Gönderen: daphne - BaKımLı
#84530 kızlar rimmel ürünlerini kullanmış olan var mı?tradersweb.co.uk sitesinde satışı yapılıyor acaba nasıl bir marka?
Gönderen: daphne - BaKımLı
#84531 pardon pimpindeals.com sitenin adresi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: roserose - KoKoŞ
#85182 ilk defa duydum canım bir bakayım merak ettim :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daydream - BaKımLı
#142081 kızlar bu rimmel varşovada satılıyor nasıl bir ürün hatta mankeni kate moss merak ettim fiyatları uygun kullanan var mı aranızda :?:
Gönderen: milena - Güzelliğine Düşkün
#142091 ben geçen yaz rimmel in eyeliner ını aldım, mor renkli. çok güzel bi ürün, kalıcı bulaşma falan da olmadı. benim de paris de öylesine girdiğim bi kozmetikçide dikkatimi çekti, standında kate moss resimlerini görünce bakayım dedim. :) fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama, öyle çok pahalı değildi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#142110 Rimmel çok kaliteli bir Ingiliz markası, özellikle göz kalemleri kalıcı ve yoğun renk veren özelliklerinden dolayı çok beğeniliyor. Siyah ve koyu yeşil göz kalemleri benim en çok beğenildiğini gördüklerim... Bir allık serisi çok beğeniliyor. ambalajları benim çok hoşuma gidiyor. Allıkları özellikle MAC ile birebir uyumu renklerde oluşuyla ünlü. yani MAC'de beğendiğiniz bir renk, başka bir isimde Rimmel'de de bulunuyor. Rimmel firması özellikle Kate Moss'un mankenliğini yapmasından sonra dünyada büyük patlama yaptı, ama aslında çok eski bir marka. Rimmel'le ilgili aklıma ilk gelenler bunlar :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: charlize78 - BaKımLı
#142185 güzelmiş hakikaten peki sitesinden Türkiye'ye satışı var mıki?
Kullanıcı avatarı
#142190 varşovada her alışveriş merkezinde var bu marka hatta maybeline loreal standlarının yanında fiyatlarına bi bakayım size yazarım kızlar gerçi burda fiyatlar pek uygun değil Türkiye ile aynı hemen hemen
Kullanıcı avatarı
#142228 Fiyatları uygundur diye tahmin ediyorum. Bir drugstore markası bu, Revlon, Max Factor, Maybelline filan gibi...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: muhendis - Moderatör
#142238 evet rimmelin fiyatları baya uygun bende makeupalley de çok beğenildiği için araştırmıştım bir ara fondotenleri 15-16 ytl bişey ama hep olumlu yorumlar var
Kullanıcı avatarı
Gönderen: glshk - SüsLü
#142341 hımm kate moss la çok merak etmiştim bende sitesini karıştırmıştım biraz.ben karıştırdığımda biraz daha farklıydı.şimdi değişmiş buda yeni adresi
http://www.rimmellondon.com/me/
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulaygulay - SüsLü
#142350 bu markayı ilk defa duydum ürünlerini kullanan arkadaşlar var mı? türkiye'ye gönderimi var mı? :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gwebb - SüsLü
#142524 orta halli bir Londra markasi, ondan daha kaliteli olan diger Londra markalari var ornek olarak benim aldigim me me me, 2true sayilabilir. Kate Moss markanin yuzu Kate in rimmel kullanacagini hic sanmam :roll:
Bi yanimizda pout, bi yanimizda Space nk, bir yanimizda boots, superdrug, crabtree and evelyn, benefit, stila, nars siz soyleyin ben diyeyim her tarafimiz bu magazalarla cevrili Londra'da. Tum bunlarin bulundugu cok katli bi magazaya girmek bile yeterli cuzdanlari birakmak icin :wink:
Kullanıcı avatarı
#142790 ingiliz markalarından Pop Beauty de benim çok hoşuma gidiyor, özellikle farları ve allıkları alacaklarım listesinde :P
Kullanıcı avatarı
#143046 gwebb oy oy oy ne şans.ben bırakırım cüzdanımı hiç problem değil hatta kendimi bile bırakırım :D
Kullanıcı avatarı
#143062 dolu olsa birakicam ama bos maalesef, Mac daki gay tipli adam bi far 10 p deyince gozlerim yuvarlaklarindan firlayip hemen geri geldiler, hani mask filmindeki sahne gibi . 4 tane far rengi baktim tabi hepsini cok begendim,beni burda ise alin bende 4 unu birden alayim diyivercektim ama utandim, pek kokos olarak girdimdi magazaya full makyaj falan
Kullanıcı avatarı
#143365 ben geleyim beraber çalışalım.bıyık gözlük falan takarız 8)
Kullanıcı avatarı
#145969 kızlar rimmelin fiyatlar acayip uygun fondotenler fln en pahalı ürün 40 ziloty o da 20 ytl den biraz az 19.5 fln burda ki fiyatlar Türkiyeden daha uygun ama bu marka çok iyi gelmeden alırım bir sürü şey artık ama kalitesi nasıl acaba
Kullanıcı avatarı
#145997 loreal daha kaliteli, maybelline gibi denebilir.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: osgull - Güzelliğine Düşkün
#342622 ben rimmelin rimeli ni kullanıyorm yurtdışndan almıştm çok güzel çok memnunum fiyatıda çok uygun :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#349177 kızlar hepiniz biliyosunuzdur artık watsonda ve bayıldım çok şeker şeyleri var..pudrasını merak ettim bir de rimellerini..billie kalemleri de güzel demişti.hatta aradığım allığı da ordan almayı düşünüyorum fiyatları da çok uygun bana sanki maybelline ayarında değil de daha kaliteliymiş gibi geldi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: perilin - SüsLü
#349196 kızlar ANKARADA watsons panoradan başka bir yere daha açıldı mı?*******
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hellokitty - KoKoŞ
#349297 misscerencim bende cok merak ediyorum bu markayı. urunlerini tam olarak denedin mi acaba? bende en kısa zamanda bakmak istiyorum cunku hep bekledigim bir markaydı.
fiyatlarına bakabildin mi bu arada?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melnur - BaKımLı
perilin yazdı:kızlar ANKARADA watsons panoradan başka bir yere daha açıldı mı?*******

benim bildiğim kadarıyla sadece panorda var cnm..
Kullanıcı avatarı
#349303 acelem vardı canım deneyemedim.fiyatları çok çok uygundu 10-25 arası değişiyor herşey..satıcı özellikle rimellerini ve kalemlerini tavsiye etti..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: oya1106 - BaKımLı
#350420 kızlar Rimmel, Maybelline'e ne kadar benziyor özellikle ambalaj açısından..kalitesi daha mı iyidir acaba? bana farksız gibi göründü, gerçi forumda olumlu şeyler yazılmış ama... :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ninja - Güzelliğine Düşkün
#358596 bu markaya ilk defa bugün watsonsta rastladım, hemen arattım tabi forumda :nanik:
ambalajları yazıları falan maybeline çok benziyor gerçekten. fondötenini denedim,fiyatına göre çok iyi. hatta daha sonra denediğim maybeline köpük fondötene göre çok çok iyi..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: darma - Güzelliğine Düşkün
#359864 izmirde bu markayı satan biryer var mı??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sabish - Güzelliğine Düşkün
#361652 rimmelin göz kalemini aldım ne yakıyo gözlerimi nede akıyo ve çok kalıcı fiyatıda çok uygun 6.90
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sinova - Güzelliğine Düşkün
darma yazdı:izmirde bu markayı satan biryer var mı??

izmir forum bornova da watsons ta var canım benim bildiğim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sabish - Güzelliğine Düşkün
#361807 arkadaşlar bu markanın bronz pudrasını deneyen varmı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bubblebabe - SüsLü
#367256 kızlar bugün watsons taydım da rimmel de de %50 indim vardı..baktım çok ttalı ve ilgi çekici görünüyo, fiyatlar zaten çok ucuz bi de yarı fiyatı olunca aşır ucuz gerçekten..fiyatları maybellineden ucuz öyle söliyim size...kalemler 7 , fondöten pudralar 14 ytl gibi bişeydi düşünün artık %50 indirimli halini siz..ama ben beğenmedim farları ve kalemleri dışında bişeyini...pudrası tebeşirden frksızdı yüzüme sürdüm orda, elimi dokunduruorum parmak izim kalıo ilginçti baya...glossların içinde koca koca simler vardı :tongue: ama farları güseldi, kalemleri de biraz sert olmakla beraer fena değildi..allıklarda hoştu ama renk seçeneği yoktu sadece 4 renk vardı...oyle işte kızlar :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jilar - KoKoŞ
#369755 watsons indiriminden 9 ytl ye 4 lü farını aldım çook memnun kaldım..
5 ytlye de concealer aldım. daha önce sadece sally hansen kullandım başka marka denemedim bile o yüzden yorum yapamicam ama çenemde mevcut 3-4 sivilcemi gayet başarılı kapattı ve pudra sürünce belli olmadı,benim için yeterli bi ürün yani ;)
Gönderen: yaagmuur - Güzelliğine Düşkün
#382972 kızlar bu markayı bende bugün dergide okudum her dk da 1 concealer satıyomus sitesine baktım olumlu yorumlar yapmışlar sizce nasıl güzel kapatıyormu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jilar - KoKoŞ
#382979 canım ben fırçalı concealerını almıştım,çok memnundum,tabi kayboldu.bugun tekrar almak için gittim ama ellerinde kalmamış.fiyatı da 9.90.al bi dene bence :yeah:

bu arada farlarından da çok memnundum.aynılarını almak istiyorum ama kalmamış ellerinde :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: audrey - BaKımLı
lydia yazdı:Geçen gün yabancı sitelerde okuduğum yorumlara güvenerek Glam'eyes maskarasını aldım ve sonuçtan gerçekten inanılmaz memnun kaldım. Hem yapıştırmadan hacim veriyor, topaklanma yapmıyor ve de kıvırıp uzatıyor. :love10:
Daha ne olsun :)
Sanırım uzunca bir süre için kullanacağım rimeli buldum, bitince kesinlikle yeniden alırım :yeah:

lydiacım akma sorunu yaşadın mı hiç?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bruno - BaKımLı
#383308 ben de oje renklerine bayıldım, kocaman şişelerde bi de ama zamanım yoktu çok inceleyemedim, bir de belki kampanyaya girer diye pek alma gönüllüsü olmadım açıkcası, bakalım bir dahaki gidişimde tekrar bakıcam, bu sefer şeytana uymam umarım :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: babylin - BaKımLı
#384733 bende rimelini ve göz kalemini aldım.sanırım en çok bu ikisi vede conceaları beğeniliyor bu markanın.rimelinden bende çok memnun kaldım,göz kalemini fazla kullanma şansım olmadı ama bana biraz sert geldi,en kısa zamanda conceaları nıda almak istiyorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: osgull - Güzelliğine Düşkün
#394316 Rimmel in rimelini kullanıyorum, yurtdışından almıştm ama watson larda görünce çok sevindim :) çok memnunum akma yapmıyor ve uzun gösteriyor bundan sonra başka bi markaya geçmem,tavsiye ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
#394522 watsons başlıına yazdım ama buraya da yazıyım, watsonslarda rimmel de 1 ruj alana 1 ruj bedavaymış kızlar..10.99 ytl miş sanırım öyle yazıodu dergide..kullana var mı glosslarından falan, nasıl :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xgirl - Güzelliğine Düşkün
#396929 kızlar rimmel galiba lancome nin markası çünkü makeupalley de bi bölüm var ya product reviews diye orada brand kısmına lancome yazınca rimmelin ürünleri çıkıyo yanlış anladıysam lütfen düzeltin
Kullanıcı avatarı
#397193 yaaa yrn erkek arkadaşımı watsons a sokabilrisem, rimmel den gloss alıcam ya..ama yine kesin kızıcak bana aldırmıcak :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#397809 kızlar watsonsda bi ruj alana bi ruj bedavaya rimmelde alayım die girdim bugün cevahirde kalmamış gelirmi acaba sormadımda ama neyse yolum düştükçe bakıcam bitane vardı rengini begenmedim ama yapısı falan hoştu gerçekten
Kullanıcı avatarı
Gönderen: smmyy - KoKoŞ
#399950 bgn baktım cevahire vardı cnm gelmiş rujlar ama az vardı güzel renkleri bitirmişlerdi.. bende alıcam ama haftaya falan heralde kampanya ne kadar devam ediyo acaba? kampanya oluncada gelenler hemen bitiyoo :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#400010 geldiği an bitio ozaman şansa ilk geldiği anı yakalarsak kaparız ozaman,canım watsonsun kataloğuna baktımda 7ocaka kadar,rimmelin kampanyasıda sürer ozamana kadar die düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
#401171 ben rimmelden bir şeftali gloss yanında da pespembe bir ruj aldım hediyesi olarak..ruju güzel dudaklarımı fazla kurutmadı..glossu da güzel ama su gibi daha yapışkan glossları sevenlere pek hitap etmiyor yapış yapış olmadığından kalıcılığı da az..
açıkçası rimellerini de merak ediyorum ama hem uzatan hem dolgunlaştıran bir rimel hiçbir yerde yok o yüzden bundan da çok umutlu değilim :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: peony - KoKoŞ
#401177 burçakçım ben de dün bir ruj+gloss aldım resmini en son satın aldıklarımıza koydum renkler çok hoş, ikisi de şeftali gibi fakat daha nude renkler ruju mat diye bekliyordum çok parlak çıktı ancak vintage tarzı kıyafetlerle harika olacak.
gloss da çok yapışık geldi bana, yemek filan yedim o yapışkanlık gitmiyor ama renkten eser yok, zaten renk de vermedi pek.
kokuları ise midemi kaldırdı, acaba tek ben miyim diye düşünüyorum aynı şurup gibi kokuyor bunlar ya :(