Tüyler

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Tüyler

Mesajgönderen ZEYNEP61 » Cum Şub 24, 2006 4:21 pm

kızlar ya bişey sorıcam su epilasyon aletleri tüyleri içeri döndürüyo ya ve cok cirkin bi görüntü oluyo bu konuda ne yapabilirim???
ZEYNEP61
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Cum Şub 24, 2006 4:25 pm

evet bendede oluyo o sorun bazen :evil: sir agda yaptirinca olmuyo ama :lol: agda yapinca cilt uzerindekı ölü deriyide aliyo boylece deride her hangi bir tıkanıklık felan kalmiyo aslinda ben bacak ve bikini bolgeme lazer dusunuyorum hem o sorun ortadan kalkıyo hemde bırdaha o acıları cekmeye gerek kalmıyor
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen dolphin » Cum Şub 24, 2006 9:44 pm

çok eskiden bende ağda yapardım, o zaman batık derdi hiç yoktu, fakat ne zaman epilasyon aletlerine başladıysam bende de batıklar başladı ve kesinlikle beni sinir ediyor, şimdi de ağda yapmak hiç işime gelmiyor çünkü tüylerin uzaması beklemek gerekiyor :x bildiğim kadarıyla batıklar için lazer epilasyon çareymiş :wink:
Kullanıcı avatarı
dolphin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

evet dolphin

Mesajgönderen ChunLi » Cum Şub 24, 2006 10:02 pm

lazer batık icin oldukca etkili ben yuzume lazer yaptırıyorum bitince bıkını bolgeme yaptırcam eger ii olursa yazarım ;)
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen morkedi » Cum Şub 24, 2006 10:57 pm

kızlar ben de epilasyon aleti kullanıyorum ve batık tüyler içinde bacaklarıma kese yapıyorum hafifçe banyoda.Ölü deri bu sayede gidiyor ve batık çıkmıyor. Tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
morkedi
BaKımLı
BaKımLı

bacaklardaki lekeler...

Mesajgönderen sylvia » Cum Mar 10, 2006 6:45 pm

Aynı dertten ben de çekiyorum. Epilasyon temiz iş ama sonrasında sadece içe batmalar olsa keşke. O içe batanları çıkarıcam diye hepten cilde zarar verip lekeler oluşturuyorum. Sir ağda için daha iyi şeyler duydum. Evde kullanılabilen bi makinesi de varmış galiba. Bilgisi olan var mı bu konuda. Bi de şu bacaklarımdaki lekelere napiim ben, delircem...
Kullanıcı avatarı
sylvia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Pzt Mar 13, 2006 11:41 am

Ben de epilasyon aleti kullanıyorum kızlar, batmalar bende de biraz oluyor. Markette Sesu'nun sir ağda setini gördüm 9 YTL civarıydı. İçinde kendi makinesi filan da vardı.Bi de Veet'in soğuk ağda bantları var, çok pratik aslında ama hiç kullanmadım nasıldır bilemiyorum. Ben de lazer istiyorum yaa, kurtulalım şu kıl tüy derdinden artık :lol:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen susanes » Pzt Mar 13, 2006 6:59 pm

Kızlar sir ağdanın makinesini alan kullanan var mı :roll: hangi markalarda var bilmiyorum ama iyi bişeyse almak gerek
Kullanıcı avatarı
susanes
BaKımLı
BaKımLı

sir ağda makinası

Mesajgönderen kitimini » Cmt Mar 18, 2006 9:33 am

bende tefalin infinicire si var ama şu an bulunduğum yerde içinin sirini bulamıyorum.bi de temizliği çok zor oluyo ve içide bayaa pahalı neredeyse 2 kerede makinanın parasına denk geliyodu
Kullanıcı avatarı
kitimini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen muhendis » Cmt Mar 18, 2006 11:32 am

Allahın şanslı kuluyum bütün arkadaşlarımda kıskanır bu konuda beni ama bazen şüphe duyarım bir arızamı var bende diye bacaklarım filan doğuştan epilasyonlu hiç tüy yok :wink: acaba kötü birşeyemi işaret hormonlarla ilgili filan :roll:
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen pinart » Cmt Mar 18, 2006 12:00 pm

gercekten mi!!süper bir durum...!
sarisin misin Elif ? 8)
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cayi » Cmt Mar 18, 2006 1:00 pm

bende sir ağda yapıyorum çok memnunum.bence kıslar kuaförünüzle anlaşın o kuafördeki sir ağda tüplerini yani roll on larını taktığı el makinaları varya ondan getirttiin aslında tahtakaledede varmış ben sipariş verdim kaç para bişmiyorum daha konuşmadık toptancıyla ama gelince söylerim.ayrıca sir ağda roll on larını micro dalgadada ısıtabilirsiniz;)
Kullanıcı avatarı
cayi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen fundaburcu » Pzr Mar 19, 2006 3:02 am

ben lazerli epilasyana koltuk altım için gidiyorum çok iyi tavsiye ederim
ama marketlerde satılan kitli sir agdalardan ben hiç memnun kalmadım onu tavsiye etmem yanında ısıtıcıda vermeleri gerekiyordu öyle bişey alıcaksanız güzellik solanlarından alın bencede bide görünen bölgelerde yazın lazer çalışamıyolar yaz aylarıda geldi malum güneş falann etkiliyormuş batıklar içinde hint taşı var onunla ters yönde kese yapınca iyi geliyormuş ama ben denemedim
Kullanıcı avatarı
fundaburcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Batıklara çözüm

Mesajgönderen sylvia » Sal Nis 25, 2006 6:56 pm

Arkadaşlar :D
Batıklar için kuru kese önerisini uyguladım her gece. sonra Bepanten krem sürdüm ve çok iyi geldi . öneririm..
Kullanıcı avatarı
sylvia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Çrş Nis 26, 2006 10:00 am

Kuru kese çok canımı yakar gibi geliyor, cildim zaten aşırı hassas :roll:

Sesu'nun sir ağda setini aldım, ama henüz kullanmadım, bir süre daha var :wink: Deneyince size de bilgi veririm arkadaşlar
Resim
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen aslihayal » Çrş Nis 26, 2006 2:24 pm

kızlar sir ağda kitlerni tavsiye etmiyorum çok zahmetli iş hep bıkarak yarıda kesiyorum,en iyisi kuaföre gidip aldırmak.
ayrıca size kendi yaptığım bişeyi söylemek istiyorum,eczaneden peridrol ve amonyak alın ikisinide eşit ölçüde karıştırın,bu karışımı hani göbekte kollarda olan tüyler var ya onlara sürün 2-3 dk kadar bekletin sapsarı oluyor.ama fazla bekletmeden yıkayın.hafif yanma oluyor o sırada yıkamak gerek.Biraz kızarırsa korkmayın geçer
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen Exlibris » Çrş Nis 26, 2006 2:38 pm

aslihayal yazdı:kızlar sir ağda kitlerni tavsiye etmiyorum çok zahmetli iş hep bıkarak yarıda kesiyorum,en iyisi kuaföre gidip aldırmak.
ayrıca size kendi yaptığım bişeyi söylemek istiyorum,eczaneden peridrol ve amonyak alın ikisinide eşit ölçüde karıştırın,bu karışımı hani göbekte kollarda olan tüyler var ya onlara sürün 2-3 dk kadar bekletin sapsarı oluyor.ama fazla bekletmeden yıkayın.hafif yanma oluyor o sırada yıkamak gerek.Biraz kızarırsa korkmayın geçer

aslı aman dikkat perhidrol tüyleri çoğaltıyor arkadaşım yapardı kollarına vs tüyler daha da çoğaldı bir kılkökünden ikişer üçer tüyler çıkmaya başladı :(
Kullanıcı avatarı
Exlibris
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslihayal » Çrş Nis 26, 2006 2:43 pm

ya gerçekten mi !ama ben çok sık yapmıyorum canım acaba ondanmıdır bilmiyorum ama tüyler bende çoğalmadı:yinede saol söylediğin için
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lear » Pzr Nis 30, 2006 8:16 pm

sesunun sir ağda kitini aldım ama kullanamadım nekadar ısıtırsan ısıt başlık birtürlü dönmüyo :(
lear
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

sir ağda seti

Mesajgönderen sylvia » Çrş May 03, 2006 10:37 pm

Sesunun sir ağda setinin bence sirle bi ilgisi yok. Hikaye bi set, aldım başlığı bile zor dönüyo,son derece uyduruk ve eminim içeriğinde klasik ağda malzemesi var ve şeker tabi ki.. kıl köklerini azaltmak, zayıflatmaktan geçtim , tüyleri bile almak o başlıkla çok zor. En temiz iş siri yapan bi kuaföre gitmek.onların makinaları ve düzenekleri hazır ve oldukça pratik. Zaman kaybetmeden bu sorunu halletmek için daha iyi bence. :)
Kullanıcı avatarı
sylvia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Cum May 12, 2006 12:49 pm

Sesu'dan aldığım sir ağda setini kullandım arkadaşlar, uzun yıllardır epilasyon aleti kullandığım için ağdanın pisliğini, yapış yapışlığını unutmuşum, o açıdan gerçekten iğrenç bir deneyimdi, ama tüyleri alma açısından bakarsak makinaya göre ben çok daha fazla memnun kaldım diyebilirim, döner başlıklı olduğundan kolayca sürülebiliyor, içinden çıkan tek kullanımlık bezleri de büyük rahatlık! Kısa sürede işim bitti, sonra duşa girip çıktıktan sonra tekrar epilasyon aleti ile son kalanları aldım, mükemmel oldu, ben tavsiye ederim. :P
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen sere » Sal May 16, 2006 9:21 pm

veetin bantları o kadar iyi değil.. ondan daha ucuzu satılıyor parfümerilerde hem yüz için hem diğer bölgeler için. çok kaliteli hem ısıtılmıyor da. elinize yüzünüze de yapışmaz.

ya ismini hatırlayamadım da l harifyle başlıyor olmalı şöyle beyazlı turunculu bir kabı var.
bu arada koldaki tüyler için lazer epilasyon gibi lüksüm yok ağda da deneyeyim diyorum olmaz herhalde değil mi?
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

kollarımdaki...

Mesajgönderen kartanem » Pzt May 22, 2006 10:20 am

arkadaşlar kollarımdaki kıllardan çok rahatsızım. 2 yıl öncesi ne bu kadar uzundular nede bu kadar siyah... Tüy sarartıcı krem kullandım ve şimdi uzun ve siyahlar :( ne yapacağımı bilemiyorum,aslında güneşte hemen sararıyorlar ama benim biran önce bi çare bulmam lazım.yakında düğünüm war ve bu kollarımdaki tüylere bi çare bulmalıyım... aslında 1 kere sir ağda yaptırmayı düşünüyorum ama yinede kararsızım,sonrası için daha fazla çıkarsa... lütfen bi fikir werin,şaşırmış durumdayım :(
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen luthien » Pzt May 22, 2006 10:30 am

canım, benim kollarımda senin gibiydi cok uzundular cidden babamla yarışıcak cinstendim hiçbiyerimde de o kadar uzun tüyüm yoktu yani :? ama bi kere sir ağda yaptrdım ondan sora da evde kendim almaya basladım cok kolay bişimiş kol almak kendinde rahatlıkla alabilirsin..hatta bugun boş günüm olduğu için sabah hemencecik aldım smdi pürüzsüz :) yani bu seninde kolaylıkla halledebiliceğin bişi :D
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kartanem » Pzt May 22, 2006 10:52 am

evet evet sir ağdayı düşünüyorum ama yinede zaman olarak kararsızım... tüysüz bi kol,yada sonradan çıkanların diken gibi çıkasıdanda korkuyorum... doğal tüy sarartma yöntmlerini araştırıyorum şimdi... bakalım en kısa zamanda karar wermeliyiiim :roll: teşekkürler sevgili ''luthien'' :)
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen inspector » Pzt May 22, 2006 12:45 pm

canım düğünün varmış yakında. Öncelikle tebrik etmek istiyorum. Kollarındaki kıllar için kalıcı çözüm olarak lazeri öneririm. Tabi kılların yeterince kalın ve siyahsa. Ama düğünün yakınmış, acil çözüm için sir ağda yapabilirsin. Düğününden önce laser yaptırma çünkü, kollarında yanıklar ve iyileşene kadar lekeler oluşabilir.
Kullanıcı avatarı
inspector
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kartanem » Pzt May 22, 2006 12:54 pm

:) teşekkür ederim ''inspector'' evet laser aklıma gelmedi değil ama ben tamamen kurtulmakta istemiyorum eskisi gibi olsuuun... çok şey istiyorum galiba ama.. kalın değiller incecikler ama siyah ve uzunlar :( fazla kafama taktım bide havalar güzelleşince...
bide internette araştırdım şöle diyolar;

''Genellikle dudak üstlerinde, çenede ve yüzün yan taraflarında bulunan ve fazla belirgin olmayan ince tüylerin fazlalığı bazı kadınları sıkıntıya sokar. Eğer bu bölgelerdeki tüylenme az ise en uygun yol sarartmadır. Sarartma için uygun losyon evde de rahatlıkla hazırlanabilir: Cam bir kaba 2-3 kaşık % 36 yoğunlukta oksijenli su koyun, birkaç damla amonyak ekleyin. Pamuklu bir çubuğu hazırladığınız losyona batırıp sarartmak istediğiniz tüylere sürün. 4-5 dakika sonra hafif bir kaşıntı duyduğunuzda bölgeyi bol suyla yıkayın ve kremleyin.
Eğer tüyler fazla ise sarartma hoş görünmeyebilir. Ayrıca koyu tende sarartılmış dudak üstü tüyleri beyaz bıyık gibi görüneceği için hiç estetik durmaz. Bu durumda en uygun çözüm, düzenli aralıklarla cımbız, ip, ağda gibi yöntemlerle bu tüyleri temizlemektir. İz bırakabilecek metotlardan kaçınmaya da dikkat edin! ''

oksijenli su ne derece doğru olur bilmiyorum ama deneyebilirim kışın ise sir ağdaya başlarım... sizce bu yukarıdaki açıklamayı uygulasam mı?
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ezgicanan » Pzt May 22, 2006 12:56 pm

canım bende tebrik ederim seni bir ömür boyu mutluluklar dilerim :mylove:
kıllanma öyle göründüğü gibi sadece ağda ve lazerle halledilmesi gereken basit bir sorun değildir. özellikle ergenlik çağını baya geçtikden sonra birden artış oluyorsa bir hormon testi yaptırmanı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pinart » Pzt May 22, 2006 5:13 pm

oksijenli su gibi kimyasal bir yöntemi şahsen uygulama taraftarı değilim :roll: direkt "yakıyorsun" kollarını...
ağdayı tercih ederdim!!! 8)
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen missceren » Pzt May 22, 2006 7:50 pm

benimde kollarımda tüyler var ve 2 yıldır tüy sarartıcı kullanıyorum.şimdi böle söleyince korktum.çoğaltıyo mu gerçekten :( hangi markayı kullanmıştın?
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sere » Sal May 23, 2006 8:22 am

ya ben bugüne kadar kollarımdaki tüylere dokunmadım ama genetik olarak tüylü (!) bir aile olduğumuzdan benimkiler biraz fazla peki ağda yaptırınca jilet gibi çıkıyorlar mı diken diken? beni o rahatsız ediyor yoksa ağda yaptırıcam...
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen ezgicanan » Sal May 23, 2006 8:44 am

sere yazdı:ya ben bugüne kadar kollarımdaki tüylere dokunmadım ama genetik olarak tüylü (!) bir aile olduğumuzdan benimkiler biraz fazla peki ağda yaptırınca jilet gibi çıkıyorlar mı diken diken? beni o rahatsız ediyor yoksa ağda yaptırıcam...

canım ben kıllı bir yapıya sahip değilim ama genede yaz gelince kollarımı kendi epilatörümle alıyorum ne arttı nede azaldı aynı çıkıyo :roll:
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sere » Sal May 23, 2006 9:10 am

hıı hadi bakalım ben denicem sir ağda olayını canım çok yanmaz inşallah :)
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen kartanem » Sal May 23, 2006 9:33 am

missceren yazdı:benimde kollarımda tüyler var ve 2 yıldır tüy sarartıcı kullanıyorum.şimdi böle söleyince korktum.çoğaltıyo mu gerçekten :( hangi markayı kullanmıştın?

canım benim kullandığım sarartıcı ismini n vermem doğru olurmu bilmiyorum ama sonuçta sadece benim karşılaşmış olduğum bi durumda olabilir.ben sesu nun tüy sarartıcısını kullanmıştım :roll:
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kartanem » Sal May 23, 2006 9:37 am

arkadaşlar korktum ben şimdilik en azından düğünüm bitene kadar ben yine sarartmayı deneyeceğim.bu sefer başka bi marka kullanacağım tabi piyasada ne war ne yok bilmiyorum ama :roll: sonra ise çok rahatsız olursam aldıracağım,denemeden bilemiyorum... sonrası ise şans tamamen... bakalım ne olacak? şimdilik sarartıyorum sonra ise aldırıyorum... böylesi biraz daha risksiz olacak bu dönemde... :?
herkeze teşekür ediyorum... bilgileriniz içiiiin... :) sevgiyle kalın arkadaşlar...
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen missceren » Sal May 23, 2006 11:58 am

bende sesu kullanıorum.farklı markalar da denemiştim.ama hepsi kötü çıktı :( benim en sinirime dokunan tüyler bu kollarımdakiler.kolay bi yolu yok mu bunlardan kurtulmanın.
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen kartanem » Sal May 23, 2006 12:16 pm

missceren yazdı:bende sesu kullanıorum.farklı markalar da denemiştim.ama hepsi kötü çıktı :( benim en sinirime dokunan tüyler bu kollarımdakiler.kolay bi yolu yok mu bunlardan kurtulmanın.

tamamen kurtulmanın yolu galiba lazerden geçiyo.ama ben tamamende kurtulmak istemiyorum.. eskisi gibi az ve seyrek olsunlar belli belirsiz renkte olsunlar... ama artık çok geç benim için... bundan sonrası için çözüm bulmalıyım.zaten lazerde istemiş olsak şimdi yaptıramıyoruz kışı beklemeliyiz :roll:
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen roserose » Çrş May 24, 2006 8:07 am

merhaba arkadaşlar bende kollarımda kıllardan şikayetçiyim.daha önce bir kere sir ağdayla aldırdım.ne azaldı ne çoğaldı aynen çıktı.ama benim canım biraz kıymetli olduğu için acısına dayanamadım :D daha sonra bikaç kez kuaförde saratma işlemi uygulattım.benim bildiğim kol kılı uzamaz ama sanki dipten uzamış gibi dipleri siyah uçları sarı oldu.en son bir arkadaşımın tavsiyesiyle sizin bahsettiğiniz marka olan sesunun tüy sarartıcısını kullandım ve yaklıaşık 3 yıldır kullanıyorum.ben bir sorunla karşılaşmadım ama denildiği gibi kalıcı bir yöntem değil tabiki sürekli sarartıyosun özellikle yazın 15 günde bir yapıyorum bazen.çünkü bende hiç hoşlanmıyorum.bana yine en mantıklısı saratmak gibi geliyor.lazer ise kalın ve yoğun tüyler için etkiliymiş bende araştırım.birkaç seans sürer dediler yani kısacası para tuzağı sonra vazgeçtim.
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aslihayal » Çrş May 24, 2006 5:57 pm

kızlar aynı dert bende de var bende yazın 15 günde bir sarartıyorum,benimde canım tatlı bi de kollarımı almakla uğraşamam diye sarartıyorum.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sere » Pzr May 28, 2006 10:23 pm

selam arkadaşlar

kollarımdakileri veet ağda ile aldım... pek acımadı ama pırıl pırıl oldular
umarım diken diken çıkmaz.
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zoix » Pzt May 29, 2006 9:38 am

bende sesu kullanıyorum. çok tüy yok ama sarı sarı görünmesi hoşuma gidiyor. sesu'nun tüylerimi çoğalttığını değilde uzattığını söyleyebilirim. arkadaşlarım ağdayla alıyorlar. temiz, hoş görünüyor ama uzama sırasındaki görüntüsü ve teması çok çirkin yahu.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen kartanem » Pzt May 29, 2006 10:12 am

zoix yazdı:bende sesu kullanıyorum. çok tüy yok ama sarı sarı görünmesi hoşuma gidiyor. sesu'nun tüylerimi çoğalttığını değilde uzattığını söyleyebilirim. arkadaşlarım ağdayla alıyorlar. temiz, hoş görünüyor ama uzama sırasındaki görüntüsü ve teması çok çirkin yahu.

dipler siyah uçlar sarı şeklinde :roll: çok kötüüüü çoooook...
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen tarsheeva » Cum Haz 09, 2006 8:11 pm

Merhaba arkadaşlar
Bende bikini bölgemdeki lekelerden şikayetçiyim. Bildiğiniz yöntemler varsa yazarsanız çok sevinirim. Kuru kese ve bepantene'i deniycem kuru kese ten kuruyken yapılan kese mi? yoksa ayrı kuru kese diye bi şey mi var? Bi de bepantene krem kullanmak gerekiyo değil mi? merhemi çok yağlı olur. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :wink:
tarsheeva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sylvia » Pzt Haz 12, 2006 4:55 pm

tarsheeva yazdı:Merhaba arkadaşlar
Bende bikini bölgemdeki lekelerden şikayetçiyim. Bildiğiniz yöntemler varsa yazarsanız çok sevinirim. Kuru kese ve bepantene'i deniycem kuru kese ten kuruyken yapılan kese mi? yoksa ayrı kuru kese diye bi şey mi var? Bi de bepantene krem kullanmak gerekiyo değil mi? merhemi çok yağlı olur. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :wink:

selam tasheeva kuru kese diye ayrı bişey yok.. Keseyi kuru cilt üzerine uyguluyosun, bepanten krem şart, melhemi değil..içe batanlar bi süre sonra yüzeye çıkıyo, dene bak... :)
Kullanıcı avatarı
sylvia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kvrck » Sal Haz 13, 2006 10:52 pm

bende sesunun sarartıcısını kullanıyorum ara ara.sanki bana da tüylerim hafif çoğalmış ve uzamış gibi geliyorlar.ben lazer bir kez denediğim için kollarımı yaptırmayı düşünmüyorum.bu tüy azaltıcı kremleri kullanmayı düşünüyorum.ağdayı tüylerimi sertleştirir diye bende denemek istemedim.birde kolllarla uğraşmak istemiyorum açıkcası :?
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dolphin » Sal Haz 13, 2006 11:25 pm

ben de eskiden kollarımdaki tüyleri çok dert etmişimdir kendime, uzun yıllar sıkıntısını çekmişimdir, ben de o zamanlar geçici çözüm olarak sesu ile tüyleri sararmıştım, fakat birkaç gün çok güzel sarı dursalarda çok kısa bir zaman sonra dipleri siyah oluyordu ve tüyler çok uzamaya başladı, daha sonra lazer epilasyona gittim, fakat tüylerimde pek bir azalma olmadı, neticede artık epilasyon makinesi ile alıyorum, çok memnunum keşke en başta bunu deneseydim, boşuna yıllarca utanıp sıkılmışım...
Kullanıcı avatarı
dolphin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Çrş Haz 14, 2006 11:41 am

peki zor olmuyo mu makineyle almak.bende almayı düşünüorum ama sonra çok sert çıkmasından korkuorum.
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kartanem » Çrş Haz 14, 2006 11:55 am

ben sararttım arkadaşlar :roll: biraz daha zaman geçene kadar böyle devam edeceğim.sarartmadan önce makine ile almayı bende denedim ama nafilee :( çok canım acıdıı :o dayanılmaz yani... bide sanki tahriş olacakmış gibi geliyo bana.ama tabi acı ve tahriş olma durumu ciltten cilde değişir... çok az bi kısmını sadece benim görebildiğim kadar kısmını almış bulundum makine ile,ama diken diken ve sert geldi sonra...
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen dolphin » Çrş Haz 14, 2006 11:59 pm

ben bir dönem lazer epilasyona gittiğim için tüylerimde azalma oldu, belki bu nedenle ben çok rahat makina ile alıyorum, kısa iken alıyorum, cımbızla tüy alıyormuş kadar acı veriyor yalnızca, o kadar da sert çıkmıyor, ben 4-5 senedir alıyorum, tenim de alıştı tabii, ilk başta sivilceler çıktı ve kızarıklıklar oldu, fakat şimdi çok rahatım ve çok memnunum :D
Kullanıcı avatarı
dolphin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen benimbenim » Çrş Eyl 13, 2006 1:29 pm

kollardaki tüyleri hiç sorun bile etme canım ,benimde çooook fazla idi,agda bantlarıyla bazende bezli agdalarla alıyorum tabi biraz uzadıktan sonra alınmalı,uzun süre çıkmıyor ve pürüzsü,ama epilasyon aleti kırar onunlaalma
Kullanıcı avatarı
benimbenim
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir