İnnova

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: İnnova

Mesajgönderen leylak34 » Sal Ağu 26, 2008 7:04 pm

Merhaba

Ben innova'nın çilek aromalı dudak parlatıcısından geçen hafta aldım, çok hoşuma gitti. Fiyatı da çok uygundu. Tavsiye ederim.
leylak34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Kas 05, 2008 11:12 am

Dudak dolgunlaştırıcını kullanan var mı kızlar. Su aralar baya bı dıkkatımı çektı de
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dragonfly » Cum Kas 14, 2008 5:34 pm

blush yazdı:Dudak dolgunlaştırıcını kullanan var mı kızlar. Su aralar baya bı dıkkatımı çektı de

benim kardeşim kullanmıştı.ilk sürümde mucize beklmek hata olur sanırım.bir kaç kullanım sonra dudak cizgilerini biras dha belirgin ediyor :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
dragonfly
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Cum Kas 14, 2008 5:41 pm

dragonfly ,
Tesekkur edrım cnm. Benım dudaklarım bıraz dolgun sayılır ama yas ılerlıyor ve bu dolgunluğu kaybetmesını ıstemıyorum. İnce dudaklarda performans almak daha zor sanırım.
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen RiverG » Cum Kas 14, 2008 5:49 pm

Alerjik bir cilde sahip değilim buna rağmen Innova nın makyaj temizleyicisi korkunç alerji yaptı yüzümde. Geri götürüp bağırdım bir de çünkü bana da başka bir şeyler bakarken resmen zorla kakalamışlardı. Şimdi yanıma Innova standından kim gelse tersliyorum. Sanırım Innova nın satış primleri yüksek o yüzden tezgahtarlardan ne isterseniz isteyin ille Innova ürünleri gösteriyorlar.
Kesinlikle tavsiye etmiyorum kullanmış biri olarak. Ürünleri hakikaten kötü.
Kullanıcı avatarı
RiverG
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dragonfly » Cum Kas 14, 2008 6:01 pm

blush yazdı:dragonfly ,
Tesekkur edrım cnm. Benım dudaklarım bıraz dolgun sayılır ama yas ılerlıyor ve bu dolgunluğu kaybetmesını ıstemıyorum. İnce dudaklarda performans almak daha zor sanırım.

rica ederim canım.bi ara bende dudak dolgunlaştırıcılara takmıştım.araştrdığımda lip fusion die bi markaydı sanırım onu bulmuştum.fiyatı baya yüksekti.alşveriş merkezinde testerdan denedim hmn dudağım karıncalandı şişti :) :) alışık değilm ya öle dolaşmak bana cok acayip gelmişti :blushing:
2 saat sürdü ama etkisi :love10:
Kullanıcı avatarı
dragonfly
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen JiYuU » Cum Kas 14, 2008 6:57 pm

RiverG yazdı:Alerjik bir cilde sahip değilim buna rağmen Innova nın makyaj temizleyicisi korkunç alerji yaptı yüzümde. Geri götürüp bağırdım bir de çünkü bana da başka bir şeyler bakarken resmen zorla kakalamışlardı. Şimdi yanıma Innova standından kim gelse tersliyorum. Sanırım Innova nın satış primleri yüksek o yüzden tezgahtarlardan ne isterseniz isteyin ille Innova ürünleri gösteriyorlar.
Kesinlikle tavsiye etmiyorum kullanmış biri olarak. Ürünleri hakikaten kötü.

kesinlikle katılıyorum cnm ürünleri hiç te güzel olmamasına ragmen neredeyse zorla satacaklar dün de bana yine innova önermeye kalkıyorlardı ki lafı agızlarına tıkadım :pisik:
Kullanıcı avatarı
JiYuU
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xgirl » Cum Kas 14, 2008 7:21 pm

kızlar sizin dediğiniz ürünleri denemedim ama göz kalemlerini çok beğeniyorum göz içine sürebildiğim ender kalemlerden biri innova fiyatı da çok uçuk değil :blushing:
Kullanıcı avatarı
xgirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lenin » Cum Kas 14, 2008 7:25 pm

ben de katılıyorum. ağustos ayında kadıköyde t-shop denen kozmetik dükkanında satıcı bayan ille de innova bitkisel özellikli bilmem ne diyip gözmakyaj temizleyici, makyaj temizleyici, allık, far paleti sattı. makyaj temizleyicileri beş para etmez. kullanmadığım için çöpe attım .allık da tam fiyasko .bir daha asla almam innova.sadece nemlendiricisi var moist diye eh fena değil bir daha asla almam. şu satıcı kişiler yüzünden innova ve lorealden nefret ediyorum.
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nopsis » Cum Kas 14, 2008 7:37 pm

innova en sevmediğim marka....bar farı allığı vardı bende kullanmadım,hiç kalıcı değil..innovanın olduğu standa yaklaşamıyorum satış elemanları o kadar yapışkanki :tongue:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nopsis » Cum Kas 14, 2008 8:09 pm

yanlışlıkla bar yazmışım :) sadece far ve allığını kullandım :tongue:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lenin » Cum Kas 14, 2008 11:05 pm

innovaya verdiğim paraya yazık :crybaby:
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Cum Kas 14, 2008 11:32 pm

bn hiç kullanmadım ama arkadaşım güya matlaştıran! fondötenini kulanıdou..cildi vıcık vıcık parlıodu yağdan..hemde 4 sene önceydi bu olay ve 45 milyon mu ne vermişti o fondtene öyle diodu yani bilemicem..maybelline in 14 ytllik fondöteni bile ondan daha iyi kesinlikle..defalarca söledik kullanma bunu diye dinleemdi ve yüzü berbat oldu...kesinlikle almam..o kadar parayı hakedicek bi marka deil.. bana da geçen gün onun bitkisel akne maskesini kakalamaya çalıştı satıcı, allahım ne dil döktü ya dakikalarca..almıcam dedikçe üstüme gelio..dediğiniz gib bencede kar marjı yüksek bu markanın, ondan ısrar ediolar..
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sonne » Sal Şub 24, 2009 12:56 am

rujunu aldım 2 tane gloss.bronz ve açık pembe.gayet güzel renkleri ve tonları.parlak.allık fırçası ve pudra fırçası da gayet güzel.yıkanabilir.gerçek kılmış.başka bişeyini de almadm.aldıklarımdan da memnun kaldım.
sonne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Sal Şub 24, 2009 8:05 am

göz altı kapatıcısını kuzenim kullanıyodu şiddetle tavsiye etti çok güzel duruyodu bende denemek için aldım ..Memnun kaldım gerçektende 2.kez bi concealerden memnun kalıyorum ....Ama factorlu güneş kremlerini annem almıştı tam bir felaketti :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sindela » Cum Şub 27, 2009 6:07 pm

Bende bugün concealer aldım innovadan gayet memnunum hatta baya bi iyi diyebilirim allıkları ve glosslarıda hoş ama kızlar haklısınız cilt bakımı ürünlerinde innova tam bir fiyasko...3 sene önce kullandım bi daha asla almam bir iki tane sivilcem vardı mahvetti yüzümü sivilcelrimi daha beter hale getirdi ayrıca nemlendiricisinin makyaja hazırladığı da yalan daha da parlam yapıyo cilt ve makyajı kusuyo... :tongue:
sindela
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marjolaine » Cum Şub 27, 2009 9:32 pm

allık fırçası güzel bence lydia ;)
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Cum Şub 27, 2009 10:24 pm

heheh valla ürünlerini ben de beğenmiyorum, bi de satış elemanları çok yapışkan oluyo :) en iyisi yine de almadan önce bi elinde dene canım ya alıp da memnun kalmazsan üzülürüm sonra :blushing:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ece89 » Sal Mar 17, 2009 9:22 pm

bi mineral pudra almaya gittim 150 lira odedim ciktim :dontknow:

simdi loreal mineral pudra aldim kizlar
sonra bi de kapatici istedim ordaki bayan innova onerdi surdu yuzume ve goz altima guzel durdu yani
hic putur putur falan da olmadi

sonra kucuk bi roll on tarzinda bisey onerdi gunde 3 kez falan sivilcelerinin uzerine sur dedi o da innova marka...spot-zap adi

bi de maske verdi onu da haftada bir siyah noktalarinin oldugu yerlere sur dedi.o da... mask beautenova
sadece maskenin ozel bi fircasi varmis yumusacik ama maskeden pahaliydi masallah :toofunny:
ama siz cok kotulemissiniz markayi sogudum bende:( bu urunlerini kullanan var mi???

ama kadin hic oyle yapiskan falan deildi cok iyiydi...yani bana loreal pudra alma bak innova dan vereyim demedi hatta illa benden al falan da demedi
sivilcelerin ve siyah noktalarin var azicik bakimla duzelirler cildin cok sorunlu deil dedi paran yoksa ismini yazayim paran oldugunda baska yerden alirsin ama mutlaka iyi bak cildine dedi

sonra ne ile nemlendiriosun dedi olay in nemlendiricisi var yagsiz dedim tamam onu kullan dedi yagsiz oldugu surece sorun yok dedi.innova vereyim die tutturmadi yine

yani kisacasi kadin gereksiz biseyler satmaya calisan biri gibi gelmedi bana degisik markalardan da onerdi paran yoksa paran olunca baska yerden al falan demesi yani ne bileyim
o yilisik illa bunu al diyenlerden deildi herseyin iyisini onerdigini dusunuyorum
insallah memnun kalirim :)) sizlere de haber ederim cnm :huggs:
Kullanıcı avatarı
ece89
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bidibidi » Pzt Mar 23, 2009 10:07 pm

bana bu innovacılardan fenalık geldi. artık onlar yüzünden markanın adını ble duymaya tahammülüm yok. bugün adını vermek istemediğm bir mağazada yine aynı şey oldu. birkaç ürün alıp çıkacaktım. ihtiyacım olan birkaç şey vardı sadece ve ben direk bildiğim markalara yöneldim. buyrun ne bakmıştınız dedi ordaki bayan. temizleyici bakıyorum dedim ama direk başka standa bakıyorum yani... ''innovada şu var bu var ... ''diyince yok dedim bana innova önermeyin lütfen dedim. sonra hemen ''aa neden ama şöle muhteşem ürün böyle harika bir ürün neden düşünmüyosunuz'' diye başladı... daha önce da aynı mağazada aynı konudan dolayı satışçı arkadaşlarla innova yüzünden tartıştığım için dinler gibi yapıp (kibarlığımı sakinliğimi korumaya çalışıyorum hala yani) tekrar başka ürünlere yöneldim... kadın hala vazgeçmiyor ona soru da sormama rağmen peeling verelim mi diyo bi bakıorum innova marka elinde. onu verelim mi bunu verelim mi. ya ben sırf sen satıştan pirim alcaksın diye elime tutuşturduğun ürünü almak zorunda değlim. ayrıca markadan soğuttular resmen. yani merak edip de deneyecek olsam inanın ki ondan da vazgeçtim o kadar gıcıklaştılar ki artık. nasıl bir pazarlama stratejisi bu anlamıyorum insanlar aptal mı. baştan demişim innova düşünmediğimi niye ısrar ediyosun. sonra da yine malum tartışmayı yaşadık tabi ben patladım ve tabi savunmaları hazır, ısrar etmiyomuş işini yapıyomuş işi tavsiyede bulunmakmış. çok itici oluyorsunuz böyle yaparak dedim. ayy neyse kızlar çok sinirlendim böyle başına gelen vardır heralde benim gibi. napıcaz bu kozmetikteki bilmiş satıcı bayanları ya. iyileri ne kadar az denk geliyo. müşteriye böyle davranılmamalı diye düşünüyorum. yani o mağazaya ihtiyacın olan şeyi almaya gidiyosun bambaşka şeyleri satmaya çalışıyolar, ne kadar zengin olursa olsun müşteri aptal mı. boş anına denk getriyolar bir de insanların. alışveriş zevkimizi de mahvediyolar. ama innovacıları bi kenara ayırmak lazım gerçekten artık bu kaçıncı. aşmış durumdalar kendilerini yani...
Kullanıcı avatarı
bidibidi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ccek » Sal Nis 28, 2009 3:01 pm

SOFIALOREN yazdı:turk markasımı degılmı bılmıyorum ama ben daha once kremıyle tonık ve temızleme sutunu kullanmıstım hıc bır ıse yaramadıgı kesın.

ben de temizleme sutunu kullanmistim 2-3 yil kadar once.sivilce cikarmisti.sanirim cilt bakiminda iyi degiller.cunku forumu okudugumda bir takim makyaj malzemelerinden memnun kalanlar var gbi gorunuyor :kissmuch: mesela allik ve rujlarindan ;) ben yine de tavsiye etmem. :dontknow:
ccek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ccek » Sal Nis 28, 2009 3:04 pm

bidibidi;

aynisini bana da yapmislardi.karasiz kalmistim kiz da beni innovaya yonlendirmisti.prim mi aliyolardir nedir :)
En son Pixie79 tarafından Sal Nis 28, 2009 3:33 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı yapmayınız
ccek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jalapeno » Çrş May 13, 2009 5:36 pm

Olumsuz eleştirilere tamamen katılıyorum arkadaşlar... :tongue:

geçende büyük bir tongaya düşüp 4lü farını aldım ama daha kötü bir şey görmedim...renkler cildime de gitmedi, iki üç kez sürünce farın altından daha sert bir doku çıktı...bir de yanma yaptı göz kapağında...

bugün değiştirdim çok şükür...halden anlayan bir kozmetik dükkanı olması beni çok sevindiriyor..(CosmoWorld) :yeah:

bildiğimden şaşmadım, Pastel'imden aldım...bir de Maybelline den kapatıcı aldım...

İnnovaya 25 lira vermiştim bir de pahalı yani terbiyesizler... :dontknow:
jalapeno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen myra » Cum May 22, 2009 9:04 am

eğer aynı innovadan söz ediyorsak :confused: doğal kil maskesini almıştım tüpde.. çok memnun kalmıştım
Kullanıcı avatarı
myra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rosejam » Cum May 22, 2009 11:53 am

geçen gün arkadaşımla hobby kozmetiğe gittik güneş koruyucu nemlendirici vs almaya..kaddın innova... der demez AY istemiorum innova fln berbat bi marka ya önerip durmaın dedim :laugh: :laugh: ohhhhh öle bi rahatladım ki ay yeter her girdiim yerde innova innova çok aptal gereksiz kalitesiz bi marka..kadının yanımızdan bi ayrılışı vardı görmeliydiniz :toofunny:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sochic » Cum May 22, 2009 12:09 pm

ay kızlar ben de acaba bana mı denk gelio bu tipler die merak ediodum su innovacılar ne kadar cokmuş meğerse. gercekten de bişi soruosun hemen innova standına yöneliolar anlamıorum nedir bu zorla satmaya calışıolar yok ürünümüz şöyle güzel yok böyle kaliteli.ne zaman innova diyecek olsalar hemen aman kalsın diyorum.jalapeno canım o 4lü farlardan zamanında anneme kakalamışlar nasıl gereksiz bi ürün anlatamam renk uyumu die bişi yok zaten farların kalıcılığı dokusu berbat ölece duruo. :angryfire
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jalapeno » Pzr May 24, 2009 7:50 pm

evet canım...
ben simsiz pembe tonlarda far bakıyoruuuu dememe kalmadı, elime tutuşturdu kız İnnovayı... :) :angryfire
sanki her şeyin güzeli İnnovada varmış gibi davranıyorlar...

bu değiştirdiğim üründen sonra, çok alakasız bir ürün almaya gittim kozmetikçiye, temizleyici alıcaktım, Neutrogena'ya bakıyorum yani, elimde kağıt var, kız gitmiş İnnova geitrmiş elinde anlatmaya başladı...
La Havle dedim... :tongue:
:pisik:

Almadım tabii :shh:
jalapeno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen llorona » Pzt Haz 15, 2009 11:44 pm

:laugh: siz bu kadar satıcı bayanlardan şikayet etmişsiniz. bende geçen gün eczanede innova ürünlerini görünce adı tanıdık geldi, forumda adı geçen organik ürünlerden biri sandım. eczanenin sahibine sordum bunlar organikmiydi die, o da bilmiyomuş bana broşür vardı bide üstüne internetten bulursunuz siz dedi :)
sizinkinin tam zıttı bi durum :laugh:

yalnız annemde güneş koruyucusunu almış ve hakkaten güneşten korunması gerekiyo, üzüldüm şimdi. bi işe yaramaz mı bu krem :dontknow:
Kullanıcı avatarı
llorona
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen myra » Sal Haz 16, 2009 10:17 am

ben geçen hafta innova güneş koruyucu aldım memnunum :) ama genelini bilemem tabi ürünlerin
Kullanıcı avatarı
myra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen asliatak » Cum Haz 19, 2009 11:44 am

innovadan bende nefret ediyorum artık çünkü neden?bir keresinde girdiğim kozmetikçide çoklu far paleti alacaktım hemen innovanın şu paleti öneririm fiyatı da uygun muygun dediler ok dedim aldım.farı için asla laf edemem çok güzel!bir gidişimde peeling istiyorum dedim roc ürünlerine bakıyorum satıcı hemen ayyy innovanın çok güzel peelingi öneririm modlarında hem daha uygun fiyatı bilmem ne neyse yedik!o peeling ne biçim birşeytir!neyse mecburiyetten kullandım.yine aynı kozmetikçiye gidişlerimden biri daha eyeliner bakıyorum aklımda marka belli maybelline standa dğru yöneldi kız demez mi innovanın da çok güzel bir bakın isterseniz.ay yok kesinlikle bakmak bile istemiyorum dedim kız bozuldu banane bozulsun :toofunny: bal gibi anladı yaptığı her ürün satışınıdan prim kazandığını bildiğimi :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
asliatak
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen imcerenimo » Prş Ağu 27, 2009 4:14 pm

yapışkan satıcılar gerçekten insanı markadan soğutabilior ama benm başıma daha öle bşe gelmedi innova ile ilgli.. hep kendm standa gidp aldım..temizleme köpüğünü,toniğini,kil maskesini ve gözaltı kapatıcısını kullanıorum çok da memnunum,temizleme jeli de ii ayrıca.. daha önce clnique setini ve neutrogena setini kullanmıştım,innova hepsnden iyi geldi,ciltten cilde değişiyor tabi,ama bnce innova hafif ve hassas ciltler içn ii bi marka,daha pahalı ve ii markalar var tabi ama cliniqueye o kadar para verdm yaramadı,bazen hiç de belli olmuo yani hangi markann ii gelceği..
imcerenimo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merqure » Pzt Eyl 28, 2009 11:14 pm

4 yıl önce yüz temizleme jeli,toniği,maskesi ve nemlendiricisin almıştım,jel ve nemlendirici eh işte dedirtir,toniği normaldi,maskeyi düzenli uygulayamadan kurudu gitti :( 2 yıl önce glossunu ve 4lü far paletini almıştım,glosu iyi öyle yapış yapış da yapmıyor(ki yapış yapış olanları hiç sevmem) kalıcılığı da iyi,far paleti ise olduğu gibi duruyor(ki far kullanmayı çok severim)renk vermedi,sürülmedi,kalıcı değil...ama tekli farlarından memnun olanları duymuştum...geçen yıl da rujunu aldım,kesinlikle rujlarını tavsiye ederim,hem dokusu hem renklerinin canlılığı muhteşem!!pek yabancı marka kullandığımı söyleyemem,ama ne nivea ne max factor nede lorealle kıyaslanır,hepsini tek geçer!! :love10: yumuşacık kaldı dudaklarım,ve de kalıcıydı,çok hoş bi pembesini kullanmıştım,yazın sıcakta kırıldı ama atmaya kıyamadım,fırçayla süremeye devam :banana:
Lancome effacernes kapatıcımı, YSL touche eclat ımı, İnglot gel eyeliner no:77 ve no:90 ı ve İnglot far paletimi satıyorum,isteyenler özel mesajla yada satış bloğumdan ulaşabilirler http://merquresnew.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
merqure
BaKımLı
BaKımLı

Konum: izmir - earringsandgreen blogspot - merquresnew blogspot(satış)

Mesajgönderen jasss » Sal Eyl 29, 2009 10:47 pm

makyaj fırça setini aldım ben de. idare eder :)
Kullanıcı avatarı
jasss
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merqure » Pzr Eki 18, 2009 8:30 pm

dün de allığını hacim veren rimelini şeftalimsi rujunu ve köpük temizleyicisini aldım.allığı bence gayet kalıcı,makyajımda pudra-fondoten gibi baz görevi görecek ürünler kullanmam,ona rağmen sabah sürmüştüm,akşama sadece çok az bi rengi açılmıştı,çok az uçmuş yani..ruju zaten çok iyi bence...vede maskarası,önce colossal fln almayı düşünmüştüm maybellineden ama bi deneyeyim dedim testerı yeni açtılar önümde,ve bence o fiyata çok süper bi ürün..elimde başka maskara olduğu için daha benimkini açıp kullanmadım,gün boyunca nasıl oulyor bilemiyorum yani,ama testi geçti benden(ki kolay kolay maskara beğenmem ben) bu arada %30 indirime girmiş,hepsine 60 kusur ödedim :banana: :banana:
Lancome effacernes kapatıcımı, YSL touche eclat ımı, İnglot gel eyeliner no:77 ve no:90 ı ve İnglot far paletimi satıyorum,isteyenler özel mesajla yada satış bloğumdan ulaşabilirler http://merquresnew.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
merqure
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nurkelebek » Cmt Eki 24, 2009 6:10 pm

merguere rimelini kullanmaya başladın mı?dolgunluk açısından nasıl?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merqure » Pzt Eki 26, 2009 11:39 pm

başlamadım nurkelebekcim,elimde deborahınki var,bitmesine de en az 30 kullanım fln var,o yüzden açmadım daha innovanınkini...ama parfümeride testerını denediğimde-ki gerçekten yeni açılmıştı,yumuşacık ve de ağırdı çok-memnun kalarak almıştım...kullanmaya başladığımda istersen buraya yazabilirim yada ö.m atabilirim
Kullanıcı avatarı
merqure
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nurkelebek » Sal Eki 27, 2009 10:19 am

tamam canım bekliyorum yorumunu..tşkler şimdiden..
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merqure » Sal Eki 27, 2009 11:13 am

rica ederim nurkelebekcim,ne demek :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
merqure
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen OhLaLa » Prş Kas 05, 2009 5:34 pm

Innova'nın bi far paletini hediye etmişti arkadaşlarım.. Yani çok beğenilen bi rengi falan varsa kullanılabilinecek bişey ama süper kaliteli, harika diyemem.. yada özellikle tavsiye etmem.. ama yinede dediğim gibi, çok harika olmasada, çok da berbat değil, denenebilir..
OhLaLa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merqure » Cmt Kas 07, 2009 12:43 pm

nurkelebek bugün açtım rimeli,bence çok güzel başarılı bi rimel..hani bazı markalar vardır ya(nivea özellikle) testerını denersin çok iyidir,rimeli alır eve gelirsin testerla alakası yoktur...bu kesinlikle öyle değil...ilk katı sürüp bi baktım tek tek ayırmış renk vermiş hafif de dolgun..hemen ikinci katı geçtim ve sonuç bence mükemmel...bakalım gün boyunca kullanınca nasıl olacak,daha bilmiyorum ama ne topaklanma yaptı sürerken ne de birleştirip yapıştırdı kirpiklerimi..dolgun dolgun çok hoşuma gitti benim :) :banana: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
merqure
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen imcerenimo » Cmt Oca 09, 2010 10:35 pm

6 ay önce almıştm innovann köpüğünü toniğini vs,hala btmedi ama sıkıldm:( bi zarrnı grmedm ama içnde parfm var msela köpüğün,tonkte alkollü,dşnüorum da ne gerek var yani,içerği daha ii şeler alırım daha ii,btsn de la roche posay alcamm.. ama maskesi beutanova baya ii,göz altı kapatıcısı da idare eder..
imcerenimo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sindela » Cmt Oca 09, 2010 11:14 pm

son zamanlar beatunova maskesini çok fazla duymaya başlaıdm bu kadar iyimi gerçekten ya :confused:
sindela
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Cmt Oca 09, 2010 11:15 pm

evet çok iyi :yeah:
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen anybodyy » Cmt Oca 09, 2010 11:27 pm

innovanın maskesi kesinlikle süper sivilceleri dahi kurutuo :love10:
Kullanıcı avatarı
anybodyy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen imcerenimo » Pzr Oca 10, 2010 4:15 pm

maske baya ii gerçektenya,bn btnce clinique aldım pşmanm msela:( clinique btnce yne innova alcam,ama bde nuxe çok iiymiş die duydum kendmi tutamayıp belki onu denerm önce:):)
imcerenimo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pentagram » Pzr Oca 10, 2010 4:17 pm

benimde bodyshop maskem bitmek üzere innovaya bakıcam.
anybodyycim fiyatını hatırlıyormusun
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen anybodyy » Pzr Oca 10, 2010 4:26 pm

tam olarak hatırlamıorum ama 26 civarı falandı 30lirayı geçmez yani bi de tüp şeklinde olanla poşetli olanlar arasında fiyat farkı oluo tatlım ama dedğim gibi 30u geçmez :bye:
Kullanıcı avatarı
anybodyy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen imcerenimo » Pzt Oca 11, 2010 7:30 pm

10 mllik paket 6-7 cvarı.. 60mllk tüp de 30-35tl civarıydı snrm..
imcerenimo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lalasko » Pzt Oca 11, 2010 7:36 pm

baslıgı yeni gordum ınnova bnm markam :banana: rimeli cok guzel kalın fırcalı olanı alıorum siyah kalemide cok guzel bu ikisi hep innovadan alıorum ckta memnunum komur karası bi siyahlık verıo cok sevıorum :pray: ben cok basarılı buluorum rimel cok gzl ya :banana:
Kullanıcı avatarı
lalasko
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shrinagar » Pzt Oca 11, 2010 8:05 pm

Ben de yakın zamanda allık fırçasından aldım. Yumuşacık bir şey, çok memnunum. Yumuşak olduğu için üstünde çok fazla ürün tutmuyor, allığı fazla kaçırma riski olmuyor. Ama allığını yoğun uygulamayı sevenler için uygun olmayabilir.
shrinagar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir