Ağda Sonrası Lekeler

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Ağda Sonrası Lekeler

Mesajgönderen alin » Sal May 23, 2006 1:18 pm

KIZLAR BASIM DERTTE . CILDIM COK HASSAS OLMASINA RAGMEN KOLTUK ALTIMA AGDA YAPTIRDIM. ONCE KIPKIRMIZI OLDU.TAHRIS OLDU YANI.3,4 GUNDUR KIRMIZILIK KOYULASMAYA BASLADI. LEKE KALACAK DIYE KORKUYORUM. NE YAPMALIYIM BILEN VAR MI ??
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cayi » Sal May 23, 2006 2:30 pm

canım öncelikle geçmiş olsun benimde cildim çok hassas bende ağda yaptırınca kızarıyor ama 1 saati bile bulmadan geçiyor.birkeresinde ağda bandı denemiştim ozmn benimde uzun süren kızarılığın ardından kabuk bağlamıştı ama iz olmadı.bebklerin pişik kremlerinden sürüyodum çok yanıodu çünkü.buna benzermi seninkide.eğer öyleyse korkma iz kalmıyo :wink:
Kullanıcı avatarı
cayi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Çrş May 24, 2006 9:36 am

merhaba canım

evet oyle . benım kızarıklık 2 gun surdu ve acayıp kasınıyodu. alerjı oldum sanırım . sımdı yavas yavas gecıyor. insallah ız kalmaz ya..

okadar hassas cıldım varkı kasısam ız kalıyor. Napıcam bılmıyorum.. :cry:
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cayi » Çrş May 24, 2006 9:46 am

valla yaa benimde aynen öle.onun için çok dikkat ediyorum.birdaha ağda yaptırırken parça parça ve ağdayı çok tutmadan yaptır cnm
Kullanıcı avatarı
cayi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Çrş May 24, 2006 12:00 pm

Sağol şekerim.
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: AGDADAN OLUSAN LEKELER

Mesajgönderen mihrihatun » Pzr Nis 01, 2007 7:15 pm

alin yazdı:KIZLAR BASIM DERTTE . CILDIM COK HASSAS OLMASINA RAGMEN KOLTUK ALTIMA AGDA YAPTIRDIM. ONCE KIPKIRMIZI OLDU.TAHRIS OLDU YANI.3,4 GUNDUR KIRMIZILIK KOYULASMAYA BASLADI. LEKE KALACAK DIYE KORKUYORUM. NE YAPMALIYIM BILEN VAR MI ??

aynı sorun bende de var. bende sadece koltuk altlarım değil dudak üstü bölgemde de iz kaldı..Byıklarımı aldırdığım zaman bile sanki bıyık varmış gibi duruyor. daha da kötüydü, yazın aktardan bir toz karışımı aldım, bir de Suna Dumankaya limon sürün demişti, limon sürüyorum kuruyunca da talk pudrası sürüyorum. Biraz hafifledi gibi ama yine de duruyor. Koltuk altlarımdan geçtim şu bıyıklı görüntüsünden kurtulsam yetecek bana...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cidoo » Pzr Nis 01, 2007 7:25 pm

bende de sir ağdadan olmuştu suna dumankayada okudum elma kesip onu koymak gerekiyormuş leke olan yere
cidoo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen acelya » Pzr Nis 01, 2007 7:48 pm

canim benimde oyle olmustuuu 1 hafta fln yara olmustu resmen birak kizarmayi.. gecti 1 hafta sonra bepantene sur demisti bana sir yapan kiz...
acelya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EnchanteD » Pzr Nis 01, 2007 8:22 pm

Bnm de kolumun altı kapkara oldu sir ağdadan
sinir oluyorummm :evil:
napmam gerekir rengini açmak için bilmiyorumm
nolur bi fikri olan varsa paylaşsınn
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen moonlight » Pzr Nis 01, 2007 9:05 pm

Ewt bwpanthene çok iyi gelir herşeye iyi geldiği gibi :) benimde kızarır bi de kabarır yani düşünün artık... :lol:
Kullanıcı avatarı
moonlight
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gamze2904 » Pzt Nis 02, 2007 5:32 pm

arkadaşlar aynı sorun bendede oldu bu sir ağda makinelerinden aldım bıyıklarımı evde kendim alırım die meğersem 1 kere yapılan yere 2. kez sürülmezmiş ben okumadan bilinçsizce yaptım çok komik duruyodu anlatamam :( ertesi günde iş başı yapıcaktım kıppppkırmızı oldu bıyık kısmım derim kalktı sanki o kadar tahriş oldu ki anlatamam derim soyuldu sonra 3 gün geçmedi ben bol bol bepanten akşam yatarkende aynısafa kremi sürdüm araştırdım tahriş olmuş cilde iyi geliyomuş tavsiye ederim :P
gamze2904
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gamze2904 » Pzt Nis 02, 2007 5:33 pm

bu arada demeyi unuttum şuan geçti hiç iz falanda kalmadı bi daha tövbeeeee:):)
gamze2904
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen denizz » Pzt Nis 02, 2007 5:55 pm

benim bıyık kısmımdada sir den kalma leke var ve yazdan beri duruyo düşünün
dışarıya asla kapatıcısız fondotensiz çıkmıyorum leke küçük ama bıyık gibi duruyo bende bepenten sürdüm yanık kremleri sürdüm ama leke geçmiyo bir tavsiyesi olan varsa çok sevinirim valla
:(
Kullanıcı avatarı
denizz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen moonlight » Pzt Nis 02, 2007 7:06 pm

Valla cnm benimde bir arkadaşım vardı bacağında ağdadan kalma kızarıklık vardı aylarca geçmemişti her gece yatarken limon sürerdi bol bol birkaç hafta sonra geçmişti lekesi :) dene sende istersen...
Kullanıcı avatarı
moonlight
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Pzt Nis 02, 2007 7:16 pm

denizz yazdı:benim bıyık kısmımdada sir den kalma leke var ve yazdan beri duruyo düşünün
dışarıya asla kapatıcısız fondotensiz çıkmıyorum leke küçük ama bıyık gibi duruyo bende bepenten sürdüm yanık kremleri sürdüm ama leke geçmiyo bir tavsiyesi olan varsa çok sevinirim valla
:(

Ben de aynı durumdayım kardeş, yazdığım gibi. Ben aktardan bitkisel bir toz karışımı almıştım, su veya süt ile karıştırıp kullandım. Biraz hafifletti gibi ama duruyor yine. ben bir de beyaz tenliyim ilin kötüsü. Şimdi limon sürüyorum rengini açıyormuş güya Suna Dumankaya söylemişti. Bir arkadaş da elma demiş, bakalım artık. ben bir de elma sirkesi kullanmayı düşünüyorum. Ne yapalım artık. Bu sir ağda berbat bişeymiş ya.
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen denizz » Çrş Nis 04, 2007 10:43 pm

evet yaa bide şu limonu sürcem inşallah geçer
mihrihatun bende çok beyazım kabusum oldu bu leke :evil:
Kullanıcı avatarı
denizz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Cum Nis 06, 2007 8:23 pm

denizz yazdı:evet yaa bide şu limonu sürcem inşallah geçer

Bi de milet soruyordu ilk başta \"bıyığını aldırmadın mı?\" diye...Azıcık hafifledi ama duruyor. hassas ciltlerde sir ağda ilaa leke yapıyor, hiç kullanmamak lazım yüzde aslında, şimdi iple alıyorum, iş işten geçti de öyle aklım başıma geldi. ben limonun işe yarayacağına inanıyorum. Bir de buğday yağı lekeleri geçirmekte çok etkiliymiş, kırışıklara da iyi geliyormuş, bir haftadır falan gece makyajımı temizledikten sonra sürüyorum...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Buri » Cmt Nis 07, 2007 9:40 am

benim kuaförüm de nişanım için kaşlarımı sir ağdayla aldı, yüzüme düşürdü küçük bi parça ağda, böyle kaşımdan yanağıma doğru. kıpkırmızı oldu kabardı çıktı orası :evil: sonra makyajla falan kapattılar ama terledikçe yandı, çok rahatsız oldum yani bütün gece. neyse ki izi kalmadı, hemen ertesi gün doktora gittim bi merhem verdi çok iyi geldi o bana. ama çok büyük bi dikkatsizlik yaa, bi de nişan günümde yani. burdan çıkardığım sonuç; kaşınımızı gözümüzü önemli günlerimizden 1-2 gün önce aldırmalıyız, son ana bırakmamalayız :lol:
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen luthien » Cmt Nis 07, 2007 11:22 am

Buri yazdı:benim kuaförüm de nişanım için kaşlarımı sir ağdayla aldı, yüzüme düşürdü küçük bi parça ağda, böyle kaşımdan yanağıma doğru. kıpkırmızı oldu kabardı çıktı orası :evil: sonra makyajla falan kapattılar ama terledikçe yandı, çok rahatsız oldum yani bütün gece. neyse ki izi kalmadı, hemen ertesi gün doktora gittim bi merhem verdi çok iyi geldi o bana. ama çok büyük bi dikkatsizlik yaa, bi de nişan günümde yani. burdan çıkardığım sonuç; kaşınımızı gözümüzü önemli günlerimizden 1-2 gün önce aldırmalıyız, son ana bırakmamalayız :lol:

Offf canım ya çok kötü olmuş :| Allah'tan atlattın sağsalim..
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen Buri » Cmt Nis 07, 2007 11:43 am

luthien yazdı:
Buri yazdı:benim kuaförüm de nişanım için kaşlarımı sir ağdayla aldı, yüzüme düşürdü küçük bi parça ağda, böyle kaşımdan yanağıma doğru. kıpkırmızı oldu kabardı çıktı orası :evil: sonra makyajla falan kapattılar ama terledikçe yandı, çok rahatsız oldum yani bütün gece. neyse ki izi kalmadı, hemen ertesi gün doktora gittim bi merhem verdi çok iyi geldi o bana. ama çok büyük bi dikkatsizlik yaa, bi de nişan günümde yani. burdan çıkardığım sonuç; kaşınımızı gözümüzü önemli günlerimizden 1-2 gün önce aldırmalıyız, son ana bırakmamalayız :lol:

Offf canım ya çok kötü olmuş :| Allah'tan atlattın sağsalim..

evet canım kötü bi tecrübeydi benim için..
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tooba » Sal May 15, 2007 6:37 pm

peki lekelerden önce oluşan sivilceleri nasıl önlicez? ağda yaptırırken cok dikkat ediorum cok temiz ve dikkatli yapıo kız öncesinde temizleme jelerini de kullanıyo ancak sivilcelenmeler her defasında oluyo (özellikle genital bölgede ) ve 2 gün sonra geçio. sebebi nedir acaba bu sivilcelerin? :|
Kullanıcı avatarı
tooba
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Çrş May 16, 2007 3:25 pm

evet ben de de oluşuyor yaa ben kullandığı yağa bağladım en son çünkü yağı değiştirmeden önce yoktu ama bilen varsa fikir verir mi
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tooba » Çrş May 16, 2007 9:22 pm

alerji gibi bişeymi yoksa mikrobik bişeymi acaba onu öğrenebilsek :?:
Kullanıcı avatarı
tooba
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Nolita » Cmt May 19, 2007 11:56 pm

tooba yazdı:alerji gibi bişeymi yoksa mikrobik bişeymi acaba onu öğrenebilsek :?:

bu sadece sir ağdada olmuoki normal ağda da oluo hatta böle baloncuk baloncuk oluo benim genital bölgem
normal ağda ile alınca yağ kullanmıodum çünkü
bence kıl kökleri açılıoya mikrobik bişi çünkü böle içi sivilce gibi doluo çıt çıt patlıyorum onları sorada kolonyalı mendille silip bepanten sürüodum
mikrop kapmasın diye
ama artık lazere gidiorum
tam 4 seans gittim 4 seans kaldı ki
eylülde açılacakmış sezon kapanmış
hadi bakalım :roll:
Kullanıcı avatarı
Nolita
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Pzr Ara 09, 2007 10:38 pm

denizz yazdı:evet yaa bide şu limonu sürcem inşallah geçer

Merhaba Deniz,
İki aydır MD FORMULATIONS'UN VIT A PLUS ILLUMINATING SERUM'UNU KULLANIYORUM. YAZIN DENİZDEN DÖNÜNCE İYİCE KARARMIŞTI, BU SERUMDAN SONRA YÜZDE %6O-70 FALAN GEÇİRDİ, ÇOK MUTLUYUM. ÇOK MUTLUYUM. AKLIMA HEMEN SEN GELDİN, PAYLAŞMAK İSTEDİM. HALA GEÇMEDİYSE DENE..
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mihrihatun » Pzr Ara 09, 2007 10:44 pm

Arkadaşlar,
2 senedir dudak üstü bölgemde bıyık gibi duran kahverengi lekelerle dolaşıyordum. Limon, elma, aktardan aldığım toz...Yapmadığum şey kalmamıştı. Doktora gittiğimde expigment %4 vermişti, ancak forumdaki yazıları okuyunca kullanmaktan vazgeçtim. İçindeki etken maddenin -hidrokinon mu ne- Avrupa'da kullanılmadığını okudum biyerden, tam hatırlayamıyorum. Neyse cildimi tahriş eder diye korktum kullanmadım. Bu yaz denizde avene 50 faktörlü krem kullanmama rağmen, güneşlenmememe rağmen lekem tamamen bıyık görünümünü almaya başladı ve kapatıcılar bile pek bir işe yaramıyordu görüntüyü kurtarmak için. Bir de beyaz tenliyim düşünün artık. Oysaki aktardan aldığım toz karışımla yaptığım maske az da olsa rengini açmıştı. Neyse, lazer düşünürken lazerin de leke yapabileceği ihtimaline karşı iyice korktum. Eczacım bana skin-code markasının leke açıcı serumunu ve nemlendiricisini verdi, 3 ay kullandım, lekemde çok hafif de olsa bir açılma sağladı, buna ek olarak dermologica'nın toz peelingini kullanıyordum. Her neyse, arkadaşlar, 2 ay önce bu ilaçlar bitmek üzereydi, bu ürünleri almak için girdiğim Bağdat Caddesi'ndeki bir eczacı bana MD FORMULATIONS'un leke açıcı serumunun daha etkili olduğunu, Acıbadem Hastanesi'ndeki doktorların bunu tavsiye ettiklerini ve olumlu sonuç aldıklarını söyledi. Bir umut aldım. Arkadaşlar, 2 ay oldu lekem geçti, artık belli bile değil, belli belirsiz, en az % 70 geçirdi arkadaşlar, üstelik hiç bir tahriş yapmadı. Sadece bir keresinde bıyıklarımı aldıktan hemen sonra sürmüştüm, biraz yanmıştı; bir kere de peelingden sonra kullanınca yanmıştı, onun dışında hiç tahriş yok. tavsiye ederim arkadaşlar, aklım hep o lekedeydi, çok şükür çooook hafifledi
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Re: Ağda Sonrası Lekeler

Mesajgönderen Fake » Cmt Oca 05, 2008 12:35 am

arkadaşlar bende de ağdadan sonra çıkan kıllarda çok fazla batma oluyor. sürekli tüp ağda yaptırıyorum. kendim yaptığımda yaklaşık yüzde ellisi batıyor kılların. peeling falan da yaparım ama çare bulamadım buna malesef :cry: tavsiyesi olan var mı acaba aranızda?
Kullanıcı avatarı
Fake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Cmt Oca 05, 2008 12:59 am

Batıklar ve Kıl Dönmesi ile ilgili başlıkta işe yarar bilgiler var, umarım faydalı olur :)
viewtopic.php?f=6&t=3159&st=0&sk=t&sd=a&hilit=bat%C4%B1klar
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Fake » Cmt Oca 05, 2008 1:18 am

Pixie79 yazdı:Batıklar ve Kıl Dönmesi ile ilgili başlıkta işe yarar bilgiler var, umarım faydalı olur :)
viewtopic.php?f=6&t=3159&st=0&sk=t&sd=a&hilit=bat%C4%B1klar

teşekkür ederim pixie79.
Kullanıcı avatarı
Fake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen formulation » Sal Eyl 30, 2008 2:26 pm

Selam
dudağin üst kısmında kahverengi bıyık lekesi görünümü bende de var MD formulations gercekten işe yarar mı fiyati nedir eczanelerden bulabilir miyim ? peki sadece bu ürünü kullanmam yeterli mi yoksa sizin kullandiğiniz diğer ürünleri de mi denemeliyim
formulation
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chocolovers » Çrş Eki 01, 2008 9:07 pm

bende e zamn kaslarımı ve bıyıklarımı aldırsam o aldırdıgım bolgede bır suru mınık mınık sıvılce cıkıo kasınıo ve kızarıo :crybaby: ne zamn kasımı fln aldıram 1 hafta yada 2 hafta sıvılcelı gezıorm.
Kullanıcı avatarı
chocolovers
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Niennabebek » Cmt Kas 01, 2008 2:41 am

ya arkadaşlar bende paket ağda yaptırdığım zaman minik minik sivilceler cıkıyor ve bide kahverengi oluyo onlar daha sonra ve izi kalıyor ne yapmam qerekio ya nolur yardım edin :(
Kullanıcı avatarı
Niennabebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zumrutt » Pzr Kas 16, 2008 1:38 am

Benimde agda sonrası kıl köklerimde şişme ardındanda kahverengi lekeler oluşuyordu.Çok sinir bozucu insan pürüzsüz görünmek istio.Sonra farkettim agda yaptıkça artıyo.epilasyon aleti kullanıorum ben artık.Eskisi lekeler var.Yeni oluşumlar olmuo.
Kullanıcı avatarı
zumrutt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrihatun » Pzr Kas 16, 2008 10:05 pm

formulation yazdı:Selam
dudağin üst kısmında kahverengi bıyık lekesi görünümü bende de var MD formulations gercekten işe yarar mı fiyati nedir eczanelerden bulabilir miyim ? peki sadece bu ürünü kullanmam yeterli mi yoksa sizin kullandiğiniz diğer ürünleri de mi denemeliyim

kullandığım ürünler içinde en çok MD'nin serumu işe yaradı valla, yalnız peeling yaptıktan yahut kılları aldıktan hemen sonra bunu sürme, yakıyor ve kızartıyor. MD de baya bir pahalıydı ama olsun, skincode'dan falan fazla işe yarıyor.
MD'nin üstüne de mutlaka kaliteli bir güneş koruyucu kullan. Baya bir hafifletiyor ama yüzde yüz geçmiyor.
Bir de sir kullanma, iple aldır.
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Esrafenerlim » Cum Kas 21, 2008 7:12 pm

ya biraz belki geri kalmış gibi olcam ama ben bıyıklarım için cımbız kullanıyorum.hem öle yanma derdimde olmuyor ;) yoksa fena ya ama birazda tüylerden kaynaklanıyor sanırım azda ondan :huggs:
Kullanıcı avatarı
Esrafenerlim
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sukatre » Cum Kas 28, 2008 11:01 am

mihrihatun yazdı:Arkadaşlar,
2 senedir dudak üstü bölgemde bıyık gibi duran kahverengi lekelerle dolaşıyordum. Limon, elma, aktardan aldığım toz...Yapmadığum şey kalmamıştı. Doktora gittiğimde expigment %4 vermişti, ancak forumdaki yazıları okuyunca kullanmaktan vazgeçtim. İçindeki etken maddenin -hidrokinon mu ne- Avrupa'da kullanılmadığını okudum biyerden, tam hatırlayamıyorum. Neyse cildimi tahriş eder diye korktum kullanmadım. Bu yaz denizde avene 50 faktörlü krem kullanmama rağmen, güneşlenmememe rağmen lekem tamamen bıyık görünümünü almaya başladı ve kapatıcılar bile pek bir işe yaramıyordu görüntüyü kurtarmak için. Bir de beyaz tenliyim düşünün artık. Oysaki aktardan aldığım toz karışımla yaptığım maske az da olsa rengini açmıştı. Neyse, lazer düşünürken lazerin de leke yapabileceği ihtimaline karşı iyice korktum. Eczacım bana skin-code markasının leke açıcı serumunu ve nemlendiricisini verdi, 3 ay kullandım, lekemde çok hafif de olsa bir açılma sağladı, buna ek olarak dermologica'nın toz peelingini kullanıyordum. Her neyse, arkadaşlar, 2 ay önce bu ilaçlar bitmek üzereydi, bu ürünleri almak için girdiğim Bağdat Caddesi'ndeki bir eczacı bana MD FORMULATIONS'un leke açıcı serumunun daha etkili olduğunu, Acıbadem Hastanesi'ndeki doktorların bunu tavsiye ettiklerini ve olumlu sonuç aldıklarını söyledi. Bir umut aldım. Arkadaşlar, 2 ay oldu lekem geçti, artık belli bile değil, belli belirsiz, en az % 70 geçirdi arkadaşlar, üstelik hiç bir tahriş yapmadı. Sadece bir keresinde bıyıklarımı aldıktan hemen sonra sürmüştüm, biraz yanmıştı; bir kere de peelingden sonra kullanınca yanmıştı, onun dışında hiç tahriş yok. tavsiye ederim arkadaşlar, aklım hep o lekedeydi, çok şükür çooook hafifledi

mihrihatun
MD FORMULATIONS ne kadar?senin geçirdiğin sürecin aynısını bende geçirim
sirke,limon,expigment,peeling vs vs
gerçi şimdi kış geldiği için biraz hafifledi lekelerim
ama yinede var :dontknow:
Kullanıcı avatarı
sukatre
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrihatun » Cum Ara 05, 2008 5:55 pm

Benim de yüzde yüz geçmedi ama eski haline göre çook çok iyi, %30-40'ı duruyor hala ama simsiyahtı ilk başlarda buna da şükür, şimdi hafif bir golge var o bölgemde, uğraşmıyorum artık ama yazın çok dikkat ettim, hiç güneşe çıkmadım, yazın çok koyulaşıyor çünkü.
IPL lazer diye bir şey varmış, güneş lekelerine falan da etkiliymiş ben niyetlenmiştim o işe, hatta Dr. Melisa Eczacıbaşı'ndan gün almıştım lekemi gösterip lazeri sormak için ama gitmedim, korktum lazerden.Sen bir araştır istersen.
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mihrihatun » Cum Ara 05, 2008 6:02 pm

MD'nin o serumunu tam olarak hatırlayamıyorum ama 190 civarı birşeydi o zaman.
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zeendrella » Pzt Ara 22, 2008 11:48 am

Arkadaşlar bütün sorularınıza tek bir kelimeyle cevap verebilirim : DEPILEVE ! !
Benim gittiğim salon Depileve ağda bakımı yapıyor. Ağda öncesinde ağdanın tene değil kıla yapışmasını sağlayıcı ve cildimi temizleyici bir ürün sürüyorlar. Sonrasında cilt tipime uygun ağdayı kullanıyorlar (örneğin ben kuru ciltli olduğum için zeytinyağlı ağda bana daha iyi geliyuor). Ağda sonrasında da sivilcelenmeyi önleyici, hassasiyeti ve kızarıklığı yatıştırıcı ürünleri var. Hatta talep ettiğiniz takdirde Gold Concentrate adında, tüy çıkmasını geciktirici ve zamanla tüyleri azaltıcı bir ürünleri var ki bunu da uygulayabiliyorlar ve eve satışını da yapıyorlar. Ben Gold Concentrate satın aldım, uzun süredir düzenli olarak banyodan sonra uyguluyorum. Gerçekten de tüylerde belirgin azalma var. Depileve ile yapılan ağda bakımlarını herkese tavsiye ediyorum :)
zeendrella
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen username » Prş Ara 25, 2008 4:02 pm

en popüler eylem
ürün
krem
spray nedir acaba rahatlması açısından
bilgi alabilrmym :blushing:
username
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Sweety58 » Pzt May 11, 2009 12:36 am

arkadaslar dun braunun sılk epılını aldım daha onceden hep jılet kullanıyodum dun braunu denedım ama sankı kokunde bıraz kaldı batık denıyo galıba braun kullanan varmı daha once jıletle aldıgım ıcınmı oldu yoksa epılatormu yapıyo
Sweety58
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen narrr » Cum May 29, 2009 11:25 pm

dudak üstü lekesi bende de var ağda yapmak zorundayım bu dertten kurtulamamıştım ama avenenin termal suyu çok iyi geldi leke geçti ve cildim duru beyaz oldu zaten beyaz tenliyim kaç sene uğraştım bu lekeyle dudak üstü için öneririm işe yarıyor
Kullanıcı avatarı
narrr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt May 30, 2009 10:40 am

Avene'in termal suyu mu? Nasıl kullansın? Leken nasıl geçti...Benim leke hafifledi ama yaz gelince yine koyulaşıyor, tamamen geçmedi bende...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen narrr » Cmt May 30, 2009 2:11 pm

evet termal su eczanelerde bulabilirsin cildimi temizledikten sonra yüzüme sıktım hem ferahlattı hemde leke geçti birkaç günde bende şaşırdım herkeste aynı etkiyi yaparmı bilmiyorum ama bende yıllardır bu lekeyle uğraştım
Kullanıcı avatarı
narrr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tugcee » Cmt May 30, 2009 3:14 pm

bu termal suyun fiyatı nedir bilen varmı?
Kullanıcı avatarı
tugcee
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt May 30, 2009 8:34 pm

narrr yazdı:evet termal su eczanelerde bulabilirsin cildimi temizledikten sonra yüzüme sıktım hem ferahlattı hemde leke geçti birkaç günde bende şaşırdım herkeste aynı etkiyi yaparmı bilmiyorum ama bende yıllardır bu lekeyle uğraştım

Leke şu dudak üstünde sir ağdadan mütevellit oluşan, güneş görünce iyice siyahlaşan, güneşin az olduğu mevsimlerde koyu kahveden sütlü kahveye hatta bazı dönemlerde yeşilimsi kahve gibi renk tonlarına bürünen, bıyık alındığı halde dudak üstünde bıyık varmış gibi görünen, kapatıcı ve fondötenle gizlenemeyen bir leke miydi senin leke? Lütfen evet de ki umutlanalım :pray:
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt May 30, 2009 8:37 pm

narrr yazdı:dudak üstü lekesi bende de var ağda yapmak zorundayım bu dertten kurtulamamıştım ama avenenin termal suyu çok iyi geldi leke geçti ve cildim duru beyaz oldu zaten beyaz tenliyim kaç sene uğraştım bu lekeyle dudak üstü için öneririm işe yarıyor

Bunu leke için biri mi önerdi oksa sen naşka maksatla kullanıyorken mi lekeni geçirdi? Kusura bakma seni bombardımana tuttum ama yıllardır bu lekeyle uğraşıyorum, kış aylarında güneşin az olmasından ve kışın kullandığım serumdur, kremdir vb. ürünlerden dolayı hafiflese de-hiç bir zaman tamamen geçmedi- 50 faktör krem kullanmama ve güneşlenmememe rağmen her yaz yeniden koyulaşıyor...Ay ne olur benimki de tamamen geçiverse...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt May 30, 2009 8:45 pm

"naşka maksatla" yazmışım "başka maksatla" olacak :blushing:
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt May 30, 2009 9:26 pm

Narr, duy sesimizi... ;)
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen narrr » Cmt May 30, 2009 10:34 pm

geldim bacılar :laugh: ben valla aldım öyle kimse önermedi zaten ürünün özeliğindede yazıyor epilasyon sonrası filan vs diye benimde dudak üstüm hiç geçmiyordu bıyık gibi komik görünüyordum valla fondotenle de belli oluyordu ama kullanınca gerçekten şaşırdım daha öncede dedim herkese aynı etki yaparmı bilmiyorum ben memnun kaldım fiyatıda uygun en ufak boy 10 milyon bişey
Kullanıcı avatarı
narrr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir