ulaşmadı demişler :)))) türkiye yasağı kalktığında bilgi vericez demişler şaka gibi yaaa tr den mesaj gelince direk bu maılı atıyoalr herhal okumadann :pisik:

anladım canım. denersen habe4r veririsin bana da. ben ekim gibi gideceğim kıbrısa..
Kullanıcı avatarı
eczsn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zewzeq » Sal Haz 28, 2011 12:51 pm

olee, sahi mi? ne zaman almıştın? Benim 1 ay oldu, gelen giden yok daha. Bir iki gün daha gelmezse Sigma'ya yazacağım.
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nymph89 » Prş Haz 30, 2011 7:54 pm

kızlar birşey dikkatimi çekti gg'de gezinirken: bazı kozmetik satıcıları açıklama kısımlarında " tr'de bulamadığınız ürünleri bize yazın biz getirelim" türünde extra açıklama yazıyorlar.. Bu nasıl oluyor???
bu yasak sadece biz mi yoksa bunun başka bir yolunu mu bulmuş bu kurnazlar ????? :angryfire :dontknow:
outletmakeup.blog
Kullanıcı avatarı
nymph89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zewzeq » Cum Tem 01, 2011 2:16 pm

Belki ilanlarında eskiden kalmış bir açıklamadır yada fazla talep almıyorlarsa olaydan henüz haberleri yoktur. Yada kötümser bir düşünceyle (ama olmayacak şey değil) gümrükte adamları vardır, sorunsuz her malı geçiriyorlardır. :angryfire
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nehir86 » Cum Tem 01, 2011 2:35 pm

bir iki gun once haberlerde izledim gumrukte sözde unutulan alınmayan mallar! satışa çıkarılmış bizim kozmetikler geldi hemen aklıma :confused:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nymph89 » Cum Tem 01, 2011 6:42 pm

bende bugün izledim o haberi haberde gümrükte kaçak geçirilmeye çalışılan mallar diyordu... buarada benim yasak nedeniyle gümrükte takılan bir strawberry paketim vardı o da hala orda gözüküyor artık o ürünün çileğe dönüceğinden bile umudum yok :angryfire :angryfire
zewzeq bu dediğim satıcıların bazıları güncel listeleme yapanlardan :S bilmiyorum nasıl oluyor ne şekilde bunu temin ediyorlar :dontknow:
outletmakeup.blog
Kullanıcı avatarı
nymph89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen olee » Cum Tem 01, 2011 9:58 pm

4 haziranda sipariş vermiştim 15 inde geldi

zewzeq yazdı:olee, sahi mi? ne zaman almıştın? Benim 1 ay oldu, gelen giden yok daha. Bir iki gün daha gelmezse Sigma'ya yazacağım.
Kullanıcı avatarı
olee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zewzeq » Pzr Tem 03, 2011 12:11 pm

Hmm. O zaman benim şanssızlığım. Yazıştığım herkesin fırçaları sorunsuz gelmiş, bir benimki gelmedi. Zaten 1 ayı geçti, gelmez artık. Herhalde yüklü sipariş verdim diye oldu, yolda birileri yürütmüş olabilir. Artık Amerika'da mı yürüttüler burada mı bilemiyorum tabi. Gerçi bizim semtteki PTT dağıtıma güveniyorum. 2003-2004'ten beri yüzlerce alışverişimden sadece 3 paket gelmedi. Öyle hırsızlık vakası yok bizim buralarda.

10'u gibi Sigma'ya yazarım, umarım tekrar göndermeyi kabul ederler çünkü para iadesi değil fırçalarımı istiyorum ben. Tekrar gönderim ücreti ödemeye razıyım. :crybaby:
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen moufle » Pzr Tem 03, 2011 6:00 pm

:dontknow: ben gümrükte takılan parfüm ve pudra takımımın strawberrye geri dönebileceğinden bile ümidi kestim :(
Kullanıcı avatarı
moufle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kamelya79 » Pzr Tem 03, 2011 8:16 pm

kızlar gg de bizzat sordum bir iki satıcıya bana şu şu ürünü getirtebilirmisin diye.cvp:evt!
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zewzeq » Pzr Tem 03, 2011 10:01 pm

E nasıl yasakmış o zaman bu? Satıcılar getirebilir ama biz getiremeyiz. Bu mu yani? :angryfire
Kullanıcı avatarı
zewzeq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kamelya79 » Pzr Tem 03, 2011 10:59 pm

evt ya nasıl getirtiyorlar..anlamadım :pisik:
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Alışveriş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir