Kullanıcı avatarı
Gönderen: ladygodiva - BaKımLı
#839941 Zeynel'in yemekleri süper başarısız bence de. Ama kahvaltı konusunda iyiler. Zaten kahvaltı dediğin malzemeye bakıyor, çok bir uğraş gerektirmiyor. Tunalı'daki Zeynel güzel o açıdan.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sinnye - Güzelliğine Düşkün
ladygodiva yazdı:
p11nar yazdı:cafemizi çook seviyorum ya :love10:
tunalıda c'viz de çook güzel, okul çıkışı en çok gittiğimiz yerlerden biri :)
papazın bağı da güzel ama kazların olduğu yere oturmayın başınızda dikiliyorlar :confused:

Bir de punk kaz var, onu gördün mü hiç :) Hiç görmediysen bir daha gittiğinde dikkat et, fıldır fıldır dolanıyo etrafta zaten.

Ben kahvaltı için Tunalı'daki Çilli'ye (eski Zeynel) gidiyorum ne zamandır. Omletlerine bayılıyorum. Ama son zamanlarda Odtü'nün içindeki açık büfe olayını keşfettim. Yalnız rejim yapanlara tavsiye etmem, sonra pişman olabilirsiniz. Aman diyim :)

odtü ye girmek için mezun ya da öğrenci mi olmak gerekiyo..?
Gönderen: azizeg1984 - Güzelliğine Düşkün
#953580 Açık havada kahvaltı için Ankara - Eskişehir yolunda Sivrihisar'a girmeden önce sağda Opet Bena Dinlenme Tesisleri var. Öyle bir köy kahvaltısı hazırlıyorlar ki parmaklarınızı yersiniz. Çok da nezih bir mekan. Ailenizle, arkadaşlarınızla gidip müzikleriyle ve doğayla başbaşa müthiş bir kahvaltı yapabilirsiniz. Izgara çeşitleri de meşhurdur ayrıca. Sadece yolunuz düşerse değil Şehrin kalabalığından gürültüsünden uzaklaşmak için kesinlikle tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#967088 şimdilik en iyi kahvaltı-brunch big chefs'te diyebilirim. ümitköy'de elizinn'e gittik geçen pazar. fena değildi açık büfe.. tatlı büfeleri çok tehlikeliiiiii :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: crysanthemen - SüsLü
#991103 Geçen haftalarda Ankara'nın en sosyetik mekanlarından biri geçinen Mirador'a gittik.Ankara için manzarası güzel bir yer,gölü tepeden görüyor ve serin bir yer ama kahvaltı açık büfe ve kişi-başı 35 tl ve o fiyatı pek haketmeyen bir kahvaltıydı eğer fiyata göre bir kıyaslama yapacak olursak.Ekmek çeşidi hiç yoktu üstelik o fiyata sunum ve tarz da çok kötüydü ekmek büfeye torbayla falan geliyordu,tatlı çeşidi falan hiç yoktu,brunch'ta kek tarzı şeyler olur ama bu büfede abuk subuk ne olduğu anlaşılmayan 1-2 tatlı vardı.Bir de bir sürü gereksiz şey vardı,garsonlar da çok ilgisizdi.Bana sorarsanız 25 tl'den fazla değer etmeyecek bir büfeydi.
Gönderen: modernpinkfl - Güzelliğine Düşkün
#1042062 Umitköyde açık hava için kahvaltı bildiğiniz nezih ve lezzetli mekanlardan bir kaç tanesi hakkında bilgi verirmisiniz,
geçenler de arkadaşımla kahvaltı için çıktık ama inanırmısınız kafamıza göre güzel bir mekan bulamadık.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melonmelon - BaKımLı
#1096087 aah ahh canım ankaramın dost sohbetleriyle yaptığımız kahvaltılarını özledim :crybaby: en güzeli de çardaktaki kahvaltılardı, zeytin peynir çeşitleri, karadenize özgü ot kavurmaları, kendi yaptıkları yuvarlak pofuduk ekmekleri mis tereyağı, meyvesi.... bu gidişimde mutlaka uğrayacağım çardağa ;)