Işıltılı Vücut Kremi

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Işıltılı Vücut Kremi

Mesajgönderen melc » Pzr Mar 16, 2008 10:27 pm

jdvs yazdı:melccim beşiktaştaki cosmocity nerde? ben anadolu yakasında oturuyorum da...

canım kabalcı kitapevini biliyorsan kabalcı kitapevinin hemen karsısında ıhlamur caddesine bakan kapısının karsısında garanti falan var köşede o sokakta canım anlatabildimmi kabalcıyı sorsan herkes bilir ordan kolayca bulabilirsin ama dediğim gibi 2tanecik vardı ama gelmiştir sanırım devamı...
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jdvs » Pzt Mar 17, 2008 7:09 pm

sağol canım okuldan vakit bulduğumda bakacağım:) inşallah bitmemiştir...
jdvs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Çrş Mar 19, 2008 1:52 pm

bana ışıltılı vücut kremi lazım arkadaşlar simi çok olmayan dopal hoş duran birşey nisanda teyzeminoğlu evleniyo düğünde güzel olmam lazım varmı önerisi olan :roll:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cayi » Çrş Mar 19, 2008 4:18 pm

Candy1 yazdı:bana ışıltılı vücut kremi lazım arkadaşlar simi çok olmayan dopal hoş duran birşey nisanda teyzeminoğlu evleniyo düğünde güzel olmam lazım varmı önerisi olan :roll:

bende yazın bacaklarıma surmek için sıtede arastırma yaptım hatta bırkaç urun alıp denedimde ama ya çok parlak yada çok koyu renk verıyor yada bulaşıyordu.ben bebeyağının içine ince sim döktüm ıstedığim kadar çalkalayıp sürüyordum muhteşem oldu.sim bu arada okullarda kullandıklarımızdan degil.açık parfumlerin içine konulan sımler.hatta goldenrose un sanırım vardı vucut makyajı için çok ince bir sim.her rengıde var ben altın sarısıyla bej arası renk olan simi ekledim.Harika oldu
Kullanıcı avatarı
cayi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigtanesii » Cum Mar 28, 2008 11:44 am

kızlar avonun bacaklar için simli ve bronzlaştırıcı kremini deneyen varmı bilmiorum ama ben gecen yıl almıstım cokda memnun kaldım..hafif ve kalıcı bi bronzluk verio hemde simli simli parlıo cok hoş bence tavsiye edebilirim ayrıca kollarımada sürüyorumm :yeah:
Kullanıcı avatarı
cigtanesii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Pzt Nis 07, 2008 3:23 pm

bende yazın kullanmak için avondan ışıltılı vücut kremi ve spreyini aldım minik minik altın rengi simleri var gece için hafif kalabilir pırıltıları ama günlük kullanım için ideal
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen suzi54 » Prş May 01, 2008 11:16 pm

kızlar bu ay avonun ışıltılı spreyini yada losyonunu almak istiyorum gündüz sürmek için güzelmi nasıl :)
Kullanıcı avatarı
suzi54
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Cum May 02, 2008 7:14 am

Avonun bendede var ışıltı vucüt spreyi..Yağ gibi bişeyin içinde şeftalimsi bi kokusu var İnce ince simleri sarı parlak..Günlük kullanım için ideal yaz aylarında :) Birde noa anneme hediye gelmişti set halinde ışıltılı vucüt kremi vardı onuda ben aldım kendime...Simleri çabuk gidiyo ama çOK Güzel simleri var :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen suzi54 » Cum May 02, 2008 12:38 pm

candy canım avon trueglow ışıltılı vucut spreyimi kullanışlı olur losyonumu kullanışlıdır ayrıca yüze falan sürülürmü ki :) :)
Kullanıcı avatarı
suzi54
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Cum May 02, 2008 12:47 pm

suzi54 yazdı:candy canım avon trueglow ışıltılı vucut spreyimi kullanışlı olur losyonumu kullanışlıdır ayrıca yüze falan sürülürmü ki :) :)

canım yüze sürülecek ürünler değil vücut ürünleri alırsan yüzüne kullanma bence bende spreyide kremide var gündüz kullanım için ideal spreyle krem arasında sürülüş farkı yok spreyi sıksanda kremi gibi elinle vücuduna yayman gerekiyor
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen suzi54 » Cum May 02, 2008 12:51 pm

teşekkür ederim angel losyonunu alıyım bari ben yazın parıldarım biraz :) :laugh:
Kullanıcı avatarı
suzi54
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Cmt May 03, 2008 2:56 pm

rica ederim canım :bye:
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hacero » Pzr May 04, 2008 6:19 pm

:)
En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:59 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paloma86 » Pzr May 04, 2008 7:28 pm

bu avon vücut spreyi çok güzel kokuo bnde var çok seviorum :banana:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacero » Pzt May 05, 2008 4:39 pm

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:59 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dory » Pzt May 05, 2008 6:11 pm

Resim

Kızlar Saucy Girl pek bilinen bi marka değil ama ambalajları falan benim çok hoşuma gitti.. :love10: Resimdeki yuvarlak olan kutulardakiler ''Shimmering Body Lotion''lar.. Hollywood starlarının çok beğendiği bi ürün vardı, altın renkli parlaklık veren, o da Nars'ın.. Adı da ''Body Glow'' muydu neydi.. :dontknow: Onun dışında benim Victoria's Secret'in internet sitesinde görüp beğendiğim bi kaç ürün var, simli vücut kremleri, parlak losyonlar ya da parıltılı, hoş kokulu vücut pudraları, vs.. Herkesin bulabileceği ürünler arasında da Nivea'nın, Body Shop'ın Havaiian Tropic'in, Dove'un ve Avon'un da bu tarz ürünler var.. Avon'un bi parfüm serisinin ışıltılı vücut losyonu, ışıltılı body mist'i ve aynen Lancome Star Bronzer'ın fırça şeklindeki ürünü gibi parlaklık veren vücut pudrası var.. Ayrıca Avon'un güneş serisindeki ''Shimmering After Sun Lotion''ını da kullananlar memnun.. Işıltılı bi parlaklık veriyo, ayrıca güneş sonrası ürünü olduğu için ten rengini koruyucu özelliğe sahip..Ayrıca bir ara Extraordinary parfümünün küçük boyununun simlisini çıkarmışlardı ama sanırım şimdi yok, aynen parfümlerinden bazılarının kremleri gibi.. Body Shop'ın da bir ara Golden Apple serisinde vardı ışıltılı losyonlar, şimdi hala var mı bilmiyorum ama.. Bildiklerim bunlar..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dory » Pzt May 05, 2008 6:24 pm

Nars Body Glow ve renksiz olan Nars Monoi Body Glow:
Resim

Resmin sağındaki de Nuxe Multi Usage Dry Oil Golden Shimmer:
Resim

Nuxe de renksiz ama parıltılı , kuru ciltlere uygun bir vücut yağıymış.. Resmi aldığım yabancı bi sitede şöyle bir yorum yapılmış:
25 dolarlık olan Nuxe kuru ciltler için vücut yağı 43 dolarlık Nars Monoi vücut yağının (renksiz olan) hemen hemen muadili.. Hemen hemen aynı işi görür ama tek problem ne kadar iyi olduğu değil, Nuxe'ün banyonuzda asla Nars şişesi kadar güzel duramayacağıdır.. :toofunny: Çoook güldüm kızlar..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen roserose » Sal May 06, 2008 3:36 pm

kızlar dovenun hani günden güne bronzlaşacaksınız diyen bir kremi var büyük onu kullananınız var mı merak ettim ne kadar iyi acaba pek güvenmiyorum bu markaya??
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen twity » Sal May 06, 2008 10:12 pm

noa nın body lotion ı ışıltılıymış öyle okudum bir kaç yerde.
http://xxxmeyxxxsultanxxxsevdixxx.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
twity
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 10:16 pm

twity yazdı:noa nın body lotion ı ışıltılıymış öyle okudum bir kaç yerde.

evet canım ben kullanıyorum onu çok güzel.. elime sürer fotosunu da eklerim yarın :bye:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 10:20 pm

şimdi denedim ama pek görünmedi simleri.
renkli parlıyor sarı,pembe ,mavi gibi ama minik simler güzel duruyor o yüzden..
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen twity » Çrş May 07, 2008 8:52 am

zaten hafif parlakmış değilmi birde guerlaine ın incolent mi ne parfümü var ya onun kide parlak ve mis gibi kokuyordu
http://xxxmeyxxxsultanxxxsevdixxx.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
twity
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Çrş May 07, 2008 8:57 am

Noanın bady lotionu bendede var simleri hiç kalıcı değil..En son düğünde sürmüştüm hemde baya sürdüm ama ilk sürdüğün gibi olmuyoo :) İlk sürüşte çok güzel simleri oluyo ama
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Çrş May 07, 2008 7:08 pm

noa nın kremi de miss gibi kokuyo canım,parfümünü seviyorsan bi dene derim :bye:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mysite » Pzt May 12, 2008 12:18 am

nişantaşı cities deki lush adlı doğal sabunlar saç kremleri satan mağazadan simli sabun şeklinde vücut nemlendiricisi aldım. çok güzel. daha iri simlisi de var tavsiye ederim..(benimki kalp şeklinde)
mysite
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hacero » Prş May 15, 2008 10:58 am

En son hacero tarafından Prş Ara 27, 2012 11:59 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Prş May 15, 2008 11:59 am

kızlar pupanın bu simli ponponuda cok güsel dün baktımda simlerini sevdim parfümünüzün vücut kremini sürüp üstüne sürsenizda olabilir yani ama aynı işlevi bu pembe ponponlarda yapıyor cosmocityde falan var ama pupa daha bi hosuma gitti sanki :blushing:
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen PoisonIvy » Sal Haz 10, 2008 4:35 pm

arka stars bide avon extraordinary parfümünün ışıltılı kremi
Kullanıcı avatarı
PoisonIvy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Sal Ağu 12, 2008 5:47 pm

bende ılk kez duyuyuorum arko starsı ama mutlaka denıcem :)
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bruno » Sal Ağu 12, 2008 7:49 pm

canım arko stars üretimden kaldırılmış, ben de arkoya mail atıp sordum.

Sayın ,

Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Arko Nem Stars ürünümüz pazarlamanın aldığı karar ile üretimden kaldırılmıştır.Ürün ile ilgili belirttiğiniz konu ilgililere iletilecektir. Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

Evyap Müşteri İletişim Hattı:0800 211 08 10 www.evyap.com.tr
www.evybaby.comwww.evylady.comwww.adamgibibakim.com

malesef diğer ışıltılı vücut losyonlarına bakmak lazım artık :(
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bruno » Çrş Ağu 13, 2008 11:22 pm

herkes çok üzüldü sanırım arko stars'ın üretimden kaldırılmasına ama içindeki alerjik bir maddeden dolayı piyasadan çekmişler. kabarık bir ciltle dolaşmaktansa yeni ürünleri incelemek daha iyi :)
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen marmara2000 » Prş Eki 16, 2008 10:31 am

Arkadaşlar, dogru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama ben Victoria's secret'ın bare bronze serisinden body tint ( namı değer ışıltılı krem) aldım. Deneme amaçlı kolumun içine sürdüm ilk gün biraz turuncumsu yapıyor, ikinci günden sonra rengi oturuyo gayet bronz oluyo. Çok dehşet mükemmel bir ürün değil ama on üzerinden 9u hakkediyo! :yeah:

Lakin bunu nası kullanacağımı bilemiyorum??? Zaman zaman sürüp yenilersen rengi daha güzel olcak gibi ama vucut kremi olmayan bişeyin sürekli olarak teninde kalması da çok mantıklı değil gibime geliyo? Yoksa sabah sürüp gün boyunca hafiften turumcumsu gezip akşam keselenip çıkarmak mı lazım? İşin ilginçi banyo yaptım, baktım kolum hala bronz! Suya gayet dayanıklı yani..

Siz nası kullanıyorsunuz bu tarz kremleri??? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
marmara2000
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zarpandit » Prş Eki 16, 2008 12:50 pm

arkadaslar ben dove body glow kullaniyorum cok hos altin rengi isiltilari var ve 2 gun filan kaliyor ciltte. gun isiginda ozellikle o kadar guzel parliyor ki bayiliyorum. ayni serinin dus jeliyle birlikte kullaniyorum ve sonuc harika. ustelik asiri guzel nemlendiriyor ve misss gibi kokuyor. fiyati da uygun. yani isiltili krem arayanlar bi denesin derim. yalniz bu krem bence gunluk kullanim icin ideal. oyle gece filan pek belli olmaz. gun icinde isildamayi sevenler deneyebilirler.
Kullanıcı avatarı
zarpandit
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Pzr Eki 19, 2008 2:22 pm

Bende Douglas'tan aldığım Sparkling Body Souffle var.
http://www.douglas.de/DGCatProductPage. ... t_Id=52405
Kakao kokuyor ve çok doğal bir ışıltı veriyor...
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen photographer » Pzt Oca 05, 2009 2:50 am

thalia nın kollarında ki ışıltı gibi bi krem bulsam alırım valla çok hoş duruyo böle :) Resim
Resim
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Pzt Oca 05, 2009 9:39 pm

evet ne güzel gözüküo :love10: , body shop cranberry shimmer lotion baya memnun olanda var denemek istiorum çünkü kullandığım avon öle çook ışıltılı değil
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nasLi » Pzr Şub 01, 2009 1:37 am

bende nivea var abarmıyım bronzlaşınca thalia gibi oluor... :yeah:
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen photographer » Cum Nis 10, 2009 7:33 pm

Resim
bu ürünü kullanan oldumu bu serinin deodorantını kullanmıştım kokusu mis gibi özelliği şöleymiş
İpeksi bir cilt,
Doğal bir ışıltı...

Yeni Dove Silk Glow vücut Losyonu, içerdiği ışığı yansıtan parçacıklar, saf ipek özleri ve cildi besleyen nem formülü ile cildinize ışıltılı bir parlaklık ve ipeksi bir yumuşaklık verir.

Bırakın güzelliğiniz ışıldasın.
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Cum Nis 10, 2009 11:07 pm

bu ürünün adı hawaiian tropic body shimmer şu an strawberry sitesinde 16 ytl bana çok ucuz geldi acaba güzel ışıltı veriyormu Resim
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ofelya » Cum Nis 10, 2009 11:28 pm

doveu kullanmadım ama markette elime sürdüm.krem gibi emildi gitti tenimde ışıltı kalmadı.belki de bende öyle oldu :dontknow:
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Cum Nis 10, 2009 11:50 pm

ofelya dove un kokusu nasıldı ? sanırım pek parlaklık vermio dove ama nemlendirsede olur parlaklık veren başka bişe alırız :)
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ofelya » Cum Nis 10, 2009 11:57 pm

kokusu nemlendirmesi öyle aman aman beni çarpan birşey olmadı.markette bir parça eline sür.belki sende kalıcı olur.ama çevremde benimle beraber süren kimse memnun kalmadı.
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Cmt Nis 11, 2009 12:00 am

hımm o zaman bi denemek lazım pek ahım şahım deil anladığım kadarı ile saol bakcam bi ara ;)
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ofelya » Cmt Nis 11, 2009 12:04 am

nivea nın vardı,ışıltılı.güneş kremlerinin yanında hediye etmişlerdi.şimdi hatırlıyorumda onu çok beğenmiştim.ama o zamanlar pek bu tarz şeylerden anlamadığım için çöpe mi attım birine mi verdim hatırlamıyorum.şimdilerde çok pişmanım :) geçen yıl çok baktım ama piyasa da yok sanırım :dontknow:
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Cmt Nis 11, 2009 12:09 am

evet o nivea meşhur forumdada kullanannlar vardı onu süper bi ışıltı veriomuş kaldırdılar nedense güzel olan şeyleri kaldırma merağı var zaten anlayamıorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pembeprenses » Cmt Nis 11, 2009 8:57 am

şu hawaianı bende merak ettim
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen baloncukk » Çrş Nis 15, 2009 11:31 am

selam kızlar yaz geliyor malum güneşin altında şöyle pırıldamak gibisi yok. altın sarısı yada bronz prıltı bırakan ve dogal duran losyon yada vücut pudrası arıyorum. gümüş rengi değil kızlar bronz renkte bende esmerim cok güzel duruyo. ama boyle bazıları sanki vücüdü oyamıssın gii duruyo ben dogal bi formda olsun istiyorum.renk vermeden giysime emilen bi losyon yada pudra. tavsiyeniz varmıı nolur cevap yazıınn
http://www.formspring.me/aybikebaloncukk
Kullanıcı avatarı
baloncukk
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen GIZEM1903 » Çrş Nis 15, 2009 11:50 pm

kızlarr bende almak ıstıyorum ama ne alıcamm kullanıpta memnun olanlar yazsınlar lütfen
Kullanıcı avatarı
GIZEM1903
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen baloncukk » Prş Nis 16, 2009 10:09 am

niveanın lostonunn kaldırılmasına bnde katılıyorum nye kaldırıldıki cok güzeldi.bi ara da avon sprey şilti cıkarmıstı yok boyle birsey kızlar sıkıyosunz giyside izde bırakmıyor eşit sekildede dagıldıg iççin cok dogal ve göz aıcı duruyordu kokusuda cok güzeldi avonu sevmem pek ama o da kalktı zaten :(
http://www.formspring.me/aybikebaloncukk
Kullanıcı avatarı
baloncukk
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen itsmee » Cum Nis 17, 2009 1:07 pm

Bende avonun dışı pembe olan bi kremi vardı çok güzel parlıyordu ismini hatırlamıyorum ablam aldı götürdü zaten ne güzel olsa alıp götürüo benden :tongue:
şimdiki aldıklarımda bulaşıp duruyor kıyafetlerime sinirimi bozuyor bi türlü bulamadım tam istediğimi tavsiye ettiğiniz ürünlerede bakacağım
Kullanıcı avatarı
itsmee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir