Sally Hansen Tüy Sarartıcı

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Sally Hansen Tüy Sarartıcı

Mesajgönderen roserose » Çrş Haz 21, 2006 10:30 am

kızlar sally hansenin 2 yeni ürünü çıkmış dün gazetede gördüm.tüy sarartıcıymış ama yüz ve vucüt için ayrıymış.sitesine girdim bulamam bizim sitede de yok merak ettim nasıl acaba?
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beyza » Prş Haz 22, 2006 1:59 pm

Sally Hansen atakta şu aralar ama ben pek güvenemiyorum bu markaya da, aslında birçok markadan iyidir, ben Sesu'nun tüy sarartıcısını kullandım halen de kullanıyorum ama memnun değilim şu yüzden sararttıktan bir süre sonra yeniden tüyler çıkmaya başlıyor siyah olarak, sanki jiletle almışsın da yeniden çıkıyor gibi daha sert bir şekilde, tüylerin yarısı siyah yarısı sarı oluyo çok çirkin görünüyor, :? bir süre sonra da sarılar gidiyor sert bir şekilde çıkmış olan siyah tüyler kalıyor.. Sarartayım derken tüyler daha da sertleşiyor.. Sally Hansen'i kullanan varsa görüşlerini bildirsin bakalım nasılmış??
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Prş Haz 22, 2006 3:16 pm

ben de sesu kullanıyorum yüzüme ama hiç sertleşme yapmadı ve de 15-20 gün hatta 1 ay gidiyor bir yapmam.Ben sesudan çok menunum.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen allure » Prş Haz 22, 2006 3:19 pm

Bence yüzdeki tüyleri sarartmak çok saçma. Eğer tüyler rahatsızlık veriyorsa sarı ya da siyah farketmez, yine rahatsız eder beni açıkçası. Byıklarınız fln sarı tüyler olarak çok daha kötü durur bence kızlar... Vücut içinse, kullanışlı birşey. Özellikle karın bölgesinde bayağı gerekli oluyor :) Ama ben daha önce bacaklarımda kullanmıştım ve tüylerimin uzamasına yol açmıştı. Sally Hansen iyi bir marka bence, güvenebiliriz. Ama tüyleri uzatma sorunu beni bu tarz ürünlerden uzak tutuyor işte...
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 22, 2006 3:21 pm

bu yalnız bende yaşanıyor sanıyordum bende yıllardır sesuyu kullanıyorum ilk sürdüğümde güzel oluyor daha sonra sanki tüylerim uzuyormuşsun gibi bir görüntü dipten siyah siyah çıkmaya başlyor uzayınca yarısı siyah yarısı sarı oluyor o yüzden ben her 15 günde bir yapıyorum özellikle yazın :( hem kokusuda çok iğrenç zor dayanıyorum,bıktım zaten bu tüylerden,kıllardan bunlarsız bir hayat istiyorum :cry: belki kullanan vardır sally hansenı kullanan varsa tecrubelerini yazsın lütfen...
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aslihayal » Prş Haz 22, 2006 3:32 pm

canım ben yüzümde kullanıyorum derken bıyıklarımda kullanmıyorum sarı bir bıyık bence de çok itici :lol:
ben favori bölgemdeki kıl değilde tüy görünümdeki yerlerde kullanıyorum o da aldıramadığım için çünkü sivilce yapıp cildimi bozmak istemiyorum(denedim iğrenç oldum)
Ayrıca vücudumda da göbeğimde ve sırtımın aşağısında kurtarıcım oluyor,yazın çok rahat ediyorum.Ben aldıramadığınız yerlerde yine de tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 22, 2006 4:56 pm

evet bende kol ve göbek için kullanıyorum işe yarıyorda özellikle kol da bu tarz sorunlarla karşılaşıyorum ama napalım idare edicez artık :D
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beyza » Prş Haz 22, 2006 5:53 pm

Ben asla tüy sarartıcıların yüz için kullanılması taraftarı değilim, hiç kullanmadım gerek olmadığı için sadece ve sadece kollarım için kullandım, ama bir arkadaşımın ayak parmağındaki tüyler için kullandığını iyi biliyorum çünkü oradaki kılları almak hem çok zararlıymış hem de çok acıyormuş..
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 22, 2006 6:06 pm

ben ayak parmağımda ki kılları alıyorum ne zararı var merak ettim kötü bişeyse almıyım bari bilmiyordum :(
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beyza » Prş Haz 22, 2006 6:32 pm

Bana da bugün ablam söyledi çok zaralı alma dedi, ne zararı var diye sormak hiç aklıma gelmedi, ama çok acıyor zaten ya..
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Prş Haz 22, 2006 7:05 pm

Aaa Beyza sorsana neden zararlıymış yaw :?: :!:
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen sedanet » Cum Haz 30, 2006 3:57 pm

Ben bu ürünü kullanıyorum çok memnunum.Kısacık zamanda görünmez yapıyor resmen.Şiddetle tavsiye ederim.Sesudan farklıdır haberiniz olsun :D
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen beyza » Prş Tem 13, 2006 8:36 am

Seda ne kadar bu ürünün fiyatı bir de gramajını sorayım, eğer bütün bir yaz yetecekse alınır çünkü fazla bekleyince bozuluyorlar...
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daphne » Pzt Eki 02, 2006 2:32 am

bu ürünü kullanan var mi kizlar?ayni zamanda tüyleri azaltiyormus.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sedanet » Pzt Eki 02, 2006 11:43 am

Fiyat hatırlamıyorum çünkü başka ürünleriyle beraber almıştım..Çopk memnunum epeyde gidiyor..2 ayda bir yapıyorum yeterli oluyor.diğer sarartıcılardan farklı kullanınca anlaşılıyor..
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daphne » Pzt Eki 02, 2006 12:53 pm

tesekkurler canım etkisi 2 ay sürdügüne gore iyi bir ürün olmali zaten.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sedanet » Pzt Eki 02, 2006 12:58 pm

Rica ederim :D
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzr Şub 18, 2007 6:22 pm

şu an kullanan varmı bu sarartıcılardan 2 tane var favori kısmı için hangisini kullanmalıyım sanırım 2 üründe yüze uygulanabiliyomuş sarartma oranlarında bi farklılık varmı ve de en önemlisi tüylerde uzama ve çoğalma yapıyomu
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Prş Mar 01, 2007 7:09 pm

bugün baktım eczaneden sadece vücut için olanı vardı fiyatı da 26 ytl gerçi yüz için de kullanılabiliomuş ama ben diğerini de merak ediyorum sesuyu sordum uzatma çoğaltma gibi şeylerini sesuda yağ oranının biraz fazla olduunu o yüden böyle bi etkisi olabiliceni söyledi sally hansenin de böyle bi etkisi olurmu die sordum net bi cvp veremedi ben de almadan çıktım :| napiim şimdi yaaaa
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Elise » Prş Mar 01, 2007 8:26 pm

yüzündeki tüylere herşeyi denemiş ve hiçbirinden en ufak bir fayda görmemiş, aksine lazer tüylerini uzatmış, ağda da yüzünü sivilce içinde bırakmış dertli biri olarak, bugün sally hansen'ın yüz için olan sarartıcısını alıp kullandım: sonuç, muhteşem! yüz için olanı \"ahududulu\" oluyor kızlar, aklınızda bulunsun. ayrıca kutunun içinden uygulama için bir fırça çıkıyor. kısacık zamanda tüm tüylerim ne sarı-ne kahverengi, tamamen görünmez oldular! hayatımda çok az şeye bu kadar sevinmişimdir :D herkese şiddetle tavsiye ederim.
Elise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir