Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: photographer - KoKoŞ
#495196 ofelya dove un kokusu nasıldı ? sanırım pek parlaklık vermio dove ama nemlendirsede olur parlaklık veren başka bişe alırız :)
Gönderen: ofelya - KoKoŞ
#495200 kokusu nemlendirmesi öyle aman aman beni çarpan birşey olmadı.markette bir parça eline sür.belki sende kalıcı olur.ama çevremde benimle beraber süren kimse memnun kalmadı.
Kullanıcı avatarı
#495203 hımm o zaman bi denemek lazım pek ahım şahım deil anladığım kadarı ile saol bakcam bi ara ;)
Gönderen: ofelya - KoKoŞ
#495208 nivea nın vardı,ışıltılı.güneş kremlerinin yanında hediye etmişlerdi.şimdi hatırlıyorumda onu çok beğenmiştim.ama o zamanlar pek bu tarz şeylerden anlamadığım için çöpe mi attım birine mi verdim hatırlamıyorum.şimdilerde çok pişmanım :) geçen yıl çok baktım ama piyasa da yok sanırım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#495211 evet o nivea meşhur forumdada kullanannlar vardı onu süper bi ışıltı veriomuş kaldırdılar nedense güzel olan şeyleri kaldırma merağı var zaten anlayamıorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baloncukk - KoKoŞ
#498454 selam kızlar yaz geliyor malum güneşin altında şöyle pırıldamak gibisi yok. altın sarısı yada bronz prıltı bırakan ve dogal duran losyon yada vücut pudrası arıyorum. gümüş rengi değil kızlar bronz renkte bende esmerim cok güzel duruyo. ama boyle bazıları sanki vücüdü oyamıssın gii duruyo ben dogal bi formda olsun istiyorum.renk vermeden giysime emilen bi losyon yada pudra. tavsiyeniz varmıı nolur cevap yazıınn
Kullanıcı avatarı
#499142 niveanın lostonunn kaldırılmasına bnde katılıyorum nye kaldırıldıki cok güzeldi.bi ara da avon sprey şilti cıkarmıstı yok boyle birsey kızlar sıkıyosunz giyside izde bırakmıyor eşit sekildede dagıldıg iççin cok dogal ve göz aıcı duruyordu kokusuda cok güzeldi avonu sevmem pek ama o da kalktı zaten :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: itsmee - Güzelliğine Düşkün
#500343 Bende avonun dışı pembe olan bi kremi vardı çok güzel parlıyordu ismini hatırlamıyorum ablam aldı götürdü zaten ne güzel olsa alıp götürüo benden :tongue:
şimdiki aldıklarımda bulaşıp duruyor kıyafetlerime sinirimi bozuyor bi türlü bulamadım tam istediğimi tavsiye ettiğiniz ürünlerede bakacağım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lava - BaKımLı
#512589 bende avon bronzenin altın ışıltılı kremi var çok beğeniyorum harika duruyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mylove95 - BaKımLı
#532047 sochic, she'nin var ama, set halinde, kalp şeklinde bi kutuda. içinde deodorant, parfüm ve simli vücut losyonu var. tek satılmıyor, set halinde satılıyor, ben denemedim ama yengem kullanmış, her tarafı parlıyordu :) çok hoşuma gitti, evdeki nemlendiricim bitince ben de almayı düşünüyorum, alıp deneyince tekrar yorumlarımı yazarım...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sochic - SüsLü
#532052 hiç duymamştım she nin bu ürününü :dontknow: canım ben sim istemiorum ama böyle bakır ya da altın rengi küçük ışıltılar olsun istiorum.bu ürün simli mi?
Kullanıcı avatarı
#532055 evet, simli, ama o kadar da abartılı bir sim yok icinde.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: smmyy - KoKoŞ
#532057 bende ışıl ışıl bi nemlendirici istiyorum ; yazın süper olur diye düşünüyorum..
ama denemeden almamak lazım sanırım :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sochic - SüsLü
#532060 my love saol tatlım bi bakalım yine de dediğin ürüne :bye:
smyy ben de istiorum ama bulamıorum canım ya keşke nivea nın ürünü kaldırılmasaydı :crybaby:
Kullanıcı avatarı
#532062 önemli diil ablacm :) denemekte fayda var, beğenmezsen de birine hediye edersin :D
Kullanıcı avatarı
#535886 kızlar oriflame da yeni bir ürün gördüm sol family after sun shimmering lotion
ısıltılı oldugu yazıor katalogda deneyen varmı.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: serena17 - Güzelliğine Düşkün
#586413 geçenlerde body shopa gittğmde hindistan cevizi yeni serisinin shimmer losyonunu denedm tek kelimeyle harika saatlerce geçmedi prıltı böle elmas gibi oldu konum özellkle de güneşe çıkınca :love10:
Gönderen: gokche19 - KoKoŞ
#592252 ben avonun planet spa serisini tmmladım son olarakta ışıltı parlıklık veren losyonu aldım çok memnum tenimde bronz olduğu için güneşte prıl pırıl parlıorumm sürüp sürüp duruorummm :laugh: :laugh:
Gönderen: asenakocak - Güzelliğine Düşkün
#596143 bende avonun ışıltılı vücut losyonu var brezil beat adında indirimde 5 tlye almıştm kokusu çok gzl çok parlatıyor. Çok ta büyük hergn kullansam 6 ay gider.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: escada - Güzelliğine Düşkün
#597124 canım adı tam olarak ne niveanın nemlendiricisinin eskiden vardı ama o satıştan kalktı diye biliyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: handes34 - BaKımLı
#627033 bende fruit of the earth shimmering lights diye birşey var bodrumdan for you dan almıştım süper bi krem altın sarısı pırıltılı biraz bronz ciltte özellikle bacaklara akıllara zarar br görüntü veriyor ayrıca benim gibi beyazsanız peynir bacaklar yerine elbise giyerken incecik pırıltılı bir çorap giymiş görüntüsü yakalayabilirsiniz ;)
Gönderen: gokche19 - KoKoŞ
#632339 rockperisi;
bu ay indirimde sanırm ama hep indirimde yahu o seri :laugh: çok indirime sokuolarsa yakında kalkıcak demektir satıştan :shh: arkadaşım satıyor avon arada temsilci panaromasına bakıorum ne kalkıcak satıştan die :laugh:
En son Pixie79 tarafından Çrş Eki 07, 2009 7:11 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: Gereksiz alıntı yapmayınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happysky - KoKoŞ
#723132 evet tabi bir de parfümüyle ve saç parfümüyle b irlikte kullanmak lazım ki daha da buram buram koksun :) canım bu arada kimlere sinir olursunuz başlığına bişey yazdım bi bakar mısın :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilknur5 - KoKoŞ
#729149 sephoranın simli vücut yağını çok seviyorum :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kamelya79 - KoKoŞ
#729285 bende onu merak ediyorum ben hafif altınımsı ışıltıyı seviyorum yanık tende daha güze l duruyor yazın...
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
#741115 Jel veya krem olarak değil de, Guerlain'in spreyli şişede bir ışıltısı var, saça, yüze, yücuda kullanılabiliyormuş, hakikaten şahane, Tekin Acar'da görmüştüm, 150 civarı bir şeydi fiyatı, çok pahalı ama süper bir şeydi.

Nivea'nınkini neden kaldırdılarsa sanki, çok güzeldi...
En son mihrihatun tarafından Pzr Mar 21, 2010 9:38 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuucemm - KoKoŞ
#755491 niveann kalkmasina ben de cok sinirlendm :angryfire
avonun katoluunda bi tane simli krem gormstm o nasil acaba?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mearlyn1 - Güzelliğine Düşkün
#755553 kızlar benimde ilgimi çekiyor son zamanlarda ışıltılı vücut kremleri
kullanan arkadaşlar hangisinden memnun yazabilirse çok sevinirim
sanırım arkonunkilerden memnun kalan epey fazla ama piyasadan kalkmış diyorsunuz,diğer kaliteli marka tavisyelerinizi bekliyorum...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mearlyn1 - Güzelliğine Düşkün
#755692 aa arkoyu nerden çıkarmışım,nivea diğecektim
okadar krem araştırıyorumki,karıştırdım
bu konuyu takipteyim,umarım memnun kalınan kaliteli ışıltılı krem ismi gelir....
Kullanıcı avatarı
#755877 sevil parfümerinin kendi ürünleri olan sevilla marka böyle bi ürün buldum nette kullanan varmı hem yüz hem vücut için ışıltı veriyomuş merak ettim :confused:
http://www.sevil.com.tr/sevilla_body_glitter_yuz_ve_vucut_parlatici__bd256__SEV-20001-001.htm

nivea nın kaldırılan shimmer ürünü bumuydu
http://www.glow.com/product_Silky+Shimmer+Lotion+for+Light+to+Medium+Skin_1694.htm?lid=179471