Avon-5

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Avon-5

Mesajgönderen Melal » Prş Haz 30, 2011 12:28 pm

bugün kampanya 7'nin son siparişimin kolisi geldi 51 liracıklık sipariş vermiştim.:)

solutions serisinin ilk yaşlanma belirtileri spf20 içeren göz kremini aldım içeriğine baktım gayet güzel ayrıca krem roll-on başlıklı hoşuma gitti bakalım nemlendirmesi nasıl zamanla anlayacağım.
anew'in fondöteninden aldım bir çok kişiden baya bi methini duydum ve merak edip aldım bakalım nasılmış.:)
avon'un sitesinden fırsat köşesinden planet spa vücut peelingi aldım henüz kullanmadım ama kokusu şahane zaten planet spa zeytinyağlı serisinin çok seviyorum bu üründe stoklarda bitmeden almış oldum memnun kalırsam ve stokta olursa birkaç tane daha alabilirim.:)
bir de meme kanseri ile mücadele ürünlerinden kompakt ayna aldım şirin bir şey çok hoşuma gitti.:)
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pinkgingham » Cum Tem 01, 2011 11:46 am

arkadaşlar avon true glow parfüm kaldırıldı mı hani şu turuncu şişeli olan??
Gittiği yere kadar project pan :) Başlangıç: 6 Ağustos 2011 Biten ürün sayısı: 13
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lavie » Cmt Tem 02, 2011 8:27 pm

pinkgingham yazdı:arkadaşlar avon true glow parfüm kaldırıldı mı hani şu turuncu şişeli olan??

Evet,True Glow kaldırıldı.
lavie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CHACE » Cmt Tem 02, 2011 9:48 pm

Ben kaldırıldı diye biliyorum sen onu beğeniyor musun :)
29.03.2011 de başlayan bu serüvenden 29.03.2013 tarihinde ayrılıyorum...Her başlayışın bir bitişi vardır,ne zaman dönerim bilinmez o zamana kadar hoşçakal itsbeauty,dolu dolu geçirilen 2 yıl da herşey için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
CHACE
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinkgingham » Cmt Tem 02, 2011 10:36 pm

denemek istiyordum :laugh: odunsuymuş ama fazla odunsu değilmiş ferahmış gibi bir şeyler duymuştum bir arkadaşımdan, bakayım demiştim.
Gittiği yere kadar project pan :) Başlangıç: 6 Ağustos 2011 Biten ürün sayısı: 13
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cicole » Cmt Tem 02, 2011 10:39 pm

pinginghamcım odunsuları seviyorsan resee witherpoonunun şu üçlü laugh life love parfümlerinden biri odunsuydu ben laughu kullanıyorum oldukça ferah ve kalıcı bi bak testerını bi yerlerden bulabilirsen true glow u ben burda bi ezcanede kız var daha evvelden almış satılmıyor öyle duruyo fiyatıda 25 lira bişi yazıyodu üstünde hiç bakmadım :/
Kristen Stewart gibi kirpiklerim ve Beren Saat'inki gibi kalın ve sık telli saçlarım olmasını istiyorsam suç benim mi (=
http://twitter.com/#!/cicolsun
http://cicole.blogspot.com/
BENİM BEDENİM, BENİM KARARIM.
Kullanıcı avatarı
cicole
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pinkgingham » Cmt Tem 02, 2011 10:46 pm

aslında chace beni iyi bilir, ben parfüm beğenemiyorum kolay kolay :laugh: odunsu da sevmem pek, daha çok ferah, ekşi, meyveli kokular, ya da miskli çiçek severim. treselle favori kokum mesela avondan, öyle söyleyeyim. onu ucuz bulursam denemek istiyordum 30 liraya alırım, beğenmezsem de bir şekilde bitiririm diye. :) simple elements düşünüyordum bir de :dontknow:
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen CHACE » Cmt Tem 02, 2011 10:58 pm

Pinkgingham bilmez miyim senin parfüm konusundaki hassasiyetini :laugh:
29.03.2011 de başlayan bu serüvenden 29.03.2013 tarihinde ayrılıyorum...Her başlayışın bir bitişi vardır,ne zaman dönerim bilinmez o zamana kadar hoşçakal itsbeauty,dolu dolu geçirilen 2 yıl da herşey için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
CHACE
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Tem 02, 2011 11:15 pm

pinkgingham live without regrets kokusu inanılmaz güzel. ben de ferah, odunsu, ekşimsi, çiçekli (ama vanilyasız) kokulara bayılıyorum. eskiden bir always vardı, bilmiyorum hiç kokladın mı. ben ona aşıktım, avon kaldırdı ve maillerime rağmen getirmedi geri :P bu koku işte ona çok benziyor, eğer biliyorsan, çiçek bahçesi gibi kokuyor ama kesinlikle şekerli ve ağır değil.
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinkgingham » Cmt Tem 02, 2011 11:34 pm

o zaman onu sevebilirim sanırım. ben de şekerli ve vanilyalı kokulardan hoşlanmıyorum. today kullandım ben ama çok beğenmedim, always'i bilmiyorum, daha ben deneyemeden kaldırılanlardan o :)
chace bana bir sürü parfüm tavsiye etti, elimde listeyle gidip her gün üç tane deniyordum bir ara, deli diyeceklerdi artık o yüzden her gün farklı bir parfümeriye gitmeye çalışıyordum :laugh: bir de migreni tetikliyor bende ağır parfümler bu yüzden chanel kokularını sevemiyorum :confused: senin söylediğin kulağa hoş geliyor ama burna da hoş gelir mi acaba :laugh:
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen fiirdevs » Pzr Tem 03, 2011 9:26 am

bu internetteki katalog(k7) ne zamana kadar geçerli ?
Kullanıcı avatarı
fiirdevs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Tem 03, 2011 10:52 am

Son avon siparişlerim hepsini çok beğendim :yeah: Summer Breeze denen kremli vücut spreyi muhteşem kokuyor :love10:
Resim
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen green29 » Pzr Tem 03, 2011 1:08 pm

crysantheme güle güle kullan canım sumer breeze spreyden bende de var süper kokuyo gerçekten yapısı da güzel hafif bi nemlendirme sağlıyor :love10: a new gördüm orda hangi ürünü merak ettim ben göz farı bakım kitini almıştım ona benzettim kutusunu :)
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Tem 03, 2011 2:10 pm

green29 yazdı:crysantheme güle güle kullan canım sumer breeze spreyden bende de var süper kokuyo gerçekten yapısı da güzel hafif bi nemlendirme sağlıyor :love10: a new gördüm orda hangi ürünü merak ettim ben göz farı bakım kitini almıştım ona benzettim kutusunu :)

Canım doğru görmüşsün göz farı bakım kiti bakır rengi.Daha kullanmadım ama kullananlar genelde memnunmuş.Bir de gene Anew 50 spf yüz için güneş kremi aldım ondan da memnunum yapısı hafif,kolay emiliyor.
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Melal » Pzr Tem 03, 2011 3:46 pm

crysanthemen yazdı:
green29 yazdı:crysantheme güle güle kullan canım sumer breeze spreyden bende de var süper kokuyo gerçekten yapısı da güzel hafif bi nemlendirme sağlıyor :love10: a new gördüm orda hangi ürünü merak ettim ben göz farı bakım kitini almıştım ona benzettim kutusunu :)

Canım doğru görmüşsün göz farı bakım kiti bakır rengi.Daha kullanmadım ama kullananlar genelde memnunmuş.Bir de gene Anew 50 spf yüz için güneş kremi aldım ondan da memnunum yapısı hafif,kolay emiliyor.

anew'in spf 50 yüz kreminin içeriğinde paraben var mı?
morrmenekse.blogspot.com :)
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen green29 » Pzr Tem 03, 2011 4:08 pm

crysantheman ben smokey violet rengini aldım ama beyaz farı sert biraz yapı olarak zor sürülüyo sanki renklerinden tam emin olamadığımdan smokey violet aldım zaten renk seçeneği çok yok ;) bakır rengi nasıl canım?
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marjolaine » Pzr Tem 03, 2011 8:18 pm

pinkgingham haha keşke ekrandan koklatma şansım olsaydı :P parfüm zevklerimiz benzermiş, ben de oryantal kokuları sevmem, zaten always avon'daki hiçbi parfüm gibi kokmuyor. today ve tomorrow ona kıyasla çok ağır ve baharatlı, onları ben de sevmiyorum. yasemin kokusu seviyorsan estee lauder beyond paradise hayatımın kokusudur diyebilirim, böyle misler gibi yasemin kokusu olamaz yani :D

kızlar, çıktı mı emin değilim panoramada da olabilir, mega impact kalemlerden aldım. jel eyeliner'a benziyorlar, çok aşırı pigmentliler, yağ gibi kayıyorlar. bugün göz içinde denedim akma veya silinme yapmadılar. yarın da göz üstünde denicem bakalım, nasıl olacak :)
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen crysanthemen » Pzr Tem 03, 2011 9:24 pm

green29 yazdı:crysantheman ben smokey violet rengini aldım ama beyaz farı sert biraz yapı olarak zor sürülüyo sanki renklerinden tam emin olamadığımdan smokey violet aldım zaten renk seçeneği çok yok ;) bakır rengi nasıl canım?

Canım bendeki tam olarak 'rich copper' diye geçiyor 2 renk biri şampanya rengi diğeri bildiğin altın rengi gibi bir şey şuana kadar kullanmadım hiç hala.Ama elime sürdüm hakikaten yapısı sert.Aslında ben bunu daha çok altındaki far bazı için aldım;çünkü methini duydum çok far bazının.
Melal güneş kreminin içeriğine baktım paraben diye bir şey yazmıyor ama bir sürü kimyasal madde var maalesef.50 faktörlü bir güneş kreminde de doğal bir ürün olacağını zannetmiyorum ama :dontknow:
Kullanıcı avatarı
crysanthemen
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pinkgingham » Pzr Tem 03, 2011 11:09 pm

Marjolaine yazdı:pinkgingham haha keşke ekrandan koklatma şansım olsaydı :P parfüm zevklerimiz benzermiş, ben de oryantal kokuları sevmem, zaten always avon'daki hiçbi parfüm gibi kokmuyor. today ve tomorrow ona kıyasla çok ağır ve baharatlı, onları ben de sevmiyorum. yasemin kokusu seviyorsan estee lauder beyond paradise hayatımın kokusudur diyebilirim, böyle misler gibi yasemin kokusu olamaz yani :D

kızlar, çıktı mı emin değilim panoramada da olabilir, mega impact kalemlerden aldım. jel eyeliner'a benziyorlar, çok aşırı pigmentliler, yağ gibi kayıyorlar. bugün göz içinde denedim akma veya silinme yapmadılar. yarın da göz üstünde denicem bakalım, nasıl olacak :)

yasemin severim evet, ama hangi koku olursa olsun buram buram kokmasın, sadece koklamasını istediğim insanlara koksun isterim :laugh: little white dress düşündüm bir ara, oryantal diyor ama yine de hafif gibi gelmişti, onu denedin mi?
Kullanıcı avatarı
pinkgingham
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tuanna » Cum Tem 08, 2011 11:31 am

little white aldım ben ne çok hafif nede çok ağır yaz için ideal bide kalıcı geldi bana 30 tl fiyatı:)
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir