Beğendiğiniz şarkılar, şarkıcılar, konser...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: roserose - KoKoŞ
#83463 bende bu konuda yeni bir başlık açıyım dedim.kötüleri eleştirken iyileride unutmamak lazım arkadaşlar bence:ebru gündeş,sibel can,ibrahim tatlıses,sertab erener,şebnem ferah bu camiada gerçekten güzel şarkı söyleyen insanlar.aklıma bu kadar geldi tabi ki devamı olucak :D
Kullanıcı avatarı
#83465 çok pordan yaaa tabiki mega starımız TARKAN ı unutmamak lazım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
#83492 tarkanın bence harika bir sesi var.bundan baska zeki murenin sesi harikadır..baska baska.. ışın karaca ,sertab erener,askın nur yengi, funda arar...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: derinnnn - SüsLü
#83502 sesine hayran olduğum isimler; tarkan, sezen aksu, bülent ersoy, ibrahim tatlıses, ışın karaca, sertap erener, ebru gündeş, ferhat göçer, ajda pekkan...
sahnede çok başarılı bulduğum isimler; tarkan, kenan doğulu, hande yener, serdar ortaç, altay...

aklıma gelmeyen bi çok isim vardır elbet ama bunları şiddetle beğeniyorum :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: princess - KoKoŞ
#83546 Barış Manço(Allah rahmet eylesin),Tarkan ..sizlerin de dediği gibi
Hımm..Fatih Erkoç'u da sayabilirim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lorealguzeli - Güzelliğine Düşkün
#83548 Sertab Erener,Şebnem Ferah,Özlem Tekin ,Teoman,Demir Demırkan,Nilüfer,Candan Ercetın
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#83550 Sertab Erener,Tarkan,Şebnem Ferah,Sezen Aksu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seda111 - BaKımLı
#83559 slm kızlar... bence en iyi ses şebnem ferah. kenan doğulu. sezen aksu.
Kullanıcı avatarı
#83601 şebnem ferahın da sesi muhteşem hele ilk çıkardığı kadın albümünden fırtına şarkısını inanılmaz severim :wink:
Kullanıcı avatarı
#83602 Evasescense cok guzel sarkıları her zaman dınlerım
Kullanıcı avatarı
#83616 evanesence olucak cnm bi müzik grubu my imortal adlı şarkısı da çok güzeldir bende severim :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: azzurro - Güzelliğine Düşkün
#83888 Sevdiğim güzel sesler:

Haluk LEVENT (kesinlikle tek)
Şebnem FERAH
Soner ARICA (Çok yumuşak, insanın içine işleyen bi ses)
Tanju OKAN (Nostalji dendi mi ilk aklıma gelen isim)
Ferhat GÖÇER (Çok farklı ve güzel bi ses)

Bülent ERSOY (söze ne hacet, fevkaladenin fevkinde :wink: )
Zeki MÜREN
ZARA
Kullanıcı avatarı
#83912 hande yeneri çok beğenirim bütün albümlerini aldım bütün şarkı sözlerini ezbere bilirim ama nedense son çıkardığı biraz özgürlük adlı singlı beni hayal kırıklığına uğrattı.ben hande nin eski şarkılarını istiyorum :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: billiejean - Moderatör
#83932 Ses kalitesi ve gücü olarak bakarsak ibrahim tatlıses Türkiye'de tek kızlar, hiç dinlemediğim bir tarz ama objektif olmak gerekirse en güçlü ses onda, zaten Pavarotti ile aynı oktavdaymış sanırım sesinin gücü, öyle okumuştum biyerde...

Ama bana göre en güzel sesler Yaşar, Ege, Şebnem Ferah, Sertab Erener ilk aklıma gelenler...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lilium74 - Moderatör
#83990 şimdi radyoda yaşar çıktı seviyorum ben bu adamın sesini şarkılarıda mükemmel derinden etkiliyor insanı az önce bi yerde okudum orta yaşa yakın kadınlar beğeniyomuş yaşarı neden acaba..
Gönderen: bethoul - Güzelliğine Düşkün
#85347 kesinlikle TARKAN..tek tür müzik değil hertürlü müziği çok gzl bir şekile seslendirebiliyor..ayrıca takdr edersnz ki Türk snt müziini sölemek çok zordur...ama mükemmel söylüo..
Gönderen: biensu - Güzelliğine Düşkün
#85518 tarkan ve ferhat göçer çok iyi.müzeyyen senar,zuhal olcay,candan erçetin ve sertab erener
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bidiboo - Güzelliğine Düşkün
#87013 şebnem ferahın ve teomanın ses tonu beni hep rahatlatır,,tabi doğru parçayı seçince :wink: ama teomanın son albümlerinde sesi,çekmeyen bi radyo frekansından gelio gbi,,sigaradanmı nedir :?
Kullanıcı avatarı
bidiboo yazdı:şebnem ferahın ve teomanın ses tonu beni hep rahatlatır,,tabi doğru parçayı seçince :wink: ama teomanın son albümlerinde sesi,çekmeyen bi radyo frekansından gelio gbi,,sigaradanmı nedir :?
:toofunny:
Gönderen: nazsu - Güzelliğine Düşkün
#91050 tarkan,candan erçetin,funda arar,kenan doğulu,şebnem ferah,gökhan tepe bu sesleri beğeniyorum ben
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
#91086 Bu arada Şebnem Ferah'ın adı geçmişken... Dün trafikte sıkışmış beklerken yandaki arabada Şebnem Ferah vardı. Yüzümde makyaj yoktu sanırım ve o kadar güzel bir teni var ki, hayran kaldım... Bembeyaz, pürüzsüz, süt gibi bir ten.. Ne kadar şanslı...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baluka - SüsLü
#91137 bence yaşar,kenan doğulu ve izel :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gonca2 - BaKımLı
#94027 Bence Sertab Erener,Şebnem Ferah,Ebru Gündeş...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gonca2 - BaKımLı
#94030 ayyy Pixie Şebnem Ferah'ı mı gördün?!?ay keşke bende görebilsem.çok seviyorumm onu.Şarkıları çok güzel.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jade555 - BaKımLı
#94057 kesinlikle şebnem ferah!! yok böyle bir sahne performansı, müthiş bir sesi var ve konserine gittim muhteşemdi büyülendim :sing: :guitar:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
gonca2 yazdı:ayyy Pixie Şebnem Ferah'ı mı gördün?!?ay keşke bende görebilsem.çok seviyorumm onu.Şarkıları çok güzel.

Evet Gonca :D Daha önce konserinde filan görmüştüm ama bu kadar yakından değildi tabi.. Ben de beğeniyorum Şebnem Ferah'ı; tavrı, tarzı hoş...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuanna - BaKımLı
#97378 büyülendiğim ses tarkan çok güzel sesi var.canndan erçetin
şebnem ferah,kena doğulu da beğendiğim sesler arasında
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seda111 - BaKımLı
#97428 şebnem ferah, kıraç benceee ben teomanı da seviorumm
Kullanıcı avatarı
Pixie79 yazdı:Bu arada Şebnem Ferah'ın adı geçmişken... Dün trafikte sıkışmış beklerken yandaki arabada Şebnem Ferah vardı. Yüzümde makyaj yoktu sanırım ve o kadar güzel bir teni var ki, hayran kaldım... Bembeyaz, pürüzsüz, süt gibi bir ten.. Ne kadar şanslı...

NE GUZEL YA NERDE GORDUN BENDE GORMUSTUM BI KERE
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sarem - SüsLü
#104043 Sezen AKsu, SertaB Erener, Şebo, Levent Yüksel (acaip bi gırtlak),
Bu arada Zeynep Cassalini, Funda Arar, Burcu Güneş gibi isimlerin çok güzel sesleri var...
Türk Sanat Müziği dediğimiz zaman ise Zeki Müren, üzerine yok
Ebru Gündeşte de allah vergisi bi ses var
Siz ne dersiniz? :blob:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: neslihan27 - Güzelliğine Düşkün
#104601 şebnemim ferahım şu an şarkısınıda dinliyorum 8)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: keremasli - BaKımLı
#107952 TARKANNIN sesi ve şarkıları yorumlayışı mükemmel.besteleri de sahne performansı,alçakgönüllüğü,kostümleri,dansı....ayy nekadar da çok şey varmış say say bitmiyor valla :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gwebb - SüsLü
#125071 Bayan :arrow: Nilufer, Sebnem Ferah, Burcu Gunes.
(Niluferi sahnede seyrettmistim mermer gibi bembeyaz olan cildine, vucuduna ve kostumune bayilmistim)
Erkek :arrow: Volkan Konak, Kubat, Haluk Levent
Sarkilarini sevdigim Musti, Soner Arica
Grup :arrow: Bulutsuzluk Ozlemi, MFO
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehir86 - KoKoŞ
#125076 insanların begendikleri fakat ben dinlediğim zaman rahatsız oldugum sesler var
mesela bulent ersoyu ben asla dinlemem....bunun gibi bircok ornek var...ama begenmediklerimi degil de begendiklerimi yazacak olursam funda arar,tarkan,candan ercetin ve gokhan ozen ilk aklıma gelenler
Kullanıcı avatarı
Gönderen: moina - Güzelliğine Düşkün
#126353 gercekten çok buyuk isimler war ibrahim tatlıses ebru gundes fatıh erkoç bendeniz sertab erener sezen aksu tarkan ajda pekkan... daha çook ornekler werılebilir :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: favoruite - BaKımLı
#132684 sezen aksu, ajda pekkan, şebnem ferah, funda arar
emre altuğ, ibrahim tatlıses, kenan doğulu, ferhat göçer
Gönderen: Kenshin - Güzelliğine Düşkün
#132710 ben \" yaşar'ı \" çok severim...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dietETHICC - BaKımLı
#134026 ibrahim tatlıses,bülent ersoy,umut akyürek,muazzez abacı,ebru gündeş,serdar ortaç,sibel can,ajda pekkan...
ama ben hüner coşkuneri tek geçerimm...ne kadar muhteşem bi sesi var öyle...canlı canlı dinledim ve hayran oldum :o :wink:
Gönderen: tibia - BaKımLı
#134035 yazdıklarınızın çoğuna katılıyorum arkadaşlar.yalnız uluslarararası bir müzik yapımcısıyla yapılan röportajı okumuştum da o türkiye'deki şarkıcıların çoğunun dışarı açılamayacak kapasitede olduğunu söylemişti :( bizimkilerin sesleri güzel olsa bile avrupa'ya amerika'ya uymuyormuş.sesleri yanık mıymış oryantalist miymiş neymiş tam anımsamıyorum.batılılar zenci gırtlağı yapısındaki sesleri güzel buluyorlarmış.tarkan küba'da filan çok seviliyormuş mesela.amerika'da iş yapamaz demişti.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: masumx - SüsLü
#134174 onlar gırtlaklarını bize uydursunlar o zaman napalım elden bişey gelmez :) çok milliyetçi bi söylem oldu biliyorum :tongue:

bu arada türkiyenin en iyi sesi değil tabiki ama ses tonundan çok etkilendiğim biri Cüneyt Tek :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maryy - SüsLü
#136367 Işın Karaca

Sezen Aksu

Ferhat Göçer

Bu seslere inanamıyorum Allah vergisi Burcu Güneşin sesini de beğenirim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arwenqueen - Güzelliğine Düşkün
#137113 genelde yabancı ağırlıklı dinlerim ama
NiL Karaibrahmgil ve Yalın faworilerim arasında... :!:
Gönderen: remo1903 - Güzelliğine Düşkün
#137600 Barış Manço(Allah rahmet eylesin), Sezen Aksu ve Ajda Pekkan
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Banupisi - Güzelliğine Düşkün
#144936 ışın karaca... bülent ortaçgil... Leman sam... Zuhal olcayın sesini ben beğenirim... sertab ın sesi billur sanki... ben nedense tek tek kelimelerin belli olduğu hecelerin doğru söylendiği şarkıları ve doğru söyleyen sanatçıları seviyorum... yabancı müzikte de aynısını ararım...

o yüzden ibrahim tatlıses ebru gündeş sibel can nın ne kadar güzel sesi olursa olsun hece vurguları ve kelimeleri farklı söylemeleri yüzünden beyenmiyorum...
tarzım olmadığı için de dinlemiyorum...

-yani tarzım olmayıpta beğendiğim şarkıcılarda mevcut... tarkan sertab pop müzik tarzım değildir...-
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gzedezer - Güzelliğine Düşkün
#146196 burcu güneş ,ışın karaca ve sezen aksu
Gönderen: handush - Güzelliğine Düşkün
#149201 pentagramın solisti murat ilkanın sesini çok beenıorum :guitar:
Gönderen: daphne - BaKımLı
#159053 Sertab Erener
Kullanıcı avatarı
Gönderen: TonicWater - Güzelliğine Düşkün
#159083 Sezen Aksu
Tarkan
Cengiz Kurtoglu