Solaryum & Otobronzan

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Solaryum & Otobronzan

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Haz 07, 2010 1:07 pm

wwitch labello ya katılıyorum artı şunuda ekliyorum bronzlaştırı krem koluna falan sürme leke falan olur mezuniyet öncesi kapatamazsın ama bacağına srebilirsin bacak fondoteniyle de kapatırsan BUPBRONZ :laugh: olursun :)
https://twitter.com/#!/cgdmbr
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen wwitchh » Pzt Haz 07, 2010 1:43 pm

hadi ya :( benim derdim kolumdu zaten, birazcık amele yanığı da :confused:
yine de yarın görünmeyen bi yerimde deneyim, olmadı gitcem solaryuma... 10 dkdan fazla derken kaç dk girmek lazım 15-15-15 3 kere yapsam olur mu?
Kullanıcı avatarı
wwitchh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Haz 07, 2010 2:00 pm

aaa bronzan leke yapar işte ufak yerden anlamazsında bazı yer beyaz olur bazı yer kararır...
tenin buğdaysa falan 10 15 15 gir yanlız acı çekersin biraz hani güneşe çıkınca ilk gün biraz yanar ya onun gibi:)
ama güzellik için katlanılır :toofunny:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen wwitchh » Pzt Haz 07, 2010 3:05 pm

ben sunpointi aradım da kolumda yanık izi var o gitsin istiyorum dedim, o zaman krem kullanmanızı sağlarız, 3 seansta gideririz lekeleri dedi ilgili. ama o krem de ekstra ücretlendiriliyormuş :( ya sıkıştım da bu aralar, bitmiyo masrafı, balonun kep töreninin :(
Kullanıcı avatarı
wwitchh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Pzt Haz 07, 2010 6:59 pm

kızlar ilk seansım 10 dakikaydı neyse ogün geldim eve biraz kızarıklık oldu ama bigün sonra geçti bugün 2.seansım vardı 15 dakika yaptılar fakat kaşıntım ve kızarıklık daha cok oldu bu sefer,yarına geçer umarımda solaryumda bu normalmi çarşamba gidince sorucam gerçide merak ettim biraz araştırdım googleda ama fasla bişide bulamadım normalmi bu acaba??
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Haz 07, 2010 8:24 pm

wwitch büyük ihtimal muratla konuşmuşsundur çok iyidir çok bilgilidir oranında sahibi...
o nederse dediklerine uy derim ben fazla kazanç için insanları tehlikeye atacak biri değildir murat...

melc ne tarz bi kaşıntı ve kızarıklık?
acaba mikropmu kaptın?veya derin çok hassas da ondanmı
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen labello » Sal Haz 08, 2010 8:34 am

melc niye acaba kaşıntı kızarıklık oldu ki?

ben yazın eğer çok yanar ve sonrasında tenimi çok nemsiz bırakırsam gerilmekten dolayı kaşınırım sürekli. acaba solaryum sonrası yeterli derecede nemlendirici kullanmadın mı, buna dikkat et bence. görünürde bi sorun yoksa ciddi yanık filan bence tek sorun budur
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Sal Haz 08, 2010 8:39 am

alerjide olabilir. su solaryumlari temizledikleri fis fislar bazen insanin tenine alerji yapiyor.
ama labellonun dedigi gibi aynen bendede eger sonradan iyi nemlendirmediysem cildimi kasini oluyor.
cildine dikkat et bi canim, eger pullanma gibi birsey varsa nemsiz kalmis demektir.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etsote87 » Pzt Haz 14, 2010 1:11 am

kızlar bişey sorucam. Ben geçen yıl solaryuma girip tatile girersen güneş ışınları cildine çok etki etmez rahat bronzlaşamazsın demişti.Doğruluk payı n sizce? ntemmuz başında tatile gidicem ama solaryuma girmek istiyorum şimdiden
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ad1408 » Cum Haz 18, 2010 7:08 pm

nehir86 yazdı:kızlar forum bornovadaki sun vital kapanıyomuş,telime msj geldi mavisehire tasınıyoruz diye,acaba nereye tasınıyolar,mavisehirde bi solaryumcu bulamadım dogru durust :angryfire

MERHABA
bu izmir forum bornovadaki kapanan solaryumun nereye açıldığını bilen var mııııı????????????????
ad1408
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Cmt Haz 19, 2010 2:16 pm

bende bilmiyorum cnm,sadece mavisehire tasınıyoruz diye telime msj geldi :dontknow:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tbrsn » Çrş Haz 23, 2010 10:19 am

bu yöntemi duyan yaptıran varmı ?????ben bir hollywooda geçen dizide görmüştüm
YÖNTEM: Oksijenle cilt bakımı ve ardından yine oksijen basıncıyla bitkisel özlü bronzlaştırıcı serumun cilt altına nüfuz ettirilmesi şeklinde özetlenebilir.

SONUÇ: Bir buçuk saat gibi kısa sürede derinlemesine bakımla yenilenen bir cilt , boyun ve dekolte , vücudun her bölgesi dahil olmak üzere eşit dağılmış bir bronzluk.

AŞAMA AŞAMA OXY BRONZ YÖNTEMİ

OXY – BRONZ uygulaması ilk aşamada , güzel bir vücut tenine sahip olmanız için peeling ile vücuttaki ölü deriyi atarak bakımlı bir vücut teni sağlıyor.

İkinci aşamada özel cihazla uygulanan serum saf oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor , böylece üst deri yoğun nemlenerek sağlıklı pürüzsüz bir cilt elde ediliyor.

Üçüncü aşamada ise , doğal yağlar ve meyve kökleri içerikli serum, saf oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor.Ten bronzlaşırken ayni zamanda cilt besleniyor. Böylelikle dört mevsim bronzluk elde edilirken cilt oksijenin verdiği sağlıkla ışıldayarak gençliğini koruyor ve pürüzsüz bir bronz tene kavuşuluyor.

Dördüncü aşamada ise yüksek basınçlı kurutma kabininde 10 dakika gibi kısa bir sürede ciltteki nemin kuruması sağlanıyor ve kişi kıyafetini giyerek seansını tamamlıyor.
1277202601868.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen labello » Cum Haz 25, 2010 1:16 pm

bugün alsancaktaki likya da solaryuma girdim. nehircim teşekkür ederim, senin tavsiyenle gitmiştim. ilk izlenimim güzel. paket aldım ve 12 dk girdim ilk gün olarak. zaten geçen haftalarda denize girdiğimden bronzdum ama daha iyi oldum :)
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gzzdde » Cum Haz 25, 2010 4:30 pm

etsote87 yazdı:kızlar bişey sorucam. Ben geçen yıl solaryuma girip tatile girersen güneş ışınları cildine çok etki etmez rahat bronzlaşamazsın demişti.Doğruluk payı n sizce? ntemmuz başında tatile gidicem ama solaryuma girmek istiyorum şimdiden

canm böyle bişeyi daha önce duymamıştım ama geçen yaz arkadaşımda bizzat şahit olduk. kız tatile gitmeden kararıyim biraz demiş güneştede kararacağını düşünerek ama pek kararamadı. bunun dışında benim biyerlerden okuduğum daha önemli bi nokta var; solaryumla güneşi karıştırmak inanılmaz zararlıymış.

bende kararmak istiyorm tatile çıkamadm ve abimin düğünü var ama solaryummu dove otobronzan mı karar veremedm. benim yakınlarımda solaryum yokda :(
Kullanıcı avatarı
gzzdde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gzzdde » Cum Haz 25, 2010 5:13 pm

oxy bronz yönteminide ilk defa duydum. türkiyede var mıki?
Kullanıcı avatarı
gzzdde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Pzt Haz 28, 2010 9:44 am

sun vital de benzer bi yontem var galiba :blushing:
ya kızlar guerlain in spreyli ya da likit bir sürü bronzlaştırıcı ürünü var cok merak ediyorum kullanan var mı :dontknow:
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Çrş Haz 30, 2010 5:45 pm

kızlar 3 seans kadar solryuma girdim sonra malum deniz güneş güsel sekilde bronzlaştım ama hemen gecmesin die biraz daha esmerleşmek için solaryuma gireyim diyorum bi sakıncası olmaz sanırım demi :confused:
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen labello » Prş Tem 01, 2010 8:31 am

yok canım hiç sanmıyorum bir sorun olacağını. ben de bu sene ilk olarak denizde güneşlendim bronzlaştım, sonra da denize girme imkanım olmadı ve 2 haftadır solaryuma giriyorum. bi sorun olmadı
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nehir86 » Prş Tem 01, 2010 3:06 pm

labello yazdı:bugün alsancaktaki likya da solaryuma girdim. nehircim teşekkür ederim, senin tavsiyenle gitmiştim. ilk izlenimim güzel. paket aldım ve 12 dk girdim ilk gün olarak. zaten geçen haftalarda denize girdiğimden bronzdum ama daha iyi oldum :)

rica ederim cnm ne demek:)simdi gördüm mesajını memnun kalmana sevindim,likya da cok rahat ediyorum ben de :yeah:
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen labello » Prş Tem 01, 2010 4:19 pm

evet çok beğendim ben de :yeah: ama dediğin gibi çok dolu oluyorlar. bu öğlene de akşama da solaryum için randevu veremediler. yarın sabah çok erkene randevu aldım ancak
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir