Ağda Sonrası Lekeler

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Ağda Sonrası Lekeler

Mesajgönderen alin » Sal May 23, 2006 1:18 pm

KIZLAR BASIM DERTTE . CILDIM COK HASSAS OLMASINA RAGMEN KOLTUK ALTIMA AGDA YAPTIRDIM. ONCE KIPKIRMIZI OLDU.TAHRIS OLDU YANI.3,4 GUNDUR KIRMIZILIK KOYULASMAYA BASLADI. LEKE KALACAK DIYE KORKUYORUM. NE YAPMALIYIM BILEN VAR MI ??
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cayi » Sal May 23, 2006 2:30 pm

canım öncelikle geçmiş olsun benimde cildim çok hassas bende ağda yaptırınca kızarıyor ama 1 saati bile bulmadan geçiyor.birkeresinde ağda bandı denemiştim ozmn benimde uzun süren kızarılığın ardından kabuk bağlamıştı ama iz olmadı.bebklerin pişik kremlerinden sürüyodum çok yanıodu çünkü.buna benzermi seninkide.eğer öyleyse korkma iz kalmıyo :wink:
Kullanıcı avatarı
cayi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Çrş May 24, 2006 9:36 am

merhaba canım

evet oyle . benım kızarıklık 2 gun surdu ve acayıp kasınıyodu. alerjı oldum sanırım . sımdı yavas yavas gecıyor. insallah ız kalmaz ya..

okadar hassas cıldım varkı kasısam ız kalıyor. Napıcam bılmıyorum.. :cry:
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cayi » Çrş May 24, 2006 9:46 am

valla yaa benimde aynen öle.onun için çok dikkat ediyorum.birdaha ağda yaptırırken parça parça ve ağdayı çok tutmadan yaptır cnm
Kullanıcı avatarı
cayi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Çrş May 24, 2006 12:00 pm

Sağol şekerim.
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: AGDADAN OLUSAN LEKELER

Mesajgönderen mihrihatun » Pzr Nis 01, 2007 7:15 pm

alin yazdı:KIZLAR BASIM DERTTE . CILDIM COK HASSAS OLMASINA RAGMEN KOLTUK ALTIMA AGDA YAPTIRDIM. ONCE KIPKIRMIZI OLDU.TAHRIS OLDU YANI.3,4 GUNDUR KIRMIZILIK KOYULASMAYA BASLADI. LEKE KALACAK DIYE KORKUYORUM. NE YAPMALIYIM BILEN VAR MI ??

aynı sorun bende de var. bende sadece koltuk altlarım değil dudak üstü bölgemde de iz kaldı..Byıklarımı aldırdığım zaman bile sanki bıyık varmış gibi duruyor. daha da kötüydü, yazın aktardan bir toz karışımı aldım, bir de Suna Dumankaya limon sürün demişti, limon sürüyorum kuruyunca da talk pudrası sürüyorum. Biraz hafifledi gibi ama yine de duruyor. Koltuk altlarımdan geçtim şu bıyıklı görüntüsünden kurtulsam yetecek bana...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cidoo » Pzr Nis 01, 2007 7:25 pm

bende de sir ağdadan olmuştu suna dumankayada okudum elma kesip onu koymak gerekiyormuş leke olan yere
cidoo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen acelya » Pzr Nis 01, 2007 7:48 pm

canim benimde oyle olmustuuu 1 hafta fln yara olmustu resmen birak kizarmayi.. gecti 1 hafta sonra bepantene sur demisti bana sir yapan kiz...
acelya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EnchanteD » Pzr Nis 01, 2007 8:22 pm

Bnm de kolumun altı kapkara oldu sir ağdadan
sinir oluyorummm :evil:
napmam gerekir rengini açmak için bilmiyorumm
nolur bi fikri olan varsa paylaşsınn
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen moonlight » Pzr Nis 01, 2007 9:05 pm

Ewt bwpanthene çok iyi gelir herşeye iyi geldiği gibi :) benimde kızarır bi de kabarır yani düşünün artık... :lol:
Kullanıcı avatarı
moonlight
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gamze2904 » Pzt Nis 02, 2007 5:32 pm

arkadaşlar aynı sorun bendede oldu bu sir ağda makinelerinden aldım bıyıklarımı evde kendim alırım die meğersem 1 kere yapılan yere 2. kez sürülmezmiş ben okumadan bilinçsizce yaptım çok komik duruyodu anlatamam :( ertesi günde iş başı yapıcaktım kıppppkırmızı oldu bıyık kısmım derim kalktı sanki o kadar tahriş oldu ki anlatamam derim soyuldu sonra 3 gün geçmedi ben bol bol bepanten akşam yatarkende aynısafa kremi sürdüm araştırdım tahriş olmuş cilde iyi geliyomuş tavsiye ederim :P
gamze2904
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gamze2904 » Pzt Nis 02, 2007 5:33 pm

bu arada demeyi unuttum şuan geçti hiç iz falanda kalmadı bi daha tövbeeeee:):)
gamze2904
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen denizz » Pzt Nis 02, 2007 5:55 pm

benim bıyık kısmımdada sir den kalma leke var ve yazdan beri duruyo düşünün
dışarıya asla kapatıcısız fondotensiz çıkmıyorum leke küçük ama bıyık gibi duruyo bende bepenten sürdüm yanık kremleri sürdüm ama leke geçmiyo bir tavsiyesi olan varsa çok sevinirim valla
:(
Kullanıcı avatarı
denizz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen moonlight » Pzt Nis 02, 2007 7:06 pm

Valla cnm benimde bir arkadaşım vardı bacağında ağdadan kalma kızarıklık vardı aylarca geçmemişti her gece yatarken limon sürerdi bol bol birkaç hafta sonra geçmişti lekesi :) dene sende istersen...
Kullanıcı avatarı
moonlight
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Pzt Nis 02, 2007 7:16 pm

denizz yazdı:benim bıyık kısmımdada sir den kalma leke var ve yazdan beri duruyo düşünün
dışarıya asla kapatıcısız fondotensiz çıkmıyorum leke küçük ama bıyık gibi duruyo bende bepenten sürdüm yanık kremleri sürdüm ama leke geçmiyo bir tavsiyesi olan varsa çok sevinirim valla
:(

Ben de aynı durumdayım kardeş, yazdığım gibi. Ben aktardan bitkisel bir toz karışımı almıştım, su veya süt ile karıştırıp kullandım. Biraz hafifletti gibi ama duruyor yine. ben bir de beyaz tenliyim ilin kötüsü. Şimdi limon sürüyorum rengini açıyormuş güya Suna Dumankaya söylemişti. Bir arkadaş da elma demiş, bakalım artık. ben bir de elma sirkesi kullanmayı düşünüyorum. Ne yapalım artık. Bu sir ağda berbat bişeymiş ya.
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen denizz » Çrş Nis 04, 2007 10:43 pm

evet yaa bide şu limonu sürcem inşallah geçer
mihrihatun bende çok beyazım kabusum oldu bu leke :evil:
Kullanıcı avatarı
denizz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Cum Nis 06, 2007 8:23 pm

denizz yazdı:evet yaa bide şu limonu sürcem inşallah geçer
mihrihatun bende çok beyazım kabusum oldu bu leke :evil:

Bi de milet soruyordu ilk başta \"bıyığını aldırmadın mı?\" diye...Azıcık hafifledi ama duruyor. hassas ciltlerde sir ağda ilaa leke yapıyor, hiç kullanmamak lazım yüzde aslında, şimdi iple alıyorum, iş işten geçti de öyle aklım başıma geldi. ben limonun işe yarayacağına inanıyorum. Bir de buğday yağı lekeleri geçirmekte çok etkiliymiş, kırışıklara da iyi geliyormuş, bir haftadır falan gece makyajımı temizledikten sonra sürüyorum...
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Buri » Cmt Nis 07, 2007 9:40 am

benim kuaförüm de nişanım için kaşlarımı sir ağdayla aldı, yüzüme düşürdü küçük bi parça ağda, böyle kaşımdan yanağıma doğru. kıpkırmızı oldu kabardı çıktı orası :evil: sonra makyajla falan kapattılar ama terledikçe yandı, çok rahatsız oldum yani bütün gece. neyse ki izi kalmadı, hemen ertesi gün doktora gittim bi merhem verdi çok iyi geldi o bana. ama çok büyük bi dikkatsizlik yaa, bi de nişan günümde yani. burdan çıkardığım sonuç; kaşınımızı gözümüzü önemli günlerimizden 1-2 gün önce aldırmalıyız, son ana bırakmamalayız :lol:
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen luthien » Cmt Nis 07, 2007 11:22 am

Buri yazdı:benim kuaförüm de nişanım için kaşlarımı sir ağdayla aldı, yüzüme düşürdü küçük bi parça ağda, böyle kaşımdan yanağıma doğru. kıpkırmızı oldu kabardı çıktı orası :evil: sonra makyajla falan kapattılar ama terledikçe yandı, çok rahatsız oldum yani bütün gece. neyse ki izi kalmadı, hemen ertesi gün doktora gittim bi merhem verdi çok iyi geldi o bana. ama çok büyük bi dikkatsizlik yaa, bi de nişan günümde yani. burdan çıkardığım sonuç; kaşınımızı gözümüzü önemli günlerimizden 1-2 gün önce aldırmalıyız, son ana bırakmamalayız :lol:

Offf canım ya çok kötü olmuş :| Allah'tan atlattın sağsalim..
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen Buri » Cmt Nis 07, 2007 11:43 am

luthien yazdı:
Buri yazdı:benim kuaförüm de nişanım için kaşlarımı sir ağdayla aldı, yüzüme düşürdü küçük bi parça ağda, böyle kaşımdan yanağıma doğru. kıpkırmızı oldu kabardı çıktı orası :evil: sonra makyajla falan kapattılar ama terledikçe yandı, çok rahatsız oldum yani bütün gece. neyse ki izi kalmadı, hemen ertesi gün doktora gittim bi merhem verdi çok iyi geldi o bana. ama çok büyük bi dikkatsizlik yaa, bi de nişan günümde yani. burdan çıkardığım sonuç; kaşınımızı gözümüzü önemli günlerimizden 1-2 gün önce aldırmalıyız, son ana bırakmamalayız :lol:

Offf canım ya çok kötü olmuş :| Allah'tan atlattın sağsalim..

evet canım kötü bi tecrübeydi benim için..
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir