Solaryum & Otobronzan

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Solaryum & Otobronzan

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Haz 07, 2010 1:07 pm

wwitch labello ya katılıyorum artı şunuda ekliyorum bronzlaştırı krem koluna falan sürme leke falan olur mezuniyet öncesi kapatamazsın ama bacağına srebilirsin bacak fondoteniyle de kapatırsan BUPBRONZ :laugh: olursun :)
https://twitter.com/#!/cgdmbr
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen wwitchh » Pzt Haz 07, 2010 1:43 pm

hadi ya :( benim derdim kolumdu zaten, birazcık amele yanığı da :confused:
yine de yarın görünmeyen bi yerimde deneyim, olmadı gitcem solaryuma... 10 dkdan fazla derken kaç dk girmek lazım 15-15-15 3 kere yapsam olur mu?
Kullanıcı avatarı
wwitchh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Haz 07, 2010 2:00 pm

aaa bronzan leke yapar işte ufak yerden anlamazsında bazı yer beyaz olur bazı yer kararır...
tenin buğdaysa falan 10 15 15 gir yanlız acı çekersin biraz hani güneşe çıkınca ilk gün biraz yanar ya onun gibi:)
ama güzellik için katlanılır :toofunny:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen wwitchh » Pzt Haz 07, 2010 3:05 pm

ben sunpointi aradım da kolumda yanık izi var o gitsin istiyorum dedim, o zaman krem kullanmanızı sağlarız, 3 seansta gideririz lekeleri dedi ilgili. ama o krem de ekstra ücretlendiriliyormuş :( ya sıkıştım da bu aralar, bitmiyo masrafı, balonun kep töreninin :(
Kullanıcı avatarı
wwitchh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Pzt Haz 07, 2010 6:59 pm

kızlar ilk seansım 10 dakikaydı neyse ogün geldim eve biraz kızarıklık oldu ama bigün sonra geçti bugün 2.seansım vardı 15 dakika yaptılar fakat kaşıntım ve kızarıklık daha cok oldu bu sefer,yarına geçer umarımda solaryumda bu normalmi çarşamba gidince sorucam gerçide merak ettim biraz araştırdım googleda ama fasla bişide bulamadım normalmi bu acaba??
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Haz 07, 2010 8:24 pm

wwitch büyük ihtimal muratla konuşmuşsundur çok iyidir çok bilgilidir oranında sahibi...
o nederse dediklerine uy derim ben fazla kazanç için insanları tehlikeye atacak biri değildir murat...

melc ne tarz bi kaşıntı ve kızarıklık?
acaba mikropmu kaptın?veya derin çok hassas da ondanmı
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen labello » Sal Haz 08, 2010 8:34 am

melc niye acaba kaşıntı kızarıklık oldu ki?

ben yazın eğer çok yanar ve sonrasında tenimi çok nemsiz bırakırsam gerilmekten dolayı kaşınırım sürekli. acaba solaryum sonrası yeterli derecede nemlendirici kullanmadın mı, buna dikkat et bence. görünürde bi sorun yoksa ciddi yanık filan bence tek sorun budur
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Sal Haz 08, 2010 8:39 am

alerjide olabilir. su solaryumlari temizledikleri fis fislar bazen insanin tenine alerji yapiyor.
ama labellonun dedigi gibi aynen bendede eger sonradan iyi nemlendirmediysem cildimi kasini oluyor.
cildine dikkat et bi canim, eger pullanma gibi birsey varsa nemsiz kalmis demektir.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etsote87 » Pzt Haz 14, 2010 1:11 am

kızlar bişey sorucam. Ben geçen yıl solaryuma girip tatile girersen güneş ışınları cildine çok etki etmez rahat bronzlaşamazsın demişti.Doğruluk payı n sizce? ntemmuz başında tatile gidicem ama solaryuma girmek istiyorum şimdiden
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ad1408 » Cum Haz 18, 2010 7:08 pm

nehir86 yazdı:kızlar forum bornovadaki sun vital kapanıyomuş,telime msj geldi mavisehire tasınıyoruz diye,acaba nereye tasınıyolar,mavisehirde bi solaryumcu bulamadım dogru durust :angryfire

MERHABA
bu izmir forum bornovadaki kapanan solaryumun nereye açıldığını bilen var mııııı????????????????
ad1408
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Cmt Haz 19, 2010 2:16 pm

bende bilmiyorum cnm,sadece mavisehire tasınıyoruz diye telime msj geldi :dontknow:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tbrsn » Çrş Haz 23, 2010 10:19 am

bu yöntemi duyan yaptıran varmı ?????ben bir hollywooda geçen dizide görmüştüm
YÖNTEM: Oksijenle cilt bakımı ve ardından yine oksijen basıncıyla bitkisel özlü bronzlaştırıcı serumun cilt altına nüfuz ettirilmesi şeklinde özetlenebilir.

SONUÇ: Bir buçuk saat gibi kısa sürede derinlemesine bakımla yenilenen bir cilt , boyun ve dekolte , vücudun her bölgesi dahil olmak üzere eşit dağılmış bir bronzluk.

AŞAMA AŞAMA OXY BRONZ YÖNTEMİ

OXY – BRONZ uygulaması ilk aşamada , güzel bir vücut tenine sahip olmanız için peeling ile vücuttaki ölü deriyi atarak bakımlı bir vücut teni sağlıyor.

İkinci aşamada özel cihazla uygulanan serum saf oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor , böylece üst deri yoğun nemlenerek sağlıklı pürüzsüz bir cilt elde ediliyor.

Üçüncü aşamada ise , doğal yağlar ve meyve kökleri içerikli serum, saf oksijen basıncıyla cilde nüfuz ediyor.Ten bronzlaşırken ayni zamanda cilt besleniyor. Böylelikle dört mevsim bronzluk elde edilirken cilt oksijenin verdiği sağlıkla ışıldayarak gençliğini koruyor ve pürüzsüz bir bronz tene kavuşuluyor.

Dördüncü aşamada ise yüksek basınçlı kurutma kabininde 10 dakika gibi kısa bir sürede ciltteki nemin kuruması sağlanıyor ve kişi kıyafetini giyerek seansını tamamlıyor.
1277202601868.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen labello » Cum Haz 25, 2010 1:16 pm

bugün alsancaktaki likya da solaryuma girdim. nehircim teşekkür ederim, senin tavsiyenle gitmiştim. ilk izlenimim güzel. paket aldım ve 12 dk girdim ilk gün olarak. zaten geçen haftalarda denize girdiğimden bronzdum ama daha iyi oldum :)
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gzzdde » Cum Haz 25, 2010 4:30 pm

etsote87 yazdı:kızlar bişey sorucam. Ben geçen yıl solaryuma girip tatile girersen güneş ışınları cildine çok etki etmez rahat bronzlaşamazsın demişti.Doğruluk payı n sizce? ntemmuz başında tatile gidicem ama solaryuma girmek istiyorum şimdiden

canm böyle bişeyi daha önce duymamıştım ama geçen yaz arkadaşımda bizzat şahit olduk. kız tatile gitmeden kararıyim biraz demiş güneştede kararacağını düşünerek ama pek kararamadı. bunun dışında benim biyerlerden okuduğum daha önemli bi nokta var; solaryumla güneşi karıştırmak inanılmaz zararlıymış.

bende kararmak istiyorm tatile çıkamadm ve abimin düğünü var ama solaryummu dove otobronzan mı karar veremedm. benim yakınlarımda solaryum yokda :(
Kullanıcı avatarı
gzzdde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gzzdde » Cum Haz 25, 2010 5:13 pm

oxy bronz yönteminide ilk defa duydum. türkiyede var mıki?
Kullanıcı avatarı
gzzdde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Pzt Haz 28, 2010 9:44 am

sun vital de benzer bi yontem var galiba :blushing:
ya kızlar guerlain in spreyli ya da likit bir sürü bronzlaştırıcı ürünü var cok merak ediyorum kullanan var mı :dontknow:
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Çrş Haz 30, 2010 5:45 pm

kızlar 3 seans kadar solryuma girdim sonra malum deniz güneş güsel sekilde bronzlaştım ama hemen gecmesin die biraz daha esmerleşmek için solaryuma gireyim diyorum bi sakıncası olmaz sanırım demi :confused:
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen labello » Prş Tem 01, 2010 8:31 am

yok canım hiç sanmıyorum bir sorun olacağını. ben de bu sene ilk olarak denizde güneşlendim bronzlaştım, sonra da denize girme imkanım olmadı ve 2 haftadır solaryuma giriyorum. bi sorun olmadı
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nehir86 » Prş Tem 01, 2010 3:06 pm

labello yazdı:bugün alsancaktaki likya da solaryuma girdim. nehircim teşekkür ederim, senin tavsiyenle gitmiştim. ilk izlenimim güzel. paket aldım ve 12 dk girdim ilk gün olarak. zaten geçen haftalarda denize girdiğimden bronzdum ama daha iyi oldum :)

rica ederim cnm ne demek:)simdi gördüm mesajını memnun kalmana sevindim,likya da cok rahat ediyorum ben de :yeah:
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen labello » Prş Tem 01, 2010 4:19 pm

evet çok beğendim ben de :yeah: ama dediğin gibi çok dolu oluyorlar. bu öğlene de akşama da solaryum için randevu veremediler. yarın sabah çok erkene randevu aldım ancak
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nehir86 » Prş Tem 01, 2010 5:32 pm

evet cnm tam da zamanı ya düğünler fln...plaja da peynir gibi gitmek istemiyo kimse :laugh:
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derzer » Cum Tem 02, 2010 9:48 am

günaydın kızlar
3gündür solaryuma giriyorum.dün acaippp kızardım kıpkırmızı oldum hatta.merkezdekiler yarında gel dedi ama gözüm yemiyor. bugün dinlensin tenim die düşünüorum.merkezdekiler oturmaz eğer ara verirsen falan dediler.dün nemlendiriclere boğdum resmen kendimi bugün gitmesem ne olur??
Kullanıcı avatarı
derzer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cum Tem 02, 2010 9:52 am

canım mesaj da attım sana ama arkadaşlarda okusun
solaryuma hergün girmek çok çok tehlikeli....en fazla gün aşırı girilmeli ki o bile insana acı veriyor
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derzer » Cum Tem 02, 2010 9:58 am

o zaman bugün girmeyeyim dediğin gibi. zaten gözümde yemiyor :)
Kullanıcı avatarı
derzer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen labello » Cum Tem 02, 2010 2:26 pm

solaryuma kesinlikle üst süte girilmemeli. arada birer gün bırakmalı ve bir haftada da 3 ü geçmemeli diye biliyorum.

kızlar bişey diycem; ben bu sabah solaryuma girdim ve acaip korkarak çıktım solaryumdan. 12 dk giricektim, zaten düzenli olarak giriyorum hafta 2-3 filan. ilk defa girmiyorum yani. Ama içime öyle bir korku girdi ki, sanki dudaklarım filan da morarmış gibi, vücudumdaki kılcal damarlar ortaya çıkmaya başlamış gibi geldi. korku filmi gibiydi...
7. dakikada çıktım :( kaçarak çıktım resmen :dontknow:
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen black5 » Cum Tem 02, 2010 5:02 pm

en normali haftada bir girmek bence.
Kullanıcı avatarı
black5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Cum Tem 02, 2010 5:11 pm

labello yazdı:solaryuma kesinlikle üst süte girilmemeli. arada birer gün bırakmalı ve bir haftada da 3 ü geçmemeli diye biliyorum.

kızlar bişey diycem; ben bu sabah solaryuma girdim ve acaip korkarak çıktım solaryumdan. 12 dk giricektim, zaten düzenli olarak giriyorum hafta 2-3 filan. ilk defa girmiyorum yani. Ama içime öyle bir korku girdi ki, sanki dudaklarım filan da morarmış gibi, vücudumdaki kılcal damarlar ortaya çıkmaya başlamış gibi geldi. korku filmi gibiydi...
7. dakikada çıktım :( kaçarak çıktım resmen :dontknow:

cnm normal solaryumun ışığından kaynaklı korkma,ben de ilk girdigimde korkmuştum ama solaryumun ısıgı mor mavi bi ışık oldugu için tırnaklar bile mor gorunuyo ısıkta :yeah:
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derzer » Cmt Tem 03, 2010 12:49 pm

ay ne bileyimm :s aslında ben buradaki yazıları okuyarak gittim. iki günde bir girmek istiyorum dedim burda yaşanan sorunları falan dedim kadın güldü yok canım bizim makineler soft moft falan desdi turbo değil bizim makineler bir de beni ilk gün yarım saat gir dedi yok dedim mırın kırın yaptı . bugünde kaşıntım var o kadar nemlendirici vs sürmeme rağmen. bugün tekrar girmeyi düşünüyordum pazartersiye bırakayım artık
Kullanıcı avatarı
derzer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Vbreeze » Cmt Tem 03, 2010 1:09 pm

yarım saat mi manyak mı o kadın ilk seansta en fazla 10 dk açık tenliysen hatta 5 dakika girilmeli 30 dk da hele açık tenliysen facia olur aklını kaçırmış bunlar güvenilir yerlere git canım bence gittiğin yer pek tekin diil !!
Kullanıcı avatarı
Vbreeze
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladypapatya » Pzt Tem 05, 2010 12:12 am

30 dk mııı
yanlış duymuş olmayasın
bunu söyleyen kişinin solaryum konusunda yetkili olduğundan şüphe ederim :angryfire
ladypapatya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Tem 06, 2010 9:39 am

bugün yine bir yoğun solaryum seansına başlıyorum... bakalım ayın 25ine kadar 75 veya 90 dakika giricem bakalım
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen labello » Sal Tem 06, 2010 12:49 pm

nehircim aynen öyle canım. bunu bildiğim halde defalarca çıkıp çıkıp kendime baktım aynada...iyice mor gördüm kendimi ve dayanamadım. neyse bi süre ara vericem zaten solaryuma. önümüzdeki 2 haftasonu denizde olucam. bol bol güneşlenirim :banana:
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Tem 12, 2010 11:24 pm

derzer yazdı:ay ne bileyimm :s aslında ben buradaki yazıları okuyarak gittim. iki günde bir girmek istiyorum dedim burda yaşanan sorunları falan dedim kadın güldü yok canım bizim makineler soft moft falan desdi turbo değil bizim makineler bir de beni ilk gün yarım saat gir dedi yok dedim mırın kırın yaptı . bugünde kaşıntım var o kadar nemlendirici vs sürmeme rağmen. bugün tekrar girmeyi düşünüyordum pazartersiye bırakayım artık

cnm ben sunvitale gidiyorum antibiyotik kullndığım zmn beni solaryuma sokmuyorlar ve tatil dönüşü bronz tenimle bile ilk girdiğimde 8 dk soktular daha fazlası olmaz dedi 1 gün ara verdim sonra yine 8 dk şimdi de bugün yazlıkta güneşlendim solaryuma uğradım yine rahatsız bi tipimdir ben:) yok bugün yanmışsın tenin kızarık 2 gün sonra gel dediler düşün yani asla çıkarları söz konusu olmayan bi firmadır şiddetle tavsiye ederim eğer istanbuldaysan..
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Tem 12, 2010 11:58 pm

bu arada kullandığım en iyi bronzlaştırıcı da nivea roche dove la kıyaslarsam loreal sublıme bronze.. o kına kokusu bunda çok hafif hiç bir otobronzan çikolata gibi yapmıyor havuç misali geziyoruz :nanik: ama solaryumdan sonra gidemeyecek olursam idare etsin diye azıcık yüzüme sürüyorum bronzluğumu koruyo ama çok az incecik bi tabaka..
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Tem 13, 2010 9:09 am

sublime bronz hiç kullanmadım ben hep loreal nutri bronzu kullanıyorum memnunumda...
dünde sürdüm mecburen bugün düğün var ve hala bembeyazım solaryum etki etmedi :(
bide üstüne fondoten sürerim akşam napiyiiim
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zahter41 » Sal Tem 27, 2010 10:03 pm

inşallah eylülde nişanlanacağım. okadar masrafım olduki bu yıl tatile gidemeyeceğim. buralarda haftasonu gidip güneşlenecek yerlerde yok. nişanda süt gibi beyaz kalmak istemiyorum. obronzan kullanmak istiyorum ama hiç adam gibi bişey bulamadım. nıveayı tavsiye ettiler. sadece mendil olanını buldum. açıkçası güvenemedim. satıcı satmış olmak için ısrar etti sadece. bana iyi ada işime yarayacak bir krem önerisi istiyorum. tenim beyaz. :(
www.tazedagkekigi.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
zahter41
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Cmt Tem 31, 2010 6:59 pm

canım bence nivea diilde cliniqe yada sephora nın otobronzanını al...
birde ben hayatımda hiç solaryuma girmedim...açıkçası korkuyorum...çünkü ben bi film izlemiştim son durak diye orda 2 kız solaryumda yanıyolardı...çok feci ölüyolardı...uuufff çok kötüydü..çok tırstım...onun yerine otobronzan kullanırım daha iyi..hem solaryum cildi mahvediyomuş...mesela kış boyunca antiaging kremleri kullanılıyo,güneş koruma kremlerini sürüyo peeling bakım vs her türlü şeyi yapılıyo ama bahar gelince hemen solaryuma giriliyo tabii onca yapılan şeyde çöpe gidiyo ...
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nehir86 » Cmt Tem 31, 2010 9:07 pm

cnm dikey solaryuma gir korkuyosan,son durak filmi sanırım solaryum sektorunu bayagı bi sekteye ugrattı,bende filmi izledikten sonra acayip tırstım solaryumdan yatay solaryuma giremiyorum korkudan,dikeyle idare ediyorum bende :)
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen AdeLinA » Cmt Tem 31, 2010 10:47 pm

Ay evet o filmi izledikten sonra açıkcası bnde çok korktum solaryumdan
http://www.adelinasstyle.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tbrsn » Pzr Ağu 01, 2010 12:11 am

konuyla direkt ilgili değil ama o filmden sonra bende havuza girmekten bile tırstım.çocuk havuzun giderine yapışıp basınçtan patlıyordu ya off berbattı
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen fbcix » Çrş Ağu 04, 2010 7:53 am

arkadaşlar bu sun vital tek seansta bronzlaşma (1 haftalık geçici) şuan markapon'da %50 indirimli.
Kullanıcı avatarı
fbcix
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen buket85 » Prş Eyl 23, 2010 3:26 pm

UZUN ZAMANDAN BERİ SOLARYUMA GİREN BİRİ OLARAK BU SEANSTA 20 DK GİRMEM GEREKTİĞİNE KARAR VERDİM. ÇEKİMİM VARDI VE ÇOK BEYAZ BİRİ OLDUĞUM İÇİN ÇOK ACİL SERİ BİR ŞEKİLDE BRONZLAŞMALIYDIM. BU GİRDİĞİM 4. SEANSIMDI VE UZMANLARA GÖRE 20 DKDA BİR SAKINCA YOKTU. ÜSTELİK YAZ VE YETERİNCE GÜNEŞLE MUHATABIZ. DÜN GİRDİĞİM SOLARYUM SEANSINDAN SONRA ŞU ANDA GÖZLERİM KAPANACAK DERECEDE ŞİŞ, VÜCUDUM KIZARMIŞ BİR PİLİÇ GİBİ YANIKLARLA DOLU, KIÇIMIN ÜSTÜNE BİLE OTURAMIYORUM VE AÇI ÇEKİYORUM. TAVSİYEM: SOLARYUMDAN UZAK DURUN, GERÇEKTEN ÇOK TEHLİKELİ.. BİZİM TÜM MAKİNALARI TANIMA ŞANSIMIZ YOK ESTETİSYEN DEĞİLİZ! ÜSTELİK BİRÇOK SOLARYUM MERKEZİNDE CİLT TESTİ YAPMADAN, BİR UZMAN BAŞINDA BEKLEMEDEN SEANSLARA SOKUYORLAR. BU ÇOK TEHLİKELİ. ŞİMDİYE KADAR HİÇBİR MERKEZDE UZMANIN KİŞİLERİN SEANSLARI BİTENE KADAR KONTROL ETTİKLERİNİ BAŞINDA DURDUKLARINI GÖRMEDİM. İNSANLAR GÖZLERİNİ AÇABİLİR. BİLGİSİZ OLAN ÇOK İNSAN VAR. ARKADAŞLAR SOLARYUM SADECE CİLT KANSERİ DEĞİL BİRÇOK ŞEY İÇİN ZARAR VERİCİ. DENEYİMLİBİRİ OLARAK TAVSİYE EDİYORUM. UZAK DURUN
Kullanıcı avatarı
buket85
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen labello » Cum Eyl 24, 2010 8:54 am

geçmiş olsun, kötü olmuş. o kadar beyazsan bronzlaşmak için o kadar zorlamasaydın ve 20 dk girmeseydin keşke.
seanslar çok üst üste mi geldi acaba. her gün mü girdin?
Kullanıcı avatarı
labello
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen NLCNSDW » Cum Eki 15, 2010 7:23 pm

Kızlar CLinique in bi ürünü var Self Sun Tinted Body Lotion/Moisturizer diye..Youtubeda takip ettiğim bi makyöz çok övdü bu ürünü..Aslnda bronzlaştırıcı diil nemlendirici fakat içinde kalıcı renk veren pigmentler var otobronzan gbi...Deneyen var mı yüz için kullanmak istiorm çnkü oil free bir ürün çok ilgimi çekti.. :banana:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen catmania » Prş Kas 11, 2010 6:14 pm

kızlar bişi sorucam kalıcı makyaj yaptırdım kaşlarıma solaryuma girmemem lazım aslında ama rengim acılsın istemiorum kaşlarımı pamukla kapatıp girdim bugün zarar werirmi acaba genede fikriniz warmı???
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen frdvs » Pzt Ara 20, 2010 2:01 am

kizlar ben almanyada yasiorum ilk defa solaryuma giricem ama beyaz tenli oldugum icin ilk girisimde 5 dk izin veriyolar bildigim kadariyla yazin güneslendigimdede kirmizi oluorum bronzlasmiyorum solaryumdada öylemi olur :( birde yüzdeki sivilceler gidiyomus diye duydum dogrumu acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
frdvs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Cmt Ara 25, 2010 2:15 am

kizlar academie´nin otobronzanini kullanan varmi aranizda ? memnunmusunuz ?

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derzer » Çrş Ara 29, 2010 12:08 pm

ben otobronz da st.tropezi keşfettim veeeeeeeeeeee harika
kokusu -sürülüşü-sonucu harika!!
Kullanıcı avatarı
derzer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Prş Ara 30, 2010 12:12 am

evet st. tropez´in iyi oldugunu bircok yerde duydum ve okudum.
güle güle kullan canim.

ben academie´yi aldim, ve coook memnunum.
otobronzanlar gibi kokusu yok. leke yapmiyor. sürümü cok iyi.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Oca 03, 2011 3:02 pm

st tropez burda yok:( ben hiç görmedim
+++internettende hangi siteden alıyorsunuz?

benim sorum acaba parfümlü bi kremle otobronzanı karıştırsam ne olur...böyle yapan varmı?
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir