Kullanıcı avatarı
Gönderen: ramora - SüsLü
#422503 evet candy ojeler biraz pahalıydı ama inan bana 7-8 aydır kullanıyorum ilk günkü gibi :) sürümü çok güzel
gözkalemlerine gelince kesinlikle akmıyor, çok dayanıklı.ben koyu yeşil, siyah ve mürdümünü kullanıyorum. mürdüm ve yeşilin tonları çok güzel, göz makyajında çok güzel bütünleşiyor..deneyin hiç piman olmayacaksınız :flowers:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nurkelebek - KoKoŞ
#425343 en son beyu dan kaş kalemi ,far bazı ve siyah sürme kalem aldım...siyah kalemi hiç sevmedim :tongue:
ama kaş kalemi ve far baından aşırı derecede memnunum...kaş kalemi makyajımı çok değiştirdi ve far bazım sayesinde akşama kadar bozulmuyor farlarım :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bubblebabe - SüsLü
#425351 kızlar geçen gün bzm burdaki bi parfümerde beyu da %50 indirim vardı, satıcı kız çok etkilemeye çalıştı beni çok iyi diye ürünleri, aslında çok da ilgimi çekti standı çok güzeldi ama almadım..şimdi burda iyi yorumları okuyunca pişman oldum :laugh: gittim baktım indirim bitmiş malesef :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#425671 kızlar defilelerde kızların çok doğal rujları oluyor acaba beyu catwalk serisinin ismi ordan mı geliyor :blushing: bütün rujlar sedefli hatta geçen gün kız sedefli olmayan bir ruj bulman imkansız dedi..ben doğal ve çok mat istiyorum modellerde gördüğüm gibi :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nurkelebek - KoKoŞ
#425679 pınar cım ogün baya bi alışveriş yapmıştım canım tam net fiyatını hatırlamıyorum ama 18 ya da 15 olması gerek ..çok sevdim ben canım bu ürünü ama sanırım mac daha iyidir..bizim buralarda mac yok :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizyeliz - BaKımLı
#427247 bnde beyu ürünlerini merak ediyorum bostancıda nerede bulabilirim yada kadiköy..... :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: audrey - BaKımLı
#427323 kadıköy'de beyaz fırın'ın orda cosmo shop diye bir kozmetikçi var, orada bulabilirsin canım.
ama sinirli bir görevli gelip seni zorla l'oreal standına götürmeye çalışabilir :laugh: orada başıma geldi de...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizyeliz - BaKımLı
#427488 teşekkür ederim cnm ama ben haddini bildiririm uyarın için sağol :kiss:
En son Pixie79 tarafından Pzt Şub 09, 2009 9:42 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: Gereksiz alıntı yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Candy1 - KoKoŞ
#442594 beyuda dün bi ruj denedim bayıldım ruja almadım diye içime oturdu ama listeye yazdım :love10: Simli gloss gibi duruyodu çok tatlı pembesi vardı 18 ytl
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#442770 kızlar beşiktaş yada şişli tarafında standını bulabilceğim biyer varmı,biara metrocityde vardı sanırım ama en son gittiğimde baktım bulamadım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
#444772 Melc'cim Nişantaşı Rumeli Caddesi'nde Osmanbey çıkışına yakın yeni bir parfümeri açıldı.. Adı yanılmıyorsam Majör Kozmetik, orada Beyu standı var ;)
Kullanıcı avatarı
#446030 teşekkür ederim Pixiecim anladım sanırım dediğin yeri,oraya yolum düştüğünde mutlaka uğrucam ;) :kissmuch:
Gönderen: sude06 - Güzelliğine Düşkün
#446225 arkadaşlar beyu yu geç keşfettim ben malesef far bazını aldım çok güsel bugün sabahtan akşam a kaar hiç bişey olmadı... :banana: yarın gidip allığını almayı düşünüorummm kalıcılığı konusunda bi bilgisi olan var mı??
Kullanıcı avatarı
#446724 beyunun ürünlerini bende severek kullanıyorum. allığı var bende şeker pembesi çok memnunum, bazen far olarak da kullanıyorum çok güzel oluyor..far bazını bende merak ediyorum almayı düşünüyorum, fiyatı konusunda bilgi alabilir miyim kızlar?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Guerlain - Güzelliğine Düşkün
#446794 kızlar ben de tesadüf eseri beyudan 2 göz kalemi(biri siyah digeri de yesil ama canlı bi yeşil) ve de bi tane de 3lü far almıstım. gayet basarılı bence de..bi de bana yanında hediye makyaj sabitleyici vermişlerdi portakal kokuyor ama hiç kullanmadım korktum acıkcası. fix + kullanıyorum ben ztn o yuzden cesaret edemedim. kullanan var mı aranızda?
Kullanıcı avatarı
#446844 guerlain bende göz kalemlerini ve farlarını kullanıyorum çok memnunum :love10: yazın bana alışverişten sonra hediye portakal kokulu splash makyaj sabitleyicisinden hediye ettiler. bi kez denedim çok bi etkisini göremedim sanki, yazın denemiştim. benim cildim de sivilceye meyilli ve hassas olduğu için çok fazla denemedim açıkcası. biraz yağlı bi his bıraktı sanki, korktum zarar verir mi cildime diye. ölece duruyo valla :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Guerlain - Güzelliğine Düşkün
#446870 ramora'cımm bana da yazın vermişlerdi :)benimki de aynen duruyor,cesaret edemiyorum ben de..
Kullanıcı avatarı
#446875 heheh aynı kampanyaydı heralde :)
dursun bi köşede yazın serinlemek için kolumuza bacağımıza sıkar portakal kokarız olmassa :toofunny:
Kullanıcı avatarı
#449403 beyu.da dün yeşil rimel aldım :banana: bide fruit and gloss pembe ışıltılı ruj :banana:
ikisise çook güzeeell
Kullanıcı avatarı
#451912 Pixiecim beyu standı bulabilceğim biyer tarif etmişti ama beşiktaşada gelmiş cok mutlu oldum :) kabalcının karşısındaki cosmocitye gelmiş kızlar hatta ürünlerini yeni sıralıyorlardı bugun bişiler almak için girdğimde gördüm,şöle baktım gözkalemlerine takıldım ,bitane aldım koyu askeri yeşil cok hosuma gitti kalıcıda gibi elimden ancak yıkadıgımda cıktı,ama 18 tl verdim biraz pahalı geldi açıkcası :confused: kullanınca yorumlarımı yazarım ;)
Kullanıcı avatarı
#452297 Aaaa, çok güzel bir haber Melda'cım.. Deborah da getirseler keşke..
Beyu'nun Soft Lİner 670 yeşil renk kalemini sürdüm bugün...Umarım sen de memnun kalırsın canım.
Gönderen: Bakulu - KoKoŞ
#452299 beyu basligi da varmis. Ilk defa bu markayi gecenlerde duydum. bi magazadan gozaltini aldinlatici bisey sorarken satici bayan bana Beyu far bazini onermisti. cok ovdu cok iyi bir marka dedi, ama ustunu okuyunca (ingilizce yazdigi icin midir nedir satici bayan far bazi oldugunu bilmiyordu) ben ona anlattim bu far bazi diye :) merak ettim ama markayi..
Kullanıcı avatarı
#452384 ewt canım bende cok sevindim keşke deborahıda getirseler dediğin gibi ama beşiktaşta canım deborah standı bulabilceğin biyer var,hımm balıkçılar çarşısının ordan bi giriş varya adil ışık arası dieim oraya girince hemen sağda venüs parfümeride deborah bourjois ve pupa standları var aklında olsun ;) orda bi bayan cok cicidir fiyatlarda yardımcıda oluyor kücük indirimler falan yapıyor
bu arada bendekide soft liner 674 daha koyu bi yeşil ama ciddi anlamda cok hosuma gitti bourjoisin kalemlerinden daha güsel sanki,ahh birde şöle promosyon için 3 al 2 öde gibi bişiler yapsalar ne güsel olurdu :)
Kullanıcı avatarı
#452413 Aaa bahsettiğin dükkanı biliyorum Melc'cim, çalışan bayan konusunda da katılıyorum. Misafir ağırlar gibi davranıyorlar alışveriş yaparken :laugh: Eskiden oradan Bourjois ve Pupa ürünleri alıyordum ama uzun süredir Yes fiyatları sebebiyle direkt Sevil'den alıyorum...
Beyu'nun Soft Liner serisi Bourjois'nın Metallic eye pencils larından daha kalıcı...
Kullanıcı avatarı
#452656 Kızlar BeYu'nun far bazı acayip güzel bir ürün. Anneme far bazı olayını öğrettim, çok sevdi ama Tr'de henüz çoğu markada yok biliyorsunuz. Parfümeride sorduğunuzda genelde beyaz far falan getiriyorlar, bu değil dediğinizde en fazla stik kapatıcı getirip bu diye ısrar ediyorlar :laugh: :laugh: Annem İzmir'de, orda MAC de yok. Sonra ben BeYu'da olduğunu duydum, ona baktık, gerçekten süperdi, renkleri o kadar canlı ve belirgin yapıyor ki :love10: Benimki bitsin ben de BeYu'dan almayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
#453216 audreycim beyunun ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum, far bazı stick tarzı bişey mi
ben de bu tür bir ürün arıyorum, gerçekten işe yarıyorsa almak istiyorum
hatta geçen gün beyu ürünlerinden aldım, yine far bazına bakmayı unutmuşumm :(
haa bide fiyatı ne kadar öğrenebilir miyimm
#453225 ramora, benim gordugum far bazi stick tarzi degildi. dis macunu kutusu gibi ama kucucuk..parmaktan kucuk :) ben TR'de degilim, fiyati 8euro kadardi burda. orda daha ucuzdur belki.
Kullanıcı avatarı
#453234 13 liraya aldık canım biz. Bakülü'nün de söylediği gibi, küçük bir tüpte, şeffaf bir jel. Bende Sally Hansen'ın krem tarzında bir far bazı var, memnunum aslında ama çok da süper değil açıkçası jel tarzında ürünler her zaman farı daha iyi tutuyor.
Kullanıcı avatarı
#453239 audrey, bakulu teşekkür ediyorum :kissmuch:
çok çok az kullanılması gerekiyor herhalde, fiyatı da iyiymiş
bakıcam bende, çünkü gün sonuna doğru far siliniyo gibi hoşuma gitmiyo bu durum
Kullanıcı avatarı
#453600 ben de artık bazsız far sürmüyorum, çünkü bar kullanmayacaksam sürmemem daha mantıklı, hemen uçuyor, veya crease bölgesinde topaklanıyor. bu arada crease'in türkçe makyaj terminolojisinde karşılığı yok galiba :laugh: kaş kemiği altı mı desek acep? :)
#453798 ben hergun far kullanmadigim icin ilgilenmiyordum far bazi ile, ama bazen aydilik icin hafiften beyaz far suruyorum,o zaman da audrey soyledigin gibi kas kemigi altina topaklaniyor canim, sinir bi durum. :angryfire far bazi bunu da onluyor mu? dugune falan gidince de far tazelemek ve ya tamamen silmek derdi olmasin istiyorum ;)
Kullanıcı avatarı
#453951 göz kaleminden cok memnun kaldım kızlar,Pixieninde dediği gibi kesinlikle bourjoisin kalemlerinden daha güsel ve daha kalıcı sitesinden bikaç daha renk seçtim,renk secenekleride oldukça fasla :yeah:
far bazınıda sorucam merak ettim bende ;)
Kullanıcı avatarı
#454028 bu far bazı alınacaklar listeme yazıldı :laugh:
herkes çok memnun görünüşe göre
#454066 melccim, benim annemde hic bi kalemi begenmiyor, durmuyor gozunde akiyor cunku. eger bu kadar kaliciysa alabilirim anneme. sen tavsiye ediyor musun cnm kullanmis biri olarak? bir de senin de mi kalemlerle sorunun oluyor annem gibi :) yoksa her kalem uyuyor mu?mesela bana bourjois uyuyor akma sorunum yok.
Kullanıcı avatarı
#454075 bakulucum beyunun göz kalemlerinden ben çok memnunum hiç akma yapmıyor
hemde renkleri çok güzel farlarıyla beraber çok güzel uyum sağlıyor, tavsiye ederim canım
benim gözlerim de hassastır, lens de kullanıyorum şimdiye kadar en çpk beğendiğim göz kalemlerinden canım
Kullanıcı avatarı
#454077 bu arada far bazına beyu sayfasından baktım, göz çevresi kremi gibi tüpte, incecik ucu var :)
#454164 tesekkur ederim canim :kiss: sitesine hic bakmadim oraya da bakarim :bye:
Kullanıcı avatarı
Bakulu yazdı:melccim, benim annemde hic bi kalemi begenmiyor, durmuyor gozunde akiyor cunku. eger bu kadar kaliciysa alabilirim anneme. sen tavsiye ediyor musun cnm kullanmis biri olarak? bir de senin de mi kalemlerle sorunun oluyor annem gibi :) yoksa her kalem uyuyor mu?mesela bana bourjois uyuyor akma sorunum yok.

canım bir defa kullandım daha ,dediğim gibi bourjoise göre daha güsel ve daha kalıcı.koyu yeşil bi rengini almıstım alt kirpik dibime uyguladım ben akma gibi bisorunlada karşılaşmadım ama 3-4 saat kadar durdu gözümde sonra sildim saten,hani sabahtan aksama nasıl olur bilmiyorum bence standına gidip mutlaka bak ama yapısı renkleri inanılmaz güsel :yeah:
Gönderen: belinda23 - Güzelliğine Düşkün
#454214 beyu nun allığını kullanıyorum ve çok memnunum çok hafif bir ışıltısı var bendeki pembe-şeftali bir tonu
Kullanıcı avatarı
#454222 Bakulu'cum benim gözümde de kalemler çok çok kalıcı olmuyor maalesef özellikle alt kirpik diplerimde, o yüzden annenin durumunu anlayabiliyorum. Beyu beğendiğim kalemler markalarından biri ve en iyiler arasında benim için.. Yani diğerler beğendiklerim de (Mac Technakohl, Prestige waterproof eyeliner, vs...)aşağı yukarı aynı performansta... Eğer illa maksimum kalıcılık ise gel eyeliner sürmek en iyisi oluyor.
Gönderen: ekin35 - Güzelliğine Düşkün
#454295 beYu yu ilk ablamda gordugumde bu ne demistim ama ürünlerin performansı gayet iyi. bende listeme ekledim bu markayı.. diğerlerinden sıra gelirse alacagım :banana: :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
#454554 Kızlar BeYu'nun 3lü farlarının fiyatını bilen var mı acaba? Yarın Beşiktaş'taki Cosmoshop'a bakmayı düşünüyorum da.
#454614 Tesekkur ederim Pixie,melda :kissmuch:
sitesi beyu.de mi kizlar?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: meLodys - KoKoŞ
#454748 Bakulu, evet canım sitesi o ;)
Kullanıcı avatarı
#457286 beyunun far bazını aldım sonunda
harika bir ürün dün denedim, sabah 7de far sürdüm, inanırmısınız akşam saat 10da bile far yerli yerinde yeni sürülmüş gibi duruyordu :love10: gerçekten mucize bir ürün kızlar kaçırmayın derim

bide turnaklarım çok kırılıodu bu ara, beyunun base coat.ını tavsiye ettiler.ctesi sürdüm, üstünede frenc manikür yaptım, hiç bozulmadı bugüne kadar hemde banyo yaptığım halde. bu markayı çok seviyorum yaa
:love10:
Gönderen: belinda23 - Güzelliğine Düşkün
#457306 allıklarını da deneyin bence kızlar harika bayılıyorum beyu nun allıklarına :bye:
Kullanıcı avatarı
#458235 öğlen standını inceleme fırsatım oldu bi ruj almak istiyordum,hatta sitesinden numaraları yazıp gitmiştim ama maalesef istediğim renkler yoktu,deneyerek catwalk rujundan aldım hosuma gitti ama hafifden o ruj kokusu vardırya öle bi koku var
far bazını aldım siz böle övünce ,birde 6lı far paletleri vardı yeşil tonlarda olanını aldım ama alırkende kocaman simleri vardı bunlar pek ii deil derken aldım ama sonra pişman olup yarım saat sonra değiştirdim,kesinlikle cok kötü şöle hafif denedim falan simler dökülüyor hiç beğenmedim
değiştirirkende glosslarına eyelinerine falan baktım ama içime sinmedi
en iyisi bildiğim memnun kaldıgım kalemlerinden almak deip 2 kalemiyle değiştirdim...
bu arada allıklarıda hoş gözüküyordu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Wiseacre - BaKımLı
#460306 Kızlar en son aldıklarınıza ekledim ama burayada ekliyorum. :bye:
Beyu 263 ve 264 numara farlar
Beyu 666 ve 670 numaralı göz kalemleri
Sürümleri ve kalıcıkları çok güzel,çok hoşuma gitti. :love10:

Resim
Kullanıcı avatarı
#460427 güsel günlerde kullan canım farların renkleri cok hoş,bu tekli farları güseldi ama 6lı palet olan farlar cok kötüydü