Avon-5

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Avon-5

Mesajgönderen Melal » Prş Haz 30, 2011 12:28 pm

bugün kampanya 7'nin son siparişimin kolisi geldi 51 liracıklık sipariş vermiştim.:)

solutions serisinin ilk yaşlanma belirtileri spf20 içeren göz kremini aldım içeriğine baktım gayet güzel ayrıca krem roll-on başlıklı hoşuma gitti bakalım nemlendirmesi nasıl zamanla anlayacağım.
anew'in fondöteninden aldım bir çok kişiden baya bi methini duydum ve merak edip aldım bakalım nasılmış.:)
avon'un sitesinden fırsat köşesinden planet spa vücut peelingi aldım henüz kullanmadım ama kokusu şahane zaten planet spa zeytinyağlı serisinin çok seviyorum bu üründe stoklarda bitmeden almış oldum memnun kalırsam ve stokta olursa birkaç tane daha alabilirim.:)
bir de meme kanseri ile mücadele ürünlerinden kompakt ayna aldım şirin bir şey çok hoşuma gitti.:)
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pinkgingham » Cum Tem 01, 2011 11:46 am

arkadaşlar avon true glow parfüm kaldırıldı mı hani şu turuncu şişeli olan??
Gittiği yere kadar project pan :) Başlangıç: 6 Ağustos 2011 Biten ürün sayısı: 13
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lavie » Cmt Tem 02, 2011 8:27 pm

pinkgingham yazdı:arkadaşlar avon true glow parfüm kaldırıldı mı hani şu turuncu şişeli olan??

Evet,True Glow kaldırıldı.
lavie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CHACE » Cmt Tem 02, 2011 9:48 pm

Ben kaldırıldı diye biliyorum sen onu beğeniyor musun :)
29.03.2011 de başlayan bu serüvenden 29.03.2013 tarihinde ayrılıyorum...Her başlayışın bir bitişi vardır,ne zaman dönerim bilinmez o zamana kadar hoşçakal itsbeauty,dolu dolu geçirilen 2 yıl da herşey için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
CHACE
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinkgingham » Cmt Tem 02, 2011 10:36 pm

denemek istiyordum :laugh: odunsuymuş ama fazla odunsu değilmiş ferahmış gibi bir şeyler duymuştum bir arkadaşımdan, bakayım demiştim.
Gittiği yere kadar project pan :) Başlangıç: 6 Ağustos 2011 Biten ürün sayısı: 13
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cicole » Cmt Tem 02, 2011 10:39 pm

pinginghamcım odunsuları seviyorsan resee witherpoonunun şu üçlü laugh life love parfümlerinden biri odunsuydu ben laughu kullanıyorum oldukça ferah ve kalıcı bi bak testerını bi yerlerden bulabilirsen true glow u ben burda bi ezcanede kız var daha evvelden almış satılmıyor öyle duruyo fiyatıda 25 lira bişi yazıyodu üstünde hiç bakmadım :/
http://twitter.com/#!/cicolsun

http://www.crocusinsun.com/
Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pinkgingham » Cmt Tem 02, 2011 10:46 pm

aslında chace beni iyi bilir, ben parfüm beğenemiyorum kolay kolay :laugh: odunsu da sevmem pek, daha çok ferah, ekşi, meyveli kokular, ya da miskli çiçek severim. treselle favori kokum mesela avondan, öyle söyleyeyim. onu ucuz bulursam denemek istiyordum 30 liraya alırım, beğenmezsem de bir şekilde bitiririm diye. :) simple elements düşünüyordum bir de :dontknow:
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen CHACE » Cmt Tem 02, 2011 10:58 pm

Pinkgingham bilmez miyim senin parfüm konusundaki hassasiyetini :laugh:
29.03.2011 de başlayan bu serüvenden 29.03.2013 tarihinde ayrılıyorum...Her başlayışın bir bitişi vardır,ne zaman dönerim bilinmez o zamana kadar hoşçakal itsbeauty,dolu dolu geçirilen 2 yıl da herşey için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
CHACE
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Tem 02, 2011 11:15 pm

pinkgingham live without regrets kokusu inanılmaz güzel. ben de ferah, odunsu, ekşimsi, çiçekli (ama vanilyasız) kokulara bayılıyorum. eskiden bir always vardı, bilmiyorum hiç kokladın mı. ben ona aşıktım, avon kaldırdı ve maillerime rağmen getirmedi geri :P bu koku işte ona çok benziyor, eğer biliyorsan, çiçek bahçesi gibi kokuyor ama kesinlikle şekerli ve ağır değil.
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinkgingham » Cmt Tem 02, 2011 11:34 pm

o zaman onu sevebilirim sanırım. ben de şekerli ve vanilyalı kokulardan hoşlanmıyorum. today kullandım ben ama çok beğenmedim, always'i bilmiyorum, daha ben deneyemeden kaldırılanlardan o :)
chace bana bir sürü parfüm tavsiye etti, elimde listeyle gidip her gün üç tane deniyordum bir ara, deli diyeceklerdi artık o yüzden her gün farklı bir parfümeriye gitmeye çalışıyordum :laugh: bir de migreni tetikliyor bende ağır parfümler bu yüzden chanel kokularını sevemiyorum :confused: senin söylediğin kulağa hoş geliyor ama burna da hoş gelir mi acaba :laugh:
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen fiirdevs » Pzr Tem 03, 2011 9:26 am

bu internetteki katalog(k7) ne zamana kadar geçerli ?
Kullanıcı avatarı
fiirdevs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Tem 03, 2011 10:52 am

Son avon siparişlerim hepsini çok beğendim :yeah: Summer Breeze denen kremli vücut spreyi muhteşem kokuyor :love10:
Resim
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen green29 » Pzr Tem 03, 2011 1:08 pm

crysantheme güle güle kullan canım sumer breeze spreyden bende de var süper kokuyo gerçekten yapısı da güzel hafif bi nemlendirme sağlıyor :love10: a new gördüm orda hangi ürünü merak ettim ben göz farı bakım kitini almıştım ona benzettim kutusunu :)
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Tem 03, 2011 2:10 pm

green29 yazdı:crysantheme güle güle kullan canım sumer breeze spreyden bende de var süper kokuyo gerçekten yapısı da güzel hafif bi nemlendirme sağlıyor :love10: a new gördüm orda hangi ürünü merak ettim ben göz farı bakım kitini almıştım ona benzettim kutusunu :)

Canım doğru görmüşsün göz farı bakım kiti bakır rengi.Daha kullanmadım ama kullananlar genelde memnunmuş.Bir de gene Anew 50 spf yüz için güneş kremi aldım ondan da memnunum yapısı hafif,kolay emiliyor.
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Melal » Pzr Tem 03, 2011 3:46 pm

crysanthemen yazdı:
green29 yazdı:crysantheme güle güle kullan canım sumer breeze spreyden bende de var süper kokuyo gerçekten yapısı da güzel hafif bi nemlendirme sağlıyor :love10: a new gördüm orda hangi ürünü merak ettim ben göz farı bakım kitini almıştım ona benzettim kutusunu :)

Canım doğru görmüşsün göz farı bakım kiti bakır rengi.Daha kullanmadım ama kullananlar genelde memnunmuş.Bir de gene Anew 50 spf yüz için güneş kremi aldım ondan da memnunum yapısı hafif,kolay emiliyor.

anew'in spf 50 yüz kreminin içeriğinde paraben var mı?
morrmenekse.blogspot.com :)
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen green29 » Pzr Tem 03, 2011 4:08 pm

crysantheman ben smokey violet rengini aldım ama beyaz farı sert biraz yapı olarak zor sürülüyo sanki renklerinden tam emin olamadığımdan smokey violet aldım zaten renk seçeneği çok yok ;) bakır rengi nasıl canım?
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marjolaine » Pzr Tem 03, 2011 8:18 pm

pinkgingham haha keşke ekrandan koklatma şansım olsaydı :P parfüm zevklerimiz benzermiş, ben de oryantal kokuları sevmem, zaten always avon'daki hiçbi parfüm gibi kokmuyor. today ve tomorrow ona kıyasla çok ağır ve baharatlı, onları ben de sevmiyorum. yasemin kokusu seviyorsan estee lauder beyond paradise hayatımın kokusudur diyebilirim, böyle misler gibi yasemin kokusu olamaz yani :D

kızlar, çıktı mı emin değilim panoramada da olabilir, mega impact kalemlerden aldım. jel eyeliner'a benziyorlar, çok aşırı pigmentliler, yağ gibi kayıyorlar. bugün göz içinde denedim akma veya silinme yapmadılar. yarın da göz üstünde denicem bakalım, nasıl olacak :)
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Tem 03, 2011 9:24 pm

green29 yazdı:crysantheman ben smokey violet rengini aldım ama beyaz farı sert biraz yapı olarak zor sürülüyo sanki renklerinden tam emin olamadığımdan smokey violet aldım zaten renk seçeneği çok yok ;) bakır rengi nasıl canım?

Canım bendeki tam olarak 'rich copper' diye geçiyor 2 renk biri şampanya rengi diğeri bildiğin altın rengi gibi bir şey şuana kadar kullanmadım hiç hala.Ama elime sürdüm hakikaten yapısı sert.Aslında ben bunu daha çok altındaki far bazı için aldım;çünkü methini duydum çok far bazının.
Melal güneş kreminin içeriğine baktım paraben diye bir şey yazmıyor ama bir sürü kimyasal madde var maalesef.50 faktörlü bir güneş kreminde de doğal bir ürün olacağını zannetmiyorum ama :dontknow:
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pinkgingham » Pzr Tem 03, 2011 11:09 pm

Marjolaine yazdı:pinkgingham haha keşke ekrandan koklatma şansım olsaydı :P parfüm zevklerimiz benzermiş, ben de oryantal kokuları sevmem, zaten always avon'daki hiçbi parfüm gibi kokmuyor. today ve tomorrow ona kıyasla çok ağır ve baharatlı, onları ben de sevmiyorum. yasemin kokusu seviyorsan estee lauder beyond paradise hayatımın kokusudur diyebilirim, böyle misler gibi yasemin kokusu olamaz yani :D

kızlar, çıktı mı emin değilim panoramada da olabilir, mega impact kalemlerden aldım. jel eyeliner'a benziyorlar, çok aşırı pigmentliler, yağ gibi kayıyorlar. bugün göz içinde denedim akma veya silinme yapmadılar. yarın da göz üstünde denicem bakalım, nasıl olacak :)

yasemin severim evet, ama hangi koku olursa olsun buram buram kokmasın, sadece koklamasını istediğim insanlara koksun isterim :laugh: little white dress düşündüm bir ara, oryantal diyor ama yine de hafif gibi gelmişti, onu denedin mi?
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tuanna » Cum Tem 08, 2011 11:31 am

little white aldım ben ne çok hafif nede çok ağır yaz için ideal bide kalıcı geldi bana 30 tl fiyatı:)
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cicole » Pzr Tem 10, 2011 5:56 pm

kızlar avonun likit mineral fondöteni nasıl bileniniz var mı ?

Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen fiirdevs » Çrş Tem 13, 2011 8:48 pm

kızlar neler aldınız bu ayki katalogtan tavsiye ettiğiniz ürünler varmı? incandessence edp+şampuan+senses duş jeli olan seti almayı düşünüyorum ama incandessence edp yi çok önceden kuzenimde görüp denemiştim o zaman hoşuma gitmişti ama haatırlamıyorum nasıl bi kokuydu yaza uygunmu?
Kullanıcı avatarı
fiirdevs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen citirtii » Cmt Tem 16, 2011 1:48 pm

kızlar aldıklarımdan bahsedeyim fikir olsun
geçen ay ct rujlardan raisin wıne aldım rujlarım çok oldugundan tam boy değilde genelde numunesini alıyordum birkaç ay numunesi satılmadığından ta boy aldım turuncumsu kıremıt rengı galıba tam renk tarıf edemedım ama cok güzel bır rengı var yapısı mat olduğundan diğer serilere göre kalıcı sayılabilir

birde süper teklif köşesındekı gozlukten aldım beğendim ama hangi dolmuşa otobüse binsem aynı gözlükten görmek çok çok kötü neyse kendim kaşındım zaten susuyorum :toofunny: :toofunny:

supershock kalem kaldırılmadan almak istedim yumuşacık cok güzel ama kalıcılık bakımından öyle müthiş değil ama o yumuşaklık için bile kaldırılmayabilinirdi
courtney çanta : fiyatı çok ucuz olduğundann aldım görüntü güzel o fiyata göre ama dış kaplaması çok dandik bir iki aya kalmaz soyulur zaten değişiklik olsun diye aldım no problem :toofunny:
ct hem dudak hem de yanak için kullanılabilen balmlardan aldım powder pink rengi müthiş bir renk yapısı çok güzel öyle sıvımsı durmuyor pudralaşmıyorda tam istediğim gibi eylül katologunda fırsat katologunda iki tane almak istiyorum çok çok küçük çünkü
kpss mağduru :)
citirtii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen elif16 » Pzr Tem 17, 2011 2:21 am

panaroma da twilight sparkle göz kalemi mi gördüm sanki hani şu simli olan kalemden mi internetten baktığım için tam anlayamadım bilgilendiren olursa sevinirim :bye:
Kullanıcı avatarı
elif16
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkmkci » Pzr Tem 17, 2011 6:43 pm

crysanthemen,citirti <; güle güle kullanin.
Glimmersticks kaş kalemi,24K 4'lü göz farı nasıldır?
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cicole » Pzt Tem 18, 2011 8:31 pm

cicole yazdı:kızlar avonun likit mineral fondöteni nasıl bileniniz var mı ?

cevap verecek olanınız yok mu arkidişler :(

Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nehir86 » Sal Tem 19, 2011 6:14 pm

likit minerali bilmiyorum da cnm genel anlamda avonun fondotenleri güzel degil :confused:
şu panoramadaki pırıl pırıl gorunen farlar krem mi kızlar color trendin :blushing:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Tem 23, 2011 10:10 pm

kızlar normalde asla avon fondoten kullanmam diyordum. ama amerika sitesindeki yorumlara dayanamayıp smooth minerals sıvı fondoteni aldım. çok beğendim! muhtemelen hiç sevmem, parlak simli bir şey olur diyordum ama böyle bir duruş olamaz! satensi duruşu var ve adı gibi "smooth" duruyor. simli, parlak vs değil. ben nude rengini aldım açık buğday sarı tonluyum tam oldu. kapatıcılığı hafif-orta arası. ince sürebiliyorsunuz, hafif oluyor. gereken yerlere yoğun sürebiliyorsunuz. yüzde fondoten olduğu hiç belli olmuyor. şu yazın sıcağında akma filan da yapmıyor. valla 80 küsür liraya aldığım "lüks" bazı fondotenlerden daha çok beğendim. şoklardayım. :pray:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cicole » Pzr Tem 24, 2011 3:17 pm

marjo ben beyaz tenliyim sanırım ivory olur peki bişi sorcam benim cildim karma hatta bu sıcaklarda yağlıya daha yakın.. senin cilt tipin nedir ?
birde kızlar up to you parfümü kullanan var mı ben böyle çiçeksi hafif birazda kalıcı olmasını istiyorum yani pur blanca gibi çabucak uçmasın...

Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Melal » Pzr Tem 24, 2011 4:12 pm

Marjolaine yazdı:kızlar normalde asla avon fondoten kullanmam diyordum. ama amerika sitesindeki yorumlara dayanamayıp smooth minerals sıvı fondoteni aldım. çok beğendim! muhtemelen hiç sevmem, parlak simli bir şey olur diyordum ama böyle bir duruş olamaz! satensi duruşu var ve adı gibi "smooth" duruyor. simli, parlak vs değil. ben nude rengini aldım açık buğday sarı tonluyum tam oldu. kapatıcılığı hafif-orta arası. ince sürebiliyorsunuz, hafif oluyor. gereken yerlere yoğun sürebiliyorsunuz. yüzde fondoten olduğu hiç belli olmuyor. şu yazın sıcağında akma filan da yapmıyor. valla 80 küsür liraya aldığım "lüks" bazı fondotenlerden daha çok beğendim. şoklardayım. :pray:

smooth minerals serisi satıştan kalkmamış mıydı?
zaten smooth minerals serisinin tüm ürünleri çok güzeldi keşke kalkmasaydı.
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cicole » Pzr Tem 24, 2011 6:09 pm

melal cim marjonun bahsettiği hani yeni siyah kaplı mineral likit fondöteni varya onun çin demiş sanırsam yorumu yoksa benimde bildiğim toz fondöteni kalktı..bnde lip balmlrını çok seviyordum extra indirim kataloglarından aldım smooth nude u bu aykindede smooth shimmer ile pink var hanigisini alacağıma karar vermedim daha :laugh:

Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Marjolaine » Pzr Tem 24, 2011 6:19 pm

cicole, ivory de nude da olur, nude sarı ivory pembe, ona göre seçersin. benimki karma. eğer cildin yağlıysa üzerine pudra geçmen gerekir, pek yağlanmayı önleyebilecek bir fondoten değil bu.

melal; bu fondoten yazımda da belirttiğim gibi smooth mineral sıvı foundation adında ve katalogda satışta. bundan önce kalkan bir smooth minerals fondoten var mı bilmiyorum, hiç dikkat etmemişim, bu satılıyor hatta k8'de 100. sayfaya bakabilirsin 14,90 liraya aldım :bye:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cicole » Pzr Tem 24, 2011 7:48 pm

sağol marjo :kissmuch:

Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Melal » Pzr Tem 24, 2011 9:05 pm

Marjolaine yazdı:cicole, ivory de nude da olur, nude sarı ivory pembe, ona göre seçersin. benimki karma. eğer cildin yağlıysa üzerine pudra geçmen gerekir, pek yağlanmayı önleyebilecek bir fondoten değil bu.

melal; bu fondoten yazımda da belirttiğim gibi smooth mineral sıvı foundation adında ve katalogda satışta. bundan önce kalkan bir smooth minerals fondoten var mı bilmiyorum, hiç dikkat etmemişim, bu satılıyor hatta k8'de 100. sayfaya bakabilirsin 14,90 liraya aldım :bye:

pardon canm sıvı kelimesini gözden kaçırmışım.
bu fondöten karma ciltlerede oluyor mu?
kendime en son anew'in fondötenini aldım güzel beğendim ama nedense o fondöteni kullanınca iyide bir makyaj yapmak gerekiyormuş gibi hissediyorum.
ben daha çok doğal duran yüzüme hafif renk veren çünkü çok beyazım porselen gibiyim diyebilirim renksiz bişeyim yani doğal duran fondöten sürmemişim gibi duran bişey istiyorum.
çok fazla fondöten kullanan biri olduğum içinde gidip yüksek fiyatlı fondöten almak istemiyorum çünkü bugüne kadar hiç bir zaman fondöten bitiremedim hep bozulduğu için çöpü boyladılar.:)
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Melal » Pzr Tem 24, 2011 9:21 pm

avon'un panaroma dergisinde indirim broşüründe yer alan planet spa serisinin nemlendirici yüz maskesini kullanmış olanınız var mı?
planet spa'nın zeytinyağlı serisinin hemen hemen tüm ürünlerini severek kullandım ve saç maskesi ve vücur peelingini halen severek kullanmaktayım ama bu yüz maskesi nasıldır bilmiyorum alıp almamak konusunda kararsız kaldım eğer kullanmış olanınız varsa yorumlarınızı bekliyorum.:)
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cicole » Pzr Tem 24, 2011 11:09 pm

avonun up to you parfümü hakkında bi fikri oln var mı ? pur blanca gibi hemencecik uçmayan ama çiçek kokusu olsun istiyorumda...

Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Marjolaine » Pzt Tem 25, 2011 12:13 am

melal, canım ben çok beyaz değilim, hatta bu linke bak istersen, "light" rengiyim ben ve nude rengi bana tam oldu. http://www.sironasims.com/v2/wp-content/uploads/2008/08/dermalicious-sims2-skintone.jpg sen istersen ivory dene, belki o daha açıktır. bana göre şu anda varlığı belli olmayan en güzel, en hafif fondotenlerden biri. cidden çok beğendim ben duruşunu. zaten çok az miktarda uygulamak yetiyor, parmakla bile düzgün yayılıyor, yakından bakınca fondotenli durmuyor yüzüm. benim cildim karma, bana oluyor ama akşama doğru yağlanma yapabiliyor o yüzden pudra sürüyorum ben üzerine. cildinde yağlanma eğilimi yoksa pudra sürmene gerek yok :bye:

yüz maskesi fena değil bence. ama olmasa da olur benim için, daha iyilerini de kullanmıştım :bye:

cicole; aynen ben de öyle bir parfüm istiyorum. fergie'nin yeni çıkan outspoken intense parfümünü merak ediyorum ben de. :) bu arada tamamen çiçek kokusu istersen reese witherspoon'un serisinden live without regrets çiçek bahçesi gibi ferah kokuyor :)
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen karbeyaz33 » Çrş Tem 27, 2011 1:59 pm

cicole yazdı:avonun up to you parfümü hakkında bi fikri oln var mı ? pur blanca gibi hemencecik uçmayan ama çiçek kokusu olsun istiyorumda...

çok güzel bir koku ama aşırı bi kalıcılığı yok çiçek kokusu ne zaman sıksam arkadaşlarım övgü yağdırıyor kokuya purblanca gibi çabuk uçmasada çok kalıcı değil..
Kullanıcı avatarı
karbeyaz33
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cicole » Prş Tem 28, 2011 11:17 pm

sağol karbeyazcım bende dayanamayıp aldım :) şu yeni çıkan jel eyeliner görünümü veren kalemler hakkında ne düşünüyorsunuz? kullanan var mı??? bi sonraki katalogda..

Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen CHACE » Cum Tem 29, 2011 11:17 am

Melal ben çok önce çamur maskesi ve soyulan maskesini kullanmıştım:D Çamur maskesi cildi çok güzel arındırıyordu kesinlikle tavsiye ederim...Pirinç özlü maskesi de çok güzeldi...Birde zeytin yağlı maskesi vardı...Iykkkkk :pisik:
Kullanıcı avatarı
CHACE
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kkibele » Cum Tem 29, 2011 11:06 pm

cicole yazdı:sağol karbeyazcım bende dayanamayıp aldım :) şu yeni çıkan jel eyeliner görünümü veren kalemler hakkında ne düşünüyorsunuz? kullanan var mı??? bi sonraki katalogda..

ben gri rengini panoramadan aldım ve bugün kullandım. Gerçekten likit gibi ama bana sürümü zor geldi biraz ;) gözünüze sürerken gerçekten likit eyeliner gibi ıslak bir his uyandırıyor ama birkaç dakka içinde donup sabitleniyor. Ben de akma bulaşma yapmadı. Ayrıca çok kolay da temizleniyor. Benim için tek kötü yanı kontrolünün zor olmasıydı bir de sanki çabuk bitecekmiş gibi geldi ;)
Kullanıcı avatarı
kkibele
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen karbeyaz33 » Prş Ağu 04, 2011 8:51 pm

aslında avonun göz ürünleri çok akar şaşırdım siz böyle yazınca :scratch:
Kullanıcı avatarı
karbeyaz33
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kkibele » Cum Ağu 05, 2011 8:42 pm

aslında ben de hiç beğenmem avonun göz kalemlerini ama bunu beğendim diyebilirim ;)
Kullanıcı avatarı
kkibele
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mugene » Cum Ağu 05, 2011 9:49 pm

Marjolaine yazdı:kızlar, çıktı mı emin değilim panoramada da olabilir, mega impact kalemlerden aldım. jel eyeliner'a benziyorlar, çok aşırı pigmentliler, yağ gibi kayıyorlar. bugün göz içinde denedim akma veya silinme yapmadılar. yarın da göz üstünde denicem bakalım, nasıl olacak :)

Marjocum mega impact kalemlerle ilgili son yorumun nedir? supershock'un yerini tutar mı sence?
Kullanıcı avatarı
mugene
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen poisonwomen » Cmt Ağu 06, 2011 12:55 pm

ya daha dün başladı avon katalogu indirimli bir parfüm vardı stokta kalmadı diyor deli oldum.hep böyle mi oluyor :angryfire :angryfire :angryfire
http://cosmo-trend.net/
Kullanıcı avatarı
poisonwomen
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pelinuygund » Cmt Ağu 06, 2011 3:39 pm

indirim brosurunde cok guzel seyler buldum sanırım avona yıne temsılcı olacagım (eskıden temsılcıydım) cunku yakın cevremde satan kımse yok :s

yalnız sızlere bırkac sorum olacak cevaplarsanız cok sevınırım :)

temsılcılerden kayıt ucretı alınıyor mu?

onceden ıs bankasına otomatık odeme talımatı vermen gerekıyordu ugrasmalı ıslerdı kısacası hala boyle mı?
Kullanıcı avatarı
pelinuygund
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Ağu 06, 2011 7:06 pm

mügene, canım mega impactleri denedim, hatta uzun uzun denedim ve nefret ettim bu mega impact kalemlerin saçmalığından. akıyor. hiç gözde durmuyor. bütün göz kapağımı boyuyor! ardından göz altına, yanağa kadar ulaşıyor. göz içinde silinme yapmıyor demişim önceki yazımda ama o güne özel bir durumdu herhalde çünkü göz içinde hiç durmuyor. hatta blogda bir resim var göz içindeki siyah kalem silinmiş, mega impactin eseri o. ben böyle kötü bi kalem görmedim. verdiğim paraya yazıklar olsun :pisik: :tongue:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dofa » Cmt Ağu 06, 2011 7:44 pm

ben de supershock'tan alacaktım daha ne diye kaldırdılar anlamadım :pisik:
pelinuygund 8 -9 lira alıyorlar sanırım kayıt parası ben de bir arkadaşıma sormuştum. benim de etrafımda avon satan kalmadı ya :crybaby: kendim almak için temsilci olsam diyorum ama hiç becerebileceğim iş değil :laugh:
http://twitter.com/#!/dofa_
dofadofa
Kullanıcı avatarı
dofa
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pelinuygund » Pzr Ağu 07, 2011 8:31 am

bende temsılcı olmak ıstıyorum yenıden ama korkuyorum ne var ne yok gereksız alıcam kendımı tutamıycam dıye :)
Kullanıcı avatarı
pelinuygund
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mugene » Pzr Ağu 07, 2011 7:55 pm

Yorumun için teşekkürler Marjocum. Görünce çok ümitlenmiştim yen irenkleri gelecek diye ama olmadı. artık elimdeki supershock bitince yurtdışına çıkan birilerinden ud zero sipariş edicem :(
Kullanıcı avatarı
mugene
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir