Sally Hansen Tüy Sarartıcı

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Sally Hansen Tüy Sarartıcı

Mesajgönderen roserose » Çrş Haz 21, 2006 10:30 am

kızlar sally hansenin 2 yeni ürünü çıkmış dün gazetede gördüm.tüy sarartıcıymış ama yüz ve vucüt için ayrıymış.sitesine girdim bulamam bizim sitede de yok merak ettim nasıl acaba?
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beyza » Prş Haz 22, 2006 1:59 pm

Sally Hansen atakta şu aralar ama ben pek güvenemiyorum bu markaya da, aslında birçok markadan iyidir, ben Sesu'nun tüy sarartıcısını kullandım halen de kullanıyorum ama memnun değilim şu yüzden sararttıktan bir süre sonra yeniden tüyler çıkmaya başlıyor siyah olarak, sanki jiletle almışsın da yeniden çıkıyor gibi daha sert bir şekilde, tüylerin yarısı siyah yarısı sarı oluyo çok çirkin görünüyor, :? bir süre sonra da sarılar gidiyor sert bir şekilde çıkmış olan siyah tüyler kalıyor.. Sarartayım derken tüyler daha da sertleşiyor.. Sally Hansen'i kullanan varsa görüşlerini bildirsin bakalım nasılmış??
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Prş Haz 22, 2006 3:16 pm

ben de sesu kullanıyorum yüzüme ama hiç sertleşme yapmadı ve de 15-20 gün hatta 1 ay gidiyor bir yapmam.Ben sesudan çok menunum.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen allure » Prş Haz 22, 2006 3:19 pm

Bence yüzdeki tüyleri sarartmak çok saçma. Eğer tüyler rahatsızlık veriyorsa sarı ya da siyah farketmez, yine rahatsız eder beni açıkçası. Byıklarınız fln sarı tüyler olarak çok daha kötü durur bence kızlar... Vücut içinse, kullanışlı birşey. Özellikle karın bölgesinde bayağı gerekli oluyor :) Ama ben daha önce bacaklarımda kullanmıştım ve tüylerimin uzamasına yol açmıştı. Sally Hansen iyi bir marka bence, güvenebiliriz. Ama tüyleri uzatma sorunu beni bu tarz ürünlerden uzak tutuyor işte...
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 22, 2006 3:21 pm

bu yalnız bende yaşanıyor sanıyordum bende yıllardır sesuyu kullanıyorum ilk sürdüğümde güzel oluyor daha sonra sanki tüylerim uzuyormuşsun gibi bir görüntü dipten siyah siyah çıkmaya başlyor uzayınca yarısı siyah yarısı sarı oluyor o yüzden ben her 15 günde bir yapıyorum özellikle yazın :( hem kokusuda çok iğrenç zor dayanıyorum,bıktım zaten bu tüylerden,kıllardan bunlarsız bir hayat istiyorum :cry: belki kullanan vardır sally hansenı kullanan varsa tecrubelerini yazsın lütfen...
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aslihayal » Prş Haz 22, 2006 3:32 pm

canım ben yüzümde kullanıyorum derken bıyıklarımda kullanmıyorum sarı bir bıyık bence de çok itici :lol:
ben favori bölgemdeki kıl değilde tüy görünümdeki yerlerde kullanıyorum o da aldıramadığım için çünkü sivilce yapıp cildimi bozmak istemiyorum(denedim iğrenç oldum)
Ayrıca vücudumda da göbeğimde ve sırtımın aşağısında kurtarıcım oluyor,yazın çok rahat ediyorum.Ben aldıramadığınız yerlerde yine de tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 22, 2006 4:56 pm

evet bende kol ve göbek için kullanıyorum işe yarıyorda özellikle kol da bu tarz sorunlarla karşılaşıyorum ama napalım idare edicez artık :D
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beyza » Prş Haz 22, 2006 5:53 pm

Ben asla tüy sarartıcıların yüz için kullanılması taraftarı değilim, hiç kullanmadım gerek olmadığı için sadece ve sadece kollarım için kullandım, ama bir arkadaşımın ayak parmağındaki tüyler için kullandığını iyi biliyorum çünkü oradaki kılları almak hem çok zararlıymış hem de çok acıyormuş..
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 22, 2006 6:06 pm

ben ayak parmağımda ki kılları alıyorum ne zararı var merak ettim kötü bişeyse almıyım bari bilmiyordum :(
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beyza » Prş Haz 22, 2006 6:32 pm

Bana da bugün ablam söyledi çok zaralı alma dedi, ne zararı var diye sormak hiç aklıma gelmedi, ama çok acıyor zaten ya..
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Prş Haz 22, 2006 7:05 pm

Aaa Beyza sorsana neden zararlıymış yaw :?: :!:
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen sedanet » Cum Haz 30, 2006 3:57 pm

Ben bu ürünü kullanıyorum çok memnunum.Kısacık zamanda görünmez yapıyor resmen.Şiddetle tavsiye ederim.Sesudan farklıdır haberiniz olsun :D
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen beyza » Prş Tem 13, 2006 8:36 am

Seda ne kadar bu ürünün fiyatı bir de gramajını sorayım, eğer bütün bir yaz yetecekse alınır çünkü fazla bekleyince bozuluyorlar...
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daphne » Pzt Eki 02, 2006 2:32 am

bu ürünü kullanan var mi kizlar?ayni zamanda tüyleri azaltiyormus.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sedanet » Pzt Eki 02, 2006 11:43 am

Fiyat hatırlamıyorum çünkü başka ürünleriyle beraber almıştım..Çopk memnunum epeyde gidiyor..2 ayda bir yapıyorum yeterli oluyor.diğer sarartıcılardan farklı kullanınca anlaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daphne » Pzt Eki 02, 2006 12:53 pm

tesekkurler canım etkisi 2 ay sürdügüne gore iyi bir ürün olmali zaten.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sedanet » Pzt Eki 02, 2006 12:58 pm

Rica ederim :D
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzr Şub 18, 2007 6:22 pm

şu an kullanan varmı bu sarartıcılardan 2 tane var favori kısmı için hangisini kullanmalıyım sanırım 2 üründe yüze uygulanabiliyomuş sarartma oranlarında bi farklılık varmı ve de en önemlisi tüylerde uzama ve çoğalma yapıyomu
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Prş Mar 01, 2007 7:09 pm

bugün baktım eczaneden sadece vücut için olanı vardı fiyatı da 26 ytl gerçi yüz için de kullanılabiliomuş ama ben diğerini de merak ediyorum sesuyu sordum uzatma çoğaltma gibi şeylerini sesuda yağ oranının biraz fazla olduunu o yüden böyle bi etkisi olabiliceni söyledi sally hansenin de böyle bi etkisi olurmu die sordum net bi cvp veremedi ben de almadan çıktım :| napiim şimdi yaaaa
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Elise » Prş Mar 01, 2007 8:26 pm

yüzündeki tüylere herşeyi denemiş ve hiçbirinden en ufak bir fayda görmemiş, aksine lazer tüylerini uzatmış, ağda da yüzünü sivilce içinde bırakmış dertli biri olarak, bugün sally hansen'ın yüz için olan sarartıcısını alıp kullandım: sonuç, muhteşem! yüz için olanı \"ahududulu\" oluyor kızlar, aklınızda bulunsun. ayrıca kutunun içinden uygulama için bir fırça çıkıyor. kısacık zamanda tüm tüylerim ne sarı-ne kahverengi, tamamen görünmez oldular! hayatımda çok az şeye bu kadar sevinmişimdir :D herkese şiddetle tavsiye ederim.
Elise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Prş Mar 01, 2007 9:07 pm

Elise yazdı:yüzündeki tüylere herşeyi denemiş ve hiçbirinden en ufak bir fayda görmemiş, aksine lazer tüylerini uzatmış, ağda da yüzünü sivilce içinde bırakmış dertli biri olarak, bugün sally hansen'ın yüz için olan sarartıcısını alıp kullandım: sonuç, muhteşem! yüz için olanı \"ahududulu\" oluyor kızlar, aklınızda bulunsun. ayrıca kutunun içinden uygulama için bir fırça çıkıyor. kısacık zamanda tüm tüylerim ne sarı-ne kahverengi, tamamen görünmez oldular! hayatımda çok az şeye bu kadar sevinmişimdir :D herkese şiddetle tavsiye ederim.
ayy işte tam derdime derman olucak birisi :P canım uzama filan yapıyomu tüylerde bi de 2 sarartıcısı var sen hangisini aldın 2 si de yüz için kullanılabiliomuş sanki ama biri sadece yüz için diğeri de kollar bacaklar ve yüz için die geçio bi de fiyatı ne kadardı canım yaw :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Elise » Prş Mar 01, 2007 10:59 pm

ben eczaneye gittiğimde 2 çeşidini gösterdiler bana. biri dediğin gibi yüz dahil kollar ve bacaklardaki sert tüyler için. diğeri yani benim aldığım ise sadece yüz bölgesi uygulaması için ve tabii ki formülü en hassas ciltlerde bile uygulanabiliyormuş. ben daha bugün aldım, alır almaz da denedim. önce korkak davranıp minicik bir bölüme uyguladım, yıkadıktan sonra gözlerime inanamadım ve hızımı alamayıp tüm yüzüme uyguladım :P tüyleri uzatıp uzatmadığı konusunu henüz bilemiyorum ama kutunun üzerindeki ingilizce açıklamalarda tüylerin gitgide inceleceği yazıyor. şimdilik sonuç harika, hala inanamıyorum o kadar tüyün görünmez olduğuna! fiyatı 26 ytl ama epeyce uzun bir süre kullanılabiliyormuş :)
Elise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Cum Mar 02, 2007 9:57 am

valla sesudan iyiyse bende kullanabilrim kızlar ama ben yüzüm için kullanmıyorum ki sadece kol için o yüzden 26 ytl fazla geldi ben sesunun ürünüde 3 seferde bitiriyorum iyice sürüyorum çünkü az sürünce sararmıyor tüyler :(
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen ladia » Cum Mar 02, 2007 10:58 am

Elise yazdı:ben eczaneye gittiğimde 2 çeşidini gösterdiler bana. biri dediğin gibi yüz dahil kollar ve bacaklardaki sert tüyler için. diğeri yani benim aldığım ise sadece yüz bölgesi uygulaması için ve tabii ki formülü en hassas ciltlerde bile uygulanabiliyormuş. ben daha bugün aldım, alır almaz da denedim. önce korkak davranıp minicik bir bölüme uyguladım, yıkadıktan sonra gözlerime inanamadım ve hızımı alamayıp tüm yüzüme uyguladım :P tüyleri uzatıp uzatmadığı konusunu henüz bilemiyorum ama kutunun üzerindeki ingilizce açıklamalarda tüylerin gitgide inceleceği yazıyor. şimdilik sonuç harika, hala inanamıyorum o kadar tüyün görünmez olduğuna! fiyatı 26 ytl ama epeyce uzun bir süre kullanılabiliyormuş :)
hımm elisecim evet diğer ürün yüz için ağır gelebilir belki ben de o ürünü almak istiyodum zaten eğer tüylerinde uzama gibi bi problem olmassa ben de bu ürünü alırım ara ara yorumlarını yazarsın dimi canım senden haber bekliyo olucam :P eğer memnun kalırsan ben de alır önce bi göbeğimde denerim beğenirsem yüzüme de uygulamaya başlarım :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Elise » Cum Mar 02, 2007 12:11 pm

tamam ladiacım, ben ürünü bir müddet kullanırım, ara ara da gelişmeleri yazarım. ama zannetmiyorum tüyleri uzatacağını. en azından lazer epilasyon gibi uzatmaz :o
Elise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Cum Mar 02, 2007 1:52 pm

ben de denicem kızlarrr :arrow:
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Sal Mar 13, 2007 8:59 pm

elisecim hala memnunmusun üründen uzattımı tüyleri :roll:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Elise » Sal Mar 13, 2007 11:58 pm

çok memnunum, tüylerimi uzatmadı ama sanırım benim tüylerim için hatfada 1 uygulamam gerekiyor. sarartmasından ve cildime herhangi bir yan etkisi göstemediğinden dolayı da ayrıca çok memnunum.
Elise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Çrş Mar 14, 2007 1:33 pm

tüyler çabukmu koyulaşıyoki yav bu konu benim için çok önemli olduu için sorup duruyorum ama napiim kıldan tüyden çok rahatsız oluyorum :P bi de sen kullanalı kaç hafta oldu canım
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen turkcecii » Çrş Mar 14, 2007 2:24 pm

göbek tüyleri için ne yapıyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
turkcecii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen deryaff » Cmt Mar 17, 2007 10:34 pm

Elise yazdı:tamam ladiacım, ben ürünü bir müddet kullanırım, ara ara da gelişmeleri yazarım. ama zannetmiyorum tüyleri uzatacağını. en azından lazer epilasyon gibi uzatmaz :o

elisecim lazer epilasyon tuyleri uzatıyor demissin ben daha önce bunu duymamıştım çok şaşırdım :o ne anlamı kalıyor ki lazer epilasyon yaptırmanın..bu tüylerimizden tamamen kurtulamıyor muyuz hiç bir şekilde yani?? :?
Kullanıcı avatarı
deryaff
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcu8 » Çrş Mar 21, 2007 1:34 am

Kızlar ben arada kollarımdaki tüyleri sesu ile sarartıyorum ama uzatıyo ya :( aslında pek belli bile değildir kolumdakiler ama ben yapa yapa uzattım sanırım..
sally hansen nasıl, memnun musunuz genel olarak? iyiyse bundan alayım..
Kullanıcı avatarı
burcu8
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen fufnir » Çrş Mar 21, 2007 8:08 am

ben 10 gün önce sany hansen vucut için olanını alıp göbegimde ve kolumda uyguladım ama bende tüyleri cogalttı dün farkettim bi sürü yeni tüy cıkmış ben kurtulmaya calışırken yenilerini görünce iyce delirdim nası kurtulcaz bu tüylerden bilmiom valla ben şimdi bioder serum alıp onu denicem bakalım ne olcak artık hiç bişeye güvenim kalmadı :cry: :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
fufnir
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Çrş Mar 21, 2007 2:15 pm

fufnir yazdı:ben 10 gün önce sany hansen vucut için olanını alıp göbegimde ve kolumda uyguladım ama bende tüyleri cogalttı dün farkettim bi sürü yeni tüy cıkmış ben kurtulmaya calışırken yenilerini görünce iyce delirdim nası kurtulcaz bu tüylerden bilmiom valla ben şimdi bioder serum alıp onu denicem bakalım ne olcak artık hiç bişeye güvenim kalmadı :cry: :cry: :cry:
offf olamaz yaaa bütün umutlarımı buna bağlamıştım utanmadan bi de 26 milyona satıyolar :evil: ben de sesu var ama kullanmak istemiyorum ben napıcam şimdi bu favori kısmını ya :evil:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen fufnir » Pzt Nis 16, 2007 2:33 am

arkadaslar sany hansen in sarartıcısını kullanan ve arttırdı diyen varmı aranızda yoksa sadece banamı yaptı bu hainligi :evil: ya göbeğimde kullanmıştım şimdi daha gür oldular sizce göbekteki tüylerden nasıl kurtulabilirm cok rahatsız oluyorum alınıyomu ordaki tüyler :?: :?: :?:
Kullanıcı avatarı
fufnir
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perilin » Sal Nis 24, 2007 11:48 am

kızlar yeni bir Tüy Sarartıcı çıkmış fiyatı da uygun....reklamı şöyle;
İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için pratik ve etkili bir yöntem arıyorsanız, Jolen'in ürünleri tam size göre... Markanın tüy sarartıcı ürünleriyle vücudunuzdaki tüm tüyleri sarartmanız mümkün. Yaz aylarında kadınların büyük kurtarıcısı olmaya aday olan ürünün fiyatı 11 YTL.
Resim
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Sal Nis 24, 2007 1:06 pm

her yol romaya çıkar bence bunun da farkı yok...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen maryy » Çrş Nis 25, 2007 10:15 am

Ben geçen gün sally nin tırnak bakımını yaptırdım alıcam bu ürünü tüy sarartıcısı olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu sağolun kızlar ya ne güzel paylaşımlar ya çok şey öğreniyoruz birbirimizden
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen roserose » Çrş Nis 25, 2007 12:03 pm

perilin yazdı:kızlar yeni bir Tüy Sarartıcı çıkmış fiyatı da uygun....reklamı şöyle;
İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için pratik ve etkili bir yöntem arıyorsanız, Jolen'in ürünleri tam size göre... Markanın tüy sarartıcı ürünleriyle vücudunuzdaki tüm tüyleri sarartmanız mümkün. Yaz aylarında kadınların büyük kurtarıcısı olmaya aday olan ürünün fiyatı 11 YTL.
Resim

bide bunu mu denesek ne :roll:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Leydii » Çrş May 02, 2007 11:39 pm

başka bir foruma da yazmıştım, tüy sarartıcılar için kızlar, kullanmayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. ben her markadan kullandım, ucuz-pahallı- markalı-markasız hiç fark etmiyor. uzatıyor, kalınlaştırıp gürleştiriyor. o kadar pişmanımki:((((bilemezsiniz. incecik tüylerimi görünmesin hevesiyle ,sarartıcılardan derman umarak mahfettim.şimdi kıl-tüy baş edemiyorum, ne yapacağımı şaşırdım ,artık lazere gitmeye karar verdim. ne olursunuz lullanmayın, sonra ben gibi çok üzülür pişman olursunuz. sarartıcı kullananları duyunca uyarmadan edemiyorum. kendinizi seviyorsanız kullanmayın.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Çrş May 02, 2007 11:42 pm

Ve Sally hansen,ürünlerini ben de kullanıyorum, karşı olduğum o marka değil yani. çok memnun kaldığım ürünleri var.dudak dolgunlaştırıcısı mesela çok ama çok memnunum.karşı olduğum tüy sarartıcılar. markası ne olursa olsun.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Leydii » Çrş May 02, 2007 11:44 pm

Ve Sally hansen,ürünlerini ben de kullanıyorum, karşı olduğum o marka değil yani. çok memnun kaldığım ürünleri var.dudak dolgunlaştırıcısı mesela çok ama çok memnunum.karşı olduğum tüy sarartıcılar. markası ne olursa olsun.
Kullanıcı avatarı
Leydii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Prş May 03, 2007 4:01 pm

bugün yüz sarartıcısını aldım ama acaip bi ürün kullanımı pek pratik gelmedi bana activatorü tanecikli bi de nasıl kullanmam gerektiğini anlamadım kullanım kılavuzundakarıştırma kapağında activator çizgisi yazan biyer varmış benim kapta yazmıyo bu teaspoons die bişiler yazıyo sadece göbeğimin üstünde deniim biraz dedim beceremedim :oops: bilen biri allah rızası için anlatsın bana neyi ne kadar koymak lazım yoksa ben öğrenene kadar bi kutu biticek :evil: bi de karışım kuruyunca dökülüyo cildimden bildiim kadarıyla aktivatörü sarartıcının yarısı kadar koymak lazımdı ama bu sally hansende farklı sanırım :?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzt May 07, 2007 3:57 pm

sesunun bile gösteremediği bi performansla 3. günde diplerden siyah tüyler çıkarmaya başladı tebrik ederim sally hansen...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen sparkle » Pzt May 07, 2007 4:37 pm

ladia yazdı:sesunun bile gösteremediği bi performansla 3. günde diplerden siyah tüyler çıkarmaya başladı tebrik ederim sally hansen...

gerçekten mi yaa hangi bölgene uygulamıştın canım bende almayı düşnüodum :(
Kullanıcı avatarı
sparkle
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen roserose » Pzt May 07, 2007 5:22 pm

ladia yazdı:sesunun bile gösteremediği bi performansla 3. günde diplerden siyah tüyler çıkarmaya başladı tebrik ederim sally hansen...

:o
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen ladia » Pzt May 07, 2007 6:22 pm

sparkle yazdı:

canım başıma gelicekleri tahmin ettiğim için sadece göbeğime uyguladım ama ne yalan söyliim en azından 1 hafta dayanır diye bekliyodum...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen sparkle » Pzt May 07, 2007 6:27 pm

ladia yazdı:
sparkle yazdı:

canım başıma gelicekleri tahmin ettiğim için sadece göbeğime uyguladım ama ne yalan söyliim en azından 1 hafta dayanır diye bekliyodum...

canım bleacherını az koymuş olabilir misin benim bi arkadaşım çok memnundu çünkü bu da böyleyse bu tüylerden kaçış yok demek:roll:
Kullanıcı avatarı
sparkle
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ChunLi » Pzt May 07, 2007 6:33 pm

bende gecen hafta aLmı$tım dün uyguLadim simdilik bir sorun yok hatta ka$Larimi biLe actım onunLa :) bakalım ne olcak sonu
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen ladia » Pzt May 07, 2007 6:39 pm

sparkle yazdı:
ladia yazdı:
sparkle yazdı:

canım bleacherını az koymuş olabilir misin benim bi arkadaşım çok memnundu çünkü bu da böyleyse bu tüylerden kaçış yok demek:roll:

canım açıcıyı activatöre göre daha fazla koydum ama onunla alakalı olduunu sanmıyorıum pek en son göbeğimi de aldırmıştım çok az bi yerini o uzama sarartıcıya değil ağdaya bağlı dicem ama yine de böyle olmaması lazımdı bi de ben ağır olmasın diye yüz için olanından almıştım vücut için olanından değil bilemiyorum yani :dontknow:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Sonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir