Flormar

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Flormar

Mesajgönderen lenin » Prş Kas 05, 2009 10:53 pm

dishy ben kullanıyorum çok memnunum 05 nolu eyelinerdan :yeah:
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen shayna » Prş Kas 05, 2009 10:54 pm

doğrudur canım.emily göz kalemlerinden bakmalısın çok güzel ve ucuz. birde pastel metalic benim favorim :love10:
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen farah » Cum Kas 06, 2009 10:17 am

evet kesinlikle emily nin kalmeleri çok ii ama siyah olarak pupa ultraflex kit almıştım içindeki göz kalemi okadar güzeldiki sonra denedğim hiçbir siyah gözkalemini beğenemez oldum sürümü çok kolay ve simsiyah yapıyo deneyin derim kızlar
farah
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dishyyy » Cum Kas 06, 2009 10:40 am

@ lenin
cnm ben de özendim aldım geçenlerde, sürünce çok beyaz beyaz duruo, kalemin üzerine sürsem hani sırf ışıltı die, kalemin rengi alltan görünmüo bile, bi türlü sevemedim gitti, sen nasıl kullanıosun onu sorucaktım??
Kullanıcı avatarı
dishyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Cum Kas 06, 2009 10:43 am

kızlar flormar allıkların 88 numarası nedir öyleee. :love10: fuşya yahu. azıcık uygulansa çok muhteşem durmaz mı yanakta? bunu gerçek hayatta gören bilen var mı??
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen PeRiLiCe » Cum Kas 06, 2009 10:44 am

Selam kızlar.

Nişan günüm de makyaj eşyalarım kayboldu.Allığım fondotnm ruj kalem vs.

Fondotni pek aramıyorum ama allıktan vazgeçmek biraz zor oluyor.Dün gidip hemen göz kalemi aldım ruj pek kullanmıyorum zaten.Allık almam lazım ama renkte kararsızım.Hem bronz renkli olsun ışıl ışıl parlasın istiorm hemde şeftali tonlarında alaim ama oda ışıl ışıl parlasın istiyorum.Flormar dan bu isteklerime çözüm üretecek bir allık var mı yardım lütfen (:
PeRiLiCe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mmmorrr » Cum Kas 06, 2009 11:11 am

gokche19 yazdı:bende flormarı çok beğeniyorum :pray: göz altı kapatıcısı var sitede bi sizlerede danışayım kullanan varmıı :blushing: :blushing:

stayon u bilmiorm ama sheer make up fondeteni kullanıyorum acayip memnunum çok doğal :pray:

flormar basligi cosmusss ne guzellll. bni de bi turk marksdnn bolesine tutulmasi cok mutlu edior.

ben gozalti kapatcisini kullaniyorum ve coook memnun kaldim gecekten.
mmmorrrkelebek
Kullanıcı avatarı
mmmorrr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mmmorrr » Cum Kas 06, 2009 11:17 am

arka arkaya oldu ama perilicecim 43 numara hem bronz hem seftali alt tonlu duruo.
bende 45 var o da pembe bronz.
dogal ve guzel bronzluk icn 28 numara.
carminanin terecota 01 nolu alligida guzel seftali bronz. bakmani tavsiy eederim.
mmmorrrkelebek
Kullanıcı avatarı
mmmorrr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kittycik » Cum Kas 06, 2009 1:06 pm

lovestruck yazdı:kızlar flormar allıkların 88 numarası nedir öyleee. :love10: fuşya yahu. azıcık uygulansa çok muhteşem durmaz mı yanakta? bunu gerçek hayatta gören bilen var mı??

ben kioskta flaanda göremedim. ama gerçek renklermiş onlar dediklerine göre. bende 80 numara var ve web sayfalarındaki renge çok yakın 1-2 ton koyu görünüyor ışıktan sanırım.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

AQUA STAY-ON

Mesajgönderen vanisha » Cum Kas 06, 2009 1:20 pm

Kızlar benim sorum cevapsız kaldı ama :crybaby: Yok mu aranızda AQUA STAY-ON fondötenini kullanan? Su bazlı olduğu için hafif olması lazım.. ben de hafif fondöten istiyorum..
vanisha
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen PeRiLiCe » Cum Kas 06, 2009 1:24 pm

mmmorrr yazdı:arka arkaya oldu ama perilicecim 43 numara hem bronz hem seftali alt tonlu duruo.
bende 45 var o da pembe bronz.
dogal ve guzel bronzluk icn 28 numara.
carminanin terecota 01 nolu alligida guzel seftali bronz. bakmani tavsiy eederim.

Çok teşekkür ederim canımcım bir bakayım akşam bu tonlara :)
PeRiLiCe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lenin » Cum Kas 06, 2009 6:42 pm

@dishy , canım ben o eyelinerı göz kapağımın üstüne sürüyorum azcık dağıtıyorum çok az. sonra altgözüme kirpik dibine mavi yeşil yada siah kalem sürüyorum çok güzel duruyor. bence böyle denersen daha memnun kalırsın :yeah:
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Cum Kas 06, 2009 8:46 pm

kittycik ben çok beğendimmm. flormar hadi bastır az zorlasan mac olacaksın :laugh: renkler birebir diyebilirim canım. bende farlarından var hani o turunculu morlu olan. aynısının tıpkısı. bir de terracotta pudrası var. o allık ama cidden aklımı başımdan aldı. zaten nerede cırtlak bir renk görsem gider onu beğenirim :) böyle spordan çıkmış gibi olur, ya da ne bileyim süper lolita allığı olur. :banana:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dishyyy » Cum Kas 06, 2009 9:03 pm

lenincim teşekkür ederim bi de öyle deniyim bakiiiim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dishyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kittycik » Cmt Kas 07, 2009 9:03 am

lovestrcuk ben dün o fuşya gibi gördüğümüz renge baktım. Resimde göründüğü gibi neon bir renk değil ama koyu pembe diyebilirim. Farların renkleri aynı gerçek bundan şüphem yok. Fakat rujların gerçek olduklarını düşünmüyorum. Marka müdürünede bu konu ile ilgili mail atmış cevaben "eğer hala şüpheleriniz varsa benimle paylaşın" demiş. Kendim fotoğrafını çekip göndericem. özellikle stick rujlarından bahsediyorum ben.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Cmt Kas 07, 2009 6:21 pm

ayy canım çok teşekkür ederim gitmiş bakmışsın. :kiss: ben bugün dışarıdaydım ama baktım kozmetikçi felaket kalabalık hiç içeri bile girmedim dolayısıyla göremedim. iyi de oldu aslında. yalnız sana söylenen çok komik olmuş, şüphen varsa gel benimle paylaş... ne bileyim kozlarınızı mı paylaşmaya çağırıyor anlamadım :laugh: rujları kullanmadığım için bilmiyorum canım bende golden rose var da flormar hiç yok. sadece senin de dediğin gibi farları biliyorum. :bye:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etna » Cmt Kas 07, 2009 8:16 pm

bgn geçen hafta aldığım simli göz kalemini kullandım ve çok hoşuma gitti aklında kalan varsa tavsiye ederim... çok güzel sim verdi ve hiç akmadı tazelemeye gerek kalmadı
Hayal..Sadece biraz hayal...Yeterince gerçek var !!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
etna
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen underjoyed » Cmt Kas 07, 2009 9:31 pm

internetten alışveriş yapacaktım ama TC kimlik numarasını ne amaçla istediklerini anlamadım. TC kimlik numarası öyle heryerde paylaşılacak birşey değil bence zaten kart numarası veriyoruz ne gerek var.
91 numaralı allığı ve vişne çürüğü ruju çok beğenmiştim halbuki :?
underjoyed
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Pzr Kas 08, 2009 8:16 pm

cidden tc kimlik numarası mı istiyorlar? iyi yapmışsın canım almamakla. bulunmaz bir şey değil neticede dışarı çıktın mı adım başı var..
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kittycik » Pzt Kas 09, 2009 1:16 pm

lovestruck rica ederim canım. evet gelen cevp banada enteresan geldi. şu ara yeni bi şey alamadım ama aklımda. en kısa zamanda ftolarını çekicem sanki biz hiç anlamıyoruz bu işten. bana kalırsa kiosk satıcılarından bile daha iyi tanıyoruz ürünlerini. geçen gün pigment sorunu ver bence dedim suratıma bönbön baktı. ya da gramajı ne kadar diyorum bilmiyor bis bakim falan diyor. ya ben satıcı olsam sular seller gibi ezberlerim o ürünleri
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Pzt Kas 09, 2009 6:22 pm

flormar 45 nolu terracota allığa bayıldım,beyaz tenli arkadaşlardan kullanan var mı bunu aranızda?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen peony » Pzt Kas 09, 2009 10:43 pm

Bugün gezerken avmde FlorMar standını gördüm, yüzüm oldukça solgundu dersten çıkmıştım gözlerim filan sıfır makyajdı, aklıma geldi bir eyeliner pen alıp çekeyim dedim bir anlık düşünceyle aldım ve lavaboya gidip çektim hemen ama pek memnun kaldığımı söyleyemicem :(
Sanki boyayı akıtma konusunda biraz zorladı, aynı yerin üstünden birkaç kez geçtim. Ucu biraz daha nemli olsa daha iyi olurdu bir de sabitlenmedi gitti yani sürekli orama burama dağıldı göz kapağımdan..
Eve geldim temizliyim dedim makyaj temizleyiciyle kaç kere sildim ama gözümün etrafına dağılıp koyu renk bir görüntü oluşturdu tam çıkmıyor da.. Bir daha almayı geçtim tekrar kullanır mıyım bilmiyorum hala doğru eyelinerı bulamadım :(
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lysiss » Pzt Kas 09, 2009 11:31 pm

Kızlar dün giidip flormar standını topladım yaaaa :laugh: Ama aldıklarımın her birine teker teker bayıldım.Bugün de aldıklarımla bir makyaj yaptım harika olduuuuuu :laugh: Allıklarda indirim vardı terracotalarda..15tl idi.Tam 3 rengini aldım biri de meşhur 41.Çoook beğendimmmmmm :love10: Biri 43 biri de altın sarısı...
7.5 tl lik farlardan, ruj, parlatıcı, diamonds eyeliner vs vs. falan...Burayı okuyorum gidip gidip alıyorum... :laugh: Keseme zarar ama güzelliğime katkıda bulundu :laugh:
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kittycik » Sal Kas 10, 2009 10:37 am

lysis güle güle kullan canım.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Sal Kas 10, 2009 2:03 pm

peony yazdı:Bugün gezerken avmde FlorMar standını gördüm, yüzüm oldukça solgundu dersten çıkmıştım gözlerim filan sıfır makyajdı, aklıma geldi bir eyeliner pen alıp çekeyim dedim bir anlık düşünceyle aldım ve lavaboya gidip çektim hemen ama pek memnun kaldığımı söyleyemicem :(
Sanki boyayı akıtma konusunda biraz zorladı, aynı yerin üstünden birkaç kez geçtim. Ucu biraz daha nemli olsa daha iyi olurdu bir de sabitlenmedi gitti yani sürekli orama burama dağıldı göz kapağımdan..
Eve geldim temizliyim dedim makyaj temizleyiciyle kaç kere sildim ama gözümün etrafına dağılıp koyu renk bir görüntü oluşturdu tam çıkmıyor da.. Bir daha almayı geçtim tekrar kullanır mıyım bilmiyorum hala doğru eyelinerı bulamadım :(

peonycim sana süper bir eyeliner söylicem, eminim çok seviceksin, maybelline liner express. inanılmaz güzel, resimleri hazır güya blogda tanıtcam ama yazısı ne zaman biter bilmiyorum. bu ara yazdıklarım içime sinmio sürekli siliyorum ondan ekleyemiyorum bi şey ;(
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bktbkt » Sal Kas 10, 2009 2:16 pm

kıslar flormar 46 nmr teracota alllık sizce nasıl?? kullanan oldumu arkadslar??? :think: :?
güvendiğiniz dağlara kar yağdığında en güzel çare,dağ ile karı başbaşa bırakmaktır.gün gelip karlar eridiğinde;dağ yolunuzu gözlediğinde en güzel cevap,başka bir dağdan selam yollamaktır!!!
Kullanıcı avatarı
bktbkt
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen roserose » Sal Kas 10, 2009 2:34 pm

nurkelebek yazdı:flormar 45 nolu terracota allığa bayıldım,beyaz tenli arkadaşlardan kullanan var mı bunu aranızda?

sitesinden baktım güzelmiş canım gerçekten bende beğendim terrecottaları güzel oluyor ama kalıcı olur mu bilmem ben fondoten fudra falan kullanmıyorum özel günler hariç bende pek kalıcı olmuyor allaık nedense :confused:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nurkelebek » Sal Kas 10, 2009 3:53 pm

feryalcim benimde fondoten alışkanlıgım hiç yoktu yakın zamana kadar,ama allıklarım çıplak tene hem rengini tam güzel vermediği kızarık gibi yaptıgı için son zamanlarda kullanmaya başladım.Bu arada bir tane flormar terracota allıgım var ve acayip kalıcı...abartısız sabahtan akşama kadar :love10:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kavala70 » Sal Kas 10, 2009 3:59 pm

peony aynılarından ben de ıstıyorum guzel gunlerde kullan canım, foto koyman mumkun muuu :kissmuch:
my blog, guzellikkazani:)
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lysiss » Sal Kas 10, 2009 8:34 pm

Kittycik çok sağol canımmm :love10: Kızlar ben çok hafif fondoten üzerine sürdüm allıkları ve en ufak bi azalma olmadı saatler geçmesine rağmen...Bende baya kalıcı oldu...
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lysiss » Sal Kas 10, 2009 8:50 pm

Kızlar ben de flormarın değişen yüzüyle beraber :laugh: aldıklarımı toptan paylaşayım bari burda.Hem size de fikir olur.Kavalacım sen de bana söyledin gibi geldi zaten resimlerini paylaşaabilir misin diye öyle anladım :laugh:
1. Resim: Işıltılı terracotte pudra, altın rengi far ve diamonds eyelinerlar..
2.Resim farlar..Çok memnun kaldım çok kalıcııı :love10:
3.Resim: Terracotta allıklar..
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lysiss » Sal Kas 10, 2009 8:52 pm

Kızlar bu arada ışık sorunu yüzünden yatağımın üzerine koydum malzemeleri.. :laugh: Renkler en güzel burda yansıdı..
Ve son olarak rujlar ve gloss..
Baya bir şey almışım yahuuu :laugh:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen shayna » Sal Kas 10, 2009 8:56 pm

lysis güle güle kullan...bende istiyorum bende :love10: flormarın standı almışsın :toofunny: bitek rimel almamışsın ;)
41 ve 43 numaralı allıkalrdan benimde almam lazım.forumun favor allıkları oldular sanırım ;) gördükçe canım çekiyor :kissmuch:
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lysiss » Sal Kas 10, 2009 9:01 pm

Ya evet shaynacım valla bu aralar favorim oldu flormar :laugh: Çok sağol canım.41 ve 43 numara gerçekten çok güzellll :love10: Ya bir de allıkların içindeki pırıltılar incecik.Bir tek altın renkli olanın pırıltıları hafif büyük.Diğerleri böyle yanar dönerli duruyor çok hoşşş...Işıl ışılll...
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sochic » Sal Kas 10, 2009 9:16 pm

lyssis canım toplamışsın valla herseyi ama bayıldım yaaa :love10: rujların rengini aliim hemen ;)
terracotta aşkımı depreştirdin valla ;)
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bktbkt » Sal Kas 10, 2009 10:14 pm

ıysiss güle güle kullan canım aldıklarını daha iileriyle beraber inşş..hepsi çok güzel vallaa rujlarrrr ımmm harikaaaa :banana:
güvendiğiniz dağlara kar yağdığında en güzel çare,dağ ile karı başbaşa bırakmaktır.gün gelip karlar eridiğinde;dağ yolunuzu gözlediğinde en güzel cevap,başka bir dağdan selam yollamaktır!!!
Kullanıcı avatarı
bktbkt
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen quasimodo78 » Sal Kas 10, 2009 10:22 pm

glossun numarası kaç lysis hepsi çok güzel mutlu günlerde kullanman dileğiyle
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kkibele » Sal Kas 10, 2009 10:46 pm

lysiss'cim cnm hepsi çok güzel, bayıldım güzel günlerde kullan :love10:
Kullanıcı avatarı
kkibele
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jalapeno » Sal Kas 10, 2009 10:57 pm

Ay çok güzellerrrr güle güle kullanınızz :laugh: :love10:
jalapeno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lysiss » Sal Kas 10, 2009 11:59 pm

Canlarım çok teşekkür ederimmm..Gide gele meydan alışveriş merkezindeki flormardaki kızlarla kanka olduk zaten :laugh: Kızlarla sohbet muhabbet, bak şu sana çok yakışır şöyle böyle derken ve aldığım ürünleri de beğenip oraya gittiğimden dolayı ürün çeşitliliğimi baya artırmış durumdayım :laugh:
Rujlar sırasıyla 503,519 ve alttaki 512..Dudakta çok soft görüntüleri var..
glossun numarası da 122 imiş.Rujların üzerine sürüyorum..
Daha güzelleri sizlerin olsun...
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ofelya » Çrş Kas 11, 2009 12:06 am

ayyyyhhh lyssis güle güle kullan şekerim :kissmuch: .iştahımı kabarttı resimlerin :laugh:
yarın zaman bulabilirsem kesin uğrucam flormara :love10:
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lysiss » Çrş Kas 11, 2009 12:11 am

ofelyacım çok teşekkürler balımmm...Bence de bir bak kesin beğendiğin şeyler çıkacaktır :laugh:
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen roserose » Çrş Kas 11, 2009 2:13 pm

lysiss canım standı toplamışsın yaa ne güzel şeyler almışsın öle bayıldım rengarek ışıl ışıl parlıyorlar sendede gördüm nurkelebekciğimde sordum şu pembe teracotta allığı çok merak ettim yaa çok güzel duruyor burdada almam şart oldu yaaa benim hiç listem eksilmilycekmi hep artıyor sonu gelmiyor kızlar yaaa ipe götürceksiniz beni siz yokmusunuz siz :toofunny:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kavala70 » Çrş Kas 11, 2009 3:23 pm

lysiss eline sağlık ne ıyı etmıssın resım koymakla, guzel gunlerde kullan, urunlerın bırkısmı bende de var zevkler aynı, 503 ruj,yesılli sarılı far ,glitter var bede de ,ve meşhur 41 ve 43 benım olmalııı,bugday tenlerde de ıyı durur mu acaba 41 tek endışem o
my blog, guzellikkazani:)
Kullanıcı avatarı
kavala70
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nurkelebek » Çrş Kas 11, 2009 5:19 pm

lysisss flormar standını toplamışsın hakkatenn...çok güzellerrr :love10: :love10:
kızlar ben de de terracota allık sevdası başladı yaa..sürekli alasım geliyorr :laugh:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kittycik » Çrş Kas 11, 2009 5:36 pm

lysis güle güle kullan rünlerini. umarım memnun kalırsın. ben doğru düzgün kullanamıyorum bile aldıklaırmı. ne zaman biterler kimbilir.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen peony » Çrş Kas 11, 2009 5:42 pm

Bayanlar bu flormar terracota allıklar eski serideki aynı renklerin ambalajları değişmiş halleri mi yoksa renk ve numaraları da değişti mi bilen cevaplasın lütfen çok arada kaldım :(
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kittycik » Çrş Kas 11, 2009 5:49 pm

peony bence ambalajları değimiş sadece. çünkü gözdeneris 41 numara allık aldı eski ambalajlılardan almıştı. küçüktü ve platin rengiydi ambalajları.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tameris » Çrş Kas 11, 2009 5:52 pm

peonycim allıklar eski serinin sadece ambalaj olarak değişmiş halleri.numara ve renkler aynı olmakla birlikte gramajlar bayağı artmış.resmen tabak gibi olmuş allıklar canım. :)
Fenerbahçe sevgisi ölümsüzdür <3
Kullanıcı avatarı
tameris
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kittycik » Çrş Kas 11, 2009 5:58 pm

aynen tameris ama çok büyükler ya pudra gibi. bitmezki bunlar. birde çok yer kaplıyolar... kalın aynalı bi ambalajı.
Kullanıcı avatarı
kittycik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir