Flormar

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Flormar

Mesajgönderen lenin » Prş Kas 05, 2009 10:53 pm

dishy ben kullanıyorum çok memnunum 05 nolu eyelinerdan :yeah:
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen shayna » Prş Kas 05, 2009 10:54 pm

doğrudur canım.emily göz kalemlerinden bakmalısın çok güzel ve ucuz. birde pastel metalic benim favorim :love10:
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen farah » Cum Kas 06, 2009 10:17 am

evet kesinlikle emily nin kalmeleri çok ii ama siyah olarak pupa ultraflex kit almıştım içindeki göz kalemi okadar güzeldiki sonra denedğim hiçbir siyah gözkalemini beğenemez oldum sürümü çok kolay ve simsiyah yapıyo deneyin derim kızlar
farah
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dishyyy » Cum Kas 06, 2009 10:40 am

@ lenin
cnm ben de özendim aldım geçenlerde, sürünce çok beyaz beyaz duruo, kalemin üzerine sürsem hani sırf ışıltı die, kalemin rengi alltan görünmüo bile, bi türlü sevemedim gitti, sen nasıl kullanıosun onu sorucaktım??
Kullanıcı avatarı
dishyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Cum Kas 06, 2009 10:43 am

kızlar flormar allıkların 88 numarası nedir öyleee. :love10: fuşya yahu. azıcık uygulansa çok muhteşem durmaz mı yanakta? bunu gerçek hayatta gören bilen var mı??
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen PeRiLiCe » Cum Kas 06, 2009 10:44 am

Selam kızlar.

Nişan günüm de makyaj eşyalarım kayboldu.Allığım fondotnm ruj kalem vs.

Fondotni pek aramıyorum ama allıktan vazgeçmek biraz zor oluyor.Dün gidip hemen göz kalemi aldım ruj pek kullanmıyorum zaten.Allık almam lazım ama renkte kararsızım.Hem bronz renkli olsun ışıl ışıl parlasın istiorm hemde şeftali tonlarında alaim ama oda ışıl ışıl parlasın istiyorum.Flormar dan bu isteklerime çözüm üretecek bir allık var mı yardım lütfen (:
PeRiLiCe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mmmorrr » Cum Kas 06, 2009 11:11 am

gokche19 yazdı:bende flormarı çok beğeniyorum :pray: göz altı kapatıcısı var sitede bi sizlerede danışayım kullanan varmıı :blushing: :blushing:

stayon u bilmiorm ama sheer make up fondeteni kullanıyorum acayip memnunum çok doğal :pray:

flormar basligi cosmusss ne guzellll. bni de bi turk marksdnn bolesine tutulmasi cok mutlu edior.

ben gozalti kapatcisini kullaniyorum ve coook memnun kaldim gecekten.
mmmorrrkelebek
Kullanıcı avatarı
mmmorrr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mmmorrr » Cum Kas 06, 2009 11:17 am

arka arkaya oldu ama perilicecim 43 numara hem bronz hem seftali alt tonlu duruo.
bende 45 var o da pembe bronz.
dogal ve guzel bronzluk icn 28 numara.
carminanin terecota 01 nolu alligida guzel seftali bronz. bakmani tavsiy eederim.
mmmorrrkelebek
Kullanıcı avatarı
mmmorrr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kittycik » Cum Kas 06, 2009 1:06 pm

lovestruck yazdı:kızlar flormar allıkların 88 numarası nedir öyleee. :love10: fuşya yahu. azıcık uygulansa çok muhteşem durmaz mı yanakta? bunu gerçek hayatta gören bilen var mı??

ben kioskta flaanda göremedim. ama gerçek renklermiş onlar dediklerine göre. bende 80 numara var ve web sayfalarındaki renge çok yakın 1-2 ton koyu görünüyor ışıktan sanırım.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

AQUA STAY-ON

Mesajgönderen vanisha » Cum Kas 06, 2009 1:20 pm

Kızlar benim sorum cevapsız kaldı ama :crybaby: Yok mu aranızda AQUA STAY-ON fondötenini kullanan? Su bazlı olduğu için hafif olması lazım.. ben de hafif fondöten istiyorum..
vanisha
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen PeRiLiCe » Cum Kas 06, 2009 1:24 pm

mmmorrr yazdı:arka arkaya oldu ama perilicecim 43 numara hem bronz hem seftali alt tonlu duruo.
bende 45 var o da pembe bronz.
dogal ve guzel bronzluk icn 28 numara.
carminanin terecota 01 nolu alligida guzel seftali bronz. bakmani tavsiy eederim.

Çok teşekkür ederim canımcım bir bakayım akşam bu tonlara :)
PeRiLiCe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lenin » Cum Kas 06, 2009 6:42 pm

@dishy , canım ben o eyelinerı göz kapağımın üstüne sürüyorum azcık dağıtıyorum çok az. sonra altgözüme kirpik dibine mavi yeşil yada siah kalem sürüyorum çok güzel duruyor. bence böyle denersen daha memnun kalırsın :yeah:
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Cum Kas 06, 2009 8:46 pm

kittycik ben çok beğendimmm. flormar hadi bastır az zorlasan mac olacaksın :laugh: renkler birebir diyebilirim canım. bende farlarından var hani o turunculu morlu olan. aynısının tıpkısı. bir de terracotta pudrası var. o allık ama cidden aklımı başımdan aldı. zaten nerede cırtlak bir renk görsem gider onu beğenirim :) böyle spordan çıkmış gibi olur, ya da ne bileyim süper lolita allığı olur. :banana:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dishyyy » Cum Kas 06, 2009 9:03 pm

lenincim teşekkür ederim bi de öyle deniyim bakiiiim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dishyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kittycik » Cmt Kas 07, 2009 9:03 am

lovestrcuk ben dün o fuşya gibi gördüğümüz renge baktım. Resimde göründüğü gibi neon bir renk değil ama koyu pembe diyebilirim. Farların renkleri aynı gerçek bundan şüphem yok. Fakat rujların gerçek olduklarını düşünmüyorum. Marka müdürünede bu konu ile ilgili mail atmış cevaben "eğer hala şüpheleriniz varsa benimle paylaşın" demiş. Kendim fotoğrafını çekip göndericem. özellikle stick rujlarından bahsediyorum ben.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Cmt Kas 07, 2009 6:21 pm

ayy canım çok teşekkür ederim gitmiş bakmışsın. :kiss: ben bugün dışarıdaydım ama baktım kozmetikçi felaket kalabalık hiç içeri bile girmedim dolayısıyla göremedim. iyi de oldu aslında. yalnız sana söylenen çok komik olmuş, şüphen varsa gel benimle paylaş... ne bileyim kozlarınızı mı paylaşmaya çağırıyor anlamadım :laugh: rujları kullanmadığım için bilmiyorum canım bende golden rose var da flormar hiç yok. sadece senin de dediğin gibi farları biliyorum. :bye:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etna » Cmt Kas 07, 2009 8:16 pm

bgn geçen hafta aldığım simli göz kalemini kullandım ve çok hoşuma gitti aklında kalan varsa tavsiye ederim... çok güzel sim verdi ve hiç akmadı tazelemeye gerek kalmadı
Hayal..Sadece biraz hayal...Yeterince gerçek var !!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
etna
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen underjoyed » Cmt Kas 07, 2009 9:31 pm

internetten alışveriş yapacaktım ama TC kimlik numarasını ne amaçla istediklerini anlamadım. TC kimlik numarası öyle heryerde paylaşılacak birşey değil bence zaten kart numarası veriyoruz ne gerek var.
91 numaralı allığı ve vişne çürüğü ruju çok beğenmiştim halbuki :?
underjoyed
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Kas 08, 2009 8:16 pm

cidden tc kimlik numarası mı istiyorlar? iyi yapmışsın canım almamakla. bulunmaz bir şey değil neticede dışarı çıktın mı adım başı var..
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kittycik » Pzt Kas 09, 2009 1:16 pm

lovestruck rica ederim canım. evet gelen cevp banada enteresan geldi. şu ara yeni bi şey alamadım ama aklımda. en kısa zamanda ftolarını çekicem sanki biz hiç anlamıyoruz bu işten. bana kalırsa kiosk satıcılarından bile daha iyi tanıyoruz ürünlerini. geçen gün pigment sorunu ver bence dedim suratıma bönbön baktı. ya da gramajı ne kadar diyorum bilmiyor bis bakim falan diyor. ya ben satıcı olsam sular seller gibi ezberlerim o ürünleri
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir